Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:20 Macocha 95-96/120 [i] 10:00 Eva Zachariasová [i] 11:45 Prasklina [i] 13:25 Jake a Tlsťoch IV. 12/24 [i] 14:20 Odložený prípad III. 5/23 [i] 15:10 Krok za krokom VI. 5-6/24 [i] 16:05 Kobra 11 II. 16/22 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VI. 8/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Áno, miláčik! [i] 20:45 Rosamunde Pilcherová: Z vášnivej lásky [i] 22:30 Posledný Mohykán [i] 00:40 Médium I. 9-10/16 [i] 02:20 8 jednoduchých pravidiel II. 12-13/24 [i] 03:00 Everwood III. 17/22 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Pohotovosť XII. 11/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:45 Tiene hriechu 131 [i] 08:35 Taká normálna rodinka 6/8 [i] 09:25 Krokodílie kroniky II. 13/13 [i] 09:50 Lovci hadov II. 13/13 [i] 10:20 Mladé srdcia 1/6 [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 Ochranca 63/65 [i] 14:15 Hviezdna loď Galactica III. 13/20 [i] 15:00 Ranč Pri zelenej sedme 20/28 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 175/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 176/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Dr.House IV. 3/19 [i] 20:55 Čierna alebo biela [i] 21:55 Poker [i] 22:25 Klinika Grace 14/36 [i] 23:10 Lovkyne 25 [i] 23:55 Eskalátor [i] 00:20 Ochranca 63/65 [i] 01:05 Sila lásky II. 175/357 [i] 01:55 Sila lásky II. 176/357 [i] 02:45 Slovensko DNES [i] 03:00 Správy STV [i] 03:25 Góly body sekundy [i] 03:30 Udalosti ČT [i] 03:55 To sme my, opice 1/14 [i] 04:20 To sme my, opice 2/14 [i] 04:45 Dr.Quiz [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:40 Správy STV [i] 06:05 Slovensko DNES [i] 06:15 Správy - Hírek [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:15 Národnostný magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Hviezdne dieťa [i] 10:20 Táraninky [i] 10:40 Náhoda a veda 1/6 [i] 11:30 Regionálny denník [i] 12:00 AIRBAG [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:40 Zbojníckym chodníčkom [i] 13:05 Démon súhlasu podľa Tatarku [i] 14:10 Família [i] 14:40 Diagnóza 93 [i] 15:10 Dribling [i] 16:20 AIRBAG [i] 16:25 Maďarský magazín [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:50 Elixir [i] 18:15 Správy - Hírek [i] 18:25 Slovensko DNES [i] 18:35 MS v kocke [i] 18:50 MS v hokeji [i] 19:35 Keno 10 [i] 21:25 MS v hokeji [i] 23:00 5 a pol [i] 00:00 Smer Peking [i] 00:55 MS v hokeji [i] 03:40 Udalosti ČT [i] 04:00 Správy STV [i] 04:25 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Skutočné príbehy [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 53 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Derrick II. 68 [i] 10:50 Matlock VII. 1/18 [i] 11:50 Komisárka 41 [i] 12:50 Život na zámku 41 [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:40 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 Kriminálka San Francisco 5 [i] 17:00 Varí vám to [i] 17:40 Páli vám to? [i] 18:20 Panelák 60 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 61 [i] 20:40 NOVINY PLUS 21:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 12 [i] 21:55 Banán radí [i] 22:00 Mafstory [i] 23:55 Črepiny [i] 00:55 KRIMI NOVINY 01:25 Sexi Výhra [i] 02:25 Mafstory [i] 03:10 Záchranný tím SAR [i] 04:00 Črepiny PLUS [i] 04:45 NOVINY
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Setkání v Panském dvoře [i] 05:15 Podivuhodný svět [i] 05:40 Jistebnická romance [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Hrom do kapelníka [i] 09:55 Divadélko pod věží aneb Přijď a nechoď sám [i] 10:45 Tři blázni v jednom [i] 11:10 Vysílá studio A po třiceti letech... 7/12 [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Čas pro rodinu [i] 14:05 McLeodovy dcery III 16/30 [i] 14:50 Kung-fu: Legenda pokračuje IV 9/22 [i] 15:35 Simpsonovi XII 15/21 [i] 16:00 Tygr [i] 16:15 Hrůzostrašný dějepis 20/26 [i] 16:45 Kouzelná školka [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Pod pokličkou [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Čtvrtě [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Robin Hood 19/26 [i] 20:50 Pošta pro tebe [i] 21:45 Na stopě [i] 22:10 Podle práva 20/42 [i] 22:35 Café X [i] 23:05 Musilok [i] 23:35 Losování Sportky a Šance 23:40 Pětka v Pomeranči [i] 00:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:40 Sabotáž [i] 01:05 Simpsonovi XII 15/21 [i] 01:30 Móda - Extravagance - Manýry [i] 01:50 Co týden vzal [i] 02:20 McLeodovy dcery III 16/30 [i] 03:05 Jazzové kontrasty [i] 03:50 Regiony ČT24 04:15 V zajetí železné opony 17/41 [i] 04:30 Kultura v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Hokusai: Velká vlna 8/17 [i] 05:50 V zajetí železné opony 17/41 [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech Praha [i] 07:25 Události v regionech Brno 07:35 Události v regionech Ostrava 07:50 Panorama [i] 08:30 České titulky - Dana Hábová [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Ladoňka karpatská [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:50 Karel Bušina [i] 13:15 Věříš si? [i] 13:40 Záhady Toma Wizarda [i] 13:55 Věda je zábava III 11/26 [i] 14:20 Tykadlo [i] 14:40 Dunkerque: záchrana expedičního sboru 2/3 [i] 15:45 Prizma [i] 16:05 Planeta Věda [i] 16:30 Videoatlas naší přírody [i] 16:40 JÁDRO [i] 16:45 Potomci slavných [i] 17:15 PORT [i] 17:40 Nemám práci [i] 18:05 Příběhy domů [i] 18:25 Chcete mě? [i] 18:40 Zprávy v českém znakovém jazyce 18:50 MS v hokeji 2008 Kanada [i] 21:20 MS v hokeji 2008 Kanada [i] 00:00 Echo Pražského jara 2008 [i] 00:10 Q [i] 00:40 Nemám práci [i] 01:05 MS v hokeji 2008 Kanada [i] 03:45 Tak šel čas berlínskou ulicí [i] 04:40 Vyškovec [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Juanin zázrak 30 [i] 09:30 Temné úmysly [i] 11:40 Ulice 183 [i] 12:25 To je vražda, napsala XI 9 [i] 13:20 Lenssen & spol. [i] 13:50 Dva a půl chlapa II 23 [i] 14:15 Veronica Mars II 21 [i] 15:10 Smallville VI 9 [i] 16:05 Odložené případy IV 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V 18 [i] 18:30 Ulice 897, 898 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Beze stopy VI 2 [i] 21:00 Odložené případy V 2 [i] 21:55 Na vlastní oči [i] 22:45 4400 II 2 [i] 23:40 Poldové z Rosenheimu II 6 [i] 00:30 Novashopping 01:00 Prostopášná Clara [i] 02:30 112 [i] 03:00 Hogo fogo [i] 04:20 Ženatý se závazky 214, 215 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:30 Tabaluga I 3 [i] 07:05 Co nového, Scooby Doo? III 6 [i] 07:35 Sabrina - mladá čarodějnice V 5 [i] 08:00 Sabrina - mladá čarodějnice V 6 [i] 08:30 Datel Woody [i] 08:45 St. Tropez V 81 [i] 09:50 Poldové z přístavu IV 13 [i] 10:50 Sedmé nebe IV 4 [i] 11:45 Diagnóza vražda IV 6 [i] 12:45 Odpadlík II 10 [i] 13:45 Closer II 12 [i] 14:45 Chirurgové 22 [i] 15:40 Closer II 13 [i] 16:40 Drzá Jordan II 2 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 Milionář [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé I 10 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ošklivka Katka 22 [i] 21:15 TOP STAR magazín [i] 22:25 Agentura Jasno 2 [i] 23:20 Specialisté na vraždy 12 [i] 00:20 Nemocnice Chicago Hope IV 21 [i] 01:15 Sexy šance 01:55 Volejte Věštce 03:00 Nedokonalé zločiny II 8 [i] 03:50 TOP STAR magazín [i] 04:45 Siska V [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 09:00 Cyklistika [i] 10:15 Fotbal [i] 10:30 Fotbal [i] 13:00 Tenis [i] 15:00 Cyklistika [i] 17:30 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Tenis [i] 19:00 Wednesday Selection [i] 19:10 Jezdectví [i] 20:10 Jezdectví [i] 21:10 Polo [i] 21:45 Golf [i] 22:45 Golf [i] 23:30 Maratón [i] 00:00 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Špioni, hlavouni a drzouni [i] 08:00 Za úsvitu [i] 10:00 McLeodovy dcery VII 28 [i] 11:00 Vražda k snídani [i] 13:00 Soudkyně Amy V 7 [i] 14:00 McLeodovy dcery VII 28 [i] 15:00 Za úsvitu [i] 17:00 Soudkyně Amy V 7 [i] 18:00 Vzestup [i] 20:00 Médium III 19 [i] 21:00 Drzá Jordan V 19 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 19 [i] 23:00 Médium III 19 [i] 00:00 Drzá Jordan V 19 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 19 [i] 02:00 Vzestup [i] 04:00 Špioni, hlavouni a drzouni [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Dětská nemocnice Yorkhill 14/14 [i] 06:00 Putování Maďarskem 5/10 [i] 06:30 Putování Maďarskem 6/10 [i] 07:05 Nejkrásnější místa pod hladinou 5/10 [i] 07:40 Nejkrásnější místa pod hladinou 6/10 [i] 08:15 Moje tlustá řecká kuchyně 5/15 [i] 08:45 Moje tlustá řecká kuchyně 6/15 [i] 09:15 Jamie vaří doma 19/26 [i] 09:50 Jamie vaří doma 20/26 [i] 10:25 Muž divočiny 10/19 [i] 11:30 Vítejte na svatební hostině 11/26 [i] 12:00 Vítejte na svatební hostině 12/26 [i] 12:30 Moje tlustá řecká kuchyně 5/15 [i] 13:00 Moje tlustá řecká kuchyně 6/15 [i] 13:30 Nomádi moří 3/5 [i] 14:40 Putování Maďarskem 5/10 [i] 15:15 Putování Maďarskem 6/10 [i] 15:50 Jamie vaří doma 19/26 [i] 16:25 Jamie vaří doma 20/26 [i] 17:00 Vítejte na svatební hostině 11/26 [i] 17:30 Vítejte na svatební hostině 12/26 [i] 18:00 Nejkrásnější místa pod hladinou 5/10 [i] 18:40 Nejkrásnější místa pod hladinou 6/10 [i] 19:15 Muž divočiny 10/19 [i] 20:25 Pouto mezi dvojčaty [i] 21:30 Vojenská tajemství 3/4 [i] 22:40 1945 - Rok, který změnil svět 3/5 [i] 23:45 Válka v rozhlasovém přenosu [i] 01:00 Velké hračky velkých hochů 1/8 [i] 01:30 Velké hračky velkých hochů 2/8 [i] 02:05 Království islámu [i] 03:05 1945 - Rok, který změnil svět 3/5 [i] 03:55 Válka v rozhlasovém přenosu [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:35 Film o filmu: O rodičích a dětech I. [i] 06:00 Monkey Business - Nokia Tour 2007 [i] 07:40 Gospel [i] 09:20 Most do země Terabithia [i] 10:55 Skok do neznáma [i] 12:25 Superman se vrací [i] 15:00 Klik - život na dálkové ovládání [i] 16:45 Divočina [i] 18:05 Základ rodiny [i] 19:45 Film o filmu: Roming [i] 20:00 Roming [i] 21:50 Hollywoodland [i] 23:55 Chlapi z karavanů [i] 01:25 Film o filmu: Roming [i] 01:40 Roming [i] 03:30 Hollywoodland [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 ATL [i] 11:45 Škola svádění [i] 13:30 Flirt v rytmu flamenca [i] 15:15 Královna koření [i] 16:50 Ricky Martin: Black & White Tour 2007 [i] 17:40 Úpis [i] 19:20 Tančím, abych žil [i] 21:15 Lovespring International : Médium 12 [i] 21:35 Lovespring International : Výbuch 13 [i] 22:00 Řekni, že mě miluješ 2 [i] 22:50 Tristram Shandy: Ptákovina a bejkárna [i] 00:25 Prodaná láska [i] 02:00 Řekni, že mě miluješ 2 [i] 02:50 Tančím, abych žil [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

FORTUNA LIGA : Slovan proti Michalovciam o udržanie nezdolanosti
Na ilustračnej snímke Jakub Mareš zo Slovana.

Legendárni manželia Zátopkovci sa narodili v ten istý deň a rok
Legendárni atléti Emil a Dana Zátopkovci tvorili nielen jeden z najznámejších športových manželských párov na svete, ale narodili sa v rovnaký deň a aj ...

Príprava NHL: Jaroš s asistenciou, Halák s nulou, nastúpil i Studenič
Brankár New York Islanders Jaroslav Halák (vpravo).

V prípravných zápasoch NHL sa predstavili aj Slováci, Halák nedostal gól a Jaroš asistoval
Dve tretiny s čistým kontom odchytal Jaroslav Halák v drese New York Islanders v prípravnom zápase proti mestskému rivalovi Rangers pred novou sezónou hokejovej NHL. Potom Haláka (kryl 22 striel) ...

Aktuálne správy

V utorok sa nad Slovenskom zatiahne, nezabudnite na dáždniky
V utorok bude zamračené, na väčšine územia sa vyskytne občasný dážď. Teploty vystúpia na 12 až 17 stupňov Celzia.

Od založenia Slovenskej národnej rady uplynulo 169 rokov
Na snímke busty (zľava) Michal Miloslav Hodža, Jozef Miloslav Hurban a Ľudovít Štúr v Múzeu slovenských národných rád.

Meteorológovia varujú pred dažďom v Bratislave a okolí
Ilustračná snímka.

Parlament prerokuje návrhy o zmenách v sociálnej a školskej oblasti
Pohľad na budovu Národnej rady SR v Bratislave.

Bratislavská Petržalka zavádza od októbra prepravnú službu
Bratislavská Petržalka rozširuje portfólio poskytovaných sociálnych služieb a od októbra spúšťa prepravnú službu. Tá bude poskytovaná ...

V okrese Dunajská Streda dnes kontrolujú premávku
V okrese Dunajská Streda sa dnes koná policajná akcia zameraná na kontrolu dodržiavania rýchlosti, na požitie alkoholu vodičmi a na spôsob jazdy. Policajti sa ...

Spevácke hviezdy vystúpia na koncerte na počesť Leonarda Cohena
Na archívnej snímke kanadský spevák a skladateľ Leonard Cohen

Vo veku nedožitých 86 rokov zomrel akademický sochár Július Machaj
Ilustračná snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.