Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:20 Macocha 99-100/120 [i] 10:05 Lásky na jazdeckom dvore [i] 11:45 Nečakaná hrozba [i] 13:25 Jake a Tlsťoch IV. 13/24 [i] 14:20 Odložený prípad III. 7/23 [i] 15:15 Krok za krokom VI. 9-10/24 [i] 16:05 Kobra 11 II. 18/22 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VI. 10/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Susedia [i] 20:45 Mesto tieňov [i] 22:05 Tvrdé zúčtovanie [i] 00:15 Americký ninja 5 [i] 02:10 Tvrdé zúčtovanie [i] 04:00 Everwood III. 19/22 [i] 04:45 Pohotovosť XII. 13/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:45 Tiene hriechu 133 [i] 08:35 Taká normálna rodinka 8/8 [i] 09:15 To sme my, opice 3/14 [i] 09:40 To sme my, opice 4/14 [i] 10:10 Mladé srdcia 3/6 [i] 11:45 Test magazín [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 Ochranca 65/65 [i] 14:15 Hviezdna loď Galactica III. 15/20 [i] 15:00 Ranč Pri zelenej sedme 22/28 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 179/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 180/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Takí sme boli [i] 21:20 Zmluva s diablom [i] 22:55 Ťah jazdcom [i] 00:50 Ochranca 65/65 [i] 01:40 Sila lásky II. 179/357 [i] 02:30 Sila lásky II. 180/357 [i] 03:20 Správy STV [i] 03:40 Góly body sekundy [i] 03:50 Reportéri [i] 04:15 Radosť zo života [i] 04:45 Svet v obrazoch [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:40 Správy STV [i] 06:05 Slovensko DNES [i] 06:15 Správy - Hírek [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Gombíkovo [i] 10:20 Táraninky [i] 10:25 Cookie.sk [i] 10:50 Stalingrad 2/3 [i] 11:45 Československý filmový týždenník [i] 12:00 Svedectvá 1948 - 1968 [i] 12:45 AIRBAG [i] 12:50 Živá panoráma [i] 13:25 Na ľudovú nôtu [i] 13:55 Malé tajomstvo krovín [i] 14:30 Prapodivný svet [i] 15:05 Podivné okolnosti [i] 16:05 Polícia [i] 16:10 AIRBAG [i] 16:15 Naša Európa [i] 16:45 Správy - Hírek [i] 17:00 Regionálny denník [i] 18:00 Televíkend [i] 18:30 Slovensko DNES [i] 18:45 MS v hokeji [i] 19:40 Keno 10 [i] 20:30 5 a pol [i] 21:40 Smer Peking [i] 22:10 Olympijský magazín [i] 22:40 MS v hokeji [i] 01:25 Udalosti ČT [i] 01:50 Polícia [i] 02:00 Správy STV [i] 02:25 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Skutočné príbehy [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 55 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Derrick II. 70 [i] 10:50 Matlock VII. 3 [i] 11:50 Komisárka 43 [i] 12:50 Život na zámku 43 [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:40 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 Inside: Myseľ vraha 8 [i] 17:00 Varí vám to [i] 17:40 Panelák 62 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 63 [i] 20:45 Indiana Jones a posledná krížová výprava [i] 23:25 Veľký televízny príbeh: Podozrenie nula [i] 01:40 KRIMI NOVINY 02:00 Sounder [i] 03:30 Miesto činu: Odreniny [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Napříč světem [i] 05:30 Izrael - muzeum tisíciletí [i] 05:40 Zapadlí vlastenci [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Černá hodinka s Olgou [i] 09:25 Píseň z jižních Čech [i] 09:35 Tvrdonické slavnosti [i] 10:05 Televizní taneční [i] 10:20 Dechovka [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Čas pro rodinu [i] 14:05 McLeodovy dcery III 18/30 [i] 14:50 Simpsonovi XII 16/21 [i] 15:15 Garfield a přátelé II 6/26 [i] 15:40 Let 29 29/30 [i] 16:00 Svět Elmo 1/56 [i] 16:15 Ferda II 14/26 [i] 16:40 Bludiště [i] 17:10 Nenechte si ujít [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Případ pro ombudsmana [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Bydlení je hra [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Tařice skalní [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:43 Losování Euromiliony 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nemocnice na kraji města 15/46 [i] 21:00 13. komnata Jiřího Wintera-Neprakty [i] 21:30 Uvolněte se, prosím [i] 22:15 Sex ve městě I 3/12 [i] 22:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:45 Losování Euromiliony 22:50 Milady [i] 00:55 Všechnopárty [i] 01:40 Simpsonovi XII 16/21 [i] 02:00 Banánové rybičky [i] 02:30 Psí život [i] 02:55 McLeodovy dcery III 18/30 [i] 03:40 Regiony ČT24 04:05 Po stopách hvězd [i] 04:30 Burianův den žen [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Rodina, škola a já [i] 05:35 Videoatlas naší přírody [i] 05:45 Hvězda mého srdce (4/8) [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech Praha [i] 07:25 Události v regionech Brno 07:35 Události v regionech Ostrava 07:50 Panorama [i] 08:30 Nemám práci [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Sekavčík horský [i] 12:00 Zahrada je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Game Page [i] 13:00 Tygr [i] 13:15 Hrůzostrašný dějepis 20/26 [i] 13:40 Šikulové [i] 13:55 Medúza [i] 14:30 Sportovci světa [i] 15:45 Svět zázraků: Voodoo [i] 16:10 Kvarteto [i] 16:35 Tisíc let české myslivosti 3/16 [i] 17:05 Muzeum voskových figurín [i] 17:15 Přidej se [i] 17:30 Nedej se [i] 17:50 Kosmopolis [i] 18:20 Zprávy v českém znakovém jazyce 18:25 Magazín Ligy mistrů [i] 18:50 MS v hokeji 2008 Kanada [i] 21:35 ČT Live - Pavel Vrba [i] 22:30 Film o filmu Karamazovi [i] 22:50 MS v hokeji 2008 Kanada [i] 01:35 Naděje [i] 02:30 Dobrodružství vědy a techniky [i] 02:55 Tisíc let české myslivosti 3/16 [i] 03:25 Kvarteto [i] 03:50 Muzeum voskových figurín [i] 04:00 Adresa: střední Evropa [i] 04:30 Café X [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 32 [i] 09:30 Montanové 2/3 [i] 11:20 Ulice 185 [i] 12:00 To je vražda, napsala XI 11 [i] 12:55 Lenssen & spol. [i] 13:45 Dva a půl chlapa III 1 [i] 14:15 Veronica Mars III 1 [i] 15:10 Smallville VI 11 [i] 16:05 Odložené případy IV 13 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V 20 [i] 18:30 Ulice 901, 902 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Indiana Jones a Poslední křížová výprava [i] 22:35 Zrůda [i] 00:45 Ohnivý had [i] 02:15 Mrtvá zóna IV 8 [i] 03:00 Novashopping 03:30 Áčko [i] 04:25 Ženatý se závazky 218, 219 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:30 Tabaluga I 5 [i] 07:05 Co nového, Scooby Doo? III 8 [i] 07:35 Sabrina - mladá čarodějnice V 9 [i] 08:00 Sabrina - mladá čarodějnice V 10 [i] 08:30 Datel Woody [i] 08:45 St. Tropez V 83 [i] 09:50 Poldové z přístavu IV 15 [i] 10:50 Sedmé nebe IV 6 [i] 11:45 Diagnóza vražda IV 8 [i] 12:45 Odpadlík II 12 [i] 13:45 Closer II 14 [i] 14:45 Chirurgové 24 [i] 15:40 Closer II 15 [i] 16:40 Drzá Jordan II 4 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 Milionář [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé I 12 [i] 19:55 Počasí 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:15 Ten nejlepší [i] 23:55 Zloděj životů [i] 02:00 Sexy šance 02:40 Volejte Věštce 03:45 Nedokonalé zločiny II 10 [i] 04:35 Titáni 12 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Maratón [i] 09:00 Motorismus [i] 09:30 Motorismus [i] 10:00 Cyklistika [i] 10:45 Tenis [i] 11:45 Olympiáda [i] 12:00 Tenis [i] 13:00 Tenis [i] 15:00 Cyklistika [i] 17:30 Watts [i] 17:45 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:30 Fotbal [i] 20:30 Strongest Man [i] 21:30 Poker [i] 22:30 Motorismus [i] 23:00 Fotbal [i] 23:30 Extrémní sporty [i] 00:00 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Štěstí věčné lásky [i] 08:00 Christyin návrat [i] 10:00 McLeodovy dcery VII 1 [i] 11:00 Jane Doeová: Ano, vzpomínám si [i] 13:00 Soudkyně Amy V 9 [i] 14:00 McLeodovy dcery VII 1 [i] 15:00 Christyin návrat [i] 17:00 Soudkyně Amy V 9 [i] 18:00 Rozvodoví advokáti [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru X 1 [i] 22:00 Blízké nebezpečí [i] 00:00 Madam Mayflower [i] 02:00 Rozvodoví advokáti [i] 04:00 Štěstí věčné lásky [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Velké hračky velkých hochů 4/8 [i] 06:00 Putování Maďarskem 9/10 [i] 06:35 Putování Maďarskem 10/10 [i] 07:05 Nejkrásnější místa pod hladinou 9/10 [i] 07:40 Nejkrásnější místa pod hladinou 10/10 [i] 08:15 Moje tlustá řecká kuchyně 9/15 [i] 08:45 Moje tlustá řecká kuchyně 10/15 [i] 09:15 Jamie vaří doma 23/26 [i] 09:45 Jamie vaří doma 24/26 [i] 10:20 Muž divočiny 12/19 [i] 11:25 Diamanty [i] 12:35 Moje tlustá řecká kuchyně 9/15 [i] 13:05 Moje tlustá řecká kuchyně 10/15 [i] 13:35 Nomádi moří 5/5 [i] 14:45 Putování Maďarskem 9/10 [i] 15:20 Putování Maďarskem 10/10 [i] 15:50 Jamie vaří doma 23/26 [i] 16:20 Jamie vaří doma 24/26 [i] 16:55 Diamanty [i] 18:05 Nejkrásnější místa pod hladinou 9/10 [i] 18:40 Nejkrásnější místa pod hladinou 10/10 [i] 19:15 Muž divočiny 12/19 [i] 20:20 Doktorologie 7/13 [i] 20:55 Doktorologie 8/13 [i] 21:30 Veliká bomba dr.Tellera [i] 22:40 1945 - Rok, který změnil svět 5/5 [i] 23:45 Ženy JFK - odhalené skandály [i] 00:50 Velké hračky velkých hochů 5/8 [i] 01:25 Velké hračky velkých hochů 6/8 [i] 02:00 Cestami poznání 2/6 [i] 03:00 1945 - Rok, který změnil svět 5/5 [i] 03:50 Ženy JFK - odhalené skandály [i] 04:50 Velké hračky velkých hochů 5/8 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Růžový panter [i] 07:35 Imagine: John Lennon [i] 09:20 Hluboko pod kůží [i] 10:50 Bohémové [i] 13:05 Trenérka [i] 14:50 Lekce řízení [i] 16:25 V tom domě straší! [i] 17:55 Síly temna [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 21 [i] 20:00 Góóól! II [i] 21:55 Casino Royale [i] 00:15 Ničemové [i] 02:00 Hostel [i] 03:30 Alibi [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Co způsobil Winn-Dixie [i] 11:40 Godzilla [i] 13:55 Svatební den [i] 15:15 Honba za diamantem [i] 17:00 Má první svatba [i] 18:30 Finty Dicka a Jane [i] 20:00 Bokovka [i] 22:00 Hurikán Katrina: rekviem o čtyřech dějstvích 3 [i] 23:05 Scény z partnerského života [i] 00:35 V 2007 concert [i] 01:40 Zavolej mi! Vzestup a pád Heidi Fleissové [i] 03:05 Stopy [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Celta Vigo remizovala s Getafe, Lobotka hral až od 74. minúty
Stanislav Lobotka, archívna snímka.

Príprava NHL: Famózny Pánik pomohol 3 asistenciami k triumfu Chicaga
Na snímke vpravo slovenský útočník Chicaga Richard Pánik.

Pánik prihral na tri góly Chicaga, Chára rozdal tri „hity“
Tri asistencie si zapísal slovenský hokejista Richard Pánik vo štvrtkovom prípravnom súboji pred novou sezónou NHL, v ktorom Chicago rozdrvilo Detroit 6:1. Hetrik Brandona ...

Ostapenková postúpila do semifinále turnaja WTA v Soule
Lotyška Jelena Ostapenková.

Aktuálne správy

Komu v botách ločká, ten sa slnka dočká
Na Slovensku bude dnes prevažne polooblačno. Teploty na väčšine územia vystúpia na 15 až 20 stupňov Celzia.

Slováci budú môcť študovať na prestížnej univerzite v Berkeley
Ilustračná snímka..

A. Kiska: Tretinu vysokých škôl by sme mali zavrieť
Na archívnej snímke prezident SR Andrej Kiska.

Most-Híd navrhne zmeniť požiadavky na terénnych sociálnych pracovníkov
Na snímke zľava podpredsedníčka strany Most-Híd Lucia Žitňanská a predseda strany Most-Híd Béla Bugár, ilustračná snímka.

Horskí záchranári varujú turistov pred nepriaznivými podmienkami
Ilustračná snímka.

Biela pastelka vyráža do ulíc s podporou Mareka Hamšíka
Na snímke sprava tlačová hovorkyňa SFZ Monika Jurigová, PR manažérka a členka Ústrednej rady ÚNSS Dušana Blašková, hlavná koordinátorka verejnej zbierky Biela pastelka Hana Cápayová a manažérka pre fundraising ÚNSS Ivana ...

Literárny týždenník je venovaný jubileu kulturológa Vincenta Šabíka
Najnovšie dvojčíslo Literárneho týždenníka (31-32) je do istej miery monotematické. Približne z dvoch tretín je venované osemdesiatinám filozofa, kulturológa, ...

V Košiciach odhalili pamätnú tabuľu s bustou Jozefa Miloslava Hurbana
Jozef Miloslav Hurban.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.