Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:55 Macocha 119-120/120 [i] 10:45 Nájdem ťa, Sára! 1/2 [i] 12:35 Nájdem ťa, Sára! 2/2 [i] 14:15 Odložený prípad III. 17/23 [i] 15:10 Krok za krokom VII. 5-6/19 [i] 16:05 Kobra 11 III. 6/16 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VII. 5/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Avignonské proroctvo 4/8 [i] 21:00 Mesto tieňov [i] 22:20 Air Force One [i] 00:50 Kyborg [i] 02:20 Voyeurský Sex Club [i] 03:35 Everwood IV. 6/22 [i] 04:25 TELEVÍZNE NOVINY 04:45 Avignonské proroctvo 4/8 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 Tiene hriechu 139 [i] 08:30 O zvieratách a ľudoch 10/13 [i] 09:25 Ryžové zrnko [i] 10:20 Zázrak na druhej trati [i] 11:45 Test magazín [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 14:25 Spriaznení duchovia 5/22 [i] 15:05 Simpsonovci XV 4/22 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 199/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 200/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Takí sme boli [i] 21:20 Srdce ženy [i] 23:00 Výkrik zo sna [i] 00:30 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 01:25 Sila lásky II. 199/357 [i] 02:15 Sila lásky II. 200/357 [i] 03:05 Slovensko DNES [i] 03:20 Správy STV [i] 03:45 Góly body sekundy [i] 03:50 Reportéri [i] 04:15 Radosť zo života [i] 04:45 Svet v obrazoch [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Slovensko DNES [i] 06:10 Správy - Hírek [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Gombička [i] 10:30 Ushuaia - expedície do prírody [i] 11:25 Regionálny denník [i] 12:25 Živá panoráma [i] 13:05 Veľké záhady [i] 13:30 Pod Rohačkou zvonce opäť spievajú [i] 14:00 City Folk 6/13 [i] 14:25 Uzlíky nádeje [i] 15:45 Mojich sedem divov [i] 16:15 Polícia [i] 16:25 Kvarteto [i] 17:00 Regionálny denník [i] 18:00 Televíkend [i] 18:30 Slovensko DNES [i] 18:45 Správy - Hírek [i] 19:00 Línie,tvary,farby. 3/12 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Bojový plán 8/13 [i] 20:55 GEN.Sk [i] 21:10 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Peniaze [i] 22:05 Eurokino [i] 23:55 Hold Freddiemu Mercurymu [i] 00:55 Udalosti ČT [i] 01:20 Polícia [i] 01:25 Televíkend [i] 01:55 Správy - Hírek [i] 02:00 Slovensko DNES [i] 02:15 Správy STV [i] 02:40 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Skutočné príbehy [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 65 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Derrick II. 80 [i] 10:50 Matlock VII. 13 [i] 11:50 Komisárka 53 [i] 12:50 Klaun 15 [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:40 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 Inside: Myseľ vraha 10 [i] 17:00 Varí vám to [i] 17:40 Panelák 72 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 73 [i] 20:45 Bad Boys 2 [i] 23:55 Nočné kino: Carla [i] 01:45 Druhá šanca [i] 03:15 KRIMI NOVINY 03:40 Zoolander [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Archivní návraty [i] 09:55 Zvuky domova [i] 10:00 Portrét Viléma Heckela [i] 10:20 Za vesnickými muzikanty [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Rodinné křižovatky [i] 14:05 McLeodovy dcery III 28/30 [i] 14:50 Simpsonovi XIII 5/22 [i] 15:15 Garfield a přátelé II 8/26 [i] 15:40 Zbojníci 1/13 [i] 16:00 Svět Elmo 3/56 [i] 16:15 Ferda II 16/26 [i] 16:40 Bludiště [i] 17:10 Nenechte si ujít [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Případ pro ombudsmana [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Bydlení je hra [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Rosnatka okrouhlolistá [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:43 Losování Euromiliony 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nemocnice na kraji města 17/46 [i] 21:00 13. komnata Romana Vojtka [i] 21:30 Uvolněte se, prosím [i] 22:15 Sex ve městě I 5/12 [i] 22:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:50 Soudce 2/2 [i] 00:25 Losování Euromiliony 00:30 Divnopis - Lobzy [i] 00:35 Všechnopárty [i] 01:20 Banánové rybičky [i] 01:45 Psí život [i] 02:10 McLeodovy dcery III 28/30 [i] 02:55 Regiony ČT24 03:20 Případ pro ombudsmana [i] 03:30 Po stopách hvězd [i] 04:00 Jistě, pane premiére 11/16 [i] 04:25 Velkovlak 2/6 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Rodina, škola a já [i] 05:15 Komunikace je hra 11/13 [i] 05:35 Videoatlas naší přírody [i] 05:50 Hvězda mého srdce 6/8 [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech [i] 07:25 Události v regionech Brno 07:35 Události v regionech Ostrava 07:50 Panorama [i] 08:30 Nemám práci [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Rýhovec pralesní [i] 12:00 Zahrada je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Ta naše povaha česká [i] 13:15 Game Page [i] 13:35 Lov [i] 13:50 Hrůzostrašný dějepis 22/26 [i] 14:15 Šikulové [i] 14:30 Medúza [i] 15:05 Sportovci světa: Wimbledon 2007 [i] 16:00 Svět zázraků: Karakoram 2/3 [i] 16:25 Kvarteto [i] 16:50 Tisíc let české myslivosti 5/16 [i] 17:20 Šumavské pivovarské muzeum [i] 17:30 Přidej se [i] 17:45 Nedej se [i] 18:00 Kosmopolis [i] 18:30 City Folk - Temešvár, 2004 [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Na pomoc životu - artróza II. [i] 19:25 Buď fit s ČT [i] 19:35 Simpsonovi XIII 5/22 [i] 20:00 Zázračná planeta: Lidské mládě 2/3 [i] 20:50 Jistě, pane premiére 11/16 [i] 21:20 Phil Collins: Finally [i] 22:15 Film o filmu: Pokání [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Ajťáci 6/6 [i] 23:35 Dětinský SKUTR uvádí [i] 00:25 Velkovlak 2/6 [i] 00:55 The Bravery [i] 01:45 Recidiva moci [i] 02:45 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:10 Tisíc let české myslivosti 5/16 [i] 03:40 Kvarteto [i] 04:05 Šumavské pivovarské muzeum [i] 04:15 Café X [i] 04:40 Po stopách [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 42 [i] 09:30 Nejasné okolnosti [i] 11:15 Ulice [i] 12:05 To je vražda, napsala XI 21 [i] 12:55 Lenssen & spol. [i] 13:50 Dva a půl chlapa III 11 [i] 14:15 Veronica Mars III 11 [i] 15:10 Smallville VI 21 [i] 16:05 Odložené případy IV 23 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:15 Česko - Skotsko [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Zachraňte vojína Ryana [i] 23:25 Ďábelská lest [i] 01:15 Da Vinciho případy V 3 [i] 02:05 Novashopping 02:35 Tabu [i] 03:25 Áčko [i] 04:25 Ženatý se závazky 242, 243 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:30 Tabaluga I 15 [i] 07:05 Scooby a Scrappy Doo I 8 [i] 07:30 Sabrina - mladá čarodějnice V 20 [i] 08:00 Datel Woody [i] 08:15 Přátelé II 1 [i] 08:45 St. Tropez V 93 [i] 09:50 Poldové z přístavu IV 25 [i] 10:50 Sedmé nebe IV 16 [i] 11:45 Diagnóza vražda IV 18 [i] 12:45 Hunter II [i] 13:45 Odpadlík II 22 [i] 14:45 Chirurgové 34 [i] 15:45 Zločiny ze sousedství I 10 [i] 16:40 Drzá Jordan II 14 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 Milionář [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé II 2 [i] 19:55 Počasí 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:15 Krajina střelců [i] 00:10 Dokonalá bouře [i] 02:35 Sexy šance 03:15 Volejte Věštce 04:15 40. okrsek I 4 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 08:45 Motorismus [i] 09:15 Fotbal [i] 10:00 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:30 Tenis [i] 20:30 Tenis [i] 20:45 Watts [i] 21:00 Fotbal [i] 22:00 Poker [i] 23:00 Tenis [i] 00:00 Extrémní sporty [i] 00:30 Motorismus [i] 01:00 Motorismus [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Byl jsem mladým Faustem [i] 08:00 Pan Muzika [i] 10:00 McLeodovy dcery III 49 [i] 11:00 Vražda mezi přáteli [i] 13:00 Soudkyně Amy V 19 [i] 14:00 McLeodovy dcery III 49 [i] 15:00 Pan Muzika [i] 17:00 Soudkyně Amy V 19 [i] 18:00 Kouzlo obyčejného života [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru X 3 [i] 22:00 Zakázaná tajemství [i] 00:00 Král Lear z Texasu [i] 02:00 Kouzlo obyčejného života [i] 04:00 Byl jsem mladým Faustem [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Extrémy kanadského počasí 1/2 [i] 06:00 Nomádi moří 5/5 [i] 07:10 Bekyně [i] 07:45 Design a designéři 4/13 [i] 08:10 Vybíraví jedlíci 7/10 [i] 09:10 Jamie v Austrálii 5/10 [i] 10:15 Nezkrocená příroda 3/3 [i] 11:15 Zahrady a čas 5/7 [i] 12:30 Vybíraví jedlíci 7/10 [i] 13:35 Tradice stále živá 3/3 [i] 14:45 Vražedná hra [i] 15:55 Jamie v Austrálii 5/10 [i] 17:00 Zahrady a čas 5/7 [i] 18:15 Bekyně [i] 18:50 Svobodné duše širých moří [i] 19:25 Nezkrocená příroda 3/3 [i] 20:30 Dennodenně Einstein [i] 21:40 Opičí láska [i] 22:45 Milionářské hračky 2/2 [i] 23:55 Ve jménu značky [i] 01:00 Extrémy kanadského počasí 2/2 [i] 02:05 Cestami poznání 6/6 [i] 03:10 Milionářské hračky 2/2 [i] 04:10 Ve jménu značky [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:20 Před kamerou 22 [i] 06:00 Tajná přání [i] 07:40 Základ rodiny [i] 09:20 Marie [i] 10:45 Snít v oblacích [i] 12:15 Mořská panna, Aquamarine [i] 13:55 Fantastická čtyřka [i] 15:35 Roboti [i] 17:05 Kryštof Akustik Best of Tour [i] 18:05 Hra na svádění [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 23 [i] 20:00 Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže [i] 22:30 Hollywoodland [i] 00:35 Noční hlídka [i] 02:30 Bílí muži neumějí skákat [i] 04:25 Krutá rasa [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Les Boys IV. [i] 12:00 Cinema, Cinema, Cinema 22 [i] 12:25 Tančím, abych žil [i] 14:20 Honba za klenotem Nilu [i] 16:00 Před kamerou 22 [i] 16:30 Úpis [i] 18:10 Godzilla [i] 20:25 Jeskyně [i] 22:00 V bdělém stavu [i] 23:20 Já a Ty a všichni ostatní [i] 00:50 Firewall [i] 02:35 Škola svádění [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Tatar rozhodol o víťazstve Detroitu
Hráč Detroit Red WIngs Tomáš Tatar (vľavo) sa teší zo svojho gólu proti tímu Buffalo Sabres počas poslednej tretiny hry NHL. 17. novembra 2017 v Detroite.

Video: Tatar strelil víťazný gól Detroitu, Bobrovskij vygumoval strelcov NY Rangers
Slovenský hokejista Tomáš Tatar strelil víťazný gól Detroitu proti Buffalu (3:1) v piatkovom súboji NHL V 49. min si slovenský krídelník nakorčuľoval do výhodnej pozície v útočnom pásme ...

NBA: Cleveland zdolal LA Clippers a dosiahol štvrtú výhru v sérii
Na snímke hráč Clevelandu LeBron James v zákroku proti hráčávi Clippers Astinovi Riversovi počas druhej tretiny basketbalového zápasu NBA. 17. novembra v Clevelande.

Coleman skončil na poste trénera Walesu, mal by viesť Sunderland
Chris Coleman na archívnej snímke.

Aktuálne správy

V sobotu by sme už mali začať voskovať lyže na saniach
Jeseň v historickom parku kaštieľa Betliar v okrese Rožňava.

Igor Matovič chce podať pomocnú ruku SMK
Na snímke predseda hnutia OľaNO Igor Matovič

József Menyhárt: Spolupráca s OĽaNO je otvorená otázka
Na snímke predseda SMK József Menyhárt

Vo väzniciach chýba viac ako 200 pracovníkov
Slovenské väznice sa začínajú boriť s nedostatkom personálu. Zboru väzenskej a justičnej stráže (ZVJS) sa nedarí získavať nové kádre, a to najmä v regiónoch ...

Vo Vysokých a Západných Tatrách je 2. stupeň lavínového nebezpečenstva
Ráno bolo na horách zamračené počasie s občasným mrholením, od 1000 m n.m. snežením, fúkal slabý severozápadný vietor s rýchlosťou do 5 m/s (18 km/h). V stredných polohách je sneh vplyvom ...

Pri zrážke taxíka s vlakom sa zranili dve osoby
Polícia vyšetruje okolnosti dopravnej nehody auta s nákladným vlakom na Slovnaftskej ulici v Bratislave. TASR informovala policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková.

Andrej Plávka: Slovo je dobrý nástroj, len treba vedieť na ňom hrať
Na archívnej snímke básnik a spisovateľ Andrej Plávka

Multitalentovaný Kamil Mikulčík má narodeniny
Na archívnej snímke Kamil Mikulčík


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.