Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Január 2018
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:45 Rebeca 17-18/150 [i] 10:30 Druhá šanca [i] 12:35 Podozrivá [i] 14:10 Jake a Tlsťoch IV. 23/24 [i] 15:10 Odložený prípad IV. 9/24 [i] 16:00 Kobra 11 III. 15/16 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VIII. 1/17 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Priateľky [i] 20:45 Ordinácia v ružovej záhrade II. (31.) [i] 21:50 Vražedný trojuholník [i] 23:30 Myšlienky vraha I. 17-18/22 [i] 01:15 Handler 2/16 [i] 02:05 Dva a pol chlapa II. 18-19/24 [i] 02:45 Everwood IV. 14/22 [i] 03:30 Paľba [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Summerland I. 4/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 Tiene hriechu 144 [i] 08:30 Námestíčko 6/10 [i] 09:30 Život vtákov 9/10 [i] 10:25 Dido 2/3 [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 14:20 Spriaznení duchovia 14/22 [i] 15:05 Simpsonovci XV 13/22 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 217/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 218/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Nora Robertsová: Angels Fall [i] 21:50 Radosť zo života [i] 22:20 Sonar [i] 23:15 Operácia Odyseus 2/2 [i] 00:50 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 01:35 Sila lásky II. 217/357 [i] 02:25 Sila lásky II. 218/357 [i] 03:15 Správy STV [i] 03:40 Udalosti ČT [i] 04:05 Život vtákov 10/10 [i] 04:55 Dr.Quiz [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Správy STV [i] 06:45 Správy - Hírek [i] 06:50 Udalosti ČT [i] 07:15 Maďarský magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Z kapsy rozprávkára 1/3 [i] 10:25 Spievajme Slováci [i] 11:20 Regionálny denník [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:15 Psi-pomocníci [i] 12:40 Chlapci spod Kráľovej hole [i] 13:05 Elixir [i] 13:30 Pani Berta Garlanová [i] 14:55 Sféry dôverné [i] 15:55 Test magazín [i] 16:15 Profesionál [i] 16:20 Halali [i] 16:50 Správy - Hírek [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:35 ME vo futbale - EURO 2008 [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Zelená šanca [i] 20:25 ME vo futbale - EURO 2008 [i] 22:45 Eurokino [i] 00:20 TKN [i] 00:45 Halali [i] 01:15 Udalosti ČT [i] 01:35 Profesionál [i] 01:45 Správy - Hírek [i] 01:50 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Skutočné príbehy [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 74 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Derrick II. 89 [i] 10:50 Matlock VIII. 4 [i] 11:50 Komisárka 62 [i] 12:50 Klaun 31 [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:40 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 Blízko smrti [i] 17:00 Varí vám to [i] 17:40 Panelák 81 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 82 [i] 20:40 NOVINY PLUS 21:00 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 6 [i] 22:00 Jericho 9,10 [i] 23:55 Inside: Myseľ vraha 12 [i] 00:50 KRIMI NOVINY 01:20 Sexi Výhra [i] 02:20 Jericho 9,10 [i] 03:45 Záchranný tím SAR [i] 04:30 NOVINY 04:50 ŠPORT 04:55 NOVINY PLUS
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Hop dva tři Miloslava Šimka a Jiřího Grossmanna [i] 10:05 Polibek smrti [i] 11:45 Heleniny [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Co je to doma? [i] 14:00 McLeodovy dcery IV 7/32 [i] 14:45 Cesta vzhůru 4/22 [i] 15:25 Svět zázraků: Na lovu tuňáků [i] 16:00 Šikulové [i] 16:15 Medúza [i] 16:45 Kouzelná školka [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:35 Stop [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Zahrada je hra [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Tetřev hlušec [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Taggart [i] 21:10 Po stopách hvězd [i] 21:40 Máte slovo [i] 22:25 POKR [i] 22:55 David Nolande 3/6 [i] 23:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:55 Naslepo [i] 00:25 Musilok [i] 00:50 Podle práva 24/42 [i] 01:15 Ta naše povaha česká [i] 01:45 McLeodovy dcery IV 7/32 [i] 02:25 Hledání ztraceného času 9 [i] 02:45 Regiony ČT24 03:10 Robin Hood 23/26 [i] 03:55 Folklorika [i] 04:15 Příběhy vyprávěné větru [i] 04:40 American Art ze sbírky Goetz [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 JÁDRO [i] 05:05 Potomci slavných [i] 05:30 PORT [i] 06:00 Počesku [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech [i] 07:25 Události v regionech Brno 07:35 Události v regionech Ostrava 07:50 Panorama [i] 08:30 Na stopě [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Beskydští amoniti [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Bludiště [i] 13:15 O buchtách a milování [i] 13:55 Chcete mě? [i] 14:10 V záři pěti kruhů [i] 14:30 Interpelace poslanců na předsedu vlády 16:05 Rodina, škola a já [i] 16:20 Komunikace je hra 13/13 [i] 16:40 Diagnóza [i] 16:55 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 17:05 Edvard Beneš - tragédie politika 1/2 [i] 18:20 Zprávy v českém znakovém jazyce 18:25 Zlatá tretra Ostrava [i] 20:35 Zrození legendy [i] 21:00 Historie.cs [i] 21:55 Krásný ztráty [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Československý filmový týdeník 681/2379 [i] 23:25 Solino [i] 01:25 Q [i] 01:50 63. mezinárodní hudební festival [i] 03:20 Záznam z jednání schůze PS PČR
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 51 [i] 09:25 Živá panenka [i] 11:10 Ulice 204 [i] 11:55 Láska a moře 7 [i] 12:50 Lenssen & spol. [i] 13:45 Dva a půl chlapa III 20 [i] 14:10 Veronica Mars III 20 [i] 15:05 Ztraceni 7 [i] 16:00 Kobra 11 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI 12 [i] 18:30 Ulice 939, 940 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 44 [i] 21:25 Kriminálka New York II 17 [i] 22:20 Útěk z vězení II 17 [i] 23:15 Jeď nebo zemři [i] 00:55 Novashopping 01:25 Na vlastní oči [i] 02:05 Ptákoviny [i] 03:15 S potápěči kolem světa [i] 03:40 Štěstí na dosah 2, 3 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:30 Tabaluga I 24 [i] 07:05 Scooby a Scrappy Doo II 5 [i] 07:30 Sabrina - mladá čarodějnice VI 10 [i] 08:00 Sabrina - mladá čarodějnice VI 11 [i] 08:35 Knight Rider I 2 [i] 09:35 Sedmé nebe V 3 [i] 10:35 Hercule Poirot [i] 11:40 Diagnóza vražda V 1 [i] 12:35 Hunter II [i] 13:35 Odpadlík III 9 [i] 14:35 Chirurgové III 7 [i] 15:30 Zločiny ze sousedství I 19 [i] 16:25 Milionář [i] 17:10 To je Prima! 17:15 Minuty regionu 17:30 UEFA EURO 2008 [i] 20:00 Zprávy TV Prima [i] 20:25 UEFA EURO 2008 [i] 22:55 Euforie [i] 23:10 Specialisté na vraždy IV 2 [i] 00:15 Nemocnice Chicago Hope V 14 [i] 01:05 Sexy šance 01:45 Volejte Věštce 02:50 40. okrsek II 4 [i] 03:40 Caruso show [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Fotbal [i] 09:30 Fotbal [i] 11:30 Fotbal [i] 13:30 Fotbal [i] 14:00 Tenis [i] 15:15 Cyklistika [i] 16:45 Tenis [i] 17:00 Fotbal [i] 17:15 Tenis [i] 18:45 Atletika [i] 20:00 Fotbal [i] 20:15 Atletika [i] 21:00 Box [i] 22:30 Motorismus [i] 23:00 Fotbal [i] 23:30 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Smrt v klášteře [i] 08:00 Dar z lásky: Příběh Daniela Huffmana [i] 10:00 McLeodovy dcery III 14/22 [i] 11:00 Náš dům [i] 13:00 Dotek anděla 5 [i] 14:00 McLeodovy dcery III 14/22 [i] 15:00 Dar z lásky: Příběh Daniela Huffmana [i] 17:00 Dotek anděla 5 [i] 18:00 Záhadná žena: Hra [i] 20:00 Drzá Jordan VI 15 [i] 21:00 Právo a pořádek: Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 15 [i] 22:00 Tichý svědek II 6 [i] 23:00 Drzá Jordan VI 15 [i] 00:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 15 [i] 01:00 Tichý svědek II 6 [i] 02:00 Záhadná žena: Hra [i] 04:00 Smrt v klášteře [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Putování Maďarskem 6/10 06:00 Země krásná neznámá 4/8 07:05 Nigel Marven a tučňáci 08:10 Baculaté děti 6/6 09:15 S Nigellou ve vánoční kuchyni 3/3 09:55 Design a designéři 6/13 10:15 Putování Maďarskem 7/10 10:50 Putování Maďarskem 8/10 11:25 Všude plýtváme, doma nejvíc 7/8 12:00 Všude plýtváme, doma nejvíc 8/8 12:35 Baculaté děti 6/6 13:35 Everest - člověk proti hoře 4/5 14:10 Everest - člověk proti hoře 5/5 14:40 Země krásná neznámá 4/8 15:45 S Nigellou ve vánoční kuchyni 3/3 16:25 Design a designéři 6/13 16:45 Všude plýtváme, doma nejvíc 7/8 17:25 Všude plýtváme, doma nejvíc 8/8 18:00 Nigel Marven a tučňáci 19:05 Inteligence zvířat očima lidí 4/5 20:15 Vzrušující nebezpečí 2/3 21:25 Nová metoda léčby 2/2 22:40 Nové válečné technologie - principy mechaniky 4/5 23:50 Archeolog odhaluje biblické příběhy 20/26 00:25 Archeolog odhaluje biblické příběhy 21/26 01:00 Mysleti zeleně 7/14 01:30 Mysleti zeleně 8/14 02:00 Architektura Británie - milníky tisíciletí 3/8 02:55 Nové válečné technologie - principy mechaniky 4/5 03:55 Nové Eldorado 04:55 Putování Maďarskem 7/10
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Robinsonovi [i] 07:35 V křesle režiséra [i] 09:25 Pekař [i] 10:50 Nový svět [i] 13:05 Ztracený poklad templářských rytířů [i] 14:30 Mravenčí polepšovna [i] 16:00 Obsluhoval jsem anglického krále [i] 17:55 Gang v útoku [i] 20:00 Na stojáka 18 [i] 20:30 Vánoční únos [i] 21:55 Temný obraz [i] 23:35 Paralelní lži [i] 01:00 Transylvania [i] 02:40 Na stojáka 18 [i] 03:10 Vánoční únos [i] 04:35 Paralelní lži [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Transakce století [i] 11:50 Cinema, Cinema, Cinema 24 [i] 12:20 Tanec na vlnách [i] 14:05 Aristokraté [i] 15:25 Před kamerou 24 [i] 15:55 Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže [i] 18:25 Růžový panter [i] 19:55 Tygrova brigáda [i] 22:00 Hledám tu pravou [i] 23:35 Na lince je vrah [i] 01:00 Tygrova brigáda [i] 03:05 Hledám tu pravou [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Škriniarov Inter iba remizoval s AS Rím, Neapol zdolal Atalantu
Hráč Interu Miláno Martin Škriniar (tretí sprava) odchádza so spoluhráčmi z trávnika.

AUSTRALIAN OPEN: Berdych sa suverénne prebojoval do štvrťfinále
Český tenista Tomáš Berdych.

AUSTRALIAN OPEN: Kerberová s Keysovou postúpili do štvrťfinále dvojhry
Angelique Kerberová.

Barcelona rozdrvila Betis Sevilla, postarali sa o to Messi so Suarezom
Hráč Barcelony Lionel Messi (vľavo) oslavuje so spoluhráčom Luisom Suarezom.

Aktuálne správy

Sneh sa nám votrie aj do pracovného týždňa
V pondelok nás čaká polooblačno až oblačno. Teploty sa budú pohybovať okolo -4 až 1 stupeň Celzia.

Preukaz odbornej spôsobilosti by mohli absolventi získať ľahšie, SaS žiada výnimku zo zákona
Udeliť výnimku z povinnosti absolvovať odbornú prípravu a vykonať skúšku odbornej spôsobilosti v prípade záujmu o obnovenie platnosti preukazu odbornej spôsobilosti navrhujú poslanci Národnej ...

Ochrana prírody v Slovenskom raji sa po zonácii zásadne zmenila
Slovenský raj, ilustračná snímka.

Vojenská polícia chystá celoslovenskú akciu, skontrolujú dodržiavanie pravidiel cestnej premávky
Vojenská polícia bude v dňoch 22. - 31. januára 2018 vykonávať v súčinnosti s políciou SR v čase od 06:00 do 11:00 celoslovenskú dopravno-bezpečnostnú ...

Z trojkára sa na gymnáziu génius nestane, myslí si premiér Fico a Lubyovej vyjadril podporu
Predseda vlády SR Robert Fico (Smer-SD) sa spolieha na profesionalitu ministerky školstva Martiny Lubyovej (nom. SNS) a jej tímu. Vyhlásil to v sobotňajšej diskusnej relácii RTVS Sobotné dialógy s ...

Na horách prevláda tretí lavínový stupeň, hrozia spontánne zosuvy
Ilustračné foto. Foto: TASR/APLiptovský Hrádok 22. januára (TASR) - Vplyvom sneženia sprevádzaného silným vetrom a nízkymi teplotami, ktoré bránia stabilizácii snehu, trvá vo vysokohorskom teréne všetkých pohorí zvýšené ...

Predsedníčka Ústavného súdu SR Ivetta Macejková jubiluje
Ivetta Macejková, archívna snímka.

Na filipínskej sopke Mayon hrozí nebezpečná erupcia
Sopka Mayon, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.