Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Apríl 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:50 Rebeca 11-12/150 [i] 10:40 Obchodníci s deťmi [i] 12:25 Prípady Alice Neversovej II. 3/4 [i] 14:15 Odložený prípad III. 23/23 [i] 15:10 Krok za krokom VII. 15-16/19 [i] 16:05 Kobra 11 III. 12/16 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VII. 11/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Susedia [i] 20:50 Aj múdry schybí [i] 22:10 Paľba [i] 22:40 112 [i] 23:20 Smrť na pokračovanie [i] 01:10 JAG - Vojenská generálna prokuratúra X. 17-18/22 [i] 02:45 Dva a pol chlapa II. 13/24 [i] 03:05 Everwood IV. 11/22 [i] 04:05 TELEVÍZNE NOVINY 04:30 Summerland I. 1/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 Rubi 100/115 [i] 08:30 Námestíčko 3/10 [i] 09:25 Život vtákov 6/10 [i] 10:20 V sieti CIA 1/3 [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 14:20 Spriaznení duchovia 11/22 [i] 15:05 Simpsonovci XV 10/22 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 211/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 212/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Danielle Steelová: Kaleidoskop [i] 21:50 Bratia a sestry 11/23 [i] 22:35 Klinika Grace 21/36 [i] 23:20 24 III.séria 15/24 [i] 00:10 Peniaze [i] 00:25 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 01:25 Sila lásky II. 211/357 [i] 02:15 Sila lásky II. 212/357 [i] 03:05 Správy STV [i] 03:30 Góly body sekundy [i] 03:35 Udalosti ČT [i] 04:00 Život vtákov 7/10 [i] 04:50 Dr.Quiz [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Správy STV [i] 06:50 Udalosti ČT [i] 07:15 Magazín o lietaní [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Elá hop [i] 10:30 Megastavby II. 14 [i] 11:20 Regionálny denník [i] 12:25 Živá panoráma [i] 13:00 Vojenský čin roka 2007 [i] 13:25 Slovenský sen 2004 - 2006 [i] 14:15 Orientácie [i] 14:40 Slovo [i] 14:45 Na ľudovú nôtu [i] 15:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 15:45 Motormagazín [i] 16:20 Športové ozveny [i] 16:50 Správy - Hírek [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:35 ME vo futbale - EURO 2008 [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Zelená šanca [i] 20:25 ME vo futbale - EURO 2008 [i] 22:45 Nočný filmový klub [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:35 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 01:00 Správy - Hírek [i] 01:10 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Zločiny na mori [i] 05:50 C. S. I. : Kriminálka New York III. 10 [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 71 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Derrick II. 86 [i] 10:50 Matlock VIII. 1/22 [i] 11:50 Komisárka 59 [i] 12:50 Klaun 21 [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:40 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 Blízko smrti [i] 17:00 Varí vám to [i] 17:40 Panelák 78 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 79 [i] 20:40 NOVINY PLUS 21:00 Kosti 13 [i] 22:00 SHARK 16 [i] 23:00 Črepiny [i] 23:55 Klaun 21 [i] 00:50 KRIMI NOVINY 01:20 Sexi Výhra [i] 02:25 Kosti 13 [i] 03:10 Črepiny [i] 03:50 Záchranný tím SAR [i] 04:40 Autosalón [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 41/78 [i] 08:55 Revoluční rok 1848 [i] 11:00 Souboj vojevůdců 10/13 [i] 11:45 Neznalost neomlouvá aneb Cestou necestou [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Rodinné křižovatky [i] 14:05 McLeodovy dcery IV 4/32 [i] 14:50 Cesta vzhůru 1/22 [i] 15:35 Simpsonovi XIII 12/22 [i] 16:00 Věříš si? [i] 16:30 Záhady Toma Wizarda [i] 16:45 Kouzelná školka [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Kluci v akci [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Rosnička zelená [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Dobrá čtvrť II 21/22 [i] 21:00 Na cestě po Atitlánu [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 V zajetí železné opony 21/41 [i] 22:25 5 x 2 [i] 23:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:00 Politické spektrum [i] 00:30 168 hodin [i] 01:00 Příběhy domů [i] 01:15 Sex ve městě I 6/12 [i] 01:40 McLeodovy dcery IV 4/32 [i] 02:25 Blues ze Staré Pekárny [i] 03:10 Regiony ČT24 03:35 Z metropole [i] 04:00 Týden v regionech Brno 04:30 Týden v regionech Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Jak se dělá hrad [i] 05:30 Auto Moto Revue [i] 05:55 Kalendárium [i] 06:10 Správy STV 06:35 ABCD ekologie aneb Životabudič [i] 06:40 Kultura.cz [i] 07:00 Kultura.cz [i] 07:30 Čétéčko [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Televizní klub neslyšících [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Srpnatka fermežová [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:30 Případ pro ombudsmana [i] 12:45 TVŠ - Záhady starého Egypta 1/10 [i] 13:00 Zeměpis světa 2/5 [i] 13:15 Le petit gnome 5/6 [i] 13:30 Azur a Asmar [i] 15:05 Jezero Vostok [i] 16:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:25 Slavné olympijské osmičky [i] 16:55 Železná maska [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Na pomoc životu - operace kavernomu v mozkovém kmenu [i] 19:25 Buď fit s ČT [i] 19:35 Simpsonovi XIII 12/22 [i] 20:00 KGB v Německu 2/2 [i] 20:45 Neznámí hrdinové [i] 21:15 Mrtví jako já II 2/15 [i] 22:00 Synkopa imunity 2/13 [i] 22:20 Divnopis - Jalubí [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Notes [i] 23:55 Fokus ČT24 [i] 00:20 Můj strýček [i] 02:15 Knižní svět [i] 02:40 Čtenářský deník... Lenka Reinerová: Kavárna nad Prahou [i] 02:55 Po hladině: Štědrost [i] 03:10 Máte slovo [i] 03:55 POKR [i] 04:25 Československý filmový týdeník 680/2379 [i] 04:35 Synkopa imunity 2/13 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 48 [i] 09:25 Bílý tesák: Mýtus bílého vlka [i] 11:35 Ulice 201 [i] 12:15 Láska a moře 4 [i] 13:15 Lenssen & spol. [i] 13:45 Dva a půl chlapa III 17 [i] 14:10 Veronica Mars III 17 [i] 15:05 Ztraceni 4 [i] 16:00 Kobra 11 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI 9 [i] 18:30 Ulice 933, 934 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kobra 11 XI 8 [i] 21:05 Víkend [i] 21:45 Vražedná čísla 3 [i] 22:35 Orange County [i] 00:05 Poldové z Rosenheimu II 12 [i] 00:55 Novashopping 01:25 Áčko [i] 02:05 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:30 Tabaluga I 21 [i] 07:05 Scooby a Scrappy Doo II 2 [i] 07:30 Sabrina - mladá čarodějnice VI 4 [i] 08:00 Sabrina - mladá čarodějnice VI 5 [i] 08:35 St. Tropez V 99 [i] 09:40 Poldové z přístavu IV 31 [i] 10:40 Sedmé nebe IV 22 [i] 11:35 Diagnóza vražda IV 24 [i] 12:35 Hunter II [i] 13:35 Odpadlík III 6 [i] 14:35 Chirurgové III 4 [i] 15:30 Zločiny ze sousedství I 16 [i] 16:25 Milionář [i] 17:10 To je Prima! 17:15 Minuty regionu 17:30 UEFA EURO 2008 [i] 20:00 Zprávy TV Prima [i] 20:25 UEFA EURO 2008 [i] 22:55 Euforie [i] 23:10 Specialisté na vraždy III 7 [i] 00:15 Nemocnice Chicago Hope V 11 [i] 01:05 Sexy šance 01:45 Volejte Věštce 02:50 40. okrsek II 1 [i] 03:40 Nikdo není dokonalý [i] 04:35 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Motorismus [i] 09:00 Fotbal [i] 09:30 Fotbal [i] 11:30 Fotbal [i] 13:30 Fotbal [i] 14:00 Tenis [i] 15:15 Cyklistika [i] 16:45 Tenis [i] 17:00 Fotbal [i] 17:15 Tenis [i] 20:00 Fotbal [i] 20:15 Tenis [i] 20:30 Viking [i] 21:00 Bojové sporty [i] 23:00 Fotbal [i] 23:30 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Hotel pro rukojmí [i] 08:00 Letní bouře [i] 10:00 McLeodovy dcery III 11/22 [i] 11:00 Rodinné záležitosti [i] 13:00 Dotek anděla 2 [i] 14:00 McLeodovy dcery III 11/22 [i] 15:00 Letní bouře [i] 17:00 Dotek anděla 2 [i] 18:00 Divoká srdce [i] 20:00 Drzá Jordan VI 12 [i] 21:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 12 [i] 22:00 Tichý svědek II 3 [i] 23:00 Drzá Jordan VI 12 [i] 00:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 12 [i] 01:00 Tichý svědek II 3 [i] 02:00 Divoká srdce [i] 04:00 Hotel pro rukojmí [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 39/42 06:00 Země krásná neznámá 1/8 07:00 Prehistorický park 6/6 08:05 Baculaté děti 3/6 09:10 Jamie se vrací do školní jídelny 1/4 09:30 Jamie se vrací do školní jídelny 2/4 10:00 Putování Maďarskem 1/10 10:35 Putování Maďarskem 2/10 11:10 Všude plýtváme, doma nejvíc 1/8 11:50 Všude plýtváme, doma nejvíc 2/8 12:30 Baculaté děti 3/6 13:35 Doktorologie 11/13 14:10 Doktorologie 12/13 14:45 Země krásná neznámá 1/8 15:50 Jamie se vrací do školní jídelny 1/4 16:10 Jamie se vrací do školní jídelny 2/4 16:40 Všude plýtváme, doma nejvíc 1/8 17:20 Všude plýtváme, doma nejvíc 2/8 18:00 Prehistorický park 6/6 19:10 Inteligence zvířat očima lidí 1/5 20:20 Do víru extrémů 1/2 21:25 Doktorologie 11/13 22:00 Doktorologie 12/13 22:35 Nové válečné technologie - principy mechaniky 1/5 23:45 Archeolog odhaluje biblické příběhy 14/26 00:20 Archeolog odhaluje biblické příběhy 15/26 00:55 Mysleti zeleně 1/14 01:25 Mysleti zeleně 2/14 01:55 Británie krále Artuše 1/3 02:55 Nové válečné technologie - principy mechaniky 1/5 03:55 Jeden jako druhý 11/12 04:25 Jeden jako druhý 12/12 04:55 Putování Maďarskem 1/10
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Góóól! II [i] 07:55 Zbožňuju prachy! [i] 09:20 Hra na svádění [i] 10:45 Před kamerou 24 [i] 11:20 Mravenčí polepšovna [i] 12:50 Honba za klenotem Nilu [i] 14:35 Kryštof Akustik Best of Tour [i] 15:35 Rodinný chaos [i] 17:05 Marie [i] 18:30 Jste zralí na lásku? [i] 20:00 Hollywoodland [i] 22:05 Hranice života [i] 23:40 Láska na černo [i] 01:00 Hollywoodland [i] 03:05 Hranice života [i] 04:40 Láska na černo [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Fantastická čtyřka [i] 11:45 Před kamerou 23 [i] 12:15 Stačí jen málo [i] 13:45 Růžový panter [i] 15:15 Ellis na cestě ke štěstí [i] 16:55 Cinema, Cinema, Cinema 24 [i] 17:20 Larry - inspektor hygienické stanice [i] 18:55 Elektra [i] 20:30 Já-tě-vidím.com [i] 22:00 V moci ďábla [i] 23:55 Přízraky Abu Ghraib [i] 01:15 Já-tě-vidím.com [i] 02:45 V moci ďábla [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Winnipeg postúpil do 2. kola, Philadelphia sa ešte udržala v hre
Ilustračná snímka.

NBA: Indiana otočila duel s Clevelandom, James sa zapísal do histórie
Útočník Clevelandu Cavaliers LeBron James.

Sporting CP narazí vo finále UEFA Futsal Cup-u na Movistar Inter FS
Ilustračná fotografia.

Vo finále Európskej ligy v basketbale narazí Šopron na Jekaterinburg
Vo finále basketbalovej Európskej ligy žien na seba narazia UMMC Jekaterinburg a domáci Šopron BsK. Jekaterinburg zvíťazil v prvom piatkovom semifinále v ...

Aktuálne správy

Sobota bude nádherná, teploty na slnku budú atakovať tridsiatku
Dnes bude slnečno. Teploty dosiahnu 20 až 25 stupňov Celzia.

Bratislava otvorí obyvateľom i návštevníkom cez víkend svoje brány
Ilustračná snímka.

Pri letisku v Bratislave otvorili vyhliadku na fotenie lietadiel, je prístupná aj pre cyklistov
Letisko M. R. Štefánika v Bratislave vytvorilo v blízkosti dráhy 31 vyhliadku pre pozorovanie príletov a odletov lietadiel. Nachádza sa za plotom letiska a je určená pre verejnosť, rodiny s deťmi a ...

SaS chce občanom umožniť voliť aj na veľvyslanectvách v zahraničí
Ilustračná snímka.

Pri fotení vo Vysokých Tatrách sa pádom z chodníka zranil turista
Ilustračná fotografia.

Na cyklotrase spájajúcej Starú Ľubovňu a Hniezdne sa opäť pracuje
Na výstavbe takmer štyri kilometre dlhej cyklotrase spájajúcej Starú Ľubovňu a obec Hniezdne sa opäť pracuje. Ide o jeden z úsekov vybudovaných v rámci druhej etapy ...

Trnavské divadlo uvádza v slovenskej premiére hru Rodinný parlament
GIlustračná snímka.

V Nemecku vyhodia ročne 18 miliónov ton potravín. WWF vyzýva na zmenu
Nemecká pobočka Svetového fondu na ochranu prírody (WWF) vyzvala v piatok na vytvorenie a prijatie národnej stratégie pre zníženie potravinového odpadu v Nemecku, ktorý podľa ...


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.