Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Január 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 TELEVÍZNE NOVINY 06:00 Neporaziteľné sestry IV. 13/13 [i] 06:25 Seržant Pepper [i] 08:15 Olsen Twins: Výzva [i] 10:10 Priatelia VII. 21-22/24 [i] 11:05 Zlatíčka pre každého [i] 13:05 LET´S DANCE 2 [i] 15:05 Agent v sukni [i] 17:05 Škaredá Betty II. [i] 17:55 Na streche [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 Smotánka [i] 20:00 Hrbáč Lagardére [i] 23:15 16 blokov [i] 01:15 Akčný Jackson [i] 03:00 16 blokov [i] 04:55 Smotánka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Luxusné paláce 4/6 [i] 06:05 Veselá farma 33/40 [i] 06:10 Bol raz jeden život 19/26 [i] 06:40 Všetky psy idú do neba III. 27 [i] 07:05 Gumkáči 19/52 [i] 07:30 Stratený svet 24/26 [i] 07:55 Hannah Montana 5/26 [i] 08:20 Si v obraze? [i] 08:50 Superchyty [i] 09:15 Hádaj, kto nás pozval? [i] 09:45 Pláž Makaha 3/10 [i] 10:35 Večne nespokojní II. 9/28 [i] 11:20 Pavúky. Smrtiaca láska [i] 12:20 Športmotor [i] 12:50 Postav dom, zasaď strom [i] 13:20 Kniha osudu [i] 14:55 Čierny Šíp 3/6 [i] 16:35 Anna Lee 5/6 [i] 18:20 AIRBAG [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 Peniaze [i] 18:50 SOS [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Pošta pre teba [i] 21:20 Pravdivý príbeh Waltera Gretzkyho [i] 22:50 Neporaziteľní [i] 00:25 Temná polovica [i] 02:20 Takí sme boli [i] 03:25 Správy STV [i] 03:45 Postav dom, zasaď strom [i] 04:15 Zmenáreň [i] 04:45 Extra [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 06:00 Slovensko DNES [i] 06:15 Správy - Hírek [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 06:45 Mestá z hliny 1 [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Reflets II. 5/12 [i] 08:40 Rieky Francúzska 5/15 [i] 09:05 Pa a Pi [i] 09:15 Gombíkovo [i] 09:40 Osobnosti [i] 09:45 Noc na Švédskom vale [i] 10:15 Polícia [i] 10:25 Televíkend [i] 10:55 Cesty nádeje [i] 11:20 Cookie.sk [i] 11:35 GEN.Sk [i] 11:55 Neskrotná Severná Amerika 2/6 [i] 12:55 Majáles v Turci [i] 13:35 Suterén [i] 15:10 Poltón [i] 15:35 Tempo [i] 15:55 Kapura [i] 16:35 Farmárska revue [i] 16:50 Smer Peking [i] 17:20 Ako sme nevystúpili na Gasherbrumy [i] 18:00 Oheň Anatolie [i] 18:35 Zábavný televízny archív 1996 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Rozprávanie stromov [i] 20:20 MS v kocke [i] 20:45 MS v hokeji [i] 22:30 5 a pol [i] 23:25 BJD 2007 [i] 00:20 Udalosti ČT [i] 00:45 Tempo [i] 01:00 Športmotor [i] 01:25 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Záchranný tím SAR [i] 05:50 Lovci netvorov [i] 06:45 Spider-Man bez hraníc [i] 07:10 Preteky Nascar [i] 07:40 Malí rytieri [i] 08:10 Cyborg 009 [i] 08:40 Ženy z Windsoru [i] 12:15 Sieť [i] 14:40 Smrť a vášeň [i] 17:15 Mladý Ivanhoe [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Sám doma 3 [i] 22:30 Akčný balík: Maximálne riziko [i] 00:45 Nočné kino: Mladý Ivanhoe [i] 02:30 Smrť a vášeň [i] 04:20 Angus [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma [i] 06:05 Zpívánky [i] 06:10 Mumínci 7/26 [i] 06:35 Sezame, pojď si hrát 37/78 [i] 07:00 Seržant Proužek 9/26 [i] 07:10 Včelka Mája [i] 07:35 Garfield a přátelé II 6/26 [i] 08:00 Můj mazlíček [i] 08:15 Můj bratr je pes [i] 09:50 Případy detektiva Packala [i] 10:20 Turner a Hooch [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Styl [i] 13:05 Cesta k vítězství 11/23 [i] 13:20 Tajemství divočiny 13/13 [i] 13:50 Dobrá rada nad zlato [i] 14:20 Móda - Extravagance - Manýry [i] 14:45 Okouzlení VIII 27/54 [i] 15:45 Klub odložených žen [i] 17:25 Naslepo [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:10 Přízraky mezi námi 2/14 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:20 Události v regionech [i] 19:35 Předpověď počasí [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Všechnopárty - speciál [i] 21:00 Vyjednavač [i] 23:15 Nenechte si ujít [i] 23:20 Zprávy 23:25 Branky, body, vteřiny 23:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:35 Černý déšť [i] 01:35 V kleštích [i] 02:55 13. komnata Jiřího Wintera-Neprakty [i] 03:20 Pošta pro tebe [i] 04:15 Uprostřed běhu [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 05:10 Nepohodlní 11/13 [i] 05:25 Paměť stromů [i] 05:45 Dvaasedmdesát jmen české historie 4/72 [i] 06:00 Kde peníze pomáhají [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech Praha 07:25 Události v regionech Brno 07:35 Události v regionech Ostrava 07:50 Panorama [i] 08:30 Bojím se létat [i] 09:05 Folklorní magazín [i] 09:30 Náš venkov [i] 09:50 ...a tuhle znáte? [i] 10:20 Knižní svět [i] 10:50 Čtenářský deník... Květa Legátová: Jozova Hanule [i] 11:10 Simpsonovi XII 17/21 [i] 11:35 Nenechte si ujít [i] 11:40 Pětka v Pomeranči [i] 12:35 Game Page [i] 12:55 Sabotáž [i] 13:25 Abbey Road: Live 7/12 [i] 14:15 Kinobox [i] 14:45 Gambrinus liga [i] 17:05 Automobilové muzeum v Mulhouse [i] 17:15 Objevování planety Oceán 6/13 [i] 18:00 O češtině [i] 18:15 Toulky s Ladislavem Smoljakem [i] 18:30 Kultura.cz [i] 18:55 Václav Talich diriguje Slovanské tance [i] 19:35 Simpsonovi XII 17/21 [i] 20:00 To byl FF [i] 20:40 Echo Pražského jara 2008 [i] 20:50 MS v hokeji 2008 Kanada [i] 23:30 Artmix [i] 00:25 Velká noční hudba 04:00 Na plný pecky [i] 04:40 Grotesky [i] 04:50 Malá ranní hudba
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:30 Novashopping 06:05 Pan Magoo a animovaný svět 52 [i] 06:30 W.I.T.C.H. 19 [i] 07:00 Walt Disney a jeho kouzelný svět [i] 08:00 Kalifornské léto II 1 [i] 08:55 Eso [i] 10:10 1 a 1/2 policajta [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:35 Prstýnek [i] 14:20 K2 [i] 16:35 Jáchyme, hoď ho do stroje! [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Maxi Clever [i] 21:20 Presumpce viny [i] 23:30 Drákula [i] 01:45 Novashopping 02:15 Český bodygard [i] 03:00 DO-RE-MI [i] 04:15 Ženatý se závazky 220, 221 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Štěně jménem Scooby Doo I 7 [i] 06:35 Taz-mania II 11 [i] 07:00 Co nového, Scooby Doo? III 9 [i] 07:20 Kolem světa za 80 snů [i] 07:45 Sylvester a Tweety [i] 08:00 Fresh Prince I 8 [i] 08:35 Fresh Prince I 9 [i] 09:10 Autosalon [i] 10:05 M*A*S*H 166 [i] 10:35 M*A*S*H 167 [i] 11:10 Wolffův revír I 7 [i] 12:10 Hercule Poirot III 6 [i] 13:25 Helicops I 5 [i] 14:25 Letiště 77 [i] 16:45 Den otců [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé I 13 [i] 19:55 Počasí 20:00 Mistři hazardu [i] 22:20 Těžko ho zabít [i] 00:20 Gremlins II: Nová generace [i] 02:15 Sexy šance 02:55 Volejte Věštce 04:00 Horečka I 12 [i] 04:50 Siska V [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Kanoistika [i] 09:45 Kanoistika [i] 12:15 Motorismus [i] 13:00 Fotbal [i] 14:00 Tenis [i] 15:45 Cyklistika [i] 17:30 Kanoistika [i] 18:30 Fotbal [i] 20:30 Box [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Bojové sporty [i] 01:30 Motorismus [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Smrt v klášteře [i] 08:00 Jack a stonek fazole 1/2 [i] 10:00 Pan Muzika [i] 12:00 Jack a stonek fazole 1/2 [i] 14:00 Záhadná žena: Vražda v lázních [i] 16:00 Opuštěný kaňon [i] 18:00 Vraždy v Midsomeru: Temný podzim [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru: Smrt staré dámy [i] 22:00 Vraždy v Midsomeru: Smrt darebáka [i] 00:00 Blízké nebezpečí [i] 02:00 Král Lear z Texasu [i] 04:00 Smrt v klášteře [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Velké hračky velkých hochů 6/8 [i] 06:00 Dítě génius 1/2 [i] 06:45 Dítě génius 2/2 [i] 07:50 Pouto mezi dvojčaty [i] 09:00 Dávní bohové 1/6 [i] 09:35 Dávní bohové 2/6 [i] 10:10 Dávní bohové 3/6 [i] 10:45 Dávní bohové 4/6 [i] 11:20 Království islámu [i] 12:35 V cizí kuchyni 11/26 [i] 13:10 V cizí kuchyni 12/26 [i] 13:45 Vítejte na svatební hostině 24/26 [i] 14:15 Vítejte na svatební hostině 25/26 [i] 14:45 Dobrodružné cestování Richarda Weise 30/42 [i] 15:15 Dobrodružné cestování Richarda Weise 31/42 [i] 15:45 Úžasná zvířata 2/4 [i] 17:00 Skryté možnosti 25/26 [i] 17:30 Skryté možnosti 26/26 [i] 18:00 Sousedé ve válce 11/32 [i] 18:35 Sousedé ve válce 12/32 [i] 19:10 Za hranice lidských možností 3/3 [i] 20:20 Co nám prospívá 33/37 [i] 21:30 Mistrovské loupeže 11/14 [i] 22:45 Mars na obzoru 3/6 [i] 23:50 Záhadná diagnóza 5/7 [i] 00:50 Nejtěžší práce historie 4/6 [i] 01:55 Nejtěžší práce historie 5/6 [i] 02:55 Nejtěžší práce historie 6/6 [i] 03:55 Váleční oři 2/4 [i] 04:55 Sousedé ve válce 11/32 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:00 Slezský byznys [i] 06:00 Plácek 2 [i] 07:35 Divná sešlost [i] 09:20 Ráj řízků [i] 10:45 Zoom: Akademie pro superhrdiny [i] 12:10 Lovecká sezóna [i] 13:35 Vzepřít se obrům [i] 15:20 Pánem svého koutku [i] 16:55 Pekař [i] 18:20 Mořská panna, Aquamarine [i] 20:00 Hra na svádění [i] 21:25 Kurýr 2 [i] 22:50 V jako Vendeta [i] 01:00 Ruka zabiják [i] 02:30 Oktoberfest [i] 04:20 Soumrak nad Jižní Afrikou [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Ó, jak jsi krásný! [i] 09:35 Molly - příběh z druhé světové války [i] 10:55 Alchymie lásky [i] 12:20 Vítězný hřebec [i] 14:00 Ztracený poklad templářských rytířů [i] 15:25 Hranice možností [i] 17:20 Měsíc a hvězdy [i] 19:00 Christina Aquilera: Back to basics [i] 20:00 Parfém: Příběh vraha [i] 22:25 Kiss Kiss Bang Bang [i] 00:05 DOA: Na život a na smrt [i] 01:30 Bojovník [i] 02:55 Já a Ty a všichni ostatní [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NBA: Milwaukee si poradilo s Dallasom a natiahlo víťaznú šnúru
Na snímke hráč Giannis Antetokounmpo z Milwaukee.

NHL: Floride sa darí, zdolala San Jose
Na snímke hráči Floridy Panthers.

Cristiano Ronaldo sa postaví pred súd, v kauze daňových únikov zrejme prizná svoju vinu
Portugalský futbalista Cristiano Ronaldo sa v utorok postaví pred súd v Španielsku, ktorý bude riešiť jeho údajné daňové úniky. Očakáva sa, že ...

AUSTRALIAN OPEN: Tsitsipas sa stal prvým semifinalistom dvojhry
Na snímke Stefanos Tsitsipas.

Aktuálne správy

V utorok tuhá zima neudrie, no treba rátať s hmlou
Ilustračná snímka.

Vallo: Tak rozsiahle dopravné obmedzenia nemuseli v Bratislave nastať
Na archívnej snímke Matúš Vallo.

Na cestách treba jazdiť opatrne, pozor si treba dávať najmä na hmlu
Na slovenských cestách treba naďalej jazdiť opatrne, vodiči by si mali dávať pozor najmä na hmlu. Upozorňuje na to Slovenská správa ciest (SSC) i Slovenský ...

PREHNAL TO: Vodič išiel v Michalovciach s autom rýchlosťou 105 km/h
Vodič (34) išiel s osobným motorovým vozidlom po Kapušianskej ulici v Michalovciach rýchlosťou 105 kilometrov za hodinu (km/h). Informuje o tom Polícia SR na sociálnej ...

Aj dnes si môžete schuti zalyžovať v takmer 90 slovenských strediskách
Ilustračná snímka.

UNB: Operačný stôl pre neurochirurgiu na Kramároch sme zaobstarali
Ilustračná snímka.

Ján Chryzostom kardinál Korec bol aj členom kardinálskeho kolégia
Na archívnej snímke z 21. januára 2009 Ján Chryzostom Korec.

Tradičná pokrývka hlavy, kalpak, sa stane štátnym symbolom v Kirgizsku
Ilustračná snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.