TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 DNES 06:00 Malý zajac Bugs a priatelia I. 17/40 [i] 06:25 Spirit - neskrotný mustang [i] 07:50 Chrisa nemá nikto rád I. 7-8/22 [i] 08:40 Bratia z divočiny [i] 10:30 Priatelia VIII. 5-6/24 [i] 11:25 Prvá liga [i] 13:25 LET´S DANCE 2 [i] 15:30 Šialené rande [i] 17:05 Škaredá Betty II. [i] 17:55 Na streche [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 Smotánka [i] 20:00 Láska z nebies [i] 22:15 Ťažký zločin [i] 00:25 Čierny dážď [i] 02:50 Veľký šéf [i] 04:25 112 špeciál: Blízko smrti [i] 04:55 Smotánka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 2/20 [i] 06:15 Pocoyo I. 1/52 [i] 06:20 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú 1/26 [i] 06:45 Všetky psy idú do neba III. 35 [i] 07:05 Gumkáči 27/52 [i] 07:30 BB3B 6/13 [i] 07:55 Hannah Montana 9/26 [i] 08:20 Si v obraze? [i] 08:50 Superchyty [i] 09:15 Hádaj, kto nás pozval? [i] 09:45 Pláž Makaha 7/10 [i] 10:30 Večne nespokojní II. 13/28 [i] 11:20 Lovci opíc [i] 12:10 Športmotor [i] 12:35 Postav dom, zasaď strom [i] 13:10 Blb a blbec [i] 14:55 Nebo nikdy nespadne 1/3 [i] 16:30 James Bond špeciál: Bondov kokteil [i] 16:55 Jane Doeová : Nesprávna tvár [i] 18:20 AIRBAG [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 Deti to vedia najlepšie [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Pošta pre teba [i] 21:20 Skutočný príbeh: Chcem žiť [i] 22:55 Ctihodná žena 4/6 [i] 00:20 Nebo nikdy nespadne 1/3 [i] 01:50 Takí sme boli [i] 02:50 Správy STV [i] 03:15 Góly body sekundy [i] 03:25 Udalosti ČT [i] 03:50 Postav dom, zasaď strom [i] 04:20 Zmenáreň [i] 04:50 Extra [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Správy STV [i] 06:25 Správy - Hírek [i] 06:30 Udalosti ČT [i] 06:55 Picassove dni 2/2 [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Reflets II. 9/12 [i] 08:35 Rieky Francúzska 9/15 [i] 09:05 Pa a Pi [i] 09:15 Gombička [i] 09:40 Osobnosti [i] 09:45 Bojový plán 10/13 [i] 10:35 Polícia [i] 10:45 Cesty nádeje [i] 11:10 Cookie.sk [i] 11:30 GEN.Sk [i] 11:45 Národný park Nízke Tatry [i] 12:15 Línie,tvary,farby. 5/12 [i] 12:45 Neskrotná Severná Amerika 6/6 [i] 13:35 Keď ťa budú čepiť [i] 13:50 Duj lumi - Dva svety [i] 14:20 Televíkend [i] 14:45 Vojenský čin roka 2007 [i] 15:15 Poltón [i] 15:40 Tempo [i] 16:00 Kapura [i] 16:45 Farmárska revue [i] 17:05 Smer Peking [i] 17:35 ME vo futbale - EURO 2008 [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Zelená šanca [i] 20:25 ME vo futbale - EURO 2008 [i] 22:45 Kino na Dvojke [i] 00:40 BJD 2007 [i] 01:25 Udalosti ČT [i] 01:50 Tempo [i] 02:05 Športmotor [i] 02:30 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Video Show [i] 05:35 KRIMI NOVINY 05:55 NOVINY 06:20 Úprimný dom [i] 08:10 Spider-Man [i] 08:40 Preteky Nascar [i] 09:00 Malí rytieri [i] 09:35 Cyborg 009 [i] 10:00 Cesta na západ 2 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:35 Prechádzka v oblakoch [i] 14:45 Mladé pušky [i] 17:15 Môj muž je sobášny podvodník [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Filmové hity: Svadby podľa Mary [i] 22:35 Akčný balík: Zastavte Cartera [i] 00:35 Nočné kino: Teror [i] 02:15 Mladé pušky [i] 04:00 Hranice lásky [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma [i] 05:55 Pohádky stříbrného carství [i] 06:00 Hurá na myši 06:10 Mumínci 11/26 [i] 06:35 Sezame, pojď si hrát 41/78 [i] 07:00 Seržant Proužek 13/26 [i] 07:10 Včelka Mája [i] 07:35 Garfield a přátelé II 10/26 [i] 08:00 Můj mazlíček [i] 08:15 V oranžovém [i] 09:50 Případy detektiva Packala [i] 10:20 Správce statku [i] 11:35 Všeobecná deklarace lidských práv [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Styl [i] 13:05 Cesta k vítězství 15/23 [i] 13:20 Věž inženýra Eiffela [i] 13:50 Dobrá rada nad zlato [i] 14:20 Móda - Extravagance - Manýry [i] 14:45 Okouzlení VIII 31/54 [i] 15:45 Návštěvníci [i] 17:25 Naslepo [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:10 Přízraky mezi námi 6/14 [i] 18:40 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:20 Události v regionech [i] 19:35 Předpověď počasí [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Trapasy [i] 21:10 Nelítostný souboj [i] 23:55 Nenechte si ujít [i] 00:00 Zprávy 00:05 Branky, body, vteřiny 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:15 Ničitel Conan [i] 01:55 Jak zničit vlastní mužstvo [i] 03:05 13. komnata Karla Vágnera [i] 03:30 Pošta pro tebe [i] 04:25 Horizont života [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 05:05 Střípky času [i] 05:25 Zpět k pramenům [i] 05:45 Dvaasedmdesát jmen české historie 8/72 [i] 06:00 Muzeum tortury [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech [i] 07:25 Události v regionech Brno 07:35 Události v regionech Ostrava 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Lidské mládě 3/3 [i] 09:25 Folklorní magazín [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 ...a tuhle znáte? [i] 10:40 Knižní svět [i] 11:10 Čtenářský deník... Radka [i] 11:25 Simpsonovi XIII 16/22 [i] 11:50 Pětka v Pomeranči [i] 12:45 Game Page [i] 13:05 Sabotáž [i] 13:35 Abbey Road: Live 11/12 [i] 14:25 Kinobox [i] 14:50 Nenechte si ujít [i] 15:00 Železnice na střechu světa [i] 15:55 Velká cena Paramo Pardubice [i] 16:55 Výroční ceny Nadace Český literární fond [i] 17:10 Objevování planety Oceán 10/13 [i] 18:00 O češtině [i] 18:20 Za generací Národního divadla s prof. Františkem Dvořákem [i] 18:35 Kultura.cz [i] 19:00 Hudba na zámku Kozel [i] 19:30 C. Debussy: Paňácův cake - walk [i] 19:35 Simpsonovi XIII 16/22 [i] 20:00 45. MTF Zlatá Praha 2008 [i] 20:55 Figarova svatba [i] 00:30 Televizina [i] 01:30 Na plný pecky - Speciál [i] 02:05 Noc za Nocí [i] 04:05 Olza [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:20 Novashopping 05:50 Ošklivé káčátko 41 [i] 06:20 Pan Magoo a animovaný svět 60 [i] 06:45 W.I.T.C.H. 27 [i] 07:10 Walt Disney a jeho kouzelný svět [i] 08:05 Kalifornské léto II 5 [i] 09:00 Eso [i] 10:10 Můj táta hrdina [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Limonádový Joe aneb Koňská opera [i] 14:05 Mr. Bean [i] 14:40 Přežít [i] 17:05 Jako jed [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Maxi Clever [i] 21:20 Letuška 1. třídy [i] 23:05 Z pekla [i] 01:20 Zakázané radovánky [i] 02:50 Novashopping 03:45 Štěstí na dosah 6, 7 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Štěně jménem Scooby Doo II 2 [i] 06:35 Taz-mania III 6 [i] 07:00 Scooby a Scrappy Doo II 7 [i] 07:20 Kolem světa za 80 snů [i] 07:45 Sylvester a Tweety [i] 08:00 Fresh Prince I 15 [i] 08:35 Autosalon [i] 09:30 Cannavaro "Live" 1 [i] 09:40 Cesta na EURO 2008 [i] 10:15 M*A*S*H 173 [i] 10:45 Wolffův revír I 11 [i] 11:50 Helicops I 9 [i] 12:50 Amerika hledá topmodelku III 2 [i] 13:50 Ošklivka Katka 3 [i] 15:05 El Condor [i] 17:15 Nejúžasnější videa světa 17:30 UEFA EURO 2008 [i] 20:00 Zprávy TV Prima [i] 20:25 UEFA EURO 2008 [i] 22:55 Euforie [i] 23:10 Vítězové a poražení [i] 02:05 Cannavaro "Live" 1 [i] 02:15 Sexy šance 02:55 Volejte Věštce 04:00 Vidění [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Motorismus [i] 09:45 Fotbal [i] 10:15 Fotbal [i] 12:15 Motorismus [i] 13:00 Fotbal [i] 13:30 Volejbal [i] 14:30 Motorismus [i] 15:45 Cyklistika [i] 17:00 Fotbal [i] 17:15 Tenis [i] 18:15 Motorismus [i] 20:00 Fotbal [i] 20:15 Watts [i] 20:30 Jezdectví [i] 22:00 Motorismus [i] 22:30 Motorismus [i] 23:00 Fotbal [i] 23:30 Fotbal [i] 01:30 Fotbal [i] 02:00 Motorismus [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Kouzelný výtah [i] 08:00 Kouzelná země skřítků 1/2 [i] 10:00 Byl jsem mladým Faustem [i] 12:00 Kouzelná země skřítků 1/2 [i] 14:00 Za úsvitu [i] 16:00 Nenapravitelná [i] 18:00 Vraždy v Midsomeru: Temný podzim [i] 20:00 Záhadná žena: Vykoupení [i] 22:00 Zápas o mou dceru [i] 00:00 Nevinnost na prodej [i] 02:00 Madam Mayflower [i] 04:00 Kouzelný výtah [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Putování Maďarskem 10/10 06:00 Nevyslyšená varování 5/8 06:35 Nevyslyšená varování 6/8 07:10 Vzrušující nebezpečí 1/3 08:10 Volání vesmíru 3/13 08:50 Volání vesmíru 4/13 09:30 Británie krále Artuše 1/3 10:35 Británie krále Artuše 2/3 11:40 Británie krále Artuše 3/3 12:45 Za jídlem přes ulici 3/10 13:20 Za jídlem přes ulici 4/10 13:55 Sousedé ve válce 5/32 14:25 Sousedé ve válce 6/32 14:55 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 38/42 15:25 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 39/42 15:55 Místo v divočině 2/2 17:00 Na úvěr 5/26 17:30 Na úvěr 6/26 18:00 Sousedé ve válce 19/32 18:35 Sousedé ve válce 20/32 19:10 Vychytávky 7/13 19:40 Vychytávky 8/13 20:15 Co nám prospívá 37/37 21:25 Antické olympijské hry 1/11 22:00 Antické olympijské hry 2/11 22:35 Extrémní podmínky 1/15 23:05 Extrémní podmínky 2/15 23:35 Londýnský Hollywood 3/6 00:10 Londýnský Hollywood 4/6 00:40 S Rudy Maxou po Tichomoří 11/13 01:15 S Rudy Maxou po Tichomoří 12/13 01:50 S Rudy Maxou po Tichomoří 13/13 02:25 Everest - člověk proti hoře 1/5 02:55 Everest - člověk proti hoře 2/5 03:25 Everest - člověk proti hoře 3/5 03:55 Putování Maďarskem 3/10 04:25 Putování Maďarskem 4/10 04:55 Sousedé ve válce 19/32
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Dlouho hledaný syn [i] 07:30 Před kamerou 24 [i] 08:00 Poslední sbohem [i] 09:40 Malý Manhattan [i] 11:10 Doba ledová 2 - Obleva [i] 12:40 Let Fénixe [i] 14:30 Jste zralí na lásku? [i] 16:00 Producenti [i] 18:10 Příměří [i] 20:00 Nezničitelná láska [i] 21:40 Všichni královi muži [i] 23:45 Babel [i] 02:05 Kryštof Akustik Best of Tour [i] 03:05 Bezva prachy [i] 04:35 Láska na černo [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Congorama [i] 09:40 Amazonky [i] 11:20 Christina Aquilera: Back to basics [i] 12:20 Larry - inspektor hygienické stanice [i] 13:55 Stačí jen málo [i] 15:20 Melinda a Melinda [i] 17:00 Ellis na cestě ke štěstí [i] 18:35 Congorama [i] 20:20 Pikantní salsa [i] 22:00 Nevěstinec 2 2 [i] 22:30 V moci ďábla [i] 00:25 Cinema, Cinema, Cinema 25 [i] 00:55 Já-tě-vidím.com [i] 02:25 Operace: Zlomený šíp [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Renato Sanches prestúpil z Bayernu do Lille, má štvorročnú zmluvu
Portugalský futbalista Renato Sanches (vpravo) sa teší po strelení vyrovnávajúceho gólu na 1:1 vo štvrťfinálovom zápase Poľsko - Portugalsko na ME vo futbale v Marseille 30. júna 2016.

Volejbal-ME: Pencová si pochvaľovala atmosféru, zápas si užívala
Na snímke volejbalová reprezentantka SR Jaroslava Pencová.

Basketbal-MS: Američania prišli o víťaznú sériu, podľahli Austrálii
Basketbalisti USA našli po 78 zápasoch premožiteľa. V sobotňajšom prípravnom stretnutí pred MS v Číne podľahli v Melbourne domácej Austrálii 94:98.

Alena Procházková si v Chanty-Mansijsku pripísala už druhé víťazstvo, ovládla aj stíhacie preteky
Už druhé víťazstvo si pripísala Alena Procházková v pretekoch Svetového pohára v behu na kolieskových lyžiach v ruskom Chanty-Mansijsku. Skúsená Slovenka po triumfe na 5 km voľnou technikou ...

Aktuálne správy

Sobota bude síce oblačná, no teploty stále letné
Dnes bude polooblačno až oblačno, miestami sa vyskytnú búrky. Teploty sa budú pohybovať od 27 až do 32 stupňov Celzia.

Vo Vajnoroch počas dožiniek opäť poďakujú za úrodu
V bratislavských Vajnoroch budú v sobotu opäť ďakovať za úrodu. V miestnom Parku pod lipami sa koná 16. ročník Vajnorských dožiniek. Chýbať nebude ...

Výletom do Bardejova sa končí hosťovanie parného rušňa Ventilovka
Na archívnej snímke Dominik Drevický z PŽS v kabíne parného rušňa rady 431.0 "Ventilovka", v pozadí zrenovovaný dieselový rušeň "Sergej" v Humennom 21. júna 2017.

Asociácia kritizuje zmeny podmienok revízie liekov
Ilustračná snímka

Ombudsmanka predstavila informačného sprievodcu o jej kompetenciách
Na snímke verejná ochrankyňa práv Mária Patakyová.

Účelové zariadenie Papiernička môže na rekreáciu využiť aj verejnosť
Účelové zariadenie Častá - Papiernička v Malých Karpatoch.

J. L. Borges, majster literárnych fikcií, sa narodil pred 120 rokmi
Argentínsky básnik, prozaik, esejista a prekladateľ Jorge Luis Borges patril k veľkým postavám nielen lantiskoamerickej, ale aj svetovej literatúry. Od jeho ...

Pred 115 rokmi sa narodil autor románu Živý bič Milo Urban
Milo Urban, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.