Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 DNES 06:00 Malý zajac Bugs a priatelia I. 13/40 [i] 06:25 Duck Dodgers II. 5/26 [i] 06:50 Myšiak Stuart Little 3/13 [i] 07:15 Scooby Doo, kde si?! I. 4/17 [i] 07:50 Chrisa nemá nikto rád I. 3-4/22 [i] 08:35 Divokí chalani [i] 10:25 Priatelia VIII. 1-2/24 [i] 11:20 Olsen Twins: Jeden deň v New Yorku [i] 13:10 LET´S DANCE 2 [i] 15:15 Dovolenka v Las Vegas [i] 17:10 Škaredá Betty II. [i] 17:55 Na streche [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 Smotánka [i] 20:00 Ťažko ho zabiť [i] 22:10 Kontrakt [i] 00:05 Tajomné zlo [i] 01:50 interMISSION [i] 03:35 Loganova strela [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Luxusné paláce 6/6 [i] 06:10 Veselá farma 37/40 [i] 06:15 Bol raz jeden život 23/26 [i] 06:45 Všetky psy idú do neba III. 31 [i] 07:05 Gumkáči 23/52 [i] 07:30 BB3B 2/13 [i] 07:55 Hannah Montana 7/26 [i] 08:20 Si v obraze? [i] 08:50 Superchyty [i] 09:15 Hádaj, kto nás pozval? [i] 09:55 Pláž Makaha 5/10 [i] 10:40 Večne nespokojní II. 11/28 [i] 11:30 Šimpanzy-Ich krutá stránka [i] 12:25 Športmotor [i] 12:55 Postav dom, zasaď strom [i] 13:25 Rodina [i] 15:20 Spasení [i] 16:55 Jane Doeová: Zmiznutie [i] 18:20 AIRBAG [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 Peniaze [i] 18:50 SOS [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Pošta pre teba [i] 21:20 Skutočný príbeh:Dva tiché hlasy [i] 22:50 Bookmakeri [i] 00:20 Vražedné tango [i] 02:10 Takí sme boli [i] 03:10 Správy STV [i] 03:30 Góly body sekundy [i] 03:35 Udalosti ČT [i] 04:00 Postav dom, zasaď strom [i] 04:30 Zmenáreň [i] 04:55 Extra [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:20 Správy STV [i] 05:40 Slovensko DNES [i] 05:55 Správy - Hírek [i] 06:05 Správy a komentáre [i] 06:25 Udalosti ČT [i] 06:50 Mestá z hliny 3 [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Reflets II. 7/12 [i] 08:40 Rieky Francúzska 7/15 [i] 09:05 Pa a Pi [i] 09:15 Gombička [i] 09:45 Osobnosti [i] 09:50 Bojový plán 8/13 [i] 10:40 Polícia [i] 10:45 Cesty nádeje [i] 11:15 Cookie.sk [i] 11:30 GEN.Sk [i] 11:45 Línie,tvary,farby. 3/12 [i] 12:20 Neskrotná Severná Amerika 4/6 [i] 13:15 Malí muzikanti [i] 13:55 Poltón [i] 14:25 Kvarteto [i] 14:55 Kapura [i] 15:40 Farmárska revue [i] 15:55 Smer Peking [i] 16:25 Zábavný televízny archív 1996 [i] 17:20 Corgoň liga [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 5000 rokov čínskej civilizácie 1/12 [i] 21:05 Anjeli strážni [i] 21:30 City Folk 7/13 [i] 22:05 Kino na Dvojke [i] 00:10 Peter Lipa a Band [i] 00:45 Udalosti ČT [i] 01:05 Športmotor [i] 01:35 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Záchranný tím SAR [i] 05:50 NOVINY 06:15 Lovci netvorov [i] 07:10 Spider-Man [i] 07:40 Preteky Nascar [i] 08:00 Malí rytieri [i] 08:35 Cyborg 009 [i] 09:00 Zneužitie moci [i] 11:00 Po rokoch [i] 12:50 Slúžiť Sáre [i] 15:00 Pobrežná hliadka: Havajská noc [i] 17:15 Skutočný príbeh: V poslednej chvíli [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Filmové hity: Otec v sukni [i] 22:45 Akčný balík: Anakonda: Honba za krvavou orchideou [i] 00:45 Nočné kino: Šerif [i] 02:30 Pobrežná hliadka: Havajská noc [i] 03:55 Druhé meno patrí prekliatym [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma [i] 05:55 Pohádky stříbrného carství [i] 06:05 Hurá na myši 06:10 Mumínci 9/26 [i] 06:35 Sezame, pojď si hrát 39/78 [i] 07:00 Seržant Proužek 11/26 [i] 07:10 Včelka Mája [i] 07:35 Garfield a přátelé II 8/26 [i] 08:00 Můj mazlíček [i] 08:15 Malí hrdinové [i] 09:25 Malý televizní kabaret [i] 09:55 Případy detektiva Packala [i] 10:20 Zachraňte Willyho 2 [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Styl [i] 13:05 Cesta k vítězství 13/23 [i] 13:20 Putování s příšerami 2/3 [i] 13:50 Dobrá rada nad zlato [i] 14:20 Móda - Extravagance - Manýry [i] 14:45 Okouzlení VIII 29/54 [i] 15:50 Korunní princ 2/2 [i] 17:25 Naslepo [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:10 Přízraky mezi námi 4/14 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:20 Události v regionech [i] 19:35 Předpověď počasí [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Manéž Bolka Polívky [i] 21:15 Forrest Gump [i] 23:35 Nenechte si ujít [i] 23:40 Zprávy 23:45 Branky, body, vteřiny 23:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:55 Vražedné tango [i] 01:50 Záhada zamčeného pokoje [i] 03:10 Pošta pro tebe [i] 04:05 Uprostřed běhu [i] 04:45 Čtení na dobrou noc [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 05:10 Nepohodlní 13/13 [i] 05:30 Zpět k pramenům [i] 05:50 Dvaasedmdesát jmen české historie 6/72 [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech [i] 07:25 Události v regionech Brno 07:35 Události v regionech Ostrava 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Lidské mládě 2/3 [i] 09:25 Folklorní magazín [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 Ta naša kapela [i] 10:40 Knižní svět [i] 11:10 Čtenářský deník... Irena Dousková: Hrdý Budžes [i] 11:30 Simpsonovi XIII 6/22 [i] 11:50 Nenechte si ujít [i] 12:00 Pětka v Pomeranči [i] 12:55 Game Page [i] 13:15 Sabotáž [i] 13:45 Abbey Road: Live 9/12 [i] 14:35 Kinobox [i] 15:00 Film o filmu Venkovský učitel [i] 15:20 Tsunami a soudní lékařství [i] 16:15 Kamera na cestách: Zelená země [i] 17:10 Objevování planety Oceán 8/13 [i] 18:00 O češtině [i] 18:15 Toulky s Ladislavem Smoljakem [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 To nejlepší z klasiky [i] 19:15 J.Ch. Bach: Sinfonia Es dur pro dva orchestry [i] 19:35 Simpsonovi XIII 6/22 [i] 20:00 Chvíle pravdy [i] 21:50 Mysterium Egypta [i] 22:45 Echo Pražského jara 2008 [i] 22:55 Noc s Andělem [i] 00:25 ČT Live - Michal Prokop [i] 02:15 Velká noční hudba 04:00 Na plný pecky [i] 04:40 Grotesky [i] 04:50 Malá ranní hudba
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:30 Novashopping 06:05 Pan Magoo a animovaný svět 56 [i] 06:30 W.I.T.C.H. 23 [i] 06:55 Walt Disney a jeho kouzelný svět [i] 07:55 Kalifornské léto II 3 [i] 08:50 Eso [i] 10:00 Moje druhá láska [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:35 Přítelkyně pana ministra [i] 14:15 Instinkt lovce [i] 16:20 Čtyři vraždy stačí, drahoušku [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Přes noc třicítkou [i] 22:00 Podezření nula [i] 23:55 Útok z hlubin [i] 01:45 Novashopping 02:15 Český bodygard [i] 03:05 DO-RE-MI [i] 04:20 Ženatý se závazky 244, 245 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Horečka II 1 [i] 06:10 Štěně jménem Scooby Doo I 11 [i] 06:35 Taz-mania III 2 [i] 07:00 Scooby a Scrappy Doo I 9 [i] 07:20 Sylvester a Tweety [i] 07:35 Přátelé II 2 [i] 08:00 Fresh Prince I 12 [i] 08:35 Fresh Prince I 13 [i] 09:10 Autosalon [i] 10:05 M*A*S*H 170 [i] 10:35 M*A*S*H 171 [i] 11:10 Wolffův revír I 9 [i] 12:15 Hercule Poirot III 8 [i] 13:25 Helicops I 7 [i] 14:30 Babe [i] 16:50 Knoflíková válka [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé II 3 [i] 19:55 Počasí 20:00 Nepolíbená [i] 22:20 Aljaška v plamenech [i] 00:30 Hra o čas [i] 02:15 Sexy šance 02:55 Volejte Věštce 04:00 Horečka II 2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 08:45 Motorismus [i] 09:15 Cyklistika [i] 09:45 Tenis [i] 10:00 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:30 Tenis [i] 20:30 Tenis [i] 20:45 Box [i] 22:30 Motorismus [i] 23:00 Motorismus [i] 23:45 Bojové sporty [i] 01:15 Motorismus [i] 01:45 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Christyin návrat [i] 08:00 Rodina matky Flory 1/2 [i] 10:00 Toulavý anděl [i] 12:00 Rodina matky Flory 1/2 [i] 14:00 Kouzelný výtah [i] 16:00 Divoká srdce [i] 18:00 Vraždy v Midsomeru: Tajemné kruhy v obilí [i] 20:00 Zakázaná tajemství [i] 22:00 Noc vlka [i] 00:00 Primadona v ohrožení [i] 02:00 Ve tři ráno [i] 04:00 Christyin návrat [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Extrémy kanadského počasí 2/2 [i] 06:00 Nic mi to neudělalo 3/4 [i] 07:05 Nic mi to neudělalo 4/4 [i] 08:10 Chlapec, který vidí i bez očí [i] 09:15 Tutanchamonův meteorit [i] 10:20 Odhalení egyptských záhad [i] 11:30 Tajemná loď kapitána Morgana [i] 12:35 Mladí, sexy a... s vařečkou [i] 13:35 Sousedé ve válce 1/32 [i] 14:10 Sousedé ve válce 2/32 [i] 14:45 Dobrodružné cestování Richarda Weise 34/42 [i] 15:15 Dobrodružné cestování Richarda Weise 35/42 [i] 15:50 Úžasná zvířata 4/4 [i] 17:00 Na úvěr 1/26 [i] 17:30 Na úvěr 2/26 [i] 18:05 Sousedé ve válce 15/32 [i] 18:35 Sousedé ve válce 16/32 [i] 19:10 Vychytávky 3/13 [i] 19:45 Vychytávky 4/13 [i] 20:20 Co nám prospívá 35/37 [i] 21:25 Mistrovské loupeže 13/14 [i] 22:40 Mars na obzoru 5/6 [i] 23:45 Záhadná diagnóza 7/7 [i] 00:45 Pouště promlouvají 11/14 [i] 01:20 Pouště promlouvají 12/14 [i] 01:55 Pouště promlouvají 13/14 [i] 02:30 Pouště promlouvají 14/14 [i] 03:00 Tradice stále živá 1/3 [i] 04:00 Váleční oři 4/4 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Zathura: Vesmírné dobrodružství [i] 07:40 Moonwalker [i] 09:15 V tom domě straší! [i] 10:45 V křesle režiséra [i] 12:30 Občan Havel [i] 14:35 Film o filmu: Roming [i] 14:50 Poslední den na obzoru [i] 16:20 Klik - život na dálkové ovládání [i] 18:05 Góóól! II [i] 20:00 Děsnej doják [i] 21:20 Roming [i] 23:10 Nula od Nuly pojde [i] 00:35 Monkey Business - Nokia Tour 2007 [i] 02:10 Na lince je vrah [i] 03:35 Parfém: Příběh vraha [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Godzilla [i] 10:15 Svatební den [i] 11:35 Před kamerou 22 [i] 12:05 Miss Rosnička [i] 13:30 Dva v tom [i] 15:10 Cinema, Cinema, Cinema 23 [i] 15:35 Vítězný hřebec [i] 17:15 Královna koření [i] 18:50 Tvoje, moje a naše [i] 20:20 Měsíc a hvězdy [i] 22:00 Bokovka [i] 00:05 Prodaná láska [i] 01:40 Dlouho hledaný syn [i] 03:10 To je Elvis [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Tatarove góly Detroitu nestačili, prehral s Washingtonom 3:4
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

Michelle Gisinová sa zranila pri páde na tréningu v Söldene
Švajčiarska lyžiarka Dominique Gisinová

NBA: Cleveland opäť zvíťazil, Orlandu nepomohlo ani 41 bodov Vučeviča
Na archívnej snímke vpravo dole hráč Wizards John Wall si pýta prerušenie hry, hore hráč Nikola Vučevič

TL: Šláger kola Košice kontra B.Bystrica priniesol atraktívny hokej
Na snímke uprostred hráč Košíc Richard Jenčík, zľava hráči Banskej Bystrice Ján Brejčák a brankár Teemu Lassila v zápase 13. kola hokejovej Tipsport ligy medzi HC Košice - HC 05 iClinic Banská Bystrica 20. októbra 2017 v ...

Aktuálne správy

V sobotu bude polooblačno,ale príjemných do 20 stupňov Celzia
Dnes bude na území Slovenska polooblačno až oblačno. Teploty vystúpia na 15 až 20 stupňov Celzia.

Fanúšikovia behu v lese sa opäť stretnú na Devínskej Kobyle
Na tratiach v lesnom teréne sa v sobotu (21.10.) uskutoční 42. ročník Behu Devínskou Kobylou. Na trať vybehnú pretekári rôznych vekových kategórií, od najmenších detí do ...

Smer-SD má predstaviť sociálny balík aj zhodnotiť boj s korupciou
Na archívnej snímke predseda vlády SR a strany SMER-SD Robert Fico.

J.Lunter:O výsledkoch volieb rozhodne predovšetkým účasť voličov
Na snímke kandidát na post predsedu BBSK Ján Lunter.

Európsku úniu považuje za dobrú vec len polovica Slovákov, najviac sa boja terorizmu a migrácie
Európsku úniu považuje za dobrú vec 57 percent Európanov. Slováci majú pritom na Európsku úniu negatívnejší názor ako celoeurópsky priemer - za dobrú vec úniu považuje len 50 percent ...

Volebnú účasť zvyšujú aj prázdne hlasovacie obálky
Ak volič nechce dať v novembrových krajských voľbách hlas ani jednému kandidátovi, ale chce zvýšiť volebnú účasť, môže do hlasovacej schránky vhodiť prázdnu obálku. ...

O. T. Avery s kolegami dokázal, že genetickým materiálom je DNA
Od narodenia amerického lekára, biochemika a bakteriológa Oswalda Theodora Averyho uplynie v sobotu 21. októbra 140 rokov. Bol zakladateľom molekulovej genetiky ...

Pred 230 rokmi sa narodil významný mineralóg Jozef Jonáš
Jedným z najaktívnejších členov Mineralogickej spoločnosti, ktorý sa pričinil počas pôsobenia v Banskej Štiavnici o plnohodnotný ...


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.