Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2018
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:50 Macocha 109-110/120 [i] 10:30 Tootsie [i] 12:50 Mr. Bean [i] 13:20 Jake a Tlsťoch IV. 16/24 [i] 14:15 Odložený prípad III. 12/23 [i] 15:10 Krok za krokom VI. 19-20/24 [i] 16:05 Kobra 11 III. 1/16 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VI. 15/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Susedia [i] 20:45 Mesto tieňov [i] 22:10 Vražda v Bielom dome [i] 00:15 Komando samurajov [i] 02:00 Bez slova [i] 03:35 Znovu po smrti [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 Tiene hriechu 136 [i] 08:30 O zvieratách a ľudoch 5/13 [i] 09:25 To sme my, opice 13/14 [i] 09:50 To sme my, opice 14/14 [i] 10:20 O dve slabiky pozadu [i] 11:45 Test magazín [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 14:10 Hviezdna loď Galactica III. 20/20 [i] 15:00 Ranč Pri zelenej sedme 27/28 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 189/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 190/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Takí sme boli [i] 21:20 Spravodlivosť [i] 23:00 Zločin a trest na predmestí [i] 00:40 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 01:25 Sila lásky II. 189/357 [i] 02:15 Sila lásky II. 190/357 [i] 03:05 Slovensko DNES [i] 03:20 Správy STV [i] 03:45 Góly body sekundy [i] 03:50 Reportéri [i] 04:20 Radosť zo života [i] 04:50 Svet v obrazoch [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Slovensko DNES [i] 06:40 Správy - Hírek [i] 06:45 Udalosti ČT [i] 07:10 Správy a komentáre [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Gombík [i] 10:35 Regionálny denník [i] 11:35 Stalingrad 3/3 [i] 12:30 AIRBAG [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:05 Veľké záhady [i] 13:30 Ej,zavrť sa mi dievča [i] 14:05 Euro - naša mena [i] 15:35 Magazín o lietaní [i] 16:10 Polícia [i] 16:20 AIRBAG [i] 16:25 Separé [i] 17:00 Regionálny denník [i] 18:00 Televíkend [i] 18:30 Slovensko DNES [i] 18:45 Správy - Hírek [i] 19:00 Línie,tvary,farby. 2/12 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Bojový plán 7/13 [i] 20:55 GEN.Sk [i] 21:10 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Peniaze [i] 22:10 Eurokino [i] 00:05 Queen - A Night At The Opera [i] 00:55 Udalosti ČT [i] 01:20 Polícia [i] 01:25 Správy STV [i] 01:50 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Skutočné príbehy [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 60 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Derrick II. 75 [i] 10:50 Matlock VII. 8 [i] 11:50 Komisárka 48 [i] 12:50 Život na zámku 48 [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:40 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 Inside: Myseľ vraha 9 [i] 17:00 Varí vám to [i] 17:40 Panelák 67 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 68 [i] 20:45 Veľký televízny príbeh: Titanic [i] 00:45 Budem stále s tebou [i] 02:30 KRIMI NOVINY 02:55 Detroit Rock City [i] 04:30 Miesto činu: Hra s mínami [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Nové Město pražské [i] 09:15 Volba [i] 09:25 Zpívání při vínečku [i] 10:05 Televizní taneční [i] 10:25 Za vesnickými muzikanty [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Rodinné křižovatky [i] 14:05 McLeodovy dcery III 23/30 [i] 14:50 Simpsonovi XII 21/21 [i] 15:15 Garfield a přátelé II 7/26 [i] 15:40 Let 29 30/30 [i] 16:00 Svět Elmo 2/56 [i] 16:15 Ferda II 15/26 [i] 16:40 Bludiště [i] 17:10 Nenechte si ujít [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Případ pro ombudsmana [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Bydlení je hra [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Snědek Kochův [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:43 Losování Euromiliony 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nemocnice na kraji města 16/46 [i] 21:00 13. komnata Radka Banga-Gipsy [i] 21:30 Uvolněte se, prosím [i] 22:15 Sex ve městě I 4/12 [i] 22:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:45 Losování Euromiliony 22:50 Soudce 1/2 [i] 00:30 Všechnopárty [i] 01:10 Banánové rybičky [i] 01:40 Psí život [i] 02:05 McLeodovy dcery III 23/30 [i] 02:50 Regiony ČT24 03:15 Jistě, pane premiére 10/16 [i] 03:45 Na moll [i] 04:30 GORODOK - Dveře do Evropy [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Rodina, škola a já [i] 05:15 Komunikace je hra 10/13 [i] 05:35 Videoatlas naší přírody [i] 05:50 Hvězda mého srdce 5/8 [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech [i] 07:25 Události v regionech Brno 07:35 Události v regionech Ostrava 07:50 Panorama [i] 08:30 Nemám práci [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Střevlík lužní [i] 12:00 Zahrada je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Ta naše povaha česká [i] 13:15 Game Page [i] 13:35 Pomoc, umírá [i] 13:50 Hrůzostrašný dějepis 21/26 [i] 14:15 Šikulové [i] 14:30 Medúza [i] 15:05 Sportovci světa: Wimbledon 2006 [i] 16:00 Svět zázraků: Karakoram 1/3 [i] 16:25 Evropa dnes [i] 16:50 Tisíc let české myslivosti 4/16 [i] 17:20 Muzeum auto moto [i] 17:30 Přidej se [i] 17:45 Nedej se [i] 18:00 Kosmopolis [i] 18:30 City Folk - Kolín nad Rýnem, 2003 [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Magazín Ligy mistrů [i] 19:30 Nenechte si ujít [i] 19:35 Simpsonovi XII 21/21 [i] 20:00 Zázračná planeta: Lidské mládě 1/3 [i] 20:55 Jistě, pane premiére 10/16 [i] 21:30 Ladí neladí [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Golfmagazín [i] 23:35 Ajťáci 5/6 [i] 00:00 Dětinský SKUTR věnuje [i] 00:50 GORODOK - Dveře do Evropy [i] 01:20 BLUES & Wim Wenders [i] 03:00 Bezčasí [i] 03:50 Tisíc let české myslivosti 4/16 [i] 04:20 Evropa dnes [i] 04:45 Muzeum auto moto [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 37 [i] 09:30 Montanové 3/3 [i] 11:30 Ulice 190 [i] 12:20 To je vražda, napsala XI 16 [i] 13:15 Lenssen & spol. [i] 13:45 Dva a půl chlapa III 6 [i] 14:10 Veronica Mars III 6 [i] 15:10 Smallville VI 16 [i] 16:05 Odložené případy IV 18 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV [i] 18:30 Ulice 911, 912 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Šest dní, sedm nocí [i] 22:05 Strach nad Hongkongem [i] 00:35 Žhavé prázdniny [i] 01:25 Mrtvá zóna IV 11 [i] 02:10 Novashopping 02:40 Tabu [i] 04:15 Ženatý se závazky 230, 231 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:30 Tabaluga I 10 [i] 07:05 Scooby a Scrappy Doo I 1 [i] 07:30 Sabrina - mladá čarodějnice V 15 [i] 08:00 Datel Woody [i] 08:15 Přátelé I 18 [i] 08:45 St. Tropez V 88 [i] 09:50 Poldové z přístavu IV 20 [i] 10:50 Sedmé nebe IV 11 [i] 11:45 Diagnóza vražda IV 13 [i] 12:45 Hunter II [i] 13:45 Odpadlík II 17 [i] 14:45 Chirurgové 29 [i] 15:40 Zločiny ze sousedství I 5 [i] 16:40 Drzá Jordan II 9 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 Milionář [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé I 19 [i] 19:55 Počasí 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:15 Nepřítel státu [i] 00:00 Únos [i] 01:50 Sexy šance 02:30 Volejte Věštce 03:35 Nedokonalé zločiny II 15 [i] 04:30 Titáni 13 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Cyklistika [i] 10:30 Fotbal [i] 10:45 Fotbal [i] 12:30 Motorismus [i] 13:00 Fotbal [i] 14:45 Cyklistika [i] 15:00 Cyklistika [i] 17:30 Viking [i] 18:00 Fotbal [i] 18:30 Fotbal [i] 20:30 Fotbal [i] 20:45 Fotbal [i] 22:45 Poker [i] 23:45 Extrémní sporty [i] 00:15 Motorismus [i] 00:45 Motorismus [i] 01:15 Watts [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Baron a ostrý Bill [i] 08:00 Noemova archa 1/2 [i] 09:30 Noemova archa 2/2 [i] 11:00 Skandál v Čechách [i] 13:00 Soudkyně Amy V 14 [i] 14:00 Noemova archa 1/2 [i] 15:30 Noemova archa 2/2 [i] 17:00 Soudkyně Amy V 14 [i] 18:00 Případ neoprávněného zabití [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru X 2 [i] 22:00 Hrátky s nebezpečím [i] 00:00 Vloupání [i] 02:00 Případ neoprávněného zabití [i] 04:00 Baron a ostrý Bill [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Špína, kam se podíváš 6/14 [i] 06:00 Zájezd na Antarktidu [i] 07:05 Jeden jako druhý 9/12 [i] 07:40 Jeden jako druhý 10/12 [i] 08:15 Vybíraví jedlíci 2/10 [i] 09:15 Následníci Jamieho 4/4 [i] 10:20 Království divočiny 4/6 [i] 11:20 Za jídlem přes ulici 9/10 [i] 11:55 Za jídlem přes ulici 10/10 [i] 12:30 Vybíraví jedlíci 2/10 [i] 13:30 Pouště promlouvají 9/14 [i] 14:05 Pouště promlouvají 10/14 [i] 14:40 Zájezd na Antarktidu [i] 15:50 Následníci Jamieho 4/4 [i] 16:55 Za jídlem přes ulici 9/10 [i] 17:30 Za jídlem přes ulici 10/10 [i] 18:05 Jeden jako druhý 9/12 [i] 18:40 Jeden jako druhý 10/12 [i] 19:15 Království divočiny 4/6 [i] 20:20 Doktorologie 11/13 [i] 20:55 Doktorologie 12/13 [i] 21:30 Tajemství posloupnosti 9/16 [i] 22:05 Tajemství posloupnosti 10/16 [i] 22:40 Závody ve zbrojení 5/8 [i] 23:45 Ráj na zemi - vzestup a pád socialismu 2/3 [i] 00:55 Špína, kam se podíváš 7/14 [i] 01:25 Špína, kam se podíváš 8/14 [i] 01:55 Cestami poznání 4/6 [i] 02:55 Závody ve zbrojení 5/8 [i] 03:55 Ráj na zemi - vzestup a pád socialismu 2/3 [i] 04:55 Špína, kam se podíváš 7/14 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Pánem svého koutku [i] 07:35 V tom domě straší! [i] 09:05 Soví houkání [i] 10:35 Klik - život na dálkové ovládání [i] 12:20 Pekař [i] 13:45 Vražda je tak snadná [i] 15:10 Superman se vrací [i] 17:40 Roming [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 22 [i] 20:00 V křesle režiséra [i] 21:45 Na lince je vrah [i] 23:10 Mé srdce pohřběte u Wounded Knee [i] 01:20 Krycí jméno: Donnie Brasco [i] 03:25 V moci ďábla [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Stormbreaker [i] 11:35 Cinema, Cinema, Cinema 21 [i] 12:05 Ó, jak jsi krásný! [i] 13:45 Záchranáři [i] 16:00 Před kamerou 21 [i] 16:30 Flirt v rytmu flamenca [i] 18:15 Hranice možností [i] 20:10 Let Fénixe [i] 22:00 Hurikán Katrina: rekviem o čtyřech dějstvích 4 [i] 23:20 Šifra mistra Leonarda [i] 01:45 Dlouho hledaný syn [i] 03:15 Prodaná láska [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Netanjahu varoval hnutie Hamas pred krokom, ktorý bude bolieť
Benjamin Netanjahu, archívna snímka.

NHL: New Jersey zdolalo San Jose 3:2
Ilustračná snímka.

NERÁTAJÚ S NÍM: Winnipeg zapísal Daňa na listinu nechránených hráčov
Marko Daňo (v modrom).

TO MUSELO BOLIEŤ: Del Potro si zlomil jabĺčko a čaká ho dlhá pauza
Argentínsky tenista Juan Martin del Potro.

Aktuálne správy

Slnečné lúče potešia všetkých, ktorí nemajú v láske pondelky
Ilustračná snímka.

Biela palica sa stala univerzálnou pomôckou pre slabozrakých
Ilustračná snímka.

Na svoje prvé bankovky si obyvatelia 1. ČSR museli počkať
Na snímke kolkované bankovky Rakúsko-uhorskej banky (dočasné štátovky).

POZOR: Chrípku možno dostať aj viackrát za sezónu
Ilustračná snímka.

NAKA opäť v akcii: Zasahovala v Limbachu a Moste pri Bratislave
Ilustračná snímka.

Interrupcie posúdi výbor. Danko sa pýta, či Vašečka mohol návrh podať
Na archívnej snímke predseda parlamentu SR Andrej Danko.

Začína sa týždeň Talianskeho jazyka a kultúry
Ilustračná snímka.

Bojnický svetlonos na zámku
Slovenské národné múzeum-Múzeum Bojnice pozýva návštevníkov počas prvých novembrových večerov na magické večerné prehliadky zámku obohatené o nezabudnuteľné momenty, tajomné príbehy a mihotavé svetlá sviec.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.