TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 TELEVÍZNE NOVINY 06:00 Malý zajac Bugs a priatelia I. 16/40 [i] 06:25 Duck Dodgers II. 8/26 [i] 06:50 Myšiak Stuart Little 6/13 [i] 07:15 Scooby Doo, kde si?! I. 7/17 [i] 07:50 Herkules V. 9/22 [i] 08:45 Pozri, kto to hovorí 2 [i] 10:15 Atlas [i] 10:55 Čarodejnice VII. 18-19/22 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy 13:00 Na telo [i] 13:35 Lampáreň [i] 14:00 Tarzan [i] 16:35 Policajná akadémia 6: Mesto v obkľúčení [i] 18:10 Srdcové záležitosti [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 PROMINENTI [i] 20:00 LET´S DANCE 2 [i] 22:20 V tieni zločinu I. 6/22 [i] 23:15 LET´S DANCE 2 - Horúčka nedeľňajšej noci [i] 23:40 Pravda o Charliem [i] 01:35 Bugsy [i] 03:50 PROMINENTI [i] 04:35 Srdcové záležitosti [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Vo vnútri tornáda [i] 06:05 Veselá farma 40/40 [i] 06:10 Bol raz jeden život 26/26 [i] 06:40 Všetky psy idú do neba III. 34 [i] 07:00 Gumkáči 26/52 [i] 07:25 BB3B 5/13 [i] 07:50 Elá hop [i] 08:20 Si v obraze? [i] 08:45 Góóól [i] 09:15 Už sme v tom po uši [i] 09:30 SK8 [i] 10:15 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 1/20 [i] 11:05 Poker [i] 11:35 Peniaze [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Svet v obrazoch [i] 13:30 Deň otvorených dverí-špeciál [i] 13:55 Providence III. 7/22 [i] 14:40 To bol divoký Východ 2/2 [i] 16:20 Pošta pre teba [i] 17:25 Zmenáreň [i] 17:55 Extra [i] 18:20 AIRBAG [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 GEN.Sk [i] 18:50 Správne číslo [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Divoký Bill [i] 21:55 V sieti CIA 1/3 [i] 23:30 Inšpektor Morse 10 [i] 01:15 O 5 minút 12 [i] 02:20 Sonar [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Udalosti ČT [i] 06:20 Ryby, rybky, rybičky [i] 06:50 Televíkend [i] 07:15 Planéta ľudí-Výpravy za domorodcami Novej Guineji 6/7 [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Farmárska revue [i] 08:40 Kapura [i] 09:20 5000 rokov čínskej civilizácie 2/12 [i] 10:20 Dejiny kresťanstva [i] 10:50 Cookie.sk [i] 11:05 Modrý Jonatán [i] 12:00 Lusk(a nie?) [i] 13:05 Família [i] 13:30 Umenie 08 [i] 14:05 Folklórne slávnosti pod Poľanou v Detve 2005 [i] 15:05 Radosť zo života [i] 15:30 Dobrá správa [i] 16:00 Orientácie [i] 16:25 Slovo [i] 16:30 Poltón [i] 17:05 Vojenský čin roka 2007 [i] 17:35 ME vo futbale - EURO 2008 [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Československý filmový týždenník [i] 20:25 ME vo futbale - EURO 2008 [i] 22:45 Formula 1 hlavné preteky [i] 01:10 Magazín o lietaní [i] 01:35 Udalosti ČT [i] 02:00 Orientácie [i] 02:25 Slovo [i] 02:30 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 KRIMI NOVINY 06:20 Spider-Man [i] 06:40 Preteky Nascar [i] 07:10 Malí rytieri [i] 07:35 Cyborg 009 [i] 08:00 Zabijácke inštinkty [i] 09:00 Blízko smrti [i] 11:00 Črepiny PLUS [i] 12:00 Red Bull Air Race [i] 12:30 Autosalón [i] 13:15 Opica na snehu [i] 15:15 Detektív XXL: Cannonball [i] 17:20 Mafstory [i] 18:15 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY [i] 19:55 ŠPORT 20:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IV. 10 [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka New York III. 10 [i] 22:00 Nedeľné kinohity: Tajomné okno [i] 00:00 Timecop [i] 01:50 Detektív XXL: Cannonball [i] 03:20 Šťastie z 29. ulice [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Neznalost neomlouvá aneb Cestou necestou [i] 05:15 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:05 Pohádky z tisíce a jedné noci 1/7 [i] 06:25 Mumínci 10/26 [i] 06:50 Včelka Mája [i] 07:15 Raníček s Dádou [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Hotel Herbich 10/13 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O buchtách a milování [i] 13:50 Cesty víry [i] 14:10 Křesťanský magazín [i] 14:25 Sváteční slovo teologa Zdeňka A. Emingera [i] 14:30 Revoluční rok 1848 [i] 16:35 Na vrcholky hor s Vladimírem Čechem [i] 16:55 Divnopis - Jalubí [i] 17:05 Čétéčko [i] 17:20 Psí život [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:05 Taxík [i] 18:35 Zlínské festivalové minuty [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:20 Události v regionech [i] 19:35 Předpověď počasí [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Cesta peklem [i] 21:30 Hvězda mého srdce 8/8 [i] 21:50 168 hodin [i] 22:20 Zprávy 22:25 Branky, body, vteřiny 22:30 Losování Sportky a Šance 22:35 Dalziel a Pascoe XI 1/5 [i] 00:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:25 Zlínské festivalové minuty [i] 00:30 Odpočívej v pokoji V 8/12 [i] 01:25 Svět umění: Shirley MacLaineová 1/2 [i] 02:15 Uvolněte se, prosím [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:35 Ladí neladí [i] 06:25 Grotesky [i] 06:50 Správy STV 07:10 Nenechte si ujít [i] 07:15 City Folk - Oslo, 2004 07:50 Panorama [i] 08:30 Úsměvy Sabiny Laurinové [i] 09:10 Hledání ztraceného času 9 [i] 09:30 Po hladině: Štědrost [i] 09:50 Třistatřicettři [i] 10:45 MS motocyklů 2008 Španělsko [i] 12:00 MS motocyklů 2008 Španělsko [i] 13:20 Za generací Národního divadla s prof. Františkem Dvořákem [i] 13:35 Olympijská pohlednice [i] 13:45 MS motocyklů 2008 Španělsko [i] 15:00 Posezení s Janem Burianem [i] 15:30 Svět umění: Shirley MacLaineová 1/2 [i] 16:20 Znamení a rituály [i] 16:35 Světci a svědci [i] 16:55 Ohlédni se v hněvu [i] 18:30 Kultura.cz [i] 18:55 Postřehy odjinud [i] 19:00 Z dílny České filharmonie [i] 19:35 Simpsonovi XVII 22/22 [i] 20:00 Století kobry [i] 20:25 Nádherná léta na Provázku [i] 20:50 Commedia deľ arte [i] 22:00 Na plovárně s Romanem Šebrlem [i] 22:25 Divadlo žije! [i] 22:55 Jazz klub [i] 23:50 Unicredit Czech Open 2008 [i] 00:40 Simpsonovi XVII 22/22 [i] 01:00 Objevování planety Oceán 9/13 [i] 01:50 Kamera na cestách: Psi hyenoví [i] 02:40 Na vrcholky hor s Vladimírem Čechem [i] 03:00 Krásný ztráty [i] 03:30 Tisíc let české myslivosti 6/16 [i] 03:55 Písničky na červen [i] 04:30 Café X [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:30 Novashopping 06:00 Ošklivé káčátko 40 [i] 06:30 Pan Magoo a animovaný svět 59 [i] 06:55 W.I.T.C.H. 26 [i] 07:20 Walt Disney a jeho kouzelný svět [i] 08:15 Sue Thomas: Agentka FBI 22 [i] 09:15 Princezna ze mlejna II 2 [i] 09:55 Neohlížej se, jde za námi kůň [i] 11:20 On je žena! 4 [i] 12:20 Výměna manželek [i] 13:40 Hořké sladkosti [i] 15:25 Hlava rodiny [i] 17:30 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:30 Televizní noviny [i] 18:55 VC Kanady [i] 20:45 Kriminálka Miami IV 17 [i] 21:40 Střepiny [i] 22:10 Mr. GS [i] 22:40 Osudový dotek [i] 00:50 Da Vinciho případy V 7 [i] 01:35 Novashopping 02:05 Střepiny [i] 02:30 DO-RE-MI [i] 04:20 Ženatý se závazky 258, 259 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Štěně jménem Scooby Doo II 1 [i] 06:35 Taz-mania III 5 [i] 07:00 Scooby a Scrappy Doo II 1 [i] 07:20 Sylvester a Tweety [i] 07:35 Kolem světa za 80 snů [i] 08:00 Válka století III 2 [i] 09:10 Svět 2008 [i] 09:40 Cannavaro "Live" 2 09:50 Columbo [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Nedělní partie [i] 13:55 Ošklivka Katka 2 [i] 15:15 Zeťák [i] 17:30 UEFA EURO 2008 [i] 20:00 Zprávy TV Prima [i] 20:25 UEFA EURO 2008 [i] 22:55 Euforie [i] 23:10 Invaze 1 [i] 00:05 Devět rukojmí 5 [i] 00:50 Cannavaro "Live" 2 01:00 Volejte Věštce 02:45 Vraždy na předměstí I 1 [i] 03:35 Vraždy na předměstí I 2 [i] 04:25 Nedělní partie [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 09:00 Tenis [i] 09:15 Fotbal [i] 09:45 Motorismus [i] 15:00 Tenis [i] 18:30 Tenis [i] 18:45 Cyklistika [i] 19:45 Motorismus [i] 20:00 Fotbal [i] 20:15 Tenis [i] 21:00 Tenis [i] 21:15 Box [i] 23:00 Fotbal [i] 23:30 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Pes baskervillský [i] 08:00 Starožitníkův krám 2/2 [i] 10:00 Legenda Sleepy Hollow [i] 12:00 Starožitníkův krám 2/2 [i] 14:00 Náš dům [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru: Mrtvola ve studni [i] 18:00 Záhadná žena: Hra [i] 20:00 Nekonečný svět 3/3 [i] 22:00 Vraždy v Midsomeru X 4 [i] 00:00 Král Lear z Texasu [i] 02:00 Velitelkou v pekle [i] 04:00 Pes baskervillský [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Sousedé ve válce 17/32 05:30 Sousedé ve válce 18/32 06:00 Nevyslyšená varování 3/8 06:35 Nevyslyšená varování 4/8 07:10 Do víru extrémů 1/2 08:10 Povolání: cestovatel 11/20 08:45 Povolání: cestovatel 12/20 09:20 Architektura Británie - milníky tisíciletí 1/8 10:25 Architektura Británie - milníky tisíciletí 2/8 11:30 Mistrovské loupeže 14/14 12:40 Za jídlem přes ulici 3/10 13:15 Za jídlem přes ulici 4/10 13:50 Sousedé ve válce 5/32 14:20 Sousedé ve válce 6/32 14:55 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 38/42 15:25 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 39/42 15:55 Místo v divočině 2/2 17:00 Na úvěr 5/26 17:30 Na úvěr 6/26 18:00 Sousedé ve válce 19/32 18:35 Sousedé ve válce 20/32 19:10 Vychytávky 7/13 19:45 Vychytávky 8/13 20:15 Co nám prospívá 37/37 21:25 Antické olympijské hry 1/11 22:00 Antické olympijské hry 2/11 22:35 Extrémní podmínky 1/15 23:05 Extrémní podmínky 2/15 23:35 Londýnský Hollywood 3/6 00:10 Londýnský Hollywood 4/6 00:45 S Rudy Maxou po Tichomoří 7/13 01:20 S Rudy Maxou po Tichomoří 8/13 01:55 S Rudy Maxou po Tichomoří 9/13 02:25 S Rudy Maxou po Tichomoří 10/13 02:55 Povolání: cestovatel 11/20 03:25 Povolání: cestovatel 12/20 03:55 Putování Maďarskem 3/10 04:25 Putování Maďarskem 4/10 04:55 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 38/42
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 To je Elvis [i] 07:40 Cinema, Cinema, Cinema 24 [i] 08:05 Pomoc, děti se vracejí! [i] 09:45 Elsa a Fred [i] 11:35 Měsíc a hvězdy [i] 13:15 Góóól! II [i] 15:10 Zbožňuju prachy! [i] 16:35 Hra na svádění [i] 18:00 Mravenčí polepšovna [i] 19:30 Před kamerou 24 [i] 20:00 Tsunami: Následky 1 [i] 21:35 Gang v útoku [i] 23:40 Vincentův svět III. : Zmrtvýchvstání 18 [i] 00:10 Král videoher [i] 01:40 Hoffa [i] 04:00 Zeptej se prachu [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Dům u jezera [i] 09:35 Imagine: John Lennon [i] 11:20 Účastníci kongresu [i] 13:00 Cinema, Cinema, Cinema 24 [i] 13:25 Bloudící duše [i] 15:15 Fantastická čtyřka [i] 16:55 Před kamerou 23 [i] 17:25 Stačí jen málo [i] 18:50 Růžový panter [i] 20:20 Dům u jezera [i] 22:00 Řekni, že mě miluješ 5 [i] 22:55 Nezvratný osud 3 [i] 00:25 Krutá rasa [i] 01:55 Tygrova brigáda [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Ani dva góly L. Hudáčka nestačili Libercu v Lige majstrov na postup
Na archívnej snímke Libor Hudáček.

Americký cyklista Phinney ukončil kariéru
Taylor Phinney, archívna snímka.

NHL: Edmonton zdolal Philadelphiu. McDavid s 5 bodmi, Jurčo nebodoval
Hokejisti Edmontonu, archívna snímka.

Lacko vyhral trojsetovú bitku a na challengeri v Ismangu postúpil do osemfinále
Slovenský tenista Lukáš Lacko postúpil na challengerovom turnaji ATP na tvrdom povrchu v nemeckom Ismaningu do osemfinále dvojhry. Šestnásty nasadený hráč zdolal v stredajšom súboji 2. kola Vitalija Sačka z ...

Aktuálne správy

Vo štvrtok sa opäť vyčasí, ortuť v teplomeri prekoná dvadsiatku
Dnes bude slnečno. Teploty sa budú pohybovať od 17 až do 22 stupňov Celzia.

Pokračuje pojednávanie v kauze zmeniek, vypovedať majú aj Kováčik a Dučák
Vo štvrtok na pôde bratislavského Ústavu na výkon väzby a výkon trestov odňatia slobody pokračuje pojednávanie v kauze falšovania zmeniek TV Markíza v hodnote približne 70 miliónov eur. Senát ...

V popradskej nemocnici začali s realizáciou investície za 9 mil. eur
Ilustračná snímka.

Po 16 rokoch zmenila Platforma mimovládnych organizácii názov
Platforma mimovládnych rozvojových organizácii (MRVO) zmenila názov a po novom sa volá Ambrela. Touto zmenou chce zvýšiť záujem a informovanosť verejnosti o globálnych ...

V Nitrianskom a Bratislavskom kraji zasahovalo 142 policajtov NAKA
Ilustračná snímka

POLÍCIA OBVINILA TROCH BÝVALÝCH PRÍSLUŠNÍKOV SIS
Polícia obvinila troch bývalých príslušníkov Slovenskej informačnej služby (SIS), Pavla Forischa, Jána Feranca a Stanislava Žiarana. Forisch je okrem vydierania obvinený aj ...

Taliani zapožičajú da Vinciho diela na výstavu do Francúzska
Na snímke Vitruviánsky muž od Leonarda da Vinci.

Znečistené ovzdušie v Európe viedlo v roku 2016 k vyše 400.000 úmrtiam
Ilustračná snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.