Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:50 Rebeca 23-24/150 [i] 10:40 Daj si pohov, kamoš! [i] 12:35 Nevinnosť na predaj [i] 14:20 Odložený prípad IV. 12/24 [i] 15:15 Túžba tela 3-4/130 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VIII. 4/17 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Priateľky [i] 20:45 Ordinácia v ružovej záhrade II. (32.) [i] 21:55 Na streche [i] 22:45 SEDEM s r.o. [i] 23:40 Smrtiaca liečba [i] 01:55 Uzavretý prípad 9/13 [i] 02:45 Dva a pol chlapa II. 22-23/24 [i] 03:25 Everwood IV. 16/22 [i] 04:05 TELEVÍZNE NOVINY 04:30 Summerland I. 6/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 Rubi 103/115 [i] 08:30 Námestíčko 9/10 [i] 09:30 Skúšky života 2/12 [i] 10:25 Danielle Steelová: Na lásku nie je nikdy neskoro [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 14:20 Spriaznení duchovia 17/22 [i] 15:05 Simpsonovci XV. 16/22 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 223/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 224/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Drišľakoviny [i] 21:05 Reportéri [i] 21:35 SOS [i] 22:10 Motelová izba 1/6 [i] 22:55 Biele Uno 1/2 [i] 00:35 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 01:25 Sila lásky II. 223/357 [i] 02:15 Sila lásky II. 224/357 [i] 03:00 Správy STV [i] 03:25 Góly body sekundy [i] 03:35 Udalosti ČT [i] 04:00 Skúšky života 3/12 [i] 04:50 Dr.Quiz [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Správy STV [i] 06:30 Slovensko DNES [i] 06:45 Správy - Hírek [i] 06:50 Udalosti ČT [i] 07:15 GRID [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Bútľavka [i] 10:25 Kronikári Dunajskej flotily [i] 11:00 História futbalu: Nádherná hra 10/13 [i] 11:55 Regionálny denník [i] 12:55 Živá panoráma [i] 13:35 Natura 2000 [i] 13:45 Život na mori 26/26 [i] 14:10 Stopy dávnej minulosti [i] 14:40 Komuže to hrajú husličky z javora [i] 14:55 Soirée z Mlynskej doliny [i] 15:50 Športové ozveny [i] 16:30 Národnostný magazín [i] 17:00 Regionálny denník [i] 18:00 Postav dom, zasaď strom [i] 18:30 Slovensko DNES [i] 18:45 Správy - Hírek [i] 19:00 Pomníky 1/10 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:00 Test magazín [i] 20:15 ME vo futbale - EURO 2008 [i] 22:45 ME vo futbale - EURO 2008 [i] 00:25 Udalosti ČT [i] 00:50 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 ŠPORT 05:10 Skutočné príbehy [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 77 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Derrick [i] 10:50 Matlock VIII. 7 [i] 11:50 Komisárka 65 [i] 12:50 Klaun 37 [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:35 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 SHARK 17 [i] 17:00 Varí vám to [i] 17:40 Panelák 84 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 85 [i] 20:40 NOVINY PLUS 21:00 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 7 [i] 22:00 Kriminálka San Francisco 10,11 [i] 23:50 Autopsie - Objasnené prípady vrážd [i] 00:50 KRIMI NOVINY 01:20 Sexi Výhra [i] 02:20 Klaun 37 [i] 03:00 Autopsie - Objasnené prípady vrážd [i] 03:50 Záchranný tím SAR [i] 04:40 Nové bývanie [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 TVŠ: Záhady starého Egypta 3/10 [i] 09:10 Zeměpis světa 4/5 [i] 09:30 Země úsměvů a snů 4 [i] 10:40 Decentní večer [i] 11:25 Hrady a zámky - bílá místa naší historie [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Bleděmodrý svět [i] 14:05 McLeodovy dcery IV 10/32 [i] 14:50 Cesta vzhůru 6/22 [i] 15:35 Simpsonovi XIII 18/22 [i] 16:00 Věda je zábava III 16/26 [i] 16:25 Pomáhejme si [i] 16:45 Kouzelná školka [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Chalupa je hra [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Vstavač bledý [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Kritické okamžiky: Potopení [i] 20:55 Všechnopárty [i] 21:40 Co týden vzal [i] 22:10 Retro [i] 22:35 Pavlač Ester Kočičkové [i] 23:05 Na moll [i] 23:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:55 Reportéři ČT [i] 00:35 Na cestě po srdci Nového Jižního [i] 01:00 Taxík [i] 01:30 Dobrá rada nad zlato [i] 02:00 Příběhy domů [i] 02:15 McLeodovy dcery IV 10/32 [i] 03:00 Chcete mě? [i] 03:15 Regiony ČT24 03:40 Zajímavosti z regionů [i] 04:05 Zajímavosti z regionů Brno 04:30 Zajímavosti z regionů Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:25 Toulavá kamera [i] 05:50 Přírodní krásy Japonska: Kvetoucí sakury na hoře Jošinojama [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech [i] 07:25 Události v regionech Brno 07:35 Události v regionech Ostrava 07:50 Panorama [i] 08:30 Kosmopolis [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Mravenec lužní [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Hřiště 7 [i] 15:00 Mýty a fakta historie: Artuš, král minulý a budoucí [i] 16:00 Výroční ceny Nadace Český literární fond [i] 16:15 Delacroix - Svoboda vede lid na barikády 13/17 [i] 17:05 Střípky času [i] 17:25 Zpět k pramenům [i] 17:45 Dvaasedmdesát jmen české historie 9/72 [i] 18:00 Televizní klub neslyšících [i] 18:30 Babylon [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Adult English Zone 17/26 [i] 19:25 Buď fit s ČT [i] 19:35 Simpsonovi XIII 18/22 [i] 20:00 Osud č. A2026 [i] 20:30 Žralok v hlavě [i] 21:45 Car Men [i] 22:15 Festivalové minuty MTF Zlatá Praha 2008 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Kinobox [i] 23:40 Dokumentární klub: Mizející láska [i] 01:15 Diagnóza na R [i] 01:40 Nika [i] 02:20 Srdce nejen pro Markétku [i] 02:40 Kde končí naděje, začíná peklo [i] 03:10 Severní Korea - zoufalá či klamající [i] 03:55 Náš venkov [i] 04:15 Sváteční slovo scenáristy Oldřicha [i] 04:20 Cesty víry [i] 04:40 Křesťanský magazín [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 54 [i] 09:30 Pravidla lásky [i] 11:35 Ulice 207 [i] 12:20 Láska a moře 10 [i] 13:10 Lenssen & spol. [i] 13:40 Dva a půl chlapa III 23 [i] 14:10 Gilmorova děvčata 3 [i] 15:05 Ztraceni 10 [i] 16:00 Kobra 11 II 3 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI 15 [i] 18:30 Ulice 945, 946 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Deset a půl stupně: Apokalypsa 1/2 [i] 21:45 Kriminálka Miami IV 19 [i] 22:40 112 [i] 23:15 Vosí hnízdo [i] 01:15 Da Vinciho případy V 11 [i] 01:55 Novashopping 02:30 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:40 Štěstí na dosah 10, 11 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:30 Tabaluga II 1 [i] 07:05 Scooby a Scrappy Doo II 10 [i] 07:30 Sabrina - mladá čarodějnice VI 15 [i] 08:00 Datel Woody [i] 08:15 Přátelé II 11 [i] 08:45 Knight Rider I 5 [i] 09:45 Sedmé nebe V 6 [i] 10:40 Hercule Poirot [i] 11:45 Diagnóza vražda V 4 [i] 12:45 Hunter III 3 [i] 13:50 Odpadlík III 12 [i] 14:45 Chirurgové III 10 [i] 15:40 Zločiny ze sousedství I 22 [i] 16:40 Drzá Jordan II 21 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 Milionář [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé II 12 [i] 19:55 Počasí 20:00 Euforie [i] 20:05 Minuta fanoušků 20:10 UEFA EURO 2008 [i] 23:05 UEFA EURO 2008 [i] 01:10 Nikdo není dokonalý na cestách [i] 02:00 Volejte Věštce 03:05 40. okrsek II 7 [i] 03:55 Receptář prima nápadů [i] 04:45 Svět 2008 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 09:00 Fotbal [i] 09:30 Fotbal [i] 11:30 Fotbal [i] 13:30 Fotbal [i] 14:00 Fotbal [i] 16:00 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Fotbal [i] 20:00 Fotbal [i] 20:15 Motorismus [i] 20:45 Box [i] 23:00 Fotbal [i] 23:30 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Santa se žení [i] 08:00 Záhadná žena: Vykoupení [i] 10:00 McLeodovy dcery III 17/22 [i] 11:00 Pes baskervillský [i] 13:00 Dotek anděla 8 [i] 14:00 McLeodovy dcery III 17/22 [i] 15:00 Záhadná žena: Vykoupení [i] 17:00 Dotek anděla 8 [i] 18:00 Život v buši II 1/10 [i] 19:00 Případy advokáta Kingdoma I 1/6 [i] 20:00 Drzá Jordan VI 17 [i] 21:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 17 [i] 22:00 Tichý svědek II 8 [i] 23:00 Drzá Jordan VI 17 [i] 00:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 17 [i] 01:00 Tichý svědek II 8 [i] 02:00 Pes baskervillský [i] 04:00 Santa se žení [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Voda, voda, čistá voda 06:00 Země krásná neznámá 7/8 07:05 Zabijáci z říše zvířat 2/6 08:10 Co nevíte o účesech 09:15 Hodujeme s Nigellou 5/13 09:50 Hodujeme s Nigellou 6/13 10:25 Buď já nebo pes 3/19 10:55 Buď já nebo pes 4/19 11:25 Svatba na obzoru 3/11 12:00 Svatba na obzoru 4/11 12:35 Co nevíte o účesech 13:40 Coxy na dovolené 3/40 14:15 Coxy na dovolené 4/40 14:45 Země krásná neznámá 7/8 15:50 Hodujeme s Nigellou 5/13 16:25 Hodujeme s Nigellou 6/13 17:00 Svatba na obzoru 3/11 17:35 Svatba na obzoru 4/11 18:15 Zabijáci z říše zvířat 2/6 19:20 Buď já nebo pes 3/19 19:55 Buď já nebo pes 4/19 20:30 Nevyslyšená varování 3/8 21:10 Nevyslyšená varování 4/8 21:50 Mít dítě 2/3 22:55 Top Guns bez příkras 3/6 23:30 Top Guns bez příkras 4/6 00:05 Archeolog odhaluje biblické příběhy 26/26 00:40 Svobodné duše širých moří 01:15 Mysleti zeleně 13/14 01:45 Mysleti zeleně 14/14 02:15 Nezapomenuti 2/4 03:10 Top Guns bez příkras 3/6 03:40 Top Guns bez příkras 4/6 04:10 Island - ostrov zrozený z ohně 04:45 San Lazaro
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:40 Sex ve městě - film o filmu exkluzivně pro HBO [i] 06:00 To je náš hit! [i] 07:50 Mořská panna, Aquamarine [i] 09:30 Před kamerou 25 [i] 10:00 V křesle režiséra [i] 11:50 Odsouzeni zemřít: Otevřené moře 2 [i] 13:20 Sex ve městě - film o filmu exkluzivně pro HBO [i] 13:35 Dvanáct do tuctu 2 [i] 15:05 Krok správným směrem [i] 16:45 Robinsonovi [i] 18:15 Dva v tom [i] 20:00 Vincentův svět III. : Sbohem, kamarádi 20 [i] 20:25 elita ze střídačky [i] 21:50 Smrtící zóna [i] 23:25 Démon pomsty [i] 01:00 Ultraviolet [i] 02:25 Vincentův svět III. : Sbohem, kamarádi 20 [i] 02:55 elita ze střídačky [i] 04:20 Démon pomsty [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Imagine: John Lennon [i] 11:40 Před kamerou 25 [i] 12:10 Transakce století [i] 14:00 Dům u jezera [i] 15:35 Evropské filmové ceny 2007 [i] 17:05 Melinda a Melinda [i] 18:45 Poseidon [i] 20:20 Hra na schovávanou [i] 22:00 Na lince je vrah [i] 23:25 Tráva III 7 [i] 23:50 Tráva III 8 [i] 00:20 Všechno jde do háje [i] 01:50 Hra na schovávanou [i] 03:30 Na lince je vrah [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Angličania deklasovali ČR, Portugalsko s Ukrajinou bez gólov
Anglickí futbalisti Eric Dier(vpravo) a Dele Alli (hore) a český futbalista Theodor Gebre Selassie počas zápasu A-skupiny kvalifikácie o postup na EURO 2020 Anglicko - Česko 22. marca 2019 v Londýne.

B. Bystrica proti Popradu iba druhýkrát, v sezóne úspešnejší kamzíci
Ilustračná snímka.

Sú to nevyspytateľné a komplikované preteky, Sagan na Miláno-San Remo zabojuje o titul
Prvá veľká klasika cyklistickej sezóny Miláno - San Remo je najdlhšia, ale aj najmenej predvídateľná. Na konci pretekov s dĺžkou 291 km a po vyše 7 hodinách v sedle bicykla sa môže tešiť z ...

Šilhavý po českom debakli vo Wembley: Výsledok je príliš krutý
Českí futbalisti odchádzajú z ihriska po skončení zápasu s Anglickom v rámci kvalifikácie na EURO2020, 22. marca 2019 v Londýne.

Aktuálne správy

Víkend bude slnečný, neváhajte vyjsť na vzduch
Ilustračná snímka.

Ak Šefčovič vyhrá prezidentské voľby, Slovensko dokáže nájsť dôstojnú náhradu na eurokomisára
Slovensko nebude mať problém, ak bude Maroš Šefčovič novým prezidentom SR, nájsť dosť fundovaných kandidátov na post eurokomisára. "Slovensko vie poskytnúť veľmi dôstojného ...

Macron: Summit EÚ nesplnil očakávania v oblasti ochrany klímy
Francúzsky prezident Emmanuel Macron na bruselskom summite, 22. marca 2019.

Vyšetrovanie o zasahovaní Ruska do amerických volieb ukončili
Na archívnej snímke americký osobitný vyšetrovateľ Robert Mueller.

Trump odvolal nové sankcie voči Severnej Kórei
Na archívnej snímke Donald Trump.

V Číne vybuchla továreň na výrobu pesticídov, počet obetí stúpa
Dym stúpa po explózii chemickej továrne, ku ktorej došlo v meste Jen-čcheng ležiacom vo východočínskej provincii Ťiang-su 21. marca 2019.

Svetový meteorologický deň je zameraný na Slnko, Zem a počasie
Na Slnko, Zem a počasie je v roku 2019 tematicky zameraný Svetový meteorologický deň, ktorý pripadá na 23. marca. Slnko dodáva energiu, ktorá je nevyhnutná pre život ...

Na pražskú televíznu vežu sa vracajú populárne plastiky bábätiek
Detail sochy lezúceho batolaťa na Žižkovskej televíznej veži v Prahe, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.