Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:20 Macocha 95-96/120 [i] 10:00 Eva Zachariasová [i] 11:45 Prasklina [i] 13:25 Jake a Tlsťoch IV. 12/24 [i] 14:20 Odložený prípad III. 5/23 [i] 15:10 Krok za krokom VI. 5-6/24 [i] 16:05 Kobra 11 II. 16/22 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VI. 8/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Áno, miláčik! [i] 20:45 Rosamunde Pilcherová: Z vášnivej lásky [i] 22:30 Posledný Mohykán [i] 00:40 Médium I. 9-10/16 [i] 02:20 8 jednoduchých pravidiel II. 12-13/24 [i] 03:00 Everwood III. 17/22 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Pohotovosť XII. 11/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:45 Tiene hriechu 131 [i] 08:35 Taká normálna rodinka 6/8 [i] 09:25 Krokodílie kroniky II. 13/13 [i] 09:50 Lovci hadov II. 13/13 [i] 10:20 Mladé srdcia 1/6 [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 Ochranca 63/65 [i] 14:15 Hviezdna loď Galactica III. 13/20 [i] 15:00 Ranč Pri zelenej sedme 20/28 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 175/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 176/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Dr.House IV. 3/19 [i] 20:55 Čierna alebo biela [i] 21:55 Poker [i] 22:25 Klinika Grace 14/36 [i] 23:10 Lovkyne 25 [i] 23:55 Eskalátor [i] 00:20 Ochranca 63/65 [i] 01:05 Sila lásky II. 175/357 [i] 01:55 Sila lásky II. 176/357 [i] 02:45 Slovensko DNES [i] 03:00 Správy STV [i] 03:25 Góly body sekundy [i] 03:30 Udalosti ČT [i] 03:55 To sme my, opice 1/14 [i] 04:20 To sme my, opice 2/14 [i] 04:45 Dr.Quiz [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:40 Správy STV [i] 06:05 Slovensko DNES [i] 06:15 Správy - Hírek [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:15 Národnostný magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Hviezdne dieťa [i] 10:20 Táraninky [i] 10:40 Náhoda a veda 1/6 [i] 11:30 Regionálny denník [i] 12:00 AIRBAG [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:40 Zbojníckym chodníčkom [i] 13:05 Démon súhlasu podľa Tatarku [i] 14:10 Família [i] 14:40 Diagnóza 93 [i] 15:10 Dribling [i] 16:20 AIRBAG [i] 16:25 Maďarský magazín [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:50 Elixir [i] 18:15 Správy - Hírek [i] 18:25 Slovensko DNES [i] 18:35 MS v kocke [i] 18:50 MS v hokeji [i] 19:35 Keno 10 [i] 21:25 MS v hokeji [i] 23:00 5 a pol [i] 00:00 Smer Peking [i] 00:55 MS v hokeji [i] 03:40 Udalosti ČT [i] 04:00 Správy STV [i] 04:25 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Skutočné príbehy [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 53 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Derrick II. 68 [i] 10:50 Matlock VII. 1/18 [i] 11:50 Komisárka 41 [i] 12:50 Život na zámku 41 [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:40 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 Kriminálka San Francisco 5 [i] 17:00 Varí vám to [i] 17:40 Páli vám to? [i] 18:20 Panelák 60 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 61 [i] 20:40 NOVINY PLUS 21:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 12 [i] 21:55 Banán radí [i] 22:00 Mafstory [i] 23:55 Črepiny [i] 00:55 KRIMI NOVINY 01:25 Sexi Výhra [i] 02:25 Mafstory [i] 03:10 Záchranný tím SAR [i] 04:00 Črepiny PLUS [i] 04:45 NOVINY
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Setkání v Panském dvoře [i] 05:15 Podivuhodný svět [i] 05:40 Jistebnická romance [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Hrom do kapelníka [i] 09:55 Divadélko pod věží aneb Přijď a nechoď sám [i] 10:45 Tři blázni v jednom [i] 11:10 Vysílá studio A po třiceti letech... 7/12 [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Čas pro rodinu [i] 14:05 McLeodovy dcery III 16/30 [i] 14:50 Kung-fu: Legenda pokračuje IV 9/22 [i] 15:35 Simpsonovi XII 15/21 [i] 16:00 Tygr [i] 16:15 Hrůzostrašný dějepis 20/26 [i] 16:45 Kouzelná školka [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Pod pokličkou [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Čtvrtě [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Robin Hood 19/26 [i] 20:50 Pošta pro tebe [i] 21:45 Na stopě [i] 22:10 Podle práva 20/42 [i] 22:35 Café X [i] 23:05 Musilok [i] 23:35 Losování Sportky a Šance 23:40 Pětka v Pomeranči [i] 00:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:40 Sabotáž [i] 01:05 Simpsonovi XII 15/21 [i] 01:30 Móda - Extravagance - Manýry [i] 01:50 Co týden vzal [i] 02:20 McLeodovy dcery III 16/30 [i] 03:05 Jazzové kontrasty [i] 03:50 Regiony ČT24 04:15 V zajetí železné opony 17/41 [i] 04:30 Kultura v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Hokusai: Velká vlna 8/17 [i] 05:50 V zajetí železné opony 17/41 [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech Praha [i] 07:25 Události v regionech Brno 07:35 Události v regionech Ostrava 07:50 Panorama [i] 08:30 České titulky - Dana Hábová [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Ladoňka karpatská [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:50 Karel Bušina [i] 13:15 Věříš si? [i] 13:40 Záhady Toma Wizarda [i] 13:55 Věda je zábava III 11/26 [i] 14:20 Tykadlo [i] 14:40 Dunkerque: záchrana expedičního sboru 2/3 [i] 15:45 Prizma [i] 16:05 Planeta Věda [i] 16:30 Videoatlas naší přírody [i] 16:40 JÁDRO [i] 16:45 Potomci slavných [i] 17:15 PORT [i] 17:40 Nemám práci [i] 18:05 Příběhy domů [i] 18:25 Chcete mě? [i] 18:40 Zprávy v českém znakovém jazyce 18:50 MS v hokeji 2008 Kanada [i] 21:20 MS v hokeji 2008 Kanada [i] 00:00 Echo Pražského jara 2008 [i] 00:10 Q [i] 00:40 Nemám práci [i] 01:05 MS v hokeji 2008 Kanada [i] 03:45 Tak šel čas berlínskou ulicí [i] 04:40 Vyškovec [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Juanin zázrak 30 [i] 09:30 Temné úmysly [i] 11:40 Ulice 183 [i] 12:25 To je vražda, napsala XI 9 [i] 13:20 Lenssen & spol. [i] 13:50 Dva a půl chlapa II 23 [i] 14:15 Veronica Mars II 21 [i] 15:10 Smallville VI 9 [i] 16:05 Odložené případy IV 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V 18 [i] 18:30 Ulice 897, 898 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Beze stopy VI 2 [i] 21:00 Odložené případy V 2 [i] 21:55 Na vlastní oči [i] 22:45 4400 II 2 [i] 23:40 Poldové z Rosenheimu II 6 [i] 00:30 Novashopping 01:00 Prostopášná Clara [i] 02:30 112 [i] 03:00 Hogo fogo [i] 04:20 Ženatý se závazky 214, 215 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:30 Tabaluga I 3 [i] 07:05 Co nového, Scooby Doo? III 6 [i] 07:35 Sabrina - mladá čarodějnice V 5 [i] 08:00 Sabrina - mladá čarodějnice V 6 [i] 08:30 Datel Woody [i] 08:45 St. Tropez V 81 [i] 09:50 Poldové z přístavu IV 13 [i] 10:50 Sedmé nebe IV 4 [i] 11:45 Diagnóza vražda IV 6 [i] 12:45 Odpadlík II 10 [i] 13:45 Closer II 12 [i] 14:45 Chirurgové 22 [i] 15:40 Closer II 13 [i] 16:40 Drzá Jordan II 2 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 Milionář [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé I 10 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ošklivka Katka 22 [i] 21:15 TOP STAR magazín [i] 22:25 Agentura Jasno 2 [i] 23:20 Specialisté na vraždy 12 [i] 00:20 Nemocnice Chicago Hope IV 21 [i] 01:15 Sexy šance 01:55 Volejte Věštce 03:00 Nedokonalé zločiny II 8 [i] 03:50 TOP STAR magazín [i] 04:45 Siska V [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 09:00 Cyklistika [i] 10:15 Fotbal [i] 10:30 Fotbal [i] 13:00 Tenis [i] 15:00 Cyklistika [i] 17:30 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Tenis [i] 19:00 Wednesday Selection [i] 19:10 Jezdectví [i] 20:10 Jezdectví [i] 21:10 Polo [i] 21:45 Golf [i] 22:45 Golf [i] 23:30 Maratón [i] 00:00 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Špioni, hlavouni a drzouni [i] 08:00 Za úsvitu [i] 10:00 McLeodovy dcery VII 28 [i] 11:00 Vražda k snídani [i] 13:00 Soudkyně Amy V 7 [i] 14:00 McLeodovy dcery VII 28 [i] 15:00 Za úsvitu [i] 17:00 Soudkyně Amy V 7 [i] 18:00 Vzestup [i] 20:00 Médium III 19 [i] 21:00 Drzá Jordan V 19 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 19 [i] 23:00 Médium III 19 [i] 00:00 Drzá Jordan V 19 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 19 [i] 02:00 Vzestup [i] 04:00 Špioni, hlavouni a drzouni [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Dětská nemocnice Yorkhill 14/14 [i] 06:00 Putování Maďarskem 5/10 [i] 06:30 Putování Maďarskem 6/10 [i] 07:05 Nejkrásnější místa pod hladinou 5/10 [i] 07:40 Nejkrásnější místa pod hladinou 6/10 [i] 08:15 Moje tlustá řecká kuchyně 5/15 [i] 08:45 Moje tlustá řecká kuchyně 6/15 [i] 09:15 Jamie vaří doma 19/26 [i] 09:50 Jamie vaří doma 20/26 [i] 10:25 Muž divočiny 10/19 [i] 11:30 Vítejte na svatební hostině 11/26 [i] 12:00 Vítejte na svatební hostině 12/26 [i] 12:30 Moje tlustá řecká kuchyně 5/15 [i] 13:00 Moje tlustá řecká kuchyně 6/15 [i] 13:30 Nomádi moří 3/5 [i] 14:40 Putování Maďarskem 5/10 [i] 15:15 Putování Maďarskem 6/10 [i] 15:50 Jamie vaří doma 19/26 [i] 16:25 Jamie vaří doma 20/26 [i] 17:00 Vítejte na svatební hostině 11/26 [i] 17:30 Vítejte na svatební hostině 12/26 [i] 18:00 Nejkrásnější místa pod hladinou 5/10 [i] 18:40 Nejkrásnější místa pod hladinou 6/10 [i] 19:15 Muž divočiny 10/19 [i] 20:25 Pouto mezi dvojčaty [i] 21:30 Vojenská tajemství 3/4 [i] 22:40 1945 - Rok, který změnil svět 3/5 [i] 23:45 Válka v rozhlasovém přenosu [i] 01:00 Velké hračky velkých hochů 1/8 [i] 01:30 Velké hračky velkých hochů 2/8 [i] 02:05 Království islámu [i] 03:05 1945 - Rok, který změnil svět 3/5 [i] 03:55 Válka v rozhlasovém přenosu [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:35 Film o filmu: O rodičích a dětech I. [i] 06:00 Monkey Business - Nokia Tour 2007 [i] 07:40 Gospel [i] 09:20 Most do země Terabithia [i] 10:55 Skok do neznáma [i] 12:25 Superman se vrací [i] 15:00 Klik - život na dálkové ovládání [i] 16:45 Divočina [i] 18:05 Základ rodiny [i] 19:45 Film o filmu: Roming [i] 20:00 Roming [i] 21:50 Hollywoodland [i] 23:55 Chlapi z karavanů [i] 01:25 Film o filmu: Roming [i] 01:40 Roming [i] 03:30 Hollywoodland [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 ATL [i] 11:45 Škola svádění [i] 13:30 Flirt v rytmu flamenca [i] 15:15 Královna koření [i] 16:50 Ricky Martin: Black & White Tour 2007 [i] 17:40 Úpis [i] 19:20 Tančím, abych žil [i] 21:15 Lovespring International : Médium 12 [i] 21:35 Lovespring International : Výbuch 13 [i] 22:00 Řekni, že mě miluješ 2 [i] 22:50 Tristram Shandy: Ptákovina a bejkárna [i] 00:25 Prodaná láska [i] 02:00 Řekni, že mě miluješ 2 [i] 02:50 Tančím, abych žil [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

GOLD CUP: Jamajka porazila Mexiko, kouč Whitmore: Dávid skolil Goliáša
Jamajskí futbalisti postúpili do finále na druhých majstrovstvách Severnej a Strednej Ameriky a Karibiku za sebou. V noci na pondelok zdolali v semifinále Mexičanov 1:0 a odplatili ...

Cyklista Babič je bronzový v pretekoch s hromadným štartom
Na snímke Adrián Babič, archívne foto

Češka Plíšková je na čele rebríčka WTA, Cibulková je na 11. mieste
Češka Karolína Plíšková

Richard Zvolánek chce zdolať deväť tatranských štítov za 30 hodín
Na snímke panoráma Vysokých Tatier pri Poprade

Aktuálne správy

Ministri budú rokovať o zmenách v zdravotníctve aj novom šéfovi ÚRSO
Na archívnej snímke zľava podpredsedníčka vlády a ministerka spravodlivosti SR Lucia Žitňanská, podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini a predseda vlády SR Robert Fico Na snímke zľava podpredsedníčka ...

Teploty dnes poklesnú, oblakov pribudne
Ilustračná snímka

Dlhé šoférovanie a dlhé sledovanie televízie znižuje inteligenciu
Pravidelné dlhé šoférovanie, a tiež pravidelné dlhé sledovanie televízie znižuje inteligenciu. Vyplýva to z výsledkov výskumu britského vedeckého tímu, ktorý skúmal viac ako pol milióna ...

Výsluchom svedkov pokračuje pojednávanie v kauze vraždy majiteľa pohrebníctva
Výsluchom svedkov pokračuje v pondelok 24. júla na pracovisku Špecializovaného trestného súdu (ŠTS) v Banskej Bystrici pojednávanie v prípade vraždy 65-ročného majiteľa pohrebníctva vo ...

Danko s Ficom sa dohodli na zvyšovaní platov učiteľov
Predseda NR SR a šéf SNS Andrej Danko sa v pondelok dohodol s premiérom a predsedom Smeru-SD Robertom Ficom na zvyšovaní platov učiteľov od septembra. Vláda by preto mala podľa ...

FOTO: Zvolen búra dom na Pribinovej ulici, kde žijú asociáli
Na snímke staticky nespôsobilý dom na bývanie na Pribinovej ulici číslo 15 vo Zvolene pred búraním. Zvolen, 24. júla 2017.

IAS: Zníženie financovania výskumu HIV môže ohroziť boj s vírusom
Prípadné zníženie finančných príspevkov USA na výskum HIV môže ohroziť boj s týmto vírusom. Prezidentka Medzinárodnej spoločnosti AIDS (IAS) Linda-Gail Bekkerová to ...

VIDEO: V trnavskom divadle menia javisko
Snímka z rekonštrukcie javiska v Divadle Jána Palárika v Trnave 24. júla 2017.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.