Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 TELEVÍZNE NOVINY 06:05 Malý zajac Bugs a priatelia I. 20/40 [i] 06:30 Duck Dodgers II. 11/26 [i] 06:55 Myšiak Stuart Little 9/13 [i] 07:20 Scooby Doo, kde si?! I. 10/17 [i] 07:50 Chrisa nemá nikto rád I. 11/22 [i] 08:15 Herkules V. 11/22 [i] 09:10 Strieborný šíp [i] 11:05 Atlas [i] 11:45 Čarodejnice VII. 22/22 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy 13:00 Na telo [i] 13:30 Lampáreň [i] 14:00 Rosamunde Pilcherová: Spiaci tiger [i] 15:45 Ostrov hrdlorezov [i] 18:10 Srdcové záležitosti [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 PROMINENTI [i] 20:00 LET´S DANCE 2 [i] 22:20 V tieni zločinu I. 8/22 [i] 23:15 LET´S DANCE 2 - Horúčka nedeľňajšej noci [i] 23:40 Pavúčia sieť [i] 01:15 Napísané krvou [i] 03:00 Evil Cult: Tajomstvo Kung-Fu [i] 04:40 Srdcové záležitosti [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Potápanie so záhadnými tvormi [i] 06:10 Pocoyo I. 4/52 [i] 06:20 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú 4/26 [i] 06:40 Všetky psy idú do neba III. 38 [i] 07:05 Gumkáči 30/52 [i] 07:30 BB3B 9/13 [i] 07:55 Elá hop [i] 08:20 Si v obraze? [i] 08:50 Góóól [i] 09:15 Už sme v tom po uši 3/10 [i] 09:30 SK8 [i] 10:15 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 3/20 [i] 11:10 Poker [i] 11:35 Peniaze [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Svet v obrazoch [i] 13:30 Eskalátor [i] 13:55 Providence III. 9/22 [i] 14:40 Čo horšie sa môže stať [i] 16:20 Pošta pre teba [i] 17:20 Zmenáreň [i] 17:50 Extra [i] 18:20 AIRBAG [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 GEN.Sk [i] 18:50 Správne číslo [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Gang policajtov [i] 22:05 V sieti CIA 3/3 [i] 23:45 Inšpektor Morse [i] 01:35 O 5 minút 12 [i] 02:40 Sonar [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Udalosti ČT [i] 06:20 Ryby, rybky, rybičky [i] 06:50 Príroda [i] 07:15 Nanotechnológia [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Farmárska revue [i] 08:40 Kapura [i] 09:25 5000 rokov čínskej civilizácie 4/12 [i] 10:25 Cookie.sk [i] 10:40 Handrigula [i] 11:50 Lusk(a nie?) [i] 12:55 Porsche super cup [i] 13:40 Formula 1 hlavné preteky [i] 16:00 Národné parky a ochrana prírody [i] 16:15 Radosť zo života [i] 16:40 Malý veľký princ [i] 17:50 Megastavby II. 16 [i] 18:50 Slovo [i] 18:55 Orientácie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Československý filmový týždenník [i] 20:15 ME vo futbale - EURO 2008 [i] 22:50 Udalosti ČT [i] 23:15 Orientácie [i] 23:40 Slovo [i] 23:45 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI NOVINY 06:15 Spider-Man [i] 06:40 Preteky Nascar II. [i] 07:00 Malí rytieri [i] 07:35 Film o filme: Narnia: Princ Kaspian [i] 08:00 Zabijácke inštinkty [i] 09:00 Blízko smrti [i] 11:00 Črepiny PLUS [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:30 Autosalón [i] 13:00 Cez noc tridsiatničkou [i] 15:25 Detektív XXL: Vrah z Miami [i] 17:20 Mafstory [i] 18:15 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY [i] 19:55 ŠPORT 20:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IV. 12 [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka New York III. 12 [i] 22:00 Nedeľné kinohity: Veľmi nebezpečné známosti [i] 00:00 Nočné kino: Bratstvo ticha [i] 01:50 Detektív XXL: Vrah z Miami [i] 03:25 Zločiny na mori [i] 04:20 C. S. I. : Kriminálka New York III. 12 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Neznalost neomlouvá aneb Cestou necestou [i] 05:15 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Pohádky z tisíce a jedné noci 3/7 [i] 06:25 Mumínci 12/26 [i] 06:50 Včelka Mája [i] 07:15 Raníček s Dádou [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Hotel Herbich 12/13 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Zlaté kapradí [i] 14:10 Cesty víry [i] 14:35 Křesťanský magazín [i] 14:45 Sváteční slovo publicisty a pedagoga Jiřího Zajíce [i] 14:55 Prodavač humoru [i] 16:40 Na vrcholky hor s Vladimírem Čechem [i] 17:00 Divnopis - Přimda [i] 17:05 Čétéčko [i] 17:25 Psí život [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:05 Etiketa [i] 18:15 Taxík [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:20 Události v regionech [i] 19:35 Předpověď počasí [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Zdivočelá země 1/20 [i] 21:50 168 hodin [i] 22:20 Zprávy 22:25 Branky, body, vteřiny 22:30 Losování Sportky a Šance 22:35 Dalziel a Pascoe XI 3/5 [i] 00:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:25 Odpočívej v pokoji V 10/12 [i] 01:20 Uvolněte se, prosím [i] 02:05 Pavlač Ester Kočičkové [i] 02:30 Hanácké písně a tance [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 1. část 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:35 Ladí neladí [i] 06:35 Grotesky [i] 06:50 Správy STV 07:15 City Folk - Mnichov, 2004 07:50 Panorama [i] 08:30 Úsměvy Markéty Hrubešové [i] 09:15 Hledání ztraceného času 10 [i] 09:35 Po hladině: Moudrost [i] 10:00 Filmopolis [i] 10:55 Za generací Národního divadla s prof. Františkem Dvořákem [i] 11:15 Mýty a fakta historie: Dobytí jižního pólu 1/6 [i] 12:10 Znamení a rituály [i] 12:25 Světci a svědci [i] 12:45 MS motocyklů 2008 Anglie [i] 14:00 MS motocyklů 2008 Anglie [i] 15:15 Tahače 2008 - Catalunya a Missano [i] 15:30 Olympijská pohlednice [i] 15:45 MS motocyklů 2008 Anglie [i] 17:05 Moje nejmilejší žena [i] 18:30 Kultura.cz [i] 18:55 Lidé z Dolpa [i] 19:00 Nocturno ve Valdštejnském paláci [i] 19:35 Simpsonovi XVIII 2/22 [i] 20:00 Hlas lidu, hlas boží [i] 20:55 Hlasy z archivu [i] 22:00 Na plovárně s Patrickem Moorem [i] 22:25 Divadlo žije! [i] 22:55 Jazz klub [i] 23:50 Hvězda mého srdce [i] 01:20 Simpsonovi XVIII 2/22 [i] 01:40 Objevování planety Oceán 11/13 [i] 02:30 Kamera na cestách: Lvi z Kalahari [i] 03:25 Na vrcholky hor s Vladimírem 7/13 [i] 03:45 Krásný ztráty [i] 04:10 Crescendo [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:45 Ošklivé káčátko 43 [i] 06:15 Pan Magoo a animovaný svět 63 [i] 06:40 W.I.T.C.H. 30 [i] 07:05 Walt Disney a jeho kouzelný svět [i] 08:00 Sue Thomas: Agentka FBI II 2 [i] 09:00 Princezna ze mlejna II 4 [i] 09:40 Výbuch bude v pět [i] 11:05 On je žena! 6 [i] 12:10 Výměna manželek [i] 13:30 VC Francie [i] 16:25 Agent WC40 [i] 17:50 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:50 Občanské judo [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Jak na věc [i] 22:00 Střepiny [i] 22:30 Mr. GS [i] 23:05 Spravedlnost v hodině dvanácté [i] 00:45 Da Vinciho případy V 13 [i] 01:30 Novashopping 02:05 Áčko [i] 02:45 S potápěči kolem světa [i] 03:40 Štěstí na dosah II 7, 8 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Štěně jménem Scooby Doo II 5 [i] 06:35 Taz-mania III 9 [i] 07:00 Scooby a Scrappy Doo III 2 [i] 07:20 Sylvester a Tweety [i] 07:35 Přátelé II 16 [i] 08:00 Válka století III 4 [i] 09:10 Svět 2008 [i] 09:40 Ibrahimovič "Live" 2 [i] 09:50 Columbo [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Nedělní partie [i] 14:10 Nejúžasnější videa světa [i] 14:50 Ošklivka Katka 6 [i] 16:05 Oheň [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé II 17 [i] 19:55 Počasí 20:00 Euforie [i] 20:05 Minuta fanoušků 20:10 UEFA EURO 2008 [i] 23:10 Invaze 2 [i] 00:05 Devět rukojmí 6 [i] 00:50 Ibrahimovič "Live" 2 [i] 01:00 Volejte Věštce 02:40 Vraždy na předměstí I 5 [i] 03:30 Vraždy na předměstí I 6 [i] 04:20 Nedělní partie [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:00 Motorismus [i] 09:30 Tenis [i] 10:30 Veslování [i] 12:00 Motorismus [i] 17:00 Volejbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Atletika [i] 20:00 Fotbal [i] 20:15 Motorismus [i] 20:45 Snooker [i] 23:00 Fotbal [i] 23:30 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Skandál v Čechách [i] 08:00 Noemova archa 2/2 [i] 10:00 Princ a chuďas [i] 12:00 Noemova archa 2/2 [i] 14:00 Neorané pole [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru: Otrávené ovoce [i] 18:00 Záhadná žena: Vražda v lázních [i] 20:00 Život v buši II 2/10 [i] 21:00 Případy advokáta Kingdoma I 2/6 [i] 22:00 Vraždy v Midsomeru X 6 [i] 00:00 Ve tři ráno [i] 02:00 Loučení se svobodou [i] 04:00 Skandál v Čechách [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Legendární pláže: Bondi 06:00 Raketa jako hobby 07:05 Souboj v oblacích: Boeing kontra Airbus 08:05 Povolání: cestovatel 15/20 08:40 Povolání: cestovatel 16/20 09:15 Architektura Británie - milníky tisíciletí 5/8 10:20 Architektura Británie - milníky tisíciletí 6/8 11:25 Antické olympijské hry 3/11 12:00 Antické olympijské hry 4/11 12:35 Za jídlem přes ulici 7/10 13:10 Za jídlem přes ulici 8/10 13:45 Sousedé ve válce 14:45 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 42/42 15:15 Voda, voda, čistá voda 15:55 Australští hadi 17:05 Na úvěr 9/26 17:35 Na úvěr 10/26 18:05 Sousedé ve válce 22/32 18:40 Sousedé ve válce 23/32 19:15 Vychytávky 11/13 19:45 Vychytávky 12/13 20:15 Most přes Golden Gate 21:25 Antické olympijské hry 5/11 22:00 Antické olympijské hry 6/11 22:35 Extrémní podmínky 5/15 23:05 Extrémní podmínky 6/15 23:35 Posedlost rychlostí 1/3 00:40 Coxy na dovolené 7/40 01:15 Coxy na dovolené 8/40 01:50 Coxy na dovolené 9/40 02:25 Coxy na dovolené 10/40 02:55 Povolání: cestovatel 15/20 03:25 Povolání: cestovatel 16/20 03:55 Putování Maďarskem 7/10 04:25 Putování Maďarskem 8/10 04:55 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 42/42
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Svatební den [i] 07:20 Dorothy [i] 08:45 Vánoce bez Santy [i] 10:10 Myšák Stuart Little 3 [i] 11:25 Dvanáct do tuctu 2 [i] 12:55 Dva v tom [i] 14:35 Odsouzeni zemřít: Otevřené moře 2 [i] 16:05 Obsluhoval jsem anglického krále [i] 18:00 V tom domě straší! [i] 19:30 Před kamerou 26 [i] 20:00 Štěstí na dosah [i] 21:55 Bestiář [i] 23:50 Vincentův svět III. : Sbohem, kamarádi 20 [i] 00:15 Temný obraz [i] 01:55 Klub osamělých v Boynton Beach [i] 03:40 Transylvania [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Elektra [i] 09:35 Starý lišák [i] 11:10 Cinema, Cinema, Cinema 26 [i] 11:35 Dům u jezera [i] 13:10 Ellis na cestě ke štěstí [i] 14:50 Království nebeské [i] 17:10 Imagine: John Lennon [i] 18:55 Dlouho hledaný syn [i] 20:25 Elektra [i] 22:00 Řekni, že mě miluješ 7 [i] 22:55 Vražda na Presidiu [i] 00:20 Fidibus [i] 02:00 Zpovědi v taxíku 2 [i] 03:00 Berete si za manžela.... [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Sock tretím semifinalistom turnaja majstrov v Londýne
Američan Jack Sock oslavuje výhru nad Nemcom Alexandrom Zverevom v súťaži ATP v O2 londýnskej O2 Aréne. 16. novembra 2017

Atletico Madrid predalo 15 akcií klubu izraelskému miliardárovi
Futbalista Atletica Madrid Antoine Griezmann. Ilustračná snímka.

NHL: Boston vďaka Chárovmu gólu vyhral na ľade LA Kings
Naľavo center Anze Kopitar, hráč Los Angeles Kings, vyvíja tlak na bostonského protivníka Seana Kuralyho počas poslednej tretiny hry NHL. 16. novembra 2017.

Video: Chára strelil víťazný gól Bostonu, prvý triumf Arizony v riadnom hracom čase
Slovenský hokejový obranca Bostonu Bruins Zdeno Chára strelil víťazný gól štvrtkového stretnutia zámorskej NHL na ľade Los Angeles Kings. Bruins zvíťazili 2:1, Chárov druhý presný zásah v ...

Aktuálne správy

Piatkové počasie bude mrzuté, takže vás poteší jedine voľný deň
Ilustračná snímka.

Uznávaná ekonómka Brigita Schmögnerová jubiluje
Na fotke Brigita Schmögnerová

Sedemnásty november sa spája s odporom študentov proti totalitnej moci
Ilustračná snímka z novembra 1989

Premiér Robert Fico odcestoval na sociálny samit do Göteborgu
Na snímke predseda vlády SR Robert Fico

J. Suk: Nežnej revolúcii pomohla neschopnosť komunistov reagovať
Nežná revolúcia, demonštrácia v Prahe.

Mnoho politikov zneužilo situáciu a dôveru voličov, rok 1989 vníma Kollár ako rok sklamaní
Pri spätnom hodnotení sa 17. november a rok 1989, bohužiaľ, vníma ako rok sklamaní, uviedlo hnutie Sme rodina - Boris Kollár vo vyhlásení k piatkovému výročiu nežnej ...

Americký filmový režisér Martin Scorsese oslavuje 75. narodeniny
V roku 1942 sa narodil MARTIN SCORSESE, americký filmový režisér, ktorého filmy - ako napríklad Taxikár, Zúriaci býk, Posledné pokušenie Krista, Mafiáni či Kundun - Život dalajlámu - patria k základom modernej svetovej ...

Vznik Medzinárodného dňa študentstva podnietili udalosti z roku 1939
Na archívnej snímke pohreb Jana Opletala.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.