Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:30 Rebeca 7-8/150 [i] 10:15 Tajomstvo Sahary 3/4 [i] 12:00 Podozrivý [i] 14:15 Odložený prípad III. 21/23 [i] 15:05 Krok za krokom VII. 12-13/19 [i] 16:00 Kobra 11 III. 10/16 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VII. 9/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Priateľky [i] 20:45 Ordinácia v ružovej záhrade II. (29.) [i] 21:50 Smrtiaca posadnutosť [i] 23:30 Myšlienky vraha I. 15-16/22 [i] 01:15 Handler 1/16 [i] 02:00 Dva a pol chlapa II. 11-12/24 [i] 02:45 Everwood IV. 9/22 [i] 03:30 112 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Pohotovosť XIII. 1/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:45 Tiene hriechu 141 [i] 08:35 Námestíčko 1/10 [i] 09:30 Život vtákov 4/10 [i] 10:25 Keď príde láska [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 14:20 Spriaznení duchovia 9/22 [i] 15:05 Simpsonovci XV 8/22 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 207/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 208/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Nora Robertsová: Mesiac nad Karolínou [i] 21:50 Radosť zo života [i] 22:20 Sonar [i] 23:20 Jazdci 2/2 [i] 01:05 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 02:00 Sila lásky II. 207/357 [i] 02:50 Sila lásky II. 208/357 [i] 03:40 Správy STV [i] 04:00 Život vtákov 5/10 [i] 04:50 Dr.Quiz [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Slovensko DNES [i] 06:10 Správy - Hírek [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:15 Maďarský magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Ako dvaja našli šťastie [i] 10:40 Moderná architektúra na Slovensku [i] 11:35 Regionálny denník [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:15 Psi-pomocníci [i] 13:40 Zdravíčko, pán doktor ! - Mozog [i] 14:10 Príď šuhajko pod okienko... [i] 14:25 Vietor [i] 14:50 Terítéken - Na tanieri [i] 16:05 Test magazín [i] 16:10 Profesionál [i] 16:30 Ryby, rybky, rybičky [i] 17:00 Regionálny denník [i] 18:00 VAT [i] 18:30 Slovensko DNES [i] 18:45 Správy - Hírek [i] 19:00 Veľké záhady [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Ushuaia - expedície do prírody [i] 21:00 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Eurokino [i] 00:00 Cesty nádeje [i] 00:30 Ryby, rybky, rybičky [i] 00:55 Udalosti ČT [i] 01:20 Profesionál [i] 01:25 Família [i] 01:40 Správy - Hírek [i] 02:00 Slovensko DNES [i] 02:15 Správy STV [i] 02:40 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Skutočné príbehy [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 69 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Derrick II. 84 [i] 10:50 Matlock VII. 17 [i] 11:50 Komisárka 57 [i] 12:50 Klaun 19 [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:40 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 Blízko smrti [i] 17:00 Varí vám to [i] 17:40 Panelák 76 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 77 [i] 20:40 NOVINY PLUS 21:00 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 4 [i] 22:00 Jericho 7,8 [i] 23:50 Inside: Myseľ vraha 11 [i] 00:45 KRIMI NOVINY 01:15 Sexi Výhra [i] 02:15 Jericho 7,8 [i] 03:40 Záchranný tím SAR [i] 04:30 NOVINY 04:50 ŠPORT 04:55 NOVINY PLUS
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Hop dva tři Miloslava Šimka a Jiřího Grossmanna [i] 10:00 Smrtelný hřích [i] 11:45 Heleniny [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Rodinné křižovatky [i] 14:05 McLeodovy dcery IV 2/32 [i] 14:50 Kung-fu: Legenda pokračuje IV 22/22 [i] 15:35 Svět zázraků: Karakoram 3/3 [i] 16:00 Šikulové [i] 16:15 Medúza [i] 16:45 Kouzelná školka [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:35 Stop [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Zahrada je hra [i] 18:35 Živé srdce Evropy: Sokol stěhovavý [i] 18:39 Zlínské festivalové minuty [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Taggart [i] 21:15 Po stopách hvězd [i] 21:45 Máte slovo [i] 22:30 POKR [i] 23:00 David Nolande 2/6 [i] 23:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:55 Zlínské festivalové minuty [i] 00:00 Naslepo [i] 00:30 Musilok [i] 00:55 Podle práva 23/42 [i] 01:25 Ta naše povaha česká [i] 01:50 McLeodovy dcery IV 2/32 [i] 02:35 Hledání ztraceného času [i] 02:55 Regiony ČT24 03:20 Robin Hood 22/26 [i] 04:05 Folklorní magazín [i] 04:30 Rodinné křižovatky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Potomci slavných [i] 05:25 PORT [i] 05:55 Chcete mě? [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech [i] 07:25 Události v regionech Brno 07:35 Události v regionech Ostrava 07:50 Panorama [i] 08:30 Na stopě [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Vrbenské rybníky [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Přidej se [i] 13:00 Nedej se [i] 13:20 O princezně z Rimini [i] 14:30 Interpelace poslanců na předsedu vlády 16:00 Putování s příšerami 3/3 [i] 16:35 Rodina, škola a já [i] 16:50 Komunikace je hra 12/13 [i] 17:10 Medicína pro 21. století [i] 17:25 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 17:35 Alchymie bytí [i] 18:05 Hlavou proti zdi 2/2 [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Buď fit s ČT [i] 19:15 Zpívání na farmě [i] 20:00 Prezident Velitel [i] 21:00 Historie.cs [i] 21:55 Krásný ztráty [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Československý filmový týdeník 680/2379 [i] 23:25 21 gramů [i] 01:25 Q: Jen zdánlivě obyčejný svět viděný queer pohledem [i] 01:50 Záznam z jednání schůze PS PČR
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 46 [i] 09:30 Vražda na filmovém festivalu v Cannes [i] 11:25 Ulice 199 [i] 12:10 Láska a moře 2 [i] 13:10 Lenssen & spol. [i] 13:40 Dva a půl chlapa III 15 [i] 14:10 Veronica Mars III 15 [i] 15:05 Ztraceni 2 [i] 16:00 Kobra 11 3 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI 7 [i] 18:30 Ulice 929, 930 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 42 [i] 21:25 Kriminálka New York II 16 [i] 22:15 Útěk z vězení II 16 [i] 23:10 Blesk [i] 01:10 Novashopping 01:40 Na vlastní oči [i] 02:20 Ptákoviny [i] 03:05 DO-RE-MI [i] 04:20 Ženatý se závazky 252, 253 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:30 Tabaluga I 19 [i] 07:05 Scooby a Scrappy Doo I 14 [i] 07:30 Sabrina - mladá čarodějnice VI 2 [i] 08:00 Datel Woody [i] 08:15 Přátelé II 7 [i] 08:45 St. Tropez V 97 [i] 09:50 Poldové z přístavu IV 29 [i] 10:50 Sedmé nebe IV 20 [i] 11:45 Diagnóza vražda IV 22 [i] 12:45 Hunter II [i] 13:45 Odpadlík III 4 [i] 14:45 Chirurgové III 2 [i] 15:40 Zločiny ze sousedství I 14 [i] 16:40 Drzá Jordan II 18 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 Milionář [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé II 8 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy II 80 [i] 21:15 Nejúžasnější videa světa II [i] 22:15 Hrdinové I 23 [i] 23:15 Specialisté na vraždy III 6 [i] 00:15 Nemocnice Chicago Hope V 10 [i] 01:05 Sexy šance 01:50 Volejte Věštce 02:50 40. okrsek I 8 [i] 03:40 Caruso show [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 08:45 Fotbal [i] 09:00 Jezdectví [i] 10:00 Jezdectví [i] 11:00 Fotbal [i] 11:15 Fotbal [i] 12:45 Tenis [i] 13:00 Tenis [i] 14:00 Tenis [i] 18:00 Tenis [i] 18:15 Fotbal [i] 19:45 Fotbal [i] 20:15 Fotbal [i] 20:30 Tenis [i] 20:45 Fotbal [i] 21:15 Box [i] 23:00 Tenis [i] 00:00 Bojové sporty [i] 01:15 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Nesplněné sliby [i] 08:00 Případ neoprávněného zabití [i] 10:00 McLeodovy dcery III 53 [i] 11:00 Pan Muzika [i] 13:00 Soudkyně Amy V 23 [i] 14:00 McLeodovy dcery III 53 [i] 15:00 Případ neoprávněného zabití [i] 17:00 Soudkyně Amy V 23 [i] 18:00 Neorané pole [i] 20:00 Drzá Jordan VI 11 [i] 21:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 11 [i] 22:00 Tichý svědek II 2 [i] 23:00 Drzá Jordan VI 11 [i] 00:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 11 [i] 01:00 Tichý svědek II 2 [i] 02:00 Neorané pole [i] 04:00 Nesplněné sliby [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Vojenská tajemství 3/4 06:00 Významná muzea 7/8 06:35 Významná muzea 8/8 07:10 Prehistorický park 4/6 08:15 Baculaté děti 1/6 09:15 Jamie v Austrálii 9/10 10:20 Australští hadi 11:30 Postav si svou kuchyň 3/6 12:00 Postav si svou kuchyň 4/6 12:30 Baculaté děti 1/6 13:30 Doktorologie 7/13 14:00 Doktorologie 8/13 14:35 Významná muzea 7/8 15:10 Významná muzea 8/8 15:45 Jamie v Austrálii 9/10 16:50 Postav si svou kuchyň 3/6 17:25 Postav si svou kuchyň 4/6 18:00 Prehistorický park 4/6 19:10 Australští hadi 20:20 Volání vesmíru 7/13 20:45 Budapešť nadivoko 21:25 Doktorologie 7/13 22:00 Doktorologie 8/13 22:35 Bojový plán 17/18 23:45 Mongolská říše 1/2 00:55 Vojenská tajemství 4/4 02:05 Architektura Británie - milníky tisíciletí 1/8 03:00 Bojový plán 17/18 03:55 Jeden jako druhý 7/12 04:25 Jeden jako druhý 8/12 04:55 Vojenská tajemství 4/4
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Cinema, Cinema, Cinema 23 [i] 06:00 ATL [i] 07:45 Tvoje, moje a naše [i] 09:10 Před kamerou 23 [i] 09:40 Poslední den na obzoru [i] 11:10 Zbožňuju prachy! [i] 12:35 Sex ve městě - film o filmu exkluzivně pro HBO [i] 12:50 Záchranáři [i] 15:05 Měsíc a hvězdy [i] 16:45 Na Hromnice o den více [i] 18:25 Děsnej doják [i] 19:45 Sex ve městě - film o filmu exkluzivně pro HBO [i] 20:00 Na stojáka 42 [i] 20:30 Jste zralí na lásku? [i] 22:00 Přízraky Abu Ghraib [i] 23:20 Mlha [i] 01:00 Na stojáka 42 [i] 01:30 Jste zralí na lásku? [i] 03:00 Přízraky Abu Ghraib [i] 04:20 Mlha [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Bloudící duše [i] 11:50 Před kamerou 23 [i] 12:20 Stačí jen málo [i] 13:50 Roboti [i] 15:20 Cinema, Cinema, Cinema 23 [i] 15:50 Amazonky [i] 17:30 Elektra [i] 19:05 Larry - inspektor hygienické stanice [i] 20:40 Sépie a velryba [i] 22:00 Operace: Zlomený šíp [i] 23:45 Capote [i] 01:40 Hurikán Katrina: rekviem o čtyřech dějstvích 4 [i] 02:55 Sépie a velryba [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Cirsteová postúpila do semifinále turnaja WTA v Bukurešti
Ilustračná snímka

Obranca Stecher sa dohodol s Canucks na novom dvojročnom kontrakte
Vedenie klubu NHL Vancouver Canucks sa dohodlo s obrancom Troyom Stecherom na predĺžení spolupráce. Nový dvojročný kontrakt vynesie 24-ročnému kanadskému hokejistovi, ktorý mal ...

Borussia Dortmund porazila Manchester na pohári majstrov v Chicagu
Na archívnej snímke obranca nemeckého bundesligového klubu Borussia Dortmund Neven Subotič.

Memphis si upísal Japonca Watanabeho
Ilustračná snímka

Aktuálne správy

Prvý víkendový deň nás poteší vysokými teplotami
Na archívnej snímke Bojnický zámok.

Piliere diaľničného mosta D4 môžu byť nebezpečné, varujú vodáci
Pri výstavbe diaľničného mosta D4 cez Dunaj sa má použiť konštrukcia pilierov, ktorá nebola nikde na svete použitá na riekach s rýchlosťou toku podobnou Dunaju ...

Obyvatelia protestujú proti dostavbe budovy na Tomášikovej v Ružinove
Ilustračná snímka

Po návrate Lajčáka bude z Korčoka veľvyslanec a vráti sa Ružička
Na archívnej snímke Miroslav Lajčák (vľavo) a Ivan Korčok.

Dunajskostredské leto 2018 pokračuje aj v auguste
Ilustračná snímka

Škody po záplavách v Tatrách sú veľké, lesníci upozorňovali už skôr na bezzásahovosť
Aj keď sa v súčasnosti hovorí o mimoriadnych zrážkach v oblasti Tatranskej Javoriny, zatiaľ neprekonali tie z roku 2008. Kým vtedy za päť júlových dní spadlo vyše 250 mm vody, tentoraz to bolo ...

Talianska polícia objavila dva ukradnuté obrazy od Rubensa a Renoira
Ilustračná snímka

Navštívte Kazachstan: Hlavné mesto Astana ponúka pútavé stavby i pláž
Na snímke vystavené tradičné jurty v parku Etnoaul v Astane 20. júla 2018.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.