Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:50 Rebeca 13-14/150 [i] 10:35 Neuveriteľná cesta Mary Bryantovej 1/2 [i] 12:25 Neuveriteľná cesta Mary Bryantovej 2/2 [i] 14:15 Odložený prípad IV. 7/24 [i] 15:10 Krok za krokom VII. 17-18/19 [i] 16:05 Kobra 11 III. 13/16 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VII. 12/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Priateľky [i] 20:45 Ordinácia v ružovej záhrade II. (30.) [i] 21:50 Na streche [i] 22:45 SEDEM s r.o. [i] 23:40 Porotkyňa [i] 01:45 Uzavretý prípad 8/13 [i] 02:35 Dva a pol chlapa II. 14-15/24 [i] 03:15 Everwood IV. 12/22 [i] 04:05 TELEVÍZNE NOVINY 04:30 Summerland I. 2/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 Rubi 101/115 [i] 08:30 Námestíčko 4/10 [i] 09:25 Život vtákov 7/10 [i] 10:25 Danielle Steelová: Kaleidoskop [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 14:20 Spriaznení duchovia 12/22 [i] 15:05 Simpsonovci XV 11/22 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 213/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 214/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Drišľakoviny [i] 21:05 Reportéri [i] 21:35 SOS [i] 22:10 Záhady praveku 6/6 [i] 23:00 Operácia Odyseus 1/2 [i] 00:35 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 01:25 Sila lásky II. 213/357 [i] 02:15 Sila lásky II. 214/357 [i] 03:05 Správy STV [i] 03:30 Góly body sekundy [i] 03:35 Udalosti ČT [i] 04:00 Život vtákov 8/10 [i] 04:50 Dr.Quiz [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Správy STV [i] 06:45 Správy - Hírek [i] 06:50 Udalosti ČT [i] 07:15 Motormagazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Bútľavka [i] 10:35 História futbalu: Nádherná hra 9/13 [i] 11:25 Regionálny denník [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Slovenské unikáty 2000 [i] 12:40 O oblakoch,o skalách,o vode [i] 13:25 Život na mori 25/26 [i] 13:55 Stopy dávnej minulosti [i] 14:25 Na ľudovú nôtu [i] 14:55 Soirée z Mlynskej doliny [i] 15:45 Športové ozveny [i] 16:25 Národnostný magazín [i] 16:50 Správy - Hírek [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:35 ME vo futbale - EURO 2008 [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Test magazín [i] 20:15 Náučné putovanie [i] 20:25 ME vo futbale - EURO 2008 [i] 22:45 Filmový klub [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:35 Test magazín [i] 00:40 Národnostný magazín [i] 01:10 Správy - Hírek [i] 01:15 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 ŠPORT 05:10 Skutočné príbehy [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 72 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Derrick II. 87 [i] 10:50 Matlock VIII. 2 [i] 11:50 Komisárka 60 [i] 12:50 Klaun 26 [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:40 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 SHARK 16 [i] 17:00 Varí vám to [i] 17:40 Panelák 79 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 80 [i] 20:40 NOVINY PLUS 21:00 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 5 [i] 21:55 De Facto [i] 22:35 Kriminálka San Francisco 9 [i] 23:35 Autopsie - Objasnené prípady vrážd [i] 00:40 KRIMI NOVINY 01:10 Sexi Výhra [i] 02:10 Klaun 26 [i] 03:00 Autopsie - Objasnené prípady vrážd [i] 03:50 Záchranný tím SAR [i] 04:35 Nové bývanie [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 TVŠ - Záhady starého Egypta 2/10 [i] 09:15 Zeměpis světa 3/5 [i] 09:30 Země úsměvů a snů [i] 10:25 Úraz [i] 11:25 Hrady a zámky - bílá místa naší historie [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Rodinné křižovatky [i] 14:05 McLeodovy dcery IV 5/32 [i] 14:50 Cesta vzhůru 2/22 [i] 15:35 Simpsonovi XIII 13/22 [i] 16:00 Věda je zábava III 15/26 [i] 16:25 Tykadlo [i] 16:45 Kouzelná školka [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Chalupa je hra [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Bratrská lípa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Kritické okamžiky: Zkáza trajektu [i] 20:55 Všechnopárty [i] 21:40 Co týden vzal [i] 22:10 Retro [i] 22:40 Burianův den žen [i] 23:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:15 Uprostřed běhu [i] 00:00 Reportéři ČT [i] 00:35 Na cestě po Atitlánu [i] 01:05 Taxík [i] 01:35 Mezi námi zvířaty [i] 02:00 McLeodovy dcery IV 5/32 [i] 02:45 Chcete mě? [i] 03:00 Čtenářský deník... Lenka Reinerová: Kavárna nad Prahou [i] 03:15 Regiony ČT24 03:40 Zajímavosti z regionů [i] 04:05 Zajímavosti z regionů Brno 04:30 Zajímavosti z regionů Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:25 Toulavá kamera [i] 05:50 Přírodní krásy Japonska: Pastviny v pohoří Aso [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech [i] 07:25 Události v regionech Brno 07:35 Události v regionech Ostrava 07:50 Panorama [i] 08:30 Kosmopolis [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Rosnička zelená [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:50 Hřiště 7 [i] 15:00 Znamení a rituály [i] 15:15 Světci a svědci [i] 15:30 Sváteční slovo teologa Zdeňka A. Emingera [i] 15:35 Cesty víry [i] 16:00 Křesťanský magazín [i] 16:20 Whistlerova matka 12/17 [i] 17:10 Střípky času [i] 17:25 Zpět k pramenům [i] 17:45 Dvaasedmdesát jmen české historie 8/72 [i] 18:00 Klíč [i] 18:30 Babylon [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Adult English Zone 16/26 [i] 19:30 Buď fit s ČT [i] 19:35 Simpsonovi XIII 13/22 [i] 20:00 Rodinné křižovatky [i] 20:30 Silný kafe [i] 21:50 Kinobox [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Nikdy se nesetkali, ale spojily je jejich osudy. [i] 00:05 Století kobry [i] 00:30 Nádherná léta na Provázku [i] 00:55 Commedia del?arte [i] 02:05 KGB v Německu 2/2 [i] 02:50 Náš venkov [i] 03:10 Záznam z jednání schůze PS PČR
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 49 [i] 09:25 Princezna a námořník [i] 11:15 Ulice 202 [i] 11:55 Láska a moře 5 [i] 12:50 Lenssen & spol. [i] 13:45 Dva a půl chlapa III 18 [i] 14:10 Veronica Mars III 18 [i] 15:05 Ztraceni 5 [i] 16:00 Kobra 11 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI 10 [i] 18:30 Ulice 935, 936 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 43 [i] 21:20 Kriminálka Miami IV 18 [i] 22:15 112 [i] 22:50 Téměř dokonalý zločin [i] 00:55 Da Vinciho případy V 8 [i] 01:40 Novashopping 02:10 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:00 DO-RE-MI [i] 04:20 Ženatý se závazky 260, 261 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:30 Tabaluga I 22 [i] 07:05 Scooby a Scrappy Doo II 3 [i] 07:30 Sabrina - mladá čarodějnice VI 6 [i] 08:00 Sabrina - mladá čarodějnice VI 7 [i] 08:35 St. Tropez V 100 [i] 09:40 Sedmé nebe V 1 [i] 10:35 Hercule Poirot [i] 11:40 Diagnóza vražda IV 25 [i] 12:35 Hunter II [i] 13:35 Odpadlík III 7 [i] 14:35 Chirurgové III 5 [i] 15:30 Zločiny ze sousedství I 17 [i] 16:25 Milionář [i] 17:10 To je Prima! 17:15 Minuty regionu 17:30 UEFA EURO 2008 [i] 20:00 Zprávy TV Prima [i] 20:25 UEFA EURO 2008 [i] 22:55 Euforie [i] 23:10 Specialisté na vraždy III 8 [i] 00:15 Nemocnice Chicago Hope V 12 [i] 01:05 Sexy šance 01:45 Volejte Věštce 02:50 40. okrsek II 2 [i] 03:40 Receptář prima nápadů [i] 04:35 Svět 2008 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Olympiáda [i] 09:00 Fotbal [i] 09:30 Fotbal [i] 11:30 Fotbal [i] 13:30 Fotbal [i] 14:00 Tenis [i] 15:15 Cyklistika [i] 16:45 Tenis [i] 17:00 Fotbal [i] 17:15 Tenis [i] 20:00 Fotbal [i] 20:15 Tenis [i] 20:30 Box [i] 21:00 Box [i] 23:00 Fotbal [i] 23:30 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Vražda mezi přáteli [i] 08:00 Záhadná žena: Vražda v lázních [i] 10:00 McLeodovy dcery III 12/22 [i] 11:00 Pan Muzika [i] 13:00 Dotek anděla 3 [i] 14:00 McLeodovy dcery III 12/22 [i] 15:00 Záhadná žena: Vražda v lázních [i] 17:00 Dotek anděla 3 [i] 18:00 Nekonečný svět 3/3 [i] 20:00 Drzá Jordan VI 13 [i] 21:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 13 [i] 22:00 Tichý svědek II 4 [i] 23:00 Drzá Jordan VI 13 [i] 00:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 13 [i] 01:00 Tichý svědek II 4 [i] 02:00 Rodinné záležitosti [i] 04:00 Vražda mezi přáteli [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Putování Maďarskem 2/10 06:00 Země krásná neznámá 2/8 07:05 Nigel Marven kontra nosorožec 08:10 Baculaté děti 4/6 09:15 Jamie se vrací do školní jídelny 3/4 09:45 Jamie se vrací do školní jídelny 4/4 10:10 Putování Maďarskem 3/10 10:45 Putování Maďarskem 4/10 11:20 Všude plýtváme, doma nejvíc 3/8 12:00 Všude plýtváme, doma nejvíc 4/8 12:35 Baculaté děti 4/6 13:35 Doktorologie 13/13 14:10 Everest - člověk proti hoře 1/5 14:45 Země krásná neznámá 2/8 15:50 Jamie se vrací do školní jídelny 3/4 16:20 Jamie se vrací do školní jídelny 4/4 16:45 Všude plýtváme, doma nejvíc 3/8 17:25 Všude plýtváme, doma nejvíc 4/8 18:05 Nigel Marven kontra nosorožec 19:10 Inteligence zvířat očima lidí 2/5 20:20 Do víru extrémů 2/2 21:25 Doktorologie 13/13 22:00 Ekologické časované bomby 22:35 Nové válečné technologie - principy mechaniky 2/5 23:45 Archeolog odhaluje biblické příběhy 16/26 00:20 Archeolog odhaluje biblické příběhy 17/26 00:55 Mysleti zeleně 3/14 01:25 Mysleti zeleně 4/14 01:55 Británie krále Artuše 2/3 02:55 Nové válečné technologie - principy mechaniky 2/5 03:55 Tah jeřábů nad maďarskou pustou 04:55 Putování Maďarskem 3/10
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Honba za klenotem Nilu [i] 07:45 Kryštof Akustik Best of Tour [i] 08:45 Rodinný chaos [i] 10:10 Marie [i] 11:35 Jste zralí na lásku? [i] 13:05 Rodinná dovolená a jiná neštěstí [i] 14:40 Úsměv [i] 16:25 Let Fénixe [i] 18:15 To je náš hit! [i] 20:00 Vincentův svět III. : Princova nevěsta 19 [i] 20:30 Na stojáka 42 [i] 21:00 Roming [i] 22:50 Mé srdce pohřběte u Wounded Knee [i] 01:00 Vincentův svět III. : Princova nevěsta 19 [i] 01:25 Na stojáka 42 [i] 01:55 Roming [i] 03:45 Mé srdce pohřběte u Wounded Knee [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Ellis na cestě ke štěstí [i] 11:35 Larry - inspektor hygienické stanice [i] 13:10 Elektra [i] 14:45 Před kamerou 24 [i] 15:15 Starý lišák [i] 16:50 Svatební den [i] 18:10 Legendy zeleného trávníku [i] 19:40 Království nebeské [i] 22:00 Hostel [i] 23:30 Tráva III : Krycí jméno 5 [i] 23:55 Tráva III : Pomsta 6 [i] 00:25 Od svítání mívám stání [i] 02:15 Království nebeské [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Martin vypadol v osemfinále v Umagu, nestačil na Rubleva
Slovenskí tenisti Andrej Martin .

Majster sveta z Göteborgu Jozef Stümpel dnes oslavuje 45. narodeniny
Na snímke útočník Jozef Stümpel.

Tenis: Lacko prehral v osemfinále turnaja v Newporte s Ebdenom
Slovenský tenista Lukáš Lacko.

MS: Slovenky sú vo voľnom programe tímov na 19. mieste
Slovenské akvabely Zuzana Bodíková, Petra Ďurišová, Romana Horská, Kristína Kvasňovská, Laura Lisá, Diana Miškechová, Natália Pivarčiová, Rebecca Schererová ...

Aktuálne správy

Parádne letné teploty pokračujú aj v piatok
Na území Slovenska slnečno, ojedinele búrky. Teploty dosiahnu 29 až 34 stupňov Celzia.

Hasiči varujú pred lesnými požiarmi, vydali výstrahu pre vybrané oblasti
Hasiči pre horúce počasie a pretrvávajúce sucho opäť varujú pred zvýšeným rizikom vzniku lesných požiarov a vyzývajú ľudí, aby nezakladali ohne v ...

Katar upravil svoj protiteroristický zákon
Katarský emir šejk Tamím ibn Hamad as-Sání vydal vo štvrtok dekrét upravujúci niektoré ustanovenia zákona na boj proti terorizmu, informovala katarská tlačová agentúra ...

Generálny štrajk vyľudnil ulice Caracasu
Bezdomovec sedí na obrubníku medzi odpadkami na ulici vo venezuelskom Caracase 20. júla 2017. Venezuelská opozícia vyzvala svojich prívržencov, aby sa dnes masovo zapojili do generálneho štrajku, ktorého cieľom je dosiahnuť vypísanie ...

Tureckým pobrežím a gréckymi ostrovmi otriaslo silné zemetrasenie
Silné zemetrasenie s magnitúdou 6,7 zaznamenali vo štvrtok neskoro večer južne od tureckého mesta Bodrum. Otrasy bol cítiť na pobreží krajiny a aj na neďalekých gréckych ostrovoch. ...

Premiérka Szydlová bránila reformu justície
Poľská premiérka Beata Szydlová počas tlačovej konferencie na summite EÚ v Bruseli 9. marca 2017.

Exhumovali pozostatky maliara Salvadora Dalího
Telesné pozostatky španielskeho surrealistického maliara a sochára Salvadora Dalího exhumovali vo štvrtok v meste Figueres na severe Španielska. Dôvodom bolo rozhodnutie justície ...

Gitarista Carlos Santana oslavuje 70. narodeniny
Carlos Santana, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.