Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 TELEVÍZNE NOVINY 06:00 Malý zajac Bugs a priatelia I. 10/40 [i] 06:30 Duck Dodgers II. 2/26 [i] 06:55 Priatelia Toma a Jerryho III. [i] 07:10 Chrisa nemá nikto rád I. 1/22 [i] 07:35 Herkules V. 6/22 [i] 08:30 Veľký postrach [i] 10:15 Atlas [i] 10:55 Čarodejnice VII. 12-13/22 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy 13:00 Na telo [i] 13:30 Lampáreň [i] 13:55 Navždy a ďaleko [i] 16:40 Policajná akadémia 3 [i] 18:10 Srdcové záležitosti [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 PROMINENTI [i] 20:00 LET´S DANCE 2 [i] 22:20 V tieni zločinu I. 3/22 [i] 23:10 LET´S DANCE 2 - Horúčka nedeľňajšej noci [i] 23:35 Americký ninja 5 [i] 01:30 Kráľ žije [i] 03:20 Môj svet [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Pavúky. Smrtiaca láska [i] 06:05 Veselá farma 34/40 [i] 06:10 Bol raz jeden život 20/26 [i] 06:40 Všetky psy idú do neba III. 28 [i] 07:00 Gumkáči 20/52 [i] 07:25 Stratený svet 25/26 [i] 07:55 Elá hop [i] 08:20 Si v obraze? [i] 08:50 Góóól [i] 09:20 SK8 [i] 10:05 Deti to vedia najlepšie [i] 11:00 Luxusné paláce 4/6 [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Svet v obrazoch [i] 13:35 Eskalátor [i] 13:55 Providence III. 5/22 [i] 14:45 Čierny Šíp 4/6 [i] 16:20 Pošta pre teba [i] 17:25 Zmenáreň [i] 17:50 Extra [i] 18:20 AIRBAG [i] 18:25 Večerníček [i] 18:30 GEN.Sk [i] 18:50 Správne číslo [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Siedma veľmoc [i] 21:45 Skutočný príbeh: Bat 21 [i] 23:30 Inšpektor Morse 7/33 [i] 01:15 O 5 minút 12 [i] 02:20 Sonar [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Udalosti ČT [i] 06:20 Halali [i] 06:50 Televíkend [i] 07:15 Planéta ľudí-Výpravy za domorodcami Novej Guineji 3/7 [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Farmárska revue [i] 08:40 Kapura [i] 09:20 Moja misia [i] 09:50 Cookie.sk [i] 10:05 Veštba [i] 11:10 Família [i] 11:40 Anjeli strážni [i] 12:05 Umenie 08 [i] 12:35 Československý filmový týždenník [i] 12:50 Vodný slalom [i] 16:05 Radosť zo života [i] 16:30 Promülle [i] 17:25 Orientácie [i] 17:50 Slovo [i] 18:00 Luxusné hotely sveta 6/15 [i] 18:30 MS v hokeji [i] 20:30 5 a pol [i] 22:00 Keno 10 [i] 22:10 Odpískané [i] 22:35 Magazín ligy majstrov [i] 23:05 Udalosti ČT [i] 23:30 Orientácie [i] 00:00 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 Lovci netvorov [i] 06:15 Spider-Man [i] 06:40 Preteky Nascar [i] 07:00 Malí rytieri [i] 07:35 Cyborg 009 [i] 08:00 Zabijácke inštinkty [i] 09:00 Blízko smrti [i] 11:00 Črepiny PLUS [i] 12:00 Autosalón [i] 12:40 Návrat do Modrej lagúny [i] 15:00 Bud Spencer: Miliónový chrobák [i] 17:20 Mafstory [i] 18:15 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IV. 7 [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka New York III. 7 [i] 22:00 Nedeľné kinohity: Jet Li: Veľké riziko [i] 00:20 Bud Spencer: Miliónový chrobák [i] 02:25 Jet Li: Veľké riziko [i] 04:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IV. 7 [i] 04:45 NOVINY
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Neznalost neomlouvá aneb Cestou necestou [i] 05:15 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:05 Roste, kvete, zelená se 5/6 [i] 06:25 Mumínci 7/26 [i] 06:50 Včelka Mája [i] 07:15 Raníček s Dádou [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 08:50 Křeček v noční košili 6/6 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Hotel Herbich 7/13 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Jak Jaromil ke štěstí přišel [i] 14:00 Cesty víry [i] 14:25 Křesťanský magazín [i] 14:40 Velká samota [i] 16:30 Sváteční slovo poradce ministryně obrany pro duchovní službu Tomáše Holuba [i] 16:35 Na vrcholky hor s Vladimírem Čechem [i] 16:55 Divnopis - Komňa [i] 17:00 Čétéčko [i] 17:20 Psí život [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:05 Etiketa [i] 18:15 Taxík [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:20 Události v regionech [i] 19:35 Předpověď počasí [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Grandhotel [i] 21:40 Hvězda mého srdce (5/8) [i] 22:00 168 hodin [i] 22:30 Zprávy 22:35 Branky, body, vteřiny 22:40 Losování Sportky a Šance 22:45 Dalziel a Pascoe X 3/5 [i] 00:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:35 Odpočívej v pokoji V 5/12 [i] 01:25 Svět umění: Alan Alda - víc než sympaťák [i] 02:15 Uvolněte se, prosím [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:50 Správy STV 07:10 Nenechte si ujít [i] 07:15 Recitál Palečka a Janíka [i] 07:45 Stop [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Úsměvy Táni Fischerové [i] 09:10 Hledání ztraceného času [i] 09:35 Po hladině: Zahrada [i] 09:50 Artmix [i] 10:45 MS motocyklů 2008 Francie [i] 12:00 MS motocyklů 2008 Francie [i] 13:15 Toulky s Ladislavem Smoljakem [i] 13:30 Film o filmu Karamazovi [i] 13:45 MS motocyklů 2008 Francie [i] 15:00 Moje obrazy jsou dílem staletí [i] 15:20 Svět umění: Alan Alda - víc než sympaťák [i] 16:05 Znamení a rituály [i] 16:20 Světci a svědci [i] 16:35 Melodie podzemí [i] 18:20 Kultura.cz [i] 18:50 MS v hokeji 2008 Kanada [i] 21:40 Na plovárně s Radkem Baborákem [i] 22:05 Divadlo žije! [i] 22:35 Studio fotbal 23:05 Pocta pro Ellingtona 1/2 [i] 23:50 Všechnopárty - speciál [i] 00:45 Objevování planety Oceán 6/13 [i] 01:30 Na vrcholky hor s Vladimírem Čechem [i] 01:50 Krásný ztráty [i] 02:15 Svátky písní Olomouc 2007 [i] 03:45 Keltský šperk [i] 04:00 The Bravery [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:20 Novashopping 05:50 Ošklivé káčátko 35 [i] 06:20 Pan Magoo a animovaný svět 53 [i] 06:45 W.I.T.C.H. 20 [i] 07:15 Walt Disney a jeho kouzelný svět [i] 08:15 Sue Thomas: Agentka FBI 19 [i] 09:15 Můj brácha má prima bráchu [i] 11:05 On je žena! 1 [i] 12:15 Výměna manželek [i] 13:35 Může to potkat i vás [i] 15:40 28 dní [i] 17:50 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:50 Občanské judo [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 X Factor [i] 22:05 Střepiny [i] 22:35 Mr. GS [i] 23:05 X Factor - Kdo s koho?! [i] 23:35 Non plus ultras [i] 01:00 Mrtvá zóna IV 9 [i] 01:40 Novashopping 02:15 Střepiny [i] 02:35 DO-RE-MI [i] 04:20 Ženatý se závazky 222, 223 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Štěně jménem Scooby Doo I 8 [i] 06:35 Taz-mania II 12 [i] 07:00 Co nového, Scooby Doo? III 10 [i] 07:20 Kolem světa za 80 snů [i] 07:45 Sylvester a Tweety [i] 08:00 Válka století II 4 [i] 09:10 Svět 2008 [i] 09:45 Vraždy v Midsomeru V 2 [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Nedělní partie [i] 13:55 Nejúžasnější videa světa [i] 14:25 Ten kluk je postrach 2 [i] 16:20 Na sever Aljašky [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé I 14 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ber nebo neber [i] 21:15 Chirurgové IV 2 [i] 22:15 Žralok I 20 [i] 23:15 Lovci duchů II 20 [i] 00:10 Devět rukojmí 2 [i] 01:00 Sexy šance 01:40 Volejte Věštce 02:45 Oktober [i] 04:25 Nedělní partie [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 09:00 Motorismus [i] 09:30 Motorismus [i] 10:00 Motorismus [i] 15:00 Motorismus [i] 16:30 Cyklistika [i] 17:30 Tenis [i] 19:00 Volejbal [i] 20:00 Fotbal [i] 22:00 Box [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Motorismus [i] 00:00 Volejbal [i] 00:30 Volejbal [i] 01:00 Motorismus [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Princ a chuďas [i] 08:00 Jack a stonek fazole 2/2 [i] 10:00 Loučení se svobodou [i] 12:00 Jack a stonek fazole 2/2 [i] 14:00 Lidé moře [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru: Temný podzim [i] 18:00 Život v deltě [i] 20:00 Život v buši III 7 [i] 21:00 Život v buši III 8 [i] 22:00 Vraždy v Midsomeru X 1 [i] 00:00 Ve tři ráno [i] 02:00 Život v deltě [i] 04:00 Princ a chuďas [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Sousedé ve válce 12/32 [i] 06:00 Doktorologie 5/13 [i] 06:30 Doktorologie 6/13 [i] 07:05 Doktorologie 7/13 [i] 07:35 Doktorologie 8/13 [i] 08:10 Povolání: cestovatel 5/20 [i] 08:45 Povolání: cestovatel 6/20 [i] 09:20 Cestami poznání 1/6 [i] 10:25 Cestami poznání 2/6 [i] 11:30 Mistrovské loupeže 11/14 [i] 12:40 V cizí kuchyni 13/26 [i] 13:15 Design a designéři 1/13 [i] 13:35 Vítejte na svatební hostině 26/26 [i] 14:05 Tradiční maďarské potraviny 5/6 [i] 14:45 Dobrodružné cestování Richarda Weise 32/42 [i] 15:15 Dobrodružné cestování Richarda Weise 33/42 [i] 15:45 Úžasná zvířata 3/4 [i] 16:50 Jamie vaří doma o vánocích [i] 18:00 Sousedé ve válce 13/32 [i] 18:35 Sousedé ve válce 14/32 [i] 19:10 Vychytávky 1/13 [i] 19:45 Vychytávky 2/13 [i] 20:20 Co nám prospívá 34/37 [i] 21:25 Mistrovské loupeže 12/14 [i] 22:40 Mars na obzoru 4/6 [i] 23:45 Záhadná diagnóza 6/7 [i] 00:50 Historie domu č. 57 5/6 [i] 01:55 Historie domu č. 57 6/6 [i] 02:55 Povolání: cestovatel 5/20 [i] 03:30 Povolání: cestovatel 6/20 [i] 04:05 Váleční oři 3/4 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Skok do neznáma [i] 07:30 Cinema, Cinema, Cinema 21 [i] 07:55 Árijský pár [i] 09:55 Film o filmu: O rodičích a dětech II. [i] 10:25 Soví houkání [i] 11:55 Kryštof Akustik Best of Tour [i] 13:00 Snít v oblacích [i] 14:30 8 statečných [i] 16:25 Policajtem proti své vůli [i] 17:50 Tajná přání [i] 19:30 Před kamerou 21 [i] 20:00 Noční hlídka [i] 21:50 Mé srdce pohřběte u Wounded Knee [i] 00:00 Vincentův svět III. (15): Bláznivé pondělí [i] 00:25 Drsný časy [i] 02:15 Kiss Kiss Bang Bang [i] 03:55 Tygrova brigáda [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Tvoje, moje a naše [i] 09:25 Christina Aquilera: Back to basics [i] 10:25 Úpis [i] 12:05 Paličatý všeuměl [i] 13:50 Záchranáři [i] 16:05 Stormbreaker [i] 17:35 Miss Rosnička [i] 19:05 Bezva prachy [i] 20:35 Tvoje, moje a naše [i] 22:00 Řekni, že mě miluješ 2 [i] 22:50 Destrukce systému [i] 00:30 Duo [i] 02:20 Tristram Shandy: Ptákovina a bejkárna [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Majster sveta z Göteborgu Jozef Stümpel dnes oslavuje 45. narodeniny
Na snímke útočník Jozef Stümpel.

Tenis: Lacko prehral v osemfinále turnaja v Newporte s Ebdenom
Slovenský tenista Lukáš Lacko.

MS: Slovenky sú vo voľnom programe tímov na 19. mieste
Slovenské akvabely Zuzana Bodíková, Petra Ďurišová, Romana Horská, Kristína Kvasňovská, Laura Lisá, Diana Miškechová, Natália Pivarčiová, Rebecca Schererová ...

LM: Tím APOEL Nikózia zvíťazil nad F91 Dudelange
Ilustračná fotografia.

Aktuálne správy

Pripravte sa na horúčavy, vo štvrtok bude do 35 stupňov
Na území Slovenska bude slnečno a teploty dosiahnu 30 až 35 stupňov Celzia.

Univerzitu Istropolitana v Bratislave otvorili pred 550 rokmi
V Bratislave pred 550 rokmi slávnostne otvorili prvú univerzitu na území Slovenska, Univerzitu Istropolitana.

Rusnák skóroval pri víťazstve Realu Salt Lake
Na snímke vpravo strelec gólu Martin Chrien a vľavo Albert Rusnák, archívna foto.

Teplota na Slovensku môže miestami dosiahnuť 36 stupňov
Viaceré okresy Slovenska dnes potrápia horúčavy. Teplota vzduchu môže na západe a juhu krajiny dosiahnuť až 36 stupňov Celzia. Slovenský hydrometeorologický ...

Požiar rekreačnej chaty v Terchovej: Zomrela matka a jej dve dcéry
Život 41-ročnej ženy a jej dvoch dcér (5, 18) si vyžiadal požiar rekreačnej chaty v Terchovej. Chata začala horieť v stredu (19. 7.) pred polnocou v terchovskej časti ...

Zamestnanci majú počas horúčav nárok na úpravu pracovného režimu
Ilustračná snímka.

Gitarista Carlos Santana oslavuje 70. narodeniny
Carlos Santana, archívna snímka.

O revolučnom pohybe zanechal J.M.Hurban podrobné svedectvo
Portrét J.M.Hurbana


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.