Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:55 Rebeca 29-30/150 [i] 10:45 Najťažšie rozhodnutie [i] 12:40 Abeceda vraždy [i] 14:15 Odložený prípad IV. 15/24 [i] 15:10 Túžba tela 9-10/130 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VIII. 7/17 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Slnko, seno, jahody [i] 21:40 Avignonské proroctvo [i] 22:40 Posledný kontrakt [i] 00:35 Evil Cult: Tajomstvo Kung-Fu [i] 02:30 Posledný kontrakt [i] 04:30 TELEVÍZNE NOVINY 04:50 Avignonské proroctvo [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 Tiene hriechu 148 [i] 08:30 Náves 2/10 [i] 09:30 Skúšky života 5/12 [i] 10:25 Druhá pravda 2/2 [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 14:20 Spriaznení duchovia 20/22 [i] 15:05 Simpsonovci XV. 19/22 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 229/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 230/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Takí sme boli [i] 21:20 Cesta nenávisti [i] 22:55 Ctihodná žena 5/6 [i] 00:35 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 01:30 Sila lásky II. 229/357 [i] 02:20 Sila lásky II. 230/357 [i] 03:10 Slovensko DNES [i] 03:30 Správy STV [i] 03:55 Góly body sekundy [i] 04:00 Reportéri [i] 04:30 Radosť zo života [i] 04:55 Svet v obrazoch [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Správy STV [i] 06:30 Slovensko DNES [i] 06:45 Správy - Hírek [i] 06:50 Udalosti ČT [i] 07:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Gombík [i] 10:30 Ushuaia - expedície do prírody [i] 11:20 Regionálny denník [i] 12:25 Živá panoráma [i] 12:55 Príbeh ornitológa [i] 13:30 Prapodivný svet [i] 14:00 Veľké záhady [i] 14:25 Tadala mamka [i] 14:55 Bankinghouse Khuwich and comp. [i] 16:10 Polícia [i] 16:30 Separé [i] 17:00 Regionálny denník [i] 18:00 Televíkend [i] 18:30 Slovensko DNES [i] 18:45 Správy - Hírek [i] 19:00 Línie,tvary,farby. 6/12 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Československý filmový týždenník [i] 20:15 ME vo futbale - EURO 2008 [i] 22:45 Peniaze [i] 23:00 Valerij Sokolov - talent od prírody [i] 00:00 Udalosti ČT [i] 00:25 Polícia [i] 00:30 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Skutočné príbehy [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 80 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Derrick [i] 10:50 Matlock VIII. 10 [i] 11:55 Moja jediná láska [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:30 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 Inside: Myseľ vraha 13/13 [i] 17:00 Varí vám to [i] 17:40 Panelák 87 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 88 [i] 20:45 Veľký televízny príbeh: Stratená nevinnosť [i] 22:40 Nočné kino: Pasca [i] 01:00 KRIMI NOVINY 01:30 Len nestratiť reč [i] 03:00 Lebkáči: Telo a duša [i] 04:35 Záchranný tím SAR [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Dědicové starých řemesel [i] 09:15 Můj život je divadlo [i] 09:45 Posezení ve sklepě [i] 10:20 Za vesnickými muzikanty [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Bleděmodrý svět [i] 14:05 McLeodovy dcery IV 13/32 [i] 14:50 Simpsonovi XIII 20/22 [i] 15:15 Garfield a přátelé II 11/26 [i] 15:40 Zbojníci 4/13 [i] 16:00 Svět Elmo 6/56 [i] 16:15 Ferda II 19/26 [i] 16:40 Bludiště [i] 17:10 Nenechte si ujít [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Případ pro ombudsmana [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Bydlení je hra [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Stařinec oranžový [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:43 Losování Euromiliony 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nemocnice na kraji města 20/46 [i] 21:00 13. komnata Martina Maxy [i] 21:35 Uvolněte se, prosím [i] 22:20 Sex ve městě I 8/12 [i] 22:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:50 Mazaný Filip [i] 00:30 Losování Euromiliony 00:35 Divnopis - Škrle [i] 00:40 Všechnopárty [i] 01:25 Banánové rybičky [i] 01:55 Psí život [i] 02:20 McLeodovy dcery IV 13/32 [i] 03:05 Regiony ČT24 03:30 Po stopách hvězd [i] 03:55 Jistě, pane premiére 13/16 [i] 04:25 Velkovlak 5/6 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Rodina, škola a já [i] 05:20 Kam s nimi [i] 05:35 Hvězda mého srdce [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech [i] 07:25 Události v regionech Brno 07:35 Události v regionech Ostrava 07:50 Panorama [i] 08:30 Nemám práci [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Rybák obecný [i] 12:00 Zahrada je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Ta naše povaha česká [i] 13:15 Game Page [i] 13:35 Studna [i] 13:50 Hrůzostrašný dějepis 25/26 [i] 14:15 Šikulové [i] 14:30 Medúza [i] 15:05 Sportovci světa: LOH Barcelona [i] 16:05 Svět zázraků: Muž v černém [i] 16:35 Kvarteto [i] 17:00 Tisíc let české myslivosti 8/16 [i] 17:25 Přidej se [i] 17:40 Nedej se [i] 18:00 Kosmopolis [i] 18:30 City Folk - Mnichov, 2004 [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Na pomoc životu - akutní leukémie u dětí [i] 19:25 Buď fit s ČT [i] 19:35 Simpsonovi XIII 20/22 [i] 20:00 Zázračná planeta: Vetřelci z oblohy [i] 20:55 Jistě, pane premiére 13/16 [i] 21:30 Chris Rea: The Road to Hell and Back [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Golfmagazín [i] 23:30 Kombajn [i] 00:00 Horečka páteční noci Best Of II. [i] 00:50 Velkovlak 5/6 [i] 01:25 Nejslavnější fotbalové kluby 3/5 [i] 02:20 Jazzová sekce [i] 03:15 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:45 Tisíc let české myslivosti 8/16 [i] 04:10 Kvarteto [i] 04:40 Svět na kolejích [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 57 [i] 09:30 Dům na prodej [i] 11:30 Ulice 210 [i] 12:15 Ohnivé léto 3 [i] 13:15 Lenssen & spol. [i] 13:45 Dva a půl chlapa IV 2 [i] 14:10 Gilmorova děvčata 6 [i] 15:05 Ztraceni 13 [i] 16:00 Kobra 11 II 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI 18 [i] 18:30 Ulice 951, 952 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Po čem ženy touží [i] 22:35 Dost [i] 00:45 Strach.com [i] 02:25 Da Vinciho případy V 12 [i] 03:10 Novashopping 03:45 S potápěči kolem světa [i] 04:30 Štěstí na dosah II 4 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:30 Tabaluga II 4 [i] 07:05 Scooby a Scrappy Doo II 13 [i] 07:30 Sabrina - mladá čarodějnice VI 18 [i] 08:00 Datel Woody [i] 08:15 Přátelé II 14 [i] 08:45 Knight Rider I 8 [i] 09:45 Sedmé nebe V 9 [i] 10:40 Hercule Poirot [i] 11:45 Diagnóza vražda V 7 [i] 12:45 Hunter III 6 [i] 13:50 Odpadlík III 15 [i] 14:45 Chirurgové III 13 [i] 15:40 Zločiny ze sousedství II 3 [i] 16:40 Drzá Jordan III 2 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 Milionář [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé II 15 [i] 19:55 Počasí 20:00 Euforie [i] 20:05 Minuta fanoušků 20:10 UEFA EURO 2008 [i] 23:10 Chobotnice [i] 01:15 Volejte Věštce 02:55 40. okrsek III 2 [i] 03:45 Horečka II 5 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:00 Volejbal [i] 11:00 Motorismus [i] 11:30 Fotbal [i] 13:30 Tenis [i] 17:00 Volejbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Fotbal [i] 20:00 Fotbal [i] 20:15 Strongest Man [i] 21:15 Poker [i] 22:15 Watts [i] 22:30 Extrémní sporty [i] 23:00 Fotbal [i] 23:30 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Záchranná služba [i] 08:00 Dětský výkřik o pomoc [i] 10:00 McLeodovy dcery III 20/22 [i] 11:00 Podivné dítě [i] 13:00 Dotek anděla 11 [i] 14:00 McLeodovy dcery III 20/22 [i] 15:00 Dětský výkřik o pomoc [i] 17:00 Dotek anděla 11 [i] 18:00 Strom splněných přání [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru X 6 [i] 22:00 Život s nepřítelem [i] 00:00 Král Lear z Texasu [i] 02:00 Strom splněných přání [i] 04:00 Záchranná služba [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Věčný design 2/2 06:00 Vzhůru do středozemí 3/25 06:30 Vzhůru do středozemí 4/25 07:05 Zabijáci z říše zvířat 5/6 08:10 Tajemství vánoc 09:15 Hodujeme s Nigellou 11/13 09:50 Hodujeme s Nigellou 12/13 10:25 Buď já nebo pes 9/19 10:55 Buď já nebo pes 10/19 11:25 Umami - pátá chuť 2/2 12:30 Tajemství vánoc 13:35 Coxy na dovolené 9/40 14:05 Coxy na dovolené 10/40 14:40 Vzhůru do středozemí 3/25 15:15 Vzhůru do středozemí 4/25 15:50 Hodujeme s Nigellou 11/13 16:25 Hodujeme s Nigellou 12/13 17:00 Umami - pátá chuť 2/2 18:10 Zabijáci z říše zvířat 5/6 19:20 Buď já nebo pes 9/19 19:55 Buď já nebo pes 10/19 20:30 Raketa jako hobby 21:35 V jednom domě s agorafobií 2/2 22:40 Jet set 3/6 23:10 Jet set 4/6 23:40 Antické odkazy 3/6 00:50 Konec ropného věku 5/6 01:30 Konec ropného věku 6/6 02:05 Architektura Británie - milníky tisíciletí 6/8 03:10 Jet set 3/6 03:40 Jet set 4/6 04:10 Stalo se lidem 2/2
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Příměří [i] 07:45 ATL [i] 09:30 Zbožňuju prachy! [i] 10:55 Žena ve vodě [i] 12:45 Cinema, Cinema, Cinema 25 [i] 13:10 Pomoc, děti se vracejí! [i] 14:45 To je náš hit! [i] 16:30 Oko delfína [i] 18:10 Děsnej doják [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 26 [i] 20:00 Gang v útoku [i] 22:00 Po stopách zabijáka [i] 23:35 Král videoher [i] 01:05 Sex ve městě - film o filmu exkluzivně pro HBO [i] 01:20 Ve stínu pravdy [i] 03:10 Hoffa [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Superman se vrací [i] 12:35 Stačí jen málo [i] 14:05 Larry - inspektor hygienické stanice [i] 15:40 Legendy zeleného trávníku [i] 17:10 Aristokraté [i] 18:30 Roboti [i] 20:00 Hurikán Katrina: rekviem o čtyřech dějstvích 1 [i] 21:10 Hurikán Katrina: rekviem o čtyřech dějstvích 2 [i] 22:15 Hurikán Katrina: rekviem o čtyřech dějstvích 3 [i] 23:20 Hurikán Katrina: rekviem o čtyřech dějstvích 4 [i] 00:35 Tygrova brigáda [i] 02:40 Na lince je vrah [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Sock tretím semifinalistom turnaja majstrov v Londýne
Američan Jack Sock oslavuje výhru nad Nemcom Alexandrom Zverevom v súťaži ATP v O2 londýnskej O2 Aréne. 16. novembra 2017

Atletico Madrid predalo 15 akcií klubu izraelskému miliardárovi
Futbalista Atletica Madrid Antoine Griezmann. Ilustračná snímka.

NHL: Boston vďaka Chárovmu gólu vyhral na ľade LA Kings
Naľavo center Anze Kopitar, hráč Los Angeles Kings, vyvíja tlak na bostonského protivníka Seana Kuralyho počas poslednej tretiny hry NHL. 16. novembra 2017.

Video: Chára strelil víťazný gól Bostonu, prvý triumf Arizony v riadnom hracom čase
Slovenský hokejový obranca Bostonu Bruins Zdeno Chára strelil víťazný gól štvrtkového stretnutia zámorskej NHL na ľade Los Angeles Kings. Bruins zvíťazili 2:1, Chárov druhý presný zásah v ...

Aktuálne správy

Piatkové počasie bude mrzuté, takže vás poteší jedine voľný deň
Ilustračná snímka.

Uznávaná ekonómka Brigita Schmögnerová jubiluje
Na fotke Brigita Schmögnerová

Sedemnásty november sa spája s odporom študentov proti totalitnej moci
Ilustračná snímka z novembra 1989

Premiér Robert Fico odcestoval na sociálny samit do Göteborgu
Na snímke predseda vlády SR Robert Fico

J. Suk: Nežnej revolúcii pomohla neschopnosť komunistov reagovať
Nežná revolúcia, demonštrácia v Prahe.

Mnoho politikov zneužilo situáciu a dôveru voličov, rok 1989 vníma Kollár ako rok sklamaní
Pri spätnom hodnotení sa 17. november a rok 1989, bohužiaľ, vníma ako rok sklamaní, uviedlo hnutie Sme rodina - Boris Kollár vo vyhlásení k piatkovému výročiu nežnej ...

Americký filmový režisér Martin Scorsese oslavuje 75. narodeniny
V roku 1942 sa narodil MARTIN SCORSESE, americký filmový režisér, ktorého filmy - ako napríklad Taxikár, Zúriaci býk, Posledné pokušenie Krista, Mafiáni či Kundun - Život dalajlámu - patria k základom modernej svetovej ...

Vznik Medzinárodného dňa študentstva podnietili udalosti z roku 1939
Na archívnej snímke pohreb Jana Opletala.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.