Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:30 Rebeca 27-28/150 [i] 10:20 Žaloba [i] 12:35 Smrť v kláštore [i] 14:15 Odložený prípad IV. 14/24 [i] 15:10 Túžba tela 7-8/130 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VIII. 6/17 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Priateľky [i] 20:45 Ordinácia v ružovej záhrade II. (33.) [i] 21:55 Spoľahlivý sused [i] 23:35 Myšlienky vraha I. 19-20/22 [i] 01:15 Handler 3/16 [i] 02:05 Bláznivý Jimov život III. 1-2/29 [i] 02:45 Everwood IV. 18/22 [i] 03:30 112 [i] 04:05 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Summerland I. 8/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 Tiene hriechu 147 [i] 08:30 Náves 1/10 [i] 09:25 Skúšky života 4/12 [i] 10:20 Druhá pravda 1/2 [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 14:20 Spriaznení duchovia 19/22 [i] 15:05 Simpsonovci XV. 18/22 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 227/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 228/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:40 5 proti 5 [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Nora Robertsová: Modrý dym [i] 21:50 Radosť zo života [i] 22:20 Sonar [i] 23:20 Biele Uno 2/2 [i] 00:55 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 01:45 Sila lásky II. 227/357 [i] 02:35 Sila lásky II. 228/357 [i] 03:25 Slovensko DNES [i] 03:40 Správy STV [i] 04:05 Skúšky života 5/12 [i] 04:55 Dr.Quiz [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Správy STV [i] 06:30 Slovensko DNES [i] 06:45 Správy - Hírek [i] 06:50 Udalosti ČT [i] 07:15 Maďarský magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Z kapsy rozprávkára 2/3 [i] 10:35 Európska humanitárna olympiáda ECHO [i] 11:05 Regionálny denník [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:40 Psi-pomocníci [i] 13:05 Zdravíčko, pán doktor ! - Rakovina prsníka [i] 13:35 Na návšteve v Cíferi [i] 14:05 Test magazín [i] 14:10 Dve frašky [i] 15:20 Namaľovaný život [i] 16:25 Ryby, rybky, rybičky [i] 17:00 Regionálny denník [i] 18:00 VAT [i] 18:30 Slovensko DNES [i] 18:45 Správy - Hírek [i] 19:00 Veľké záhady [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Profesionál [i] 20:15 ME vo futbale - EURO 2008 [i] 22:45 Cesty nádeje [i] 23:10 Ryby, rybky, rybičky [i] 23:40 Udalosti ČT [i] 00:05 Profesionál [i] 00:10 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 ŠPORT 05:10 Skutočné príbehy [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 79 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Derrick [i] 10:50 Matlock VIII. 9 [i] 11:55 Špinavé dedičstvo [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:40 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 Blízko smrti [i] 17:00 Varí vám to [i] 17:40 Panelák 86 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 87 [i] 20:40 NOVINY PLUS 21:00 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 8 [i] 22:00 Jericho 11,12 [i] 23:50 Inside: Myseľ vraha 13/13 [i] 00:50 KRIMI NOVINY 01:15 Sexi Výhra [i] 02:20 Jericho 11,12 [i] 03:45 Záchranný tím SAR [i] 04:30 NOVINY 04:50 ŠPORT 04:55 NOVINY PLUS
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Lístky vytržené z památníku [i] 09:50 České maličkosti [i] 10:00 Western Union [i] 11:30 Já mám kytky rád [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Bleděmodrý svět [i] 14:05 McLeodovy dcery IV 12/32 [i] 14:45 Cesta vzhůru 8/22 [i] 15:30 Svět zázraků: Manželství po japonsku [i] 16:00 Šikulové [i] 16:15 Medúza [i] 16:45 Kouzelná školka [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:35 Stop - Rady řidičům [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Zahrada je hra [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Rybák obecný [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Taggart [i] 21:10 Po stopách hvězd [i] 21:40 Máte slovo [i] 22:25 POKR [i] 22:55 David Nolande 4/6 [i] 23:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:50 Naslepo [i] 00:20 Musilok [i] 00:45 Podle práva 25/42 [i] 01:15 Ta naše povaha česká [i] 01:40 McLeodovy dcery IV 12/32 [i] 02:25 Hledání ztraceného času [i] 02:45 Regiony ČT24 03:10 Robin Hood 24/26 [i] 03:55 Folklorní magazín [i] 04:15 Znamení a rituály: Most [i] 04:30 Světci a svědci: Jan Evangelista Urban [i] 04:45 Čtení na dobrou noc [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 JÁDRO [i] 05:05 Zoom [i] 05:30 PORT [i] 06:00 Etiketa [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech [i] 07:25 Události v regionech Brno 07:35 Události v regionech Ostrava 07:50 Panorama [i] 08:30 Na stopě [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Mokřina u Rzů [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Přidej se [i] 13:00 Nedej se [i] 13:20 Bludiště [i] 13:50 Pekelná maturita [i] 14:55 Chcete mě? [i] 15:10 Osudové okamžiky [i] 15:25 Svět na kolejích [i] 15:45 Království divočiny: Ze života medvědů 1/5 [i] 16:20 Rodina, škola a já [i] 16:35 Kam s nimi [i] 16:50 Diagnóza [i] 17:10 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 17:15 Alchymie bytí [i] 17:45 Maledivy [i] 18:05 Edvard Beneš - tragédie politika 2/2 [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Buď fit s ČT [i] 19:10 Pohár Ameriky - historie nejslavnějšího jachtařského závodu [i] 20:00 Jazzová sekce [i] 21:00 Historie.cs [i] 21:55 Krásný ztráty [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Československý filmový týdeník 682/2379 [i] 23:25 Proti zdi [i] 01:20 Q [i] 01:50 Artmix [i] 02:45 Sešli se... [i] 03:30 Videoatlas naší přírody [i] 03:40 Café X [i] 04:10 Osud č. A2026 [i] 04:35 Pieta [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 56 [i] 09:30 Vzala jsem si mrtvého muže [i] 11:30 Ulice 209 [i] 12:15 Ohnivé léto 2 [i] 13:15 Lenssen & spol. [i] 13:45 Dva a půl chlapa IV 1 [i] 14:10 Gilmorova děvčata 5 [i] 15:05 Ztraceni 12 [i] 16:00 Kobra 11 II 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI 17 [i] 18:30 Ulice 949, 950 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Deset a půl stupně: Apokalypsa 2/2 [i] 21:45 Kriminálka New York II 18 [i] 22:40 Útěk z vězení II 18 [i] 23:35 Výzva [i] 01:25 Novashopping 01:55 Na vlastní oči [i] 02:35 Ptákoviny [i] 03:40 Štěstí na dosah II 2, 3 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:30 Tabaluga II 3 [i] 07:05 Scooby a Scrappy Doo II 12 [i] 07:30 Sabrina - mladá čarodějnice VI 17 [i] 08:00 Datel Woody [i] 08:15 Přátelé II 13 [i] 08:45 Knight Rider I 7 [i] 09:45 Sedmé nebe V 8 [i] 10:40 Hercule Poirot [i] 11:45 Diagnóza vražda V 6 [i] 12:45 Hunter III 5 [i] 13:50 Odpadlík III 14 [i] 14:45 Chirurgové III 12 [i] 15:40 Zločiny ze sousedství II 2 [i] 16:40 Drzá Jordan III 1 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 Milionář [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé II 14 [i] 19:55 Počasí 20:00 Euforie [i] 20:05 Minuta fanoušků 20:10 UEFA EURO 2008 [i] 23:10 Specialisté na vraždy IV 3 [i] 00:10 Nemocnice Chicago Hope V 15 [i] 01:00 Volejte Věštce 02:40 40. okrsek III 1 [i] 03:30 Pouta nejmilejší [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Fotbal [i] 09:30 Fotbal [i] 11:30 Fotbal [i] 13:30 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Fotbal [i] 20:00 Fotbal [i] 20:15 Motorismus [i] 20:45 Box [i] 23:00 Fotbal [i] 23:30 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Záchranná akce [i] 08:00 Kolébka lží [i] 10:00 McLeodovy dcery III 19/22 [i] 11:00 Baron a ostrý Bill [i] 13:00 Dotek anděla 10 [i] 14:00 McLeodovy dcery III 19/22 [i] 15:00 Kolébka lží [i] 17:00 Dotek anděla 10 [i] 18:00 Náš dům [i] 20:00 Médium I 2/16 [i] 21:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 19 [i] 22:00 Tichý svědek III 18 [i] 23:00 Médium I 2/16 [i] 00:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 19 [i] 01:00 Tichý svědek III 18 [i] 02:00 Náš dům [i] 04:00 Záchranná akce [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Design a designéři 9/13 05:20 Věčný design 1/2 06:00 Vzhůru do středozemí 1/25 06:30 Vzhůru do středozemí 2/25 07:05 Zabijáci z říše zvířat 4/6 08:10 Božská čokoláda 09:15 Hodujeme s Nigellou 9/13 09:50 Hodujeme s Nigellou 10/13 10:25 Buď já nebo pes 7/19 10:55 Buď já nebo pes 8/19 11:25 Umami - pátá chuť 1/2 12:30 Božská čokoláda 13:35 Coxy na dovolené 7/40 14:10 Coxy na dovolené 8/40 14:40 Vzhůru do středozemí 1/25 15:10 Vzhůru do středozemí 2/25 15:45 Hodujeme s Nigellou 9/13 16:20 Hodujeme s Nigellou 10/13 16:55 Umami - pátá chuť 1/2 18:05 Zabijáci z říše zvířat 4/6 19:10 Buď já nebo pes 7/19 19:45 Buď já nebo pes 8/19 20:20 Nevyslyšená varování 7/8 21:00 Nevyslyšená varování 8/8 21:40 V jednom domě s agorafobií 1/2 22:45 Jet set 1/6 23:15 Jet set 2/6 23:45 Antické odkazy 2/6 00:50 Konec ropného věku 3/6 01:30 Konec ropného věku 4/6 02:05 Architektura Británie - milníky tisíciletí 5/8 03:05 Jet set 1/6 03:35 Jet set 2/6 04:00 Stalo se lidem 1/2 04:50 Ekologické časované bomby
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Myšák Stuart Little 3 [i] 07:15 Marie [i] 08:40 Polibte nevěstu [i] 10:20 Zpátky ve hře [i] 11:45 Hra na svádění [i] 13:10 Příměří [i] 15:00 ATL [i] 16:45 Zbožňuju prachy! [i] 18:10 Žena ve vodě [i] 20:00 Na stojáka 19 [i] 20:30 Marion a Lucie [i] 22:05 Hollywoodland [i] 00:10 Nezničitelná láska [i] 01:50 Na stojáka 19 [i] 02:20 Marion a Lucie [i] 03:55 Hollywoodland [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže [i] 12:30 Bloudící duše [i] 14:20 Před kamerou 25 [i] 14:50 Starý lišák [i] 16:25 Superman se vrací [i] 18:55 Stačí jen málo [i] 20:25 Pánem svého koutku [i] 22:00 Fidibus [i] 23:40 Já-tě-vidím.com [i] 01:10 Přízraky Abu Ghraib [i] 02:30 Pánem svého koutku [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

AS Trenčín postúpil do 2. predkola Európskej ligy UEFA
Hráč Podgorice Mihailo Perovič (s loptou) sa teší z vyrovnávajúceho gólu v odvete 1. predkola Európskej ligy AS Trenčín - Budučnost Podgorica v Myjave 19. júla 2018.

TOUR DE FRANCE: Nibali má po páde zlomený stavec, odstúpil z pretekov
Vincenzo Nibali, archívna snímka.

Alisson je najdrahší brankár, do Liverpoolu ide za 72,5 mil.eur
Brankár Alisson, archívna snímka.

EURÓPSKA LIGA: Bayo odčinil nepremenené šance, Pačinda: Ešteže ho máme
Vakoun Issouf Bayo, archívna snímka.

Aktuálne správy

Dnešné počasie sa od včerajšieho líšiť veľmi nebude, poteší 28 stupňov
Dnes bude polooblačno až oblačno, ojedinele sa vyskytnú prehánky. Teploty sa budú pohybovať od 23 až do 28 stupňov Celzia.

FOTO: Pred 20 rokmi zasiahla Jarovnice tragická povodeň
Počtom obetí boli Jarovnice najpostihnutejšou obcou povodňou zapríčinenou mimoriadne silnou prietržou mračien 20. júla 1998 a následným rozvodnením riečky Svinka.

PRIPRAVTE SA: Na severe Slovenska hrozí povodeň
Ilustračná snímka.

Situácia po povodniach je v oblasti Vysokých Tatier stabilizovaná
Na snímke rozvodnený potok Javorinka, ktorý berie so sebou starší dom v Podspádoch vo Vysokých Tatrách 19. júla 2018.

PODCENILI TATRY: Českí turisti s 10 deťmi potrebovali pomoc
Popradské pleso, Tatry, ilustračné foto.

Potomkovia Slovákov z Pittsburghu si pripomenuli Slovensko a tradície
Ilustračná snímka.

Významný spisovateľ samizdatu Pavel Kohout oslavuje 90 rokov
Desaťtisíce Bratislavčanov sa 27. novembra 1989 v popoludňajších hodinách zišlo opäť na mohutnej manifestácii na Námestí SNP v Bratislave. Na námestí SNP prehovoril k zhromaždeným aj spisovateľ Pavel Kohout, ktorý sa tu zastavil ...

Na festivale Tajomná Levoča dajú priestor aj začínajúcim umelcom
Na archívnej snímke budova renesančnej radnice z druhej polovice 15. storočia so zvonicou a veža Chrámu svätého Jakuba na Námestí Majstra Pavla v Levoči.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.