Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:30 Rebeca 19-20/150 [i] 10:20 Zotročenie: Príbeh Fanny Kemblovej [i] 12:35 Posteľ plná ruží [i] 14:10 Jake a Tlsťoch IV. 24/24 [i] 15:10 Odložený prípad IV. 10/24 [i] 16:05 Kobra 11 III. 16/16 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VIII. 2/17 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Avignonské proroctvo 6/8 [i] 21:05 Mesto tieňov [i] 22:20 Mesto tieňov [i] 23:00 Cobra [i] 00:40 Škola hada [i] 02:30 Piatok trinásteho [i] 04:15 TELEVÍZNE NOVINY 04:40 Avignonské proroctvo 6/8 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 Tiene hriechu 145 [i] 08:30 Námestíčko 7/10 [i] 09:30 Život vtákov 10/10 [i] 10:25 Dido 3/3 [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 14:20 Spriaznení duchovia 15/22 [i] 15:05 Simpsonovci XV 14/22 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 219/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 220/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Takí sme boli [i] 21:20 Lisa [i] 23:00 Ctihodná žena 3/6 [i] 00:30 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 01:25 Sila lásky II. 219/357 [i] 02:15 Sila lásky II. 220/357 [i] 03:00 Správy STV [i] 03:25 Góly body sekundy [i] 03:30 Udalosti ČT [i] 03:55 Reportéri [i] 04:25 Radosť zo života [i] 04:50 Svet v obrazoch [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Správy STV [i] 06:45 Správy - Hírek [i] 06:50 Udalosti ČT [i] 07:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Gombička [i] 10:30 Ushuaia - expedície do prírody [i] 11:25 Regionálny denník [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:20 Zelená šanca [i] 12:35 Zdravíčko, pán doktor ! - Mozog [i] 13:05 Veľké záhady [i] 13:30 Čriepky z hontianskej svadby [i] 14:00 Polícia [i] 14:10 Mladé letá [i] 15:15 Televíkend [i] 15:50 Portrét [i] 16:20 Naša Európa [i] 16:50 Správy - Hírek [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:35 ME vo futbale - EURO 2008 [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Zelená šanca [i] 20:25 ME vo futbale - EURO 2008 [i] 22:45 Spomienka na režiséra Ela Havettu [i] 00:10 Československý filmový týždenník [i] 00:20 Peniaze [i] 00:35 Cesaria Evora [i] 02:05 Udalosti ČT [i] 02:30 Polícia [i] 02:40 Správy - Hírek [i] 02:45 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Skutočné príbehy [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 75 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Derrick II. 90 [i] 10:50 Matlock VIII. 5 [i] 11:50 Komisárka 63 [i] 12:50 Klaun 34 [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:40 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 Inside: Myseľ vraha 12 [i] 17:00 Varí vám to [i] 17:40 Panelák 82 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 83 [i] 20:45 Veľký televízny príbeh: Môj muž je sobášny podvodník [i] 22:40 Nočné kino: Siedmy hriech [i] 01:00 KRIMI NOVINY 01:30 Klaun 34 [i] 02:15 Cirkusový svet [i] 04:25 Záchranný tím SAR [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Případy pana Janíka [i] 09:40 Dědicové starých řemesel [i] 09:55 Hříchy mládí [i] 10:25 Za vesnickými muzikanty [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Co je to doma? [i] 14:05 McLeodovy dcery IV 8/32 [i] 14:50 Simpsonovi XIII 15/22 [i] 15:10 Garfield a přátelé II 10/26 [i] 15:35 Zbojníci 3/13 [i] 16:00 Svět Elmo 5/56 [i] 16:15 Ferda II 18/26 [i] 16:40 Bludiště [i] 17:10 Nenechte si ujít [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Případ pro ombudsmana [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Bydlení je hra [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Dřípatka horská [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:43 Losování Euromiliony 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nemocnice na kraji města 19/46 [i] 21:00 13. komnata Karla Vágnera [i] 21:30 Uvolněte se, prosím [i] 22:15 Sex ve městě I 7/12 [i] 22:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:45 Zběsilost [i] 00:30 Losování Euromiliony 00:35 Divnopis - Jalubí [i] 00:40 Všechnopárty [i] 01:25 Banánové rybičky [i] 01:50 Psí život [i] 02:15 McLeodovy dcery IV 8/32 [i] 03:00 Regiony ČT24 03:30 Po stopách hvězd [i] 03:55 Jistě, pane premiére 12/16 [i] 04:25 Velkovlak 4/6 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Rodina, škola a já [i] 05:15 Komunikace je hra 13/13 [i] 05:35 Videoatlas naší přírody [i] 05:45 Hvězda mého srdce 8/8 [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech [i] 07:25 Události v regionech Brno 07:35 Události v regionech Ostrava 07:50 Panorama [i] 08:30 Nemám práci [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Tetřev hlušec [i] 12:00 Zahrada je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Ta naše povaha česká [i] 13:15 Game Page [i] 13:30 Genji [i] 13:45 Hrůzostrašný dějepis 24/26 [i] 14:10 Šikulové [i] 14:30 Medúza [i] 15:00 Sportovci světa: British Open 2007 [i] 15:55 Svět zázraků: Mistr kuchař [i] 16:25 Evropa dnes [i] 16:50 Tisíc let české myslivosti 7/16 [i] 17:15 Muzeum tortury [i] 17:25 Přidej se [i] 17:40 Nedej se [i] 18:00 Kosmopolis [i] 18:30 City Folk - Amsterdam, 2003 [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Na pomoc životu - mnohočetný myelom [i] 19:25 Buď fit s ČT [i] 19:35 Simpsonovi XIII 15/22 [i] 20:00 Zázračná planeta: Lidské mládě 3/3 [i] 20:50 Jistě, pane premiére 12/16 [i] 21:25 ČT Live - Michal Hrůza [i] 22:15 Festivalové minuty MTF Zlatá [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Komediograf [i] 23:45 Horečka páteční noci Best Of I. [i] 00:35 Velkovlak 4/6 [i] 01:10 Nejslavnější fotbalové kluby 2/5 [i] 02:05 Dobrodružství vědy a techniky [i] 02:35 Tisíc let české myslivosti 7/16 [i] 03:00 Evropa dnes [i] 03:25 Záznam z jednání schůze PS PČR
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 52 [i] 09:25 Nebezpečná posedlost [i] 11:10 Ulice 205 [i] 11:55 Láska a moře 8 [i] 12:50 Lenssen & spol. [i] 13:40 Dva a půl chlapa III 21 [i] 14:10 Gilmorova děvčata 1 [i] 15:05 Ztraceni 8 [i] 16:00 Kobra 11 II 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI 13 [i] 18:30 Ulice 941, 942 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Zpověď královny střední školy [i] 21:50 Rytíři ze Šanghaje [i] 00:05 Gothika [i] 01:45 Da Vinciho případy V 9 [i] 02:30 Novashopping 03:35 Štěstí na dosah 4, 5 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:30 Tabaluga I 25 [i] 07:05 Scooby a Scrappy Doo II 6 [i] 07:30 Sabrina - mladá čarodějnice VI 12 [i] 08:00 Sabrina - mladá čarodějnice VI 13 [i] 08:35 Knight Rider I 3 [i] 09:35 Sedmé nebe V 4 [i] 10:35 Hercule Poirot [i] 11:40 Diagnóza vražda V 2 [i] 12:35 Hunter III 1 [i] 13:35 Odpadlík III 10 [i] 14:35 Chirurgové III 8 [i] 15:30 Zločiny ze sousedství I 20 [i] 16:25 Milionář [i] 17:10 To je Prima! 17:15 Minuty regionu 17:30 UEFA EURO 2008 [i] 20:00 Zprávy TV Prima [i] 20:25 UEFA EURO 2008 [i] 22:55 Euforie [i] 23:10 15 minut [i] 01:35 Sexy šance 02:15 Volejte Věštce 03:20 40. okrsek II 5 [i] 04:10 Horečka II 4 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Fotbal [i] 09:30 Fotbal [i] 11:30 Fotbal [i] 13:30 Fotbal [i] 14:00 Tenis [i] 15:15 Cyklistika [i] 16:45 Tenis [i] 17:00 Fotbal [i] 17:15 Tenis [i] 20:00 Fotbal [i] 20:15 Tenis [i] 20:30 Timbersport [i] 21:00 Poker [i] 22:00 Extrémní sporty [i] 22:30 Motorismus [i] 23:00 Fotbal [i] 23:30 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Srpnový sníh [i] 08:00 Láska paní Lambertové [i] 10:00 McLeodovy dcery III 15/22 [i] 11:00 Christyin návrat [i] 13:00 Dotek anděla 6 [i] 14:00 McLeodovy dcery III 15/22 [i] 15:00 Láska paní Lambertové [i] 17:00 Dotek anděla 6 [i] 18:00 Život v deltě [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru X 5 [i] 22:00 Nevinnost na prodej [i] 00:00 Ďáblova čísla [i] 02:00 Život v deltě [i] 04:00 Srpnový sníh [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Putování Maďarskem 8/10 06:00 Země krásná neznámá 5/8 07:05 Antarktida v jednom kole 08:10 Děti - hnací motor trhu 09:15 Hodujeme s Nigellou 1/13 09:50 Hodujeme s Nigellou 2/13 10:25 Putování Maďarskem 9/10 11:00 Putování Maďarskem 10/10 11:35 Afroditiny slzy 12:45 Děti - hnací motor trhu 13:45 Zájezd na Antarktidu 14:50 Země krásná neznámá 5/8 15:55 Hodujeme s Nigellou 1/13 16:30 Hodujeme s Nigellou 2/13 17:05 Afroditiny slzy 18:15 Antarktida v jednom kole 19:25 Inteligence zvířat očima lidí 5/5 20:30 Vzrušující nebezpečí 3/3 21:35 Adopce embrya 22:40 Nové válečné technologie - principy mechaniky 5/5 23:50 Archeolog odhaluje biblické příběhy 22/26 00:25 Archeolog odhaluje biblické příběhy 23/26 01:00 Mysleti zeleně 9/14 01:30 Mysleti zeleně 10/14 02:05 Architektura Británie - milníky tisíciletí 4/8 03:00 Nové válečné technologie - principy mechaniky 5/5 04:00 Islandské gejzíry 04:25 Tajemný vodní svět 04:55 Putování Maďarskem 9/10
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Ztracený poklad templářských rytířů [i] 07:25 Mravenčí polepšovna [i] 08:50 Cinema, Cinema, Cinema 24 [i] 09:20 Obsluhoval jsem anglického krále [i] 11:15 Gang v útoku [i] 13:15 Krok správným směrem [i] 14:55 Velký [i] 16:35 Tvoje, moje a naše [i] 18:05 Marie [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 25 [i] 20:00 Syriana [i] 22:05 Démon pomsty [i] 23:40 8MM 2 [i] 01:25 DOA: Na život a na smrt [i] 02:50 Klub osamělých v Boynton Beach [i] 04:35 Jedno s druhým [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže [i] 12:30 Před kamerou 24 [i] 13:00 Bloudící duše [i] 14:50 Růžový panter [i] 16:25 Justin Timberlake FutureSex/LoveShow [i] 18:45 Lekce řízení [i] 20:20 Poseidon [i] 22:00 Slezský byznys [i] 23:00 Všechno jde do háje [i] 00:30 Ve vlastnictví státu 2: Krev v ulicích [i] 02:05 Evropské filmové ceny 2007 [i] 03:35 Poseidon [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Angličania deklasovali ČR, Portugalsko s Ukrajinou bez gólov
Anglickí futbalisti Eric Dier(vpravo) a Dele Alli (hore) a český futbalista Theodor Gebre Selassie počas zápasu A-skupiny kvalifikácie o postup na EURO 2020 Anglicko - Česko 22. marca 2019 v Londýne.

B. Bystrica proti Popradu iba druhýkrát, v sezóne úspešnejší kamzíci
Ilustračná snímka.

Sú to nevyspytateľné a komplikované preteky, Sagan na Miláno-San Remo zabojuje o titul
Prvá veľká klasika cyklistickej sezóny Miláno - San Remo je najdlhšia, ale aj najmenej predvídateľná. Na konci pretekov s dĺžkou 291 km a po vyše 7 hodinách v sedle bicykla sa môže tešiť z ...

Šilhavý po českom debakli vo Wembley: Výsledok je príliš krutý
Českí futbalisti odchádzajú z ihriska po skončení zápasu s Anglickom v rámci kvalifikácie na EURO2020, 22. marca 2019 v Londýne.

Aktuálne správy

Víkend bude slnečný, neváhajte vyjsť na vzduch
Ilustračná snímka.

Ak Šefčovič vyhrá prezidentské voľby, Slovensko dokáže nájsť dôstojnú náhradu na eurokomisára
Slovensko nebude mať problém, ak bude Maroš Šefčovič novým prezidentom SR, nájsť dosť fundovaných kandidátov na post eurokomisára. "Slovensko vie poskytnúť veľmi dôstojného ...

Macron: Summit EÚ nesplnil očakávania v oblasti ochrany klímy
Francúzsky prezident Emmanuel Macron na bruselskom summite, 22. marca 2019.

Vyšetrovanie o zasahovaní Ruska do amerických volieb ukončili
Na archívnej snímke americký osobitný vyšetrovateľ Robert Mueller.

Trump odvolal nové sankcie voči Severnej Kórei
Na archívnej snímke Donald Trump.

V Číne vybuchla továreň na výrobu pesticídov, počet obetí stúpa
Dym stúpa po explózii chemickej továrne, ku ktorej došlo v meste Jen-čcheng ležiacom vo východočínskej provincii Ťiang-su 21. marca 2019.

Svetový meteorologický deň je zameraný na Slnko, Zem a počasie
Na Slnko, Zem a počasie je v roku 2019 tematicky zameraný Svetový meteorologický deň, ktorý pripadá na 23. marca. Slnko dodáva energiu, ktorá je nevyhnutná pre život ...

Na pražskú televíznu vežu sa vracajú populárne plastiky bábätiek
Detail sochy lezúceho batolaťa na Žižkovskej televíznej veži v Prahe, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.