Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 DNES 06:00 Malý zajac Bugs a priatelia I. 17/40 [i] 06:25 Spirit - neskrotný mustang [i] 07:50 Chrisa nemá nikto rád I. 7-8/22 [i] 08:40 Bratia z divočiny [i] 10:30 Priatelia VIII. 5-6/24 [i] 11:25 Prvá liga [i] 13:25 LET´S DANCE 2 [i] 15:30 Šialené rande [i] 17:05 Škaredá Betty II. [i] 17:55 Na streche [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 Smotánka [i] 20:00 Láska z nebies [i] 22:15 Ťažký zločin [i] 00:25 Čierny dážď [i] 02:50 Veľký šéf [i] 04:25 112 špeciál: Blízko smrti [i] 04:55 Smotánka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 2/20 [i] 06:15 Pocoyo I. 1/52 [i] 06:20 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú 1/26 [i] 06:45 Všetky psy idú do neba III. 35 [i] 07:05 Gumkáči 27/52 [i] 07:30 BB3B 6/13 [i] 07:55 Hannah Montana 9/26 [i] 08:20 Si v obraze? [i] 08:50 Superchyty [i] 09:15 Hádaj, kto nás pozval? [i] 09:45 Pláž Makaha 7/10 [i] 10:30 Večne nespokojní II. 13/28 [i] 11:20 Lovci opíc [i] 12:10 Športmotor [i] 12:35 Postav dom, zasaď strom [i] 13:10 Blb a blbec [i] 14:55 Nebo nikdy nespadne 1/3 [i] 16:30 James Bond špeciál: Bondov kokteil [i] 16:55 Jane Doeová : Nesprávna tvár [i] 18:20 AIRBAG [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 Deti to vedia najlepšie [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Pošta pre teba [i] 21:20 Skutočný príbeh: Chcem žiť [i] 22:55 Ctihodná žena 4/6 [i] 00:20 Nebo nikdy nespadne 1/3 [i] 01:50 Takí sme boli [i] 02:50 Správy STV [i] 03:15 Góly body sekundy [i] 03:25 Udalosti ČT [i] 03:50 Postav dom, zasaď strom [i] 04:20 Zmenáreň [i] 04:50 Extra [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Správy STV [i] 06:25 Správy - Hírek [i] 06:30 Udalosti ČT [i] 06:55 Picassove dni 2/2 [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Reflets II. 9/12 [i] 08:35 Rieky Francúzska 9/15 [i] 09:05 Pa a Pi [i] 09:15 Gombička [i] 09:40 Osobnosti [i] 09:45 Bojový plán 10/13 [i] 10:35 Polícia [i] 10:45 Cesty nádeje [i] 11:10 Cookie.sk [i] 11:30 GEN.Sk [i] 11:45 Národný park Nízke Tatry [i] 12:15 Línie,tvary,farby. 5/12 [i] 12:45 Neskrotná Severná Amerika 6/6 [i] 13:35 Keď ťa budú čepiť [i] 13:50 Duj lumi - Dva svety [i] 14:20 Televíkend [i] 14:45 Vojenský čin roka 2007 [i] 15:15 Poltón [i] 15:40 Tempo [i] 16:00 Kapura [i] 16:45 Farmárska revue [i] 17:05 Smer Peking [i] 17:35 ME vo futbale - EURO 2008 [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Zelená šanca [i] 20:25 ME vo futbale - EURO 2008 [i] 22:45 Kino na Dvojke [i] 00:40 BJD 2007 [i] 01:25 Udalosti ČT [i] 01:50 Tempo [i] 02:05 Športmotor [i] 02:30 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Video Show [i] 05:35 KRIMI NOVINY 05:55 NOVINY 06:20 Úprimný dom [i] 08:10 Spider-Man [i] 08:40 Preteky Nascar [i] 09:00 Malí rytieri [i] 09:35 Cyborg 009 [i] 10:00 Cesta na západ 2 [i] 12:00 KRIMI NOVINY 12:35 Prechádzka v oblakoch [i] 14:45 Mladé pušky [i] 17:15 Môj muž je sobášny podvodník [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Filmové hity: Svadby podľa Mary [i] 22:35 Akčný balík: Zastavte Cartera [i] 00:35 Nočné kino: Teror [i] 02:15 Mladé pušky [i] 04:00 Hranice lásky [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma [i] 05:55 Pohádky stříbrného carství [i] 06:00 Hurá na myši 06:10 Mumínci 11/26 [i] 06:35 Sezame, pojď si hrát 41/78 [i] 07:00 Seržant Proužek 13/26 [i] 07:10 Včelka Mája [i] 07:35 Garfield a přátelé II 10/26 [i] 08:00 Můj mazlíček [i] 08:15 V oranžovém [i] 09:50 Případy detektiva Packala [i] 10:20 Správce statku [i] 11:35 Všeobecná deklarace lidských práv [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Styl [i] 13:05 Cesta k vítězství 15/23 [i] 13:20 Věž inženýra Eiffela [i] 13:50 Dobrá rada nad zlato [i] 14:20 Móda - Extravagance - Manýry [i] 14:45 Okouzlení VIII 31/54 [i] 15:45 Návštěvníci [i] 17:25 Naslepo [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:10 Přízraky mezi námi 6/14 [i] 18:40 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:20 Události v regionech [i] 19:35 Předpověď počasí [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Trapasy [i] 21:10 Nelítostný souboj [i] 23:55 Nenechte si ujít [i] 00:00 Zprávy 00:05 Branky, body, vteřiny 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:15 Ničitel Conan [i] 01:55 Jak zničit vlastní mužstvo [i] 03:05 13. komnata Karla Vágnera [i] 03:30 Pošta pro tebe [i] 04:25 Horizont života [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 05:05 Střípky času [i] 05:25 Zpět k pramenům [i] 05:45 Dvaasedmdesát jmen české historie 8/72 [i] 06:00 Muzeum tortury [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech [i] 07:25 Události v regionech Brno 07:35 Události v regionech Ostrava 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Lidské mládě 3/3 [i] 09:25 Folklorní magazín [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 ...a tuhle znáte? [i] 10:40 Knižní svět [i] 11:10 Čtenářský deník... Radka [i] 11:25 Simpsonovi XIII 16/22 [i] 11:50 Pětka v Pomeranči [i] 12:45 Game Page [i] 13:05 Sabotáž [i] 13:35 Abbey Road: Live 11/12 [i] 14:25 Kinobox [i] 14:50 Nenechte si ujít [i] 15:00 Železnice na střechu světa [i] 15:55 Velká cena Paramo Pardubice [i] 16:55 Výroční ceny Nadace Český literární fond [i] 17:10 Objevování planety Oceán 10/13 [i] 18:00 O češtině [i] 18:20 Za generací Národního divadla s prof. Františkem Dvořákem [i] 18:35 Kultura.cz [i] 19:00 Hudba na zámku Kozel [i] 19:30 C. Debussy: Paňácův cake - walk [i] 19:35 Simpsonovi XIII 16/22 [i] 20:00 45. MTF Zlatá Praha 2008 [i] 20:55 Figarova svatba [i] 00:30 Televizina [i] 01:30 Na plný pecky - Speciál [i] 02:05 Noc za Nocí [i] 04:05 Olza [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:20 Novashopping 05:50 Ošklivé káčátko 41 [i] 06:20 Pan Magoo a animovaný svět 60 [i] 06:45 W.I.T.C.H. 27 [i] 07:10 Walt Disney a jeho kouzelný svět [i] 08:05 Kalifornské léto II 5 [i] 09:00 Eso [i] 10:10 Můj táta hrdina [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Limonádový Joe aneb Koňská opera [i] 14:05 Mr. Bean [i] 14:40 Přežít [i] 17:05 Jako jed [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Maxi Clever [i] 21:20 Letuška 1. třídy [i] 23:05 Z pekla [i] 01:20 Zakázané radovánky [i] 02:50 Novashopping 03:45 Štěstí na dosah 6, 7 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Štěně jménem Scooby Doo II 2 [i] 06:35 Taz-mania III 6 [i] 07:00 Scooby a Scrappy Doo II 7 [i] 07:20 Kolem světa za 80 snů [i] 07:45 Sylvester a Tweety [i] 08:00 Fresh Prince I 15 [i] 08:35 Autosalon [i] 09:30 Cannavaro "Live" 1 [i] 09:40 Cesta na EURO 2008 [i] 10:15 M*A*S*H 173 [i] 10:45 Wolffův revír I 11 [i] 11:50 Helicops I 9 [i] 12:50 Amerika hledá topmodelku III 2 [i] 13:50 Ošklivka Katka 3 [i] 15:05 El Condor [i] 17:15 Nejúžasnější videa světa 17:30 UEFA EURO 2008 [i] 20:00 Zprávy TV Prima [i] 20:25 UEFA EURO 2008 [i] 22:55 Euforie [i] 23:10 Vítězové a poražení [i] 02:05 Cannavaro "Live" 1 [i] 02:15 Sexy šance 02:55 Volejte Věštce 04:00 Vidění [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Motorismus [i] 09:45 Fotbal [i] 10:15 Fotbal [i] 12:15 Motorismus [i] 13:00 Fotbal [i] 13:30 Volejbal [i] 14:30 Motorismus [i] 15:45 Cyklistika [i] 17:00 Fotbal [i] 17:15 Tenis [i] 18:15 Motorismus [i] 20:00 Fotbal [i] 20:15 Watts [i] 20:30 Jezdectví [i] 22:00 Motorismus [i] 22:30 Motorismus [i] 23:00 Fotbal [i] 23:30 Fotbal [i] 01:30 Fotbal [i] 02:00 Motorismus [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Kouzelný výtah [i] 08:00 Kouzelná země skřítků 1/2 [i] 10:00 Byl jsem mladým Faustem [i] 12:00 Kouzelná země skřítků 1/2 [i] 14:00 Za úsvitu [i] 16:00 Nenapravitelná [i] 18:00 Vraždy v Midsomeru: Temný podzim [i] 20:00 Záhadná žena: Vykoupení [i] 22:00 Zápas o mou dceru [i] 00:00 Nevinnost na prodej [i] 02:00 Madam Mayflower [i] 04:00 Kouzelný výtah [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Putování Maďarskem 10/10 06:00 Nevyslyšená varování 5/8 06:35 Nevyslyšená varování 6/8 07:10 Vzrušující nebezpečí 1/3 08:10 Volání vesmíru 3/13 08:50 Volání vesmíru 4/13 09:30 Británie krále Artuše 1/3 10:35 Británie krále Artuše 2/3 11:40 Británie krále Artuše 3/3 12:45 Za jídlem přes ulici 3/10 13:20 Za jídlem přes ulici 4/10 13:55 Sousedé ve válce 5/32 14:25 Sousedé ve válce 6/32 14:55 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 38/42 15:25 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 39/42 15:55 Místo v divočině 2/2 17:00 Na úvěr 5/26 17:30 Na úvěr 6/26 18:00 Sousedé ve válce 19/32 18:35 Sousedé ve válce 20/32 19:10 Vychytávky 7/13 19:40 Vychytávky 8/13 20:15 Co nám prospívá 37/37 21:25 Antické olympijské hry 1/11 22:00 Antické olympijské hry 2/11 22:35 Extrémní podmínky 1/15 23:05 Extrémní podmínky 2/15 23:35 Londýnský Hollywood 3/6 00:10 Londýnský Hollywood 4/6 00:40 S Rudy Maxou po Tichomoří 11/13 01:15 S Rudy Maxou po Tichomoří 12/13 01:50 S Rudy Maxou po Tichomoří 13/13 02:25 Everest - člověk proti hoře 1/5 02:55 Everest - člověk proti hoře 2/5 03:25 Everest - člověk proti hoře 3/5 03:55 Putování Maďarskem 3/10 04:25 Putování Maďarskem 4/10 04:55 Sousedé ve válce 19/32
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Dlouho hledaný syn [i] 07:30 Před kamerou 24 [i] 08:00 Poslední sbohem [i] 09:40 Malý Manhattan [i] 11:10 Doba ledová 2 - Obleva [i] 12:40 Let Fénixe [i] 14:30 Jste zralí na lásku? [i] 16:00 Producenti [i] 18:10 Příměří [i] 20:00 Nezničitelná láska [i] 21:40 Všichni královi muži [i] 23:45 Babel [i] 02:05 Kryštof Akustik Best of Tour [i] 03:05 Bezva prachy [i] 04:35 Láska na černo [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Congorama [i] 09:40 Amazonky [i] 11:20 Christina Aquilera: Back to basics [i] 12:20 Larry - inspektor hygienické stanice [i] 13:55 Stačí jen málo [i] 15:20 Melinda a Melinda [i] 17:00 Ellis na cestě ke štěstí [i] 18:35 Congorama [i] 20:20 Pikantní salsa [i] 22:00 Nevěstinec 2 2 [i] 22:30 V moci ďábla [i] 00:25 Cinema, Cinema, Cinema 25 [i] 00:55 Já-tě-vidím.com [i] 02:25 Operace: Zlomený šíp [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Detroit zvíťazil v príprave nad Bostonom 5:1
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

Federer s Nadalom vyhrali na Laver Cupe štvorhru
Tím Európy zvýšil v sobotu svoj náskok na premiérovom ročníku tenisového Laver Cupu v Prahe, nad výberom sveta viedol po štvorhre už 9:3.

Slovák Rusnák prihral na gól, Real Salt Lake zdolal Seattle 2:0
Slovenský futbalový reprezentant Albert Rusnák pomohol v noci na nedeľu v zámorskej Major League Soccer (MLS) gólovou asistenciou k výhre Real Salt Lake 2:0 nad Seattle Sounders. V 52. ...

Parker obhájil v súboji s Furym majstrovský opasok WBO
Novozélandský boxer Joseph Parker

Aktuálne správy

V nedeľu môže pršať, pribaľte si na vychádzku aj dáždnik
V nedeľu bude ovplyvňovať počasie na území Slovenska tlaková níž. Má byť zamračené, občasný dážď. Teploty budú 11 až 16 stupňov Celzia.

Vďaka Ch. Soferovi je Bratislava pojmom v kruhu ortodoxných židov
Ilustračné foto židovského cintorína

Presuny vojenskej techniky cez Slovensko potrvajú do októbra
Ministerstvo obrany upozorňuje občanov na presuny vojenskej techniky cez územie Slovenska. Ako informovala agentúru SITA hovorkyňa ministerstva obrany Danka Capáková, presuny techniky spojeneckých ...

Dajte si pozor, v Ríme či oblasti Var vyčíňa vírus Chikungunya
V talianskom Ríme a jeho okolí či vo francúzskej oblasti Var hrozí riziko nákazy vírusom Chikungunya, varuje cestovateľov Úrad verejného zdravotníctva (ÚVZ) SR. Prenáša ...

Študenti pripravili na pondelok tretí protikorupčný pochod
Na archívnej snímke účastníci pochodu proti korupcii na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave

RAVASZ: Slovenčinu by sa mali deti z menšín učiť ako druhý jazyk
Na snímke Ábel Ravasz

Zomrel americký soulový spevák Charles Bradley
Americký soulový spevák Charles Bradley

Imrich Tököli vošiel do dejín ako vodca protihabsburského povstania
Sedmohradské knieža Imrich Tököli


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.