Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Apríl 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:35 Rebeca 9-10/150 [i] 10:25 Tajomstvo Sahary 4/4 [i] 12:05 Navzdory všetkému: Príbeh Marilyn Gambrellovej [i] 13:40 Jake a Tlsťoch IV. 22/24 [i] 14:40 Odložený prípad III. 22/23 [i] 15:35 Krok za krokom VII. 14/19 [i] 16:00 Kobra 11 III. 11/16 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VII. 10/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Avignonské proroctvo 5/8 [i] 21:00 Mesto tieňov [i] 22:20 Nebezpečný transport [i] 00:20 Kyborg 2 [i] 02:10 Nebezpečný transport [i] 03:45 Everwood IV. 10/22 [i] 04:45 Avignonské proroctvo 5/8 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 Tiene hriechu 142 [i] 08:35 Námestíčko 2/10 [i] 09:30 Život vtákov 5/10 [i] 10:25 Vezmi ma domov [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 14:20 Spriaznení duchovia 10/22 [i] 15:05 Simpsonovci XV 9/22 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 209/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 210/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Takí sme boli [i] 21:20 Príťažlivosť [i] 23:10 Ctihodná žena 1/6 [i] 00:55 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 01:45 Sila lásky II. 209/357 [i] 02:40 Sila lásky II. 210/357 [i] 03:30 Správy STV [i] 03:55 Reportéri [i] 04:20 Radosť zo života [i] 04:50 Svet v obrazoch [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Slovensko DNES [i] 06:10 Správy - Hírek [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Gombík [i] 10:30 Ushuaia - expedície do prírody [i] 11:25 Regionálny denník [i] 12:25 Živá panoráma [i] 12:50 Veľké záhady [i] 13:20 Z kokavských kolešní [i] 13:50 Krkavci [i] 15:15 ...v slnečnom kúte svojej izby [i] 15:40 City Folk 7/13 [i] 16:20 Polícia [i] 16:30 Magazín o lietaní [i] 17:00 Regionálny denník [i] 18:00 Televíkend [i] 18:30 Slovensko DNES [i] 18:45 Správy - Hírek [i] 19:00 Línie,tvary,farby. 4/12 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Bojový plán 9/13 [i] 20:55 GEN.Sk [i] 21:10 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Peniaze [i] 22:10 Eurokino [i] 23:25 Robin Gibb a Nový frankfurtský filharmonický orchester [i] 00:25 Udalosti ČT [i] 00:45 Polícia [i] 00:55 Správy - Hírek [i] 01:05 Televíkend [i] 01:30 Slovensko DNES [i] 01:45 Správy STV [i] 02:10 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Skutočné príbehy [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 70 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Derrick II. 85 [i] 10:50 Matlock VII. 18 [i] 11:50 Komisárka 58 [i] 12:50 Klaun 20 [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:40 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 Inside: Myseľ vraha 11 [i] 17:00 Varí vám to [i] 17:40 Panelák 77 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 78 [i] 20:45 Vitajte v džungli [i] 23:00 Nočné kino: G. I. Jane [i] 01:30 Nechajte moju rodinu! [i] 03:10 KRIMI NOVINY 03:35 Záchranný tím SAR [i] 04:20 Klaun 20 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Díky, pane Kříženecký [i] 10:00 Čas slunce a růží [i] 10:25 Písničky na červen [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Rodinné křižovatky [i] 14:05 McLeodovy dcery IV 3/32 [i] 14:50 Simpsonovi XIII 10/22 [i] 15:10 Garfield a přátelé II 9/26 [i] 15:35 Zbojníci 2/13 [i] 16:00 Svět Elmo 4/56 [i] 16:15 Ferda II 17/26 [i] 16:40 Bludiště [i] 17:10 Nenechte si ujít [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Případ pro ombudsmana [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Bydlení je hra [i] 18:35 Živé srdce Evropy: Srpnatka fermežová [i] 18:39 Zlínské festivalové minuty [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:43 Losování Euromiliony 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nemocnice na kraji města 18/46 [i] 21:00 13. komnata Zuzany Baudyšové [i] 21:30 Uvolněte se, prosím [i] 22:15 Sex ve městě I 6/12 [i] 22:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:45 Zlínské festivalové minuty [i] 22:50 Jízda do pekel [i] 00:25 Losování Euromiliony 00:30 Divnopis - Ostrata [i] 00:35 Všechnopárty [i] 01:15 Banánové rybičky [i] 01:45 Psí život [i] 02:10 McLeodovy dcery IV 3/32 [i] 02:55 Regiony ČT24 03:20 Po stopách hvězd [i] 03:45 V zajetí železné opony 20/41 [i] 04:00 Pavlač Ester Kočičkové [i] 04:25 Velkovlak 3/6 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 JÁDRO [i] 05:05 Rodina, škola a já [i] 05:20 Komunikace je hra 12/13 [i] 05:40 Videoatlas naší přírody [i] 05:50 Hvězda mého srdce 7/8 [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech [i] 07:25 Události v regionech Brno 07:35 Události v regionech Ostrava 07:50 Panorama [i] 08:30 Nemám práci [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Sokol stěhovavý [i] 12:00 Zahrada je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Ta naše povaha česká [i] 13:15 Game Page [i] 13:30 Slib [i] 13:40 Hrůzostrašný dějepis 23/26 [i] 14:05 Šikulové [i] 14:25 Medúza [i] 15:00 Sportovci světa: British Open 2006 [i] 16:00 Svět zázraků: Karakoram 3/3 [i] 16:25 Evropa dnes [i] 16:50 Tisíc let české myslivosti 6/16 [i] 17:15 Muzeum koňských postrojů a kočárových lamp [i] 17:25 Přidej se [i] 17:40 Nedej se [i] 18:00 Kosmopolis [i] 18:30 City Folk - Oslo, 2004 [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Na pomoc životu - rakovina prostaty [i] 19:25 Buď fit s ČT [i] 19:35 Simpsonovi XIII 10/22 [i] 20:00 Golden League Oslo [i] 22:05 Golfmagazín [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Komediograf [i] 23:40 Dětinský SKUTR uvádí [i] 00:30 Velkovlak 3/6 [i] 01:00 Nejslavnější fotbalové kluby 1/5 [i] 01:55 Evropa dnes [i] 02:20 Záznam z jednání schůze PS PČR
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 47 [i] 09:30 Generál Eisenhower: Velitel invaze [i] 11:10 Ulice 200 [i] 11:55 Láska a moře 3 [i] 12:50 Lenssen & spol. [i] 13:45 Dva a půl chlapa III 16 [i] 14:10 Veronica Mars III 16 [i] 15:05 Ztraceni 3 [i] 16:00 Kobra 11 4 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI 8 [i] 18:30 Ulice 931, 932 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Španglicky snadno a rychle [i] 22:35 Hvězdná pěchota 2: Hrdinové federace [i] 00:20 Insomnie [i] 02:20 Da Vinciho případy V 6 [i] 03:00 Novashopping 04:20 Ženatý se závazky 254, 255 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:30 Tabaluga I 20 [i] 07:05 Scooby a Scrappy Doo I 15 [i] 07:30 Sabrina - mladá čarodějnice VI 3 [i] 08:00 Datel Woody [i] 08:15 Přátelé II 8 [i] 08:45 St. Tropez V 98 [i] 09:50 Poldové z přístavu IV 30 [i] 10:50 Sedmé nebe IV 21 [i] 11:45 Diagnóza vražda IV 23 [i] 12:45 Hunter II [i] 13:45 Odpadlík III 5 [i] 14:45 Chirurgové III 3 [i] 15:40 Zločiny ze sousedství I 15 [i] 16:40 Drzá Jordan II 19 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 Milionář [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé II 9 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ošklivka Katka 29 [i] 21:15 Denní světlo [i] 23:40 Vraždy podle Jidáše [i] 01:50 Sexy šance 02:30 Volejte Věštce 03:35 40. okrsek I 9 [i] 04:25 Horečka II 3 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:30 Motorismus [i] 10:00 Fotbal [i] 11:30 Fotbal [i] 11:45 Tenis [i] 12:45 Tenis [i] 13:00 Tenis [i] 18:00 Tenis [i] 18:15 Fotbal [i] 19:15 Strongest Man [i] 20:15 Tenis [i] 20:30 Fotbal [i] 21:00 Fotbal [i] 22:30 Fotbal [i] 23:00 Tenis [i] 00:00 Extrémní sporty [i] 00:30 Fotbal [i] 01:15 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Baron a ostrý Bill [i] 08:00 Špioni, hlavouni a drzouni [i] 10:00 McLeodovy dcery III 54 [i] 11:00 Byl jsem mladým Faustem [i] 13:00 Dotek anděla 1 [i] 14:00 McLeodovy dcery III 54 [i] 15:00 Špioni, hlavouni a drzouni [i] 17:00 Dotek anděla 1 [i] 18:00 Tenkrát a dnes [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru X 4 [i] 22:00 Lži a zrada [i] 00:00 Ve tři ráno [i] 02:00 Tenkrát a dnes [i] 04:00 Baron a ostrý Bill [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Vládce asijských stepí 07:10 Prehistorický park 5/6 08:15 Baculaté děti 2/6 09:15 Jamie v Austrálii 10/10 10:20 Zvířata v zimě 11:30 Postav si svou kuchyň 5/6 12:00 Postav si svou kuchyň 6/6 12:30 Baculaté děti 2/6 13:35 Doktorologie 9/13 14:05 Doktorologie 10/13 14:40 Vládce asijských stepí 15:50 Jamie v Austrálii 10/10 16:55 Postav si svou kuchyň 5/6 17:25 Postav si svou kuchyň 6/6 17:55 Prehistorický park 5/6 19:05 Zvířata v zimě 20:15 Turistika na prahu vesmíru 21:25 Doktorologie 9/13 22:00 Doktorologie 10/13 22:35 Bojový plán 18/18 23:40 Mongolská říše 2/2 00:45 Proměny klimatu 1/2 01:25 Proměny klimatu 2/2 02:00 Architektura Británie - milníky tisíciletí 2/8 03:00 Bojový plán 18/18 03:55 Jeden jako druhý 9/12 04:25 Jeden jako druhý 10/12 04:55 Proměny klimatu 1/2
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Záchranáři [i] 08:15 Deník [i] 09:45 Na Hromnice o den více [i] 11:25 Děsnej doják [i] 12:45 V jednom kole [i] 14:20 Robinsonovi [i] 15:50 Dlouho hledaný syn [i] 17:20 Producenti [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 24 [i] 20:00 Babel [i] 22:20 Jen na sex [i] 00:00 Sex ve městě - film o filmu exkluzivně pro HBO [i] 00:15 Všichni královi muži [i] 02:20 Ultraviolet [i] 03:45 Dar od Boha [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Amazonky [i] 11:40 Elektra [i] 13:15 Larry - inspektor hygienické stanice [i] 14:45 Legendy zeleného trávníku [i] 16:15 Tanec na vlnách [i] 18:00 Superman se vrací [i] 20:30 Velký maturitní mejdan [i] 22:00 Přízraky Abu Ghraib [i] 23:20 Fidibus [i] 01:00 Od svítání mívám stání [i] 02:50 7-10 split [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Winnipeg postúpil do 2. kola, Philadelphia sa ešte udržala v hre
Ilustračná snímka.

NBA: Indiana otočila duel s Clevelandom, James sa zapísal do histórie
Útočník Clevelandu Cavaliers LeBron James.

Sporting CP narazí vo finále UEFA Futsal Cup-u na Movistar Inter FS
Ilustračná fotografia.

Vo finále Európskej ligy v basketbale narazí Šopron na Jekaterinburg
Vo finále basketbalovej Európskej ligy žien na seba narazia UMMC Jekaterinburg a domáci Šopron BsK. Jekaterinburg zvíťazil v prvom piatkovom semifinále v ...

Aktuálne správy

Sobota bude nádherná, teploty na slnku budú atakovať tridsiatku
Dnes bude slnečno. Teploty dosiahnu 20 až 25 stupňov Celzia.

Bratislava otvorí obyvateľom i návštevníkom cez víkend svoje brány
Ilustračná snímka.

Pri letisku v Bratislave otvorili vyhliadku na fotenie lietadiel, je prístupná aj pre cyklistov
Letisko M. R. Štefánika v Bratislave vytvorilo v blízkosti dráhy 31 vyhliadku pre pozorovanie príletov a odletov lietadiel. Nachádza sa za plotom letiska a je určená pre verejnosť, rodiny s deťmi a ...

SaS chce občanom umožniť voliť aj na veľvyslanectvách v zahraničí
Ilustračná snímka.

Pri fotení vo Vysokých Tatrách sa pádom z chodníka zranil turista
Ilustračná fotografia.

Na cyklotrase spájajúcej Starú Ľubovňu a Hniezdne sa opäť pracuje
Na výstavbe takmer štyri kilometre dlhej cyklotrase spájajúcej Starú Ľubovňu a obec Hniezdne sa opäť pracuje. Ide o jeden z úsekov vybudovaných v rámci druhej etapy ...

Trnavské divadlo uvádza v slovenskej premiére hru Rodinný parlament
GIlustračná snímka.

V Nemecku vyhodia ročne 18 miliónov ton potravín. WWF vyzýva na zmenu
Nemecká pobočka Svetového fondu na ochranu prírody (WWF) vyzvala v piatok na vytvorenie a prijatie národnej stratégie pre zníženie potravinového odpadu v Nemecku, ktorý podľa ...


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.