Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:50 Macocha 105-106/120 [i] 10:40 Sama na lásku [i] 12:30 Katastrofa lode Marchioness [i] 14:15 Odložený prípad III. 10/23 [i] 15:10 Krok za krokom VI. 15-16/24 [i] 16:05 Kobra 11 II. 21/22 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VI. 13/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Áno, miláčik! [i] 20:45 Inga Lindströmová: Leto na ostrove [i] 22:35 Flirtovanie s nebezpečenstvom [i] 00:25 Médium I. 11-12/16 [i] 02:05 8 jednoduchých pravidiel II. 19-20/24 [i] 02:50 Everwood III. 22/22 [i] 03:35 Paľba [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Pohotovosť XII. 16/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 Tiene hriechu 134 [i] 08:35 O zvieratách a ľudoch 3/13 [i] 09:25 To sme my, opice 9/14 [i] 09:50 To sme my, opice 10/14 [i] 10:20 Mladé srdcia 5/6 [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 14:15 Hviezdna loď Galactica III. 18/20 [i] 15:00 Ranč Pri zelenej sedme 25/28 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 185/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 186/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:40 5 proti 5 [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Dr.House IV. 4/19 [i] 20:55 Čierna alebo biela [i] 21:55 Poker [i] 22:25 Klinika Grace 16/36 [i] 23:10 Lovkyne 26 [i] 23:55 Eskalátor [i] 00:20 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 01:10 Sila lásky II. 185/357 [i] 02:00 Sila lásky II. 186/357 [i] 02:50 Slovensko DNES [i] 03:05 Správy STV [i] 03:30 Góly body sekundy [i] 03:35 Udalosti ČT [i] 04:05 To sme my, opice 11/14 [i] 04:30 To sme my, opice 12/14 [i] 04:55 Dr.Quiz [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:45 Správy - Hírek [i] 06:50 Udalosti ČT [i] 07:10 Správy a komentáre [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Zosja [i] 10:25 Táraninky [i] 10:40 Náhoda a veda 2/6 [i] 11:35 Regionálny denník [i] 12:05 AIRBAG [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 Postav dom, zasaď strom [i] 13:05 VAT [i] 13:35 Rozprávanie stromov [i] 13:50 Prababkina pieseň [i] 14:20 Família [i] 14:50 Diagnóza 94 [i] 15:20 Lusk(a nie?) [i] 16:20 AIRBAG [i] 16:25 Maďarský magazín [i] 17:00 Regionálny denník [i] 18:00 Zdravíčko, pán doktor ! - Urologické ochorenia [i] 18:30 Slovensko DNES [i] 18:45 Správy - Hírek [i] 18:50 (Ne)celebrity [i] 19:05 Psi-pomocníci [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:05 Liga majstrov [i] 22:50 Liga majstrov - highlighty [i] 22:55 Krajinka 1/2 [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:35 Správy STV [i] 00:55 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Skutočné príbehy [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 58 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Derrick II. 73 [i] 10:50 Matlock VII. 6 [i] 11:50 Komisárka 46 [i] 12:50 Život na zámku 46 [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:40 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 Kriminálka San Francisco 6 [i] 17:00 Varí vám to [i] 17:40 Panelák 65 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 66 [i] 20:40 NOVINY PLUS 21:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 13 [i] 21:55 Banán radí [i] 22:00 Mafstory [i] 00:00 Črepiny [i] 01:00 KRIMI NOVINY 01:25 Sexi Výhra [i] 02:30 Mafstory [i] 03:15 Záchranný tím SAR [i] 04:00 Črepiny PLUS [i] 04:45 NOVINY
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 O bláznech jen dobré [i] 10:15 Divadélko pod věží aneb Přijď a nechoď sám [i] 11:05 Konkurs [i] 11:10 Vysílá studio A po třiceti letech... 8/12 [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Rodinné křižovatky [i] 14:05 McLeodovy dcery III 21/30 [i] 14:50 Kung-fu: Legenda pokračuje IV 13/22 [i] 15:35 Simpsonovi XII 20/21 [i] 16:00 Pomoc, umírá [i] 16:15 Hrůzostrašný dějepis 21/26 [i] 16:45 Kouzelná školka [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Pod pokličkou [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Maštale [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Robin Hood 20/26 [i] 20:50 Pošta pro tebe [i] 21:45 Na stopě [i] 22:10 Podle práva 21/42 [i] 22:35 Café X [i] 23:05 Musilok [i] 23:35 Losování Sportky a Šance 23:40 Pětka v Pomeranči [i] 00:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:40 Sabotáž [i] 01:05 Móda - Extravagance - Manýry [i] 01:30 Co týden vzal [i] 01:55 McLeodovy dcery III 21/30 [i] 02:40 Hledání ztraceného času [i] 03:00 Regiony ČT24 03:25 Na plovárně s Radkem Baborákem [i] 03:50 V zajetí železné opony 18/41 [i] 04:05 Neznámí hrdinové [i] 04:30 Kultura v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Degas: Čtrnáctiletá tanečnice 9/17 [i] 05:50 V zajetí železné opony 18/41 [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech [i] 07:25 Události v regionech Brno 07:35 Události v regionech Ostrava 07:50 Panorama [i] 08:30 Babylon [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Dutohlávka horská [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Reportéři ČT [i] 13:30 Věříš si? [i] 13:55 Záhady Toma Wizarda [i] 14:10 Věda je zábava III 12/26 [i] 14:35 Pomáhejme si [i] 14:55 Dunkerque: záchrana expedičního sboru 3/3 [i] 16:00 Prizma [i] 16:20 Planeta Věda [i] 16:45 Videoatlas naší přírody [i] 16:55 JÁDRO [i] 17:00 Potomci slavných [i] 17:30 PORT [i] 18:00 Nemám práci [i] 18:25 Příběhy domů [i] 18:45 Chcete mě? [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Real Chinese 4/10 [i] 19:20 Alright? Alright! 5/10 [i] 19:35 Simpsonovi XII 20/21 [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:25 Liga mistrů [i] 23:05 Echo Pražského jara 2008 [i] 23:15 Q [i] 23:40 Al Pacino: Richard III. [i] 01:30 Eurovision Song Contest 2008 [i] 03:30 Putinománie [i] 04:25 Rodinné křižovatky [i] 04:50 Divnopis - Komňa [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 35 [i] 09:30 Lži mé matky [i] 11:30 Ulice 188 [i] 12:20 To je vražda, napsala XI 14 [i] 13:15 Lenssen & spol. [i] 13:45 Dva a půl chlapa III 4 [i] 14:10 Veronica Mars III 4 [i] 15:10 Smallville VI 14 [i] 16:05 Odložené případy IV 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV [i] 18:30 Ulice 907, 908 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Beze stopy VI 3 [i] 21:00 Odložené případy V 3 [i] 21:55 Na vlastní oči [i] 22:45 4400 II 3 [i] 23:45 Poldové z Rosenheimu II 8 [i] 00:30 Novashopping 01:05 Vzrušující zážitek [i] 02:30 112 [i] 03:00 Hogo fogo [i] 04:20 Ženatý se závazky 226, 227 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:30 Tabaluga I 8 [i] 07:05 Co nového, Scooby Doo? III 13 [i] 07:30 Sabrina - mladá čarodějnice V 13 [i] 08:00 Datel Woody [i] 08:15 Přátelé I 16 [i] 08:45 St. Tropez V 86 [i] 09:50 Poldové z přístavu IV 18 [i] 10:50 Sedmé nebe IV 9 [i] 11:45 Diagnóza vražda IV 11 [i] 12:45 Hunter II [i] 13:45 Odpadlík II 15 [i] 14:45 Chirurgové 27 [i] 15:40 Zločiny ze sousedství I 3 [i] 16:40 Drzá Jordan II 7 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 Milionář [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé I 17 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ošklivka Katka 24 [i] 21:15 TOP STAR magazín [i] 22:25 Agentura Jasno 3 [i] 23:20 Specialisté na vraždy 15 [i] 00:20 Nemocnice Chicago Hope V 1 [i] 01:15 Sexy šance 01:55 Volejte Věštce 03:00 Nedokonalé zločiny II 13 [i] 03:55 TOP STAR magazín [i] 04:45 Siska VI [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Cyklistika [i] 10:30 Fotbal [i] 13:30 Cyklistika [i] 15:00 Cyklistika [i] 17:30 Watts [i] 17:45 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Fotbal [i] 20:15 Motorismus [i] 20:45 Wednesday Selection [i] 20:55 Polo [i] 21:30 Golf [i] 22:30 Golf [i] 23:05 Wednesday Selection [i] 23:15 Jachting [i] 23:50 Wednesday Selection [i] 00:00 Olympiáda [i] 00:30 Motorismus [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Legenda Sleepy Hollow [i] 08:00 Alenka v říši divů [i] 11:00 Záchranná akce [i] 13:00 Soudkyně Amy V 12 [i] 14:00 Alenka v říši divů [i] 17:00 Soudkyně Amy V 12 [i] 18:00 Divoká srdce [i] 20:00 Drzá Jordan VI 1 [i] 21:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti V 2 [i] 22:00 Tichý svědek I 1 [i] 23:00 Drzá Jordan VI 1 [i] 00:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti V 2 [i] 01:00 Tichý svědek I 1 [i] 02:00 Divoká srdce [i] 04:00 Legenda Sleepy Hollow [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Špína, kam se podíváš 2/14 [i] 06:00 Evropou pěšky 5/8 [i] 06:35 Evropou pěšky 6/8 [i] 07:10 Jeden jako druhý 5/12 [i] 07:45 Jeden jako druhý 6/12 [i] 08:20 Moje tlustá řecká kuchyně 15/15 [i] 08:55 Design a designéři 5/13 [i] 09:15 Následníci Jamieho 2/4 [i] 10:20 Království divočiny 2/6 [i] 11:25 Za jídlem přes ulici 5/10 [i] 12:00 Za jídlem přes ulici 6/10 [i] 12:35 Moje tlustá řecká kuchyně 15/15 [i] 13:05 Design a designéři 5/13 [i] 13:25 Pouště promlouvají 5/14 [i] 14:00 Pouště promlouvají 6/14 [i] 14:35 Evropou pěšky 5/8 [i] 15:10 Evropou pěšky 6/8 [i] 15:45 Následníci Jamieho 2/4 [i] 16:50 Za jídlem přes ulici 5/10 [i] 17:25 Za jídlem přes ulici 6/10 [i] 18:00 Jeden jako druhý 5/12 [i] 18:35 Jeden jako druhý 6/12 [i] 19:10 Království divočiny 2/6 [i] 20:15 Smrt na fotbalovém hřišti [i] 21:30 Tajemství posloupnosti 5/16 [i] 22:05 Tajemství posloupnosti 6/16 [i] 22:40 Závody ve zbrojení 3/8 [i] 23:45 Komunismus - historie jedné iluze 3/3 [i] 00:55 Špína, kam se podíváš 3/14 [i] 01:30 Špína, kam se podíváš 4/14 [i] 02:00 V zemi Černých faraonů [i] 03:00 Závody ve zbrojení 3/8 [i] 03:55 Komunismus - historie jedné iluze 3/3 [i] 04:55 Špína, kam se podíváš 3/14 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Před kamerou 21 [i] 06:00 Maska zrcadla [i] 07:40 Góóól! II [i] 09:35 Monkey Business - Nokia Tour 2007 [i] 11:10 V nebi [i] 12:55 Chci být tvůj Valentýn [i] 14:25 Justin Timberlake FutureSex/LoveShow [i] 16:45 Hra na svádění [i] 18:10 Vzepřít se obrům [i] 20:00 Noční hlídka [i] 21:50 Parfém: Příběh vraha [i] 00:15 Vražda na Presidiu [i] 01:40 Noční hlídka [i] 03:35 Parfém: Příběh vraha [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Let's Dance [i] 11:45 Dorothy [i] 13:10 Auta [i] 15:05 Finty Dicka a Jane [i] 16:35 Paličatý všeuměl [i] 18:20 Christina Aquilera: Back to basics [i] 19:20 Dva v tom [i] 21:00 Tráva III 1 [i] 21:30 Tráva III : Prachy v bazénu 2 [i] 22:00 Řekni, že mě miluješ 3 [i] 22:50 G [i] 00:25 Jak řeknete, šéfe [i] 02:15 Řekni, že mě miluješ 3 [i] 03:05 Dva v tom [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Celta Vigo remizovala s Getafe, Lobotka hral až od 74. minúty
Stanislav Lobotka, archívna snímka.

Príprava NHL: Famózny Pánik pomohol 3 asistenciami k triumfu Chicaga
Na snímke vpravo slovenský útočník Chicaga Richard Pánik.

Pánik prihral na tri góly Chicaga, Chára rozdal tri „hity“
Tri asistencie si zapísal slovenský hokejista Richard Pánik vo štvrtkovom prípravnom súboji pred novou sezónou NHL, v ktorom Chicago rozdrvilo Detroit 6:1. Hetrik Brandona ...

Ostapenková postúpila do semifinále turnaja WTA v Soule
Lotyška Jelena Ostapenková.

Aktuálne správy

Komu v botách ločká, ten sa slnka dočká
Na Slovensku bude dnes prevažne polooblačno. Teploty na väčšine územia vystúpia na 15 až 20 stupňov Celzia.

Slováci budú môcť študovať na prestížnej univerzite v Berkeley
Ilustračná snímka..

A. Kiska: Tretinu vysokých škôl by sme mali zavrieť
Na archívnej snímke prezident SR Andrej Kiska.

Most-Híd navrhne zmeniť požiadavky na terénnych sociálnych pracovníkov
Na snímke zľava podpredsedníčka strany Most-Híd Lucia Žitňanská a predseda strany Most-Híd Béla Bugár, ilustračná snímka.

Horskí záchranári varujú turistov pred nepriaznivými podmienkami
Ilustračná snímka.

Biela pastelka vyráža do ulíc s podporou Mareka Hamšíka
Na snímke sprava tlačová hovorkyňa SFZ Monika Jurigová, PR manažérka a členka Ústrednej rady ÚNSS Dušana Blašková, hlavná koordinátorka verejnej zbierky Biela pastelka Hana Cápayová a manažérka pre fundraising ÚNSS Ivana ...

Literárny týždenník je venovaný jubileu kulturológa Vincenta Šabíka
Najnovšie dvojčíslo Literárneho týždenníka (31-32) je do istej miery monotematické. Približne z dvoch tretín je venované osemdesiatinám filozofa, kulturológa, ...

V Košiciach odhalili pamätnú tabuľu s bustou Jozefa Miloslava Hurbana
Jozef Miloslav Hurban.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.