Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:30 Reflex [i] 08:55 Macocha 97-98/120 [i] 10:40 Cena za život [i] 12:25 Eva Blond: Trpaslík v batožinovom priestore [i] 14:20 Odložený prípad III. 6/23 [i] 15:10 Krok za krokom VI. 7-8/24 [i] 16:05 Kobra 11 II. 17/22 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VI. 9/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Priateľky [i] 20:45 Ordinácia v ružovej záhrade II. (23.) [i] 21:50 OOOPS! [i] 22:35 Nečakaná hrozba [i] 00:15 Myšlienky vraha I. 9-10/22 [i] 01:55 Epitaf I. 11/13 [i] 02:40 8 jednoduchých pravidiel II. 14-15/24 [i] 03:25 Everwood III. 18/22 [i] 04:25 Pohotovosť XII. 12/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:45 Tiene hriechu 132 [i] 08:35 Taká normálna rodinka 7/8 [i] 09:25 To sme my, opice 1/14 [i] 09:50 To sme my, opice 2/14 [i] 10:20 Mladé srdcia 2/6 [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 Ochranca 64/65 [i] 14:15 Hviezdna loď Galactica III. 14/20 [i] 15:00 Ranč Pri zelenej sedme 21/28 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 177/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 178/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Deti to vedia najlepšie [i] 21:05 SOS [i] 21:40 Radosť zo života [i] 22:10 Sonar [i] 23:05 Schimanski [i] 00:35 Ochranca 64/65 [i] 01:20 Sila lásky II. 177/357 [i] 02:10 Sila lásky II. 178/357 [i] 03:00 Slovensko DNES [i] 03:10 Správy STV [i] 03:35 Góly body sekundy [i] 03:40 Udalosti ČT [i] 04:05 To sme my, opice 3/14 [i] 04:25 To sme my, opice 4/14 [i] 04:50 Dr.Quiz [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Správy STV [i] 06:35 Slovensko DNES [i] 06:45 Správy - Hírek [i] 06:50 Udalosti ČT [i] 07:15 Maďarský magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Tkáčka Maruška [i] 10:30 Ľudia a čas [i] 11:10 Regionálny denník [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Elixir [i] 13:00 Zlaté ruky starej mamy [i] 13:30 Putovanie storočiami s Pavlom Dvořákom [i] 14:25 Test magazín [i] 14:30 Profesionál [i] 14:40 Halali [i] 15:10 Regionálny denník [i] 15:40 Správy - Hírek [i] 15:50 MS v hokeji [i] 17:20 MS v hokeji [i] 18:50 Slovensko DNES [i] 19:00 MS v kocke [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Stalingrad 2/3 [i] 21:00 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Eurokino [i] 23:30 TKN [i] 00:00 Udalosti ČT [i] 00:25 Profesionál [i] 00:30 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Skutočné príbehy [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 54 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Derrick II. 69 [i] 10:50 Matlock VII. 2 [i] 11:50 Komisárka 42 [i] 12:50 Život na zámku 42 [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:40 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 Blízko smrti [i] 17:00 Varí vám to [i] 17:40 Panelák 61 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 62 [i] 20:40 NOVINY PLUS 21:00 C. S. I. : Kriminálka Miami 22 [i] 22:00 Nový seriál na JOJke: Jericho 1,2/23 [i] 23:45 Inside: Myseľ vraha 8 [i] 00:45 KRIMI NOVINY 01:15 Sexi Výhra [i] 02:15 Jericho 1,2/23 [i] 03:40 Záchranný tím SAR [i] 04:25 NOVINY 04:50 ŠPORT 04:55 NOVINY PLUS
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 České stopy pod Karpaty [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Přijď a nechoď sám [i] 10:00 Bylo jednou zelené údolí [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Čas pro rodinu [i] 14:05 McLeodovy dcery III 17/30 [i] 14:50 Kung-fu: Legenda pokračuje IV 10/22 [i] 15:30 Svět zázraků: Voodoo [i] 16:00 Šikulové [i] 16:15 Medúza [i] 16:45 Kouzelná školka [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:35 Stop [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Zahrada je hra [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Sekavčík horský [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Taggart [i] 21:10 Po stopách hvězd [i] 21:40 Máte slovo [i] 22:25 POKR [i] 22:55 Jednotka zpětného nasazení VII 12/13 [i] 23:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:45 Naslepo [i] 00:15 Musilok [i] 00:40 Podle práva 20/42 [i] 01:05 McLeodovy dcery III 17/30 [i] 01:50 Hledání ztraceného času [i] 02:10 Regiony ČT24 02:35 Robin Hood 19/26 [i] 03:20 Rapotínská tragédie [i] 04:35 Folklorika [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 JÁDRO [i] 05:05 Potomci slavných [i] 05:30 PORT [i] 06:00 Etiketa [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech Praha [i] 07:25 Události v regionech Brno 07:35 Události v regionech Ostrava 07:50 Panorama [i] 08:30 Na stopě [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Čtvrtě [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Bludiště [i] 13:15 Kde bydlí štěstí [i] 14:05 Chcete mě? [i] 14:25 Tajemství divočiny 13/13 [i] 14:50 Legendy golfu: Jack Nicklaus versus [i] 16:30 Rodina, škola a já [i] 16:45 Komunikace je hra 9/13 [i] 17:05 Medicína pro 21. století [i] 17:20 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 17:30 Alchymie bytí [i] 17:55 Profily [i] 18:15 Ještě jsem tady [i] 18:50 Buď fit s ČT [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Dvojí život Jaromila Jireše [i] 20:00 Naděje [i] 20:55 Historie.cs [i] 21:50 Krásný ztráty [i] 22:15 Film o filmu: Renesance [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Československý filmový týdeník 677/2379 [i] 23:25 Poslední žena [i] 01:10 Q [i] 01:40 Eurosong aneb Kabát jde do Evropy 02:30 Franta - všude, jinde [i] 03:15 Záhadná smrt korunního prince Rudolfa [i] 04:15 Z Podluží [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Juanin zázrak 31 [i] 09:30 Hlídat Tess [i] 11:40 Ulice 184 [i] 12:25 To je vražda, napsala XI 10 [i] 13:20 Lenssen & spol. [i] 13:45 Dva a půl chlapa II 24 [i] 14:15 Veronica Mars II 22 [i] 15:10 Smallville VI 10 [i] 16:05 Odložené případy IV 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V 19 [i] 18:30 Ulice 899, 900 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 36 [i] 21:25 Kriminálka New York II 13 [i] 22:20 Útěk z vězení II 13 [i] 23:20 Boj o plošinu [i] 01:00 Novashopping 01:30 Na vlastní oči [i] 02:10 Ptákoviny [i] 02:55 DO-RE-MI [i] 04:20 Ženatý se závazky 216, 217 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:30 Tabaluga I 4 [i] 07:05 Co nového, Scooby Doo? III 7 [i] 07:35 Sabrina - mladá čarodějnice V 7 [i] 08:00 Sabrina - mladá čarodějnice V 8 [i] 08:30 Datel Woody [i] 08:45 St. Tropez V 82 [i] 09:50 Poldové z přístavu IV 14 [i] 10:50 Sedmé nebe IV 5 [i] 11:45 Diagnóza vražda IV 7 [i] 12:45 Odpadlík II 11 [i] 13:45 Closer II 13 [i] 14:45 Chirurgové 23 [i] 15:40 Closer II 14 [i] 16:40 Drzá Jordan II 3 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 Milionář [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé I 11 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy II 74 [i] 21:15 Nejúžasnější videa světa II [i] 22:15 Hrdinové I 20 [i] 23:10 Specialisté na vraždy 13 [i] 00:10 Nemocnice Chicago Hope IV 22 [i] 01:05 Sexy šance 01:45 Volejte Věštce 02:50 Nedokonalé zločiny II 9 [i] 03:40 Caruso show [i] 04:35 Siska V [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Jezdectví [i] 09:30 Fotbal [i] 11:00 Cyklistika [i] 12:00 Tenis [i] 12:45 Olympiáda [i] 13:00 Tenis [i] 15:00 Cyklistika [i] 17:30 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Tenis [i] 19:00 Fotbal [i] 21:00 Box [i] 22:45 Motorismus [i] 23:15 Bojové sporty [i] 01:00 Motorismus [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Toulavý anděl [i] 08:00 Pes baskervillský [i] 10:00 McLeodovy dcery VII 29 [i] 11:00 Záhadná žena: Hra [i] 13:00 Soudkyně Amy V 8 [i] 14:00 McLeodovy dcery VII 29 [i] 15:00 Pes baskervillský [i] 17:00 Soudkyně Amy V 8 [i] 18:00 Strom splněných přání [i] 20:00 Médium III 20 [i] 21:00 Drzá Jordan V 20 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 20 [i] 23:00 Médium III 20 [i] 00:00 Drzá Jordan V 20 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 20 [i] 02:00 Strom splněných přání [i] 04:00 Toulavý anděl [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Velké hračky velkých hochů 1/8 [i] 05:25 Velké hračky velkých hochů 2/8 [i] 06:00 Putování Maďarskem 7/10 [i] 06:35 Putování Maďarskem 8/10 [i] 07:10 Nejkrásnější místa pod hladinou 7/10 [i] 07:45 Nejkrásnější místa pod hladinou 8/10 [i] 08:20 Moje tlustá řecká kuchyně 7/15 [i] 08:50 Moje tlustá řecká kuchyně 8/15 [i] 09:20 Jamie vaří doma 21/26 [i] 09:55 Jamie vaří doma 22/26 [i] 10:30 Muž divočiny 11/19 [i] 11:40 Vítejte na svatební hostině 13/26 [i] 12:10 Design a designéři 4/13 [i] 12:30 Moje tlustá řecká kuchyně 7/15 [i] 13:00 Moje tlustá řecká kuchyně 8/15 [i] 13:35 Nomádi moří 4/5 [i] 14:50 Putování Maďarskem 7/10 [i] 15:25 Putování Maďarskem 8/10 [i] 16:00 Jamie vaří doma 21/26 [i] 16:35 Jamie vaří doma 22/26 [i] 17:10 Vítejte na svatební hostině 13/26 [i] 17:40 Design a designéři 4/13 [i] 18:00 Nejkrásnější místa pod hladinou 7/10 [i] 18:35 Nejkrásnější místa pod hladinou 8/10 [i] 19:10 Muž divočiny 11/19 [i] 20:20 Doktorologie 5/13 [i] 20:55 Doktorologie 6/13 [i] 21:30 Vojenská tajemství 4/4 [i] 22:40 1945 - Rok, který změnil svět 4/5 [i] 23:45 Pamela Churchilová-Harrimanová [i] 00:50 Velké hračky velkých hochů 3/8 [i] 01:30 Velké hračky velkých hochů 4/8 [i] 02:05 Cestami poznání 1/6 [i] 03:05 1945 - Rok, který změnil svět 4/5 [i] 04:00 Pamela Churchilová-Harrimanová [i] 04:55 Velké hračky velkých hochů 3/8 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Cinema, Cinema, Cinema 20 [i] 06:00 Ztraceni navěky [i] 07:50 Cinema, Cinema, Cinema 20 [i] 08:15 Klik - život na dálkové ovládání [i] 10:00 Divočina [i] 11:20 Základ rodiny [i] 13:00 Růžový panter [i] 14:30 Imagine: John Lennon [i] 16:15 Hluboko pod kůží [i] 17:45 Bohémové [i] 20:00 Na stojáka 15 [i] 20:30 Vražda je tak snadná [i] 22:00 Občan Havel [i] 00:05 Cizinec [i] 01:55 Na stojáka 15 [i] 02:25 Vražda je tak snadná [i] 03:55 Občan Havel [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Lovespring International : Médium 12 [i] 10:20 Lovespring International : Výbuch 13 [i] 10:45 Královna koření [i] 12:20 Úpis [i] 14:00 Ricky Martin: Black & White Tour 2007 [i] 14:50 Co způsobil Winn-Dixie [i] 16:30 Před kamerou 20 [i] 17:00 Godzilla [i] 19:15 Svatební den [i] 20:35 Zpátky ve hře [i] 22:00 Už tady nežijeme [i] 23:35 Jak řeknete, šéfe [i] 01:25 Hurikán Katrina: rekviem o čtyřech dějstvích 1 [i] 02:35 Zpátky ve hře [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

GOLD CUP: Jamajka porazila Mexiko, kouč Whitmore: Dávid skolil Goliáša
Jamajskí futbalisti postúpili do finále na druhých majstrovstvách Severnej a Strednej Ameriky a Karibiku za sebou. V noci na pondelok zdolali v semifinále Mexičanov 1:0 a odplatili ...

Cyklista Babič je bronzový v pretekoch s hromadným štartom
Na snímke Adrián Babič, archívne foto

Češka Plíšková je na čele rebríčka WTA, Cibulková je na 11. mieste
Češka Karolína Plíšková

Richard Zvolánek chce zdolať deväť tatranských štítov za 30 hodín
Na snímke panoráma Vysokých Tatier pri Poprade

Aktuálne správy

Ministri budú rokovať o zmenách v zdravotníctve aj novom šéfovi ÚRSO
Na archívnej snímke zľava podpredsedníčka vlády a ministerka spravodlivosti SR Lucia Žitňanská, podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini a predseda vlády SR Robert Fico Na snímke zľava podpredsedníčka ...

Teploty dnes poklesnú, oblakov pribudne
Ilustračná snímka

Dlhé šoférovanie a dlhé sledovanie televízie znižuje inteligenciu
Pravidelné dlhé šoférovanie, a tiež pravidelné dlhé sledovanie televízie znižuje inteligenciu. Vyplýva to z výsledkov výskumu britského vedeckého tímu, ktorý skúmal viac ako pol milióna ...

Výsluchom svedkov pokračuje pojednávanie v kauze vraždy majiteľa pohrebníctva
Výsluchom svedkov pokračuje v pondelok 24. júla na pracovisku Špecializovaného trestného súdu (ŠTS) v Banskej Bystrici pojednávanie v prípade vraždy 65-ročného majiteľa pohrebníctva vo ...

Danko s Ficom sa dohodli na zvyšovaní platov učiteľov
Predseda NR SR a šéf SNS Andrej Danko sa v pondelok dohodol s premiérom a predsedom Smeru-SD Robertom Ficom na zvyšovaní platov učiteľov od septembra. Vláda by preto mala podľa ...

FOTO: Zvolen búra dom na Pribinovej ulici, kde žijú asociáli
Na snímke staticky nespôsobilý dom na bývanie na Pribinovej ulici číslo 15 vo Zvolene pred búraním. Zvolen, 24. júla 2017.

IAS: Zníženie financovania výskumu HIV môže ohroziť boj s vírusom
Prípadné zníženie finančných príspevkov USA na výskum HIV môže ohroziť boj s týmto vírusom. Prezidentka Medzinárodnej spoločnosti AIDS (IAS) Linda-Gail Bekkerová to ...

VIDEO: V trnavskom divadle menia javisko
Snímka z rekonštrukcie javiska v Divadle Jána Palárika v Trnave 24. júla 2017.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.