Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:50 Rebeca 11-12/150 [i] 10:40 Obchodníci s deťmi [i] 12:25 Prípady Alice Neversovej II. 3/4 [i] 14:15 Odložený prípad III. 23/23 [i] 15:10 Krok za krokom VII. 15-16/19 [i] 16:05 Kobra 11 III. 12/16 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VII. 11/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Susedia [i] 20:50 Aj múdry schybí [i] 22:10 Paľba [i] 22:40 112 [i] 23:20 Smrť na pokračovanie [i] 01:10 JAG - Vojenská generálna prokuratúra X. 17-18/22 [i] 02:45 Dva a pol chlapa II. 13/24 [i] 03:05 Everwood IV. 11/22 [i] 04:05 TELEVÍZNE NOVINY 04:30 Summerland I. 1/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 Rubi 100/115 [i] 08:30 Námestíčko 3/10 [i] 09:25 Život vtákov 6/10 [i] 10:20 V sieti CIA 1/3 [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 14:20 Spriaznení duchovia 11/22 [i] 15:05 Simpsonovci XV 10/22 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 211/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 212/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Danielle Steelová: Kaleidoskop [i] 21:50 Bratia a sestry 11/23 [i] 22:35 Klinika Grace 21/36 [i] 23:20 24 III.séria 15/24 [i] 00:10 Peniaze [i] 00:25 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 01:25 Sila lásky II. 211/357 [i] 02:15 Sila lásky II. 212/357 [i] 03:05 Správy STV [i] 03:30 Góly body sekundy [i] 03:35 Udalosti ČT [i] 04:00 Život vtákov 7/10 [i] 04:50 Dr.Quiz [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Správy STV [i] 06:50 Udalosti ČT [i] 07:15 Magazín o lietaní [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Elá hop [i] 10:30 Megastavby II. 14 [i] 11:20 Regionálny denník [i] 12:25 Živá panoráma [i] 13:00 Vojenský čin roka 2007 [i] 13:25 Slovenský sen 2004 - 2006 [i] 14:15 Orientácie [i] 14:40 Slovo [i] 14:45 Na ľudovú nôtu [i] 15:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 15:45 Motormagazín [i] 16:20 Športové ozveny [i] 16:50 Správy - Hírek [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:35 ME vo futbale - EURO 2008 [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Zelená šanca [i] 20:25 ME vo futbale - EURO 2008 [i] 22:45 Nočný filmový klub [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:35 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 01:00 Správy - Hírek [i] 01:10 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Zločiny na mori [i] 05:50 C. S. I. : Kriminálka New York III. 10 [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 71 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Derrick II. 86 [i] 10:50 Matlock VIII. 1/22 [i] 11:50 Komisárka 59 [i] 12:50 Klaun 21 [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:40 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 Blízko smrti [i] 17:00 Varí vám to [i] 17:40 Panelák 78 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 79 [i] 20:40 NOVINY PLUS 21:00 Kosti 13 [i] 22:00 SHARK 16 [i] 23:00 Črepiny [i] 23:55 Klaun 21 [i] 00:50 KRIMI NOVINY 01:20 Sexi Výhra [i] 02:25 Kosti 13 [i] 03:10 Črepiny [i] 03:50 Záchranný tím SAR [i] 04:40 Autosalón [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 41/78 [i] 08:55 Revoluční rok 1848 [i] 11:00 Souboj vojevůdců 10/13 [i] 11:45 Neznalost neomlouvá aneb Cestou necestou [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Rodinné křižovatky [i] 14:05 McLeodovy dcery IV 4/32 [i] 14:50 Cesta vzhůru 1/22 [i] 15:35 Simpsonovi XIII 12/22 [i] 16:00 Věříš si? [i] 16:30 Záhady Toma Wizarda [i] 16:45 Kouzelná školka [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Kluci v akci [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Rosnička zelená [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Dobrá čtvrť II 21/22 [i] 21:00 Na cestě po Atitlánu [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 V zajetí železné opony 21/41 [i] 22:25 5 x 2 [i] 23:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:00 Politické spektrum [i] 00:30 168 hodin [i] 01:00 Příběhy domů [i] 01:15 Sex ve městě I 6/12 [i] 01:40 McLeodovy dcery IV 4/32 [i] 02:25 Blues ze Staré Pekárny [i] 03:10 Regiony ČT24 03:35 Z metropole [i] 04:00 Týden v regionech Brno 04:30 Týden v regionech Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Jak se dělá hrad [i] 05:30 Auto Moto Revue [i] 05:55 Kalendárium [i] 06:10 Správy STV 06:35 ABCD ekologie aneb Životabudič [i] 06:40 Kultura.cz [i] 07:00 Kultura.cz [i] 07:30 Čétéčko [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Televizní klub neslyšících [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Srpnatka fermežová [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:30 Případ pro ombudsmana [i] 12:45 TVŠ - Záhady starého Egypta 1/10 [i] 13:00 Zeměpis světa 2/5 [i] 13:15 Le petit gnome 5/6 [i] 13:30 Azur a Asmar [i] 15:05 Jezero Vostok [i] 16:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:25 Slavné olympijské osmičky [i] 16:55 Železná maska [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Na pomoc životu - operace kavernomu v mozkovém kmenu [i] 19:25 Buď fit s ČT [i] 19:35 Simpsonovi XIII 12/22 [i] 20:00 KGB v Německu 2/2 [i] 20:45 Neznámí hrdinové [i] 21:15 Mrtví jako já II 2/15 [i] 22:00 Synkopa imunity 2/13 [i] 22:20 Divnopis - Jalubí [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Notes [i] 23:55 Fokus ČT24 [i] 00:20 Můj strýček [i] 02:15 Knižní svět [i] 02:40 Čtenářský deník... Lenka Reinerová: Kavárna nad Prahou [i] 02:55 Po hladině: Štědrost [i] 03:10 Máte slovo [i] 03:55 POKR [i] 04:25 Československý filmový týdeník 680/2379 [i] 04:35 Synkopa imunity 2/13 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 48 [i] 09:25 Bílý tesák: Mýtus bílého vlka [i] 11:35 Ulice 201 [i] 12:15 Láska a moře 4 [i] 13:15 Lenssen & spol. [i] 13:45 Dva a půl chlapa III 17 [i] 14:10 Veronica Mars III 17 [i] 15:05 Ztraceni 4 [i] 16:00 Kobra 11 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI 9 [i] 18:30 Ulice 933, 934 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kobra 11 XI 8 [i] 21:05 Víkend [i] 21:45 Vražedná čísla 3 [i] 22:35 Orange County [i] 00:05 Poldové z Rosenheimu II 12 [i] 00:55 Novashopping 01:25 Áčko [i] 02:05 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:30 Tabaluga I 21 [i] 07:05 Scooby a Scrappy Doo II 2 [i] 07:30 Sabrina - mladá čarodějnice VI 4 [i] 08:00 Sabrina - mladá čarodějnice VI 5 [i] 08:35 St. Tropez V 99 [i] 09:40 Poldové z přístavu IV 31 [i] 10:40 Sedmé nebe IV 22 [i] 11:35 Diagnóza vražda IV 24 [i] 12:35 Hunter II [i] 13:35 Odpadlík III 6 [i] 14:35 Chirurgové III 4 [i] 15:30 Zločiny ze sousedství I 16 [i] 16:25 Milionář [i] 17:10 To je Prima! 17:15 Minuty regionu 17:30 UEFA EURO 2008 [i] 20:00 Zprávy TV Prima [i] 20:25 UEFA EURO 2008 [i] 22:55 Euforie [i] 23:10 Specialisté na vraždy III 7 [i] 00:15 Nemocnice Chicago Hope V 11 [i] 01:05 Sexy šance 01:45 Volejte Věštce 02:50 40. okrsek II 1 [i] 03:40 Nikdo není dokonalý [i] 04:35 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Motorismus [i] 09:00 Fotbal [i] 09:30 Fotbal [i] 11:30 Fotbal [i] 13:30 Fotbal [i] 14:00 Tenis [i] 15:15 Cyklistika [i] 16:45 Tenis [i] 17:00 Fotbal [i] 17:15 Tenis [i] 20:00 Fotbal [i] 20:15 Tenis [i] 20:30 Viking [i] 21:00 Bojové sporty [i] 23:00 Fotbal [i] 23:30 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Hotel pro rukojmí [i] 08:00 Letní bouře [i] 10:00 McLeodovy dcery III 11/22 [i] 11:00 Rodinné záležitosti [i] 13:00 Dotek anděla 2 [i] 14:00 McLeodovy dcery III 11/22 [i] 15:00 Letní bouře [i] 17:00 Dotek anděla 2 [i] 18:00 Divoká srdce [i] 20:00 Drzá Jordan VI 12 [i] 21:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 12 [i] 22:00 Tichý svědek II 3 [i] 23:00 Drzá Jordan VI 12 [i] 00:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 12 [i] 01:00 Tichý svědek II 3 [i] 02:00 Divoká srdce [i] 04:00 Hotel pro rukojmí [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 39/42 06:00 Země krásná neznámá 1/8 07:00 Prehistorický park 6/6 08:05 Baculaté děti 3/6 09:10 Jamie se vrací do školní jídelny 1/4 09:30 Jamie se vrací do školní jídelny 2/4 10:00 Putování Maďarskem 1/10 10:35 Putování Maďarskem 2/10 11:10 Všude plýtváme, doma nejvíc 1/8 11:50 Všude plýtváme, doma nejvíc 2/8 12:30 Baculaté děti 3/6 13:35 Doktorologie 11/13 14:10 Doktorologie 12/13 14:45 Země krásná neznámá 1/8 15:50 Jamie se vrací do školní jídelny 1/4 16:10 Jamie se vrací do školní jídelny 2/4 16:40 Všude plýtváme, doma nejvíc 1/8 17:20 Všude plýtváme, doma nejvíc 2/8 18:00 Prehistorický park 6/6 19:10 Inteligence zvířat očima lidí 1/5 20:20 Do víru extrémů 1/2 21:25 Doktorologie 11/13 22:00 Doktorologie 12/13 22:35 Nové válečné technologie - principy mechaniky 1/5 23:45 Archeolog odhaluje biblické příběhy 14/26 00:20 Archeolog odhaluje biblické příběhy 15/26 00:55 Mysleti zeleně 1/14 01:25 Mysleti zeleně 2/14 01:55 Británie krále Artuše 1/3 02:55 Nové válečné technologie - principy mechaniky 1/5 03:55 Jeden jako druhý 11/12 04:25 Jeden jako druhý 12/12 04:55 Putování Maďarskem 1/10
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Góóól! II [i] 07:55 Zbožňuju prachy! [i] 09:20 Hra na svádění [i] 10:45 Před kamerou 24 [i] 11:20 Mravenčí polepšovna [i] 12:50 Honba za klenotem Nilu [i] 14:35 Kryštof Akustik Best of Tour [i] 15:35 Rodinný chaos [i] 17:05 Marie [i] 18:30 Jste zralí na lásku? [i] 20:00 Hollywoodland [i] 22:05 Hranice života [i] 23:40 Láska na černo [i] 01:00 Hollywoodland [i] 03:05 Hranice života [i] 04:40 Láska na černo [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Fantastická čtyřka [i] 11:45 Před kamerou 23 [i] 12:15 Stačí jen málo [i] 13:45 Růžový panter [i] 15:15 Ellis na cestě ke štěstí [i] 16:55 Cinema, Cinema, Cinema 24 [i] 17:20 Larry - inspektor hygienické stanice [i] 18:55 Elektra [i] 20:30 Já-tě-vidím.com [i] 22:00 V moci ďábla [i] 23:55 Přízraky Abu Ghraib [i] 01:15 Já-tě-vidím.com [i] 02:45 V moci ďábla [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Sock tretím semifinalistom turnaja majstrov v Londýne
Američan Jack Sock oslavuje výhru nad Nemcom Alexandrom Zverevom v súťaži ATP v O2 londýnskej O2 Aréne. 16. novembra 2017

Atletico Madrid predalo 15 akcií klubu izraelskému miliardárovi
Futbalista Atletica Madrid Antoine Griezmann. Ilustračná snímka.

NHL: Boston vďaka Chárovmu gólu vyhral na ľade LA Kings
Naľavo center Anze Kopitar, hráč Los Angeles Kings, vyvíja tlak na bostonského protivníka Seana Kuralyho počas poslednej tretiny hry NHL. 16. novembra 2017.

Video: Chára strelil víťazný gól Bostonu, prvý triumf Arizony v riadnom hracom čase
Slovenský hokejový obranca Bostonu Bruins Zdeno Chára strelil víťazný gól štvrtkového stretnutia zámorskej NHL na ľade Los Angeles Kings. Bruins zvíťazili 2:1, Chárov druhý presný zásah v ...

Aktuálne správy

Piatkové počasie bude mrzuté, takže vás poteší jedine voľný deň
Ilustračná snímka.

Uznávaná ekonómka Brigita Schmögnerová jubiluje
Na fotke Brigita Schmögnerová

Sedemnásty november sa spája s odporom študentov proti totalitnej moci
Ilustračná snímka z novembra 1989

Premiér Robert Fico odcestoval na sociálny samit do Göteborgu
Na snímke predseda vlády SR Robert Fico

J. Suk: Nežnej revolúcii pomohla neschopnosť komunistov reagovať
Nežná revolúcia, demonštrácia v Prahe.

Mnoho politikov zneužilo situáciu a dôveru voličov, rok 1989 vníma Kollár ako rok sklamaní
Pri spätnom hodnotení sa 17. november a rok 1989, bohužiaľ, vníma ako rok sklamaní, uviedlo hnutie Sme rodina - Boris Kollár vo vyhlásení k piatkovému výročiu nežnej ...

Americký filmový režisér Martin Scorsese oslavuje 75. narodeniny
V roku 1942 sa narodil MARTIN SCORSESE, americký filmový režisér, ktorého filmy - ako napríklad Taxikár, Zúriaci býk, Posledné pokušenie Krista, Mafiáni či Kundun - Život dalajlámu - patria k základom modernej svetovej ...

Vznik Medzinárodného dňa študentstva podnietili udalosti z roku 1939
Na archívnej snímke pohreb Jana Opletala.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.