TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Extrémne premeny Slovensko - Druhá šanca na život [i] 09:50 Oteckovia [i] 10:50 Rodinné prípady [i] 11:50 Kobra 11 [i] 13:50 FARMA [i] 15:00 Policajné prípady [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Lovci peňazí [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:40 FARMA [i] 22:55 Utajený šéf [i] 00:15 Kobra 11 [i] 02:20 FARMA [i] 03:15 Polícia Battle Creek [i] 03:55 Šiesty zmysel [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Počasie [i] 07:05 Folklorika [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Zdravá maškrta [i] 08:40 Mestá v čase I.: Nančing, Čína [i] 09:05 Rodina doktora Kleista: Oneskorená puberta 72/81 [i] 09:55 Zajtrajšie noviny II. 3/22 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Folklorika [i] 14:25 Don Matteo 5/96 [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Mestá v čase I.: Udajpur, India [i] 16:50 Rodina doktora Kleista: Cudzí predmet 73/81 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Zlaté časy [i] 21:30 Fetiše Nežnej revolúcie: Genius loci revolúcie [i] 22:00 Láska nepozná vojnu [i] 00:00 Neskoro večer [i] 00:50 Svet v obrazoch [i] 01:15 Láska nepozná vojnu [i] 03:10 Dámsky klub [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:40 Bob a Bobek na cestách [i] 06:45 Bob a Bobek na cestách [i] 06:55 Nezbedný havran [i] 07:05 Veselá farma [i] 07:15 Včielka Maja [i] 07:35 Andyho dobrodružstvá na safari [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLISONGS - Film fans [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Regina [i] 09:30 Maďarský magazín [i] 10:00 Zaujímaví muži [i] 11:00 Chlapci spod Kráľovej hole [i] 11:30 Obedníček: Tút [i] 11:35 INUI [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Mliečny smajlikokteil [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:30 Veľký Pacifik: Tajomný 2/5 [i] 13:20 Falšovateľ, ktorý miloval Galilea [i] 14:25 Umenie [i] 14:55 Historická panoráma: Prevzatie moci [i] 15:25 Rómsky magazín [i] 15:50 Cirkusy sveta: Peru [i] 16:20 Regina [i] 17:00 Správy RTVS z regiónov [i] 17:10 Správy - Hírek [i] 17:50 Futbal U21 - Slovensko – Bielorusko [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker (A) [i] 20:04 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker (D) [i] 20:10 Miroslav Válek 1/2 [i] 21:15 Historická panoráma: Študenti a november 1989 [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 SK DEJINY: Nežná revolúcia a spoločenská zmena [i] 23:20 Polícia [i] 23:35 Noc v archíve [i] 00:40 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i] 01:35 Správy a komentáre [i] 02:00 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 RANNÉ NOVINY 08:30 SÚDNA SIEŇ [i] 09:20 SÚDNA SIEŇ [i] 10:10 Bučkovci 2 - Slnko, seno, dedina 1/6 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 Doktori II. 5,6 [i] 14:45 SÚDNA SIEŇ [i] 15:50 POLICAJTI V AKCII [i] 16:50 NAŠI III. 16 [i] 17:30 NOVINY 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 21:50 NA HRANE [i] 22:20 SEDEM [i] 23:20 Myšlienky vraha VI. 10 [i] 00:20 POLICAJTI V AKCII [i] 01:20 SEDEM [i] 02:20 NOVINY TV JOJ 03:05 Profesionáli III. 26 [i] 03:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 DIVOKÉ KONE II. 29 [i] 07:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 08:20 Panelák 103,104 [i] 10:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X. 21, 22 [i] 12:30 Fórky, vtipky XXVII. [i] 13:00 Simpsonovci XXV. 2,3 [i] 14:00 Panelák 105,106 [i] 15:35 Profesionáli III. 25 [i] 16:25 Simpsonovci XXV. 4,5 [i] 17:25 Doktori II. 3,4 [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:35 TIPOS INFO [i] 19:40 Profesionáli III. 26 [i] 20:25 Súmrak [i] 23:05 Čo čas nezahojil [i] 01:50 V divočine s Bearom Gryllsom II. 6 [i] 02:35 It's Always Sunny in Philadelphia XIII. 9,10/10 [i] 03:15 Profesionáli III. 26 [i] 03:55 Panelák 105 [i] 04:25 Súdna sieň [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala VIII: Vražda v Las Vegas [i] 09:45 Vrátný [i] 10:05 Všechno, co mám ráda [i] 10:30 Vyprávěj: MDŽ [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 StarDance X ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Domov [i] 14:20 Otec Brown VI: Květina golfového hřiště [i] 15:05 Doktor Martin V: Kočky a žraloci [i] 15:55 To je vražda, napsala VIII: Tajný výbor [i] 16:45 Všechno, co mám ráda [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance X ...kolem dokola [i] 20:05 Vyprávěj: Apríl [i] 21:00 Dobrodružství kriminalistiky: Volavka [i] 21:50 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:49 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:50 Taggart: Trik s nožem [i] 23:40 Kriminalista: Zasvěcení smrti [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:05 Toulavá kamera [i] 01:40 Žiješ jenom 2x: Láska na první úder [i] 02:10 Dobré ráno [i] 04:40 Sváteční slovo děkana znojemského Jindřicha Bartoše [i] 04:45 13. komnata Karlose Vémoly [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Havajské ostrovy – nespoutaná divočina: Tajemství hlubin 2/2 [i] 09:45 Majestátní Alpy 3/5 [i] 10:40 Chcete je? [i] 10:45 Apokalypsa: 1. světová válka: Zuřivost 4/5 [i] 11:40 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Atlantik 2/2 [i] 12:45 Křesťanský magazín [i] 13:15 Jindřich VIII. a jeho dvůr [i] 14:10 Šílený svět studené války: Revoluce [i] 15:05 Apokalypsa: 1. světová válka: Vysvobození 5/5 [i] 15:55 Gotthardský tunel [i] 16:55 Kanárské ostrovy: Svět ohnivých hor [i] 17:50 Na cestě po iráckém Kurdistánu [i] 18:15 Herbář VII [i] 18:45 To si piš, je to myš!: Tajná chodba [i] 18:55 Dobrodružství vědy a techniky: Plši – hbití noční lezci [i] 19:25 Příběhy zvědavých přírodovědců: Šimpanzí trus aneb O lidoopech a parazitech 10/10 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Modrá krev: Schwarzenbergové [i] 21:00 Bedekr VI.: Antverpy [i] 21:30 Pivní putování: Kolem Džbánu 10/12 [i] 22:00 Dicte – kriminální reportérka 5/10 [i] 22:45 Letecké katastrofy: Útok na poštovní letadlo [i] 23:35 Queer: Dvojí tvář Japonska 3. [i] 00:05 Ve stínu Berlínské zdi [i] 01:00 Hříšná duše 3/8 [i] 01:40 Hříšná duše 4/8 [i] 02:20 Před půlnocí [i] 02:50 Na moll [i] 03:30 Ochránce [i] 04:00 Náš venkov [i] 04:20 Hody v proměnách časů [i] 04:40 Zázrak na břehu Volhy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Mentalista [i] 08:20 Krok za krokom [i] 09:45 Neželaná nevesta 262-263 [i] 11:55 Reflex [i] 12:50 Vymenené životy 203-204 [i] 14:40 Druhý dych [i] 16:50 Odložený prípad [i] 18:35 Mentalista [i] 20:30 Neželaná nevesta 264-265 [i] 22:30 Vymenené životy 205-206 [i] 00:35 Odložený prípad [i] 02:05 Smotánka [i] 03:20 Adela show [i] 04:30 Odložený prípad [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

EURO 2020: Fíni, Česi či Angličania sú krôčik od postupu
Ilustračná snímka.

TURNAJ MAJSTROV: Thiem je v semifinále, otočil duel s Djokovičom
Rakúsky tenista Dominic Thiem.

NHL: TATAR A CHÁRA SKÓROVALI, BOSTON PREMÁRNIL ŠTVORGÓLOVÝ NÁSKOK
Tomáš Tatar (v bielom), archívna snímka.

NBA: Lakers uspeli vo Phoenixe, zažívajú najlepší štart od roku 2010
Na archívnej snímke hráč Los Angeles Lakers Kyle Kuzma.

Aktuálne správy










 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.