TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 DNES 06:05 Malý zajac Bugs a priatelia I. 19/40 [i] 06:30 Duck Dodgers II. 10/26 [i] 06:55 Myšiak Stuart Little 8/13 [i] 07:15 Scooby Doo, kde si?! I. 9/17 [i] 07:50 Chrisa nemá nikto rád I. 9-10/22 [i] 08:35 Nepovedzte mamičke, že opatrovateľka zomrela [i] 10:35 Priatelia VIII. 7-8/24 [i] 11:25 Prvá liga II [i] 13:25 LET´S DANCE 2 [i] 15:30 FBI v sukniach [i] 17:05 Škaredá Betty II. [i] 17:55 Na streche [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 Smotánka [i] 20:00 Osobný strážca [i] 22:50 Prepadnutá [i] 00:40 Mechanik [i] 02:35 Prepadnutá [i] 04:05 Ako lovná zver [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 3/20 [i] 06:15 Pocoyo I. 3/52 [i] 06:25 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú 3/26 [i] 06:45 Všetky psy idú do neba III. 37 [i] 07:10 Gumkáči 29/52 [i] 07:35 BB3B 8/13 [i] 08:00 Hannah Montana 10/26 [i] 08:25 Si v obraze? [i] 08:50 Superchyty [i] 09:20 Hádaj, kto nás pozval? [i] 10:05 Pláž Makaha 8/10 [i] 10:50 Večne nespokojní II. 14/28 [i] 11:40 Potápanie so záhadnými tvormi [i] 12:35 Motormagazín [i] 13:05 Postav dom, zasaď strom [i] 13:35 Muži v práci [i] 15:15 Nebo nikdy nespadne 2/3 [i] 17:00 Jane Doeová : Kým nás smrť nerozdelí [i] 18:20 AIRBAG [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 Deti to vedia najlepšie [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Pošta pre teba [i] 21:20 Boj o život [i] 22:55 Ctihodná žena 6/6 [i] 00:30 Nebo nikdy nespadne 2/3 [i] 02:10 Takí sme boli [i] 03:10 Správy STV [i] 03:30 Udalosti ČT [i] 03:55 Postav dom, zasaď strom [i] 04:25 Zmenáreň [i] 04:50 Extra [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:45 Správy STV [i] 06:05 Slovensko DNES [i] 06:20 Správy - Hírek [i] 06:30 Udalosti ČT [i] 06:55 Ryžové zrnko [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:30 Reflets II. 10/12 [i] 08:45 Rieky Francúzska 10/15 [i] 09:15 Pa a Pi [i] 09:25 Gombík [i] 09:50 Osobnosti [i] 09:55 Vojenský čin roka 2007 [i] 10:25 Bojový plán 11/13 [i] 11:15 Polícia [i] 11:25 TKN [i] 11:55 Cookie.sk [i] 12:10 GEN.Sk [i] 12:30 Línie,tvary,farby. 6/12 [i] 13:00 Neskrotná Severná Amerika 6/6 [i] 13:55 Formula 1 kvalifikácia [i] 15:10 Natura 2000 [i] 15:15 Ej,Jana,Vajana [i] 15:35 Poltón [i] 16:05 Kapura [i] 16:45 Dominanty [i] 17:15 Separé [i] 17:50 Farmárska revue [i] 18:05 Olympijský magazín [i] 18:35 Zábavný televízny archív 1996 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Zelená šanca [i] 20:15 ME vo futbale - EURO 2008 [i] 22:45 BJD 2006 [i] 23:45 Udalosti ČT [i] 00:05 Motormagazín [i] 00:35 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Video Show [i] 05:50 NOVINY 06:15 Klinika srdca [i] 08:10 Spider-Man [i] 08:35 Preteky Nascar II. [i] 09:00 Malí rytieri [i] 09:35 Cyborg 009 [i] 10:00 Cesta na západ 3 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:35 Francúzsky bozk [i] 14:50 Mladé pušky 2 [i] 17:15 Stratená nevinnosť [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Filmové hity: Cez noc tridsiatničkou [i] 22:25 Akčný balík: Smrtonosná pasca [i] 01:00 Nočné kino: Veľké riziko 2 [i] 02:35 Mladé pušky 2 [i] 04:20 Jedna zvláštna noc [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma [i] 06:00 Zpívánky [i] 06:05 Mumínci 12/26 [i] 06:30 Sezame, pojď si hrát 42/78 [i] 06:55 Seržant Proužek 14/26 [i] 07:05 Včelka Mája [i] 07:30 Garfield a přátelé II 11/26 [i] 07:55 Můj mazlíček [i] 08:10 Malí lovci pokladů [i] 09:30 Po stopách [i] 09:45 Případy detektiva Packala [i] 10:15 Prvních 20 milionů je nejtěžších [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:05 Cesta k vítězství 16/23 [i] 13:20 Království divočiny: Ze života medvědů 1/5 [i] 13:50 Mezi námi zvířaty [i] 14:20 Móda - Extravagance - Manýry [i] 14:45 Okouzlení VIII 32/54 [i] 15:35 Jantarový náhrdelník 1/2 [i] 17:05 Film o seriálu Nemocnice na kraji města po dvaceti letech [i] 17:25 Naslepo [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:10 Přízraky mezi námi 7/14 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:20 Události v regionech [i] 19:35 Předpověď počasí [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Hvězda mého srdce [i] 21:40 Hvězda v hlavní roli [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 05:10 Střípky času [i] 05:25 Zpět k pramenům [i] 05:45 Dvaasedmdesát jmen české historie 9/72 [i] 06:00 U nás v Evropě [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech [i] 07:25 Události v regionech Brno 07:35 Události v regionech Ostrava 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Vetřelci z oblohy [i] 09:25 Folklorika [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 Za vesnickými muzikanty [i] 10:40 Knižní svět [i] 11:10 Čtenářský deník... Petra [i] 11:30 Simpsonovi XIII 21/22 [i] 12:00 Pětka v Pomeranči [i] 12:55 Game Page [i] 13:15 Sabotáž [i] 13:45 Abbey Road: Live 12/12 [i] 14:35 Kinobox [i] 15:00 Film o filmu: Královna Alžběta - Zlatý věk [i] 15:15 Měsíc na prodej [i] 16:10 Kamera na cestách: Lvi z Kalahari [i] 17:10 Objevování planety Oceán 11/13 [i] 18:00 O češtině [i] 18:15 Za generací Národního divadla s prof. Františkem Dvořákem [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 Miloš Vacek: Ladův rok [i] 19:30 C. Debussy: Svit luny [i] 19:35 Simpsonovi XIII 21/22 [i] 20:00 Král Lear [i] 22:00 Smetanova Litomyšl den po dni [i] 22:15 Filmopolis [i] 23:10 Noc s Andělem [i] 00:20 Po půlNoci - prostor pro mladou kulturní scénu [i] 01:10 Televizina [i] 02:10 Do zdi live! [i] 03:00 Noc za Nocí [i] 04:00 Na plný pecky [i] 04:40 ČT Live - Aneta Langerová [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:30 Novashopping 06:05 Pan Magoo a animovaný svět 62 [i] 06:30 W.I.T.C.H. 29 [i] 06:50 Walt Disney a jeho kouzelný svět [i] 07:45 Kalifornské léto II 6 [i] 08:40 Eso [i] 09:50 Velký Joe [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Klapzubova jedenáctka [i] 14:10 Krvavý příliv [i] 16:25 Lásky mezi kapkami deště [i] 18:35 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 V dobré společnosti [i] 22:15 Manchurianský kandidát [i] 00:40 Vyhnanec [i] 02:15 Novashopping 02:45 S potápěči kolem světa [i] 03:30 Štěstí na dosah II 5, 6 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Štěně jménem Scooby Doo II 4 [i] 06:35 Taz-mania III 8 [i] 07:00 Scooby a Scrappy Doo III 1 [i] 07:20 Sylvester a Tweety [i] 07:35 Přátelé II 15 [i] 08:00 Sylvester a Tweety [i] 08:20 Fresh Prince I 16 [i] 08:50 Autosalon [i] 09:40 Ibrahimovič "Live" 1 [i] 09:55 M*A*S*H 174 [i] 10:25 Wolffův revír I 12 [i] 11:30 Helicops I 10 [i] 12:30 Amerika hledá topmodelku III 3 [i] 13:30 Ošklivka Katka 5 [i] 14:45 Novodobí Robinsoni [i] 16:50 Terč [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé II 16 [i] 19:55 Počasí 20:00 Euforie [i] 20:05 Minuta fanoušků 20:10 UEFA EURO 2008 [i] 23:10 Kill Bill [i] 01:20 Ibrahimovič "Live" 1 [i] 01:30 Volejte Věštce 03:10 Správní chlapi nosí černou [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:00 Fotbal [i] 11:00 Volejbal [i] 13:00 Tenis [i] 14:45 Olympiáda [i] 15:00 Atletika [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Fotbal [i] 20:00 Fotbal [i] 20:15 Snooker [i] 23:00 Fotbal [i] 23:30 Fotbal [i] 01:30 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Legenda Sleepy Hollow [i] 08:00 Noemova archa 1/2 [i] 10:00 Otec rock'n'rollu: Příběh Alana Freeda [i] 12:00 Noemova archa 1/2 [i] 14:00 Špioni, hlavouni a drzouni [i] 16:00 Případ neoprávněného zabití [i] 18:00 Vraždy v Midsomeru: Otrávené ovoce [i] 20:00 Záhadná žena: Vražda v lázních [i] 22:00 Mary Bryantová 1/2 [i] 00:00 Život s nepřítelem [i] 02:00 Žiješ jednou, zemřeš dvakrát [i] 04:00 Legenda Sleepy Hollow [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Tah jeřábů nad maďarskou pustou 06:00 Energie planety Země 07:10 Vzrušující nebezpečí 2/3 08:15 Volání vesmíru 5/13 08:55 Volání vesmíru 6/13 09:30 Nezapomenuti 1/4 10:35 Nezapomenuti 2/4 11:40 Nezapomenuti 3/4 12:45 Za jídlem přes ulici 5/10 13:20 Za jídlem přes ulici 6/10 13:55 Sousedé ve válce 7/32 14:25 Sousedé ve válce 8/32 14:55 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 40/42 15:25 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 41/42 16:00 Po stopách afrických dinosaurů 17:10 Na úvěr 7/26 17:40 Na úvěr 8/26 18:10 Sousedé ve válce 21/32 18:40 Legendární pláže: Bondi 19:15 Vychytávky 9/13 19:50 Vychytávky 10/13 20:25 Co nám prospívá - průvodce zdravým jídlem 21:30 Antické olympijské hry 3/11 22:05 Antické olympijské hry 4/11 22:40 Extrémní podmínky 3/15 23:10 Extrémní podmínky 4/15 23:40 Londýnský Hollywood 5/6 00:10 Londýnský Hollywood 6/6 00:45 Coxy na dovolené 1/40 01:20 Coxy na dovolené 2/40 01:55 Coxy na dovolené 3/40 02:30 Coxy na dovolené 4/40 03:00 Coxy na dovolené 5/40 03:30 Coxy na dovolené 6/40 03:55 Putování Maďarskem 5/10 04:25 Putování Maďarskem 6/10 04:55 Sousedé ve válce 21/32
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Před kamerou 25 [i] 06:00 Rodinná dovolená a jiná neštěstí [i] 07:35 Vánoční únos [i] 09:00 Honba za klenotem Nilu [i] 10:45 Robinsonovi [i] 12:20 Film o filmu: Roming [i] 12:35 Roming [i] 14:25 Cinema, Cinema, Cinema 26 [i] 14:50 elita ze střídačky [i] 16:15 Déja Vu [i] 18:20 Rodinná dovolená a jiná neštěstí [i] 20:00 Neuvěřitelný příběh [i] 21:30 Hranice života [i] 23:05 Mlha [i] 00:45 Záchranáři [i] 03:00 Borci [i] 04:30 Ambiciózní [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Fantastická čtyřka [i] 09:45 Cinema, Cinema, Cinema 26 [i] 10:10 Účastníci kongresu [i] 11:50 Růžový panter [i] 13:20 Před kamerou 25 [i] 13:50 Transakce století [i] 15:40 Evropské filmové ceny 2007 [i] 17:15 Záhada jezera Lochness [i] 18:45 Fantastická čtyřka [i] 20:30 Krutá rasa [i] 22:00 Nevěstinec 2 3 [i] 22:30 Hledám tu pravou [i] 00:10 7-10 split [i] 01:45 Hostel [i] 03:15 Sépie a velryba [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Libor Hudáček vysvetlil svoje slová po zápase s Britmi, neodmieta systém trénera Ramsayho
Útočník slovenskej hokejovej reprezentácie Libor Hudáček uviedol na správnu mieru svoje slová po sobotňajšom víťaznom zápase v košickej Steel aréne s Veľkou Britániou (7:1) v A-skupine na 83. ...

Ľad v Steel Aréne trpí na záťaž, Koch: Najmä večer je už mäkší
Na snímke ľadová plocha v Steel aréne 6. mája 2019.

Osaková na čele rebríčka WTA, Cibulková 35., Kužmová 46.
Na archívnej snímke Naomi Osaková.

Video: Schwartz sa blysol hetrikom a Binnington shutoutom, St. Louis je krok od finále NHL
Hokejisti St. Louis sa presvedčivým víťazstvom 5:0 na ľade San Jose výrazne priblížili k finále bojov o Stanleyho pohár. Stav finálovej série play-off Západnej konferencie je 3:2 na ...

Aktuálne správy

Dnes nás čaká upršaný deň, no teploty nízke nebudú
Počasie u nás ovplyvňuje tlaková níž. Dnes bude polooblačno až oblačno a prehánky alebo búrky. Teploty dosiahnu 17 až 22 stupňov C.

Pavol R. je obvinený z objednania vraždy Volzovej, čoskoro začína pojednávanie o jeho osude
Vo štvrtok sa začína v bratislavskom Ústave na výkon väzby a trestu odňatia slobody pojednávanie s exministrom hospodárstva a bývalým riaditeľom TV Markíza Pavlom R.. Ten čelí ...

Vlaky do Banskej Štiavnice nahradia tento týždeň autobusy
Ilustračná snímka.

Začína sa obdobie ústnych maturít, absolvuje ich okolo 43.000 žiakov
Ilustračná snímka.

Vodiči sa v pondelok ráno zdržia na viacerých bratislavských úsekoch
Ilustračná snímka.

Stredoškoláci si vyskúšajú na UK vysokoškolské lavice
Na snímke pohľad na Vajanského nábrežie s budovou Univerzity Komenského na Šafárikovom námestí v Bratislave.

Aktuálny a inšpiratívny Honoré de Balzac sa narodil pred 220 rokmi
Honoré de Balzac, daguerrotypie Louise-Augusta Bissona z roku 1842.

Veterán Woodstocku Joe Cocker by mal 75 rokov
Na archívnej snímke Joe Cocker.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.