Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:50 Rebeca 25-26/150 [i] 10:40 Daj si pohov, kamoš! 2 [i] 12:40 Lovkyňa záhad: Vražda na divokom západe [i] 14:15 Odložený prípad IV. 13/24 [i] 15:10 Túžba tela 5-6/130 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VIII. 5/17 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Áno, miláčik! [i] 20:45 Inga Lindströmová: Rozhodujúce leto [i] 22:30 Sprisahanie [i] 01:05 Kliatby z temnôt I. 3-4/6 [i] 02:50 Dva a pol chlapa II. 24/24 [i] 03:10 Everwood IV. 17/22 [i] 04:05 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Summerland I. 7/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 Tiene hriechu 146 [i] 08:30 Námestíčko 10/10 [i] 09:30 Skúšky života 3/12 [i] 10:20 Agent sobášnej kancelárie [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 14:15 Spriaznení duchovia 18/22 [i] 15:05 Simpsonovci XV. 17/22 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 225/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 226/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Dr.House IV. 8/19 [i] 20:55 Čierna alebo biela [i] 21:55 Záhady SK [i] 22:25 Klinika Grace 24/36 [i] 23:10 NetForce 2/2 [i] 00:40 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 01:30 Sila lásky II. 225/357 [i] 02:20 Sila lásky II. 226/357 [i] 03:10 Slovensko DNES [i] 03:25 Správy STV [i] 03:50 Góly body sekundy [i] 04:00 Skúšky života 4/12 [i] 04:50 Dr.Quiz [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Správy STV [i] 06:30 Slovensko DNES [i] 06:45 Správy - Hírek [i] 06:50 Udalosti ČT [i] 07:15 Národnostný magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Malý Muk 3/3 [i] 10:25 Táraninky [i] 10:40 Náhoda a veda 6/6 [i] 11:30 Regionálny denník [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:05 Pomníky 1/10 [i] 13:30 Duj lumi - Dva svety [i] 14:00 Sviatočné chvíle rodov Hontu a Novohradu [i] 14:35 Família [i] 15:05 Diagnóza 98 [i] 15:25 Lusk(a nie?) [i] 16:30 Maďarský magazín [i] 17:00 Regionálny denník [i] 18:00 Zdravíčko, pán doktor ! - Rakovina prsníka [i] 18:30 Slovensko DNES [i] 18:45 Správy - Hírek [i] 18:55 (Ne)celebrity [i] 19:00 Psi-pomocníci [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:05 Natura 2000 [i] 20:15 ME vo futbale - EURO 2008 [i] 22:45 ME vo futbale - EURO 2008 [i] 00:25 Namaľovaný život [i] 01:25 Udalosti ČT [i] 01:50 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Skutočné príbehy [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 78 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Derrick [i] 10:50 Matlock VIII. 8 [i] 11:50 Komisárka 66/66 [i] 12:50 Klaun 38 [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:40 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 Kriminálka San Francisco 10 [i] 17:00 Varí vám to [i] 17:40 Panelák 85 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 86 [i] 20:40 NOVINY PLUS 21:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 17 [i] 21:55 Banán radí [i] 22:00 Mafstory [i] 00:00 Črepiny [i] 00:55 KRIMI NOVINY 01:25 Sexi Výhra [i] 02:25 Mafstory [i] 03:10 Záchranný tím SAR [i] 03:55 Črepiny PLUS [i] 04:45 NOVINY
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Velké sedlo 3/9 [i] 09:50 Návštěvní den Miloslava Šimka a Jiřího Grossmanna [i] 10:25 Veselá je dědina [i] 11:25 Vysílá studio A po třiceti letech... 12/12 [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Bleděmodrý svět [i] 14:05 McLeodovy dcery IV 11/32 [i] 14:50 Cesta vzhůru 7/22 [i] 15:35 Simpsonovi XIII 19/22 [i] 16:00 Studna [i] 16:15 Hrůzostrašný dějepis 25/26 [i] 16:45 Kouzelná školka [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Pod pokličkou [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Mokřina u Rzů [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Robin Hood 24/26 [i] 20:45 Pošta pro tebe [i] 21:40 Na stopě [i] 22:05 Podle práva 25/42 [i] 22:35 Café X [i] 23:00 Musilok [i] 23:30 Tibet v Nepálu: Muzikanti [i] 23:35 Losování Sportky a Šance 23:40 Pětka v Pomeranči [i] 00:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:40 Sabotáž [i] 01:05 Móda - Extravagance - Manýry [i] 01:30 Co týden vzal [i] 01:55 McLeodovy dcery IV 11/32 [i] 02:40 Regiony ČT24 03:05 Na plovárně s Pavlem Steidlem [i] 03:30 V zajetí železné opony 22/41 [i] 03:45 Neznámí hrdinové [i] 04:10 Kultura v regionech [i] 04:35 Dopravní paradoxy příhraničního regionu [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Delacroix - Svoboda vede lid na barikády 13/17 [i] 05:50 V zajetí železné opony 22/41 [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech [i] 07:25 Události v regionech Brno 07:35 Události v regionech Ostrava 07:50 Panorama [i] 08:30 Babylon [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Vstavač bledý [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Reportéři ČT [i] 13:30 Postřehy odjinud [i] 13:35 Věříš si? [i] 14:00 Záhady Toma Wizarda [i] 14:15 Věda je zábava III 16/26 [i] 14:40 Pomáhejme si [i] 15:00 Kritické okamžiky: Potopení [i] 16:00 Prizma [i] 16:20 Planeta Věda [i] 16:45 Videoatlas naší přírody [i] 16:55 JÁDRO [i] 17:00 Zoom [i] 17:25 PORT [i] 18:00 Nemám práci [i] 18:25 Příběhy domů [i] 18:45 Chcete mě? [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Real Chinese 8/10 [i] 19:20 Alright? Alright! 9/10 [i] 19:35 Simpsonovi XIII 19/22 [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 45. MTF Zlatá Praha 2008 [i] 21:30 45. MTF Zlatá Praha 2008 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:15 Q [i] 23:40 Země se chvěje [i] 02:15 Nemám práci [i] 02:35 Divadlo žije! [i] 03:05 Mizející láska [i] 04:35 Vincenc Priessnitz, Evropa [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 55 [i] 09:30 Osudný omyl [i] 11:25 Ulice 208 [i] 12:10 Ohnivé léto 1 [i] 13:10 Lenssen & spol. [i] 13:40 Dva a půl chlapa III 24 [i] 14:10 Gilmorova děvčata 4 [i] 15:05 Ztraceni 11 [i] 16:00 Kobra 11 II 4 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI 16 [i] 18:30 Ulice 947, 948 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Beze stopy VI 8 [i] 20:55 Odložené případy V 7 [i] 21:50 Na vlastní oči [i] 22:40 4400 II 7 [i] 23:30 Poldové z Rosenheimu III 1 [i] 00:20 Novashopping 00:50 112 [i] 01:20 LUCIE NA BÍLO [i] 02:15 Áčko [i] 03:00 S potápěči kolem světa [i] 03:40 Štěstí na dosah 12 [i] 04:25 Štěstí na dosah II 1 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:30 Tabaluga II 2 [i] 07:05 Scooby a Scrappy Doo II 11 [i] 07:30 Sabrina - mladá čarodějnice VI 16 [i] 08:00 Datel Woody [i] 08:15 Přátelé II 12 [i] 08:45 Knight Rider I 6 [i] 09:45 Sedmé nebe V 7 [i] 10:45 Hercule Poirot [i] 11:50 Diagnóza vražda V 5 [i] 12:50 Hunter III 4 [i] 13:50 Odpadlík III 13 [i] 14:45 Chirurgové III 11 [i] 15:40 Zločiny ze sousedství II 1 [i] 16:40 Drzá Jordan II 22 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 Milionář [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé II 13 [i] 19:55 Počasí 20:00 Euforie [i] 20:05 Minuta fanoušků 20:10 UEFA EURO 2008 [i] 23:05 UEFA EURO 2008 [i] 01:10 Nikdo není dokonalý [i] 02:10 Volejte Věštce 03:10 40. okrsek II 8 [i] 04:00 Caruso show - Král Carusa [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:30 Fotbal [i] 11:30 Fotbal [i] 13:30 Fotbal [i] 14:00 Fotbal [i] 16:00 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Fotbal [i] 20:00 Fotbal [i] 20:15 Wednesday Selection [i] 20:30 Golf [i] 21:30 Golf [i] 22:30 Wednesday Selection [i] 23:00 Fotbal [i] 23:30 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Lidé moře [i] 08:00 Štěstí věčné lásky [i] 10:00 McLeodovy dcery III 18/22 [i] 11:00 Vražda k snídani [i] 13:00 Dotek anděla 9 [i] 14:00 McLeodovy dcery III 18/22 [i] 15:00 Štěstí věčné lásky [i] 17:00 Dotek anděla 9 [i] 18:00 Pan Muzika [i] 20:00 Médium I 1/16 [i] 21:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 18 [i] 22:00 Tichý svědek III 17 [i] 23:00 Médium I 1/16 [i] 00:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 18 [i] 01:00 Tichý svědek III 17 [i] 02:00 Pan Muzika [i] 04:00 Lidé moře [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Papua-Nová Guinea 05:40 Design a designéři 7/13 06:00 Země krásná neznámá 8/8 07:05 Zabijáci z říše zvířat 3/6 08:10 Spolehlivá dieta 09:15 Hodujeme s Nigellou 7/13 09:50 Hodujeme s Nigellou 8/13 10:25 Buď já nebo pes 5/19 11:00 Buď já nebo pes 6/19 11:35 Svatba na obzoru 5/11 12:10 Design a designéři 7/13 12:30 Spolehlivá dieta 13:35 Coxy na dovolené 5/40 14:10 Coxy na dovolené 6/40 14:40 Země krásná neznámá 8/8 15:50 Hodujeme s Nigellou 7/13 16:25 Hodujeme s Nigellou 8/13 17:00 Svatba na obzoru 5/11 17:40 Design a designéři 7/13 18:00 Zabijáci z říše zvířat 3/6 19:05 Buď já nebo pes 5/19 19:40 Buď já nebo pes 6/19 20:15 Nevyslyšená varování 5/8 20:55 Nevyslyšená varování 6/8 21:35 Mít dítě 3/3 22:40 Top Guns bez příkras 5/6 23:15 Top Guns bez příkras 6/6 23:50 Antické odkazy 1/6 00:55 Konec ropného věku 1/6 01:30 Konec ropného věku 2/6 02:05 Nezapomenuti 3/4 03:05 Top Guns bez příkras 5/6 03:35 Top Guns bez příkras 6/6 04:05 Proměny klimatu 1/2 04:35 Proměny klimatu 2/2
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Dvanáct do tuctu 2 [i] 07:35 Krok správným směrem [i] 09:10 Robinsonovi [i] 10:45 Cinema, Cinema, Cinema 25 [i] 11:10 Dva v tom [i] 12:50 Myšák Stuart Little 3 [i] 14:05 Marie [i] 15:30 Polibte nevěstu [i] 17:10 Zpátky ve hře [i] 18:35 Hra na svádění [i] 20:00 Tsunami: Následky 2 [i] 21:30 Bestiář [i] 23:20 Temný obraz [i] 01:00 Tsunami: Následky 2 [i] 02:30 Bestiář [i] 04:20 Temný obraz [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Evropské filmové ceny 2007 [i] 11:30 Melinda a Melinda [i] 13:10 Poseidon [i] 14:45 Cinema, Cinema, Cinema 25 [i] 15:10 Bloudící duše [i] 17:00 Starý lišák [i] 18:40 Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže [i] 21:05 Tráva III 9 [i] 21:30 Tráva III 10 [i] 22:00 Řekni, že mě miluješ 7 [i] 22:55 Ve vlastnictví státu 2: Krev v ulicích [i] 00:30 Christina Aquilera: Back to basics [i] 01:30 Hledám tu pravou [i] 03:10 Řekni, že mě miluješ 7 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Sock tretím semifinalistom turnaja majstrov v Londýne
Američan Jack Sock oslavuje výhru nad Nemcom Alexandrom Zverevom v súťaži ATP v O2 londýnskej O2 Aréne. 16. novembra 2017

Atletico Madrid predalo 15 akcií klubu izraelskému miliardárovi
Futbalista Atletica Madrid Antoine Griezmann. Ilustračná snímka.

NHL: Boston vďaka Chárovmu gólu vyhral na ľade LA Kings
Naľavo center Anze Kopitar, hráč Los Angeles Kings, vyvíja tlak na bostonského protivníka Seana Kuralyho počas poslednej tretiny hry NHL. 16. novembra 2017.

Video: Chára strelil víťazný gól Bostonu, prvý triumf Arizony v riadnom hracom čase
Slovenský hokejový obranca Bostonu Bruins Zdeno Chára strelil víťazný gól štvrtkového stretnutia zámorskej NHL na ľade Los Angeles Kings. Bruins zvíťazili 2:1, Chárov druhý presný zásah v ...

Aktuálne správy

Piatkové počasie bude mrzuté, takže vás poteší jedine voľný deň
Ilustračná snímka.

Uznávaná ekonómka Brigita Schmögnerová jubiluje
Na fotke Brigita Schmögnerová

Sedemnásty november sa spája s odporom študentov proti totalitnej moci
Ilustračná snímka z novembra 1989

Premiér Robert Fico odcestoval na sociálny samit do Göteborgu
Na snímke predseda vlády SR Robert Fico

J. Suk: Nežnej revolúcii pomohla neschopnosť komunistov reagovať
Nežná revolúcia, demonštrácia v Prahe.

Mnoho politikov zneužilo situáciu a dôveru voličov, rok 1989 vníma Kollár ako rok sklamaní
Pri spätnom hodnotení sa 17. november a rok 1989, bohužiaľ, vníma ako rok sklamaní, uviedlo hnutie Sme rodina - Boris Kollár vo vyhlásení k piatkovému výročiu nežnej ...

Americký filmový režisér Martin Scorsese oslavuje 75. narodeniny
V roku 1942 sa narodil MARTIN SCORSESE, americký filmový režisér, ktorého filmy - ako napríklad Taxikár, Zúriaci býk, Posledné pokušenie Krista, Mafiáni či Kundun - Život dalajlámu - patria k základom modernej svetovej ...

Vznik Medzinárodného dňa študentstva podnietili udalosti z roku 1939
Na archívnej snímke pohreb Jana Opletala.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.