Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:55 Macocha 101-102/120 [i] 10:40 Navždy a ďaleko [i] 13:20 Jake a Tlsťoch IV. 14/24 [i] 14:15 Odložený prípad III. 8/23 [i] 15:10 Krok za krokom VI. 11-12/24 [i] 16:05 Kobra 11 II. 19/22 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VI. 11/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Susedia [i] 20:50 VILOmeniny [i] 22:10 Paľba [i] 22:40 112 [i] 23:20 Profesionálny lovec [i] 01:10 JAG - Vojenská generálna prokuratúra X. 11-12/22 [i] 02:50 8 jednoduchých pravidiel II. 16/24 [i] 03:10 Everwood III. 20/22 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Pohotovosť XII. 14/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 Rubi 94/115 [i] 08:30 O zvieratách a ľudoch 1/13 [i] 09:25 To sme my, opice 5/14 [i] 09:50 To sme my, opice 6/14 [i] 10:20 Mladé srdcia 4/6 [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:20 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 14:15 Hviezdna loď Galactica III. 16/20 [i] 15:00 Ranč Pri zelenej sedme 23/28 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:05 Sila lásky II. 181/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 182/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Danielle Steelová: Hviezda [i] 21:50 Bratia a sestry 8/23 [i] 22:35 Klinika Grace 15/36 [i] 23:20 24 III.séria 12/24 [i] 00:05 Peniaze [i] 00:20 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 01:15 Sila lásky II. 181/357 [i] 02:05 Sila lásky II. 182/357 [i] 02:55 Slovensko DNES [i] 03:10 Správy STV [i] 03:35 Udalosti ČT [i] 04:00 To sme my, opice 7/14 [i] 04:25 To sme my, opice 8/14 [i] 04:50 Dr.Quiz [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Správy STV [i] 06:25 Udalosti ČT [i] 06:50 Moja misia [i] 07:15 Separé [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Elá hop [i] 10:30 Naša Európa [i] 11:00 Luxusné hotely sveta 6/15 [i] 11:25 Regionálny denník [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:10 Poltón [i] 13:40 Orientácie [i] 14:10 Slovo [i] 14:15 Na ľudovú nôtu [i] 14:45 Odpískané [i] 15:15 Magazín ligy majstrov [i] 15:50 Športmotor [i] 16:25 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:00 Regionálny denník [i] 18:00 Športové ozveny [i] 18:30 Slovensko DNES [i] 18:45 Správy - Hírek [i] 19:00 Život na mori 22/26 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 História futbalu: Nádherná hra 6/13 [i] 20:55 VAT [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Nočný filmový klub [i] 23:35 Udalosti ČT [i] 00:00 Naša Európa [i] 00:25 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 00:50 Správy - Hírek [i] 01:00 Slovensko DNES [i] 01:15 Správy STV [i] 01:35 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Skutočné príbehy [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 56 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Derrick II. 71 [i] 10:50 Matlock VII. 4 [i] 11:50 Komisárka 44 [i] 12:50 Život na zámku 44 [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:40 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 Blízko smrti [i] 17:00 Varí vám to [i] 17:40 Panelák 63 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 64 [i] 20:40 NOVINY PLUS 21:00 Nevera po slovensky [i] 22:00 SHARK 13 [i] 23:00 Črepiny [i] 23:50 Nevera po slovensky [i] 00:50 KRIMI NOVINY 01:20 Sexi Výhra [i] 02:25 Črepiny [i] 03:00 Záchranný tím SAR [i] 03:55 Autosalón [i] 04:20 NOVINY 04:40 ŠPORT 04:45 NOVINY PLUS
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 38/78 [i] 08:55 Zpívánky [i] 09:00 Velká samota [i] 10:55 Souboj vojevůdců 7/13 [i] 11:40 Neznalost neomlouvá aneb Cestou necestou [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Rodinné křižovatky [i] 14:05 McLeodovy dcery III 19/30 [i] 14:50 Kung-fu: Legenda pokračuje IV 11/22 [i] 15:35 Simpsonovi XII 18/21 [i] 16:00 Věříš si? [i] 16:30 Záhady Toma Wizarda [i] 16:45 Kouzelná školka [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Kluci v akci [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Husice liščí [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Dobrá čtvrť II 18/22 [i] 21:00 Na cestě po Sydney [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 V zajetí železné opony 18/41 [i] 22:25 Pojďme si hrát [i] 00:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Politické spektrum [i] 00:40 168 hodin [i] 01:10 Příběhy domů [i] 01:30 Sex ve městě I 3/12 [i] 01:55 McLeodovy dcery III 19/30 [i] 02:35 Klíč [i] 03:05 Regiony ČT24 03:30 Setkávání [i] 03:35 Z metropole [i] 04:00 Týden v regionech Brno 04:30 Týden v regionech Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Studio fotbal 05:35 Auto Moto Styl [i] 06:10 Správy STV 06:30 Kalendárium [i] 06:45 Kultura.cz [i] 07:05 Kultura.cz [i] 07:30 Čétéčko [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Klíč [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Tařice skalní [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:30 Případ pro ombudsmana [i] 12:45 TVŠ - Znáte je dobře? [i] 13:00 Odhalené souvislosti [i] 13:15 Le petit gnome 2/6 [i] 13:30 Můj bratr je pes [i] 15:05 Po stopách [i] 15:20 Pohár Ameriky - historie nejslavnějšího jachtařského závodu [i] 16:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:45 Mary Poppins [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Jura Petrů [i] 19:25 Buď fit s ČT [i] 19:35 Simpsonovi XII 18/21 [i] 20:00 Zrada [i] 20:55 Neznámí hrdinové [i] 21:25 Krok za krokem k Eurovizi 2008 3/3 [i] 21:50 Mrtví jako já 13/14 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Echo Pražského jara 2008 [i] 23:20 Sešli se... [i] 00:10 Fokus ČT24 [i] 00:35 Konformista [i] 02:30 Knižní svět [i] 02:55 Čtenářský deník... Květa Legátová: Jozova Hanule [i] 03:10 Po hladině: Zahrada [i] 03:30 Máte slovo [i] 04:15 POKR [i] 04:40 Československý filmový týdeník 677/2379 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 33 [i] 09:30 Ptačí chřipka [i] 11:35 Ulice 186 [i] 12:20 To je vražda, napsala XI 12 [i] 13:15 Lenssen & spol. [i] 13:45 Dva a půl chlapa III 2 [i] 14:15 Veronica Mars III 2 [i] 15:10 Smallville VI 12 [i] 16:05 Odložené případy IV 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V 21 [i] 18:30 Ulice 903, 904 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kobra 11 XI 5 [i] 21:05 Víkend [i] 21:50 Dr. House III 24 [i] 22:45 90 dní bez sexu [i] 00:35 Poldové z Rosenheimu II 7 [i] 01:20 Novashopping 01:50 Áčko [i] 02:30 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:30 Tabaluga I 6 [i] 07:05 Co nového, Scooby Doo? III 11 [i] 07:30 Sabrina - mladá čarodějnice V 11 [i] 08:00 Datel Woody [i] 08:15 Přátelé I 14 [i] 08:45 St. Tropez V 84 [i] 09:50 Poldové z přístavu IV 16 [i] 10:50 Sedmé nebe IV 7 [i] 11:45 Diagnóza vražda IV 9 [i] 12:45 Odpadlík II 13 [i] 13:45 Closer II 15 [i] 14:45 Chirurgové 25 [i] 15:40 Zločiny ze sousedství I 1 [i] 16:40 Drzá Jordan II 5 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 Milionář [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé I 15 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ošklivka Katka 23 [i] 21:15 Zoufalé manželky III 12 [i] 22:15 Muži na stromech I 20 [i] 23:15 Specialisté na vraždy 14 [i] 00:15 Nemocnice Chicago Hope IV 23 [i] 01:10 Sexy šance 01:50 Volejte Věštce 02:55 Nedokonalé zločiny II 11 [i] 03:45 Nikdo není dokonalý [i] 04:40 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Motorismus [i] 10:00 Motorismus [i] 11:00 Cyklistika [i] 12:00 Olympiáda [i] 12:15 Fotbal [i] 14:00 Kanoistika [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:00 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Fotbal [i] 19:00 Viking [i] 20:00 Fotbal [i] 21:00 Bojové sporty [i] 23:00 Fotbal [i] 23:45 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Santa se žení [i] 08:00 Letní bouře [i] 10:00 McLeodovy dcery VII 31 [i] 11:00 Byl jsem mladým Faustem [i] 13:00 Soudkyně Amy V 10 [i] 14:00 McLeodovy dcery VII 31 [i] 15:00 Letní bouře [i] 17:00 Soudkyně Amy V 10 [i] 18:00 Rodinné záležitosti [i] 20:00 Médium III 21 [i] 21:00 Drzá Jordan V 21 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 21 [i] 23:00 Médium III 21 [i] 00:00 Drzá Jordan V 21 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 21 [i] 02:00 Rodinné záležitosti [i] 04:00 Santa se žení [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Dobrodružné cestování Richarda Weise 32/42 [i] 05:30 Dobrodružné cestování Richarda Weise 33/42 [i] 06:00 Evropou pěšky 1/8 [i] 06:35 Evropou pěšky 2/8 [i] 07:10 Jeden jako druhý 1/12 [i] 07:40 Jeden jako druhý 2/12 [i] 08:15 Moje tlustá řecká kuchyně 11/15 [i] 08:45 Moje tlustá řecká kuchyně 12/15 [i] 09:15 Jamie vaří doma 25/26 [i] 09:45 Jamie vaří doma 26/26 [i] 10:20 Muž divočiny 13/19 [i] 11:25 Za jídlem přes ulici 1/10 [i] 11:55 Za jídlem přes ulici 2/10 [i] 12:30 Moje tlustá řecká kuchyně 11/15 [i] 13:00 Moje tlustá řecká kuchyně 12/15 [i] 13:30 Pouště promlouvají 1/14 [i] 14:05 Pouště promlouvají 2/14 [i] 14:35 Evropou pěšky 1/8 [i] 15:10 Evropou pěšky 2/8 [i] 15:45 Jamie vaří doma 25/26 [i] 16:20 Jamie vaří doma 26/26 [i] 16:55 Za jídlem přes ulici 1/10 [i] 17:30 Za jídlem přes ulici 2/10 [i] 18:05 Jeden jako druhý 1/12 [i] 18:40 Jeden jako druhý 2/12 [i] 19:15 Muž divočiny 13/19 [i] 20:25 Nic mi to neudělalo 1/4 [i] 21:30 Tajemství posloupnosti 1/16 [i] 22:05 Tajemství posloupnosti 2/16 [i] 22:40 Závody ve zbrojení 1/8 [i] 23:45 Komunismus - historie jedné iluze 1/3 [i] 00:55 Velké hračky velkých hochů 7/8 [i] 01:25 Velké hračky velkých hochů 8/8 [i] 02:00 Dávní bohové 5/6 [i] 02:30 Dávní bohové 6/6 [i] 03:00 Závody ve zbrojení 1/8 [i] 03:55 Komunismus - historie jedné iluze 1/3 [i] 04:55 Velké hračky velkých hochů 7/8 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Snít v oblacích [i] 07:30 8 statečných [i] 09:30 Tajná přání [i] 11:15 Říkej mi strýčku [i] 12:45 Před kamerou 21 [i] 13:15 Berete si za manžela.... [i] 14:45 Vražda je tak snadná [i] 16:15 Rebelka [i] 17:55 Film o filmu: Roming [i] 18:10 Roming [i] 20:00 Agent v sukni 2 [i] 21:35 Nula od Nuly pojde [i] 23:00 Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec [i] 01:00 Agent v sukni 2 [i] 02:35 Nula od Nuly pojde [i] 04:00 Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 V dobrém i zlém [i] 11:30 Miss Rosnička [i] 13:00 Bezva prachy [i] 14:30 Les Boys IV. [i] 16:35 Před kamerou 20 [i] 17:05 ATL [i] 18:50 Dlouho hledaný syn [i] 20:20 Už tady nežijeme [i] 22:00 Borci [i] 23:30 Hurikán Katrina: rekviem o čtyřech dějstvích 3 [i] 00:35 Škola svádění [i] 02:15 Už tady nežijeme [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

AS Trenčín postúpil do 2. predkola Európskej ligy UEFA
Hráč Podgorice Mihailo Perovič (s loptou) sa teší z vyrovnávajúceho gólu v odvete 1. predkola Európskej ligy AS Trenčín - Budučnost Podgorica v Myjave 19. júla 2018.

TOUR DE FRANCE: Nibali má po páde zlomený stavec, odstúpil z pretekov
Vincenzo Nibali, archívna snímka.

Alisson je najdrahší brankár, do Liverpoolu ide za 72,5 mil.eur
Brankár Alisson, archívna snímka.

EURÓPSKA LIGA: Bayo odčinil nepremenené šance, Pačinda: Ešteže ho máme
Vakoun Issouf Bayo, archívna snímka.

Aktuálne správy

Prvý víkendový deň nás poteší vysokými teplotami
Na archívnej snímke Bojnický zámok.

Dnešné počasie sa od včerajšieho líšiť veľmi nebude, poteší 28 stupňov
Dnes bude polooblačno až oblačno, ojedinele sa vyskytnú prehánky. Teploty sa budú pohybovať od 23 až do 28 stupňov Celzia.

FOTO: Pred 20 rokmi zasiahla Jarovnice tragická povodeň
Počtom obetí boli Jarovnice najpostihnutejšou obcou povodňou zapríčinenou mimoriadne silnou prietržou mračien 20. júla 1998 a následným rozvodnením riečky Svinka.

PRIPRAVTE SA: Na severe Slovenska hrozí povodeň
Ilustračná snímka.

Situácia po povodniach je v oblasti Vysokých Tatier stabilizovaná
Na snímke rozvodnený potok Javorinka, ktorý berie so sebou starší dom v Podspádoch vo Vysokých Tatrách 19. júla 2018.

PODCENILI TATRY: Českí turisti s 10 deťmi potrebovali pomoc
Popradské pleso, Tatry, ilustračné foto.

Významný spisovateľ samizdatu Pavel Kohout oslavuje 90 rokov
Desaťtisíce Bratislavčanov sa 27. novembra 1989 v popoludňajších hodinách zišlo opäť na mohutnej manifestácii na Námestí SNP v Bratislave. Na námestí SNP prehovoril k zhromaždeným aj spisovateľ Pavel Kohout, ktorý sa tu zastavil ...

Na festivale Tajomná Levoča dajú priestor aj začínajúcim umelcom
Na archívnej snímke budova renesančnej radnice z druhej polovice 15. storočia so zvonicou a veža Chrámu svätého Jakuba na Námestí Majstra Pavla v Levoči.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.