Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:30 Macocha 107-108/120 [i] 10:15 Pod bielymi plachtami: Odysea sŕdc [i] 12:00 Zemianska česť [i] 13:20 Jake a Tlsťoch IV. 15/24 [i] 14:15 Odložený prípad III. 11/23 [i] 15:10 Krok za krokom VI. 17-18/24 [i] 16:05 Kobra 11 II. 22/22 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VI. 14/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Priateľky [i] 20:45 Ordinácia v ružovej záhrade II. (25.) [i] 21:50 Bolestné odlúčenie [i] 23:50 Myšlienky vraha I. 11-12/22 [i] 01:35 Epitaf I. 12/13 [i] 02:25 8 jednoduchých pravidiel II. 21/24 [i] 02:45 Everwood IV. 1/22 [i] 03:30 112 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Pohotovosť XII. 17/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 Tiene hriechu 135/160 [i] 08:30 O zvieratách a ľudoch 4/13 [i] 09:25 To sme my, opice 11/14 [i] 09:50 To sme my, opice 12/14 [i] 10:20 Mladé srdcia 6/6 [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 14:15 Hviezdna loď Galactica III. 19/20 [i] 15:00 Ranč Pri zelenej sedme 26/28 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 187/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 188/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Deti to vedia najlepšie [i] 21:05 SOS [i] 21:35 Radosť zo života [i] 22:10 Sonar [i] 23:05 Vražedná doba 2/2 [i] 00:40 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 01:30 Sila lásky II. 187/357 [i] 02:20 Sila lásky II. 188/357 [i] 03:10 Slovensko DNES [i] 03:25 Správy STV [i] 03:50 Góly body sekundy [i] 04:00 To sme my, opice 13/14 [i] 04:25 To sme my, opice 14/14 [i] 04:50 Dr.Quiz [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Slovensko DNES [i] 06:45 Správy - Hírek [i] 06:50 Udalosti ČT [i] 07:15 Maďarský magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Tam je hviezda Sírius 1/2 [i] 10:35 Regionálny denník [i] 11:40 Ekologický magazín [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 54. ulica [i] 14:25 Psi-pomocníci [i] 14:50 Zdravíčko, pán doktor ! - Urologické ochorenia [i] 15:30 Samko Dudík [i] 15:55 Test magazín [i] 16:05 Profesionál [i] 16:20 Ryby, rybky, rybičky [i] 17:00 Regionálny denník [i] 18:00 VAT [i] 18:30 Slovensko DNES [i] 18:45 Správy - Hírek [i] 18:50 (Ne)celebrity [i] 19:00 Veľké záhady [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Stalingrad 3/3 [i] 20:55 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Eurokino [i] 23:35 Cesty nádeje [i] 00:00 Udalosti ČT [i] 00:25 Profesionál [i] 00:30 Família [i] 01:00 Správy STV [i] 01:20 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 ŠPORT 05:10 Skutočné príbehy [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 59 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Derrick II. 74 [i] 10:50 Matlock VII. 7 [i] 11:50 Komisárka 47 [i] 12:50 Život na zámku 47 [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:40 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 Blízko smrti [i] 17:00 Varí vám to [i] 17:40 Panelák 66 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 67 [i] 20:40 NOVINY PLUS 21:00 C. S. I. : Kriminálka Miami 24/24 [i] 22:00 Jericho 3,4 [i] 23:50 Inside: Myseľ vraha 9 [i] 00:50 KRIMI NOVINY 01:15 Sexi Výhra [i] 02:20 Jericho 3,4 [i] 03:40 Záchranný tím SAR [i] 04:30 NOVINY 04:50 ŠPORT 04:55 NOVINY PLUS
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Johnny Cash v Praze [i] 10:00 Zlomené kopí [i] 11:35 Jarní výlet [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Rodinné křižovatky [i] 14:05 McLeodovy dcery III 22/30 [i] 14:50 Kung-fu: Legenda pokračuje IV 14/22 [i] 15:35 Svět zázraků: Karakoram 1/3 [i] 16:00 Šikulové [i] 16:15 Medúza [i] 16:45 Kouzelná školka [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:35 Stop [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Zahrada je hra [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Střevlík lužní [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Taggart [i] 20:50 Postřehy odjinud [i] 21:00 Eurovision Song Contest 2008 [i] 23:00 Jednotka zpětného nasazení VII 13/13 [i] 23:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:50 Naslepo [i] 00:20 Musilok [i] 00:45 Divnopis - Komňa [i] 00:50 Podle práva 21/42 [i] 01:20 Ta naše povaha česká [i] 01:45 McLeodovy dcery III 22/30 [i] 02:30 Regiony ČT24 02:55 Robin Hood 20/26 [i] 03:40 Folklorní magazín [i] 04:00 Pošta pro tebe [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 JÁDRO [i] 05:05 Potomci slavných [i] 05:30 PORT [i] 06:00 Etiketa [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech [i] 07:25 Události v regionech Brno 07:35 Události v regionech Ostrava 07:50 Panorama [i] 08:30 Na stopě [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Maštale [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Přidej se [i] 13:00 Nedej se [i] 13:20 Bludiště [i] 13:50 Jak Jaromil ke štěstí přišel [i] 14:40 Teď vedou babička s dědou [i] 14:50 Chcete mě? [i] 15:05 Svět na kolejích [i] 15:25 Putování s příšerami 1/3 [i] 16:00 Rodina, škola a já [i] 16:15 Komunikace je hra 10/13 [i] 16:35 Diagnóza [i] 16:50 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 17:05 Osudové okamžiky [i] 17:25 Andělé tě hlídají [i] 18:25 Postřehy odjinud [i] 18:30 Slavné olympijské osmičky [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Buď fit s ČT [i] 19:15 Sólo pro... sestry Steinovy [i] 20:00 Bezčasí [i] 20:55 Historie.cs [i] 21:50 Krásný ztráty [i] 22:15 U nás v Evropě [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Československý filmový týdeník 678/2379 [i] 23:25 eXistenZ [i] 01:00 Q [i] 01:25 To byl FF [i] 02:10 Sešli se... [i] 03:00 Nemám práci [i] 03:20 Café X [i] 03:50 Navzdory osudu - Pravomil Raichl [i] 04:45 Setkávání [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 36 [i] 09:30 Uloupená srdce [i] 11:35 Ulice 189 [i] 12:20 To je vražda, napsala XI 15 [i] 13:15 Lenssen & spol. [i] 13:40 Dva a půl chlapa III 5 [i] 14:10 Veronica Mars III 5 [i] 15:10 Smallville VI 15 [i] 16:05 Odložené případy IV 17 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV [i] 18:30 Ulice 909, 910 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 38 [i] 21:25 Kriminálka New York II 14 [i] 22:20 Útěk z vězení II 14 [i] 23:15 Švindl [i] 01:05 Novashopping 01:35 Na vlastní oči [i] 02:20 Ptákoviny [i] 03:00 DO-RE-MI [i] 04:20 Ženatý se závazky 228, 229 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:30 Tabaluga I 9 [i] 07:05 Co nového, Scooby Doo? III 14 [i] 07:30 Sabrina - mladá čarodějnice V 14 [i] 08:00 Datel Woody [i] 08:15 Přátelé I 17 [i] 08:45 St. Tropez V 87 [i] 09:50 Poldové z přístavu IV 19 [i] 10:50 Sedmé nebe IV 10 [i] 11:45 Diagnóza vražda IV 12 [i] 12:45 Hunter II [i] 13:45 Odpadlík II 16 [i] 14:45 Chirurgové 28 [i] 15:40 Zločiny ze sousedství I 4 [i] 16:40 Drzá Jordan II 8 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 Milionář [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé I 18 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy II 76 [i] 21:15 Nejúžasnější videa světa II [i] 22:15 Hrdinové I 21 [i] 23:10 Specialisté na vraždy 16 [i] 00:10 Nemocnice Chicago Hope V 2 [i] 01:05 Sexy šance 01:45 Volejte Věštce 02:50 Nedokonalé zločiny II 14 [i] 03:45 Caruso show [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:30 Cyklistika [i] 10:30 Fotbal [i] 11:45 Fotbal [i] 13:00 Motorismus [i] 13:30 Cyklistika [i] 15:00 Cyklistika [i] 17:30 Viking [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Fotbal [i] 20:15 Fotbal [i] 20:30 Fotbal [i] 22:30 Box [i] 23:30 Motorismus [i] 00:00 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Podivné dítě [i] 08:00 Don Quijote [i] 11:00 Případ neoprávněného zabití [i] 13:00 Soudkyně Amy V 13 [i] 14:00 Don Quijote [i] 17:00 Soudkyně Amy V 13 [i] 18:00 Zmizelý [i] 20:00 Drzá Jordan VI 2 [i] 21:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 3 [i] 22:00 Tichý svědek I 2 [i] 23:00 Drzá Jordan VI 2 [i] 00:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 3 [i] 01:00 Tichý svědek I 2 [i] 02:00 Zmizelý [i] 04:00 Podivné dítě [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Špína, kam se podíváš 4/14 [i] 06:00 Evropou pěšky 7/8 [i] 06:30 Evropou pěšky 8/8 [i] 07:05 Jeden jako druhý 7/12 [i] 07:40 Jeden jako druhý 8/12 [i] 08:15 Vybíraví jedlíci 1/10 [i] 09:15 Následníci Jamieho 3/4 [i] 10:20 Království divočiny 3/6 [i] 11:20 Za jídlem přes ulici 7/10 [i] 11:55 Za jídlem přes ulici 8/10 [i] 12:30 Vybíraví jedlíci 1/10 [i] 13:30 Pouště promlouvají 7/14 [i] 14:05 Pouště promlouvají 8/14 [i] 14:40 Evropou pěšky 7/8 [i] 15:15 Evropou pěšky 8/8 [i] 15:50 Následníci Jamieho 3/4 [i] 16:55 Za jídlem přes ulici 7/10 [i] 17:30 Za jídlem přes ulici 8/10 [i] 18:05 Jeden jako druhý 7/12 [i] 18:40 Jeden jako druhý 8/12 [i] 19:15 Království divočiny 3/6 [i] 20:20 Doktorologie 9/13 [i] 20:55 Doktorologie 10/13 [i] 21:30 Tajemství posloupnosti 7/16 [i] 22:05 Tajemství posloupnosti 8/16 [i] 22:40 Závody ve zbrojení 4/8 [i] 23:45 Ráj na zemi - vzestup a pád socialismu 1/3 [i] 00:55 Špína, kam se podíváš 5/14 [i] 01:25 Špína, kam se podíváš 6/14 [i] 01:55 Cestami poznání 3/6 [i] 02:55 Závody ve zbrojení 4/8 [i] 03:55 Ráj na zemi - vzestup a pád socialismu 1/3 [i] 04:55 Špína, kam se podíváš 5/14 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Ráj řízků [i] 07:25 Chci být tvůj Valentýn [i] 08:55 Hra na svádění [i] 10:20 Vzepřít se obrům [i] 12:10 Evropské filmové ceny 2007 [i] 13:40 Pánem svého koutku [i] 15:15 V tom domě straší! [i] 16:45 Soví houkání [i] 18:15 Klik - život na dálkové ovládání [i] 20:00 Na stojáka 16 [i] 20:30 Poslední den na obzoru [i] 22:00 Scary Movie 4 [i] 23:20 Texaský masakr motorovou pilou: Počátek [i] 00:50 Na stojáka 16 [i] 01:20 Film o filmu: Roming [i] 01:35 Poslední den na obzoru [i] 03:05 Scary Movie 4 [i] 04:30 Texaský masakr motorovou pilou: Počátek [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Finty Dicka a Jane [i] 11:30 Paličatý všeuměl [i] 13:15 Stormbreaker [i] 14:45 Škola svádění [i] 16:30 Ó, jak jsi krásný! [i] 18:10 Záchranáři [i] 20:25 Jeskyně [i] 22:00 Stopy [i] 23:25 Bokovka [i] 01:30 Hurikán Katrina: rekviem o čtyřech dějstvích 2 [i] 02:40 Jeskyně [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Sekera s asistenciou pri výhre Edmontonu
Hráč Edmonton Oilers Andrej Sekera.

Rybáriková neuspela v 2. kole turnaja WTA v Miami
Slovenská tenista Magdaléna Rybáriková, archívna snímka.

Kráľovná šprintu Kuzminová nadviazala na triumf z MS, Fialková čaká na vytúžené víťazstvo
Slovenský biatlon má za sebou ďalší fantastický deň. Úradujúca svetová šampiónka v rýchlostných pretekoch Anastasia Kuzminová dokázala premeniť svoj posledný kariérny štart v šprinte na ...

Sabbatini je po 1. kole na Valspar Championship na 29. mieste
Rory Sabbatini, archívna snímka.

Aktuálne správy

Týždeň sa s nami rozlúči príjemnými teplotami
Ilustračná snímka.

SHMÚ otvorí v piatok a sobotu svoje brány verejnosti
Ilustračná snímka.

Slováci vytvorili prvého chatbota, ktorý pomáha odhaliť falošné správy
Prvý facebookový chatbot menom Checkbot má na sociálnej sieti pomôcť odhaliť falošné správy.

Zdravotné poisťovne vrátia poistencom za lieky vyše 5,73 milióna eur
Ilustračná snímka.

Po Šancovej ulici nepremávajú pre spadnuté vedenie trolejbusy
Ilustračná snímka.

Na horách je dopoludnia prvý lavínový stupeň, popoludní sa zvýši
Ilustračná snímka.

Lina Mayer vydá v apríli debutový album
Na archívnej snímke Lina Mayer.

Veronika Rabada spája tradície v hudbe aj v móde
Na snímke Veronika Rabada.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.