Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:50 Macocha 109-110/120 [i] 10:30 Tootsie [i] 12:50 Mr. Bean [i] 13:20 Jake a Tlsťoch IV. 16/24 [i] 14:15 Odložený prípad III. 12/23 [i] 15:10 Krok za krokom VI. 19-20/24 [i] 16:05 Kobra 11 III. 1/16 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VI. 15/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Susedia [i] 20:45 Mesto tieňov [i] 22:10 Vražda v Bielom dome [i] 00:15 Komando samurajov [i] 02:00 Bez slova [i] 03:35 Znovu po smrti [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 Tiene hriechu 136 [i] 08:30 O zvieratách a ľudoch 5/13 [i] 09:25 To sme my, opice 13/14 [i] 09:50 To sme my, opice 14/14 [i] 10:20 O dve slabiky pozadu [i] 11:45 Test magazín [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 14:10 Hviezdna loď Galactica III. 20/20 [i] 15:00 Ranč Pri zelenej sedme 27/28 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 189/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 190/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Takí sme boli [i] 21:20 Spravodlivosť [i] 23:00 Zločin a trest na predmestí [i] 00:40 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 01:25 Sila lásky II. 189/357 [i] 02:15 Sila lásky II. 190/357 [i] 03:05 Slovensko DNES [i] 03:20 Správy STV [i] 03:45 Góly body sekundy [i] 03:50 Reportéri [i] 04:20 Radosť zo života [i] 04:50 Svet v obrazoch [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Slovensko DNES [i] 06:40 Správy - Hírek [i] 06:45 Udalosti ČT [i] 07:10 Správy a komentáre [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Gombík [i] 10:35 Regionálny denník [i] 11:35 Stalingrad 3/3 [i] 12:30 AIRBAG [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:05 Veľké záhady [i] 13:30 Ej,zavrť sa mi dievča [i] 14:05 Euro - naša mena [i] 15:35 Magazín o lietaní [i] 16:10 Polícia [i] 16:20 AIRBAG [i] 16:25 Separé [i] 17:00 Regionálny denník [i] 18:00 Televíkend [i] 18:30 Slovensko DNES [i] 18:45 Správy - Hírek [i] 19:00 Línie,tvary,farby. 2/12 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Bojový plán 7/13 [i] 20:55 GEN.Sk [i] 21:10 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Peniaze [i] 22:10 Eurokino [i] 00:05 Queen - A Night At The Opera [i] 00:55 Udalosti ČT [i] 01:20 Polícia [i] 01:25 Správy STV [i] 01:50 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Skutočné príbehy [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 60 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Derrick II. 75 [i] 10:50 Matlock VII. 8 [i] 11:50 Komisárka 48 [i] 12:50 Život na zámku 48 [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:40 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 Inside: Myseľ vraha 9 [i] 17:00 Varí vám to [i] 17:40 Panelák 67 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 68 [i] 20:45 Veľký televízny príbeh: Titanic [i] 00:45 Budem stále s tebou [i] 02:30 KRIMI NOVINY 02:55 Detroit Rock City [i] 04:30 Miesto činu: Hra s mínami [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Nové Město pražské [i] 09:15 Volba [i] 09:25 Zpívání při vínečku [i] 10:05 Televizní taneční [i] 10:25 Za vesnickými muzikanty [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Rodinné křižovatky [i] 14:05 McLeodovy dcery III 23/30 [i] 14:50 Simpsonovi XII 21/21 [i] 15:15 Garfield a přátelé II 7/26 [i] 15:40 Let 29 30/30 [i] 16:00 Svět Elmo 2/56 [i] 16:15 Ferda II 15/26 [i] 16:40 Bludiště [i] 17:10 Nenechte si ujít [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Případ pro ombudsmana [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Bydlení je hra [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Snědek Kochův [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:43 Losování Euromiliony 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nemocnice na kraji města 16/46 [i] 21:00 13. komnata Radka Banga-Gipsy [i] 21:30 Uvolněte se, prosím [i] 22:15 Sex ve městě I 4/12 [i] 22:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:45 Losování Euromiliony 22:50 Soudce 1/2 [i] 00:30 Všechnopárty [i] 01:10 Banánové rybičky [i] 01:40 Psí život [i] 02:05 McLeodovy dcery III 23/30 [i] 02:50 Regiony ČT24 03:15 Jistě, pane premiére 10/16 [i] 03:45 Na moll [i] 04:30 GORODOK - Dveře do Evropy [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Rodina, škola a já [i] 05:15 Komunikace je hra 10/13 [i] 05:35 Videoatlas naší přírody [i] 05:50 Hvězda mého srdce 5/8 [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech [i] 07:25 Události v regionech Brno 07:35 Události v regionech Ostrava 07:50 Panorama [i] 08:30 Nemám práci [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Střevlík lužní [i] 12:00 Zahrada je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Ta naše povaha česká [i] 13:15 Game Page [i] 13:35 Pomoc, umírá [i] 13:50 Hrůzostrašný dějepis 21/26 [i] 14:15 Šikulové [i] 14:30 Medúza [i] 15:05 Sportovci světa: Wimbledon 2006 [i] 16:00 Svět zázraků: Karakoram 1/3 [i] 16:25 Evropa dnes [i] 16:50 Tisíc let české myslivosti 4/16 [i] 17:20 Muzeum auto moto [i] 17:30 Přidej se [i] 17:45 Nedej se [i] 18:00 Kosmopolis [i] 18:30 City Folk - Kolín nad Rýnem, 2003 [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Magazín Ligy mistrů [i] 19:30 Nenechte si ujít [i] 19:35 Simpsonovi XII 21/21 [i] 20:00 Zázračná planeta: Lidské mládě 1/3 [i] 20:55 Jistě, pane premiére 10/16 [i] 21:30 Ladí neladí [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Golfmagazín [i] 23:35 Ajťáci 5/6 [i] 00:00 Dětinský SKUTR věnuje [i] 00:50 GORODOK - Dveře do Evropy [i] 01:20 BLUES & Wim Wenders [i] 03:00 Bezčasí [i] 03:50 Tisíc let české myslivosti 4/16 [i] 04:20 Evropa dnes [i] 04:45 Muzeum auto moto [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 37 [i] 09:30 Montanové 3/3 [i] 11:30 Ulice 190 [i] 12:20 To je vražda, napsala XI 16 [i] 13:15 Lenssen & spol. [i] 13:45 Dva a půl chlapa III 6 [i] 14:10 Veronica Mars III 6 [i] 15:10 Smallville VI 16 [i] 16:05 Odložené případy IV 18 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV [i] 18:30 Ulice 911, 912 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Šest dní, sedm nocí [i] 22:05 Strach nad Hongkongem [i] 00:35 Žhavé prázdniny [i] 01:25 Mrtvá zóna IV 11 [i] 02:10 Novashopping 02:40 Tabu [i] 04:15 Ženatý se závazky 230, 231 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:30 Tabaluga I 10 [i] 07:05 Scooby a Scrappy Doo I 1 [i] 07:30 Sabrina - mladá čarodějnice V 15 [i] 08:00 Datel Woody [i] 08:15 Přátelé I 18 [i] 08:45 St. Tropez V 88 [i] 09:50 Poldové z přístavu IV 20 [i] 10:50 Sedmé nebe IV 11 [i] 11:45 Diagnóza vražda IV 13 [i] 12:45 Hunter II [i] 13:45 Odpadlík II 17 [i] 14:45 Chirurgové 29 [i] 15:40 Zločiny ze sousedství I 5 [i] 16:40 Drzá Jordan II 9 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 Milionář [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé I 19 [i] 19:55 Počasí 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:15 Nepřítel státu [i] 00:00 Únos [i] 01:50 Sexy šance 02:30 Volejte Věštce 03:35 Nedokonalé zločiny II 15 [i] 04:30 Titáni 13 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Cyklistika [i] 10:30 Fotbal [i] 10:45 Fotbal [i] 12:30 Motorismus [i] 13:00 Fotbal [i] 14:45 Cyklistika [i] 15:00 Cyklistika [i] 17:30 Viking [i] 18:00 Fotbal [i] 18:30 Fotbal [i] 20:30 Fotbal [i] 20:45 Fotbal [i] 22:45 Poker [i] 23:45 Extrémní sporty [i] 00:15 Motorismus [i] 00:45 Motorismus [i] 01:15 Watts [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Baron a ostrý Bill [i] 08:00 Noemova archa 1/2 [i] 09:30 Noemova archa 2/2 [i] 11:00 Skandál v Čechách [i] 13:00 Soudkyně Amy V 14 [i] 14:00 Noemova archa 1/2 [i] 15:30 Noemova archa 2/2 [i] 17:00 Soudkyně Amy V 14 [i] 18:00 Případ neoprávněného zabití [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru X 2 [i] 22:00 Hrátky s nebezpečím [i] 00:00 Vloupání [i] 02:00 Případ neoprávněného zabití [i] 04:00 Baron a ostrý Bill [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Špína, kam se podíváš 6/14 [i] 06:00 Zájezd na Antarktidu [i] 07:05 Jeden jako druhý 9/12 [i] 07:40 Jeden jako druhý 10/12 [i] 08:15 Vybíraví jedlíci 2/10 [i] 09:15 Následníci Jamieho 4/4 [i] 10:20 Království divočiny 4/6 [i] 11:20 Za jídlem přes ulici 9/10 [i] 11:55 Za jídlem přes ulici 10/10 [i] 12:30 Vybíraví jedlíci 2/10 [i] 13:30 Pouště promlouvají 9/14 [i] 14:05 Pouště promlouvají 10/14 [i] 14:40 Zájezd na Antarktidu [i] 15:50 Následníci Jamieho 4/4 [i] 16:55 Za jídlem přes ulici 9/10 [i] 17:30 Za jídlem přes ulici 10/10 [i] 18:05 Jeden jako druhý 9/12 [i] 18:40 Jeden jako druhý 10/12 [i] 19:15 Království divočiny 4/6 [i] 20:20 Doktorologie 11/13 [i] 20:55 Doktorologie 12/13 [i] 21:30 Tajemství posloupnosti 9/16 [i] 22:05 Tajemství posloupnosti 10/16 [i] 22:40 Závody ve zbrojení 5/8 [i] 23:45 Ráj na zemi - vzestup a pád socialismu 2/3 [i] 00:55 Špína, kam se podíváš 7/14 [i] 01:25 Špína, kam se podíváš 8/14 [i] 01:55 Cestami poznání 4/6 [i] 02:55 Závody ve zbrojení 5/8 [i] 03:55 Ráj na zemi - vzestup a pád socialismu 2/3 [i] 04:55 Špína, kam se podíváš 7/14 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Pánem svého koutku [i] 07:35 V tom domě straší! [i] 09:05 Soví houkání [i] 10:35 Klik - život na dálkové ovládání [i] 12:20 Pekař [i] 13:45 Vražda je tak snadná [i] 15:10 Superman se vrací [i] 17:40 Roming [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 22 [i] 20:00 V křesle režiséra [i] 21:45 Na lince je vrah [i] 23:10 Mé srdce pohřběte u Wounded Knee [i] 01:20 Krycí jméno: Donnie Brasco [i] 03:25 V moci ďábla [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Stormbreaker [i] 11:35 Cinema, Cinema, Cinema 21 [i] 12:05 Ó, jak jsi krásný! [i] 13:45 Záchranáři [i] 16:00 Před kamerou 21 [i] 16:30 Flirt v rytmu flamenca [i] 18:15 Hranice možností [i] 20:10 Let Fénixe [i] 22:00 Hurikán Katrina: rekviem o čtyřech dějstvích 4 [i] 23:20 Šifra mistra Leonarda [i] 01:45 Dlouho hledaný syn [i] 03:15 Prodaná láska [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Sock tretím semifinalistom turnaja majstrov v Londýne
Američan Jack Sock oslavuje výhru nad Nemcom Alexandrom Zverevom v súťaži ATP v O2 londýnskej O2 Aréne. 16. novembra 2017

Atletico Madrid predalo 15 akcií klubu izraelskému miliardárovi
Futbalista Atletica Madrid Antoine Griezmann. Ilustračná snímka.

NHL: Boston vďaka Chárovmu gólu vyhral na ľade LA Kings
Naľavo center Anze Kopitar, hráč Los Angeles Kings, vyvíja tlak na bostonského protivníka Seana Kuralyho počas poslednej tretiny hry NHL. 16. novembra 2017.

Video: Chára strelil víťazný gól Bostonu, prvý triumf Arizony v riadnom hracom čase
Slovenský hokejový obranca Bostonu Bruins Zdeno Chára strelil víťazný gól štvrtkového stretnutia zámorskej NHL na ľade Los Angeles Kings. Bruins zvíťazili 2:1, Chárov druhý presný zásah v ...

Aktuálne správy

Piatkové počasie bude mrzuté, takže vás poteší jedine voľný deň
Ilustračná snímka.

Uznávaná ekonómka Brigita Schmögnerová jubiluje
Na fotke Brigita Schmögnerová

Sedemnásty november sa spája s odporom študentov proti totalitnej moci
Ilustračná snímka z novembra 1989

Premiér Robert Fico odcestoval na sociálny samit do Göteborgu
Na snímke predseda vlády SR Robert Fico

J. Suk: Nežnej revolúcii pomohla neschopnosť komunistov reagovať
Nežná revolúcia, demonštrácia v Prahe.

Mnoho politikov zneužilo situáciu a dôveru voličov, rok 1989 vníma Kollár ako rok sklamaní
Pri spätnom hodnotení sa 17. november a rok 1989, bohužiaľ, vníma ako rok sklamaní, uviedlo hnutie Sme rodina - Boris Kollár vo vyhlásení k piatkovému výročiu nežnej ...

Americký filmový režisér Martin Scorsese oslavuje 75. narodeniny
V roku 1942 sa narodil MARTIN SCORSESE, americký filmový režisér, ktorého filmy - ako napríklad Taxikár, Zúriaci býk, Posledné pokušenie Krista, Mafiáni či Kundun - Život dalajlámu - patria k základom modernej svetovej ...

Vznik Medzinárodného dňa študentstva podnietili udalosti z roku 1939
Na archívnej snímke pohreb Jana Opletala.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.