Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 TELEVÍZNE NOVINY 06:00 Malý zajac Bugs a priatelia I. 12/40 [i] 06:25 Duck Dodgers II. 4/26 [i] 06:50 Myšiak Stuart Little 2/13 [i] 07:20 Scooby Doo, kde si?! I. 3/17 [i] 07:45 Herkules V. 7/22 [i] 08:40 Veľký ťah Maxa Keebla [i] 10:15 Atlas [i] 10:55 Čarodejnice VII. 14-15/22 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy 13:00 Na telo [i] 13:40 Lampáreň [i] 14:05 Maverick [i] 16:35 Policajná akadémia 4 [i] 18:10 Srdcové záležitosti [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 PROMINENTI [i] 20:00 LET´S DANCE 2 [i] 22:20 V tieni zločinu I. 4/22 [i] 23:10 LET´S DANCE 2 - Horúčka nedeľňajšej noci [i] 23:35 Pavučina snov [i] 02:05 Ukradnutý život [i] 03:40 Vlny [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Vládcovia ľadovej ríše [i] 06:10 Veselá farma 36/40 [i] 06:15 Bol raz jeden život 22/26 [i] 06:45 Všetky psy idú do neba III. 30 [i] 07:05 Gumkáči 22/52 [i] 07:30 BB3B 1/13 [i] 07:55 Elá hop [i] 08:20 Si v obraze? [i] 08:50 Góóól [i] 09:20 SK8 [i] 10:05 Deti to vedia najlepšie [i] 11:00 Luxusné paláce 5/6 [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Svet v obrazoch [i] 13:35 Providence III. 6/22 [i] 14:30 Čierny Šíp 6/6 [i] 16:10 Pošta pre teba [i] 17:15 Zmenáreň [i] 17:50 Extra [i] 18:20 AIRBAG [i] 18:25 Večerníček [i] 18:30 GEN.Sk [i] 18:50 Správne číslo [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Rob Roy [i] 22:35 Darwinove ceny [i] 00:10 Inšpektor Morse 8 [i] 01:55 O 5 minút 12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Udalosti ČT [i] 06:25 Ryby, rybky, rybičky [i] 06:50 Televíkend [i] 07:15 Planéta ľudí-Výpravy za domorodcami Novej Guineji 4/7 [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Farmárska revue [i] 08:40 Svet záhad [i] 09:30 Dejiny kresťanstva [i] 10:00 Svätá omša na sviatok Božieho Tela [i] 12:30 Natura 2000 [i] 12:35 Cookie.sk [i] 12:55 Porsche super cup [i] 13:40 Formula 1 hlavné preteky [i] 16:00 Radosť zo života [i] 16:25 Hudobné nokturno [i] 17:15 Československý filmový týždenník [i] 17:30 Megastavby II. 12/13 [i] 18:25 Slovo [i] 18:30 Orientácie [i] 19:00 Luxusné hotely sveta 7/15 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Umenie 08 [i] 20:35 Ladislav Chudík [i] 21:50 Výlet do mladosti [i] 23:20 Odpískané [i] 23:45 Magazín ligy majstrov [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:35 Orientácie [i] 01:05 Slovo [i] 01:10 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY 06:00 Spider-Man [i] 06:25 Garfield [i] 08:00 Zabijácke inštinkty [i] 09:00 Blízko smrti [i] 11:00 Črepiny PLUS [i] 12:00 Autosalón [i] 12:45 Skutočný príbeh: Nikdy sa nevzdať [i] 15:00 Dvaja policajti [i] 17:20 Mafstory [i] 18:15 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY [i] 19:55 ŠPORT 20:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IV. 8 [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka New York III. 8 [i] 22:00 Nedeľné kinohity: Ja, robot [i] 00:25 Dvaja policajti [i] 02:30 Ja, robot [i] 04:25 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IV. 8 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Neznalost neomlouvá aneb Cestou necestou [i] 05:15 O češtině [i] 05:30 Nenechte si ujít [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Zpívánky [i] 06:05 Roste, kvete, zelená se 6/6 [i] 06:25 Mumínci 8/26 [i] 06:50 Včelka Mája [i] 07:15 Raníček s Dádou [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Hotel Herbich 8/13 [i] 11:50 Nenechte si ujít [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Vodnická čertovina [i] 14:05 Cesty víry [i] 14:30 Křesťanský magazín [i] 14:50 Pozdní máj [i] 16:15 Film o seriálu Dobrá čtvrť II [i] 16:30 Sváteční slovo speciálního pedagoga [i] 16:35 Na vrcholky hor s Vladimírem Čechem [i] 16:55 Divnopis - Lobzy [i] 17:05 Čétéčko [i] 17:25 Psí život [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:05 Etiketa [i] 18:15 Taxík [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:20 Události v regionech [i] 19:35 Předpověď počasí [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Trofej [i] 21:45 Hvězda mého srdce 6/8 [i] 22:05 168 hodin [i] 22:35 Zprávy 22:40 Branky, body, vteřiny 22:45 Losování Sportky a Šance 22:50 Dalziel a Pascoe X 4/5 [i] 00:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:35 Odpočívej v pokoji V 6/12 [i] 01:30 Svět umění: Hollywood před soudem [i] 02:30 Pavlač Ester Kočičkové [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:50 Správy STV 07:15 City Folk - Kolín nad Rýnem, 2003 07:50 Panorama [i] 08:30 Úsměvy Jana Šťastného [i] 09:15 Hledání ztraceného času 8 [i] 09:35 Po hladině: Příroda [i] 09:55 Kdy prestanem bláznit? [i] 10:55 Toulky s Ladislavem Smoljakem [i] 11:10 Mýty a fakta historie: Iásón a zlaté rouno [i] 12:10 Jsou určité hranice [i] 13:40 Svět umění: Hollywood před soudem [i] 14:40 Falešná hra s králíkem Rogerem [i] 16:20 Olympijská pohlednice [i] 16:30 Znamení a rituály [i] 16:45 Světci a svědci [i] 17:00 Páni mají radši blondýnky [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 To nejlepší z klasiky [i] 19:20 C. Debussy: Rytiny [i] 19:35 Simpsonovi XVII 20/22 [i] 20:00 Gejzíry a elixíry [i] 20:40 Sen o lázních [i] 21:00 Život v lázních [i] 21:20 Luhačovice, Jurkovičův nesplněný sen [i] 21:35 Prameny života [i] 22:00 Na plovárně s Helenou Raškovou [i] 22:25 Divadlo žije! České scény [i] 22:55 Pocta pro Ellingtona 2/2 [i] 23:35 Hodina pravdy [i] 00:30 Simpsonovi XVII 20/22 [i] 00:50 Magdalena Dobromila Rettigová [i] 02:35 Objevování planety Oceán 7/13 [i] 03:20 Kamera na cestách: Azalai [i] 04:05 Na vrcholky hor s Vladimírem Čechem [i] 04:25 Krásný ztráty [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:20 Novashopping 05:50 Ošklivé káčátko 36 [i] 06:20 Pan Magoo a animovaný svět 55 [i] 06:45 W.I.T.C.H. 22 [i] 07:15 Walt Disney a jeho kouzelný svět [i] 08:15 Sue Thomas: Agentka FBI 20 [i] 09:15 Brácha za všechny peníze [i] 11:00 On je žena! 2 [i] 12:10 Výměna manželek [i] 13:30 VC Monaka [i] 16:25 Křtiny [i] 17:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:55 Občanské judo [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 X Factor [i] 22:05 Střepiny [i] 22:35 Mr. GS [i] 23:05 X Factor - Kdo s koho?! [i] 23:35 Pasti, pasti, pastičky [i] 01:55 Da Vinciho případy V 1 [i] 02:40 Novashopping 03:10 Střepiny [i] 04:20 Ženatý se závazky 234, 235 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Štěně jménem Scooby Doo I 10 [i] 06:35 Taz-mania III 1 [i] 07:00 Scooby a Scrappy Doo I 3 [i] 07:20 Sylvester a Tweety [i] 07:35 Přátelé I 20 [i] 08:00 Válka století II 5 [i] 09:10 Svět 2008 [i] 09:40 Vraždy v Midsomeru V 3 [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Nedělní partie [i] 14:10 Nejúžasnější videa světa [i] 14:30 Letka Bouřliváků [i] 16:30 Zrozeni z moře [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé I 21 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ber nebo neber [i] 21:15 Chirurgové IV 3 [i] 22:15 Žralok I 21 [i] 23:15 Lovci duchů II 21 [i] 00:10 Devět rukojmí 3 [i] 01:00 Sexy šance 01:40 Volejte Věštce 02:45 Lovec a borec [i] 04:30 Nedělní partie [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 08:45 Motorismus [i] 09:15 Motorismus [i] 09:45 Motorismus [i] 10:30 Tenis [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:30 Tenis [i] 20:30 Tenis [i] 20:45 Volejbal [i] 22:15 Fotbal [i] 23:15 Motorismus [i] 23:30 Motorismus [i] 00:00 Volejbal [i] 00:45 Volejbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Sněhová královna [i] 08:00 Tisíc a jedna noc 2/2 [i] 10:00 Legenda Sleepy Hollow [i] 12:00 Tisíc a jedna noc 2/2 [i] 14:00 Tenkrát a dnes [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru: Otrávené ovoce [i] 18:00 Toulavý anděl [i] 20:00 Nekonečný svět 1/3 [i] 22:00 Vraždy v Midsomeru X 2 [i] 00:00 Ďáblova čísla [i] 02:00 Velitelkou v pekle [i] 04:00 Sněhová královna [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Sousedé ve válce 13/32 [i] 05:25 Sousedé ve válce 14/32 [i] 06:00 Doktorologie 9/13 [i] 06:30 Doktorologie 10/13 [i] 07:05 Doktorologie 11/13 [i] 07:35 Doktorologie 12/13 [i] 08:05 Povolání: cestovatel 7/20 [i] 08:40 Povolání: cestovatel 8/20 [i] 09:15 Cestami poznání 3/6 [i] 10:20 Cestami poznání 4/6 [i] 11:25 Mistrovské loupeže 12/14 [i] 12:35 Mladí, sexy a... s vařečkou [i] 13:35 Sousedé ve válce 1/32 [i] 14:10 Sousedé ve válce 2/32 [i] 14:40 Dobrodružné cestování Richarda Weise 34/42 [i] 15:10 Dobrodružné cestování Richarda Weise 35/42 [i] 15:45 Úžasná zvířata 4/4 [i] 16:55 Na úvěr 1/26 [i] 17:30 Na úvěr 2/26 [i] 18:05 Sousedé ve válce 15/32 [i] 18:35 Sousedé ve válce 16/32 [i] 19:10 Vychytávky 3/13 [i] 19:45 Vychytávky 4/13 [i] 20:20 Co nám prospívá 35/37 [i] 21:25 Mistrovské loupeže 13/14 [i] 22:40 Mars na obzoru 5/6 [i] 23:45 Záhadná diagnóza 7/7 [i] 00:45 Pouště promlouvají 7/14 [i] 01:20 Pouště promlouvají 8/14 [i] 01:55 Pouště promlouvají 9/14 [i] 02:30 Pouště promlouvají 10/14 [i] 03:00 Povolání: cestovatel 7/20 [i] 03:30 Povolání: cestovatel 8/20 [i] 04:00 Váleční oři 4/4 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Říkej mi strýčku [i] 07:30 Mořská panna, Aquamarine [i] 09:15 Ztraceni navěky [i] 11:05 Monkey Business - Nokia Tour 2007 [i] 12:40 Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže [i] 15:05 Zoom: Akademie pro superhrdiny [i] 16:30 Růžový panter [i] 18:00 Most do země Terabithia [i] 19:30 Před kamerou 22 [i] 20:00 Všichni královi muži [i] 22:05 Oktoberfest [i] 23:55 Vincentův svět III. : Mám tě! 16 [i] 00:25 Na stojáka 41 [i] 00:55 Hollywoodland [i] 03:00 Dějiny násilí [i] 04:30 Vražda na Presidiu [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Na Hromnice o den více [i] 09:40 ATL [i] 11:25 Měsíc a hvězdy [i] 13:10 Honba za klenotem Nilu [i] 14:55 Před kamerou 21 [i] 15:25 Finty Dicka a Jane [i] 16:55 Dva v tom [i] 18:40 Let's Dance [i] 20:20 Na Hromnice o den více [i] 22:00 Řekni, že mě miluješ 3 [i] 22:50 Jak řeknete, šéfe [i] 00:40 Stopy [i] 02:10 Godzilla [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Sock tretím semifinalistom turnaja majstrov v Londýne
Američan Jack Sock oslavuje výhru nad Nemcom Alexandrom Zverevom v súťaži ATP v O2 londýnskej O2 Aréne. 16. novembra 2017

Atletico Madrid predalo 15 akcií klubu izraelskému miliardárovi
Futbalista Atletica Madrid Antoine Griezmann. Ilustračná snímka.

NHL: Boston vďaka Chárovmu gólu vyhral na ľade LA Kings
Naľavo center Anze Kopitar, hráč Los Angeles Kings, vyvíja tlak na bostonského protivníka Seana Kuralyho počas poslednej tretiny hry NHL. 16. novembra 2017.

Video: Chára strelil víťazný gól Bostonu, prvý triumf Arizony v riadnom hracom čase
Slovenský hokejový obranca Bostonu Bruins Zdeno Chára strelil víťazný gól štvrtkového stretnutia zámorskej NHL na ľade Los Angeles Kings. Bruins zvíťazili 2:1, Chárov druhý presný zásah v ...

Aktuálne správy

Piatkové počasie bude mrzuté, takže vás poteší jedine voľný deň
Ilustračná snímka.

Uznávaná ekonómka Brigita Schmögnerová jubiluje
Na fotke Brigita Schmögnerová

Sedemnásty november sa spája s odporom študentov proti totalitnej moci
Ilustračná snímka z novembra 1989

Premiér Robert Fico odcestoval na sociálny samit do Göteborgu
Na snímke predseda vlády SR Robert Fico

J. Suk: Nežnej revolúcii pomohla neschopnosť komunistov reagovať
Nežná revolúcia, demonštrácia v Prahe.

Mnoho politikov zneužilo situáciu a dôveru voličov, rok 1989 vníma Kollár ako rok sklamaní
Pri spätnom hodnotení sa 17. november a rok 1989, bohužiaľ, vníma ako rok sklamaní, uviedlo hnutie Sme rodina - Boris Kollár vo vyhlásení k piatkovému výročiu nežnej ...

Americký filmový režisér Martin Scorsese oslavuje 75. narodeniny
V roku 1942 sa narodil MARTIN SCORSESE, americký filmový režisér, ktorého filmy - ako napríklad Taxikár, Zúriaci býk, Posledné pokušenie Krista, Mafiáni či Kundun - Život dalajlámu - patria k základom modernej svetovej ...

Vznik Medzinárodného dňa študentstva podnietili udalosti z roku 1939
Na archívnej snímke pohreb Jana Opletala.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.