Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 TELEVÍZNE NOVINY 06:00 Neporaziteľné sestry IV. 13/13 [i] 06:25 Seržant Pepper [i] 08:15 Olsen Twins: Výzva [i] 10:10 Priatelia VII. 21-22/24 [i] 11:05 Zlatíčka pre každého [i] 13:05 LET´S DANCE 2 [i] 15:05 Agent v sukni [i] 17:05 Škaredá Betty II. [i] 17:55 Na streche [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 Smotánka [i] 20:00 Hrbáč Lagardére [i] 23:15 16 blokov [i] 01:15 Akčný Jackson [i] 03:00 16 blokov [i] 04:55 Smotánka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Luxusné paláce 4/6 [i] 06:05 Veselá farma 33/40 [i] 06:10 Bol raz jeden život 19/26 [i] 06:40 Všetky psy idú do neba III. 27 [i] 07:05 Gumkáči 19/52 [i] 07:30 Stratený svet 24/26 [i] 07:55 Hannah Montana 5/26 [i] 08:20 Si v obraze? [i] 08:50 Superchyty [i] 09:15 Hádaj, kto nás pozval? [i] 09:45 Pláž Makaha 3/10 [i] 10:35 Večne nespokojní II. 9/28 [i] 11:20 Pavúky. Smrtiaca láska [i] 12:20 Športmotor [i] 12:50 Postav dom, zasaď strom [i] 13:20 Kniha osudu [i] 14:55 Čierny Šíp 3/6 [i] 16:35 Anna Lee 5/6 [i] 18:20 AIRBAG [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 Peniaze [i] 18:50 SOS [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Pošta pre teba [i] 21:20 Pravdivý príbeh Waltera Gretzkyho [i] 22:50 Neporaziteľní [i] 00:25 Temná polovica [i] 02:20 Takí sme boli [i] 03:25 Správy STV [i] 03:45 Postav dom, zasaď strom [i] 04:15 Zmenáreň [i] 04:45 Extra [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 06:00 Slovensko DNES [i] 06:15 Správy - Hírek [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 06:45 Mestá z hliny 1 [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Reflets II. 5/12 [i] 08:40 Rieky Francúzska 5/15 [i] 09:05 Pa a Pi [i] 09:15 Gombíkovo [i] 09:40 Osobnosti [i] 09:45 Noc na Švédskom vale [i] 10:15 Polícia [i] 10:25 Televíkend [i] 10:55 Cesty nádeje [i] 11:20 Cookie.sk [i] 11:35 GEN.Sk [i] 11:55 Neskrotná Severná Amerika 2/6 [i] 12:55 Majáles v Turci [i] 13:35 Suterén [i] 15:10 Poltón [i] 15:35 Tempo [i] 15:55 Kapura [i] 16:35 Farmárska revue [i] 16:50 Smer Peking [i] 17:20 Ako sme nevystúpili na Gasherbrumy [i] 18:00 Oheň Anatolie [i] 18:35 Zábavný televízny archív 1996 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Rozprávanie stromov [i] 20:20 MS v kocke [i] 20:45 MS v hokeji [i] 22:30 5 a pol [i] 23:25 BJD 2007 [i] 00:20 Udalosti ČT [i] 00:45 Tempo [i] 01:00 Športmotor [i] 01:25 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Záchranný tím SAR [i] 05:50 Lovci netvorov [i] 06:45 Spider-Man bez hraníc [i] 07:10 Preteky Nascar [i] 07:40 Malí rytieri [i] 08:10 Cyborg 009 [i] 08:40 Ženy z Windsoru [i] 12:15 Sieť [i] 14:40 Smrť a vášeň [i] 17:15 Mladý Ivanhoe [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Sám doma 3 [i] 22:30 Akčný balík: Maximálne riziko [i] 00:45 Nočné kino: Mladý Ivanhoe [i] 02:30 Smrť a vášeň [i] 04:20 Angus [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma [i] 06:05 Zpívánky [i] 06:10 Mumínci 7/26 [i] 06:35 Sezame, pojď si hrát 37/78 [i] 07:00 Seržant Proužek 9/26 [i] 07:10 Včelka Mája [i] 07:35 Garfield a přátelé II 6/26 [i] 08:00 Můj mazlíček [i] 08:15 Můj bratr je pes [i] 09:50 Případy detektiva Packala [i] 10:20 Turner a Hooch [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Styl [i] 13:05 Cesta k vítězství 11/23 [i] 13:20 Tajemství divočiny 13/13 [i] 13:50 Dobrá rada nad zlato [i] 14:20 Móda - Extravagance - Manýry [i] 14:45 Okouzlení VIII 27/54 [i] 15:45 Klub odložených žen [i] 17:25 Naslepo [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:10 Přízraky mezi námi 2/14 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:20 Události v regionech [i] 19:35 Předpověď počasí [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Všechnopárty - speciál [i] 21:00 Vyjednavač [i] 23:15 Nenechte si ujít [i] 23:20 Zprávy 23:25 Branky, body, vteřiny 23:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:35 Černý déšť [i] 01:35 V kleštích [i] 02:55 13. komnata Jiřího Wintera-Neprakty [i] 03:20 Pošta pro tebe [i] 04:15 Uprostřed běhu [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 05:10 Nepohodlní 11/13 [i] 05:25 Paměť stromů [i] 05:45 Dvaasedmdesát jmen české historie 4/72 [i] 06:00 Kde peníze pomáhají [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech Praha 07:25 Události v regionech Brno 07:35 Události v regionech Ostrava 07:50 Panorama [i] 08:30 Bojím se létat [i] 09:05 Folklorní magazín [i] 09:30 Náš venkov [i] 09:50 ...a tuhle znáte? [i] 10:20 Knižní svět [i] 10:50 Čtenářský deník... Květa Legátová: Jozova Hanule [i] 11:10 Simpsonovi XII 17/21 [i] 11:35 Nenechte si ujít [i] 11:40 Pětka v Pomeranči [i] 12:35 Game Page [i] 12:55 Sabotáž [i] 13:25 Abbey Road: Live 7/12 [i] 14:15 Kinobox [i] 14:45 Gambrinus liga [i] 17:05 Automobilové muzeum v Mulhouse [i] 17:15 Objevování planety Oceán 6/13 [i] 18:00 O češtině [i] 18:15 Toulky s Ladislavem Smoljakem [i] 18:30 Kultura.cz [i] 18:55 Václav Talich diriguje Slovanské tance [i] 19:35 Simpsonovi XII 17/21 [i] 20:00 To byl FF [i] 20:40 Echo Pražského jara 2008 [i] 20:50 MS v hokeji 2008 Kanada [i] 23:30 Artmix [i] 00:25 Velká noční hudba 04:00 Na plný pecky [i] 04:40 Grotesky [i] 04:50 Malá ranní hudba
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:30 Novashopping 06:05 Pan Magoo a animovaný svět 52 [i] 06:30 W.I.T.C.H. 19 [i] 07:00 Walt Disney a jeho kouzelný svět [i] 08:00 Kalifornské léto II 1 [i] 08:55 Eso [i] 10:10 1 a 1/2 policajta [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:35 Prstýnek [i] 14:20 K2 [i] 16:35 Jáchyme, hoď ho do stroje! [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Maxi Clever [i] 21:20 Presumpce viny [i] 23:30 Drákula [i] 01:45 Novashopping 02:15 Český bodygard [i] 03:00 DO-RE-MI [i] 04:15 Ženatý se závazky 220, 221 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Štěně jménem Scooby Doo I 7 [i] 06:35 Taz-mania II 11 [i] 07:00 Co nového, Scooby Doo? III 9 [i] 07:20 Kolem světa za 80 snů [i] 07:45 Sylvester a Tweety [i] 08:00 Fresh Prince I 8 [i] 08:35 Fresh Prince I 9 [i] 09:10 Autosalon [i] 10:05 M*A*S*H 166 [i] 10:35 M*A*S*H 167 [i] 11:10 Wolffův revír I 7 [i] 12:10 Hercule Poirot III 6 [i] 13:25 Helicops I 5 [i] 14:25 Letiště 77 [i] 16:45 Den otců [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé I 13 [i] 19:55 Počasí 20:00 Mistři hazardu [i] 22:20 Těžko ho zabít [i] 00:20 Gremlins II: Nová generace [i] 02:15 Sexy šance 02:55 Volejte Věštce 04:00 Horečka I 12 [i] 04:50 Siska V [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Kanoistika [i] 09:45 Kanoistika [i] 12:15 Motorismus [i] 13:00 Fotbal [i] 14:00 Tenis [i] 15:45 Cyklistika [i] 17:30 Kanoistika [i] 18:30 Fotbal [i] 20:30 Box [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Bojové sporty [i] 01:30 Motorismus [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Smrt v klášteře [i] 08:00 Jack a stonek fazole 1/2 [i] 10:00 Pan Muzika [i] 12:00 Jack a stonek fazole 1/2 [i] 14:00 Záhadná žena: Vražda v lázních [i] 16:00 Opuštěný kaňon [i] 18:00 Vraždy v Midsomeru: Temný podzim [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru: Smrt staré dámy [i] 22:00 Vraždy v Midsomeru: Smrt darebáka [i] 00:00 Blízké nebezpečí [i] 02:00 Král Lear z Texasu [i] 04:00 Smrt v klášteře [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Velké hračky velkých hochů 6/8 [i] 06:00 Dítě génius 1/2 [i] 06:45 Dítě génius 2/2 [i] 07:50 Pouto mezi dvojčaty [i] 09:00 Dávní bohové 1/6 [i] 09:35 Dávní bohové 2/6 [i] 10:10 Dávní bohové 3/6 [i] 10:45 Dávní bohové 4/6 [i] 11:20 Království islámu [i] 12:35 V cizí kuchyni 11/26 [i] 13:10 V cizí kuchyni 12/26 [i] 13:45 Vítejte na svatební hostině 24/26 [i] 14:15 Vítejte na svatební hostině 25/26 [i] 14:45 Dobrodružné cestování Richarda Weise 30/42 [i] 15:15 Dobrodružné cestování Richarda Weise 31/42 [i] 15:45 Úžasná zvířata 2/4 [i] 17:00 Skryté možnosti 25/26 [i] 17:30 Skryté možnosti 26/26 [i] 18:00 Sousedé ve válce 11/32 [i] 18:35 Sousedé ve válce 12/32 [i] 19:10 Za hranice lidských možností 3/3 [i] 20:20 Co nám prospívá 33/37 [i] 21:30 Mistrovské loupeže 11/14 [i] 22:45 Mars na obzoru 3/6 [i] 23:50 Záhadná diagnóza 5/7 [i] 00:50 Nejtěžší práce historie 4/6 [i] 01:55 Nejtěžší práce historie 5/6 [i] 02:55 Nejtěžší práce historie 6/6 [i] 03:55 Váleční oři 2/4 [i] 04:55 Sousedé ve válce 11/32 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:00 Slezský byznys [i] 06:00 Plácek 2 [i] 07:35 Divná sešlost [i] 09:20 Ráj řízků [i] 10:45 Zoom: Akademie pro superhrdiny [i] 12:10 Lovecká sezóna [i] 13:35 Vzepřít se obrům [i] 15:20 Pánem svého koutku [i] 16:55 Pekař [i] 18:20 Mořská panna, Aquamarine [i] 20:00 Hra na svádění [i] 21:25 Kurýr 2 [i] 22:50 V jako Vendeta [i] 01:00 Ruka zabiják [i] 02:30 Oktoberfest [i] 04:20 Soumrak nad Jižní Afrikou [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Ó, jak jsi krásný! [i] 09:35 Molly - příběh z druhé světové války [i] 10:55 Alchymie lásky [i] 12:20 Vítězný hřebec [i] 14:00 Ztracený poklad templářských rytířů [i] 15:25 Hranice možností [i] 17:20 Měsíc a hvězdy [i] 19:00 Christina Aquilera: Back to basics [i] 20:00 Parfém: Příběh vraha [i] 22:25 Kiss Kiss Bang Bang [i] 00:05 DOA: Na život a na smrt [i] 01:30 Bojovník [i] 02:55 Já a Ty a všichni ostatní [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Martin vypadol v osemfinále v Umagu, nestačil na Rubleva
Slovenskí tenisti Andrej Martin .

EL: Trenčín prehral s Bnei Jehuda
Na archívnej snímke tréner AS Trenčín Martin Ševela (druhý sprava).

EL: Dinamo Minsk postúpilo do 3. kola
Ilustračná fotografia.

EL: Ružomberok v 3. predkole čaká Everton
Na snímke tréner Ružomberka Norbert Hrnčár.

Aktuálne správy

Parádne letné teploty pokračujú aj v piatok
Na území Slovenska slnečno, ojedinele búrky. Teploty dosiahnu 29 až 34 stupňov Celzia.

Hasiči varujú pred lesnými požiarmi, vydali výstrahu pre vybrané oblasti
Hasiči pre horúce počasie a pretrvávajúce sucho opäť varujú pred zvýšeným rizikom vzniku lesných požiarov a vyzývajú ľudí, aby nezakladali ohne v ...

Horúčavy budú kraľovať na juhu stredného a východného Slovenska
S vysokými teplotami počas dnešného dňa musia počítať obyvatelia juhu stredného a východného Slovenska. Teplota sa tu môže vyšplhať až na 33 stupňov. Slovenský ...

Ministerstvo vnútra pripravuje reformu boja proti extrémizmu
Slovensko získa z eurofondov osem miliónov eur na systematickú podporu v boji proti prejavom extrémizmu a šíreniu propagandy. Vyplýva to z reformného zámeru, ktorý vypracovalo ministerstvo vnútra v ...

UCM vyhlásila súťaž zameranú na falošné správy a mediálne manipulácie
Ilustračná fotografia.

Vodiči pozor, najpredávanejší benzín znova zdražel
Najpredávanejší 95-oktánový benzín zdražel už tretí týždeň po sebe. Druhý týždeň po sebe vzrástli aj ceny motorovej nafty. Ako informoval Štatistický úrad SR, ceny 95-oktánového benzínu ...

Exhumovali pozostatky maliara Salvadora Dalího
Telesné pozostatky španielskeho surrealistického maliara a sochára Salvadora Dalího exhumovali vo štvrtok v meste Figueres na severe Španielska. Dôvodom bolo rozhodnutie justície ...

Zomrel francúzsky spisovateľ, historik a politik Max Gallo
Ilustračná snímka


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.