Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:45 Rebeca 15-16/150 [i] 10:30 Výkrik do tmy [i] 12:50 Prípady Alice Neversovej II. 4/4 [i] 14:45 Odložený prípad IV. 8/24 [i] 15:40 Krok za krokom VII. 19/19 [i] 16:05 Kobra 11 III. 14/16 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VII. 13/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Áno, miláčik! [i] 20:45 Inga Lindströmová: Láska v Sandbergene [i] 22:25 Podozrivá [i] 00:15 Kliatby z temnôt I. 1-2/6 [i] 02:00 Dva a pol chlapa II. 16-17/24 [i] 02:45 Everwood IV. 13/22 [i] 03:30 112 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Summerland I. 3/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 Tiene hriechu 143 [i] 08:35 Námestíčko 5/10 [i] 09:30 Život vtákov 8/10 [i] 10:25 Dido 1/3 [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 14:20 Spriaznení duchovia 13/22 [i] 15:05 Simpsonovci XV 12/22 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 215/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 216/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Dr.House IV. 7/19 [i] 20:55 Čierna alebo biela [i] 21:55 Záhady SK [i] 22:25 Klinika Grace 22/36 [i] 23:10 NetForce 1/2 [i] 00:30 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 01:20 Sila lásky II. 215/357 [i] 02:10 Sila lásky II. 216/357 [i] 03:00 Správy STV [i] 03:25 Góly body sekundy [i] 03:35 Udalosti ČT [i] 04:00 Život vtákov 9/10 [i] 04:50 Dr.Quiz [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Správy STV [i] 06:25 Udalosti ČT [i] 06:50 Udalosti ČT [i] 07:15 Národnostný magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Malý Muk 2/3 [i] 10:25 Táraninky [i] 10:30 Náhoda a veda 5/6 [i] 11:20 Regionálny denník [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:20 Posvätné hory sveta 10/10 [i] 12:55 Obrázky z prírody [i] 13:35 Stretnúť človeka [i] 13:45 Na ľudovú nôtu [i] 14:00 Família [i] 14:30 Diagnóza 97 [i] 14:50 Jediná 1/2 [i] 15:50 Psi-pomocníci [i] 16:20 Maďarský magazín [i] 16:50 Správy - Hírek [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:35 ME vo futbale - EURO 2008 [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Zelená šanca [i] 20:25 ME vo futbale - EURO 2008 [i] 22:45 Sféry dôverné [i] 23:45 Udalosti ČT [i] 00:10 Maďarský magazín [i] 00:35 Správy - Hírek [i] 00:40 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Skutočné príbehy [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 73 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Derrick II. 88 [i] 10:50 Matlock VIII. 3 [i] 11:50 Komisárka 61 [i] 12:50 Klaun 30 [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:40 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 Kriminálka San Francisco 9 [i] 17:00 Varí vám to [i] 17:40 Panelák 80 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 81 [i] 20:40 NOVINY PLUS 21:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 16 [i] 21:55 Banán radí [i] 22:00 Mafstory [i] 23:55 Črepiny [i] 00:50 KRIMI NOVINY 01:20 Sexi Výhra [i] 02:25 Mafstory [i] 03:10 Záchranný tím SAR [i] 04:00 Črepiny PLUS [i] 04:45 NOVINY
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Velké sedlo 2/9 [i] 09:55 Chvilka s Jožkou Černým [i] 10:05 Dům na konci města [i] 10:55 Vysílá studio A po třiceti letech... 11/12 [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Rodinné křižovatky [i] 14:05 McLeodovy dcery IV 6/32 [i] 14:50 Cesta vzhůru 3/22 [i] 15:35 Simpsonovi XIII 14/22 [i] 16:00 Genji [i] 16:15 Hrůzostrašný dějepis 24/26 [i] 16:45 Kouzelná školka [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Pod pokličkou [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Beskydští amoniti [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Robin Hood 23/26 [i] 20:45 Pošta pro tebe [i] 21:45 Na stopě [i] 22:05 Podle práva 24/42 [i] 22:35 Café X [i] 23:00 Musilok [i] 23:30 Losování Sportky a Šance 23:35 Pětka v Pomeranči [i] 00:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:35 Sabotáž [i] 01:00 Móda - Extravagance - Manýry [i] 01:25 Co týden vzal [i] 01:55 McLeodovy dcery IV 6/32 [i] 02:40 Regiony ČT24 03:05 Na plovárně s Romanem Šebrlem [i] 03:25 V zajetí železné opony 21/41 [i] 03:40 Neznámí hrdinové [i] 04:10 Pod praporem s křížem [i] 04:30 Kultura v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Whistlerova matka 12/17 [i] 05:50 V zajetí železné opony 21/41 [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech [i] 07:25 Události v regionech Brno 07:35 Události v regionech Ostrava 07:50 Panorama [i] 08:30 Babylon [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Bratrská lípa [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Reportéři ČT [i] 13:25 Teď vedou babička s dědou [i] 13:35 Věříš si? [i] 14:00 Záhady Toma Wizarda [i] 14:15 Věda je zábava III 15/26 [i] 14:40 Tykadlo [i] 15:00 Kritické okamžiky: Zkáza trajektu [i] 16:00 Prizma [i] 16:20 Planeta Věda [i] 16:45 Videoatlas naší přírody [i] 16:55 JÁDRO [i] 17:00 Potomci slavných [i] 17:30 PORT [i] 18:00 Nemám práci [i] 18:25 Příběhy domů [i] 18:45 Chcete mě? [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Real Chinese 7/10 [i] 19:20 Alright? Alright! 8/10 [i] 19:35 Simpsonovi XIII 14/22 [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Slávnosť v botanickej záhrade [i] 21:55 Karlštejn [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Q [i] 23:40 Chvíle štěstí [i] 01:15 Nemám práci [i] 01:35 Divadlo žije! [i] 02:00 Třináct let, třináct minut [i] 02:50 Záznam z jednání schůze PS PČR
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 50 [i] 09:25 Nepohodlná žena 2/2 [i] 11:20 Ulice 203 [i] 12:00 Láska a moře 6 [i] 12:55 Lenssen & spol. [i] 13:50 Dva a půl chlapa III 19 [i] 14:15 Veronica Mars III 19 [i] 15:05 Ztraceni 6 [i] 16:00 Kobra 11 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI 11 [i] 18:30 Ulice 937, 938 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Beze stopy VI 6 [i] 21:00 Odložené případy V 6 [i] 21:50 Na vlastní oči [i] 22:45 4400 II 6 [i] 23:35 Poldové z Rosenheimu II 13 [i] 00:25 Novashopping 00:55 112 [i] 01:25 Lucie na bílo [i] 02:20 DO-RE-MI [i] 03:35 S potápěči kolem světa [i] 04:00 Ženatý se závazky 262 [i] 04:25 Štěstí na dosah 1 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:30 Tabaluga I 23 [i] 07:05 Scooby a Scrappy Doo II 4 [i] 07:30 Sabrina - mladá čarodějnice VI 8 [i] 08:00 Sabrina - mladá čarodějnice VI 9 [i] 08:35 Knight Rider I 1 [i] 09:35 Sedmé nebe V 2 [i] 10:35 Hercule Poirot [i] 11:40 Diagnóza vražda IV 26 [i] 12:35 Hunter II [i] 13:35 Odpadlík III 8 [i] 14:35 Chirurgové III 6 [i] 15:30 Zločiny ze sousedství I 18 [i] 16:25 Milionář [i] 17:10 To je Prima! 17:15 Minuty regionu 17:30 UEFA EURO 2008 [i] 20:00 Zprávy TV Prima 20:09 Euforie [i] 20:10 UEFA EURO 2008 [i] 23:10 Specialisté na vraždy IV 1 [i] 00:15 Nemocnice Chicago Hope V 13 [i] 01:05 Sexy šance 01:45 Volejte Věštce 02:50 40. okrsek II 3 [i] 03:40 Trníčko [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 09:00 Fotbal [i] 09:30 Fotbal [i] 11:30 Fotbal [i] 13:30 Fotbal [i] 14:00 Tenis [i] 15:15 Cyklistika [i] 16:45 Tenis [i] 17:00 Fotbal [i] 17:15 Tenis [i] 20:00 Fotbal [i] 20:15 Tenis [i] 20:30 Wednesday Selection [i] 20:45 Golf [i] 21:45 Golf [i] 22:20 Jachting [i] 23:00 Fotbal [i] 23:30 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Opuštěný kaňon [i] 08:00 Vzestup [i] 10:00 McLeodovy dcery III 13/22 [i] 11:00 Toulavý anděl [i] 13:00 Dotek anděla 4 [i] 14:00 McLeodovy dcery III 13/22 [i] 15:00 Vzestup [i] 17:00 Dotek anděla 4 [i] 18:00 Zmizelý [i] 20:00 Drzá Jordan VI 14 [i] 21:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 14 [i] 22:00 Tichý svědek II 5 [i] 23:00 Drzá Jordan VI 14 [i] 00:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 14 [i] 01:00 Tichý svědek II 5 [i] 02:00 Zmizelý [i] 04:00 Opuštěný kaňon [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Putování Maďarskem 4/10 06:00 Země krásná neznámá 3/8 07:05 Ošklivá zvířata Nigela Marvena 08:10 Baculaté děti 5/6 09:10 S Nigellou ve vánoční kuchyni 1/3 09:45 S Nigellou ve vánoční kuchyni 2/3 10:20 Putování Maďarskem 5/10 10:55 Putování Maďarskem 6/10 11:30 Všude plýtváme, doma nejvíc 5/8 12:05 Všude plýtváme, doma nejvíc 6/8 12:40 Baculaté děti 5/6 13:40 Everest - člověk proti hoře 2/5 14:10 Everest - člověk proti hoře 3/5 14:40 Země krásná neznámá 3/8 15:45 S Nigellou ve vánoční kuchyni 1/3 16:25 S Nigellou ve vánoční kuchyni 2/3 17:00 Všude plýtváme, doma nejvíc 5/8 17:35 Všude plýtváme, doma nejvíc 6/8 18:10 Ošklivá zvířata Nigela Marvena 19:15 Inteligence zvířat očima lidí 3/5 20:20 Vzrušující nebezpečí 1/3 21:25 Nová metoda léčby 1/2 22:40 Nové válečné technologie - principy mechaniky 3/5 23:50 Archeolog odhaluje biblické příběhy 18/26 00:25 Archeolog odhaluje biblické příběhy 19/26 01:00 Mysleti zeleně 5/14 01:30 Mysleti zeleně 6/14 02:00 Británie krále Artuše 3/3 02:55 Nové válečné technologie - principy mechaniky 3/5 03:55 Islandská sága 04:55 Putování Maďarskem 5/10
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Rodinná dovolená a jiná neštěstí [i] 07:40 Úsměv [i] 09:25 Let Fénixe [i] 11:15 To je náš hit! [i] 13:00 Robinsonovi [i] 14:35 V křesle režiséra [i] 16:20 Pekař [i] 17:45 Nový svět [i] 20:00 Tsunami: Následky 1 [i] 21:35 Šifra mistra Leonarda [i] 00:00 Jen na sex [i] 01:40 Sex ve městě - film o filmu exkluzivně pro HBO [i] 01:55 Tsunami: Následky 1 [i] 03:30 Šifra mistra Leonarda [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Starý lišák [i] 11:40 Svatební den [i] 13:05 Legendy zeleného trávníku [i] 14:35 Transakce století [i] 16:25 Berete si za manžela.... [i] 17:55 Tanec na vlnách [i] 19:40 Aristokraté [i] 21:05 Tráva III 7 [i] 21:30 Tráva III 8 [i] 22:00 Řekni, že mě miluješ 6 [i] 22:50 Velký maturitní mejdan [i] 00:20 Krutá rasa [i] 01:50 Krycí jméno: Donnie Brasco [i] 03:55 Řekni, že mě miluješ 6 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Výber Európy vedie po prvom dni Laver Cupu 3:1
Chorvát Marin Čilič, archívne foto

NHL: Islanders s Halákom v derby zdolali Rangers 2:1
Brankár New York Islanders Jaroslav Halák

Manažér Šatan sľubuje, že reprezentovať na olympiáde budú najlepší
Na snímke generálny manažér reprezentácii Slovenského zväzu ľadového hokeja Miroslav Šatan

Brazília si v novembrovej príprave zahrá s Japonskom a Anglickom
Ilustračná fotografia.

Aktuálne správy

Prvú jesennú sobotu pokrstí dažď
V sobotu očakávajte zamračené s občasným dážďom. Teploty sa budú pohybovať v rozmedzí od 11 až 16 stupňov Celzia.

Kiska: Facebook posilní tímy so zameraním na extrémistické príspevky
V čase, keď mnohé spoločnosti bojujú s extrémistickými vyjadreniami namierenými voči iným náboženstvám či rasám, sa spoločnosť Facebook chystá výrazne ...

V bratislavskom Starom Meste sa opäť zídu vodníci
Po viacročnej odmlke centrum Bratislavy opäť zaplnia vodníci. Na staromestskom nábreží Dunaja, v uliciach Starého Mesta i na Hviezdoslavovom námestí sa stretnú na festivale, ...

Lenč: Najväčšou záhadou pred nemeckými voľbami je trápenie sa SPD
Predseda Sociálno-demokratickej strany (SPD) a Martin Schulz

Súd zastavil exekúciu budovy v Bratislave, kde bol Maják nádeje
Okresný súd Bratislava I zastavil exekúciu budovy na Karpatskej ulici v bratislavskom Starom Meste. Ide o bývalé sídlo neziskovej organizácie Maják nádeje, ktorá mala ...

Hraničná polícia Macedónska dostala dar zo Slovenska v hodnote 113-tisíc eur
Materiálnu pomoc v hodnote viac ako 113-tisíc eur odovzdal veľvyslanec SR v Macedónsku Martin Bezák macedónskym policajtom. Podpora hraničnej polície Ide o 1 500 párov ...

Pred 110 rokmi sa narodil nezabudnuteľný český herec F. Filipovský
František Filipovský.

Nestor slovenskej žurnalistiky Roman Kaliský sa narodil pred 95 rokmi
Na archívnej foto slovenský novinár Roman Kaliský


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.