Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:25 Macocha 111-112/120 [i] 10:05 Pod bielymi plachtami: S vetrom za šťastím [i] 11:45 Duchovia z Hopewellu [i] 13:25 Jake a Tlsťoch IV. 17/24 [i] 14:20 Odložený prípad III. 13/23 [i] 15:10 Krok za krokom VI. 21-22/24 [i] 16:00 Kobra 11 III. 2/16 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VII. 1/13 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Susedia [i] 20:50 Aj múdry schybí [i] 22:10 Paľba [i] 22:40 112 [i] 23:20 Profesionálny lovec 2 [i] 01:10 JAG - Vojenská generálna prokuratúra X. 13-14/22 [i] 02:40 8 jednoduchých pravidiel II. 22-23/24 [i] 03:20 Everwood IV. 2/22 [i] 04:05 TELEVÍZNE NOVINY 04:30 Pohotovosť XII. 16/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 Rubi 96/115 [i] 08:30 O zvieratách a ľudoch 6/13 [i] 09:25 Opica,ktorá prekonala more [i] 10:20 Strata súvislostí [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:20 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 14:20 Spriaznení duchovia 1/22 [i] 15:05 Ranč Pri zelenej sedme 28/28 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 191/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 192/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Danielle Steelová: Spomienky [i] 21:45 Bratia a sestry 9/23 [i] 22:35 Klinika Grace 17/36 [i] 23:20 24 III.séria 13/24 [i] 00:05 Peniaze [i] 00:20 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 01:15 Sila lásky II. 191/357 [i] 02:00 Sila lásky II. 192/357 [i] 02:50 Slovensko DNES [i] 03:05 Správy STV [i] 03:25 Góly body sekundy [i] 03:35 Udalosti ČT [i] 04:00 Morské útočisko [i] 04:50 Dr.Quiz [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Správy STV [i] 06:25 Udalosti ČT [i] 06:50 Magazín o lietaní [i] 07:15 Separé [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Elá hop [i] 10:30 Megastavby II. 12/13 [i] 11:20 Regionálny denník [i] 12:25 Živá panoráma [i] 12:55 Luxusné hotely sveta 7/15 [i] 13:20 Poltón [i] 13:50 Orientácie [i] 14:15 Slovo [i] 14:20 Dychovka od Adama č.2 [i] 14:50 Odpískané [i] 15:20 Magazín ligy majstrov [i] 15:55 Motormagazín [i] 16:25 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:00 Regionálny denník [i] 18:00 Športové ozveny [i] 18:30 Slovensko DNES [i] 18:45 Správy - Hírek [i] 19:00 Život na mori 23/26 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 História futbalu: Nádherná hra 7/13 [i] 20:55 VAT [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Nočný filmový klub [i] 23:25 Anjeli strážni [i] 23:50 Udalosti ČT [i] 00:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 00:45 Správy - Hírek [i] 00:50 Slovensko DNES [i] 01:05 Správy STV [i] 01:30 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Skutočné príbehy [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 61 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Derrick II. 76 [i] 10:50 Matlock VII. 9 [i] 11:50 Komisárka 49 [i] 12:50 Život na zámku 49 [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:40 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 Blízko smrti [i] 17:00 Varí vám to [i] 17:40 Panelák 68 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 69 [i] 20:40 NOVINY PLUS 21:00 Kosti 11 [i] 22:00 SHARK 14 [i] 23:00 Črepiny [i] 23:55 Kosti 11 [i] 00:50 KRIMI NOVINY 01:20 Sexi Výhra [i] 02:25 Črepiny [i] 03:10 Záchranný tím SAR [i] 03:55 Autosalón [i] 04:25 NOVINY 04:45 ŠPORT 04:50 NOVINY PLUS
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 39/78 [i] 09:00 Pozdní máj [i] 10:25 Souboj vojevůdců 8/13 [i] 11:10 Stanislav Libenský a Jaroslava [i] 11:40 Neznalost neomlouvá aneb Cestou necestou [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Rodinné křižovatky [i] 14:05 McLeodovy dcery III 24/30 [i] 14:50 Kung-fu: Legenda pokračuje IV 15/22 [i] 15:35 Simpsonovi XIII 2/22 [i] 16:00 Věříš si? [i] 16:30 Záhady Toma Wizarda [i] 16:45 Kouzelná školka [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Kluci v akci [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Zrzohlávka rudozobá [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Dobrá čtvrť II 19/22 [i] 21:00 Na cestě po Kostarice [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 V zajetí železné opony 19/41 [i] 22:25 Hranice lásky [i] 00:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Politické spektrum [i] 00:40 168 hodin [i] 01:10 Příběhy domů [i] 01:25 Sex ve městě I 4/12 [i] 01:50 McLeodovy dcery III 24/30 [i] 02:35 Zpívání na farmě [i] 03:10 Regiony ČT24 03:35 Z metropole [i] 04:00 Týden v regionech Brno 04:30 Týden v regionech Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Jiří Pecha zkouší Krále Leara [i] 05:30 Auto Moto Revue [i] 05:55 Kalendárium [i] 06:10 Správy STV 06:35 ABCD ekologie aneb Životabudič [i] 06:40 Kultura.cz [i] 07:00 Kultura.cz [i] 07:30 Čétéčko [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Televizní klub neslyšících [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Snědek Kochův [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:30 Případ pro ombudsmana [i] 12:45 TVŠ - Znáte je dobře? [i] 13:00 Odhalené souvislosti [i] 13:15 Le petit gnome 3/6 [i] 13:30 Silák a drak [i] 14:40 Na nádech s Martinem Štěpánkem [i] 15:30 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:00 Atentát [i] 16:40 Nikde v Africe [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Na pomoc životu - cévní mozková příhoda [i] 19:25 Buď fit s ČT [i] 19:35 Simpsonovi XIII 2/22 [i] 20:00 Rudá hvězda nad Německem 3/3 [i] 20:45 Neznámí hrdinové [i] 21:15 Občanská hnutí: Čisté ruce 9/9 [i] 21:50 Mrtví jako já 14/14 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Echo Pražského jara 2008 [i] 23:20 Terra musica [i] 00:05 Fokus ČT24 [i] 00:30 Jede, jede poštovský panáček 1947/1994 [i] 01:45 Pěstuj si svou levačku [i] 01:55 Škola pošťáků [i] 02:10 Benefice Lubomíra Lipského [i] 03:05 Knižní svět [i] 03:30 Čtenářský deník... Michal Viewegh: Báječná léta pod psa [i] 03:45 Po hladině: Příroda [i] 04:00 Československý filmový týdeník 678/2379 [i] 04:10 Občanská hnutí: Čisté ruce 9/9 [i] 04:40 Tulák a jeho malíř [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 38 [i] 09:30 Drama v pennsylvánském dole [i] 11:20 Ulice 191 [i] 12:05 To je vražda, napsala XI 17 [i] 13:00 Lenssen & spol. [i] 13:50 Dva a půl chlapa III 7 [i] 14:20 Veronica Mars III 7 [i] 15:15 Smallville VI 17 [i] 16:05 Odložené případy IV 19 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VI 1 [i] 18:30 Ulice 913, 914 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kobra 11 XI 6 [i] 21:05 Víkend [i] 21:45 Vražedná čísla 1 [i] 22:40 Kluci to taky chtěj [i] 00:20 Poldové z Rosenheimu II 8 [i] 01:05 Novashopping 01:35 Áčko [i] 02:15 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:30 Tabaluga I 11 [i] 07:05 Scooby a Scrappy Doo I 4 [i] 07:30 Sabrina - mladá čarodějnice V 16 [i] 08:00 Datel Woody [i] 08:15 Přátelé I 21 [i] 08:45 St. Tropez V 89 [i] 09:50 Poldové z přístavu IV 21 [i] 10:50 Sedmé nebe IV 12 [i] 11:45 Diagnóza vražda IV 14 [i] 12:45 Hunter II [i] 13:45 Odpadlík II 18 [i] 14:45 Chirurgové 30 [i] 15:40 Zločiny ze sousedství I 6 [i] 16:40 Drzá Jordan II 10 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 Milionář [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé I 22 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ošklivka Katka 25 [i] 21:15 Zoufalé manželky III 13 [i] 22:15 Muži na stromech I 21 [i] 23:15 Specialisté na vraždy III 1 [i] 00:15 Nemocnice Chicago Hope V 3 [i] 01:10 Sexy šance 01:50 Volejte Věštce 02:55 Nedokonalé zločiny II 16 [i] 03:55 Nikdo není dokonalý [i] 04:50 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 08:45 Motorismus [i] 09:00 Motorismus [i] 09:30 Motorismus [i] 10:00 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:30 Tenis [i] 20:30 Tenis [i] 20:45 Fotbal [i] 21:00 Bojové sporty [i] 23:00 Tenis [i] 00:00 Cyklistika [i] 01:00 Fotbal [i] 01:15 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Srpnový sníh [i] 08:00 Záhadná žena: Vražda v lázních [i] 10:00 McLeodovy dcery III 45 [i] 11:00 Za úsvitu [i] 13:00 Soudkyně Amy V 15 [i] 14:00 McLeodovy dcery III 45 [i] 15:00 Záhadná žena: Vražda v lázních [i] 17:00 Soudkyně Amy V 15 [i] 18:00 Vražda k snídani [i] 20:00 Drzá Jordan VI 3 [i] 21:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 4 [i] 22:00 Tichý svědek I 3 [i] 23:00 Drzá Jordan VI 3 [i] 00:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 4 [i] 01:00 Tichý svědek I 3 [i] 02:00 Vražda k snídani [i] 04:00 Srpnový sníh [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Dobrodružné cestování Richarda Weise 34/42 [i] 05:25 Dobrodružné cestování Richarda Weise 35/42 [i] 06:00 Nomádi moří 1/5 [i] 07:10 Jeden jako druhý 11/12 [i] 07:45 Jeden jako druhý 12/12 [i] 08:20 Vybíraví jedlíci 3/10 [i] 09:20 Jamie v Austrálii 1/10 [i] 10:20 Království divočiny 5/6 [i] 11:25 Zahrady a čas 1/7 [i] 12:40 Vybíraví jedlíci 3/10 [i] 13:40 Pouště promlouvají 11/14 [i] 14:15 Pouště promlouvají 12/14 [i] 14:50 Putování 1/4 [i] 15:55 Jamie v Austrálii 1/10 [i] 16:55 Zahrady a čas 1/7 [i] 18:10 Jeden jako druhý 11/12 [i] 18:45 Jeden jako druhý 12/12 [i] 19:20 Království divočiny 5/6 [i] 20:25 Nic mi to neudělalo 3/4 [i] 21:30 Tajemství posloupnosti 11/16 [i] 22:05 Tajemství posloupnosti 12/16 [i] 22:40 Závody ve zbrojení 6/8 [i] 23:45 Ráj na zemi - vzestup a pád socialismu 3/3 [i] 00:55 Špína, kam se podíváš 9/14 [i] 01:30 Špína, kam se podíváš 10/14 [i] 02:00 Tutanchamonův meteorit [i] 03:00 Závody ve zbrojení 6/8 [i] 04:00 Ráj na zemi - vzestup a pád socialismu 3/3 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže [i] 08:25 Před kamerou 22 [i] 08:55 Zoom: Akademie pro superhrdiny [i] 10:25 Růžový panter [i] 11:55 Film o filmu: Roming [i] 12:10 Most do země Terabithia [i] 13:45 Kryštof Akustik Best of Tour [i] 14:45 X-Men [i] 16:25 Góóól! II [i] 18:20 Maska zrcadla [i] 20:00 Casino Royale [i] 22:20 Noční hlídka [i] 00:10 Ve vlastnictví státu 2: Krev v ulicích [i] 01:45 Casino Royale [i] 04:05 Noční hlídka [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Finty Dicka a Jane [i] 11:30 Dva v tom [i] 13:10 Let's Dance [i] 14:50 Ricky Martin: Black & White Tour 2007 [i] 15:40 Ó, jak jsi krásný! [i] 17:20 Co způsobil Winn-Dixie [i] 19:05 Alchymie lásky [i] 20:30 Více o vztazích svobodné matky [i] 22:00 Scény z partnerského života [i] 23:30 Hurikán Katrina: rekviem o čtyřech dějstvích 4 [i] 00:50 Jeskyně [i] 02:25 Více o vztazích svobodné matky [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Detroit zvíťazil v príprave nad Bostonom 5:1
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

Federer s Nadalom vyhrali na Laver Cupe štvorhru
Tím Európy zvýšil v sobotu svoj náskok na premiérovom ročníku tenisového Laver Cupu v Prahe, nad výberom sveta viedol po štvorhre už 9:3.

Slovák Rusnák prihral na gól, Real Salt Lake zdolal Seattle 2:0
Slovenský futbalový reprezentant Albert Rusnák pomohol v noci na nedeľu v zámorskej Major League Soccer (MLS) gólovou asistenciou k výhre Real Salt Lake 2:0 nad Seattle Sounders. V 52. ...

Parker obhájil v súboji s Furym majstrovský opasok WBO
Novozélandský boxer Joseph Parker

Aktuálne správy

V nedeľu môže pršať, pribaľte si na vychádzku aj dáždnik
V nedeľu bude ovplyvňovať počasie na území Slovenska tlaková níž. Má byť zamračené, občasný dážď. Teploty budú 11 až 16 stupňov Celzia.

Vďaka Ch. Soferovi je Bratislava pojmom v kruhu ortodoxných židov
Ilustračné foto židovského cintorína

Presuny vojenskej techniky cez Slovensko potrvajú do októbra
Ministerstvo obrany upozorňuje občanov na presuny vojenskej techniky cez územie Slovenska. Ako informovala agentúru SITA hovorkyňa ministerstva obrany Danka Capáková, presuny techniky spojeneckých ...

Dajte si pozor, v Ríme či oblasti Var vyčíňa vírus Chikungunya
V talianskom Ríme a jeho okolí či vo francúzskej oblasti Var hrozí riziko nákazy vírusom Chikungunya, varuje cestovateľov Úrad verejného zdravotníctva (ÚVZ) SR. Prenáša ...

Študenti pripravili na pondelok tretí protikorupčný pochod
Na archívnej snímke účastníci pochodu proti korupcii na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave

RAVASZ: Slovenčinu by sa mali deti z menšín učiť ako druhý jazyk
Na snímke Ábel Ravasz

Zomrel americký soulový spevák Charles Bradley
Americký soulový spevák Charles Bradley

Imrich Tököli vošiel do dejín ako vodca protihabsburského povstania
Sedmohradské knieža Imrich Tököli


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.