Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:25 Macocha 117-118/120 [i] 10:05 Znamenie neba [i] 11:45 Vražda za milión [i] 13:20 Jake a Tlsťoch IV. 20/24 [i] 14:15 Odložený prípad III. 16/23 [i] 15:10 Krok za krokom VII. 3-4/19 [i] 16:00 Kobra 11 III. 5/16 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VII. 4/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Priateľky [i] 20:45 Ordinácia v ružovej záhrade II. (27.) [i] 21:50 Vražedné dedičstvo [i] 23:45 Myšlienky vraha I. 13-14/22 [i] 01:25 Epitaf I. 13/13 [i] 02:20 Dva a pol chlapa II. 4-5/24 [i] 03:00 Everwood IV. 5/22 [i] 04:05 TELEVÍZNE NOVINY 04:30 Pohotovosť XII. 19/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 Tiene hriechu 138 [i] 08:35 O zvieratách a ľudoch 9/13 [i] 09:30 Snehová vločka [i] 10:25 Nemožná [i] 11:40 Lord Norton a sluha James [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 14:20 Spriaznení duchovia 4/22 [i] 15:05 Simpsonovci XV 3/22 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 197/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 198/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Deti to vedia najlepšie [i] 21:05 SOS [i] 21:35 Radosť zo života [i] 22:10 Sonar [i] 23:05 Druhý front [i] 00:35 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 01:30 Sila lásky II. 197/357 [i] 02:20 Sila lásky II. 198/357 [i] 03:10 Slovensko DNES [i] 03:25 Správy STV [i] 03:50 Góly body sekundy [i] 04:00 Ryžové zrnko [i] 04:50 Dr.Quiz [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Slovensko DNES [i] 06:10 Správy - Hírek [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:15 Maďarský magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Tam je hviezda Sírius 2/2 [i] 10:35 Magická osmička 1/4 [i] 11:30 Regionálny denník [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:10 Psi-pomocníci [i] 13:35 Rozprávanie o ľudskom srdci [i] 14:00 Rozmarín zelený [i] 14:30 Volanie rodu [i] 14:50 Sféry dôverné [i] 15:50 Test magazín [i] 16:10 Profesionál [i] 16:20 Halali [i] 17:00 Regionálny denník [i] 18:00 VAT [i] 18:30 Slovensko DNES [i] 18:45 Správy - Hírek [i] 19:00 Veľké záhady [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Ushuaia - expedície do prírody [i] 20:55 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Eurokino [i] 23:30 TKN [i] 00:00 Halali [i] 00:25 Udalosti ČT [i] 00:50 Profesionál [i] 01:00 Família [i] 01:25 Správy - Hírek [i] 01:30 Slovensko DNES [i] 01:45 Správy STV [i] 02:10 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Skutočné príbehy [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 64 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Derrick II. 79 [i] 10:50 Matlock VII. 12 [i] 11:50 Komisárka 52 [i] 12:50 Život na zámku 52/52 [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:40 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 Blízko smrti [i] 17:00 Varí vám to [i] 17:40 Panelák 71 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 72 [i] 20:40 NOVINY PLUS 21:00 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 2 [i] 22:00 Jericho 5,6 [i] 23:50 Inside: Myseľ vraha 10 [i] 00:50 KRIMI NOVINY 01:20 Sexi Výhra [i] 02:20 Jericho 5,6 [i] 03:40 Záchranný tím SAR [i] 04:25 NOVINY 04:45 ŠPORT 04:50 NOVINY PLUS
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Archivní návraty [i] 09:50 Heleniny [i] 10:00 Laura [i] 11:25 Archivní návraty [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Rodinné křižovatky [i] 14:05 McLeodovy dcery III 27/30 [i] 14:50 Kung-fu: Legenda pokračuje IV 18/22 [i] 15:35 Svět zázraků: Karakoram 2/3 [i] 16:00 Šikulové [i] 16:15 Medúza [i] 16:45 Kouzelná školka [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:35 Stop – Rady řidičům [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Zahrada je hra [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Rýhovec pralesní [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Taggart [i] 21:10 Po stopách hvězd [i] 21:40 Máte slovo [i] 22:25 POKR [i] 22:55 David Nolande 1/6 [i] 23:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:50 Olympijská pohlednice 00:00 Naslepo [i] 00:30 Musilok [i] 00:55 Podle práva 22/42 [i] 01:25 Ta naše povaha česká [i] 01:50 McLeodovy dcery III 27/30 [i] 02:35 Hledání ztraceného času 8 [i] 02:50 Regiony ČT24 03:20 Robin Hood 21/26 [i] 04:05 Folklorika [i] 04:25 Rumunsko: Hledání minulosti [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 JÁDRO [i] 05:05 Potomci slavných [i] 05:30 PORT [i] 06:00 Etiketa [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech [i] 07:25 Události v regionech Brno 07:35 Události v regionech Ostrava 07:50 Panorama [i] 08:30 Na stopě [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Ščúrnica [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Přidej se [i] 13:00 Nedej se [i] 13:20 Bludiště [i] 13:50 Vodnická čertovina [i] 14:45 Chcete mě? [i] 15:05 Paralympijský magazín [i] 15:25 Putování s příšerami 2/3 [i] 16:00 Rodina, škola a já [i] 16:15 Komunikace je hra 11/13 [i] 16:35 Diagnóza [i] 16:50 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 17:00 Pomíjivost světa [i] 17:15 Alchymie bytí [i] 17:45 Profily [i] 18:05 Hlavou proti zdi 1/2 [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Buď fit s ČT [i] 19:15 Recitál Wabiho Daňka [i] 20:00 Recidiva moci [i] 21:00 Historie.cs [i] 21:50 Krásný ztráty [i] 22:20 U nás v Evropě [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Československý filmový týdeník 679/2379 [i] 23:25 Jdi, žij a někým se staň [i] 01:50 Q [i] 02:15 Symfonický orchestr Českého rozhlasu [i] 03:45 Terra musica 04:25 Rodinné křižovatky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 41 [i] 09:30 Jako vejce vejci [i] 12:00 Ulice 194 [i] 12:45 To je vražda, napsala XI 20 [i] 13:45 Dva a půl chlapa III 10 [i] 14:10 Veronica Mars III 10 [i] 15:10 Smallville VI 20 [i] 16:00 Odložené případy IV 22 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI 4 [i] 18:30 Ulice 919, 920 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 40 [i] 21:25 Kriminálka New York II 15 [i] 22:20 Útěk z vězení II 15 [i] 23:15 Poslední jízda [i] 00:50 Novashopping 01:20 Na vlastní oči [i] 02:10 Ptákoviny [i] 02:55 DO-RE-MI [i] 04:20 Ženatý se závazky 240, 241 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:30 Tabaluga I 14 [i] 07:05 Scooby a Scrappy Doo I 7 [i] 07:30 Sabrina - mladá čarodějnice V 19 [i] 08:00 Datel Woody [i] 08:15 Přátelé I 24 [i] 08:45 St. Tropez V 92 [i] 09:50 Poldové z přístavu IV 24 [i] 10:50 Sedmé nebe IV 15 [i] 11:45 Diagnóza vražda IV 17 [i] 12:45 Hunter II [i] 13:45 Odpadlík II 21 [i] 14:45 Chirurgové 33 [i] 15:40 Zločiny ze sousedství I 9 [i] 16:40 Drzá Jordan II 13 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 Milionář [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé II 1 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy II 78 [i] 21:15 Nejúžasnější videa světa II [i] 22:15 Hrdinové I 22 [i] 23:10 Specialisté na vraždy III 3 [i] 00:10 Nemocnice Chicago Hope V 6 [i] 01:05 Sexy šance 01:45 Volejte Věštce 02:50 40. okrsek I 3 [i] 03:40 Caruso show [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 08:45 Tenis [i] 09:45 Tenis [i] 10:00 Fotbal [i] 11:00 Tenis [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:30 Tenis [i] 20:30 Tenis [i] 20:45 Fotbal [i] 22:45 Tenis [i] 23:45 Motorismus [i] 00:15 Fotbal [i] 00:30 Tenis [i] 00:45 Watts [i] 01:00 Motorismus [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Santa se žení [i] 08:00 Smrt v klášteře [i] 10:00 McLeodovy dcery III 48 [i] 11:00 Hotel pro rukojmí [i] 13:00 Soudkyně Amy V 18 [i] 14:00 McLeodovy dcery III 48 [i] 15:00 Smrt v klášteře [i] 17:00 Soudkyně Amy V 18 [i] 18:00 Záhadná žena: Vykoupení [i] 20:00 Drzá Jordan VI 6 [i] 21:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 7 [i] 22:00 Tichý svědek I 6 [i] 23:00 Drzá Jordan VI 6 [i] 00:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 7 [i] 01:00 Tichý svědek I 6 [i] 02:00 Záhadná žena: Vykoupení [i] 04:00 Santa se žení [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Špína, kam se podíváš 14/14 [i] 06:00 Nomádi moří 4/5 [i] 07:15 Voda, voda, čistá voda [i] 07:55 Design a designéři 3/13 [i] 08:15 Vybíraví jedlíci 6/10 [i] 09:15 Jamie v Austrálii 4/10 [i] 10:20 Nezkrocená příroda 2/3 [i] 11:20 Zahrady a čas 4/7 [i] 12:35 Vybíraví jedlíci 6/10 [i] 13:35 Tradice stále živá 2/3 [i] 14:45 Putování 4/4 [i] 15:50 Jamie v Austrálii 4/10 [i] 16:55 Zahrady a čas 4/7 [i] 18:10 Voda, voda, čistá voda [i] 18:50 Tajemný vodní svět [i] 19:25 Nezkrocená příroda 2/3 [i] 20:25 Doktorologie 13/13 [i] 21:00 Limity měst 13/13 [i] 21:25 Design a designéři 5/13 [i] 21:45 Časovaná bomba jménem chřipka [i] 22:50 Milionářské hračky 1/2 [i] 00:00 Manželé a státníci 3/3 [i] 01:00 Extrémy kanadského počasí 1/2 [i] 02:05 Cestami poznání 5/6 [i] 03:05 Milionářské hračky 1/2 [i] 04:05 Manželé a státníci 3/3 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Záhada jezera Lochness [i] 07:35 Rebelka [i] 09:15 Starý lišák [i] 10:50 Vražda je tak snadná [i] 12:20 Molly - příběh z druhé světové války [i] 13:40 Tajná přání [i] 15:25 Základ rodiny [i] 17:05 Marie [i] 18:30 Snít v oblacích [i] 20:00 Na stojáka 17 [i] 20:30 Transylvania [i] 22:10 Chlapi z karavanů [i] 23:45 Oktoberfest [i] 01:35 Na stojáka 17 [i] 02:05 Transylvania [i] 03:45 Chlapi z karavanů [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Stormbreaker [i] 11:35 Dorothy [i] 13:00 Honba za diamantem [i] 14:45 Les Boys IV. [i] 16:50 Tančím, abych žil [i] 18:45 Honba za klenotem Nilu [i] 20:30 Finty Dicka a Jane [i] 22:00 Christina Aquilera: Back to basics [i] 23:00 Tristram Shandy: Ptákovina a bejkárna [i] 00:35 Hurikán Katrina: rekviem o čtyřech dějstvích 3 [i] 01:40 Finty Dicka a Jane [i] 03:10 Christina Aquilera: Back to basics [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Sock tretím semifinalistom turnaja majstrov v Londýne
Američan Jack Sock oslavuje výhru nad Nemcom Alexandrom Zverevom v súťaži ATP v O2 londýnskej O2 Aréne. 16. novembra 2017

Atletico Madrid predalo 15 akcií klubu izraelskému miliardárovi
Futbalista Atletica Madrid Antoine Griezmann. Ilustračná snímka.

NHL: Boston vďaka Chárovmu gólu vyhral na ľade LA Kings
Naľavo center Anze Kopitar, hráč Los Angeles Kings, vyvíja tlak na bostonského protivníka Seana Kuralyho počas poslednej tretiny hry NHL. 16. novembra 2017.

Video: Chára strelil víťazný gól Bostonu, prvý triumf Arizony v riadnom hracom čase
Slovenský hokejový obranca Bostonu Bruins Zdeno Chára strelil víťazný gól štvrtkového stretnutia zámorskej NHL na ľade Los Angeles Kings. Bruins zvíťazili 2:1, Chárov druhý presný zásah v ...

Aktuálne správy

Piatkové počasie bude mrzuté, takže vás poteší jedine voľný deň
Ilustračná snímka.

Uznávaná ekonómka Brigita Schmögnerová jubiluje
Na fotke Brigita Schmögnerová

Sedemnásty november sa spája s odporom študentov proti totalitnej moci
Ilustračná snímka z novembra 1989

Premiér Robert Fico odcestoval na sociálny samit do Göteborgu
Na snímke predseda vlády SR Robert Fico

J. Suk: Nežnej revolúcii pomohla neschopnosť komunistov reagovať
Nežná revolúcia, demonštrácia v Prahe.

Mnoho politikov zneužilo situáciu a dôveru voličov, rok 1989 vníma Kollár ako rok sklamaní
Pri spätnom hodnotení sa 17. november a rok 1989, bohužiaľ, vníma ako rok sklamaní, uviedlo hnutie Sme rodina - Boris Kollár vo vyhlásení k piatkovému výročiu nežnej ...

Americký filmový režisér Martin Scorsese oslavuje 75. narodeniny
V roku 1942 sa narodil MARTIN SCORSESE, americký filmový režisér, ktorého filmy - ako napríklad Taxikár, Zúriaci býk, Posledné pokušenie Krista, Mafiáni či Kundun - Život dalajlámu - patria k základom modernej svetovej ...

Vznik Medzinárodného dňa študentstva podnietili udalosti z roku 1939
Na archívnej snímke pohreb Jana Opletala.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.