Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:50 Macocha 103-104/120 [i] 10:40 Nesplnené sľuby [i] 12:25 Eva Blond: Ako sa ten život zahráva [i] 14:15 Odložený prípad III. 9/23 [i] 15:10 Krok za krokom VI. 13-14/24 [i] 16:05 Kobra 11 II. 20/22 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VI. 12/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Normálna rodinka [i] 20:45 Ordinácia v ružovej záhrade II. (24.) [i] 21:50 Na streche [i] 22:45 SEDEM s r.o. [i] 23:40 Katastrofa lode Marchioness [i] 01:30 Uzavretý prípad 5/13 [i] 02:20 8 jednoduchých pravidiel II. 17-18/24 [i] 03:00 Everwood III. 21/22 [i] 03:45 Lampáreň [i] 04:05 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Pohotovosť XII. 15/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 Rubi 95/115 [i] 08:30 O zvieratách a ľudoch 2/13 [i] 09:25 To sme my, opice 7/14 [i] 09:50 To sme my, opice 8/14 [i] 10:20 Danielle Steelová: Hviezda [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 14:15 Hviezdna loď Galactica III. 17/20 [i] 15:00 Ranč Pri zelenej sedme 24/28 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 183/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 184/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Drišľakoviny [i] 21:05 Uragán [i] 21:35 Reportéri [i] 22:10 Záhady praveku 3/6 [i] 22:55 Vražedná doba 1/2 [i] 00:30 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 01:20 Sila lásky II. 183/357 [i] 02:10 Sila lásky II. 184/357 [i] 03:00 Správy STV [i] 03:25 Góly body sekundy [i] 03:35 Udalosti ČT [i] 04:00 To sme my, opice 9/14 [i] 04:25 To sme my, opice 10/14 [i] 04:50 Dr.Quiz [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Slovensko DNES [i] 06:10 Správy - Hírek [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:15 Športmotor [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Qyx a Qyxová [i] 10:15 Ladislav Guderna [i] 10:40 História futbalu: Nádherná hra 6/13 [i] 11:30 Regionálny denník [i] 12:30 AIRBAG [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:00 Život na mori 22/26 [i] 13:40 Stopy dávnej minulosti [i] 14:10 Pramene a premeny [i] 14:45 Sedem svedkov [i] 15:45 Športové ozveny [i] 16:10 Národnostný magazín [i] 16:35 Správy - Hírek [i] 16:45 Regionálny denník [i] 17:20 Corgoň liga [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Náhoda a veda 2/6 [i] 20:55 Test magazín [i] 21:05 Diagnóza 94 [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Euro - naša mena [i] 23:30 Udalosti ČT [i] 23:55 Test magazín [i] 00:05 Správy STV [i] 00:25 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Skutočné príbehy [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 57 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Derrick II. 72 [i] 10:50 Matlock VII. 5 [i] 11:50 Komisárka 45 [i] 12:50 Život na zámku 45 [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:40 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 SHARK 13 [i] 17:00 Varí vám to [i] 17:40 Panelák 64 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 65 [i] 20:40 NOVINY PLUS 21:00 C. S. I. : Kriminálka Miami 23 [i] 21:55 De Facto [i] 22:40 Kriminálka San Francisco 6 [i] 23:35 Autopsie - Objasnené prípady vrážd [i] 00:45 KRIMI NOVINY 01:10 Sexi Výhra [i] 02:15 C. S. I. : Kriminálka Miami 23 [i] 02:55 Záchranný tím SAR [i] 03:45 Nové bývanie [i] 04:15 NOVINY 04:35 ŠPORT 04:40 NOVINY PLUS
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 TVŠ - Znáte je dobře? [i] 09:15 Odhalené souvislosti [i] 09:30 Tři spory [i] 10:35 Tři primáši - Tři zpěváci - koncertní pořad BROLN [i] 11:15 OPSO [i] 11:25 Hrady a zámky - bílá místa naší historie [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Rodinné křižovatky [i] 14:05 McLeodovy dcery III 20/30 [i] 14:50 Kung-fu: Legenda pokračuje IV 12/22 [i] 15:35 Simpsonovi XII 19/21 [i] 16:00 Věda je zábava III 12/26 [i] 16:25 Pomáhejme si [i] 16:45 Kouzelná školka [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Chalupa je hra [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Dutohlávka horská [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Dunkerque: záchrana expedičního sboru 3/3 [i] 21:05 Všechnopárty [i] 21:50 Co týden vzal [i] 22:20 Retro [i] 22:45 Pavlač Ester Kočičkové [i] 23:15 Na moll [i] 00:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:05 Reportéři ČT [i] 00:40 Na cestě po Sydney [i] 01:10 Taxík [i] 01:40 Dobrá rada nad zlato [i] 02:05 McLeodovy dcery III 20/30 [i] 02:50 Chcete mě? [i] 03:05 Regiony ČT24 03:30 Čtení na dobrou noc [i] 03:40 Dobrodružství vědy a techniky [i] 04:05 Zajímavosti z regionů Brno 04:30 Zajímavosti z regionů Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:25 Toulavá kamera [i] 05:50 Přírodní krásy Japonska: Planina [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech [i] 07:25 Události v regionech Brno 07:35 Události v regionech Ostrava 07:50 Panorama [i] 08:30 Kosmopolis [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Husice liščí [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:50 Hřiště 7 [i] 14:10 Křeček v noční košili 6/6 [i] 15:00 Kde se valí kameny [i] 15:50 Počesku [i] 16:00 Medicína pro 21. století [i] 16:20 Degas: Čtrnáctiletá tanečnice 9/17 [i] 17:10 Nepohodlní 12/13 [i] 17:25 Paměť stromů [i] 17:45 Dvaasedmdesát jmen české historie 5/72 [i] 18:00 Televizní klub neslyšících [i] 18:30 Babylon [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Adult English Zone 13/26 [i] 19:30 Buď fit s ČT [i] 19:35 Simpsonovi XII 19/21 [i] 20:00 Rodinné křižovatky [i] 20:30 Tři barvy: Bílá [i] 22:00 SIGNUM [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Kinobox [i] 23:40 Putinománie [i] 00:30 Zrada [i] 01:25 Divadlo žije! [i] 01:50 Náš venkov [i] 02:05 Sváteční slovo poradce ministryně obrany pro duchovní službu Tomáše Holuba [i] 02:10 Znamení a rituály [i] 02:25 Světci a svědci [i] 02:40 Cesty víry [i] 03:00 Křesťanský magazín [i] 03:15 Historická Kroměříž [i] 03:45 W. A. Mozart: Houslové koncerty [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 34 [i] 09:30 Seznam dnů [i] 11:35 Ulice 187 [i] 12:20 To je vražda, napsala XI 13 [i] 13:15 Lenssen & spol. [i] 13:45 Dva a půl chlapa III 3 [i] 14:10 Veronica Mars III 3 [i] 15:10 Smallville VI 13 [i] 16:05 Odložené případy IV 15 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V 22 [i] 18:30 Ulice 905, 906 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 37 [i] 21:25 Kriminálka Miami IV 14 [i] 22:15 112 [i] 22:55 Muž bez stínu [i] 01:05 Mrtvá zóna IV 10 [i] 01:50 Novashopping 02:20 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:10 Občanské judo [i] 04:20 Ženatý se závazky 224, 225 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:30 Tabaluga I 7 [i] 07:05 Co nového, Scooby Doo? III 12 [i] 07:30 Sabrina - mladá čarodějnice V 12 [i] 08:00 Datel Woody [i] 08:15 Přátelé I 15 [i] 08:45 St. Tropez V 85 [i] 09:50 Poldové z přístavu IV 17 [i] 10:50 Sedmé nebe IV 8 [i] 11:45 Diagnóza vražda IV 10 [i] 12:45 Hunter II [i] 13:45 Odpadlík II 14 [i] 14:45 Chirurgové 26 [i] 15:40 Zločiny ze sousedství I 2 [i] 16:40 Drzá Jordan II 6 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 Milionář [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé I 16 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy II 75 [i] 21:15 Já, robot [i] 23:40 Nemocnice Chicago Hope IV 24 [i] 00:35 Sexy šance 01:15 Volejte Věštce 02:20 Nedokonalé zločiny II 12 [i] 03:10 Receptář prima nápadů [i] 04:05 Svět 2008 [i] 04:30 Siska V [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 09:00 Fotbal [i] 09:45 Fotbal [i] 10:00 Fotbal [i] 11:45 Fotbal [i] 12:30 Fotbal [i] 14:00 Cyklistika [i] 15:00 Cyklistika [i] 17:30 Watts [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Fotbal [i] 20:15 Fotbal [i] 20:30 Fotbal [i] 22:30 Fotbal [i] 22:45 Motorismus [i] 23:15 Motorismus [i] 00:15 Cyklistika [i] 01:15 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Záchranná služba [i] 08:00 Otec rock'n'rollu: Příběh Alana Freeda [i] 10:00 McLeodovy dcery VII 32 [i] 11:00 Dětský výkřik o pomoc [i] 13:00 Soudkyně Amy V 11 [i] 14:00 McLeodovy dcery VII 32 [i] 15:00 Otec rock'n'rollu: Příběh Alana Freeda [i] 17:00 Soudkyně Amy V 11 [i] 18:00 Život v buši III 7 [i] 19:00 Život v buši III 8 [i] 20:00 Médium III 22 [i] 21:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 1 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 22 [i] 23:00 Médium III 22 [i] 00:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 1 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 22 [i] 02:00 Dětský výkřik o pomoc [i] 04:00 Záchranná služba [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Velké hračky velkých hochů 8/8 [i] 06:00 Evropou pěšky 3/8 [i] 06:30 Evropou pěšky 4/8 [i] 07:05 Jeden jako druhý 3/12 [i] 07:40 Jeden jako druhý 4/12 [i] 08:15 Moje tlustá řecká kuchyně 13/15 [i] 08:45 Moje tlustá řecká kuchyně 14/15 [i] 09:15 Následníci Jamieho 1/4 [i] 10:20 Království divočiny 1/6 [i] 11:25 Za jídlem přes ulici 3/10 [i] 11:55 Za jídlem přes ulici 4/10 [i] 12:30 Moje tlustá řecká kuchyně 13/15 [i] 13:00 Moje tlustá řecká kuchyně 14/15 [i] 13:30 Pouště promlouvají 3/14 [i] 14:05 Pouště promlouvají 4/14 [i] 14:40 Evropou pěšky 3/8 [i] 15:15 Evropou pěšky 4/8 [i] 15:50 Následníci Jamieho 1/4 [i] 16:55 Za jídlem přes ulici 3/10 [i] 17:30 Za jídlem přes ulici 4/10 [i] 18:05 Jeden jako druhý 3/12 [i] 18:40 Jeden jako druhý 4/12 [i] 19:15 Království divočiny 1/6 [i] 20:20 Nic mi to neudělalo 2/4 [i] 21:30 Tajemství posloupnosti 3/16 [i] 22:05 Tajemství posloupnosti 4/16 [i] 22:40 Závody ve zbrojení 2/8 [i] 23:45 Komunismus - historie jedné iluze 2/3 [i] 00:55 Špína, kam se podíváš 1/14 [i] 01:30 Špína, kam se podíváš 2/14 [i] 02:00 Cheopsova pyramida [i] 03:00 Závody ve zbrojení 2/8 [i] 03:55 Komunismus - historie jedné iluze 2/3 [i] 04:55 Špína, kam se podíváš 1/14 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Berete si za manžela.... [i] 07:30 Cinema, Cinema, Cinema 21 [i] 07:55 Vražda je tak snadná [i] 09:25 Rebelka [i] 11:05 Film o filmu: Roming [i] 11:20 Roming [i] 13:10 Maska zrcadla [i] 14:50 Góóól! II [i] 16:45 Monkey Business - Nokia Tour 2007 [i] 18:20 V nebi [i] 20:00 Vincentův svět III. : Mám tě! 16 [i] 20:30 Tajnosti [i] 22:05 Dějiny násilí [i] 23:40 Hollywoodland [i] 01:45 Vincentův svět III. : Mám tě! 16 [i] 02:15 Tajnosti [i] 03:50 Dějiny násilí [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Les Boys IV. [i] 12:05 ATL [i] 13:50 Dlouho hledaný syn [i] 15:20 Let's Dance [i] 17:00 Dorothy [i] 18:25 Auta [i] 20:20 Prodaná láska [i] 22:00 Více o vztazích svobodné matky [i] 23:30 Lovespring International : Médium 12 [i] 23:50 Lovespring International : Výbuch 13 [i] 00:15 Scény z partnerského života [i] 01:45 Prodaná láska [i] 03:25 Více o vztazích svobodné matky [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Nemecko a Poľsko na MS v Rusku s prehrou, z úspechov sa tešia Francúzi, Dáni či Srbi
Predstavitelia Európy, so 14 národnými tímami s najpočetnejším zastúpením na XXI. majstrovstvách sveta vo futbale v Rusku, si v prvých vystúpeniach v základných skupinách pripísali dovedna osem ...

Futbalista Diop mieri do West Hamu, stane sa najdrahším hráčom
Ilustračná snímka.

WNBA: Washington zdolal Chicago
Kristi Toliverová, archívna snímka.

Trojgóloví Ronaldo a Čeryšev na čele poradia strelcov na MS 2018
Na snímke hráč Ruska Denis Čeryšev.

Aktuálne správy

Horúčavy v stredu nás potrápia znova, nezabudnite piť dostatok tekutín
Ilustračná snímka.

Mottom predsedníctva SR vo V4 bude Dynamický Vyšehrad pre Európu
Program nadchádzajúceho piateho predsedníctva Slovenska vo Vyšehradskej skupine bude postavený na troch prioritách - silnej Európe, bezpečnom prostredí a ...

Na Slovensku prídu americkí vojaci, ich pôsobenie bude trvať 18 mesiacov
Na územie Slovenskej republiky pricestuje jednotka amerických vojakov, ktorí budú plniť úlohy výcviku a poradenstva v rámci spolupráce Ozbrojených síl ...

TASR ponúkne spravodajstvo zo summitu V4 + Rakúsko v Budapešti
Ilustračná snímka.

Slovenská katolícka charita pripravila kampaň: Bojuje proti extrémizmu
Deti sýrskych migrantv sa hrajú s balónmi, archívna snímka.

Požiarnici v Trnavskom kraji sa potrápili: Hasili slamu aj auto
Ilustračná snímka.

Slovenský režisér Dušan Rapoš má 65 rokov
Režisér, scenárista, hudobný skladateľ a producent Dušan Rapoš sa narodil 20. júna 1953 v Moravanoch na východnom Slovensku. V stredu má 65 rokov.

Pred 170 rokmi sa narodil český sochár Josef Václav Myslbek
Autorom sochy v Košiciach je slávny český umelec Josef Václav Myslbek. Jej obdoba v nadživotnej veľkosti so sv. Václavom v sedle zdobí pražské Václavske námestie.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.