Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Január 2018
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:55 Rebeca 5-6/150 [i] 10:40 Tajomstvo Sahary 2/4 [i] 12:25 Prípady Alice Neversovej II. 2/4 [i] 14:15 Odložený prípad III. 20/23 [i] 15:10 Krok za krokom VII. 10-11/19 [i] 16:00 Kobra 11 III. 9/16 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VII. 8/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Áno, miláčik! [i] 20:45 Rosamunde Pilcherová: Deti šťasteny [i] 22:30 Zradná myseľ [i] 00:10 Médium I. 15-16/16 [i] 01:55 Dva a pol chlapa II. 9-10/24 [i] 02:40 Everwood IV. 8/22 [i] 03:25 Na streche [i] 04:05 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Pohotovosť XII. 22/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:45 Tiene hriechu 140 [i] 08:35 O zvieratách a ľudoch 13/13 [i] 09:30 Život vtákov 3/10 [i] 10:25 Superlux [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 14:20 Spriaznení duchovia 8/22 [i] 15:05 Simpsonovci XV 7/22 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 205/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 206/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Dr.House IV. 6/19 [i] 20:55 Čierna alebo biela [i] 21:55 Záhady SK [i] 22:25 Klinika Grace 20/36 [i] 23:10 Lovkyne 28 [i] 00:00 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 00:55 Sila lásky II. 205/357 [i] 01:45 Sila lásky II. 206/357 [i] 02:35 Slovensko DNES [i] 02:55 Správy STV [i] 03:20 Góly body sekundy [i] 03:30 Udalosti ČT [i] 03:55 Život vtákov 4/10 [i] 04:50 Dr.Quiz [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Slovensko DNES [i] 06:10 Správy - Hírek [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:15 Národnostný magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Malý Muk 1/3 [i] 10:20 Táraninky [i] 10:40 Náhoda a veda 4/6 [i] 11:30 Regionálny denník [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:05 Posvätné hory sveta 9/10 [i] 13:35 VAT [i] 14:05 Piesne domova\Pri prameni Kysuce [i] 14:30 Família [i] 15:00 Diagnóza 96 [i] 15:20 Lusk(a nie?) [i] 16:30 Maďarský magazín [i] 17:00 Regionálny denník [i] 18:00 Zdravíčko, pán doktor ! - Mozog [i] 18:30 Slovensko DNES [i] 18:45 Správy - Hírek [i] 18:55 (Ne)celebrity [i] 19:05 Psi-pomocníci [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Moderná architektúra na Slovensku [i] 21:00 ...v slnečnom kúte svojej izby [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Terítéken - Na tanieri [i] 23:05 Dušička [i] 00:00 Udalosti ČT [i] 00:25 Maďarský magazín [i] 00:50 Správy - Hírek [i] 01:00 Slovensko DNES [i] 01:15 Správy STV [i] 01:35 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Skutočné príbehy [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 68 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Derrick II. 83 [i] 10:50 Matlock VII. 16 [i] 11:50 Komisárka 56 [i] 12:50 Klaun 18 [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:40 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 Kriminálka San Francisco 8 [i] 17:00 Varí vám to [i] 17:40 Panelák 75 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 76 [i] 20:40 NOVINY PLUS 21:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 15 [i] 21:55 Banán radí [i] 22:00 Mafstory [i] 00:00 Črepiny [i] 00:55 KRIMI NOVINY 01:20 Sexi Výhra [i] 02:25 Mafstory [i] 03:10 Záchranný tím SAR [i] 03:55 Črepiny PLUS [i] 04:40 NOVINY
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Velké sedlo 1/9 [i] 09:50 Veselá je dědina [i] 10:50 Vysílá studio A po třiceti letech... 10/12 [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Rodinné křižovatky [i] 14:05 McLeodovy dcery IV 1/32 [i] 14:50 Kung-fu: Legenda pokračuje IV 21/22 [i] 15:35 Simpsonovi XIII 9/22 [i] 16:00 Slib [i] 16:10 Hrůzostrašný dějepis 23/26 [i] 16:40 Teď vedou babička s dědou [i] 16:45 Kouzelná školka [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Pod pokličkou [i] 18:35 Živé srdce Evropy: Vrbenské rybníky [i] 18:39 Zlínské festivalové minuty [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Robin Hood 22/26 [i] 20:45 Pošta pro tebe [i] 21:45 Na stopě [i] 22:05 Podle práva 23/42 [i] 22:35 Café X [i] 23:00 Musilok [i] 23:30 Losování Sportky a Šance 23:35 Zlínské festivalové minuty [i] 23:40 Pětka v Pomeranči [i] 00:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:40 Sabotáž [i] 01:05 Móda - Extravagance - Manýry [i] 01:30 Co týden vzal [i] 01:55 McLeodovy dcery IV 1/32 [i] 02:45 Regiony ČT24 03:10 Na plovárně s Janem Antonínem [i] 03:30 Dobrodružství vědy a techniky [i] 04:00 Neznámí hrdinové [i] 04:25 Kultura v regionech [i] 04:50 Divnopis - Ostrata [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Picasso: Slečny z Avignonu 11/17 [i] 05:50 V zajetí železné opony 20/41 [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech [i] 07:25 Události v regionech Brno 07:35 Události v regionech Ostrava 07:50 Panorama [i] 08:30 Babylon [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Vstavač nachový [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Reportéři ČT [i] 13:25 Věříš si? [i] 13:50 Záhady Toma Wizarda [i] 14:05 Věda je zábava III 14/26 [i] 14:30 Pomáhejme si [i] 14:50 Kritické okamžiky: Splašený vlak [i] 15:45 Jihočeský zedník Jakub Bursa [i] 16:00 Prizma [i] 16:20 Planeta Věda [i] 16:45 Videoatlas naší přírody [i] 16:55 JÁDRO [i] 17:00 Potomci slavných [i] 17:30 PORT [i] 18:00 Nemám práci [i] 18:25 Příběhy domů [i] 18:45 Chcete mě? [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Real Chinese 6/10 [i] 19:20 Alright? Alright! 7/10 [i] 19:35 Simpsonovi XIII 9/22 [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Ja milujem, ty miluješ [i] 22:05 Barokní noc na zámku [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Q [i] 23:40 Mrtví [i] 01:00 Nemám práci [i] 01:20 Divadlo žije! [i] 01:50 Knižní svět [i] 02:15 Svět na kolejích [i] 02:30 Záznam z jednání schůze PS PČR
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 45 [i] 09:25 Nepohodlná žena 1/2 [i] 11:15 Ulice 198 [i] 12:00 Láska a moře 1 [i] 12:55 Lenssen & spol. [i] 13:45 Dva a půl chlapa III 14 [i] 14:15 Veronica Mars III 14 [i] 15:05 Ztraceni 1 [i] 16:00 Kobra 11 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI 6 [i] 18:30 Ulice 927, 928 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Beze stopy VI 5 [i] 21:00 Odložené případy V 5 [i] 21:50 Na vlastní oči [i] 22:40 4400 II 5 [i] 23:30 Poldové z Rosenheimu II 11 [i] 00:20 Novashopping 00:50 112 [i] 01:20 Lucie na bílo [i] 02:15 DO-RE-MI [i] 03:05 Áčko [i] 04:20 Ženatý se závazky 250, 251 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:30 Tabaluga I 18 [i] 07:05 Scooby a Scrappy Doo I 13 [i] 07:30 Sabrina - mladá čarodějnice VI 1 [i] 08:00 Datel Woody [i] 08:15 Přátelé II 6 [i] 08:45 St. Tropez V 96 [i] 09:50 Poldové z přístavu IV 28 [i] 10:50 Sedmé nebe IV 19 [i] 11:45 Diagnóza vražda IV 21 [i] 12:45 Hunter II [i] 13:50 Odpadlík III 3 [i] 14:45 Chirurgové III 1 [i] 15:45 Zločiny ze sousedství I 13 [i] 16:40 Drzá Jordan II 17 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 Milionář [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé II 7 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ošklivka Katka 28 [i] 21:15 TOP STAR magazín [i] 22:25 Agentura Jasno 5 [i] 23:20 Specialisté na vraždy III 5 [i] 00:25 Nemocnice Chicago Hope V 9 [i] 01:15 Sexy šance 01:55 Volejte Věštce 03:00 40. okrsek I 7 [i] 03:45 TOP STAR magazín [i] 04:40 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 08:45 Extrémní sporty [i] 09:15 Fotbal [i] 10:15 Fotbal [i] 10:30 Olympiáda [i] 10:45 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 12:00 Tenis [i] 18:30 Tenis [i] 18:45 Fotbal [i] 19:30 Fotbal [i] 20:15 Fotbal [i] 20:30 Tenis [i] 20:45 Wednesday Selection [i] 20:55 Jezdectví [i] 21:55 Jezdectví [i] 22:45 Wednesday Selection [i] 23:15 Tenis [i] 00:00 Olympiáda [i] 00:30 Fotbal [i] 01:15 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Podivné dítě [i] 08:00 Recept na vraždu [i] 10:00 McLeodovy dcery III 52 [i] 11:00 Jane Doeová: Ano, vzpomínám si [i] 13:00 Soudkyně Amy V 22 [i] 14:00 McLeodovy dcery III 52 [i] 15:00 Recept na vraždu [i] 17:00 Soudkyně Amy V 22 [i] 18:00 Válečná kořist [i] 20:00 Drzá Jordan VI 10 [i] 21:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 10 [i] 22:00 Tichý svědek II 1 [i] 23:00 Drzá Jordan VI 10 [i] 00:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 10 [i] 01:00 Tichý svědek II 1 [i] 02:00 Válečná kořist [i] 04:00 Podivné dítě [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Vojenská tajemství 2/4 06:00 Významná muzea 5/8 06:35 Významná muzea 6/8 07:10 Prehistorický park 3/6 08:15 Vybíraví jedlíci 10/10 09:15 Jamie v Austrálii 8/10 10:20 Clippertonův ostrov 5/6 10:55 Clippertonův ostrov 6/6 11:30 Postav si svou kuchyň 1/6 12:00 Postav si svou kuchyň 2/6 12:30 Vybíraví jedlíci 10/10 13:30 Doktorologie 5/13 14:05 Doktorologie 6/13 14:35 Významná muzea 5/8 15:10 Významná muzea 6/8 15:45 Jamie v Austrálii 8/10 16:50 Postav si svou kuchyň 1/6 17:25 Postav si svou kuchyň 2/6 18:00 Prehistorický park 3/6 19:05 Clippertonův ostrov 5/6 19:40 Clippertonův ostrov 6/6 20:15 Volání vesmíru 5/13 20:55 Volání vesmíru 6/13 21:35 Doktorologie 5/13 22:10 Doktorologie 6/13 22:45 Bojový plán 16/18 23:50 Geldof v Africe 5/6 00:25 Geldof v Africe 6/6 01:05 Vojenská tajemství 3/4 02:10 Legendy kulatého stolu 3/3 03:05 Bojový plán 16/18 04:00 Jeden jako druhý 5/12 04:30 Jeden jako druhý 6/12
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Oko delfína [i] 07:40 Auta [i] 09:30 Odsouzeni zemřít: Otevřené moře 2 [i] 11:00 Kryštof Akustik Best of Tour [i] 12:00 Velký [i] 13:40 ATL [i] 15:25 Tvoje, moje a naše [i] 16:50 Poslední den na obzoru [i] 18:20 Sex ve městě - film o filmu exkluzivně pro HBO [i] 18:35 Zbožňuju prachy! [i] 20:00 Doba ledová 2 - Obleva [i] 21:30 Už tady nežijeme [i] 23:05 Transylvania [i] 00:45 Doba ledová 2 - Obleva [i] 02:15 Už tady nežijeme [i] 03:50 Transylvania [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Růžový panter [i] 11:30 Pánem svého koutku [i] 13:05 Záhada jezera Lochness [i] 14:35 Bloudící duše [i] 16:25 Stačí jen málo [i] 17:50 Roboti [i] 19:20 Imagine: John Lennon [i] 21:05 Tráva III : Krycí jméno 5 [i] 21:30 Tráva III : Pomsta 6 [i] 22:00 Řekni, že mě miluješ 5 [i] 22:50 Dějiny násilí [i] 00:25 Pikantní salsa [i] 02:05 Všechno jde do háje [i] 03:35 Řekni, že mě miluješ 5 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

AUSTRALIAN OPEN: Rybáriková prehrala v osemfinále dvojhry s Wozniackou
Slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková si i napriek prehre u protinožcov výrazne vylepšila osobné maximum, až do tohtoročného Australian Open nikdy neprešla cez 2. kolo, 21. januára 2018, Melbourne.

AUSTRALIAN OPEN: Čilič sa stal prvým štvrťifinalistom mužskej dvojhry
Chorvátsky tenista Marin Čilič sa stal prvým štvrťfinalistom mužskej dvojhry na grandslamovom turnaji Australian Open v Melbourne.

Sagan tretí v záverečnej etape Tour Down Under, vyhral bodovaciu súťaž
Na archívnej snímke uprostred slovenský cyklista Peter Sagan.

Tatar skóroval, Pánik s asistenciou, Halák prispel k výhre 36 zákrokmi
Tomáš Tatar, archívna snímka.

Aktuálne správy

S víkendom sa rozlúčime zasneženou nedeľou
V nedeľu bude prevažne polooblačno. Teploty -3 až 2 stupne C.

Limitu na kampaň pred voľbami do VÚC sa najviac priblížil Most-Híd
Politickou stranou, ktorá podľa oficiálnych údajov najviac minula na kampaň pred vlaňajšími krajskými voľbami, bol Most-Híd. Strana Bélu Bugára vynaložila na ...

SMUTNÁ BILANCIA: Na slovenských cestách vlani zahynulo 250 osôb
Na slovenských cestách zomrelo v minulom roku spolu 250 osôb. Najviac ich bolo v Trnavskom kraji (38), najmenej v Košickom (23) a v Bratislavskom (24). ...

Diaľničnú patrolu využilo čoraz viac vodičov, hliadky usmerňovali aj chodcov a autá v protismere
Diaľničná patrola v roku 2017 pomáhala pri 17 967 incidentoch, čo je približne o 1 500 viac ako v roku 2016. Ako informovala agentúru SITA hovorkyňa Národnej diaľničnej spoločnosti (NDS) Michaela ...

Slovenským vysokoškolským uchádzačom v ČR sa darí rovnako ako domácim
Slovenským uchádzačom o vysokoškolské štúdium v Českej republike sa počas prijímacích pohovorov darí rovnako dobre ako Čechom. V testoch z matematiky ...

Komunálne voľby by mali byť 3. alebo 10. novembra
Komunálne voľby by mali byť 3. alebo 10. novembra. TASR to vypočítala na základe volebného zákona, ktorý hovorí, že voľby do orgánov samosprávy obcí sa ...

Bard nitrianskeho divadla Jozef Dóczy zomrel pred piatimi rokmi
Na archívnej snímke zo 4. apríla 2008 Jozef Dóczy v predstavení Divotvorný hrniec.

Zomrel basgitarista skupiny Kinks Jim Rodford
Vo veku 76 rokov zomrel v sobotu Jim Rodford, basgitarista britskej rockovej skupiny Kinks. Informovala o tom agentúra AP.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.