Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 DNES 06:00 Malý zajac Bugs a priatelia I. 13/40 [i] 06:25 Duck Dodgers II. 5/26 [i] 06:50 Myšiak Stuart Little 3/13 [i] 07:15 Scooby Doo, kde si?! I. 4/17 [i] 07:50 Chrisa nemá nikto rád I. 3-4/22 [i] 08:35 Divokí chalani [i] 10:25 Priatelia VIII. 1-2/24 [i] 11:20 Olsen Twins: Jeden deň v New Yorku [i] 13:10 LET´S DANCE 2 [i] 15:15 Dovolenka v Las Vegas [i] 17:10 Škaredá Betty II. [i] 17:55 Na streche [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 Smotánka [i] 20:00 Ťažko ho zabiť [i] 22:10 Kontrakt [i] 00:05 Tajomné zlo [i] 01:50 interMISSION [i] 03:35 Loganova strela [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Luxusné paláce 6/6 [i] 06:10 Veselá farma 37/40 [i] 06:15 Bol raz jeden život 23/26 [i] 06:45 Všetky psy idú do neba III. 31 [i] 07:05 Gumkáči 23/52 [i] 07:30 BB3B 2/13 [i] 07:55 Hannah Montana 7/26 [i] 08:20 Si v obraze? [i] 08:50 Superchyty [i] 09:15 Hádaj, kto nás pozval? [i] 09:55 Pláž Makaha 5/10 [i] 10:40 Večne nespokojní II. 11/28 [i] 11:30 Šimpanzy-Ich krutá stránka [i] 12:25 Športmotor [i] 12:55 Postav dom, zasaď strom [i] 13:25 Rodina [i] 15:20 Spasení [i] 16:55 Jane Doeová: Zmiznutie [i] 18:20 AIRBAG [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 Peniaze [i] 18:50 SOS [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Pošta pre teba [i] 21:20 Skutočný príbeh:Dva tiché hlasy [i] 22:50 Bookmakeri [i] 00:20 Vražedné tango [i] 02:10 Takí sme boli [i] 03:10 Správy STV [i] 03:30 Góly body sekundy [i] 03:35 Udalosti ČT [i] 04:00 Postav dom, zasaď strom [i] 04:30 Zmenáreň [i] 04:55 Extra [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:20 Správy STV [i] 05:40 Slovensko DNES [i] 05:55 Správy - Hírek [i] 06:05 Správy a komentáre [i] 06:25 Udalosti ČT [i] 06:50 Mestá z hliny 3 [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Reflets II. 7/12 [i] 08:40 Rieky Francúzska 7/15 [i] 09:05 Pa a Pi [i] 09:15 Gombička [i] 09:45 Osobnosti [i] 09:50 Bojový plán 8/13 [i] 10:40 Polícia [i] 10:45 Cesty nádeje [i] 11:15 Cookie.sk [i] 11:30 GEN.Sk [i] 11:45 Línie,tvary,farby. 3/12 [i] 12:20 Neskrotná Severná Amerika 4/6 [i] 13:15 Malí muzikanti [i] 13:55 Poltón [i] 14:25 Kvarteto [i] 14:55 Kapura [i] 15:40 Farmárska revue [i] 15:55 Smer Peking [i] 16:25 Zábavný televízny archív 1996 [i] 17:20 Corgoň liga [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 5000 rokov čínskej civilizácie 1/12 [i] 21:05 Anjeli strážni [i] 21:30 City Folk 7/13 [i] 22:05 Kino na Dvojke [i] 00:10 Peter Lipa a Band [i] 00:45 Udalosti ČT [i] 01:05 Športmotor [i] 01:35 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Záchranný tím SAR [i] 05:50 NOVINY 06:15 Lovci netvorov [i] 07:10 Spider-Man [i] 07:40 Preteky Nascar [i] 08:00 Malí rytieri [i] 08:35 Cyborg 009 [i] 09:00 Zneužitie moci [i] 11:00 Po rokoch [i] 12:50 Slúžiť Sáre [i] 15:00 Pobrežná hliadka: Havajská noc [i] 17:15 Skutočný príbeh: V poslednej chvíli [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Filmové hity: Otec v sukni [i] 22:45 Akčný balík: Anakonda: Honba za krvavou orchideou [i] 00:45 Nočné kino: Šerif [i] 02:30 Pobrežná hliadka: Havajská noc [i] 03:55 Druhé meno patrí prekliatym [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma [i] 05:55 Pohádky stříbrného carství [i] 06:05 Hurá na myši 06:10 Mumínci 9/26 [i] 06:35 Sezame, pojď si hrát 39/78 [i] 07:00 Seržant Proužek 11/26 [i] 07:10 Včelka Mája [i] 07:35 Garfield a přátelé II 8/26 [i] 08:00 Můj mazlíček [i] 08:15 Malí hrdinové [i] 09:25 Malý televizní kabaret [i] 09:55 Případy detektiva Packala [i] 10:20 Zachraňte Willyho 2 [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Styl [i] 13:05 Cesta k vítězství 13/23 [i] 13:20 Putování s příšerami 2/3 [i] 13:50 Dobrá rada nad zlato [i] 14:20 Móda - Extravagance - Manýry [i] 14:45 Okouzlení VIII 29/54 [i] 15:50 Korunní princ 2/2 [i] 17:25 Naslepo [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:10 Přízraky mezi námi 4/14 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:20 Události v regionech [i] 19:35 Předpověď počasí [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Manéž Bolka Polívky [i] 21:15 Forrest Gump [i] 23:35 Nenechte si ujít [i] 23:40 Zprávy 23:45 Branky, body, vteřiny 23:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:55 Vražedné tango [i] 01:50 Záhada zamčeného pokoje [i] 03:10 Pošta pro tebe [i] 04:05 Uprostřed běhu [i] 04:45 Čtení na dobrou noc [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 05:10 Nepohodlní 13/13 [i] 05:30 Zpět k pramenům [i] 05:50 Dvaasedmdesát jmen české historie 6/72 [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech [i] 07:25 Události v regionech Brno 07:35 Události v regionech Ostrava 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Lidské mládě 2/3 [i] 09:25 Folklorní magazín [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 Ta naša kapela [i] 10:40 Knižní svět [i] 11:10 Čtenářský deník... Irena Dousková: Hrdý Budžes [i] 11:30 Simpsonovi XIII 6/22 [i] 11:50 Nenechte si ujít [i] 12:00 Pětka v Pomeranči [i] 12:55 Game Page [i] 13:15 Sabotáž [i] 13:45 Abbey Road: Live 9/12 [i] 14:35 Kinobox [i] 15:00 Film o filmu Venkovský učitel [i] 15:20 Tsunami a soudní lékařství [i] 16:15 Kamera na cestách: Zelená země [i] 17:10 Objevování planety Oceán 8/13 [i] 18:00 O češtině [i] 18:15 Toulky s Ladislavem Smoljakem [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 To nejlepší z klasiky [i] 19:15 J.Ch. Bach: Sinfonia Es dur pro dva orchestry [i] 19:35 Simpsonovi XIII 6/22 [i] 20:00 Chvíle pravdy [i] 21:50 Mysterium Egypta [i] 22:45 Echo Pražského jara 2008 [i] 22:55 Noc s Andělem [i] 00:25 ČT Live - Michal Prokop [i] 02:15 Velká noční hudba 04:00 Na plný pecky [i] 04:40 Grotesky [i] 04:50 Malá ranní hudba
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:30 Novashopping 06:05 Pan Magoo a animovaný svět 56 [i] 06:30 W.I.T.C.H. 23 [i] 06:55 Walt Disney a jeho kouzelný svět [i] 07:55 Kalifornské léto II 3 [i] 08:50 Eso [i] 10:00 Moje druhá láska [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:35 Přítelkyně pana ministra [i] 14:15 Instinkt lovce [i] 16:20 Čtyři vraždy stačí, drahoušku [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Přes noc třicítkou [i] 22:00 Podezření nula [i] 23:55 Útok z hlubin [i] 01:45 Novashopping 02:15 Český bodygard [i] 03:05 DO-RE-MI [i] 04:20 Ženatý se závazky 244, 245 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Horečka II 1 [i] 06:10 Štěně jménem Scooby Doo I 11 [i] 06:35 Taz-mania III 2 [i] 07:00 Scooby a Scrappy Doo I 9 [i] 07:20 Sylvester a Tweety [i] 07:35 Přátelé II 2 [i] 08:00 Fresh Prince I 12 [i] 08:35 Fresh Prince I 13 [i] 09:10 Autosalon [i] 10:05 M*A*S*H 170 [i] 10:35 M*A*S*H 171 [i] 11:10 Wolffův revír I 9 [i] 12:15 Hercule Poirot III 8 [i] 13:25 Helicops I 7 [i] 14:30 Babe [i] 16:50 Knoflíková válka [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé II 3 [i] 19:55 Počasí 20:00 Nepolíbená [i] 22:20 Aljaška v plamenech [i] 00:30 Hra o čas [i] 02:15 Sexy šance 02:55 Volejte Věštce 04:00 Horečka II 2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 08:45 Motorismus [i] 09:15 Cyklistika [i] 09:45 Tenis [i] 10:00 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:30 Tenis [i] 20:30 Tenis [i] 20:45 Box [i] 22:30 Motorismus [i] 23:00 Motorismus [i] 23:45 Bojové sporty [i] 01:15 Motorismus [i] 01:45 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Christyin návrat [i] 08:00 Rodina matky Flory 1/2 [i] 10:00 Toulavý anděl [i] 12:00 Rodina matky Flory 1/2 [i] 14:00 Kouzelný výtah [i] 16:00 Divoká srdce [i] 18:00 Vraždy v Midsomeru: Tajemné kruhy v obilí [i] 20:00 Zakázaná tajemství [i] 22:00 Noc vlka [i] 00:00 Primadona v ohrožení [i] 02:00 Ve tři ráno [i] 04:00 Christyin návrat [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Extrémy kanadského počasí 2/2 [i] 06:00 Nic mi to neudělalo 3/4 [i] 07:05 Nic mi to neudělalo 4/4 [i] 08:10 Chlapec, který vidí i bez očí [i] 09:15 Tutanchamonův meteorit [i] 10:20 Odhalení egyptských záhad [i] 11:30 Tajemná loď kapitána Morgana [i] 12:35 Mladí, sexy a... s vařečkou [i] 13:35 Sousedé ve válce 1/32 [i] 14:10 Sousedé ve válce 2/32 [i] 14:45 Dobrodružné cestování Richarda Weise 34/42 [i] 15:15 Dobrodružné cestování Richarda Weise 35/42 [i] 15:50 Úžasná zvířata 4/4 [i] 17:00 Na úvěr 1/26 [i] 17:30 Na úvěr 2/26 [i] 18:05 Sousedé ve válce 15/32 [i] 18:35 Sousedé ve válce 16/32 [i] 19:10 Vychytávky 3/13 [i] 19:45 Vychytávky 4/13 [i] 20:20 Co nám prospívá 35/37 [i] 21:25 Mistrovské loupeže 13/14 [i] 22:40 Mars na obzoru 5/6 [i] 23:45 Záhadná diagnóza 7/7 [i] 00:45 Pouště promlouvají 11/14 [i] 01:20 Pouště promlouvají 12/14 [i] 01:55 Pouště promlouvají 13/14 [i] 02:30 Pouště promlouvají 14/14 [i] 03:00 Tradice stále živá 1/3 [i] 04:00 Váleční oři 4/4 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Zathura: Vesmírné dobrodružství [i] 07:40 Moonwalker [i] 09:15 V tom domě straší! [i] 10:45 V křesle režiséra [i] 12:30 Občan Havel [i] 14:35 Film o filmu: Roming [i] 14:50 Poslední den na obzoru [i] 16:20 Klik - život na dálkové ovládání [i] 18:05 Góóól! II [i] 20:00 Děsnej doják [i] 21:20 Roming [i] 23:10 Nula od Nuly pojde [i] 00:35 Monkey Business - Nokia Tour 2007 [i] 02:10 Na lince je vrah [i] 03:35 Parfém: Příběh vraha [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Godzilla [i] 10:15 Svatební den [i] 11:35 Před kamerou 22 [i] 12:05 Miss Rosnička [i] 13:30 Dva v tom [i] 15:10 Cinema, Cinema, Cinema 23 [i] 15:35 Vítězný hřebec [i] 17:15 Královna koření [i] 18:50 Tvoje, moje a naše [i] 20:20 Měsíc a hvězdy [i] 22:00 Bokovka [i] 00:05 Prodaná láska [i] 01:40 Dlouho hledaný syn [i] 03:10 To je Elvis [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Sekera s asistenciou pri výhre Edmontonu
Hráč Edmonton Oilers Andrej Sekera.

Rybáriková neuspela v 2. kole turnaja WTA v Miami
Slovenská tenista Magdaléna Rybáriková, archívna snímka.

Kráľovná šprintu Kuzminová nadviazala na triumf z MS, Fialková čaká na vytúžené víťazstvo
Slovenský biatlon má za sebou ďalší fantastický deň. Úradujúca svetová šampiónka v rýchlostných pretekoch Anastasia Kuzminová dokázala premeniť svoj posledný kariérny štart v šprinte na ...

Sabbatini je po 1. kole na Valspar Championship na 29. mieste
Rory Sabbatini, archívna snímka.

Aktuálne správy

Týždeň sa s nami rozlúči príjemnými teplotami
Ilustračná snímka.

SHMÚ otvorí v piatok a sobotu svoje brány verejnosti
Ilustračná snímka.

Slováci vytvorili prvého chatbota, ktorý pomáha odhaliť falošné správy
Prvý facebookový chatbot menom Checkbot má na sociálnej sieti pomôcť odhaliť falošné správy.

Zdravotné poisťovne vrátia poistencom za lieky vyše 5,73 milióna eur
Ilustračná snímka.

Po Šancovej ulici nepremávajú pre spadnuté vedenie trolejbusy
Ilustračná snímka.

Na horách je dopoludnia prvý lavínový stupeň, popoludní sa zvýši
Ilustračná snímka.

Lina Mayer vydá v apríli debutový album
Na archívnej snímke Lina Mayer.

Veronika Rabada spája tradície v hudbe aj v móde
Na snímke Veronika Rabada.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.