Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:35 Rebeca 9-10/150 [i] 10:25 Tajomstvo Sahary 4/4 [i] 12:05 Navzdory všetkému: Príbeh Marilyn Gambrellovej [i] 13:40 Jake a Tlsťoch IV. 22/24 [i] 14:40 Odložený prípad III. 22/23 [i] 15:35 Krok za krokom VII. 14/19 [i] 16:00 Kobra 11 III. 11/16 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VII. 10/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Avignonské proroctvo 5/8 [i] 21:00 Mesto tieňov [i] 22:20 Nebezpečný transport [i] 00:20 Kyborg 2 [i] 02:10 Nebezpečný transport [i] 03:45 Everwood IV. 10/22 [i] 04:45 Avignonské proroctvo 5/8 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 Tiene hriechu 142 [i] 08:35 Námestíčko 2/10 [i] 09:30 Život vtákov 5/10 [i] 10:25 Vezmi ma domov [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 14:20 Spriaznení duchovia 10/22 [i] 15:05 Simpsonovci XV 9/22 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 209/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 210/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Takí sme boli [i] 21:20 Príťažlivosť [i] 23:10 Ctihodná žena 1/6 [i] 00:55 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 01:45 Sila lásky II. 209/357 [i] 02:40 Sila lásky II. 210/357 [i] 03:30 Správy STV [i] 03:55 Reportéri [i] 04:20 Radosť zo života [i] 04:50 Svet v obrazoch [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Slovensko DNES [i] 06:10 Správy - Hírek [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Gombík [i] 10:30 Ushuaia - expedície do prírody [i] 11:25 Regionálny denník [i] 12:25 Živá panoráma [i] 12:50 Veľké záhady [i] 13:20 Z kokavských kolešní [i] 13:50 Krkavci [i] 15:15 ...v slnečnom kúte svojej izby [i] 15:40 City Folk 7/13 [i] 16:20 Polícia [i] 16:30 Magazín o lietaní [i] 17:00 Regionálny denník [i] 18:00 Televíkend [i] 18:30 Slovensko DNES [i] 18:45 Správy - Hírek [i] 19:00 Línie,tvary,farby. 4/12 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Bojový plán 9/13 [i] 20:55 GEN.Sk [i] 21:10 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Peniaze [i] 22:10 Eurokino [i] 23:25 Robin Gibb a Nový frankfurtský filharmonický orchester [i] 00:25 Udalosti ČT [i] 00:45 Polícia [i] 00:55 Správy - Hírek [i] 01:05 Televíkend [i] 01:30 Slovensko DNES [i] 01:45 Správy STV [i] 02:10 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Skutočné príbehy [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 70 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Derrick II. 85 [i] 10:50 Matlock VII. 18 [i] 11:50 Komisárka 58 [i] 12:50 Klaun 20 [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:40 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 Inside: Myseľ vraha 11 [i] 17:00 Varí vám to [i] 17:40 Panelák 77 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 78 [i] 20:45 Vitajte v džungli [i] 23:00 Nočné kino: G. I. Jane [i] 01:30 Nechajte moju rodinu! [i] 03:10 KRIMI NOVINY 03:35 Záchranný tím SAR [i] 04:20 Klaun 20 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Díky, pane Kříženecký [i] 10:00 Čas slunce a růží [i] 10:25 Písničky na červen [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Rodinné křižovatky [i] 14:05 McLeodovy dcery IV 3/32 [i] 14:50 Simpsonovi XIII 10/22 [i] 15:10 Garfield a přátelé II 9/26 [i] 15:35 Zbojníci 2/13 [i] 16:00 Svět Elmo 4/56 [i] 16:15 Ferda II 17/26 [i] 16:40 Bludiště [i] 17:10 Nenechte si ujít [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Případ pro ombudsmana [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Bydlení je hra [i] 18:35 Živé srdce Evropy: Srpnatka fermežová [i] 18:39 Zlínské festivalové minuty [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:43 Losování Euromiliony 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nemocnice na kraji města 18/46 [i] 21:00 13. komnata Zuzany Baudyšové [i] 21:30 Uvolněte se, prosím [i] 22:15 Sex ve městě I 6/12 [i] 22:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:45 Zlínské festivalové minuty [i] 22:50 Jízda do pekel [i] 00:25 Losování Euromiliony 00:30 Divnopis - Ostrata [i] 00:35 Všechnopárty [i] 01:15 Banánové rybičky [i] 01:45 Psí život [i] 02:10 McLeodovy dcery IV 3/32 [i] 02:55 Regiony ČT24 03:20 Po stopách hvězd [i] 03:45 V zajetí železné opony 20/41 [i] 04:00 Pavlač Ester Kočičkové [i] 04:25 Velkovlak 3/6 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 JÁDRO [i] 05:05 Rodina, škola a já [i] 05:20 Komunikace je hra 12/13 [i] 05:40 Videoatlas naší přírody [i] 05:50 Hvězda mého srdce 7/8 [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech [i] 07:25 Události v regionech Brno 07:35 Události v regionech Ostrava 07:50 Panorama [i] 08:30 Nemám práci [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Sokol stěhovavý [i] 12:00 Zahrada je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Ta naše povaha česká [i] 13:15 Game Page [i] 13:30 Slib [i] 13:40 Hrůzostrašný dějepis 23/26 [i] 14:05 Šikulové [i] 14:25 Medúza [i] 15:00 Sportovci světa: British Open 2006 [i] 16:00 Svět zázraků: Karakoram 3/3 [i] 16:25 Evropa dnes [i] 16:50 Tisíc let české myslivosti 6/16 [i] 17:15 Muzeum koňských postrojů a kočárových lamp [i] 17:25 Přidej se [i] 17:40 Nedej se [i] 18:00 Kosmopolis [i] 18:30 City Folk - Oslo, 2004 [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Na pomoc životu - rakovina prostaty [i] 19:25 Buď fit s ČT [i] 19:35 Simpsonovi XIII 10/22 [i] 20:00 Golden League Oslo [i] 22:05 Golfmagazín [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Komediograf [i] 23:40 Dětinský SKUTR uvádí [i] 00:30 Velkovlak 3/6 [i] 01:00 Nejslavnější fotbalové kluby 1/5 [i] 01:55 Evropa dnes [i] 02:20 Záznam z jednání schůze PS PČR
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 47 [i] 09:30 Generál Eisenhower: Velitel invaze [i] 11:10 Ulice 200 [i] 11:55 Láska a moře 3 [i] 12:50 Lenssen & spol. [i] 13:45 Dva a půl chlapa III 16 [i] 14:10 Veronica Mars III 16 [i] 15:05 Ztraceni 3 [i] 16:00 Kobra 11 4 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI 8 [i] 18:30 Ulice 931, 932 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Španglicky snadno a rychle [i] 22:35 Hvězdná pěchota 2: Hrdinové federace [i] 00:20 Insomnie [i] 02:20 Da Vinciho případy V 6 [i] 03:00 Novashopping 04:20 Ženatý se závazky 254, 255 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:30 Tabaluga I 20 [i] 07:05 Scooby a Scrappy Doo I 15 [i] 07:30 Sabrina - mladá čarodějnice VI 3 [i] 08:00 Datel Woody [i] 08:15 Přátelé II 8 [i] 08:45 St. Tropez V 98 [i] 09:50 Poldové z přístavu IV 30 [i] 10:50 Sedmé nebe IV 21 [i] 11:45 Diagnóza vražda IV 23 [i] 12:45 Hunter II [i] 13:45 Odpadlík III 5 [i] 14:45 Chirurgové III 3 [i] 15:40 Zločiny ze sousedství I 15 [i] 16:40 Drzá Jordan II 19 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 Milionář [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé II 9 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ošklivka Katka 29 [i] 21:15 Denní světlo [i] 23:40 Vraždy podle Jidáše [i] 01:50 Sexy šance 02:30 Volejte Věštce 03:35 40. okrsek I 9 [i] 04:25 Horečka II 3 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:30 Motorismus [i] 10:00 Fotbal [i] 11:30 Fotbal [i] 11:45 Tenis [i] 12:45 Tenis [i] 13:00 Tenis [i] 18:00 Tenis [i] 18:15 Fotbal [i] 19:15 Strongest Man [i] 20:15 Tenis [i] 20:30 Fotbal [i] 21:00 Fotbal [i] 22:30 Fotbal [i] 23:00 Tenis [i] 00:00 Extrémní sporty [i] 00:30 Fotbal [i] 01:15 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Baron a ostrý Bill [i] 08:00 Špioni, hlavouni a drzouni [i] 10:00 McLeodovy dcery III 54 [i] 11:00 Byl jsem mladým Faustem [i] 13:00 Dotek anděla 1 [i] 14:00 McLeodovy dcery III 54 [i] 15:00 Špioni, hlavouni a drzouni [i] 17:00 Dotek anděla 1 [i] 18:00 Tenkrát a dnes [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru X 4 [i] 22:00 Lži a zrada [i] 00:00 Ve tři ráno [i] 02:00 Tenkrát a dnes [i] 04:00 Baron a ostrý Bill [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Vládce asijských stepí 07:10 Prehistorický park 5/6 08:15 Baculaté děti 2/6 09:15 Jamie v Austrálii 10/10 10:20 Zvířata v zimě 11:30 Postav si svou kuchyň 5/6 12:00 Postav si svou kuchyň 6/6 12:30 Baculaté děti 2/6 13:35 Doktorologie 9/13 14:05 Doktorologie 10/13 14:40 Vládce asijských stepí 15:50 Jamie v Austrálii 10/10 16:55 Postav si svou kuchyň 5/6 17:25 Postav si svou kuchyň 6/6 17:55 Prehistorický park 5/6 19:05 Zvířata v zimě 20:15 Turistika na prahu vesmíru 21:25 Doktorologie 9/13 22:00 Doktorologie 10/13 22:35 Bojový plán 18/18 23:40 Mongolská říše 2/2 00:45 Proměny klimatu 1/2 01:25 Proměny klimatu 2/2 02:00 Architektura Británie - milníky tisíciletí 2/8 03:00 Bojový plán 18/18 03:55 Jeden jako druhý 9/12 04:25 Jeden jako druhý 10/12 04:55 Proměny klimatu 1/2
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Záchranáři [i] 08:15 Deník [i] 09:45 Na Hromnice o den více [i] 11:25 Děsnej doják [i] 12:45 V jednom kole [i] 14:20 Robinsonovi [i] 15:50 Dlouho hledaný syn [i] 17:20 Producenti [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 24 [i] 20:00 Babel [i] 22:20 Jen na sex [i] 00:00 Sex ve městě - film o filmu exkluzivně pro HBO [i] 00:15 Všichni královi muži [i] 02:20 Ultraviolet [i] 03:45 Dar od Boha [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Amazonky [i] 11:40 Elektra [i] 13:15 Larry - inspektor hygienické stanice [i] 14:45 Legendy zeleného trávníku [i] 16:15 Tanec na vlnách [i] 18:00 Superman se vrací [i] 20:30 Velký maturitní mejdan [i] 22:00 Přízraky Abu Ghraib [i] 23:20 Fidibus [i] 01:00 Od svítání mívám stání [i] 02:50 7-10 split [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Liga majstrov ponúkne šláger Borussia Dortmund proti Realu Madrid
Na snímke hráči Realu Madrid.

Slovenskí futsalisti podľahli šampiónom zo Španielska 2:3
Ilustračná fotografia

Tatar prispel gólom k výhre Detroitu nad Pittsburghom 4:1
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

Južná Kórea ponúkne Hiddinkovi post pri národnej reprezentácii
Vedenie Juhokórejskej futbalovej asociácie (KFA) ponúkne oficiálny post pri národnej reprezentácii holandskému trénerovi Guusovi Hiddinkovi. Najprv sa s ním ale musí porozprávať a ...

Aktuálne správy

Do ďalšieho pracovného dňa nás naladia príjemné teploty
Utorok bude prevažne polooblačný, na severozápade očakávajte prehánky. Teploty vystúpia na 18 až 23 stupňov Celzia.

V českej Doubici zavraždil bývalý novinár 14-ročnú tínedžerku
Ilustračná snímka

LAJČÁK: Počas rozpravy Valného zhromaždenia som mal vyše 50 stretnutí
Predseda Valného zhromaždenia Organizácie Spojených národov Miroslav Lajčák .

Archeológovia objavili železný poklad, Slovania si ho ukryli do pece
Železný poklad sa podarilo objaviť archeológom počas výskumu na nálezisku Bojná v okrese Topoľčany. Slovanskí obyvatelia tohto regiónu si ho na začiatku 10. storočia ukryli do kamennej pece. ...

Vstup RegioJetu do dopravného systému kraja oznámia koncom roka
na snímke železničný dopravca spoločnosť RegioJet .

Konferencia v Košiciach sa venuje Ústave SR a jej zmenám za 25 rokov
Deň Ústavy SR si pripomíname 1. septembra. Ústava Slovenskej republiky je hierarchicky najvyššie postavený právny predpis platný v Slovenskej republike. Slovenská národná rada (SNR) na svojom plenárnom zasadaní 31. augusta a 1. ...

Európa si opäť pripomenie rozmanitosť svojich jazykov osobitným dňom
Na snímke vlajky členských štátov Európskej únie.

Pred 80 rokmi odhalilil pomník Pavla Országha Hviezdoslava pred SND
Na ilustračnej snímke busta Pavla Országha Hviezdoslava


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.