Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:55 Macocha 101-102/120 [i] 10:40 Navždy a ďaleko [i] 13:20 Jake a Tlsťoch IV. 14/24 [i] 14:15 Odložený prípad III. 8/23 [i] 15:10 Krok za krokom VI. 11-12/24 [i] 16:05 Kobra 11 II. 19/22 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VI. 11/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Susedia [i] 20:50 VILOmeniny [i] 22:10 Paľba [i] 22:40 112 [i] 23:20 Profesionálny lovec [i] 01:10 JAG - Vojenská generálna prokuratúra X. 11-12/22 [i] 02:50 8 jednoduchých pravidiel II. 16/24 [i] 03:10 Everwood III. 20/22 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Pohotovosť XII. 14/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 Rubi 94/115 [i] 08:30 O zvieratách a ľudoch 1/13 [i] 09:25 To sme my, opice 5/14 [i] 09:50 To sme my, opice 6/14 [i] 10:20 Mladé srdcia 4/6 [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:20 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 14:15 Hviezdna loď Galactica III. 16/20 [i] 15:00 Ranč Pri zelenej sedme 23/28 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:05 Sila lásky II. 181/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 182/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Danielle Steelová: Hviezda [i] 21:50 Bratia a sestry 8/23 [i] 22:35 Klinika Grace 15/36 [i] 23:20 24 III.séria 12/24 [i] 00:05 Peniaze [i] 00:20 R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania [i] 01:15 Sila lásky II. 181/357 [i] 02:05 Sila lásky II. 182/357 [i] 02:55 Slovensko DNES [i] 03:10 Správy STV [i] 03:35 Udalosti ČT [i] 04:00 To sme my, opice 7/14 [i] 04:25 To sme my, opice 8/14 [i] 04:50 Dr.Quiz [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Správy STV [i] 06:25 Udalosti ČT [i] 06:50 Moja misia [i] 07:15 Separé [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Elá hop [i] 10:30 Naša Európa [i] 11:00 Luxusné hotely sveta 6/15 [i] 11:25 Regionálny denník [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:10 Poltón [i] 13:40 Orientácie [i] 14:10 Slovo [i] 14:15 Na ľudovú nôtu [i] 14:45 Odpískané [i] 15:15 Magazín ligy majstrov [i] 15:50 Športmotor [i] 16:25 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:00 Regionálny denník [i] 18:00 Športové ozveny [i] 18:30 Slovensko DNES [i] 18:45 Správy - Hírek [i] 19:00 Život na mori 22/26 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 História futbalu: Nádherná hra 6/13 [i] 20:55 VAT [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Nočný filmový klub [i] 23:35 Udalosti ČT [i] 00:00 Naša Európa [i] 00:25 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 00:50 Správy - Hírek [i] 01:00 Slovensko DNES [i] 01:15 Správy STV [i] 01:35 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Skutočné príbehy [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 56 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Derrick II. 71 [i] 10:50 Matlock VII. 4 [i] 11:50 Komisárka 44 [i] 12:50 Život na zámku 44 [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:40 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 Blízko smrti [i] 17:00 Varí vám to [i] 17:40 Panelák 63 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 64 [i] 20:40 NOVINY PLUS 21:00 Nevera po slovensky [i] 22:00 SHARK 13 [i] 23:00 Črepiny [i] 23:50 Nevera po slovensky [i] 00:50 KRIMI NOVINY 01:20 Sexi Výhra [i] 02:25 Črepiny [i] 03:00 Záchranný tím SAR [i] 03:55 Autosalón [i] 04:20 NOVINY 04:40 ŠPORT 04:45 NOVINY PLUS
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 38/78 [i] 08:55 Zpívánky [i] 09:00 Velká samota [i] 10:55 Souboj vojevůdců 7/13 [i] 11:40 Neznalost neomlouvá aneb Cestou necestou [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Rodinné křižovatky [i] 14:05 McLeodovy dcery III 19/30 [i] 14:50 Kung-fu: Legenda pokračuje IV 11/22 [i] 15:35 Simpsonovi XII 18/21 [i] 16:00 Věříš si? [i] 16:30 Záhady Toma Wizarda [i] 16:45 Kouzelná školka [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Kluci v akci [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Husice liščí [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Dobrá čtvrť II 18/22 [i] 21:00 Na cestě po Sydney [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 V zajetí železné opony 18/41 [i] 22:25 Pojďme si hrát [i] 00:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Politické spektrum [i] 00:40 168 hodin [i] 01:10 Příběhy domů [i] 01:30 Sex ve městě I 3/12 [i] 01:55 McLeodovy dcery III 19/30 [i] 02:35 Klíč [i] 03:05 Regiony ČT24 03:30 Setkávání [i] 03:35 Z metropole [i] 04:00 Týden v regionech Brno 04:30 Týden v regionech Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Studio fotbal 05:35 Auto Moto Styl [i] 06:10 Správy STV 06:30 Kalendárium [i] 06:45 Kultura.cz [i] 07:05 Kultura.cz [i] 07:30 Čétéčko [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Klíč [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Tařice skalní [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:30 Případ pro ombudsmana [i] 12:45 TVŠ - Znáte je dobře? [i] 13:00 Odhalené souvislosti [i] 13:15 Le petit gnome 2/6 [i] 13:30 Můj bratr je pes [i] 15:05 Po stopách [i] 15:20 Pohár Ameriky - historie nejslavnějšího jachtařského závodu [i] 16:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:45 Mary Poppins [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Jura Petrů [i] 19:25 Buď fit s ČT [i] 19:35 Simpsonovi XII 18/21 [i] 20:00 Zrada [i] 20:55 Neznámí hrdinové [i] 21:25 Krok za krokem k Eurovizi 2008 3/3 [i] 21:50 Mrtví jako já 13/14 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Echo Pražského jara 2008 [i] 23:20 Sešli se... [i] 00:10 Fokus ČT24 [i] 00:35 Konformista [i] 02:30 Knižní svět [i] 02:55 Čtenářský deník... Květa Legátová: Jozova Hanule [i] 03:10 Po hladině: Zahrada [i] 03:30 Máte slovo [i] 04:15 POKR [i] 04:40 Československý filmový týdeník 677/2379 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 33 [i] 09:30 Ptačí chřipka [i] 11:35 Ulice 186 [i] 12:20 To je vražda, napsala XI 12 [i] 13:15 Lenssen & spol. [i] 13:45 Dva a půl chlapa III 2 [i] 14:15 Veronica Mars III 2 [i] 15:10 Smallville VI 12 [i] 16:05 Odložené případy IV 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V 21 [i] 18:30 Ulice 903, 904 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kobra 11 XI 5 [i] 21:05 Víkend [i] 21:50 Dr. House III 24 [i] 22:45 90 dní bez sexu [i] 00:35 Poldové z Rosenheimu II 7 [i] 01:20 Novashopping 01:50 Áčko [i] 02:30 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:30 Tabaluga I 6 [i] 07:05 Co nového, Scooby Doo? III 11 [i] 07:30 Sabrina - mladá čarodějnice V 11 [i] 08:00 Datel Woody [i] 08:15 Přátelé I 14 [i] 08:45 St. Tropez V 84 [i] 09:50 Poldové z přístavu IV 16 [i] 10:50 Sedmé nebe IV 7 [i] 11:45 Diagnóza vražda IV 9 [i] 12:45 Odpadlík II 13 [i] 13:45 Closer II 15 [i] 14:45 Chirurgové 25 [i] 15:40 Zločiny ze sousedství I 1 [i] 16:40 Drzá Jordan II 5 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 Milionář [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé I 15 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ošklivka Katka 23 [i] 21:15 Zoufalé manželky III 12 [i] 22:15 Muži na stromech I 20 [i] 23:15 Specialisté na vraždy 14 [i] 00:15 Nemocnice Chicago Hope IV 23 [i] 01:10 Sexy šance 01:50 Volejte Věštce 02:55 Nedokonalé zločiny II 11 [i] 03:45 Nikdo není dokonalý [i] 04:40 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Motorismus [i] 10:00 Motorismus [i] 11:00 Cyklistika [i] 12:00 Olympiáda [i] 12:15 Fotbal [i] 14:00 Kanoistika [i] 16:00 Cyklistika [i] 17:00 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Fotbal [i] 19:00 Viking [i] 20:00 Fotbal [i] 21:00 Bojové sporty [i] 23:00 Fotbal [i] 23:45 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Santa se žení [i] 08:00 Letní bouře [i] 10:00 McLeodovy dcery VII 31 [i] 11:00 Byl jsem mladým Faustem [i] 13:00 Soudkyně Amy V 10 [i] 14:00 McLeodovy dcery VII 31 [i] 15:00 Letní bouře [i] 17:00 Soudkyně Amy V 10 [i] 18:00 Rodinné záležitosti [i] 20:00 Médium III 21 [i] 21:00 Drzá Jordan V 21 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 21 [i] 23:00 Médium III 21 [i] 00:00 Drzá Jordan V 21 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 21 [i] 02:00 Rodinné záležitosti [i] 04:00 Santa se žení [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Dobrodružné cestování Richarda Weise 32/42 [i] 05:30 Dobrodružné cestování Richarda Weise 33/42 [i] 06:00 Evropou pěšky 1/8 [i] 06:35 Evropou pěšky 2/8 [i] 07:10 Jeden jako druhý 1/12 [i] 07:40 Jeden jako druhý 2/12 [i] 08:15 Moje tlustá řecká kuchyně 11/15 [i] 08:45 Moje tlustá řecká kuchyně 12/15 [i] 09:15 Jamie vaří doma 25/26 [i] 09:45 Jamie vaří doma 26/26 [i] 10:20 Muž divočiny 13/19 [i] 11:25 Za jídlem přes ulici 1/10 [i] 11:55 Za jídlem přes ulici 2/10 [i] 12:30 Moje tlustá řecká kuchyně 11/15 [i] 13:00 Moje tlustá řecká kuchyně 12/15 [i] 13:30 Pouště promlouvají 1/14 [i] 14:05 Pouště promlouvají 2/14 [i] 14:35 Evropou pěšky 1/8 [i] 15:10 Evropou pěšky 2/8 [i] 15:45 Jamie vaří doma 25/26 [i] 16:20 Jamie vaří doma 26/26 [i] 16:55 Za jídlem přes ulici 1/10 [i] 17:30 Za jídlem přes ulici 2/10 [i] 18:05 Jeden jako druhý 1/12 [i] 18:40 Jeden jako druhý 2/12 [i] 19:15 Muž divočiny 13/19 [i] 20:25 Nic mi to neudělalo 1/4 [i] 21:30 Tajemství posloupnosti 1/16 [i] 22:05 Tajemství posloupnosti 2/16 [i] 22:40 Závody ve zbrojení 1/8 [i] 23:45 Komunismus - historie jedné iluze 1/3 [i] 00:55 Velké hračky velkých hochů 7/8 [i] 01:25 Velké hračky velkých hochů 8/8 [i] 02:00 Dávní bohové 5/6 [i] 02:30 Dávní bohové 6/6 [i] 03:00 Závody ve zbrojení 1/8 [i] 03:55 Komunismus - historie jedné iluze 1/3 [i] 04:55 Velké hračky velkých hochů 7/8 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Snít v oblacích [i] 07:30 8 statečných [i] 09:30 Tajná přání [i] 11:15 Říkej mi strýčku [i] 12:45 Před kamerou 21 [i] 13:15 Berete si za manžela.... [i] 14:45 Vražda je tak snadná [i] 16:15 Rebelka [i] 17:55 Film o filmu: Roming [i] 18:10 Roming [i] 20:00 Agent v sukni 2 [i] 21:35 Nula od Nuly pojde [i] 23:00 Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec [i] 01:00 Agent v sukni 2 [i] 02:35 Nula od Nuly pojde [i] 04:00 Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 V dobrém i zlém [i] 11:30 Miss Rosnička [i] 13:00 Bezva prachy [i] 14:30 Les Boys IV. [i] 16:35 Před kamerou 20 [i] 17:05 ATL [i] 18:50 Dlouho hledaný syn [i] 20:20 Už tady nežijeme [i] 22:00 Borci [i] 23:30 Hurikán Katrina: rekviem o čtyřech dějstvích 3 [i] 00:35 Škola svádění [i] 02:15 Už tady nežijeme [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Majster sveta z Göteborgu Jozef Stümpel dnes oslavuje 45. narodeniny
Na snímke útočník Jozef Stümpel.

Tenis: Lacko prehral v osemfinále turnaja v Newporte s Ebdenom
Slovenský tenista Lukáš Lacko.

MS: Slovenky sú vo voľnom programe tímov na 19. mieste
Slovenské akvabely Zuzana Bodíková, Petra Ďurišová, Romana Horská, Kristína Kvasňovská, Laura Lisá, Diana Miškechová, Natália Pivarčiová, Rebecca Schererová ...

LM: Tím APOEL Nikózia zvíťazil nad F91 Dudelange
Ilustračná fotografia.

Aktuálne správy

Pripravte sa na horúčavy, vo štvrtok bude do 35 stupňov
Na území Slovenska bude slnečno a teploty dosiahnu 30 až 35 stupňov Celzia.

Univerzitu Istropolitana v Bratislave otvorili pred 550 rokmi
V Bratislave pred 550 rokmi slávnostne otvorili prvú univerzitu na území Slovenska, Univerzitu Istropolitana.

Rusnák skóroval pri víťazstve Realu Salt Lake
Na snímke vpravo strelec gólu Martin Chrien a vľavo Albert Rusnák, archívna foto.

Teplota na Slovensku môže miestami dosiahnuť 36 stupňov
Viaceré okresy Slovenska dnes potrápia horúčavy. Teplota vzduchu môže na západe a juhu krajiny dosiahnuť až 36 stupňov Celzia. Slovenský hydrometeorologický ...

Požiar rekreačnej chaty v Terchovej: Zomrela matka a jej dve dcéry
Život 41-ročnej ženy a jej dvoch dcér (5, 18) si vyžiadal požiar rekreačnej chaty v Terchovej. Chata začala horieť v stredu (19. 7.) pred polnocou v terchovskej časti ...

Zamestnanci majú počas horúčav nárok na úpravu pracovného režimu
Ilustračná snímka.

Gitarista Carlos Santana oslavuje 70. narodeniny
Carlos Santana, archívna snímka.

O revolučnom pohybe zanechal J.M.Hurban podrobné svedectvo
Portrét J.M.Hurbana


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.