Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:55 Macocha 119-120/120 [i] 10:45 Nájdem ťa, Sára! 1/2 [i] 12:35 Nájdem ťa, Sára! 2/2 [i] 14:15 Odložený prípad III. 17/23 [i] 15:10 Krok za krokom VII. 5-6/19 [i] 16:05 Kobra 11 III. 6/16 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VII. 5/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Avignonské proroctvo 4/8 [i] 21:00 Mesto tieňov [i] 22:20 Air Force One [i] 00:50 Kyborg [i] 02:20 Voyeurský Sex Club [i] 03:35 Everwood IV. 6/22 [i] 04:25 TELEVÍZNE NOVINY 04:45 Avignonské proroctvo 4/8 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 Tiene hriechu 139 [i] 08:30 O zvieratách a ľudoch 10/13 [i] 09:25 Ryžové zrnko [i] 10:20 Zázrak na druhej trati [i] 11:45 Test magazín [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 14:25 Spriaznení duchovia 5/22 [i] 15:05 Simpsonovci XV 4/22 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 199/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 200/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Takí sme boli [i] 21:20 Srdce ženy [i] 23:00 Výkrik zo sna [i] 00:30 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 01:25 Sila lásky II. 199/357 [i] 02:15 Sila lásky II. 200/357 [i] 03:05 Slovensko DNES [i] 03:20 Správy STV [i] 03:45 Góly body sekundy [i] 03:50 Reportéri [i] 04:15 Radosť zo života [i] 04:45 Svet v obrazoch [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Slovensko DNES [i] 06:10 Správy - Hírek [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Gombička [i] 10:30 Ushuaia - expedície do prírody [i] 11:25 Regionálny denník [i] 12:25 Živá panoráma [i] 13:05 Veľké záhady [i] 13:30 Pod Rohačkou zvonce opäť spievajú [i] 14:00 City Folk 6/13 [i] 14:25 Uzlíky nádeje [i] 15:45 Mojich sedem divov [i] 16:15 Polícia [i] 16:25 Kvarteto [i] 17:00 Regionálny denník [i] 18:00 Televíkend [i] 18:30 Slovensko DNES [i] 18:45 Správy - Hírek [i] 19:00 Línie,tvary,farby. 3/12 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Bojový plán 8/13 [i] 20:55 GEN.Sk [i] 21:10 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Peniaze [i] 22:05 Eurokino [i] 23:55 Hold Freddiemu Mercurymu [i] 00:55 Udalosti ČT [i] 01:20 Polícia [i] 01:25 Televíkend [i] 01:55 Správy - Hírek [i] 02:00 Slovensko DNES [i] 02:15 Správy STV [i] 02:40 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Skutočné príbehy [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 65 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Derrick II. 80 [i] 10:50 Matlock VII. 13 [i] 11:50 Komisárka 53 [i] 12:50 Klaun 15 [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:40 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 Inside: Myseľ vraha 10 [i] 17:00 Varí vám to [i] 17:40 Panelák 72 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 73 [i] 20:45 Bad Boys 2 [i] 23:55 Nočné kino: Carla [i] 01:45 Druhá šanca [i] 03:15 KRIMI NOVINY 03:40 Zoolander [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Archivní návraty [i] 09:55 Zvuky domova [i] 10:00 Portrét Viléma Heckela [i] 10:20 Za vesnickými muzikanty [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Rodinné křižovatky [i] 14:05 McLeodovy dcery III 28/30 [i] 14:50 Simpsonovi XIII 5/22 [i] 15:15 Garfield a přátelé II 8/26 [i] 15:40 Zbojníci 1/13 [i] 16:00 Svět Elmo 3/56 [i] 16:15 Ferda II 16/26 [i] 16:40 Bludiště [i] 17:10 Nenechte si ujít [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Případ pro ombudsmana [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Bydlení je hra [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Rosnatka okrouhlolistá [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:43 Losování Euromiliony 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nemocnice na kraji města 17/46 [i] 21:00 13. komnata Romana Vojtka [i] 21:30 Uvolněte se, prosím [i] 22:15 Sex ve městě I 5/12 [i] 22:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:50 Soudce 2/2 [i] 00:25 Losování Euromiliony 00:30 Divnopis - Lobzy [i] 00:35 Všechnopárty [i] 01:20 Banánové rybičky [i] 01:45 Psí život [i] 02:10 McLeodovy dcery III 28/30 [i] 02:55 Regiony ČT24 03:20 Případ pro ombudsmana [i] 03:30 Po stopách hvězd [i] 04:00 Jistě, pane premiére 11/16 [i] 04:25 Velkovlak 2/6 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Rodina, škola a já [i] 05:15 Komunikace je hra 11/13 [i] 05:35 Videoatlas naší přírody [i] 05:50 Hvězda mého srdce 6/8 [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech [i] 07:25 Události v regionech Brno 07:35 Události v regionech Ostrava 07:50 Panorama [i] 08:30 Nemám práci [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Rýhovec pralesní [i] 12:00 Zahrada je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Ta naše povaha česká [i] 13:15 Game Page [i] 13:35 Lov [i] 13:50 Hrůzostrašný dějepis 22/26 [i] 14:15 Šikulové [i] 14:30 Medúza [i] 15:05 Sportovci světa: Wimbledon 2007 [i] 16:00 Svět zázraků: Karakoram 2/3 [i] 16:25 Kvarteto [i] 16:50 Tisíc let české myslivosti 5/16 [i] 17:20 Šumavské pivovarské muzeum [i] 17:30 Přidej se [i] 17:45 Nedej se [i] 18:00 Kosmopolis [i] 18:30 City Folk - Temešvár, 2004 [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Na pomoc životu - artróza II. [i] 19:25 Buď fit s ČT [i] 19:35 Simpsonovi XIII 5/22 [i] 20:00 Zázračná planeta: Lidské mládě 2/3 [i] 20:50 Jistě, pane premiére 11/16 [i] 21:20 Phil Collins: Finally [i] 22:15 Film o filmu: Pokání [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Ajťáci 6/6 [i] 23:35 Dětinský SKUTR uvádí [i] 00:25 Velkovlak 2/6 [i] 00:55 The Bravery [i] 01:45 Recidiva moci [i] 02:45 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:10 Tisíc let české myslivosti 5/16 [i] 03:40 Kvarteto [i] 04:05 Šumavské pivovarské muzeum [i] 04:15 Café X [i] 04:40 Po stopách [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 42 [i] 09:30 Nejasné okolnosti [i] 11:15 Ulice [i] 12:05 To je vražda, napsala XI 21 [i] 12:55 Lenssen & spol. [i] 13:50 Dva a půl chlapa III 11 [i] 14:15 Veronica Mars III 11 [i] 15:10 Smallville VI 21 [i] 16:05 Odložené případy IV 23 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:15 Česko - Skotsko [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Zachraňte vojína Ryana [i] 23:25 Ďábelská lest [i] 01:15 Da Vinciho případy V 3 [i] 02:05 Novashopping 02:35 Tabu [i] 03:25 Áčko [i] 04:25 Ženatý se závazky 242, 243 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:30 Tabaluga I 15 [i] 07:05 Scooby a Scrappy Doo I 8 [i] 07:30 Sabrina - mladá čarodějnice V 20 [i] 08:00 Datel Woody [i] 08:15 Přátelé II 1 [i] 08:45 St. Tropez V 93 [i] 09:50 Poldové z přístavu IV 25 [i] 10:50 Sedmé nebe IV 16 [i] 11:45 Diagnóza vražda IV 18 [i] 12:45 Hunter II [i] 13:45 Odpadlík II 22 [i] 14:45 Chirurgové 34 [i] 15:45 Zločiny ze sousedství I 10 [i] 16:40 Drzá Jordan II 14 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 Milionář [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé II 2 [i] 19:55 Počasí 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:15 Krajina střelců [i] 00:10 Dokonalá bouře [i] 02:35 Sexy šance 03:15 Volejte Věštce 04:15 40. okrsek I 4 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 08:45 Motorismus [i] 09:15 Fotbal [i] 10:00 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:30 Tenis [i] 20:30 Tenis [i] 20:45 Watts [i] 21:00 Fotbal [i] 22:00 Poker [i] 23:00 Tenis [i] 00:00 Extrémní sporty [i] 00:30 Motorismus [i] 01:00 Motorismus [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Byl jsem mladým Faustem [i] 08:00 Pan Muzika [i] 10:00 McLeodovy dcery III 49 [i] 11:00 Vražda mezi přáteli [i] 13:00 Soudkyně Amy V 19 [i] 14:00 McLeodovy dcery III 49 [i] 15:00 Pan Muzika [i] 17:00 Soudkyně Amy V 19 [i] 18:00 Kouzlo obyčejného života [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru X 3 [i] 22:00 Zakázaná tajemství [i] 00:00 Král Lear z Texasu [i] 02:00 Kouzlo obyčejného života [i] 04:00 Byl jsem mladým Faustem [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Extrémy kanadského počasí 1/2 [i] 06:00 Nomádi moří 5/5 [i] 07:10 Bekyně [i] 07:45 Design a designéři 4/13 [i] 08:10 Vybíraví jedlíci 7/10 [i] 09:10 Jamie v Austrálii 5/10 [i] 10:15 Nezkrocená příroda 3/3 [i] 11:15 Zahrady a čas 5/7 [i] 12:30 Vybíraví jedlíci 7/10 [i] 13:35 Tradice stále živá 3/3 [i] 14:45 Vražedná hra [i] 15:55 Jamie v Austrálii 5/10 [i] 17:00 Zahrady a čas 5/7 [i] 18:15 Bekyně [i] 18:50 Svobodné duše širých moří [i] 19:25 Nezkrocená příroda 3/3 [i] 20:30 Dennodenně Einstein [i] 21:40 Opičí láska [i] 22:45 Milionářské hračky 2/2 [i] 23:55 Ve jménu značky [i] 01:00 Extrémy kanadského počasí 2/2 [i] 02:05 Cestami poznání 6/6 [i] 03:10 Milionářské hračky 2/2 [i] 04:10 Ve jménu značky [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:20 Před kamerou 22 [i] 06:00 Tajná přání [i] 07:40 Základ rodiny [i] 09:20 Marie [i] 10:45 Snít v oblacích [i] 12:15 Mořská panna, Aquamarine [i] 13:55 Fantastická čtyřka [i] 15:35 Roboti [i] 17:05 Kryštof Akustik Best of Tour [i] 18:05 Hra na svádění [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 23 [i] 20:00 Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže [i] 22:30 Hollywoodland [i] 00:35 Noční hlídka [i] 02:30 Bílí muži neumějí skákat [i] 04:25 Krutá rasa [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Les Boys IV. [i] 12:00 Cinema, Cinema, Cinema 22 [i] 12:25 Tančím, abych žil [i] 14:20 Honba za klenotem Nilu [i] 16:00 Před kamerou 22 [i] 16:30 Úpis [i] 18:10 Godzilla [i] 20:25 Jeskyně [i] 22:00 V bdělém stavu [i] 23:20 Já a Ty a všichni ostatní [i] 00:50 Firewall [i] 02:35 Škola svádění [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Detroit zvíťazil v príprave nad Bostonom 5:1
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

Federer s Nadalom vyhrali na Laver Cupe štvorhru
Tím Európy zvýšil v sobotu svoj náskok na premiérovom ročníku tenisového Laver Cupu v Prahe, nad výberom sveta viedol po štvorhre už 9:3.

Slovák Rusnák prihral na gól, Real Salt Lake zdolal Seattle 2:0
Slovenský futbalový reprezentant Albert Rusnák pomohol v noci na nedeľu v zámorskej Major League Soccer (MLS) gólovou asistenciou k výhre Real Salt Lake 2:0 nad Seattle Sounders. V 52. ...

Parker obhájil v súboji s Furym majstrovský opasok WBO
Novozélandský boxer Joseph Parker

Aktuálne správy

V nedeľu môže pršať, pribaľte si na vychádzku aj dáždnik
V nedeľu bude ovplyvňovať počasie na území Slovenska tlaková níž. Má byť zamračené, občasný dážď. Teploty budú 11 až 16 stupňov Celzia.

Vďaka Ch. Soferovi je Bratislava pojmom v kruhu ortodoxných židov
Ilustračné foto židovského cintorína

Presuny vojenskej techniky cez Slovensko potrvajú do októbra
Ministerstvo obrany upozorňuje občanov na presuny vojenskej techniky cez územie Slovenska. Ako informovala agentúru SITA hovorkyňa ministerstva obrany Danka Capáková, presuny techniky spojeneckých ...

Dajte si pozor, v Ríme či oblasti Var vyčíňa vírus Chikungunya
V talianskom Ríme a jeho okolí či vo francúzskej oblasti Var hrozí riziko nákazy vírusom Chikungunya, varuje cestovateľov Úrad verejného zdravotníctva (ÚVZ) SR. Prenáša ...

Študenti pripravili na pondelok tretí protikorupčný pochod
Na archívnej snímke účastníci pochodu proti korupcii na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave

RAVASZ: Slovenčinu by sa mali deti z menšín učiť ako druhý jazyk
Na snímke Ábel Ravasz

Zomrel americký soulový spevák Charles Bradley
Americký soulový spevák Charles Bradley

Imrich Tököli vošiel do dejín ako vodca protihabsburského povstania
Sedmohradské knieža Imrich Tököli


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.