Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:30 Reflex [i] 08:55 Macocha 97-98/120 [i] 10:40 Cena za život [i] 12:25 Eva Blond: Trpaslík v batožinovom priestore [i] 14:20 Odložený prípad III. 6/23 [i] 15:10 Krok za krokom VI. 7-8/24 [i] 16:05 Kobra 11 II. 17/22 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VI. 9/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Priateľky [i] 20:45 Ordinácia v ružovej záhrade II. (23.) [i] 21:50 OOOPS! [i] 22:35 Nečakaná hrozba [i] 00:15 Myšlienky vraha I. 9-10/22 [i] 01:55 Epitaf I. 11/13 [i] 02:40 8 jednoduchých pravidiel II. 14-15/24 [i] 03:25 Everwood III. 18/22 [i] 04:25 Pohotovosť XII. 12/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:45 Tiene hriechu 132 [i] 08:35 Taká normálna rodinka 7/8 [i] 09:25 To sme my, opice 1/14 [i] 09:50 To sme my, opice 2/14 [i] 10:20 Mladé srdcia 2/6 [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 Ochranca 64/65 [i] 14:15 Hviezdna loď Galactica III. 14/20 [i] 15:00 Ranč Pri zelenej sedme 21/28 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 177/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 178/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Deti to vedia najlepšie [i] 21:05 SOS [i] 21:40 Radosť zo života [i] 22:10 Sonar [i] 23:05 Schimanski [i] 00:35 Ochranca 64/65 [i] 01:20 Sila lásky II. 177/357 [i] 02:10 Sila lásky II. 178/357 [i] 03:00 Slovensko DNES [i] 03:10 Správy STV [i] 03:35 Góly body sekundy [i] 03:40 Udalosti ČT [i] 04:05 To sme my, opice 3/14 [i] 04:25 To sme my, opice 4/14 [i] 04:50 Dr.Quiz [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Správy STV [i] 06:35 Slovensko DNES [i] 06:45 Správy - Hírek [i] 06:50 Udalosti ČT [i] 07:15 Maďarský magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Tkáčka Maruška [i] 10:30 Ľudia a čas [i] 11:10 Regionálny denník [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Elixir [i] 13:00 Zlaté ruky starej mamy [i] 13:30 Putovanie storočiami s Pavlom Dvořákom [i] 14:25 Test magazín [i] 14:30 Profesionál [i] 14:40 Halali [i] 15:10 Regionálny denník [i] 15:40 Správy - Hírek [i] 15:50 MS v hokeji [i] 17:20 MS v hokeji [i] 18:50 Slovensko DNES [i] 19:00 MS v kocke [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Stalingrad 2/3 [i] 21:00 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Eurokino [i] 23:30 TKN [i] 00:00 Udalosti ČT [i] 00:25 Profesionál [i] 00:30 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Skutočné príbehy [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 54 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Derrick II. 69 [i] 10:50 Matlock VII. 2 [i] 11:50 Komisárka 42 [i] 12:50 Život na zámku 42 [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:40 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 Blízko smrti [i] 17:00 Varí vám to [i] 17:40 Panelák 61 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 62 [i] 20:40 NOVINY PLUS 21:00 C. S. I. : Kriminálka Miami 22 [i] 22:00 Nový seriál na JOJke: Jericho 1,2/23 [i] 23:45 Inside: Myseľ vraha 8 [i] 00:45 KRIMI NOVINY 01:15 Sexi Výhra [i] 02:15 Jericho 1,2/23 [i] 03:40 Záchranný tím SAR [i] 04:25 NOVINY 04:50 ŠPORT 04:55 NOVINY PLUS
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 České stopy pod Karpaty [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Přijď a nechoď sám [i] 10:00 Bylo jednou zelené údolí [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Čas pro rodinu [i] 14:05 McLeodovy dcery III 17/30 [i] 14:50 Kung-fu: Legenda pokračuje IV 10/22 [i] 15:30 Svět zázraků: Voodoo [i] 16:00 Šikulové [i] 16:15 Medúza [i] 16:45 Kouzelná školka [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:35 Stop [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Zahrada je hra [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Sekavčík horský [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Taggart [i] 21:10 Po stopách hvězd [i] 21:40 Máte slovo [i] 22:25 POKR [i] 22:55 Jednotka zpětného nasazení VII 12/13 [i] 23:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:45 Naslepo [i] 00:15 Musilok [i] 00:40 Podle práva 20/42 [i] 01:05 McLeodovy dcery III 17/30 [i] 01:50 Hledání ztraceného času [i] 02:10 Regiony ČT24 02:35 Robin Hood 19/26 [i] 03:20 Rapotínská tragédie [i] 04:35 Folklorika [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 JÁDRO [i] 05:05 Potomci slavných [i] 05:30 PORT [i] 06:00 Etiketa [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech Praha [i] 07:25 Události v regionech Brno 07:35 Události v regionech Ostrava 07:50 Panorama [i] 08:30 Na stopě [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Čtvrtě [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Bludiště [i] 13:15 Kde bydlí štěstí [i] 14:05 Chcete mě? [i] 14:25 Tajemství divočiny 13/13 [i] 14:50 Legendy golfu: Jack Nicklaus versus [i] 16:30 Rodina, škola a já [i] 16:45 Komunikace je hra 9/13 [i] 17:05 Medicína pro 21. století [i] 17:20 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 17:30 Alchymie bytí [i] 17:55 Profily [i] 18:15 Ještě jsem tady [i] 18:50 Buď fit s ČT [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Dvojí život Jaromila Jireše [i] 20:00 Naděje [i] 20:55 Historie.cs [i] 21:50 Krásný ztráty [i] 22:15 Film o filmu: Renesance [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Československý filmový týdeník 677/2379 [i] 23:25 Poslední žena [i] 01:10 Q [i] 01:40 Eurosong aneb Kabát jde do Evropy 02:30 Franta - všude, jinde [i] 03:15 Záhadná smrt korunního prince Rudolfa [i] 04:15 Z Podluží [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Juanin zázrak 31 [i] 09:30 Hlídat Tess [i] 11:40 Ulice 184 [i] 12:25 To je vražda, napsala XI 10 [i] 13:20 Lenssen & spol. [i] 13:45 Dva a půl chlapa II 24 [i] 14:15 Veronica Mars II 22 [i] 15:10 Smallville VI 10 [i] 16:05 Odložené případy IV 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V 19 [i] 18:30 Ulice 899, 900 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 36 [i] 21:25 Kriminálka New York II 13 [i] 22:20 Útěk z vězení II 13 [i] 23:20 Boj o plošinu [i] 01:00 Novashopping 01:30 Na vlastní oči [i] 02:10 Ptákoviny [i] 02:55 DO-RE-MI [i] 04:20 Ženatý se závazky 216, 217 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:30 Tabaluga I 4 [i] 07:05 Co nového, Scooby Doo? III 7 [i] 07:35 Sabrina - mladá čarodějnice V 7 [i] 08:00 Sabrina - mladá čarodějnice V 8 [i] 08:30 Datel Woody [i] 08:45 St. Tropez V 82 [i] 09:50 Poldové z přístavu IV 14 [i] 10:50 Sedmé nebe IV 5 [i] 11:45 Diagnóza vražda IV 7 [i] 12:45 Odpadlík II 11 [i] 13:45 Closer II 13 [i] 14:45 Chirurgové 23 [i] 15:40 Closer II 14 [i] 16:40 Drzá Jordan II 3 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 Milionář [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé I 11 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy II 74 [i] 21:15 Nejúžasnější videa světa II [i] 22:15 Hrdinové I 20 [i] 23:10 Specialisté na vraždy 13 [i] 00:10 Nemocnice Chicago Hope IV 22 [i] 01:05 Sexy šance 01:45 Volejte Věštce 02:50 Nedokonalé zločiny II 9 [i] 03:40 Caruso show [i] 04:35 Siska V [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Jezdectví [i] 09:30 Fotbal [i] 11:00 Cyklistika [i] 12:00 Tenis [i] 12:45 Olympiáda [i] 13:00 Tenis [i] 15:00 Cyklistika [i] 17:30 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Tenis [i] 19:00 Fotbal [i] 21:00 Box [i] 22:45 Motorismus [i] 23:15 Bojové sporty [i] 01:00 Motorismus [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Toulavý anděl [i] 08:00 Pes baskervillský [i] 10:00 McLeodovy dcery VII 29 [i] 11:00 Záhadná žena: Hra [i] 13:00 Soudkyně Amy V 8 [i] 14:00 McLeodovy dcery VII 29 [i] 15:00 Pes baskervillský [i] 17:00 Soudkyně Amy V 8 [i] 18:00 Strom splněných přání [i] 20:00 Médium III 20 [i] 21:00 Drzá Jordan V 20 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 20 [i] 23:00 Médium III 20 [i] 00:00 Drzá Jordan V 20 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 20 [i] 02:00 Strom splněných přání [i] 04:00 Toulavý anděl [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Velké hračky velkých hochů 1/8 [i] 05:25 Velké hračky velkých hochů 2/8 [i] 06:00 Putování Maďarskem 7/10 [i] 06:35 Putování Maďarskem 8/10 [i] 07:10 Nejkrásnější místa pod hladinou 7/10 [i] 07:45 Nejkrásnější místa pod hladinou 8/10 [i] 08:20 Moje tlustá řecká kuchyně 7/15 [i] 08:50 Moje tlustá řecká kuchyně 8/15 [i] 09:20 Jamie vaří doma 21/26 [i] 09:55 Jamie vaří doma 22/26 [i] 10:30 Muž divočiny 11/19 [i] 11:40 Vítejte na svatební hostině 13/26 [i] 12:10 Design a designéři 4/13 [i] 12:30 Moje tlustá řecká kuchyně 7/15 [i] 13:00 Moje tlustá řecká kuchyně 8/15 [i] 13:35 Nomádi moří 4/5 [i] 14:50 Putování Maďarskem 7/10 [i] 15:25 Putování Maďarskem 8/10 [i] 16:00 Jamie vaří doma 21/26 [i] 16:35 Jamie vaří doma 22/26 [i] 17:10 Vítejte na svatební hostině 13/26 [i] 17:40 Design a designéři 4/13 [i] 18:00 Nejkrásnější místa pod hladinou 7/10 [i] 18:35 Nejkrásnější místa pod hladinou 8/10 [i] 19:10 Muž divočiny 11/19 [i] 20:20 Doktorologie 5/13 [i] 20:55 Doktorologie 6/13 [i] 21:30 Vojenská tajemství 4/4 [i] 22:40 1945 - Rok, který změnil svět 4/5 [i] 23:45 Pamela Churchilová-Harrimanová [i] 00:50 Velké hračky velkých hochů 3/8 [i] 01:30 Velké hračky velkých hochů 4/8 [i] 02:05 Cestami poznání 1/6 [i] 03:05 1945 - Rok, který změnil svět 4/5 [i] 04:00 Pamela Churchilová-Harrimanová [i] 04:55 Velké hračky velkých hochů 3/8 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Cinema, Cinema, Cinema 20 [i] 06:00 Ztraceni navěky [i] 07:50 Cinema, Cinema, Cinema 20 [i] 08:15 Klik - život na dálkové ovládání [i] 10:00 Divočina [i] 11:20 Základ rodiny [i] 13:00 Růžový panter [i] 14:30 Imagine: John Lennon [i] 16:15 Hluboko pod kůží [i] 17:45 Bohémové [i] 20:00 Na stojáka 15 [i] 20:30 Vražda je tak snadná [i] 22:00 Občan Havel [i] 00:05 Cizinec [i] 01:55 Na stojáka 15 [i] 02:25 Vražda je tak snadná [i] 03:55 Občan Havel [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Lovespring International : Médium 12 [i] 10:20 Lovespring International : Výbuch 13 [i] 10:45 Královna koření [i] 12:20 Úpis [i] 14:00 Ricky Martin: Black & White Tour 2007 [i] 14:50 Co způsobil Winn-Dixie [i] 16:30 Před kamerou 20 [i] 17:00 Godzilla [i] 19:15 Svatební den [i] 20:35 Zpátky ve hře [i] 22:00 Už tady nežijeme [i] 23:35 Jak řeknete, šéfe [i] 01:25 Hurikán Katrina: rekviem o čtyřech dějstvích 1 [i] 02:35 Zpátky ve hře [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Detroit zvíťazil v príprave nad Bostonom 5:1
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

Federer s Nadalom vyhrali na Laver Cupe štvorhru
Tím Európy zvýšil v sobotu svoj náskok na premiérovom ročníku tenisového Laver Cupu v Prahe, nad výberom sveta viedol po štvorhre už 9:3.

Slovák Rusnák prihral na gól, Real Salt Lake zdolal Seattle 2:0
Slovenský futbalový reprezentant Albert Rusnák pomohol v noci na nedeľu v zámorskej Major League Soccer (MLS) gólovou asistenciou k výhre Real Salt Lake 2:0 nad Seattle Sounders. V 52. ...

Parker obhájil v súboji s Furym majstrovský opasok WBO
Novozélandský boxer Joseph Parker

Aktuálne správy

V nedeľu môže pršať, pribaľte si na vychádzku aj dáždnik
V nedeľu bude ovplyvňovať počasie na území Slovenska tlaková níž. Má byť zamračené, občasný dážď. Teploty budú 11 až 16 stupňov Celzia.

Vďaka Ch. Soferovi je Bratislava pojmom v kruhu ortodoxných židov
Ilustračné foto židovského cintorína

Presuny vojenskej techniky cez Slovensko potrvajú do októbra
Ministerstvo obrany upozorňuje občanov na presuny vojenskej techniky cez územie Slovenska. Ako informovala agentúru SITA hovorkyňa ministerstva obrany Danka Capáková, presuny techniky spojeneckých ...

Dajte si pozor, v Ríme či oblasti Var vyčíňa vírus Chikungunya
V talianskom Ríme a jeho okolí či vo francúzskej oblasti Var hrozí riziko nákazy vírusom Chikungunya, varuje cestovateľov Úrad verejného zdravotníctva (ÚVZ) SR. Prenáša ...

Študenti pripravili na pondelok tretí protikorupčný pochod
Na archívnej snímke účastníci pochodu proti korupcii na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave

RAVASZ: Slovenčinu by sa mali deti z menšín učiť ako druhý jazyk
Na snímke Ábel Ravasz

Zomrel americký soulový spevák Charles Bradley
Americký soulový spevák Charles Bradley

Imrich Tököli vošiel do dejín ako vodca protihabsburského povstania
Sedmohradské knieža Imrich Tököli


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.