Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 TELEVÍZNE NOVINY 06:00 Malý zajac Bugs a priatelia I. 12/40 [i] 06:25 Duck Dodgers II. 4/26 [i] 06:50 Myšiak Stuart Little 2/13 [i] 07:20 Scooby Doo, kde si?! I. 3/17 [i] 07:45 Herkules V. 7/22 [i] 08:40 Veľký ťah Maxa Keebla [i] 10:15 Atlas [i] 10:55 Čarodejnice VII. 14-15/22 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy 13:00 Na telo [i] 13:40 Lampáreň [i] 14:05 Maverick [i] 16:35 Policajná akadémia 4 [i] 18:10 Srdcové záležitosti [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 PROMINENTI [i] 20:00 LET´S DANCE 2 [i] 22:20 V tieni zločinu I. 4/22 [i] 23:10 LET´S DANCE 2 - Horúčka nedeľňajšej noci [i] 23:35 Pavučina snov [i] 02:05 Ukradnutý život [i] 03:40 Vlny [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Vládcovia ľadovej ríše [i] 06:10 Veselá farma 36/40 [i] 06:15 Bol raz jeden život 22/26 [i] 06:45 Všetky psy idú do neba III. 30 [i] 07:05 Gumkáči 22/52 [i] 07:30 BB3B 1/13 [i] 07:55 Elá hop [i] 08:20 Si v obraze? [i] 08:50 Góóól [i] 09:20 SK8 [i] 10:05 Deti to vedia najlepšie [i] 11:00 Luxusné paláce 5/6 [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Svet v obrazoch [i] 13:35 Providence III. 6/22 [i] 14:30 Čierny Šíp 6/6 [i] 16:10 Pošta pre teba [i] 17:15 Zmenáreň [i] 17:50 Extra [i] 18:20 AIRBAG [i] 18:25 Večerníček [i] 18:30 GEN.Sk [i] 18:50 Správne číslo [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Rob Roy [i] 22:35 Darwinove ceny [i] 00:10 Inšpektor Morse 8 [i] 01:55 O 5 minút 12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Udalosti ČT [i] 06:25 Ryby, rybky, rybičky [i] 06:50 Televíkend [i] 07:15 Planéta ľudí-Výpravy za domorodcami Novej Guineji 4/7 [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Farmárska revue [i] 08:40 Svet záhad [i] 09:30 Dejiny kresťanstva [i] 10:00 Svätá omša na sviatok Božieho Tela [i] 12:30 Natura 2000 [i] 12:35 Cookie.sk [i] 12:55 Porsche super cup [i] 13:40 Formula 1 hlavné preteky [i] 16:00 Radosť zo života [i] 16:25 Hudobné nokturno [i] 17:15 Československý filmový týždenník [i] 17:30 Megastavby II. 12/13 [i] 18:25 Slovo [i] 18:30 Orientácie [i] 19:00 Luxusné hotely sveta 7/15 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Umenie 08 [i] 20:35 Ladislav Chudík [i] 21:50 Výlet do mladosti [i] 23:20 Odpískané [i] 23:45 Magazín ligy majstrov [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:35 Orientácie [i] 01:05 Slovo [i] 01:10 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY 06:00 Spider-Man [i] 06:25 Garfield [i] 08:00 Zabijácke inštinkty [i] 09:00 Blízko smrti [i] 11:00 Črepiny PLUS [i] 12:00 Autosalón [i] 12:45 Skutočný príbeh: Nikdy sa nevzdať [i] 15:00 Dvaja policajti [i] 17:20 Mafstory [i] 18:15 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY [i] 19:55 ŠPORT 20:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IV. 8 [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka New York III. 8 [i] 22:00 Nedeľné kinohity: Ja, robot [i] 00:25 Dvaja policajti [i] 02:30 Ja, robot [i] 04:25 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IV. 8 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Neznalost neomlouvá aneb Cestou necestou [i] 05:15 O češtině [i] 05:30 Nenechte si ujít [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Zpívánky [i] 06:05 Roste, kvete, zelená se 6/6 [i] 06:25 Mumínci 8/26 [i] 06:50 Včelka Mája [i] 07:15 Raníček s Dádou [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Hotel Herbich 8/13 [i] 11:50 Nenechte si ujít [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Vodnická čertovina [i] 14:05 Cesty víry [i] 14:30 Křesťanský magazín [i] 14:50 Pozdní máj [i] 16:15 Film o seriálu Dobrá čtvrť II [i] 16:30 Sváteční slovo speciálního pedagoga [i] 16:35 Na vrcholky hor s Vladimírem Čechem [i] 16:55 Divnopis - Lobzy [i] 17:05 Čétéčko [i] 17:25 Psí život [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:05 Etiketa [i] 18:15 Taxík [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:20 Události v regionech [i] 19:35 Předpověď počasí [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Trofej [i] 21:45 Hvězda mého srdce 6/8 [i] 22:05 168 hodin [i] 22:35 Zprávy 22:40 Branky, body, vteřiny 22:45 Losování Sportky a Šance 22:50 Dalziel a Pascoe X 4/5 [i] 00:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:35 Odpočívej v pokoji V 6/12 [i] 01:30 Svět umění: Hollywood před soudem [i] 02:30 Pavlač Ester Kočičkové [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:50 Správy STV 07:15 City Folk - Kolín nad Rýnem, 2003 07:50 Panorama [i] 08:30 Úsměvy Jana Šťastného [i] 09:15 Hledání ztraceného času 8 [i] 09:35 Po hladině: Příroda [i] 09:55 Kdy prestanem bláznit? [i] 10:55 Toulky s Ladislavem Smoljakem [i] 11:10 Mýty a fakta historie: Iásón a zlaté rouno [i] 12:10 Jsou určité hranice [i] 13:40 Svět umění: Hollywood před soudem [i] 14:40 Falešná hra s králíkem Rogerem [i] 16:20 Olympijská pohlednice [i] 16:30 Znamení a rituály [i] 16:45 Světci a svědci [i] 17:00 Páni mají radši blondýnky [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 To nejlepší z klasiky [i] 19:20 C. Debussy: Rytiny [i] 19:35 Simpsonovi XVII 20/22 [i] 20:00 Gejzíry a elixíry [i] 20:40 Sen o lázních [i] 21:00 Život v lázních [i] 21:20 Luhačovice, Jurkovičův nesplněný sen [i] 21:35 Prameny života [i] 22:00 Na plovárně s Helenou Raškovou [i] 22:25 Divadlo žije! České scény [i] 22:55 Pocta pro Ellingtona 2/2 [i] 23:35 Hodina pravdy [i] 00:30 Simpsonovi XVII 20/22 [i] 00:50 Magdalena Dobromila Rettigová [i] 02:35 Objevování planety Oceán 7/13 [i] 03:20 Kamera na cestách: Azalai [i] 04:05 Na vrcholky hor s Vladimírem Čechem [i] 04:25 Krásný ztráty [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:20 Novashopping 05:50 Ošklivé káčátko 36 [i] 06:20 Pan Magoo a animovaný svět 55 [i] 06:45 W.I.T.C.H. 22 [i] 07:15 Walt Disney a jeho kouzelný svět [i] 08:15 Sue Thomas: Agentka FBI 20 [i] 09:15 Brácha za všechny peníze [i] 11:00 On je žena! 2 [i] 12:10 Výměna manželek [i] 13:30 VC Monaka [i] 16:25 Křtiny [i] 17:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:55 Občanské judo [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 X Factor [i] 22:05 Střepiny [i] 22:35 Mr. GS [i] 23:05 X Factor - Kdo s koho?! [i] 23:35 Pasti, pasti, pastičky [i] 01:55 Da Vinciho případy V 1 [i] 02:40 Novashopping 03:10 Střepiny [i] 04:20 Ženatý se závazky 234, 235 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Štěně jménem Scooby Doo I 10 [i] 06:35 Taz-mania III 1 [i] 07:00 Scooby a Scrappy Doo I 3 [i] 07:20 Sylvester a Tweety [i] 07:35 Přátelé I 20 [i] 08:00 Válka století II 5 [i] 09:10 Svět 2008 [i] 09:40 Vraždy v Midsomeru V 3 [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Nedělní partie [i] 14:10 Nejúžasnější videa světa [i] 14:30 Letka Bouřliváků [i] 16:30 Zrozeni z moře [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé I 21 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ber nebo neber [i] 21:15 Chirurgové IV 3 [i] 22:15 Žralok I 21 [i] 23:15 Lovci duchů II 21 [i] 00:10 Devět rukojmí 3 [i] 01:00 Sexy šance 01:40 Volejte Věštce 02:45 Lovec a borec [i] 04:30 Nedělní partie [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 08:45 Motorismus [i] 09:15 Motorismus [i] 09:45 Motorismus [i] 10:30 Tenis [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:30 Tenis [i] 20:30 Tenis [i] 20:45 Volejbal [i] 22:15 Fotbal [i] 23:15 Motorismus [i] 23:30 Motorismus [i] 00:00 Volejbal [i] 00:45 Volejbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Sněhová královna [i] 08:00 Tisíc a jedna noc 2/2 [i] 10:00 Legenda Sleepy Hollow [i] 12:00 Tisíc a jedna noc 2/2 [i] 14:00 Tenkrát a dnes [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru: Otrávené ovoce [i] 18:00 Toulavý anděl [i] 20:00 Nekonečný svět 1/3 [i] 22:00 Vraždy v Midsomeru X 2 [i] 00:00 Ďáblova čísla [i] 02:00 Velitelkou v pekle [i] 04:00 Sněhová královna [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Sousedé ve válce 13/32 [i] 05:25 Sousedé ve válce 14/32 [i] 06:00 Doktorologie 9/13 [i] 06:30 Doktorologie 10/13 [i] 07:05 Doktorologie 11/13 [i] 07:35 Doktorologie 12/13 [i] 08:05 Povolání: cestovatel 7/20 [i] 08:40 Povolání: cestovatel 8/20 [i] 09:15 Cestami poznání 3/6 [i] 10:20 Cestami poznání 4/6 [i] 11:25 Mistrovské loupeže 12/14 [i] 12:35 Mladí, sexy a... s vařečkou [i] 13:35 Sousedé ve válce 1/32 [i] 14:10 Sousedé ve válce 2/32 [i] 14:40 Dobrodružné cestování Richarda Weise 34/42 [i] 15:10 Dobrodružné cestování Richarda Weise 35/42 [i] 15:45 Úžasná zvířata 4/4 [i] 16:55 Na úvěr 1/26 [i] 17:30 Na úvěr 2/26 [i] 18:05 Sousedé ve válce 15/32 [i] 18:35 Sousedé ve válce 16/32 [i] 19:10 Vychytávky 3/13 [i] 19:45 Vychytávky 4/13 [i] 20:20 Co nám prospívá 35/37 [i] 21:25 Mistrovské loupeže 13/14 [i] 22:40 Mars na obzoru 5/6 [i] 23:45 Záhadná diagnóza 7/7 [i] 00:45 Pouště promlouvají 7/14 [i] 01:20 Pouště promlouvají 8/14 [i] 01:55 Pouště promlouvají 9/14 [i] 02:30 Pouště promlouvají 10/14 [i] 03:00 Povolání: cestovatel 7/20 [i] 03:30 Povolání: cestovatel 8/20 [i] 04:00 Váleční oři 4/4 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Říkej mi strýčku [i] 07:30 Mořská panna, Aquamarine [i] 09:15 Ztraceni navěky [i] 11:05 Monkey Business - Nokia Tour 2007 [i] 12:40 Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže [i] 15:05 Zoom: Akademie pro superhrdiny [i] 16:30 Růžový panter [i] 18:00 Most do země Terabithia [i] 19:30 Před kamerou 22 [i] 20:00 Všichni královi muži [i] 22:05 Oktoberfest [i] 23:55 Vincentův svět III. : Mám tě! 16 [i] 00:25 Na stojáka 41 [i] 00:55 Hollywoodland [i] 03:00 Dějiny násilí [i] 04:30 Vražda na Presidiu [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Na Hromnice o den více [i] 09:40 ATL [i] 11:25 Měsíc a hvězdy [i] 13:10 Honba za klenotem Nilu [i] 14:55 Před kamerou 21 [i] 15:25 Finty Dicka a Jane [i] 16:55 Dva v tom [i] 18:40 Let's Dance [i] 20:20 Na Hromnice o den více [i] 22:00 Řekni, že mě miluješ 3 [i] 22:50 Jak řeknete, šéfe [i] 00:40 Stopy [i] 02:10 Godzilla [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Angličania deklasovali ČR, Portugalsko s Ukrajinou bez gólov
Anglickí futbalisti Eric Dier(vpravo) a Dele Alli (hore) a český futbalista Theodor Gebre Selassie počas zápasu A-skupiny kvalifikácie o postup na EURO 2020 Anglicko - Česko 22. marca 2019 v Londýne.

B. Bystrica proti Popradu iba druhýkrát, v sezóne úspešnejší kamzíci
Ilustračná snímka.

Sú to nevyspytateľné a komplikované preteky, Sagan na Miláno-San Remo zabojuje o titul
Prvá veľká klasika cyklistickej sezóny Miláno - San Remo je najdlhšia, ale aj najmenej predvídateľná. Na konci pretekov s dĺžkou 291 km a po vyše 7 hodinách v sedle bicykla sa môže tešiť z ...

Šilhavý po českom debakli vo Wembley: Výsledok je príliš krutý
Českí futbalisti odchádzajú z ihriska po skončení zápasu s Anglickom v rámci kvalifikácie na EURO2020, 22. marca 2019 v Londýne.

Aktuálne správy

Víkend bude slnečný, neváhajte vyjsť na vzduch
Ilustračná snímka.

Ak Šefčovič vyhrá prezidentské voľby, Slovensko dokáže nájsť dôstojnú náhradu na eurokomisára
Slovensko nebude mať problém, ak bude Maroš Šefčovič novým prezidentom SR, nájsť dosť fundovaných kandidátov na post eurokomisára. "Slovensko vie poskytnúť veľmi dôstojného ...

Macron: Summit EÚ nesplnil očakávania v oblasti ochrany klímy
Francúzsky prezident Emmanuel Macron na bruselskom summite, 22. marca 2019.

Vyšetrovanie o zasahovaní Ruska do amerických volieb ukončili
Na archívnej snímke americký osobitný vyšetrovateľ Robert Mueller.

Trump odvolal nové sankcie voči Severnej Kórei
Na archívnej snímke Donald Trump.

V Číne vybuchla továreň na výrobu pesticídov, počet obetí stúpa
Dym stúpa po explózii chemickej továrne, ku ktorej došlo v meste Jen-čcheng ležiacom vo východočínskej provincii Ťiang-su 21. marca 2019.

Svetový meteorologický deň je zameraný na Slnko, Zem a počasie
Na Slnko, Zem a počasie je v roku 2019 tematicky zameraný Svetový meteorologický deň, ktorý pripadá na 23. marca. Slnko dodáva energiu, ktorá je nevyhnutná pre život ...

Na pražskú televíznu vežu sa vracajú populárne plastiky bábätiek
Detail sochy lezúceho batolaťa na Žižkovskej televíznej veži v Prahe, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.