Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:45 Rebeca 3-4/150 [i] 10:35 Tajomstvo Sahary 1/4 [i] 12:25 Medové týždne vo Vegas [i] 14:15 Odložený prípad III. 19/23 [i] 15:10 Krok za krokom VII. 8-9/19 [i] 16:05 Kobra 11 III. 8/16 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VII. 7/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Priateľky [i] 20:45 Ordinácia v ružovej záhrade II. (28.) [i] 21:50 Na streche [i] 22:45 SEDEM s r.o. [i] 23:40 Spolubývajúca [i] 01:45 Uzavretý prípad 7/13 [i] 02:30 Dva a pol chlapa II. 7-8/24 [i] 03:15 Everwood IV. 7/22 [i] 04:05 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Pohotovosť XII. 21/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:45 Rubi 99/115 [i] 08:35 O zvieratách a ľudoch 12/13 [i] 09:30 Život vtákov 2/10 [i] 10:25 Danielle Steelová: Tajomstvá [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 14:20 Spriaznení duchovia 7/22 [i] 15:05 Simpsonovci XV 6/22 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 203/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 204/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Drišľakoviny [i] 21:05 Reportéri [i] 21:35 SOS [i] 22:10 Záhady praveku 5/6 [i] 23:00 Jazdci 1/2 [i] 00:45 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 01:30 Sila lásky II. 203/357 [i] 02:20 Sila lásky II. 204/357 [i] 03:10 Slovensko DNES [i] 03:25 Správy STV [i] 03:50 Góly body sekundy [i] 03:55 Život vtákov 3/10 [i] 04:50 Dr.Quiz [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Slovensko DNES [i] 06:10 Správy - Hírek [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:15 Športmotor [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Bútľavka [i] 10:35 História futbalu: Nádherná hra 8/13 [i] 11:30 Regionálny denník [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:00 Život na mori 24/26 [i] 13:30 Stopy dávnej minulosti [i] 14:00 Gajdošský rod [i] 14:30 Umenie 08 [i] 15:00 Soirée z Mlynskej doliny [i] 15:50 Športové ozveny [i] 16:30 Národnostný magazín [i] 17:00 Regionálny denník [i] 18:00 Postav dom, zasaď strom [i] 18:30 Slovensko DNES [i] 18:45 Správy - Hírek [i] 18:55 Posvätné hory sveta 9/10 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Náhoda a veda 4/6 [i] 20:55 Test magazín [i] 21:05 Diagnóza 96 [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Filmový klub [i] 23:10 Udalosti ČT [i] 23:35 Test magazín [i] 23:45 Národnostný magazín [i] 00:10 Správy - Hírek [i] 00:15 Slovensko DNES [i] 00:30 Správy STV [i] 00:55 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Skutočné príbehy [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 67 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Derrick II. 82 [i] 10:50 Matlock VII. 15 [i] 11:50 Komisárka 55 [i] 12:50 Klaun 17 [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:40 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 SHARK 15 [i] 17:00 Varí vám to [i] 17:40 Panelák 74 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 75 [i] 20:40 NOVINY PLUS 21:00 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 3 [i] 21:55 De Facto [i] 22:40 Kriminálka San Francisco 8 [i] 23:40 Autopsie - Objasnené prípady vrážd [i] 00:40 KRIMI NOVINY 01:00 Sexi Výhra [i] 02:10 Klaun 17 [i] 03:00 Autopsie - Objasnené prípady vrážd [i] 03:50 Záchranný tím SAR [i] 04:35 Nové bývanie [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 TVŠ - Záhady starého Egypta 1/10 [i] 09:15 Zeměpis světa 2/5 [i] 09:30 Den ČT na MFFDM Zlín 09:35 Země úsměvů a snů [i] 10:40 Dotvoření [i] 10:45 Dva t.č. v zel. hl. dvě veselé nekuř. [i] 11:25 Hrady a zámky - bílá místa naší historie [i] 12:00 Zprávy [i] 12:25 Den ČT na MFFDM Zlín 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Rodinné křižovatky [i] 14:05 McLeodovy dcery III 30/30 [i] 14:50 Kung-fu: Legenda pokračuje IV 20/22 [i] 15:35 Den ČT na MFFDM Zlín 15:40 Simpsonovi XIII 8/22 [i] 16:00 Věda je zábava III 14/26 [i] 16:25 Pomáhejme si [i] 16:45 Kouzelná školka [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Chalupa je hra [i] 18:35 Živé srdce Evropy: Vstavač nachový [i] 18:39 Zlínské festivalové minuty [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:35 Den ČT na MFFDM Zlín 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Kritické okamžiky: Splašený vlak [i] 20:55 Všechnopárty [i] 21:40 Co týden vzal [i] 22:10 Retro [i] 22:35 Pavlač Ester Kočičkové [i] 23:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:10 Sólo pro... Pacora trio [i] 23:55 Zlínské festivalové minuty [i] 00:00 Reportéři ČT [i] 00:40 Na cestě po Ontariu [i] 01:05 Taxík [i] 01:35 Dobrá rada nad zlato [i] 02:00 McLeodovy dcery III 30/30 [i] 02:45 Chcete mě? [i] 03:00 Náš venkov [i] 03:15 Regiony ČT24 03:40 Zajímavosti z regionů [i] 04:05 Zajímavosti z regionů Brno 04:30 Zajímavosti z regionů Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:25 Toulavá kamera [i] 05:50 Přírodní krásy Japonska: Pobřeží [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech [i] 07:25 Události v regionech Brno 07:35 Události v regionech Ostrava 07:50 Panorama [i] 08:30 Kosmopolis [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Datlík tříprstý [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Hřiště 7 [i] 15:00 Bludiště [i] 15:30 KGB v Německu 1/2 [i] 16:15 Picasso: Slečny z Avignonu 11/17 [i] 17:05 Střípky času [i] 17:25 Zpět k pramenům [i] 17:45 Dvaasedmdesát jmen české historie [i] 18:00 Televizní klub neslyšících [i] 18:30 Babylon [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Adult English Zone 15/26 [i] 19:30 Buď fit s ČT [i] 19:35 Simpsonovi XIII 8/22 [i] 20:00 Rodinné křižovatky [i] 20:30 Good Bye Lenin! [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Kinobox [i] 23:40 Carlin seznam [i] 01:20 Druhý dech průmyslové architektury [i] 02:15 Uprostřed průmyslového věku... [i] 03:10 Záznam z jednání schůze PS PČR
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 44 [i] 09:25 Kobra 11 [i] 11:25 Ulice 197 [i] 12:10 To je vražda, napsala XI 23 [i] 13:05 Dva a půl chlapa III 13 [i] 13:35 Veronica Mars III 13 [i] 14:25 Ztraceni [i] 16:00 Kobra 11 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI 5 [i] 18:30 Ulice 925, 926 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 41 [i] 21:25 Kriminálka Miami IV 16 [i] 22:15 112 [i] 22:50 Hvězdná pěchota [i] 01:10 Da Vinciho případy V 5 [i] 01:55 Novashopping 02:25 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:15 Občanské judo [i] 04:20 Ženatý se závazky 248, 249 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:30 Tabaluga I 17 [i] 07:05 Scooby a Scrappy Doo I 12 [i] 07:30 Sabrina - mladá čarodějnice V 22 [i] 08:00 Datel Woody [i] 08:15 Přátelé II 5 [i] 08:45 St. Tropez V 95 [i] 09:50 Poldové z přístavu IV 27 [i] 10:50 Sedmé nebe IV 18 [i] 11:45 Diagnóza vražda IV 20 [i] 12:45 Hunter II [i] 13:50 Odpadlík III 2 [i] 14:45 Chirurgové 36 [i] 15:45 Zločiny ze sousedství I 12 [i] 16:40 Drzá Jordan II 16 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 Milionář [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé II 6 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy II 79 [i] 21:15 Láska na inzerát [i] 23:20 Nemocnice Chicago Hope V 8 [i] 00:20 Sexy šance 01:00 Volejte Věštce 02:05 40. okrsek I 6 [i] 02:55 Receptář prima nápadů [i] 03:45 Svět 2008 [i] 04:15 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:15 Tenis [i] 09:30 Fotbal [i] 09:45 Fotbal [i] 10:45 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 12:00 Tenis [i] 19:15 Fotbal [i] 20:15 Fotbal [i] 20:30 Tenis [i] 20:45 Watts [i] 21:15 Box [i] 23:00 Tenis [i] 00:00 Motorismus [i] 00:30 Motorismus [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Dětský výkřik o pomoc [i] 08:00 Záhadná žena: Vykoupení [i] 10:00 McLeodovy dcery III 51 [i] 11:00 Lidé moře [i] 13:00 Soudkyně Amy V 21 [i] 14:00 McLeodovy dcery III 51 [i] 15:00 Záhadná žena: Vykoupení [i] 17:00 Soudkyně Amy V 21 [i] 18:00 Nekonečný svět 2/3 [i] 20:00 Drzá Jordan VI 9 [i] 21:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 9 [i] 22:00 Tichý svědek I 8 [i] 23:00 Drzá Jordan VI 9 [i] 00:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 9 [i] 01:00 Tichý svědek I 8 [i] 02:00 Lidé moře [i] 04:00 Dětský výkřik o pomoc [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Vojenská tajemství 1/4 06:00 Významná muzea 3/8 06:35 Významná muzea 4/8 07:10 Prehistorický park 2/6 08:15 Vybíraví jedlíci 9/10 09:15 Jamie v Austrálii 7/10 10:20 Clippertonův ostrov 3/6 10:55 Clippertonův ostrov 4/6 11:30 Zahrady a čas 7/7 12:45 Vybíraví jedlíci 9/10 13:40 Doktorologie 3/13 14:10 Doktorologie 4/13 14:40 Významná muzea 3/8 15:15 Významná muzea 4/8 15:50 Jamie v Austrálii 7/10 16:50 Zahrady a čas 7/7 18:05 Prehistorický park 2/6 19:10 Clippertonův ostrov 3/6 19:45 Clippertonův ostrov 4/6 20:20 Volání vesmíru 3/13 21:00 Volání vesmíru 4/13 21:40 Doktorologie 3/13 22:15 Doktorologie 4/13 22:45 Bojový plán 15/18 23:50 Geldof v Africe 3/6 00:30 Geldof v Africe 4/6 01:05 Vojenská tajemství 2/4 02:10 Legendy kulatého stolu 2/3 03:05 Bojový plán 15/18 04:00 Jeden jako druhý 3/12 04:30 Jeden jako druhý 4/12
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Cinema, Cinema, Cinema 23 [i] 06:00 Elsa a Fred [i] 07:50 Před kamerou 23 [i] 08:20 Pomoc, děti se vracejí! [i] 10:00 Déja Vu [i] 12:05 Oko delfína [i] 13:45 Auta [i] 15:40 Odsouzeni zemřít: Otevřené moře 2 [i] 17:15 Kryštof Akustik Best of Tour [i] 18:15 Velký [i] 20:00 Vincentův svět III. : Zmrtvýchvstání 18 [i] 20:30 Obsluhoval jsem anglického krále [i] 22:25 Všichni královi muži [i] 00:30 Láska na černo [i] 01:45 Sex ve městě - film o filmu exkluzivně pro HBO [i] 02:00 Obsluhoval jsem anglického krále [i] 03:55 Všichni královi muži [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Berete si za manžela.... [i] 11:30 Před kamerou 23 [i] 12:00 Fantastická čtyřka [i] 13:45 Účastníci kongresu [i] 15:25 Cinema, Cinema, Cinema 23 [i] 15:55 Růžový panter [i] 17:25 Pánem svého koutku [i] 19:00 Záhada jezera Lochness [i] 20:35 Vražda na Presidiu [i] 22:00 Krycí jméno: Donnie Brasco [i] 00:05 Tráva III : Cihla heroinu 3 [i] 00:30 Tráva III : Kanalizace 4 [i] 01:00 V moci ďábla [i] 02:55 Vražda na Presidiu [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Tatarov gól Detroitu nestačil, doma podľahol Edmontonu 2:6
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

NBA: Miami ukončilo 16-zápasovú víťaznú sériu Bostonu
Hráč Miami Heat's Goran Dragič (v strede)

Rusko chce mať svoj hokejový tím v Pjongčangu
Úvahy o neúčasti ruských hokejistov na zimných olympijských hrách 2018 v Pjongčangu sú nateraz pravdepodobne vyriešené. Ruská hokejová federácia (FHR) vydala vyhlásenie, ...

Video: V NHL sa hralo 15 zápasov, Tatar skóroval a Cehlárik nepremenil samostatný nájazd
Slovenský hokejista Tomáš Tatar strelil svoj šiesty gól v sezóne, no nezabránil domácej prehre Detroitu Red Wings 2:6 proti Edmontonu Oilers v stredajšom stretnutí severoamerickej NHL. Tatar ...

Aktuálne správy

Po oblohe budú plávať mraky, no dovolia slnku potešiť nás
Vo štvrtok nás čaká polooblačné až oblačné počasie. Teploty sa budú pohybovať medzi príjemnými 6 až 11 stupňami Celzia.

Andrej Kiska otvoril v Mexiku podnikateľské fórum
Slovenský prezident Andrej Kiska v Mexiku.

Kiska vystúpil v mexickom Senáte, znepokojuje ho rast nacionalizmu
Na archívnej snímke prezident SR Andrej Kiska.

Najmenej dôveryhodným politikom je Kotleba, v prvej trojke aj Fico a Danko
Najmenej dôveryhodným politickým lídrom je i naďalej Marian Kotleba (Kotleba - ĽSNS), ktorému neverí 77 percent Slovákov. Vyplýva to z prieskumu dôveryhodnosti politických lídrov, ...

Ústavný súd eviduje šesť sťažností pre neústavnosť alebo nezákonnosť volieb do VÚC
Ústavný súd Slovenskej republiky (ÚS) k dnešnému dňu eviduje šesť sťažností pre neústavnosť alebo nezákonnosť volieb do orgánov územnej samosprávy konaných 4. novembra ...

Bývalý konateľ spoločnosti Carlton Property Erik M. odmieta obvinenie
Na archívnej fotografii je bratislavský hotel Carlton.

Jiří Stivín, nekorunovaný kráľ jam session oslavuje 75. narodeniny
Na archívnej snímke Jiří Stivín.

Bývalá detská hviezda Miley Cyrus alias Hannah Montana má narodeniny
Americká speváčka a herečka Miley Cyrusová oslavuje vo štvrtok 23. novembra 25 rokov.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.