Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2018
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:55 Rebeca 5-6/150 [i] 10:40 Tajomstvo Sahary 2/4 [i] 12:25 Prípady Alice Neversovej II. 2/4 [i] 14:15 Odložený prípad III. 20/23 [i] 15:10 Krok za krokom VII. 10-11/19 [i] 16:00 Kobra 11 III. 9/16 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VII. 8/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Áno, miláčik! [i] 20:45 Rosamunde Pilcherová: Deti šťasteny [i] 22:30 Zradná myseľ [i] 00:10 Médium I. 15-16/16 [i] 01:55 Dva a pol chlapa II. 9-10/24 [i] 02:40 Everwood IV. 8/22 [i] 03:25 Na streche [i] 04:05 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Pohotovosť XII. 22/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:45 Tiene hriechu 140 [i] 08:35 O zvieratách a ľudoch 13/13 [i] 09:30 Život vtákov 3/10 [i] 10:25 Superlux [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 14:20 Spriaznení duchovia 8/22 [i] 15:05 Simpsonovci XV 7/22 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 205/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 206/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Dr.House IV. 6/19 [i] 20:55 Čierna alebo biela [i] 21:55 Záhady SK [i] 22:25 Klinika Grace 20/36 [i] 23:10 Lovkyne 28 [i] 00:00 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 00:55 Sila lásky II. 205/357 [i] 01:45 Sila lásky II. 206/357 [i] 02:35 Slovensko DNES [i] 02:55 Správy STV [i] 03:20 Góly body sekundy [i] 03:30 Udalosti ČT [i] 03:55 Život vtákov 4/10 [i] 04:50 Dr.Quiz [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Slovensko DNES [i] 06:10 Správy - Hírek [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:15 Národnostný magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Malý Muk 1/3 [i] 10:20 Táraninky [i] 10:40 Náhoda a veda 4/6 [i] 11:30 Regionálny denník [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:05 Posvätné hory sveta 9/10 [i] 13:35 VAT [i] 14:05 Piesne domova\Pri prameni Kysuce [i] 14:30 Família [i] 15:00 Diagnóza 96 [i] 15:20 Lusk(a nie?) [i] 16:30 Maďarský magazín [i] 17:00 Regionálny denník [i] 18:00 Zdravíčko, pán doktor ! - Mozog [i] 18:30 Slovensko DNES [i] 18:45 Správy - Hírek [i] 18:55 (Ne)celebrity [i] 19:05 Psi-pomocníci [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Moderná architektúra na Slovensku [i] 21:00 ...v slnečnom kúte svojej izby [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Terítéken - Na tanieri [i] 23:05 Dušička [i] 00:00 Udalosti ČT [i] 00:25 Maďarský magazín [i] 00:50 Správy - Hírek [i] 01:00 Slovensko DNES [i] 01:15 Správy STV [i] 01:35 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Skutočné príbehy [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 68 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Derrick II. 83 [i] 10:50 Matlock VII. 16 [i] 11:50 Komisárka 56 [i] 12:50 Klaun 18 [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:40 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 Kriminálka San Francisco 8 [i] 17:00 Varí vám to [i] 17:40 Panelák 75 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 76 [i] 20:40 NOVINY PLUS 21:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 15 [i] 21:55 Banán radí [i] 22:00 Mafstory [i] 00:00 Črepiny [i] 00:55 KRIMI NOVINY 01:20 Sexi Výhra [i] 02:25 Mafstory [i] 03:10 Záchranný tím SAR [i] 03:55 Črepiny PLUS [i] 04:40 NOVINY
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Velké sedlo 1/9 [i] 09:50 Veselá je dědina [i] 10:50 Vysílá studio A po třiceti letech... 10/12 [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Rodinné křižovatky [i] 14:05 McLeodovy dcery IV 1/32 [i] 14:50 Kung-fu: Legenda pokračuje IV 21/22 [i] 15:35 Simpsonovi XIII 9/22 [i] 16:00 Slib [i] 16:10 Hrůzostrašný dějepis 23/26 [i] 16:40 Teď vedou babička s dědou [i] 16:45 Kouzelná školka [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Pod pokličkou [i] 18:35 Živé srdce Evropy: Vrbenské rybníky [i] 18:39 Zlínské festivalové minuty [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Robin Hood 22/26 [i] 20:45 Pošta pro tebe [i] 21:45 Na stopě [i] 22:05 Podle práva 23/42 [i] 22:35 Café X [i] 23:00 Musilok [i] 23:30 Losování Sportky a Šance 23:35 Zlínské festivalové minuty [i] 23:40 Pětka v Pomeranči [i] 00:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:40 Sabotáž [i] 01:05 Móda - Extravagance - Manýry [i] 01:30 Co týden vzal [i] 01:55 McLeodovy dcery IV 1/32 [i] 02:45 Regiony ČT24 03:10 Na plovárně s Janem Antonínem [i] 03:30 Dobrodružství vědy a techniky [i] 04:00 Neznámí hrdinové [i] 04:25 Kultura v regionech [i] 04:50 Divnopis - Ostrata [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Picasso: Slečny z Avignonu 11/17 [i] 05:50 V zajetí železné opony 20/41 [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech [i] 07:25 Události v regionech Brno 07:35 Události v regionech Ostrava 07:50 Panorama [i] 08:30 Babylon [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Vstavač nachový [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Reportéři ČT [i] 13:25 Věříš si? [i] 13:50 Záhady Toma Wizarda [i] 14:05 Věda je zábava III 14/26 [i] 14:30 Pomáhejme si [i] 14:50 Kritické okamžiky: Splašený vlak [i] 15:45 Jihočeský zedník Jakub Bursa [i] 16:00 Prizma [i] 16:20 Planeta Věda [i] 16:45 Videoatlas naší přírody [i] 16:55 JÁDRO [i] 17:00 Potomci slavných [i] 17:30 PORT [i] 18:00 Nemám práci [i] 18:25 Příběhy domů [i] 18:45 Chcete mě? [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Real Chinese 6/10 [i] 19:20 Alright? Alright! 7/10 [i] 19:35 Simpsonovi XIII 9/22 [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Ja milujem, ty miluješ [i] 22:05 Barokní noc na zámku [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Q [i] 23:40 Mrtví [i] 01:00 Nemám práci [i] 01:20 Divadlo žije! [i] 01:50 Knižní svět [i] 02:15 Svět na kolejích [i] 02:30 Záznam z jednání schůze PS PČR
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 45 [i] 09:25 Nepohodlná žena 1/2 [i] 11:15 Ulice 198 [i] 12:00 Láska a moře 1 [i] 12:55 Lenssen & spol. [i] 13:45 Dva a půl chlapa III 14 [i] 14:15 Veronica Mars III 14 [i] 15:05 Ztraceni 1 [i] 16:00 Kobra 11 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI 6 [i] 18:30 Ulice 927, 928 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Beze stopy VI 5 [i] 21:00 Odložené případy V 5 [i] 21:50 Na vlastní oči [i] 22:40 4400 II 5 [i] 23:30 Poldové z Rosenheimu II 11 [i] 00:20 Novashopping 00:50 112 [i] 01:20 Lucie na bílo [i] 02:15 DO-RE-MI [i] 03:05 Áčko [i] 04:20 Ženatý se závazky 250, 251 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:30 Tabaluga I 18 [i] 07:05 Scooby a Scrappy Doo I 13 [i] 07:30 Sabrina - mladá čarodějnice VI 1 [i] 08:00 Datel Woody [i] 08:15 Přátelé II 6 [i] 08:45 St. Tropez V 96 [i] 09:50 Poldové z přístavu IV 28 [i] 10:50 Sedmé nebe IV 19 [i] 11:45 Diagnóza vražda IV 21 [i] 12:45 Hunter II [i] 13:50 Odpadlík III 3 [i] 14:45 Chirurgové III 1 [i] 15:45 Zločiny ze sousedství I 13 [i] 16:40 Drzá Jordan II 17 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 Milionář [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé II 7 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ošklivka Katka 28 [i] 21:15 TOP STAR magazín [i] 22:25 Agentura Jasno 5 [i] 23:20 Specialisté na vraždy III 5 [i] 00:25 Nemocnice Chicago Hope V 9 [i] 01:15 Sexy šance 01:55 Volejte Věštce 03:00 40. okrsek I 7 [i] 03:45 TOP STAR magazín [i] 04:40 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 08:45 Extrémní sporty [i] 09:15 Fotbal [i] 10:15 Fotbal [i] 10:30 Olympiáda [i] 10:45 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 12:00 Tenis [i] 18:30 Tenis [i] 18:45 Fotbal [i] 19:30 Fotbal [i] 20:15 Fotbal [i] 20:30 Tenis [i] 20:45 Wednesday Selection [i] 20:55 Jezdectví [i] 21:55 Jezdectví [i] 22:45 Wednesday Selection [i] 23:15 Tenis [i] 00:00 Olympiáda [i] 00:30 Fotbal [i] 01:15 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Podivné dítě [i] 08:00 Recept na vraždu [i] 10:00 McLeodovy dcery III 52 [i] 11:00 Jane Doeová: Ano, vzpomínám si [i] 13:00 Soudkyně Amy V 22 [i] 14:00 McLeodovy dcery III 52 [i] 15:00 Recept na vraždu [i] 17:00 Soudkyně Amy V 22 [i] 18:00 Válečná kořist [i] 20:00 Drzá Jordan VI 10 [i] 21:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 10 [i] 22:00 Tichý svědek II 1 [i] 23:00 Drzá Jordan VI 10 [i] 00:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 10 [i] 01:00 Tichý svědek II 1 [i] 02:00 Válečná kořist [i] 04:00 Podivné dítě [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Vojenská tajemství 2/4 06:00 Významná muzea 5/8 06:35 Významná muzea 6/8 07:10 Prehistorický park 3/6 08:15 Vybíraví jedlíci 10/10 09:15 Jamie v Austrálii 8/10 10:20 Clippertonův ostrov 5/6 10:55 Clippertonův ostrov 6/6 11:30 Postav si svou kuchyň 1/6 12:00 Postav si svou kuchyň 2/6 12:30 Vybíraví jedlíci 10/10 13:30 Doktorologie 5/13 14:05 Doktorologie 6/13 14:35 Významná muzea 5/8 15:10 Významná muzea 6/8 15:45 Jamie v Austrálii 8/10 16:50 Postav si svou kuchyň 1/6 17:25 Postav si svou kuchyň 2/6 18:00 Prehistorický park 3/6 19:05 Clippertonův ostrov 5/6 19:40 Clippertonův ostrov 6/6 20:15 Volání vesmíru 5/13 20:55 Volání vesmíru 6/13 21:35 Doktorologie 5/13 22:10 Doktorologie 6/13 22:45 Bojový plán 16/18 23:50 Geldof v Africe 5/6 00:25 Geldof v Africe 6/6 01:05 Vojenská tajemství 3/4 02:10 Legendy kulatého stolu 3/3 03:05 Bojový plán 16/18 04:00 Jeden jako druhý 5/12 04:30 Jeden jako druhý 6/12
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Oko delfína [i] 07:40 Auta [i] 09:30 Odsouzeni zemřít: Otevřené moře 2 [i] 11:00 Kryštof Akustik Best of Tour [i] 12:00 Velký [i] 13:40 ATL [i] 15:25 Tvoje, moje a naše [i] 16:50 Poslední den na obzoru [i] 18:20 Sex ve městě - film o filmu exkluzivně pro HBO [i] 18:35 Zbožňuju prachy! [i] 20:00 Doba ledová 2 - Obleva [i] 21:30 Už tady nežijeme [i] 23:05 Transylvania [i] 00:45 Doba ledová 2 - Obleva [i] 02:15 Už tady nežijeme [i] 03:50 Transylvania [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Růžový panter [i] 11:30 Pánem svého koutku [i] 13:05 Záhada jezera Lochness [i] 14:35 Bloudící duše [i] 16:25 Stačí jen málo [i] 17:50 Roboti [i] 19:20 Imagine: John Lennon [i] 21:05 Tráva III : Krycí jméno 5 [i] 21:30 Tráva III : Pomsta 6 [i] 22:00 Řekni, že mě miluješ 5 [i] 22:50 Dějiny násilí [i] 00:25 Pikantní salsa [i] 02:05 Všechno jde do háje [i] 03:35 Řekni, že mě miluješ 5 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

LIGA NÁRODOV: Španieli prehrali v šlágri s Anglickom, Island zostúpil
Radosť futbalistov Anglicka, archívna snímka.

FORMA AKO HROM: Tatar so spoluhráčmi z Montrealu zdemolovali Detroit
Slovenský útočník Tomáš Tatar dopomohol k výhre 7:3 gólom a dvomi asistenciami.

Aleksejenkovci dostali doživotný dištanc za ovplyvňovanie zápasov
Ilustračná snímka.

NHL: Matheson dostal dvojzápasový dištanc za hit na Petterssona
Mike Matheson (v drese Kanady).

Aktuálne správy

Druhá polovica októbra sa začne slnečným dňom s príjemnými teplotami
Dnes bude slnečno, ráno sa ojedinele vyskytne hmla. Teploty sa budú pohybovať od 17 až do 22 stupňov Celzia.

MAJTE OČI NA STOPKÁCH: Polícia si posvieti na vodičov v okrese Lučenec
V okrese Lučenec policajti na utorok naplánovali osobitnú kontrolu s cieľom pozitívneho ovplyvnenia bezpečnosti a plynulosti cestnej premávky. TASR o ...

BID považuje navrhované rozšírenie zliav v MHD za nesystémové
Ilustračná snímka.

Video: NAKA vykonáva domové prehliadky, má ísť o objekty Mariana K.
Údajne má ísť o zásah, ktorý súvisí s vraždou novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej.

Rodáci zo všetkých Lehôt/Lhot z bývalej federácie sa dodnes stretávajú
Ilustračná snímka.

V základnej škole v Jelšave majú žiaci záhradu, ktorá učí
Umožniť žiakom kontakt s prírodou a získavanie nových vedomostí i zručností hravou formou je hlavným zmyslom projektu Záhrada, ktorá učí, realizovaného v ...

V Londýne predstavili poslednú knihu vedca Stephena Hawkinga
Stephen Hawking, archívna snímka.

V súčasnosti žije na svete 821 mil. ľudí trpiacich chronickým hladom
Na archívnej snímke z 29. augusta 2016 podvýživené dieťa v nemocnici v nigerijskom meste Maiduguri.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.