Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:30 Rebeca 7-8/150 [i] 10:15 Tajomstvo Sahary 3/4 [i] 12:00 Podozrivý [i] 14:15 Odložený prípad III. 21/23 [i] 15:05 Krok za krokom VII. 12-13/19 [i] 16:00 Kobra 11 III. 10/16 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VII. 9/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Priateľky [i] 20:45 Ordinácia v ružovej záhrade II. (29.) [i] 21:50 Smrtiaca posadnutosť [i] 23:30 Myšlienky vraha I. 15-16/22 [i] 01:15 Handler 1/16 [i] 02:00 Dva a pol chlapa II. 11-12/24 [i] 02:45 Everwood IV. 9/22 [i] 03:30 112 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Pohotovosť XIII. 1/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:45 Tiene hriechu 141 [i] 08:35 Námestíčko 1/10 [i] 09:30 Život vtákov 4/10 [i] 10:25 Keď príde láska [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 14:20 Spriaznení duchovia 9/22 [i] 15:05 Simpsonovci XV 8/22 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 207/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 208/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Nora Robertsová: Mesiac nad Karolínou [i] 21:50 Radosť zo života [i] 22:20 Sonar [i] 23:20 Jazdci 2/2 [i] 01:05 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 02:00 Sila lásky II. 207/357 [i] 02:50 Sila lásky II. 208/357 [i] 03:40 Správy STV [i] 04:00 Život vtákov 5/10 [i] 04:50 Dr.Quiz [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Slovensko DNES [i] 06:10 Správy - Hírek [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:15 Maďarský magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Ako dvaja našli šťastie [i] 10:40 Moderná architektúra na Slovensku [i] 11:35 Regionálny denník [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:15 Psi-pomocníci [i] 13:40 Zdravíčko, pán doktor ! - Mozog [i] 14:10 Príď šuhajko pod okienko... [i] 14:25 Vietor [i] 14:50 Terítéken - Na tanieri [i] 16:05 Test magazín [i] 16:10 Profesionál [i] 16:30 Ryby, rybky, rybičky [i] 17:00 Regionálny denník [i] 18:00 VAT [i] 18:30 Slovensko DNES [i] 18:45 Správy - Hírek [i] 19:00 Veľké záhady [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Ushuaia - expedície do prírody [i] 21:00 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Eurokino [i] 00:00 Cesty nádeje [i] 00:30 Ryby, rybky, rybičky [i] 00:55 Udalosti ČT [i] 01:20 Profesionál [i] 01:25 Família [i] 01:40 Správy - Hírek [i] 02:00 Slovensko DNES [i] 02:15 Správy STV [i] 02:40 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Skutočné príbehy [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 69 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Derrick II. 84 [i] 10:50 Matlock VII. 17 [i] 11:50 Komisárka 57 [i] 12:50 Klaun 19 [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:40 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 Blízko smrti [i] 17:00 Varí vám to [i] 17:40 Panelák 76 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 77 [i] 20:40 NOVINY PLUS 21:00 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 4 [i] 22:00 Jericho 7,8 [i] 23:50 Inside: Myseľ vraha 11 [i] 00:45 KRIMI NOVINY 01:15 Sexi Výhra [i] 02:15 Jericho 7,8 [i] 03:40 Záchranný tím SAR [i] 04:30 NOVINY 04:50 ŠPORT 04:55 NOVINY PLUS
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Hop dva tři Miloslava Šimka a Jiřího Grossmanna [i] 10:00 Smrtelný hřích [i] 11:45 Heleniny [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Rodinné křižovatky [i] 14:05 McLeodovy dcery IV 2/32 [i] 14:50 Kung-fu: Legenda pokračuje IV 22/22 [i] 15:35 Svět zázraků: Karakoram 3/3 [i] 16:00 Šikulové [i] 16:15 Medúza [i] 16:45 Kouzelná školka [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:35 Stop [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Zahrada je hra [i] 18:35 Živé srdce Evropy: Sokol stěhovavý [i] 18:39 Zlínské festivalové minuty [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Taggart [i] 21:15 Po stopách hvězd [i] 21:45 Máte slovo [i] 22:30 POKR [i] 23:00 David Nolande 2/6 [i] 23:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:55 Zlínské festivalové minuty [i] 00:00 Naslepo [i] 00:30 Musilok [i] 00:55 Podle práva 23/42 [i] 01:25 Ta naše povaha česká [i] 01:50 McLeodovy dcery IV 2/32 [i] 02:35 Hledání ztraceného času [i] 02:55 Regiony ČT24 03:20 Robin Hood 22/26 [i] 04:05 Folklorní magazín [i] 04:30 Rodinné křižovatky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Potomci slavných [i] 05:25 PORT [i] 05:55 Chcete mě? [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech [i] 07:25 Události v regionech Brno 07:35 Události v regionech Ostrava 07:50 Panorama [i] 08:30 Na stopě [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Vrbenské rybníky [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Přidej se [i] 13:00 Nedej se [i] 13:20 O princezně z Rimini [i] 14:30 Interpelace poslanců na předsedu vlády 16:00 Putování s příšerami 3/3 [i] 16:35 Rodina, škola a já [i] 16:50 Komunikace je hra 12/13 [i] 17:10 Medicína pro 21. století [i] 17:25 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 17:35 Alchymie bytí [i] 18:05 Hlavou proti zdi 2/2 [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Buď fit s ČT [i] 19:15 Zpívání na farmě [i] 20:00 Prezident Velitel [i] 21:00 Historie.cs [i] 21:55 Krásný ztráty [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Československý filmový týdeník 680/2379 [i] 23:25 21 gramů [i] 01:25 Q: Jen zdánlivě obyčejný svět viděný queer pohledem [i] 01:50 Záznam z jednání schůze PS PČR
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 46 [i] 09:30 Vražda na filmovém festivalu v Cannes [i] 11:25 Ulice 199 [i] 12:10 Láska a moře 2 [i] 13:10 Lenssen & spol. [i] 13:40 Dva a půl chlapa III 15 [i] 14:10 Veronica Mars III 15 [i] 15:05 Ztraceni 2 [i] 16:00 Kobra 11 3 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI 7 [i] 18:30 Ulice 929, 930 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 42 [i] 21:25 Kriminálka New York II 16 [i] 22:15 Útěk z vězení II 16 [i] 23:10 Blesk [i] 01:10 Novashopping 01:40 Na vlastní oči [i] 02:20 Ptákoviny [i] 03:05 DO-RE-MI [i] 04:20 Ženatý se závazky 252, 253 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:30 Tabaluga I 19 [i] 07:05 Scooby a Scrappy Doo I 14 [i] 07:30 Sabrina - mladá čarodějnice VI 2 [i] 08:00 Datel Woody [i] 08:15 Přátelé II 7 [i] 08:45 St. Tropez V 97 [i] 09:50 Poldové z přístavu IV 29 [i] 10:50 Sedmé nebe IV 20 [i] 11:45 Diagnóza vražda IV 22 [i] 12:45 Hunter II [i] 13:45 Odpadlík III 4 [i] 14:45 Chirurgové III 2 [i] 15:40 Zločiny ze sousedství I 14 [i] 16:40 Drzá Jordan II 18 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 Milionář [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé II 8 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy II 80 [i] 21:15 Nejúžasnější videa světa II [i] 22:15 Hrdinové I 23 [i] 23:15 Specialisté na vraždy III 6 [i] 00:15 Nemocnice Chicago Hope V 10 [i] 01:05 Sexy šance 01:50 Volejte Věštce 02:50 40. okrsek I 8 [i] 03:40 Caruso show [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 08:45 Fotbal [i] 09:00 Jezdectví [i] 10:00 Jezdectví [i] 11:00 Fotbal [i] 11:15 Fotbal [i] 12:45 Tenis [i] 13:00 Tenis [i] 14:00 Tenis [i] 18:00 Tenis [i] 18:15 Fotbal [i] 19:45 Fotbal [i] 20:15 Fotbal [i] 20:30 Tenis [i] 20:45 Fotbal [i] 21:15 Box [i] 23:00 Tenis [i] 00:00 Bojové sporty [i] 01:15 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Nesplněné sliby [i] 08:00 Případ neoprávněného zabití [i] 10:00 McLeodovy dcery III 53 [i] 11:00 Pan Muzika [i] 13:00 Soudkyně Amy V 23 [i] 14:00 McLeodovy dcery III 53 [i] 15:00 Případ neoprávněného zabití [i] 17:00 Soudkyně Amy V 23 [i] 18:00 Neorané pole [i] 20:00 Drzá Jordan VI 11 [i] 21:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 11 [i] 22:00 Tichý svědek II 2 [i] 23:00 Drzá Jordan VI 11 [i] 00:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 11 [i] 01:00 Tichý svědek II 2 [i] 02:00 Neorané pole [i] 04:00 Nesplněné sliby [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Vojenská tajemství 3/4 06:00 Významná muzea 7/8 06:35 Významná muzea 8/8 07:10 Prehistorický park 4/6 08:15 Baculaté děti 1/6 09:15 Jamie v Austrálii 9/10 10:20 Australští hadi 11:30 Postav si svou kuchyň 3/6 12:00 Postav si svou kuchyň 4/6 12:30 Baculaté děti 1/6 13:30 Doktorologie 7/13 14:00 Doktorologie 8/13 14:35 Významná muzea 7/8 15:10 Významná muzea 8/8 15:45 Jamie v Austrálii 9/10 16:50 Postav si svou kuchyň 3/6 17:25 Postav si svou kuchyň 4/6 18:00 Prehistorický park 4/6 19:10 Australští hadi 20:20 Volání vesmíru 7/13 20:45 Budapešť nadivoko 21:25 Doktorologie 7/13 22:00 Doktorologie 8/13 22:35 Bojový plán 17/18 23:45 Mongolská říše 1/2 00:55 Vojenská tajemství 4/4 02:05 Architektura Británie - milníky tisíciletí 1/8 03:00 Bojový plán 17/18 03:55 Jeden jako druhý 7/12 04:25 Jeden jako druhý 8/12 04:55 Vojenská tajemství 4/4
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Cinema, Cinema, Cinema 23 [i] 06:00 ATL [i] 07:45 Tvoje, moje a naše [i] 09:10 Před kamerou 23 [i] 09:40 Poslední den na obzoru [i] 11:10 Zbožňuju prachy! [i] 12:35 Sex ve městě - film o filmu exkluzivně pro HBO [i] 12:50 Záchranáři [i] 15:05 Měsíc a hvězdy [i] 16:45 Na Hromnice o den více [i] 18:25 Děsnej doják [i] 19:45 Sex ve městě - film o filmu exkluzivně pro HBO [i] 20:00 Na stojáka 42 [i] 20:30 Jste zralí na lásku? [i] 22:00 Přízraky Abu Ghraib [i] 23:20 Mlha [i] 01:00 Na stojáka 42 [i] 01:30 Jste zralí na lásku? [i] 03:00 Přízraky Abu Ghraib [i] 04:20 Mlha [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Bloudící duše [i] 11:50 Před kamerou 23 [i] 12:20 Stačí jen málo [i] 13:50 Roboti [i] 15:20 Cinema, Cinema, Cinema 23 [i] 15:50 Amazonky [i] 17:30 Elektra [i] 19:05 Larry - inspektor hygienické stanice [i] 20:40 Sépie a velryba [i] 22:00 Operace: Zlomený šíp [i] 23:45 Capote [i] 01:40 Hurikán Katrina: rekviem o čtyřech dějstvích 4 [i] 02:55 Sépie a velryba [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Detroit zvíťazil v príprave nad Bostonom 5:1
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

Federer s Nadalom vyhrali na Laver Cupe štvorhru
Tím Európy zvýšil v sobotu svoj náskok na premiérovom ročníku tenisového Laver Cupu v Prahe, nad výberom sveta viedol po štvorhre už 9:3.

Slovák Rusnák prihral na gól, Real Salt Lake zdolal Seattle 2:0
Slovenský futbalový reprezentant Albert Rusnák pomohol v noci na nedeľu v zámorskej Major League Soccer (MLS) gólovou asistenciou k výhre Real Salt Lake 2:0 nad Seattle Sounders. V 52. ...

Parker obhájil v súboji s Furym majstrovský opasok WBO
Novozélandský boxer Joseph Parker

Aktuálne správy

V nedeľu môže pršať, pribaľte si na vychádzku aj dáždnik
V nedeľu bude ovplyvňovať počasie na území Slovenska tlaková níž. Má byť zamračené, občasný dážď. Teploty budú 11 až 16 stupňov Celzia.

Vďaka Ch. Soferovi je Bratislava pojmom v kruhu ortodoxných židov
Ilustračné foto židovského cintorína

Presuny vojenskej techniky cez Slovensko potrvajú do októbra
Ministerstvo obrany upozorňuje občanov na presuny vojenskej techniky cez územie Slovenska. Ako informovala agentúru SITA hovorkyňa ministerstva obrany Danka Capáková, presuny techniky spojeneckých ...

Dajte si pozor, v Ríme či oblasti Var vyčíňa vírus Chikungunya
V talianskom Ríme a jeho okolí či vo francúzskej oblasti Var hrozí riziko nákazy vírusom Chikungunya, varuje cestovateľov Úrad verejného zdravotníctva (ÚVZ) SR. Prenáša ...

Študenti pripravili na pondelok tretí protikorupčný pochod
Na archívnej snímke účastníci pochodu proti korupcii na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave

RAVASZ: Slovenčinu by sa mali deti z menšín učiť ako druhý jazyk
Na snímke Ábel Ravasz

Zomrel americký soulový spevák Charles Bradley
Americký soulový spevák Charles Bradley

Imrich Tököli vošiel do dejín ako vodca protihabsburského povstania
Sedmohradské knieža Imrich Tököli


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.