Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:20 Macocha 93-94/120 [i] 10:00 Príbeh Elizabeth Smartovej [i] 11:40 Eva Blond: Kniha urážok [i] 13:25 Jake a Tlsťoch IV. 11/24 [i] 14:25 Odložený prípad III. 4/23 [i] 15:15 Krok za krokom VI. 3-4/24 [i] 16:05 Kobra 11 II. 15/22 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VI. 7/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Normálna rodinka [i] 20:45 Ordinácia v ružovej záhrade II. (22.) [i] 21:55 Na streche [i] 22:45 SEDEM s r.o. [i] 23:40 Traja [i] 01:30 Uzavretý prípad 4/13 [i] 02:20 8 jednoduchých pravidiel II. 10-11/24 [i] 03:00 Everwood III. 16/22 [i] 03:40 Paľba [i] 04:05 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Pohotovosť XII. 10/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:45 Rubi 93/115 [i] 08:30 Taká normálna rodinka 5/8 [i] 09:30 Krokodílie kroniky II. 12/13 [i] 09:55 Lovci hadov II. 12/13 [i] 10:20 Danielle Steelová: Palomino [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 Ochranca 62/65 [i] 14:15 Hviezdna loď Galactica III. 12/20 [i] 15:00 Ranč Pri zelenej sedme 19/28 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 173/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 174/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Drišľakoviny [i] 21:05 Uragán [i] 21:40 Reportéri [i] 22:10 Záhady praveku 2/6 [i] 23:00 Schimanski v ťažkostiach [i] 00:35 Ochranca 62/65 [i] 01:20 Sila lásky II. 173/357 [i] 02:10 Sila lásky II. 174/357 [i] 03:00 Slovensko DNES [i] 03:10 Správy STV [i] 03:35 Góly body sekundy [i] 03:40 Udalosti ČT [i] 04:05 Krokodílie kroniky II. 13/13 [i] 04:30 Lovci hadov II. 13/13 [i] 04:50 Dr.Quiz [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Správy STV [i] 06:35 Slovensko DNES [i] 06:45 Správy - Hírek [i] 06:50 Udalosti ČT [i] 07:15 Motormagazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Qyx a Qyxová [i] 10:10 Smola a päť prstov [i] 11:10 Regionálny denník [i] 11:40 AIRBAG [i] 11:45 Živá panoráma [i] 12:10 Stopy dávnej minulosti [i] 12:45 Kozubovci [i] 13:40 Z grúňa do doliny [i] 14:15 Umenie 08 [i] 14:40 Národnostný magazín [i] 15:10 Regionálny denník [i] 15:40 Správy - Hírek [i] 15:50 MS v hokeji [i] 17:20 MS v hokeji [i] 18:50 Slovensko DNES [i] 19:00 MS v kocke [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Náhoda a veda 1/6 [i] 20:55 Test magazín [i] 21:05 Diagnóza 93 [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Filmový klub [i] 01:00 Udalosti ČT [i] 01:25 Test magazín [i] 01:30 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Skutočné príbehy [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 52 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Derrick II. 67 [i] 10:50 Matlock VI. 22/22 [i] 11:50 Komisárka 40 [i] 12:50 Život na zámku 40 [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:40 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 SHARK 12 [i] 17:00 Varí vám to [i] 17:40 Panelák 59 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 60 [i] 20:40 NOVINY PLUS 21:00 C. S. I. : Kriminálka Miami 21 [i] 21:55 De Facto [i] 22:35 Kriminálka San Francisco 5 [i] 23:35 Autopsie - Objasnené prípady vrážd [i] 00:40 KRIMI NOVINY 01:10 Sexi Výhra [i] 02:10 Autopsie - Objasnené prípady vrážd [i] 03:00 Záchranný tím SAR [i] 03:50 Nové bývanie [i] 04:20 NOVINY 04:45 ŠPORT 04:50 NOVINY PLUS
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Karel Absolon [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 TVŠ - Znáte je dobře? [i] 09:15 Odhalené souvislosti [i] 09:30 Tři spory [i] 10:40 Za svědky minulosti [i] 10:55 To byl Franta Kocourek [i] 11:25 Hrady a zámky - bílá místa naší historie [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Čas pro rodinu [i] 14:05 McLeodovy dcery III 15/30 [i] 14:50 Kung-fu: Legenda pokračuje IV 8/22 [i] 15:35 Simpsonovi XII 14/21 [i] 16:00 Věda je zábava III 11/26 [i] 16:25 Tykadlo [i] 16:45 Kouzelná školka [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Chalupa je hra [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Ladoňka karpatská [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Dunkerque: záchrana expedičního sboru 2/3 [i] 21:05 Všechnopárty [i] 21:50 Co týden vzal [i] 22:20 Retro [i] 22:45 Burianův den žen [i] 23:15 Uprostřed běhu [i] 00:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:05 Divoká krev Jiřího Císlera [i] 00:55 Taxík [i] 01:25 Mezi námi zvířaty [i] 01:55 McLeodovy dcery III 15/30 [i] 02:40 Joža Uprka - barvy a písně [i] 03:15 Regiony ČT24 03:40 Zajímavosti z regionů [i] 04:05 Zajímavosti z regionů Brno 04:30 Zajímavosti z regionů Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:25 Toulavá kamera [i] 05:50 Přírodní krásy Japonska: Jaro na ostrově Jokušima [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech Praha [i] 07:25 Události v regionech Brno 07:35 Události v regionech Ostrava 07:50 Panorama [i] 08:30 Rudolf Kundera - český malíř v Provence [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Svižník polní [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:50 Hřiště 7 [i] 14:10 Křeček v noční košili 5/6 [i] 15:00 Zpívánky [i] 15:10 Hokusai: Velká vlna 8/17 [i] 16:00 Nepohodlní 11/13 [i] 16:15 Paměť stromů [i] 16:35 Dvaasedmdesát jmen české historie 4/72 [i] 16:50 Finále poháru ČMFS [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Adult English Zone 12/26 [i] 19:35 Simpsonovi XII 14/21 [i] 20:00 Rodinné křižovatky [i] 20:30 Tři barvy: Modrá [i] 22:05 Krok za krokem k Eurovizi 2008 2/3 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Šupiny z AniFestu [i] 23:15 Kinobox [i] 23:40 Voodoo [i] 00:05 Hitlerovo utopené tajemství [i] 01:00 Náš venkov [i] 01:20 Sváteční slovo katolického kněze [i] 01:25 Cesty víry [i] 01:45 Křesťanský magazín [i] 02:00 Ahoj, Červený Hrádku! [i] 03:00 Defilé 1993-2005 [i] 03:45 Barokní vila na Moravě [i] 04:15 Rodinné křižovatky [i] 04:40 František Drtikol - malíř, fotograf, mystik [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Juanin zázrak 29 [i] 09:35 Zamilovaní sousedé [i] 11:10 Ulice 182 [i] 11:55 To je vražda, napsala XI 8 [i] 12:50 Lenssen & spol. [i] 13:45 Dva a půl chlapa II 22 [i] 14:15 Veronica Mars II 20 [i] 15:10 Smallville VI 8 [i] 16:00 Odložené případy IV 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V 17 [i] 18:30 Ulice 895, 896 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 35 [i] 21:20 Kriminálka Miami IV 13 [i] 22:15 112 [i] 22:50 Falešná hra [i] 00:50 Mrtvá zóna IV 7 [i] 01:30 Novashopping 02:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:50 Občanské judo [i] 03:20 Áčko [i] 04:20 Ženatý se závazky 212, 213 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:30 Tabaluga I 2 [i] 07:05 Co nového, Scooby Doo? III 5 [i] 07:35 Sabrina - mladá čarodějnice V 3 [i] 08:00 Sabrina - mladá čarodějnice V 4 [i] 08:30 Datel Woody [i] 08:45 St. Tropez V 80 [i] 09:50 Poldové z přístavu IV 12 [i] 10:50 Sedmé nebe IV 3 [i] 11:45 Diagnóza vražda IV 5 [i] 12:45 Odpadlík II 9 [i] 13:40 Closer II 11 [i] 14:40 Chirurgové 21 [i] 15:40 Closer II 12 [i] 16:40 Drzá Jordan II 1 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 Milionář [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé I 9 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy II 73 [i] 21:15 Ostrov [i] 00:10 Nemocnice Chicago Hope IV 20 [i] 01:05 Sexy šance 01:45 Volejte Věštce 02:50 Nedokonalé zločiny II 7 [i] 03:40 Receptář prima nápadů [i] 04:35 Svět 2008 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:15 Gymnastika [i] 10:45 Cyklistika [i] 12:00 Fotbal [i] 12:45 Fotbal [i] 13:00 Tenis [i] 15:00 Cyklistika [i] 17:30 Fotbal [i] 18:15 Fotbal [i] 18:30 Fotbal [i] 19:15 Fotbal [i] 20:00 Fotbal [i] 21:45 Box [i] 23:30 Watts [i] 00:00 Motorismus [i] 00:30 Motorismus [i] 01:00 Watts [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Opuštěný kaňon [i] 08:00 Vražda mezi přáteli [i] 10:00 McLeodovy dcery VII 27 [i] 11:00 Kouzlo obyčejného života [i] 13:00 Soudkyně Amy V 6 [i] 14:00 McLeodovy dcery VII 27 [i] 15:00 Vražda mezi přáteli [i] 17:00 Soudkyně Amy V 6 [i] 18:00 Život v buši III 5 [i] 19:00 Život v buši III 6 [i] 20:00 Médium III 18 [i] 21:00 Drzá Jordan V 18 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 18 [i] 23:00 Médium III 18 [i] 00:00 Drzá Jordan V 18 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 18 [i] 02:00 Kouzlo obyčejného života [i] 04:00 Opuštěný kaňon [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Dětská nemocnice Yorkhill 12/14 [i] 06:00 Putování Maďarskem 3/10 [i] 06:35 Putování Maďarskem 4/10 [i] 07:10 Nejkrásnější místa pod hladinou 3/10 [i] 07:45 Nejkrásnější místa pod hladinou 4/10 [i] 08:20 Moje tlustá řecká kuchyně 3/15 [i] 08:50 Moje tlustá řecká kuchyně 4/15 [i] 09:20 Jamie vaří doma 17/26 [i] 09:55 Jamie vaří doma 18/26 [i] 10:30 Muž divočiny 9/19 [i] 11:35 Vítejte na svatební hostině 9/26 [i] 12:05 Vítejte na svatební hostině 10/26 [i] 12:35 Moje tlustá řecká kuchyně 3/15 [i] 13:05 Moje tlustá řecká kuchyně 4/15 [i] 13:35 Nomádi moří 2/5 [i] 14:45 Putování Maďarskem 3/10 [i] 15:20 Putování Maďarskem 4/10 [i] 15:55 Jamie vaří doma 17/26 [i] 16:30 Jamie vaří doma 18/26 [i] 17:05 Vítejte na svatební hostině 9/26 [i] 17:35 Vítejte na svatební hostině 10/26 [i] 18:05 Nejkrásnější místa pod hladinou 3/10 [i] 18:40 Nejkrásnější místa pod hladinou 4/10 [i] 19:15 Muž divočiny 9/19 [i] 20:25 Dítě génius 2/2 [i] 21:25 Vojenská tajemství 2/4 [i] 22:35 1945 - Rok, který změnil svět 2/5 [i] 23:40 Concorde - sen o nadzvukovém létání [i] 00:50 Dětská nemocnice Yorkhill 13/14 [i] 01:20 Dětská nemocnice Yorkhill 14/14 [i] 01:50 Dávní bohové 3/6 [i] 02:25 Dávní bohové 4/6 [i] 03:00 1945 - Rok, který změnil svět 2/5 [i] 03:55 Concorde - sen o nadzvukovém létání [i] 04:55 Dětská nemocnice Yorkhill 13/14 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Snít v oblacích [i] 07:35 Árijský pár [i] 09:35 Cinema, Cinema, Cinema 20 [i] 10:00 Dům u jezera [i] 11:40 Fantastická čtyřka [i] 13:25 Monkey Business - Nokia Tour 2007 [i] 15:00 Gospel [i] 16:40 Most do země Terabithia [i] 18:15 Operace: Zlomený šíp [i] 20:00 Vincentův svět III. (15): Bláznivé pondělí [i] 20:25 Kiss Kiss Bang Bang [i] 22:05 Oktoberfest [i] 23:55 Capote [i] 01:45 Vincentův svět III. (15): Bláznivé pondělí [i] 02:05 Kiss Kiss Bang Bang [i] 03:45 Oktoberfest [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Má první svatba [i] 11:30 Cinema, Cinema, Cinema 20 [i] 11:55 To je Elvis [i] 13:35 Let's Dance [i] 15:15 ATL [i] 17:00 Škola svádění [i] 18:45 Flirt v rytmu flamenca [i] 20:25 Borci [i] 22:00 Zavolej mi! Vzestup a pád Heidi Fleissové [i] 23:25 Lovespring International : Rocková hvězda bez domova 10 [i] 23:45 Lovespring International : Sperminator 11 [i] 00:10 Bokovka [i] 02:15 Borci [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Angličania deklasovali ČR, Portugalsko s Ukrajinou bez gólov
Anglickí futbalisti Eric Dier(vpravo) a Dele Alli (hore) a český futbalista Theodor Gebre Selassie počas zápasu A-skupiny kvalifikácie o postup na EURO 2020 Anglicko - Česko 22. marca 2019 v Londýne.

B. Bystrica proti Popradu iba druhýkrát, v sezóne úspešnejší kamzíci
Ilustračná snímka.

Sú to nevyspytateľné a komplikované preteky, Sagan na Miláno-San Remo zabojuje o titul
Prvá veľká klasika cyklistickej sezóny Miláno - San Remo je najdlhšia, ale aj najmenej predvídateľná. Na konci pretekov s dĺžkou 291 km a po vyše 7 hodinách v sedle bicykla sa môže tešiť z ...

Šilhavý po českom debakli vo Wembley: Výsledok je príliš krutý
Českí futbalisti odchádzajú z ihriska po skončení zápasu s Anglickom v rámci kvalifikácie na EURO2020, 22. marca 2019 v Londýne.

Aktuálne správy

Víkend bude slnečný, neváhajte vyjsť na vzduch
Ilustračná snímka.

Ak Šefčovič vyhrá prezidentské voľby, Slovensko dokáže nájsť dôstojnú náhradu na eurokomisára
Slovensko nebude mať problém, ak bude Maroš Šefčovič novým prezidentom SR, nájsť dosť fundovaných kandidátov na post eurokomisára. "Slovensko vie poskytnúť veľmi dôstojného ...

Výstava Miléniová Petržalka pripomína momenty z prelomu storočí
Ilustračná snímka

Prieskum: Slováci sú pri ochrane osobných údajov nedôslední
Slováci sú pri ochrane osobných údajov nedôslední. Až tretina Slovákov si pri inštalovaní aplikácie do telefónu nechráni osobné údaje. Vyplýva to z prieskumu Európskeho ...

Macron: Summit EÚ nesplnil očakávania v oblasti ochrany klímy
Francúzsky prezident Emmanuel Macron na bruselskom summite, 22. marca 2019.

Vyšetrovanie o zasahovaní Ruska do amerických volieb ukončili
Na archívnej snímke americký osobitný vyšetrovateľ Robert Mueller.

Svetový meteorologický deň je zameraný na Slnko, Zem a počasie
Na Slnko, Zem a počasie je v roku 2019 tematicky zameraný Svetový meteorologický deň, ktorý pripadá na 23. marca. Slnko dodáva energiu, ktorá je nevyhnutná pre život ...

Na pražskú televíznu vežu sa vracajú populárne plastiky bábätiek
Detail sochy lezúceho batolaťa na Žižkovskej televíznej veži v Prahe, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.