Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:55 Rebeca 29-30/150 [i] 10:45 Najťažšie rozhodnutie [i] 12:40 Abeceda vraždy [i] 14:15 Odložený prípad IV. 15/24 [i] 15:10 Túžba tela 9-10/130 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VIII. 7/17 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Slnko, seno, jahody [i] 21:40 Avignonské proroctvo [i] 22:40 Posledný kontrakt [i] 00:35 Evil Cult: Tajomstvo Kung-Fu [i] 02:30 Posledný kontrakt [i] 04:30 TELEVÍZNE NOVINY 04:50 Avignonské proroctvo [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 Tiene hriechu 148 [i] 08:30 Náves 2/10 [i] 09:30 Skúšky života 5/12 [i] 10:25 Druhá pravda 2/2 [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 14:20 Spriaznení duchovia 20/22 [i] 15:05 Simpsonovci XV. 19/22 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 229/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 230/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Takí sme boli [i] 21:20 Cesta nenávisti [i] 22:55 Ctihodná žena 5/6 [i] 00:35 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 01:30 Sila lásky II. 229/357 [i] 02:20 Sila lásky II. 230/357 [i] 03:10 Slovensko DNES [i] 03:30 Správy STV [i] 03:55 Góly body sekundy [i] 04:00 Reportéri [i] 04:30 Radosť zo života [i] 04:55 Svet v obrazoch [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Správy STV [i] 06:30 Slovensko DNES [i] 06:45 Správy - Hírek [i] 06:50 Udalosti ČT [i] 07:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Gombík [i] 10:30 Ushuaia - expedície do prírody [i] 11:20 Regionálny denník [i] 12:25 Živá panoráma [i] 12:55 Príbeh ornitológa [i] 13:30 Prapodivný svet [i] 14:00 Veľké záhady [i] 14:25 Tadala mamka [i] 14:55 Bankinghouse Khuwich and comp. [i] 16:10 Polícia [i] 16:30 Separé [i] 17:00 Regionálny denník [i] 18:00 Televíkend [i] 18:30 Slovensko DNES [i] 18:45 Správy - Hírek [i] 19:00 Línie,tvary,farby. 6/12 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Československý filmový týždenník [i] 20:15 ME vo futbale - EURO 2008 [i] 22:45 Peniaze [i] 23:00 Valerij Sokolov - talent od prírody [i] 00:00 Udalosti ČT [i] 00:25 Polícia [i] 00:30 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Skutočné príbehy [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 80 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Derrick [i] 10:50 Matlock VIII. 10 [i] 11:55 Moja jediná láska [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:30 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 Inside: Myseľ vraha 13/13 [i] 17:00 Varí vám to [i] 17:40 Panelák 87 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 88 [i] 20:45 Veľký televízny príbeh: Stratená nevinnosť [i] 22:40 Nočné kino: Pasca [i] 01:00 KRIMI NOVINY 01:30 Len nestratiť reč [i] 03:00 Lebkáči: Telo a duša [i] 04:35 Záchranný tím SAR [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Dědicové starých řemesel [i] 09:15 Můj život je divadlo [i] 09:45 Posezení ve sklepě [i] 10:20 Za vesnickými muzikanty [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Bleděmodrý svět [i] 14:05 McLeodovy dcery IV 13/32 [i] 14:50 Simpsonovi XIII 20/22 [i] 15:15 Garfield a přátelé II 11/26 [i] 15:40 Zbojníci 4/13 [i] 16:00 Svět Elmo 6/56 [i] 16:15 Ferda II 19/26 [i] 16:40 Bludiště [i] 17:10 Nenechte si ujít [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Případ pro ombudsmana [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Bydlení je hra [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Stařinec oranžový [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:43 Losování Euromiliony 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nemocnice na kraji města 20/46 [i] 21:00 13. komnata Martina Maxy [i] 21:35 Uvolněte se, prosím [i] 22:20 Sex ve městě I 8/12 [i] 22:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:50 Mazaný Filip [i] 00:30 Losování Euromiliony 00:35 Divnopis - Škrle [i] 00:40 Všechnopárty [i] 01:25 Banánové rybičky [i] 01:55 Psí život [i] 02:20 McLeodovy dcery IV 13/32 [i] 03:05 Regiony ČT24 03:30 Po stopách hvězd [i] 03:55 Jistě, pane premiére 13/16 [i] 04:25 Velkovlak 5/6 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Rodina, škola a já [i] 05:20 Kam s nimi [i] 05:35 Hvězda mého srdce [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech [i] 07:25 Události v regionech Brno 07:35 Události v regionech Ostrava 07:50 Panorama [i] 08:30 Nemám práci [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Rybák obecný [i] 12:00 Zahrada je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Ta naše povaha česká [i] 13:15 Game Page [i] 13:35 Studna [i] 13:50 Hrůzostrašný dějepis 25/26 [i] 14:15 Šikulové [i] 14:30 Medúza [i] 15:05 Sportovci světa: LOH Barcelona [i] 16:05 Svět zázraků: Muž v černém [i] 16:35 Kvarteto [i] 17:00 Tisíc let české myslivosti 8/16 [i] 17:25 Přidej se [i] 17:40 Nedej se [i] 18:00 Kosmopolis [i] 18:30 City Folk - Mnichov, 2004 [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Na pomoc životu - akutní leukémie u dětí [i] 19:25 Buď fit s ČT [i] 19:35 Simpsonovi XIII 20/22 [i] 20:00 Zázračná planeta: Vetřelci z oblohy [i] 20:55 Jistě, pane premiére 13/16 [i] 21:30 Chris Rea: The Road to Hell and Back [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Golfmagazín [i] 23:30 Kombajn [i] 00:00 Horečka páteční noci Best Of II. [i] 00:50 Velkovlak 5/6 [i] 01:25 Nejslavnější fotbalové kluby 3/5 [i] 02:20 Jazzová sekce [i] 03:15 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:45 Tisíc let české myslivosti 8/16 [i] 04:10 Kvarteto [i] 04:40 Svět na kolejích [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 57 [i] 09:30 Dům na prodej [i] 11:30 Ulice 210 [i] 12:15 Ohnivé léto 3 [i] 13:15 Lenssen & spol. [i] 13:45 Dva a půl chlapa IV 2 [i] 14:10 Gilmorova děvčata 6 [i] 15:05 Ztraceni 13 [i] 16:00 Kobra 11 II 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI 18 [i] 18:30 Ulice 951, 952 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Po čem ženy touží [i] 22:35 Dost [i] 00:45 Strach.com [i] 02:25 Da Vinciho případy V 12 [i] 03:10 Novashopping 03:45 S potápěči kolem světa [i] 04:30 Štěstí na dosah II 4 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:30 Tabaluga II 4 [i] 07:05 Scooby a Scrappy Doo II 13 [i] 07:30 Sabrina - mladá čarodějnice VI 18 [i] 08:00 Datel Woody [i] 08:15 Přátelé II 14 [i] 08:45 Knight Rider I 8 [i] 09:45 Sedmé nebe V 9 [i] 10:40 Hercule Poirot [i] 11:45 Diagnóza vražda V 7 [i] 12:45 Hunter III 6 [i] 13:50 Odpadlík III 15 [i] 14:45 Chirurgové III 13 [i] 15:40 Zločiny ze sousedství II 3 [i] 16:40 Drzá Jordan III 2 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 Milionář [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé II 15 [i] 19:55 Počasí 20:00 Euforie [i] 20:05 Minuta fanoušků 20:10 UEFA EURO 2008 [i] 23:10 Chobotnice [i] 01:15 Volejte Věštce 02:55 40. okrsek III 2 [i] 03:45 Horečka II 5 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:00 Volejbal [i] 11:00 Motorismus [i] 11:30 Fotbal [i] 13:30 Tenis [i] 17:00 Volejbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Fotbal [i] 20:00 Fotbal [i] 20:15 Strongest Man [i] 21:15 Poker [i] 22:15 Watts [i] 22:30 Extrémní sporty [i] 23:00 Fotbal [i] 23:30 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Záchranná služba [i] 08:00 Dětský výkřik o pomoc [i] 10:00 McLeodovy dcery III 20/22 [i] 11:00 Podivné dítě [i] 13:00 Dotek anděla 11 [i] 14:00 McLeodovy dcery III 20/22 [i] 15:00 Dětský výkřik o pomoc [i] 17:00 Dotek anděla 11 [i] 18:00 Strom splněných přání [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru X 6 [i] 22:00 Život s nepřítelem [i] 00:00 Král Lear z Texasu [i] 02:00 Strom splněných přání [i] 04:00 Záchranná služba [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Věčný design 2/2 06:00 Vzhůru do středozemí 3/25 06:30 Vzhůru do středozemí 4/25 07:05 Zabijáci z říše zvířat 5/6 08:10 Tajemství vánoc 09:15 Hodujeme s Nigellou 11/13 09:50 Hodujeme s Nigellou 12/13 10:25 Buď já nebo pes 9/19 10:55 Buď já nebo pes 10/19 11:25 Umami - pátá chuť 2/2 12:30 Tajemství vánoc 13:35 Coxy na dovolené 9/40 14:05 Coxy na dovolené 10/40 14:40 Vzhůru do středozemí 3/25 15:15 Vzhůru do středozemí 4/25 15:50 Hodujeme s Nigellou 11/13 16:25 Hodujeme s Nigellou 12/13 17:00 Umami - pátá chuť 2/2 18:10 Zabijáci z říše zvířat 5/6 19:20 Buď já nebo pes 9/19 19:55 Buď já nebo pes 10/19 20:30 Raketa jako hobby 21:35 V jednom domě s agorafobií 2/2 22:40 Jet set 3/6 23:10 Jet set 4/6 23:40 Antické odkazy 3/6 00:50 Konec ropného věku 5/6 01:30 Konec ropného věku 6/6 02:05 Architektura Británie - milníky tisíciletí 6/8 03:10 Jet set 3/6 03:40 Jet set 4/6 04:10 Stalo se lidem 2/2
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Příměří [i] 07:45 ATL [i] 09:30 Zbožňuju prachy! [i] 10:55 Žena ve vodě [i] 12:45 Cinema, Cinema, Cinema 25 [i] 13:10 Pomoc, děti se vracejí! [i] 14:45 To je náš hit! [i] 16:30 Oko delfína [i] 18:10 Děsnej doják [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 26 [i] 20:00 Gang v útoku [i] 22:00 Po stopách zabijáka [i] 23:35 Král videoher [i] 01:05 Sex ve městě - film o filmu exkluzivně pro HBO [i] 01:20 Ve stínu pravdy [i] 03:10 Hoffa [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Superman se vrací [i] 12:35 Stačí jen málo [i] 14:05 Larry - inspektor hygienické stanice [i] 15:40 Legendy zeleného trávníku [i] 17:10 Aristokraté [i] 18:30 Roboti [i] 20:00 Hurikán Katrina: rekviem o čtyřech dějstvích 1 [i] 21:10 Hurikán Katrina: rekviem o čtyřech dějstvích 2 [i] 22:15 Hurikán Katrina: rekviem o čtyřech dějstvích 3 [i] 23:20 Hurikán Katrina: rekviem o čtyřech dějstvích 4 [i] 00:35 Tygrova brigáda [i] 02:40 Na lince je vrah [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

GOLD CUP: Jamajka porazila Mexiko, kouč Whitmore: Dávid skolil Goliáša
Jamajskí futbalisti postúpili do finále na druhých majstrovstvách Severnej a Strednej Ameriky a Karibiku za sebou. V noci na pondelok zdolali v semifinále Mexičanov 1:0 a odplatili ...

Cyklista Babič je bronzový v pretekoch s hromadným štartom
Na snímke Adrián Babič, archívne foto

Češka Plíšková je na čele rebríčka WTA, Cibulková je na 11. mieste
Češka Karolína Plíšková

Richard Zvolánek chce zdolať deväť tatranských štítov za 30 hodín
Na snímke panoráma Vysokých Tatier pri Poprade

Aktuálne správy

Ministri budú rokovať o zmenách v zdravotníctve aj novom šéfovi ÚRSO
Na archívnej snímke zľava podpredsedníčka vlády a ministerka spravodlivosti SR Lucia Žitňanská, podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini a predseda vlády SR Robert Fico Na snímke zľava podpredsedníčka ...

Teploty dnes poklesnú, oblakov pribudne
Ilustračná snímka

Dlhé šoférovanie a dlhé sledovanie televízie znižuje inteligenciu
Pravidelné dlhé šoférovanie, a tiež pravidelné dlhé sledovanie televízie znižuje inteligenciu. Vyplýva to z výsledkov výskumu britského vedeckého tímu, ktorý skúmal viac ako pol milióna ...

Výsluchom svedkov pokračuje pojednávanie v kauze vraždy majiteľa pohrebníctva
Výsluchom svedkov pokračuje v pondelok 24. júla na pracovisku Špecializovaného trestného súdu (ŠTS) v Banskej Bystrici pojednávanie v prípade vraždy 65-ročného majiteľa pohrebníctva vo ...

Danko s Ficom sa dohodli na zvyšovaní platov učiteľov
Predseda NR SR a šéf SNS Andrej Danko sa v pondelok dohodol s premiérom a predsedom Smeru-SD Robertom Ficom na zvyšovaní platov učiteľov od septembra. Vláda by preto mala podľa ...

FOTO: Zvolen búra dom na Pribinovej ulici, kde žijú asociáli
Na snímke staticky nespôsobilý dom na bývanie na Pribinovej ulici číslo 15 vo Zvolene pred búraním. Zvolen, 24. júla 2017.

IAS: Zníženie financovania výskumu HIV môže ohroziť boj s vírusom
Prípadné zníženie finančných príspevkov USA na výskum HIV môže ohroziť boj s týmto vírusom. Prezidentka Medzinárodnej spoločnosti AIDS (IAS) Linda-Gail Bekkerová to ...

VIDEO: V trnavskom divadle menia javisko
Snímka z rekonštrukcie javiska v Divadle Jána Palárika v Trnave 24. júla 2017.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.