Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Apríl 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:35 Macocha 113-114/120 [i] 10:05 Láska pod bielymi plachtami [i] 11:45 Vražda v Greenwich [i] 13:20 Jake a Tlsťoch IV. 18/24 [i] 14:15 Odložený prípad III. 14/23 [i] 15:10 Krok za krokom VI. 23-24/24 [i] 16:00 Kobra 11 III. 3/16 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VII. 2/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Normálna rodinka [i] 20:45 Ordinácia v ružovej záhrade II. (26.) [i] 21:50 Na streche [i] 22:45 SEDEM s r.o. [i] 23:40 Žiar tela [i] 01:50 Uzavretý prípad 6/13 [i] 02:40 8 jednoduchých pravidiel II. 24/24 [i] 03:00 Dva a pol chlapa II. 1/24 [i] 03:20 Everwood IV. 3/22 [i] 04:05 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Pohotovosť XII. 17/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 Rubi 97/115 [i] 08:30 O zvieratách a ľudoch 7/13 [i] 09:25 Morské útočisko [i] 10:20 Danielle Steelová: Spomienky [i] 11:50 Test magazín [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 14:20 Spriaznení duchovia 2/22 [i] 15:05 Simpsonovci XV 1/22 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 193/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 194/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Drišľakoviny [i] 21:05 Uragán [i] 21:35 Reportéri [i] 22:10 Záhady praveku 4/6 [i] 23:00 Boxerka [i] 00:50 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 01:45 Sila lásky II. 193/357 [i] 02:35 Sila lásky II. 194/357 [i] 03:25 Správy STV [i] 03:50 Góly body sekundy [i] 04:00 Osud pandy [i] 04:50 Dr.Quiz [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Slovensko DNES [i] 06:10 Správy - Hírek [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:15 Motormagazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Qyx a Qyxová [i] 10:10 História futbalu: Nádherná hra 7/13 [i] 11:05 Regionálny denník [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:35 Život na mori 23/26 [i] 13:05 Stopy dávnej minulosti [i] 13:40 Kytica ľudových melódií [i] 14:10 Umenie 08 [i] 14:35 Soirée z Mlynskej doliny [i] 15:40 Športové ozveny [i] 16:10 Národnostný magazín [i] 16:35 Správy - Hírek [i] 16:45 Regionálny denník [i] 17:20 Corgoň liga [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Náhoda a veda 3/6 [i] 20:50 Test magazín [i] 21:05 Diagnóza 95 [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Filmový klub [i] 23:55 Udalosti ČT [i] 00:20 Test magazín [i] 00:25 Národnostný magazín [i] 00:55 Správy - Hírek [i] 01:00 Správy STV [i] 01:25 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Skutočné príbehy [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 62 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Derrick II. 77 [i] 10:50 Matlock VII. 10 [i] 11:50 Komisárka 50 [i] 12:50 Život na zámku 50 [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:40 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 SHARK 14 [i] 17:00 Varí vám to [i] 17:40 Panelák 69 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 70 [i] 20:40 NOVINY PLUS 21:00 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 1/24 [i] 21:55 De Facto [i] 22:35 Kriminálka San Francisco 7 [i] 23:35 Autopsie - Objasnené prípady vrážd [i] 00:45 KRIMI NOVINY 01:15 Sexi Výhra [i] 02:15 C. S. I. : Kriminálka Miami II. 1/24 [i] 03:00 Autopsie - Objasnené prípady vrážd [i] 03:50 Záchranný tím SAR [i] 04:35 Nové bývanie [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 TVŠ: Znáte je dobře? [i] 09:15 Zeměpis světa 1/5 [i] 09:30 Archivní návraty [i] 10:15 Inventura Písniček pod rentgenem [i] 10:55 Cesty sochaře Vladimíra Preclíka za kameny pokání [i] 11:25 Hrady a zámky - bílá místa naší historie [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Rodinné křižovatky [i] 14:05 McLeodovy dcery III 25/30 [i] 14:50 Kung-fu: Legenda pokračuje IV 16/22 [i] 15:35 Simpsonovi XIII 3/22 [i] 16:00 Věda je zábava III 13/26 [i] 16:25 Tykadlo [i] 16:45 Kouzelná školka [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Chalupa je hra [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Pěknice plstnatá [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Kritické okamžiky: Čelní srážka [i] 20:55 Všechnopárty [i] 21:40 Co týden vzal [i] 22:10 Retro [i] 22:35 Burianův den žen [i] 23:05 Uprostřed běhu [i] 23:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:55 Reportéři ČT [i] 00:30 Na cestě po Kostarice [i] 01:00 Taxík [i] 01:30 Mezi námi zvířaty [i] 01:55 McLeodovy dcery III 25/30 [i] 02:40 Chcete mě? [i] 02:55 TJ Roma [i] 03:15 Regiony ČT24 03:40 Zajímavosti z regionů [i] 04:05 Zajímavosti z regionů Brno 04:30 Zajímavosti z regionů Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:25 Toulavá kamera [i] 05:50 Přírodní krásy Japonska: Řeka Koza [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech [i] 07:25 Události v regionech Brno 07:35 Události v regionech Ostrava 07:50 Panorama [i] 08:30 Kosmopolis [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Zrzohlávka rudozobá [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:50 Hřiště 7 [i] 15:00 Mýty a fakta historie: Iásón a zlaté rouno [i] 16:00 Medicína pro 21. století [i] 16:15 Van Gogh: Slunečnice 10/17 [i] 17:05 Nepohodlní 13/13 [i] 17:25 Zpět k pramenům [i] 17:45 Dvaasedmdesát jmen české historie 6/72 [i] 18:00 Klíč [i] 18:30 Babylon [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Adult English Zone 14/26 [i] 19:30 Buď fit s ČT [i] 19:35 Simpsonovi XIII 3/22 [i] 20:00 Rodinné křižovatky [i] 20:30 Tři barvy: Červená [i] 22:05 Papírový hrad [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Kinobox [i] 23:40 Fahrenheit 9/11 [i] 01:45 Gejzíry a elixíry [i] 02:25 Sen o lázních [i] 02:45 Rudá hvězda nad Německem 3/3 [i] 03:30 Náš venkov [i] 03:45 Sváteční slovo speciálního pedagoga [i] 03:50 Znamení a rituály [i] 04:05 Světci a svědci [i] 04:20 Cesty víry [i] 04:40 Křesťanský magazín [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 39 [i] 09:30 Manželčina pomsta [i] 11:20 Ulice 192 [i] 12:05 To je vražda, napsala XI 18 [i] 12:55 Lenssen & spol. [i] 13:50 Dva a půl chlapa III 8 [i] 14:20 Veronica Mars III 8 [i] 15:15 Smallville VI 18 [i] 16:05 Odložené případy IV 20 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI 2 [i] 18:30 Ulice 915, 916 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 39 [i] 21:20 Kriminálka Miami IV 15 [i] 22:15 112 [i] 22:50 Zjevení [i] 00:35 Da Vinciho případy V 2 [i] 01:25 Novashopping 01:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:45 Občanské judo [i] 03:15 Áčko [i] 04:20 Ženatý se závazky 236, 237 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:30 Tabaluga I 12 [i] 07:05 Scooby a Scrappy Doo I 5 [i] 07:30 Sabrina - mladá čarodějnice V 17 [i] 08:00 Datel Woody [i] 08:15 Přátelé I 22 [i] 08:45 St. Tropez V 90 [i] 09:50 Poldové z přístavu IV 22 [i] 10:50 Sedmé nebe IV 13 [i] 11:45 Diagnóza vražda IV 15 [i] 12:45 Hunter II [i] 13:45 Odpadlík II 19 [i] 14:45 Chirurgové 31 [i] 15:40 Zločiny ze sousedství I 7 [i] 16:40 Drzá Jordan II 11 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 Milionář [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé I 23 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy II 77 [i] 21:15 Den poté [i] 23:45 Nemocnice Chicago Hope V 4 [i] 00:40 Sexy šance 01:20 Volejte Věštce 02:25 40. okrsek I 1 [i] 04:00 Receptář prima nápadů [i] 04:55 Svět 2008 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 08:45 Extrémní sporty [i] 09:15 Watts [i] 09:30 Fotbal [i] 09:45 Tenis [i] 10:00 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 20:30 Tenis [i] 20:45 Fotbal [i] 22:45 Watts [i] 23:00 Tenis [i] 00:00 Fotbal [i] 01:00 Motorismus [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Pes baskervillský [i] 08:00 Jane Doeová: Ano, vzpomínám si [i] 10:00 McLeodovy dcery III 46 [i] 11:00 Náš dům [i] 13:00 Soudkyně Amy V 16 [i] 14:00 McLeodovy dcery III 46 [i] 15:00 Jane Doeová: Ano, vzpomínám si [i] 17:00 Soudkyně Amy V 16 [i] 18:00 Nekonečný svět 1/3 [i] 20:00 Drzá Jordan VI 4 [i] 21:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 5 [i] 22:00 Tichý svědek I 4 [i] 23:00 Drzá Jordan VI 4 [i] 00:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 5 [i] 01:00 Tichý svědek I 4 [i] 02:00 Náš dům [i] 04:00 Pes baskervillský [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Špína, kam se podíváš 9/14 [i] 05:30 Špína, kam se podíváš 10/14 [i] 06:00 Nomádi moří 2/5 [i] 07:10 Grónsko [i] 08:15 Vybíraví jedlíci 4/10 [i] 09:15 Jamie v Austrálii 2/10 [i] 10:20 Království divočiny 6/6 [i] 11:20 Zahrady a čas 2/7 [i] 12:35 Vybíraví jedlíci 4/10 [i] 13:35 Pouště promlouvají 13/14 [i] 14:10 Pouště promlouvají 14/14 [i] 14:45 Putování 2/4 [i] 15:50 Jamie v Austrálii 2/10 [i] 16:55 Zahrady a čas 2/7 [i] 18:10 Budapešť nadivoko [i] 18:50 Papua-Nová Guinea [i] 19:30 Království divočiny 6/6 [i] 20:35 Nic mi to neudělalo 4/4 [i] 21:40 Tajemství posloupnosti 13/16 [i] 22:15 Tajemství posloupnosti 14/16 [i] 22:50 Závody ve zbrojení 7/8 [i] 23:55 Manželé a státníci 1/3 [i] 00:55 Špína, kam se podíváš 11/14 [i] 01:25 Špína, kam se podíváš 12/14 [i] 01:55 Odhalení egyptských záhad [i] 03:00 Závody ve zbrojení 7/8 [i] 04:00 Manželé a státníci 1/3 [i] 04:55 Špína, kam se podíváš 11/14 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 X-Men [i] 07:45 Góóól! II [i] 09:40 Maska zrcadla [i] 11:20 Před kamerou 22 [i] 11:50 Lekce řízení [i] 13:25 Srdce v roztoužení [i] 14:55 Poslední den na obzoru [i] 16:30 V křesle režiséra [i] 18:15 Trenérka [i] 20:00 Vincentův svět III. : Návrat krále 17 [i] 20:30 Mé srdce pohřběte u Wounded Knee [i] 22:40 Občan Havel [i] 00:45 Na lince je vrah [i] 02:10 Operace: Zlomený šíp [i] 03:55 Občan Havel [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Ó, jak jsi krásný! [i] 11:45 Ricky Martin: Black & White Tour 2007 [i] 12:35 Co způsobil Winn-Dixie [i] 14:20 Alchymie lásky [i] 15:45 Dlouho hledaný syn [i] 17:15 Bezva prachy [i] 18:45 Vítězný hřebec [i] 20:30 Má první svatba [i] 22:00 V dobrém i zlém [i] 23:30 Tráva III 1 [i] 23:55 Tráva III : Prachy v bazénu 2 [i] 00:25 To je Elvis [i] 02:05 Má první svatba [i] 03:35 Tráva III 1 [i] 04:00 Tráva III : Prachy v bazénu 2 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Real iba remizoval s Bilbaom, bod zachránil Ronaldo v 87. minúte
Na archívnej snímke futbalista Realu Madrid Isco so spoluhráčmi.

NHL: Sharks zdolali Anaheim aj vo štvrtom zápase, postúpili do 2. kola
Hokejisti San Jose Sharks sú po Vegas Golden Knights druhým postupujúcim tímom do 2. kola play off NHL.

Eintracht Frankfurt postúpil do finále Nemeckého pohára
Hráč Frankfurtu Jonathan de Guzman (vpravo) v súboji s Amineom Haritom zo Schalke vo futbalovom zápase semifinále Nemeckého pohára FC Schalke 04 - Eintracht Frankfurt v Gelsenkirchene 18. apríla 2018.

NBA: Houston zvíťazil nad Minnesotou a v sérii vedie už 2:0 na zápasy
Basketbalisti Houstonu Rockets zdolali v noci na štvrtok v druhom stretnutí 1. kola play off NBA na domácej palubovke Minnesotu Timberwolves.

Aktuálne správy

Dnes má meno Jela, stupňov bude veľa
Na snímke žena a muž bežia popri brehu rieky Mohan pri východe slnka v nemeckom Frankfurte nad Mohanom.

Slovenská stážistka v Bundestagu: Učíme sa ako zlepšiť procesy v SR
Plenárne zasadnutie nemeckého parlamentu Bundestag v Berlíne. Archívna snímka.

Pravoslávna cirkev zbavila kňazského stavu muža, ktorý sexuálne zneužíval dievča
Cyperská pravoslávna cirkev zbavila kňazského stavu duchovného pre sexuálne zneužívanie dievčaťa, ktoré mal v pestúnskej starostlivosti, keď bolo malým dieťaťom. Informoval o tom v stredu biskup ...

V Bratislavskom kraji vlani opäť pribudlo bytov
Na území Bratislavského kraja stavbári vlani dokončili 5637 bytov, o 1089 viac ako v predchádzajúcom roku (index 123,9) a všetky v súkromnom vlastníctve, informoval ...

Vodohospodári: Kapacita starého koryta Dunaja nemusí byť dostatočná
Na starom koryte Dunaja sa bez odbornej diskusie a v tichosti pripravuje zámer na prehradenie starého koryta Dunaja vodnými dielami. Tvrdia to vodáci, ochranári i niektorí komunálni politici. Poukazujú pritom aj na čerstvý výrub ...

Rezort obrany dostal od USA ponuku na modernizáciu leteckých základní
Letisko Sliač. Ilustračná snímka.

Komik Ľubomír Lipský miloval jazz, nakoniec sa rozhodol pre herectvo
V roku 1923 sa narodil český herec LUBOMÍR LIPSKÝ.

Do kín vstupuje Pepík, v úlohe večného outsidera uvidíme M. Suchánka
Na snímke herec Michal Suchánek


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.