Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:55 Rebeca 21-22/150 [i] 10:45 Pod bielymi plachtami: Rozlúčkové predstavenie [i] 12:25 Lovkyňa záhad [i] 14:05 Odložený prípad IV. 11/24 [i] 15:00 Túžba tela 1-2/130 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VIII. 3/17 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Susedia [i] 20:45 VILOmeniny [i] 22:05 Paľba [i] 22:35 112 [i] 23:15 Vynútená pomsta [i] 00:55 JAG - Vojenská generálna prokuratúra X. 19-20/22 [i] 02:30 Dva a pol chlapa II. 20-21/24 [i] 03:10 Everwood IV. 15/22 [i] 04:05 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Summerland I. 5/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 Rubi 102/115 [i] 08:30 Námestíčko 8/10 [i] 09:30 Skúšky života 1/12 [i] 10:20 V sieti CIA 2/3 [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 14:20 Spriaznení duchovia 16/22 [i] 15:05 Simpsonovci XV. 15/22 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 221/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 222/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Danielle Steelová: Na lásku nie je nikdy neskoro [i] 21:45 Bratia a sestry 12/23 [i] 22:35 Klinika Grace 23/36 [i] 23:20 24 III.séria 16/24 [i] 00:05 Peniaze [i] 00:20 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 01:10 Sila lásky II. 221/357 [i] 02:00 Sila lásky II. 222/357 [i] 02:50 Slovensko DNES [i] 03:05 Správy STV [i] 03:30 Góly body sekundy [i] 03:35 Udalosti ČT [i] 04:00 Skúšky života 2/12 [i] 04:50 Dr.Quiz [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Správy STV [i] 06:50 Udalosti ČT [i] 07:15 Naša Európa [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Elá hop [i] 10:30 Megastavby II. 15 [i] 11:25 Regionálny denník [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:35 Natura 2000 [i] 12:40 Umenie 08 [i] 13:10 Orientácie [i] 13:40 Slovo [i] 13:45 Folklór je môj podnet [i] 14:50 Pod vládou ženy aj na svitaní [i] 16:00 GRID [i] 16:25 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:00 Regionálny denník [i] 18:00 Športové ozveny [i] 18:30 Slovensko DNES [i] 18:45 Správy - Hírek [i] 19:00 Život na mori 26/26 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Zelená šanca [i] 20:40 ME vo futbale - EURO 2008 [i] 22:45 ME vo futbale - EURO 2008 [i] 00:25 Naša Európa [i] 00:55 Udalosti ČT [i] 01:20 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 01:45 Správy - Hírek [i] 01:50 Slovensko DNES [i] 02:05 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Skutočné príbehy [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 76 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Derrick [i] 10:50 Matlock VIII. 6 [i] 11:50 Komisárka 64 [i] 12:50 Klaun 36 [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:40 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 Blízko smrti [i] 17:00 Varí vám to [i] 17:40 Panelák 83 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 84 [i] 20:40 NOVINY PLUS 21:00 Nevera po slovensky [i] 22:00 SHARK 17 [i] 23:00 Črepiny [i] 23:55 Klaun 36 [i] 00:55 KRIMI NOVINY 01:25 Sexi Výhra [i] 02:25 Nevera po slovensky [i] 03:10 Črepiny [i] 03:50 Záchranný tím SAR [i] 04:40 Autosalón [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 42/78 [i] 09:00 Morálka paní Dulské [i] 10:35 Rosalie Moller [i] 10:55 Souboj vojevůdců 11/13 [i] 11:40 Neznalost neomlouvá aneb Cestou necestou [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Bleděmodrý svět [i] 14:05 McLeodovy dcery IV 9/32 [i] 14:50 Cesta vzhůru 5/22 [i] 15:35 Simpsonovi XIII 17/22 [i] 16:00 Věříš si? [i] 16:30 Záhady Toma Wizarda [i] 16:45 Kouzelná školka [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Kluci v akci [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Mravenec lužní [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Dobrá čtvrť II 22/22 [i] 21:00 Na cestě po srdci Nového Jižního [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 V zajetí železné opony 22/41 [i] 22:25 Hořký měsíc [i] 00:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:45 Politické spektrum [i] 01:10 168 hodin [i] 01:40 Simpsonovi XIII 17/22 [i] 02:00 Sex ve městě I 7/12 [i] 02:25 McLeodovy dcery IV 9/32 [i] 03:10 Regiony ČT24 03:35 Z metropole [i] 04:00 Týden v regionech Brno 04:30 Týden v regionech Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Auto Moto Styl [i] 05:35 Po hladině: Naděje [i] 05:55 Kalendárium [i] 06:10 Správy STV 06:35 Divnopis - Škrle [i] 06:40 Kultura.cz - Brno [i] 07:05 Kultura.cz [i] 07:30 Čétéčko [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Klíč [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Dřípatka horská [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:30 Případ pro ombudsmana [i] 12:45 TVŠ - Záhady starého Egypta 2/10 [i] 13:00 Zeměpis světa 3/5 [i] 13:15 Le petit gnome 6/6 [i] 13:30 V oranžovém [i] 15:10 Železnice na střechu světa [i] 16:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:25 Zapomenuté tváře [i] 17:50 Zprávy v českém znakovém jazyce 17:55 Memoriál Josefa Odložila [i] 20:00 Severní Korea - zoufalá či klamající [i] 20:50 Neznámí hrdinové [i] 21:15 Patetická [i] 22:10 Synkopa imunity 3/13 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Festivalové minuty MTF Zlatá Praha 2008 [i] 23:20 Sešli se... [i] 00:10 Fokus ČT24 [i] 00:35 Playtime [i] 02:30 Knižní svět [i] 02:55 Čtenářský deník... Radka [i] 03:10 Máte slovo [i] 03:55 POKR [i] 04:20 Československý filmový týdeník 681/2379 [i] 04:30 Synkopa imunity 3/13 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 53 [i] 09:30 Město v ohrožení [i] 11:30 Ulice 206 [i] 12:15 Láska a moře 9 [i] 13:10 Lenssen & spol. [i] 13:40 Dva a půl chlapa III 22 [i] 14:10 Gilmorova děvčata 2 [i] 15:05 Ztraceni 9 [i] 15:55 Kobra 11 II 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI 14 [i] 18:30 Ulice 943, 944 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kobra 11 XI 9 [i] 21:05 Víkend [i] 21:45 Vražedná čísla 4 [i] 22:40 Řekni, že to tak není [i] 00:25 Poldové z Rosenheimu II 14, 15 [i] 01:55 Novashopping 02:25 Áčko [i] 03:10 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:30 Tabaluga I 26 [i] 07:05 Scooby a Scrappy Doo II 9 [i] 07:30 Sabrina - mladá čarodějnice VI 14 [i] 08:00 Datel Woody [i] 08:15 Přátelé II 10 [i] 08:45 Knight Rider I 4 [i] 09:45 Sedmé nebe V 5 [i] 10:40 Hercule Poirot [i] 11:45 Diagnóza vražda V 3 [i] 12:45 Hunter III 2 [i] 13:45 Odpadlík III 11 [i] 14:40 Chirurgové III 9 [i] 15:40 Zločiny ze sousedství I 21 [i] 16:40 Drzá Jordan II 20 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 Milionář [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé II 11 [i] 19:55 Počasí 20:00 Euforie [i] 20:05 Minuta fanoušků 20:10 UEFA EURO 2008 [i] 23:05 UEFA EURO 2008 [i] 01:10 Nikdo není dokonalý [i] 02:00 Volejte Věštce 03:05 40. okrsek II 6 [i] 03:55 Nedělní partie [i] 04:45 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Fotbal [i] 09:30 Fotbal [i] 11:30 Fotbal [i] 13:30 Fotbal [i] 14:00 Motorismus [i] 15:00 Tenis [i] 16:00 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Atletika [i] 20:00 Fotbal [i] 20:15 Bojové sporty [i] 23:00 Fotbal [i] 23:30 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Tenkrát a dnes [i] 08:00 Jane Doeová: Ano, vzpomínám si [i] 10:00 McLeodovy dcery III 16/22 [i] 11:00 Vysněný svět [i] 13:00 Dotek anděla 7 [i] 14:00 McLeodovy dcery III 16/22 [i] 15:00 Jane Doeová: Ano, vzpomínám si [i] 17:00 Dotek anděla 7 [i] 18:00 Recept na vraždu [i] 20:00 Drzá Jordan VI 16 [i] 21:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 16 [i] 22:00 Tichý svědek II 7 [i] 23:00 Drzá Jordan VI 16 [i] 00:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 16 [i] 01:00 Tichý svědek II 7 [i] 02:00 Recept na vraždu [i] 04:00 Tenkrát a dnes [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 41/42 06:00 Země krásná neznámá 6/8 07:05 Zabijáci z říše zvířat 1/6 08:10 Na vysokých podpatcích 09:10 Hodujeme s Nigellou 3/13 09:45 Hodujeme s Nigellou 4/13 10:20 Buď já nebo pes 1/19 10:50 Buď já nebo pes 2/19 11:20 Svatba na obzoru 1/11 12:00 Svatba na obzoru 2/11 12:35 Na vysokých podpatcích 13:35 Coxy na dovolené 1/40 14:10 Coxy na dovolené 2/40 14:40 Země krásná neznámá 6/8 15:45 Hodujeme s Nigellou 3/13 16:20 Hodujeme s Nigellou 4/13 16:55 Svatba na obzoru 1/11 17:35 Svatba na obzoru 2/11 18:10 Zabijáci z říše zvířat 1/6 19:15 Buď já nebo pes 1/19 19:50 Buď já nebo pes 2/19 20:25 Nevyslyšená varování 1/8 21:00 Nevyslyšená varování 2/8 21:40 Mít dítě 1/3 22:45 Top Guns bez příkras 1/6 23:20 Top Guns bez příkras 2/6 23:55 Archeolog odhaluje biblické příběhy 24/26 00:30 Archeolog odhaluje biblické příběhy 25/26 01:05 Mysleti zeleně 11/14 01:35 Mysleti zeleně 12/14 02:05 Nezapomenuti 1/4 03:00 Top Guns bez příkras 1/6 03:30 Top Guns bez příkras 2/6 04:00 Bekyně 04:30 Design a designéři 9/13 04:45 Budapešť nadivoko
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:20 Před kamerou 25 [i] 06:00 Rodinný chaos [i] 07:30 Děsnej doják [i] 08:55 Auta [i] 10:50 Cinema, Cinema, Cinema 25 [i] 11:20 Překonat sám tisíce mil [i] 13:10 To je náš hit! [i] 14:55 Mořská panna, Aquamarine [i] 16:40 V křesle režiséra [i] 18:25 Odsouzeni zemřít: Otevřené moře 2 [i] 20:00 Noční hlídka [i] 21:55 Góóól! II [i] 23:50 Mé srdce pohřběte u Wounded Knee [i] 02:00 Noční hlídka [i] 03:50 Góóól! II [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Aristokraté [i] 11:20 Finty Dicka a Jane [i] 12:50 Superman se vrací [i] 15:20 Svatební den [i] 16:40 Transakce století [i] 18:30 Dům u jezera [i] 20:05 Můj bratranec Vinny [i] 22:00 Od svítání mívám stání [i] 23:50 Slezský byznys [i] 00:50 7-10 split [i] 02:25 Můj bratranec Vinny [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Sock tretím semifinalistom turnaja majstrov v Londýne
Američan Jack Sock oslavuje výhru nad Nemcom Alexandrom Zverevom v súťaži ATP v O2 londýnskej O2 Aréne. 16. novembra 2017

Atletico Madrid predalo 15 akcií klubu izraelskému miliardárovi
Futbalista Atletica Madrid Antoine Griezmann. Ilustračná snímka.

NHL: Boston vďaka Chárovmu gólu vyhral na ľade LA Kings
Naľavo center Anze Kopitar, hráč Los Angeles Kings, vyvíja tlak na bostonského protivníka Seana Kuralyho počas poslednej tretiny hry NHL. 16. novembra 2017.

Video: Chára strelil víťazný gól Bostonu, prvý triumf Arizony v riadnom hracom čase
Slovenský hokejový obranca Bostonu Bruins Zdeno Chára strelil víťazný gól štvrtkového stretnutia zámorskej NHL na ľade Los Angeles Kings. Bruins zvíťazili 2:1, Chárov druhý presný zásah v ...

Aktuálne správy

Piatkové počasie bude mrzuté, takže vás poteší jedine voľný deň
Ilustračná snímka.

Uznávaná ekonómka Brigita Schmögnerová jubiluje
Na fotke Brigita Schmögnerová

Sedemnásty november sa spája s odporom študentov proti totalitnej moci
Ilustračná snímka z novembra 1989

Premiér Robert Fico odcestoval na sociálny samit do Göteborgu
Na snímke predseda vlády SR Robert Fico

J. Suk: Nežnej revolúcii pomohla neschopnosť komunistov reagovať
Nežná revolúcia, demonštrácia v Prahe.

Mnoho politikov zneužilo situáciu a dôveru voličov, rok 1989 vníma Kollár ako rok sklamaní
Pri spätnom hodnotení sa 17. november a rok 1989, bohužiaľ, vníma ako rok sklamaní, uviedlo hnutie Sme rodina - Boris Kollár vo vyhlásení k piatkovému výročiu nežnej ...

Americký filmový režisér Martin Scorsese oslavuje 75. narodeniny
V roku 1942 sa narodil MARTIN SCORSESE, americký filmový režisér, ktorého filmy - ako napríklad Taxikár, Zúriaci býk, Posledné pokušenie Krista, Mafiáni či Kundun - Život dalajlámu - patria k základom modernej svetovej ...

Vznik Medzinárodného dňa študentstva podnietili udalosti z roku 1939
Na archívnej snímke pohreb Jana Opletala.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.