TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 TELEVÍZNE NOVINY 06:00 Malý zajac Bugs a priatelia I. 11/40 [i] 06:25 Duck Dodgers II. 3/26 [i] 06:50 Myšiak Stuart Little 1/13 [i] 07:20 Scooby Doo, kde si?! I. 2/17 [i] 07:50 Chrisa nemá nikto rád I. 1-2/22 [i] 08:40 Olsen Twins: Zábavná cesta a sladkých šestnásť [i] 10:20 Priatelia VII. 23-24/24 [i] 11:10 Školský výlet - koniec dobrý, všetko dobré [i] 13:00 LET´S DANCE 2 [i] 15:05 Daredevil [i] 17:05 Škaredá Betty II. [i] 17:55 Na streche [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 Smotánka [i] 20:00 Guru [i] 22:10 Boeing 747 v ohrození [i] 00:50 Varan verzus kobra [i] 02:30 Prežiť: Zmetení vlnami [i] 03:20 Guru [i] 04:55 Smotánka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Luxusné paláce 5/6 [i] 06:10 Veselá farma 35/40 [i] 06:15 Bol raz jeden život 21/26 [i] 06:45 Všetky psy idú do neba III. 29 [i] 07:05 Gumkáči 21/52 [i] 07:30 Stratený svet 26/26 [i] 07:55 Hannah Montana 6/26 [i] 08:20 Si v obraze? [i] 08:50 Superchyty [i] 09:20 Hádaj, kto nás pozval? [i] 09:50 Pláž Makaha 4/10 [i] 10:35 Večne nespokojní II. 10/28 [i] 11:20 Vládcovia ľadovej ríše [i] 12:20 Motormagazín [i] 12:50 Postav dom, zasaď strom [i] 13:20 Ako sme vyrastali [i] 15:00 Čierny Šíp 5/6 [i] 16:40 Anna Lee 6/6 [i] 18:20 AIRBAG [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 Peniaze [i] 18:50 SOS [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Pošta pre teba [i] 21:20 Skutočný príbeh: Doktorka Gisella Perlová [i] 23:10 Superstar z geta [i] 00:40 Gunblast Vodka [i] 02:20 Takí sme boli [i] 03:20 Správy STV [i] 03:40 Góly body sekundy [i] 03:50 Postav dom, zasaď strom [i] 04:20 Zmenáreň [i] 04:45 Extra [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Slovensko DNES [i] 06:20 Správy - Hírek [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 06:50 Mestá z hliny 2 [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:30 Reflets II. 6/12 [i] 08:45 Rieky Francúzska 6/15 [i] 09:10 Pa a Pi [i] 09:20 Gombík [i] 09:50 Osobnosti [i] 09:55 Bojový plán 7/13 [i] 10:45 Polícia [i] 10:55 TKN [i] 11:25 Cookie.sk [i] 11:40 Magazín o lietaní [i] 12:05 GEN.Sk [i] 12:25 Línie,tvary,farby. 2/12 [i] 12:55 Neskrotná Severná Amerika 3/6 [i] 13:55 Formula 1 kvalifikácia [i] 15:05 Poltón [i] 15:35 Separé [i] 16:05 Kapura [i] 16:50 Farmárska revue [i] 17:05 Olympijský magazín [i] 17:35 Zábavný televízny archív 1996 [i] 18:00 Oskar bez bariér [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Svet záhad [i] 20:55 Anjeli strážni [i] 21:30 City Folk 7/13 [i] 22:00 Kino na Dvojke [i] 00:25 BJD 2006 [i] 01:20 Udalosti ČT [i] 01:45 Motormagazín [i] 02:15 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:10 Lovci netvorov [i] 07:10 Spider-Man [i] 07:35 Preteky Nascar [i] 08:00 Malí rytieri [i] 08:35 Cyborg 009 [i] 09:00 Čínsky sen [i] 11:00 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Zločin z vášne [i] 13:00 Titanic [i] 17:15 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Ruky nad kolískou [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Garfield [i] 21:55 Boh odpúšťa. . . Ja nie! [i] 00:20 Nočné kino: Jill Rips [i] 02:00 Podsvetie [i] 03:55 Najrýchlejší z rýchlych [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma [i] 05:55 Už nám byly tři [i] 06:05 Hurá na myši 06:10 Mumínci 8/26 [i] 06:35 Sezame, pojď si hrát 38/78 [i] 07:00 Seržant Proužek 10/26 [i] 07:10 Včelka Mája [i] 07:35 Garfield a přátelé II 7/26 [i] 08:00 Můj mazlíček [i] 08:15 Silák a drak [i] 09:20 Malý televizní kabaret [i] 10:00 Případy detektiva Packala [i] 10:30 Blázen z laboratoře 4 [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:05 Cesta k vítězství 12/23 [i] 13:20 Putování s příšerami 1/3 [i] 13:50 Mezi námi zvířaty [i] 14:20 Móda - Extravagance - Manýry [i] 14:45 Okouzlení VIII 28/54 [i] 15:40 Korunní princ 1/2 [i] 17:10 Film o filmu Karamazovi [i] 17:25 Naslepo [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:10 Přízraky mezi námi 3/14 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:20 Události v regionech [i] 19:35 Předpověď počasí [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Hodina pravdy [i] 21:00 Eurovision Song Contest 2008 [i] 00:15 Zprávy 00:20 Branky, body, vteřiny 00:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:30 Soumrak nad Manhattanem [i] 02:20 Zlaté rybičky [i] 03:45 13. komnata Radka Banga-Gipsy [i] 04:15 Uvolněte se, prosím [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 05:10 Nepohodlní 12/13 [i] 05:25 Paměť stromů [i] 05:45 Dvaasedmdesát jmen české historie 5/72 [i] 06:00 Počesku [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech [i] 07:25 Události v regionech Brno 07:35 Události v regionech Ostrava 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Lidské mládě 1/3 [i] 09:25 Folklorika [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 Za vesnickými muzikanty [i] 10:40 Knižní svět [i] 11:10 Čtenářský deník... Michal Viewegh: Báječná léta pod psa [i] 11:30 Simpsonovi XIII 1/22 [i] 11:55 Pětka v Pomeranči [i] 12:50 Game Page [i] 13:10 Sabotáž [i] 13:40 Abbey Road: Live 8/12 [i] 14:30 Kinobox [i] 15:00 Velká cena města Pardubice [i] 16:10 Tahače 2007 - nejlepší okamžiky sezony [i] 16:25 Kamera na cestách: Azalai [i] 17:10 Objevování planety Oceán 7/13 [i] 18:00 O češtině [i] 18:15 Toulky s Ladislavem Smoljakem [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 Slavné klavírní přídavky [i] 19:30 V. Otto: Pražské tance [i] 19:35 Simpsonovi XIII 1/22 [i] 20:00 Symfonický orchestr Českého rozhlasu [i] 21:30 Kdy prestanem bláznit? [i] 22:25 Echo Pražského jara 2008 [i] 22:40 Noc s Andělem [i] 00:10 Velká noční hudba 04:00 Na plný pecky [i] 04:40 Grotesky [i] 04:55 Malá ranní hudba
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:20 Novashopping 05:55 Pan Magoo a animovaný svět 54 [i] 06:20 W.I.T.C.H. 21 [i] 06:50 Walt Disney a jeho kouzelný svět [i] 07:45 Kalifornské léto II 2 [i] 08:45 Eso [i] 10:00 Moje první láska [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Hotel Modrá hvězda [i] 14:10 Erin Brockovich [i] 16:40 Příště budeme chytřejší, staroušku! [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Okrsek 49 [i] 22:20 Bratrstvo vlků - Hon na bestii [i] 01:00 Sex on-line [i] 02:15 Novashopping 02:45 Český bodygard [i] 04:15 Ženatý se závazky 232, 233 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Štěně jménem Scooby Doo I 9 [i] 06:35 Taz-mania II 13 [i] 07:00 Scooby a Scrappy Doo I 2 [i] 07:20 Sylvester a Tweety [i] 07:35 Přátelé I 19 [i] 08:00 Fresh Prince I 10 [i] 08:35 Fresh Prince I 11 [i] 09:10 Autosalon [i] 10:05 M*A*S*H 168 [i] 10:35 M*A*S*H 169 [i] 11:05 Wolffův revír I 8 [i] 12:10 Hercule Poirot III 7 [i] 13:25 Helicops I 6 [i] 14:30 Concorde - Letiště 1979 [i] 16:50 Tucet špinavců - Druhá mise [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé I 20 [i] 19:55 Počasí 20:00 Šílená/Krásný [i] 22:10 Lovec policajtů [i] 00:20 Policejní dohled [i] 02:25 Sexy šance 03:05 Volejte Věštce 04:10 Horečka I 13 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 09:00 Fotbal [i] 10:30 Fotbal [i] 11:00 Cyklistika [i] 12:30 Motorismus [i] 13:00 Fotbal [i] 15:00 Cyklistika [i] 17:30 Fotbal [i] 18:30 Fotbal [i] 20:30 Viking [i] 21:00 Bojové sporty [i] 00:00 Motorismus [i] 00:30 Fotbal [i] 01:30 Motorismus [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Dar z lásky: Příběh Daniela Huffmana [i] 08:00 Tisíc a jedna noc 1/2 [i] 10:00 Nenapravitelná [i] 12:00 Tisíc a jedna noc 1/2 [i] 14:00 Láska paní Lambertové [i] 16:00 Štěstí věčné lásky [i] 18:00 Vraždy v Midsomeru: Otrávené ovoce [i] 20:00 Hrátky s nebezpečím [i] 22:00 Zlá předtucha [i] 00:00 Jak ukrást Sinatru [i] 02:00 Pulitzerova cena [i] 04:00 Dar z lásky: Příběh Daniela Huffmana [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Špína, kam se podíváš 8/14 [i] 06:00 Nic mi to neudělalo 1/4 [i] 07:05 Nic mi to neudělalo 2/4 [i] 08:10 Smrt na fotbalovém hřišti [i] 09:25 Dávní bohové 5/6 [i] 10:00 Dávní bohové 6/6 [i] 10:35 Cheopsova pyramida [i] 11:40 V zemi Černých faraonů [i] 12:50 V cizí kuchyni 13/26 [i] 13:20 Design a designéři 2/13 [i] 13:40 Vítejte na svatební hostině 26/26 [i] 14:10 Tradiční maďarské potraviny 6/6 [i] 14:50 Dobrodružné cestování Richarda Weise 32/42 [i] 15:20 Dobrodružné cestování Richarda Weise 33/42 [i] 15:50 Úžasná zvířata 3/4 [i] 16:55 Jamie vaří doma o vánocích [i] 18:00 Sousedé ve válce 13/32 [i] 18:35 Sousedé ve válce 14/32 [i] 19:10 Vychytávky 1/13 [i] 19:45 Vychytávky 2/13 [i] 20:20 Co nám prospívá 34/37 [i] 21:25 Mistrovské loupeže 12/14 [i] 22:40 Mars na obzoru 4/6 [i] 23:45 Záhadná diagnóza 6/7 [i] 00:50 Pouště promlouvají 1/14 [i] 01:25 Pouště promlouvají 2/14 [i] 02:00 Pouště promlouvají 3/14 [i] 02:30 Pouště promlouvají 4/14 [i] 03:00 Pouště promlouvají 5/14 [i] 03:30 Pouště promlouvají 6/14 [i] 04:00 Váleční oři 3/4 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Na stojáka 41 [i] 06:00 Tlustý Albert [i] 07:35 Roboti [i] 09:05 Tygrova brigáda [i] 11:10 Tajná přání [i] 12:55 Rebelka [i] 14:35 Dům u jezera [i] 16:15 Základ rodiny [i] 17:55 Občan Havel [i] 20:00 Marie [i] 21:25 Dveře dokořán [i] 23:20 Chlapi z karavanů [i] 00:50 Alibi [i] 02:20 Operace: Zlomený šíp [i] 04:05 Capote [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Let Fénixe [i] 09:55 Auta [i] 11:50 Les Boys IV. [i] 13:55 Před kamerou 21 [i] 14:25 Dorothy [i] 15:50 Ohnivé vozy [i] 17:50 Svatební den [i] 19:10 Zpátky ve hře [i] 20:35 Zavolej mi! Vzestup a pád Heidi Fleissové [i] 22:00 Firewall [i] 23:45 Má první svatba [i] 01:15 Tristram Shandy: Ptákovina a bejkárna [i] 02:50 Borci [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

C. Ronaldo nebude čeliť obvineniu v kauze údajného znásilnenia
Cristiano Ronaldo, archívna snímka.

S Jágrom počítajú v Kladne aj v novej sezóne, no dnes váži 121 kíl
Český hokejista Jaromír Jágr.

Nagy prekonal na MS starý rekord Géryho, Klobučník obsadil 38. priečku
Richard Nagy, archívna snímka.

Sersen zostáva v HC Slovan Bratislava napriek ponukám zo zahraničia, Kukumberg si chce zahrať vo finále
Hokejisti Slovana Bratislava začali v pondelok s prípravou na novú sezónu. Vedenie klubu oznámilo mená 21 hráčov, s ktorými sa dohodli na vzájomnej spolupráci. Stantien zatiaľ spokojný Na ...

Aktuálne správy

Utorok bude polooblačný, teploty sa vyšplhajú k tridsiatke
Dnes bude polooblačno. Teploty sa budú pohybovať od 24 do 29 stupňov Celzia.

Predstaviteľ rázovitých postáv S. Adamčík sa narodil pred 115 rokmi
Samuel Adamčík, archívna snímka.

L. Sólymos: Hranice Karpatských bukových pralesov určíme
Na archívnej snímke minister životného prostredia Slovenskej republiky László Sólymos.

V Dunajskej Strede vybudovali dve úschovne bicyklov
Ilustračná snímka.

Partizánsky oddiel Štúr vznikol pri Hornej Súči
Ilustračná snímka.

V utorok by mali na ŠTS vypovedať prví svedkovia v kauze TV zmeniek
Na snímke pojednávanie s bývalým riaditeľom TV Markíza Pavlom R. v kauze falšovania zmeniek na Špecializovanom trestnom súde v Pezinku 22. júla 2019.

Daniel Radcliffe, alias Harry Potter má 30 rokov
Napínavé príbehy britskej spisovateľky J. K. Rowlingovej o čarodejníckom učňovi Harry Potterovi si získali zástupy obdivovateľov. Čarovný svet kúziel, magických bytostí, boja ...

Štiavnická knižnica vyráža za ľuďmi, čítať si budú pri tajchoch
Tajch neďaleko Banskej Štiavnice, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.