Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:35 Rebeca 1-2/150 [i] 10:20 Matka vie všetko najlepšie [i] 11:55 Prípady Alice Neversovej II. 1/4 [i] 13:45 Jake a Tlsťoch IV. 21/24 [i] 14:40 Odložený prípad III. 18/23 [i] 15:35 Krok za krokom VII. 7/19 [i] 16:05 Kobra 11 III. 7/16 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VII. 6/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Susedia [i] 20:45 VILOmeniny [i] 22:05 Paľba [i] 22:35 112 [i] 23:15 Renegáti [i] 01:15 JAG - Vojenská generálna prokuratúra X. 15-16/22 [i] 02:45 Dva a pol chlapa II. 6/24 [i] 03:10 Everwood IV. 6/22 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Pohotovosť XII. 20/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:45 Rubi 98/115 [i] 08:35 O zvieratách a ľudoch 11/13 [i] 09:30 Život vtákov 1/10 [i] 10:25 Záber zblízka [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 14:25 Spriaznení duchovia 6/22 [i] 15:10 Simpsonovci XV 5/22 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 201/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 202/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Danielle Steelová: Tajomstvá [i] 21:50 Bratia a sestry 10/23 [i] 22:35 Klinika Grace 19/36 [i] 23:20 24 III.séria 13/24 [i] 00:05 Peniaze [i] 00:20 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 01:20 Sila lásky II. 201/357 [i] 02:10 Sila lásky II. 202/357 [i] 02:55 Slovensko DNES [i] 03:10 Správy STV [i] 03:35 Udalosti ČT [i] 04:00 Život vtákov 2/10 [i] 04:50 Dr.Quiz [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Správy STV [i] 06:50 Udalosti ČT [i] 07:15 Kvarteto [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Elá hop [i] 10:30 Megastavby II. 13 [i] 11:25 Regionálny denník [i] 12:25 Živá panoráma [i] 13:10 Luxusné hotely sveta 8/15 [i] 13:35 Poltón [i] 14:05 Orientácie [i] 14:30 Slovo [i] 14:35 Z viníc a kopaníc [i] 15:05 Tempo [i] 15:20 Odpískané [i] 15:50 Športmotor [i] 16:30 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:00 Regionálny denník [i] 18:00 Športové ozveny [i] 18:30 Slovensko DNES [i] 18:45 Správy - Hírek [i] 18:55 Život na mori 24/26 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 História futbalu: Nádherná hra 8/13 [i] 20:55 VAT [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:05 Nočný filmový klub [i] 23:40 Anjeli strážni [i] 00:05 Udalosti ČT [i] 00:30 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 00:55 Správy - Hírek [i] 01:05 Slovensko DNES [i] 01:20 Správy STV [i] 01:40 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 C. S. I. : Kriminálka New York III. 9 [i] 05:50 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IV. 9 [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 66 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Derrick II. 81 [i] 10:50 Matlock VII. 14 [i] 11:50 Komisárka 54 [i] 12:50 Klaun 16 [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:40 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 Blízko smrti [i] 17:00 Varí vám to [i] 17:40 Panelák 73 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 74 [i] 20:40 NOVINY PLUS 21:00 Kosti 12 [i] 22:00 SHARK 15 [i] 23:00 Črepiny [i] 23:50 Klaun 16 [i] 00:50 KRIMI NOVINY 01:20 Sexi Výhra [i] 02:20 Kosti 12 [i] 03:00 Črepiny [i] 03:40 Záchranný tím SAR [i] 04:25 Autosalón [i] 04:55 NOVINY PLUS
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 40/78 [i] 09:00 Srdce v celofánu [i] 10:30 Souboj vojevůdců 9/13 [i] 11:15 Oblaka Zdeňka Milera [i] 11:40 Neznalost neomlouvá aneb Cestou necestou [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Rodinné křižovatky [i] 14:05 McLeodovy dcery III 29/30 [i] 14:50 Kung-fu: Legenda pokračuje IV 19/22 [i] 15:35 Simpsonovi XIII 7/22 [i] 16:00 Věříš si? [i] 16:30 Záhady Toma Wizarda [i] 16:45 Kouzelná školka [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Kluci v akci [i] 18:35 Živé srdce Evropy: Datlík tříprstý [i] 18:39 Zlínské festivalové minuty [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Dobrá čtvrť II 20/22 [i] 21:00 Na cestě po Ontariu [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 V zajetí železné opony 20/41 [i] 22:25 Chci se líbit [i] 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:15 Zlínské festivalové minuty [i] 00:20 Politické spektrum [i] 00:50 168 hodin [i] 01:20 Příběhy domů [i] 01:35 Sex ve městě I 5/12 [i] 02:00 McLeodovy dcery III 29/30 [i] 02:45 Znamení a rituály [i] 03:00 Světci a svědci [i] 03:10 Regiony ČT24 03:35 Z metropole [i] 04:05 Týden v regionech Brno 04:30 Týden v regionech Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Po hladině: Spravedlnost [i] 05:20 Auto Moto Styl [i] 05:50 Kalendárium [i] 06:10 Správy STV 06:30 Počesku: Skalka [i] 06:40 Kultura.cz Brno [i] 07:00 Kultura.cz [i] 07:30 Čétéčko [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Klíč [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Rosnatka okrouhlolistá [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:30 Případ pro ombudsmana [i] 12:45 TVŠ: Znáte je dobře? [i] 13:00 Zeměpis světa 1/5 [i] 13:15 Le petit gnome 4/6 [i] 13:35 Malí hrdinové [i] 14:50 Olympijská pohlednice [i] 15:00 Tsunami a soudní lékařství [i] 15:50 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:20 Skleněné peklo [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Stará letadla v Mladé Boleslavi [i] 19:25 Buď fit s ČT [i] 19:35 Simpsonovi XIII 7/22 [i] 20:00 KGB v Německu 1/2 [i] 20:45 Neznámí hrdinové [i] 21:15 Mrtví jako já II 1/15 [i] 22:05 Synkopa imunity 1/13 [i] 22:20 Divnopis - Ostrata [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Echo Pražského jara 2008 [i] 23:20 Zpívání na farmě [i] 00:00 Fokus ČT24 [i] 00:25 Prázdniny pana Hulota [i] 01:45 Večerní škola [i] 02:15 Čtenářský deník... Irena Dousková: Hrdý Budžes [i] 02:30 Máte slovo [i] 03:15 POKR [i] 03:45 Československý filmový týdeník 679/2379 [i] 03:55 Synkopa imunity 1/13 [i] 04:15 Sváteční slovo aforisty a fotografa [i] 04:20 Cesty víry [i] 04:40 Křesťanský magazín [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 43 [i] 09:30 Bílý tesák [i] 11:40 Ulice 196 [i] 12:25 To je vražda, napsala XI 22 [i] 13:15 Lenssen & spol. [i] 13:45 Dva a půl chlapa III 12 [i] 14:15 Veronica Mars III 12 [i] 15:10 Smallville VI 22 [i] 16:00 Odložené případy IV 24 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Ulice [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kobra 11 XI 7 [i] 21:05 Víkend [i] 21:45 Vražedná čísla 2 [i] 22:35 Velmi nebezpečné známosti [i] 00:25 Poldové z Rosenheimu II 10 [i] 01:10 Novashopping 01:40 Áčko [i] 02:20 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:30 Tabaluga I 16 [i] 07:05 Scooby a Scrappy Doo I 11 [i] 07:30 Sabrina - mladá čarodějnice V 21 [i] 08:00 Datel Woody [i] 08:15 Přátelé II 4 [i] 08:45 St. Tropez V 94 [i] 09:50 Poldové z přístavu IV 26 [i] 10:50 Sedmé nebe IV 17 [i] 11:45 Diagnóza vražda IV 19 [i] 12:45 Hunter II [i] 13:45 Odpadlík III 1 [i] 14:45 Chirurgové 35 [i] 15:40 Zločiny ze sousedství I 11 [i] 16:40 Drzá Jordan II 15 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 Milionář [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé II 5 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ošklivka Katka 27 [i] 21:15 Zoufalé manželky III 14 [i] 22:15 Muži na stromech I 22 [i] 23:15 Specialisté na vraždy III 4 [i] 00:15 Nemocnice Chicago Hope V 7 [i] 01:10 Sexy šance 01:50 Volejte Věštce 02:55 40. okrsek I 5 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 08:45 Motorismus [i] 09:45 Motorismus [i] 10:45 Olympiáda [i] 11:00 Veslování [i] 12:00 Tenis [i] 19:00 Tenis [i] 20:15 Fotbal [i] 20:30 Tenis [i] 20:45 Fotbal [i] 21:30 Viking [i] 22:00 Fotbal [i] 23:00 Tenis [i] 00:00 Fotbal [i] 01:00 Olympiáda [i] 01:15 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Skandál v Čechách [i] 08:00 Otec rock'n'rollu: Příběh Alana Freeda [i] 10:00 McLeodovy dcery III 50 [i] 11:00 Záchranná služba [i] 13:00 Soudkyně Amy V 20 [i] 14:00 McLeodovy dcery III 50 [i] 15:00 Otec rock'n'rollu: Příběh Alana Freeda [i] 17:00 Soudkyně Amy V 20 [i] 18:00 Strom splněných přání [i] 20:00 Drzá Jordan VI 8 [i] 21:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 8 [i] 22:00 Tichý svědek I 7 [i] 23:00 Drzá Jordan VI 8 [i] 00:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 8 [i] 01:00 Tichý svědek I 7 [i] 02:00 Strom splněných přání [i] 04:00 Skandál v Čechách [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 36/42 05:30 Dobrodružné cestování Richarda Wiese 37/42 06:00 Významná muzea 1/8 06:35 Významná muzea 2/8 07:10 Prehistorický park 1/6 08:15 Vybíraví jedlíci 8/10 09:15 Jamie v Austrálii 6/10 10:20 Clippertonův ostrov 1/6 10:55 Clippertonův ostrov 2/6 11:30 Zahrady a čas 6/7 12:40 Vybíraví jedlíci 8/10 13:35 Doktorologie 1/13 14:05 Doktorologie 2/13 14:35 Významná muzea 1/8 15:10 Významná muzea 2/8 15:45 Jamie v Austrálii 6/10 16:50 Zahrady a čas 6/7 18:05 Prehistorický park 1/6 19:10 Clippertonův ostrov 1/6 19:45 Clippertonův ostrov 2/6 20:20 Volání vesmíru 1/13 20:55 Volání vesmíru 2/13 21:40 Doktorologie 1/13 22:10 Doktorologie 2/13 22:45 Bojový plán 14/18 23:50 Geldof v Africe 1/6 00:30 Geldof v Africe 2/6 01:05 Vojenská tajemství 1/4 02:10 Legendy kulatého stolu 1/3 03:05 Bojový plán 14/18 04:00 Jeden jako druhý 1/12 04:30 Jeden jako druhý 2/12
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 elita ze střídačky [i] 07:20 Malý Manhattan [i] 08:50 DOA: Na život a na smrt [i] 10:15 Zpátky ve hře [i] 11:40 Dlouho hledaný syn [i] 13:05 Elsa a Fred [i] 14:55 Pekař [i] 16:20 Pomoc, děti se vracejí! [i] 17:55 Déja Vu [i] 20:00 Bestiář [i] 21:50 Sex ve městě - film o filmu exkluzivně pro HBO [i] 22:05 Chlapi z karavanů [i] 23:40 Nový svět [i] 01:50 Sex ve městě - film o filmu exkluzivně pro HBO [i] 02:05 Bestiář [i] 03:55 Chlapi z karavanů [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Legendy zeleného trávníku [i] 11:25 Amazonky [i] 13:05 Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže [i] 15:30 Berete si za manžela.... [i] 17:00 Fantastická čtyřka [i] 18:45 Účastníci kongresu [i] 20:25 7-10 split [i] 22:00 Zpovědi v taxíku 1 [i] 23:05 Zpovědi v taxíku 2 [i] 00:05 Fidibus [i] 01:45 Nezvratný osud 3 [i] 03:15 7-10 split [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Sock tretím semifinalistom turnaja majstrov v Londýne
Američan Jack Sock oslavuje výhru nad Nemcom Alexandrom Zverevom v súťaži ATP v O2 londýnskej O2 Aréne. 16. novembra 2017

Atletico Madrid predalo 15 akcií klubu izraelskému miliardárovi
Futbalista Atletica Madrid Antoine Griezmann. Ilustračná snímka.

NHL: Boston vďaka Chárovmu gólu vyhral na ľade LA Kings
Naľavo center Anze Kopitar, hráč Los Angeles Kings, vyvíja tlak na bostonského protivníka Seana Kuralyho počas poslednej tretiny hry NHL. 16. novembra 2017.

Video: Chára strelil víťazný gól Bostonu, prvý triumf Arizony v riadnom hracom čase
Slovenský hokejový obranca Bostonu Bruins Zdeno Chára strelil víťazný gól štvrtkového stretnutia zámorskej NHL na ľade Los Angeles Kings. Bruins zvíťazili 2:1, Chárov druhý presný zásah v ...

Aktuálne správy

Piatkové počasie bude mrzuté, takže vás poteší jedine voľný deň
Ilustračná snímka.

Uznávaná ekonómka Brigita Schmögnerová jubiluje
Na fotke Brigita Schmögnerová

Sedemnásty november sa spája s odporom študentov proti totalitnej moci
Ilustračná snímka z novembra 1989

Premiér Robert Fico odcestoval na sociálny samit do Göteborgu
Na snímke predseda vlády SR Robert Fico

J. Suk: Nežnej revolúcii pomohla neschopnosť komunistov reagovať
Nežná revolúcia, demonštrácia v Prahe.

Mnoho politikov zneužilo situáciu a dôveru voličov, rok 1989 vníma Kollár ako rok sklamaní
Pri spätnom hodnotení sa 17. november a rok 1989, bohužiaľ, vníma ako rok sklamaní, uviedlo hnutie Sme rodina - Boris Kollár vo vyhlásení k piatkovému výročiu nežnej ...

Americký filmový režisér Martin Scorsese oslavuje 75. narodeniny
V roku 1942 sa narodil MARTIN SCORSESE, americký filmový režisér, ktorého filmy - ako napríklad Taxikár, Zúriaci býk, Posledné pokušenie Krista, Mafiáni či Kundun - Život dalajlámu - patria k základom modernej svetovej ...

Vznik Medzinárodného dňa študentstva podnietili udalosti z roku 1939
Na archívnej snímke pohreb Jana Opletala.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.