Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Február 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:30 Macocha 91-92/120 [i] 10:15 D' Artagnanova dcéra [i] 12:45 Hriešny tanec 2: Havanské noci [i] 14:20 Odložený prípad III. 3/23 [i] 15:10 Krok za krokom VI. 1-2/24 [i] 16:05 Kobra 11 II. 14/22 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VI. 6/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Susedia [i] 20:50 Aj múdry schybí [i] 22:10 Paľba [i] 22:40 112 [i] 23:20 Osemuholník smrti [i] 01:20 JAG - Vojenská generálna prokuratúra X. 9-10/22 [i] 02:50 8 jednoduchých pravidiel II. 8-9/24 [i] 03:35 Everwood III. 15/22 [i] 04:25 Pohotovosť XII. 9/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:45 Rubi 92/115 [i] 08:30 Taká normálna rodinka 4/8 [i] 09:30 Krokodílie kroniky II. 11/13 [i] 09:55 Lovci hadov II. 11/13 [i] 10:25 Semtex Blues [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 Ochranca 61/65 [i] 14:15 Hviezdna loď Galactica III. 11/20 [i] 15:00 Ranč Pri zelenej sedme 18/28 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 171/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 172/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Danielle Steelová: Palomino [i] 21:50 Bratia a sestry 7/23 [i] 22:40 Klinika Grace 13/36 [i] 23:25 24 III.séria 11/24 [i] 00:10 Peniaze [i] 00:25 Ochranca 61/65 [i] 01:15 Sila lásky II. 171/357 [i] 02:05 Sila lásky II. 172/357 [i] 02:55 Slovensko DNES [i] 03:05 Správy STV [i] 03:30 Góly body sekundy [i] 03:35 Udalosti ČT [i] 04:00 Krokodílie kroniky II. 12/13 [i] 04:25 Lovci hadov II. 12/13 [i] 04:50 Dr.Quiz [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Správy STV [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 06:45 Moja misia [i] 07:15 Magazín o lietaní [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Elá hop [i] 10:30 Ľudmilka [i] 11:45 Živá panoráma [i] 12:15 Túžila som vyniknúť [i] 12:45 Poltón [i] 13:15 Slovo [i] 13:20 Nedokončená partia [i] 14:20 Odpískané [i] 15:00 Magazín ligy majstrov [i] 15:30 Motormagazín [i] 16:00 Regionálny denník [i] 16:30 Správy - Hírek [i] 16:40 MS v kocke [i] 17:15 MS v hokeji [i] 18:10 5 a pol [i] 18:55 Slovensko DNES [i] 19:55 MS v hokeji [i] 20:30 Keno 10 [i] 21:25 MS v hokeji [i] 23:55 Športové ozveny [i] 00:50 MS v hokeji [i] 03:40 Udalosti ČT [i] 04:00 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Skutočné príbehy [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 51 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Derrick II. 66 [i] 10:50 Matlock VI. 21 [i] 11:50 Komisárka 39 [i] 12:50 Život na zámku 39 [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:40 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 Blízko smrti [i] 17:00 Varí vám to [i] 17:40 Panelák 58 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 59 [i] 20:40 NOVINY PLUS 21:00 Kosti 10 [i] 22:00 SHARK 12 [i] 23:00 Črepiny [i] 23:55 Kosti 10 [i] 00:55 KRIMI NOVINY 01:25 Sexi Výhra [i] 02:25 Črepiny [i] 03:00 Záchranný tím SAR [i] 03:55 Autosalón [i] 04:20 NOVINY 04:45 ŠPORT 04:50 NOVINY PLUS
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 37/78 [i] 08:55 Z mého života [i] 10:40 Film o filmu Karamazovi [i] 10:55 Souboj vojevůdců 6/13 [i] 11:40 Neznalost neomlouvá aneb Cestou necestou [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Čas pro rodinu [i] 14:05 McLeodovy dcery III 14/30 [i] 14:50 Kung-fu: Legenda pokračuje IV 7/22 [i] 15:35 Simpsonovi XII 13/21 [i] 16:00 Věříš si? [i] 16:30 Záhady Toma Wizarda [i] 16:45 Kouzelná školka [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Kluci v akci [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Svižník polní [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 63. mezinárodní hudební festival [i] 22:05 V zajetí železné opony 17/41 [i] 22:20 Lehátko pro osm [i] 23:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:55 Politické spektrum [i] 00:25 168 hodin [i] 00:55 Příběhy domů [i] 01:10 Simpsonovi XII 13/21 [i] 01:35 Sex ve městě I 2/12 [i] 02:00 McLeodovy dcery III 14/30 [i] 02:45 Styl [i] 03:10 Regiony ČT24 03:35 Z metropole [i] 04:00 Týden v regionech Brno 04:30 Týden v regionech Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Ozvěny chrámových kůrů [i] 05:30 Auto Moto Revue [i] 05:55 Kalendárium [i] 06:10 Správy STV 06:35 Smetanova Litomyšl [i] 07:30 Čétéčko [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Televizní klub neslyšících [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Kruhatka Matthiolova [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:30 Případ pro ombudsmana [i] 12:45 TVŠ: Znáte je dobře? [i] 13:00 Odhalené souvislosti [i] 13:15 Le petit gnome 1/6 [i] 13:30 Nils Holgersson [i] 14:50 Kde peníze pomáhají [i] 15:00 Kašpárkovy rolničky [i] 16:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:30 Bible proti Darwinovi [i] 17:15 Zprávy v českém znakovém jazyce 17:20 MS v hokeji 2008 Kanada [i] 19:00 MS v hokeji 2008 Kanada [i] 00:00 Šupiny z AniFestu [i] 00:05 Fokus ČT24 [i] 00:30 Dogville [i] 03:20 Knižní svět [i] 03:45 Čtenářský deník... Antonín Bajaja: Zvlčení [i] 04:00 Po hladině: Mýty a legendy [i] 04:15 Československý filmový týdeník 676/2379 [i] 04:30 Kdo je... bratři Holí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 28 [i] 09:30 Nebezpečná sopka [i] 11:15 Ulice 181 [i] 12:00 To je vražda, napsala XI 7 [i] 12:55 Lenssen & spol. [i] 13:45 Dva a půl chlapa II 21 [i] 14:15 Veronica Mars II 19 [i] 15:10 Smallville VI 7 [i] 16:05 Odložené případy IV 9 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V 16 [i] 18:30 Ulice 893, 894 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kobra 11 XI 4 [i] 21:05 Víkend [i] 21:45 Dr. House III 23 [i] 22:40 Překročit všechna pravidla [i] 00:20 Poldové z Rosenheimu II 5 [i] 01:00 Novashopping 01:35 Áčko [i] 02:15 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:30 Tabaluga I 1 [i] 07:05 Co nového, Scooby Doo? III 4 [i] 07:35 Sabrina - mladá čarodějnice V 1 [i] 08:00 Sabrina - mladá čarodějnice V 2 [i] 08:30 Datel Woody [i] 08:45 St. Tropez V 79 [i] 09:50 Poldové z přístavu IV 11 [i] 10:50 Sedmé nebe IV 2 [i] 11:45 Diagnóza vražda IV 4 [i] 12:50 Odpadlík II 8 [i] 13:45 Closer II 10 [i] 14:45 Chirurgové 20 [i] 15:40 Closer II 11 [i] 16:40 Drzá Jordan I 23 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 Milionář [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé I 8 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ošklivka Katka 21 [i] 21:15 Zoufalé manželky III 11 [i] 22:15 Muži na stromech I 19 [i] 23:15 Specialisté na vraždy 11 [i] 00:15 Nemocnice Chicago Hope IV 19 [i] 01:10 Sexy šance 01:50 Volejte Věštce 02:55 Nedokonalé zločiny II 6 [i] 03:45 Nikdo není dokonalý [i] 04:40 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Cyklistika [i] 10:15 Gymnastika [i] 11:45 Olympiáda [i] 12:00 Kanoistika [i] 13:30 Cyklistika [i] 15:00 Cyklistika [i] 17:30 Watts [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 21:00 Bojové sporty [i] 00:00 Fotbal [i] 00:45 Fotbal [i] 01:00 Watts [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Srpnový sníh [i] 08:00 Hotel pro rukojmí [i] 10:00 McLeodovy dcery VII 26 [i] 11:00 Záhadná žena: Vykoupení [i] 13:00 Soudkyně Amy V 5 [i] 14:00 McLeodovy dcery VII 26 [i] 15:00 Hotel pro rukojmí [i] 17:00 Soudkyně Amy V 5 [i] 18:00 Náš dům [i] 20:00 Médium III 17 [i] 21:00 Drzá Jordan V 17 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 17 [i] 23:00 Médium III 17 [i] 00:00 Drzá Jordan V 17 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 17 [i] 02:00 Náš dům [i] 04:00 Srpnový sníh [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Dobrodružné cestování Richarda Weise 30/42 [i] 05:30 Dobrodružné cestování Richarda Weise 31/42 [i] 06:00 Putování Maďarskem 1/10 [i] 06:35 Putování Maďarskem 2/10 [i] 07:10 Nejkrásnější místa pod hladinou 1/10 [i] 07:45 Nejkrásnější místa pod hladinou 2/10 [i] 08:20 Moje tlustá řecká kuchyně 1/15 [i] 08:50 Moje tlustá řecká kuchyně 2/15 [i] 09:20 Jamie vaří doma 15/26 [i] 09:55 Jamie vaří doma 16/26 [i] 10:30 Muž divočiny 8/19 [i] 11:40 Vítejte na svatební hostině 7/26 [i] 12:10 Vítejte na svatební hostině 8/26 [i] 12:40 Moje tlustá řecká kuchyně 1/15 [i] 13:10 Moje tlustá řecká kuchyně 2/15 [i] 13:40 Nomádi moří 1/5 [i] 14:55 Putování Maďarskem 1/10 [i] 15:30 Putování Maďarskem 2/10 [i] 16:05 Jamie vaří doma 15/26 [i] 16:40 Jamie vaří doma 16/26 [i] 17:15 Vítejte na svatební hostině 7/26 [i] 17:55 Vítejte na svatební hostině 8/26 [i] 18:15 Nejkrásnější místa pod hladinou 1/10 [i] 18:50 Nejkrásnější místa pod hladinou 2/10 [i] 19:25 Muž divočiny 8/19 [i] 20:35 Dítě génius 1/2 [i] 21:20 Vojenská tajemství 1/4 [i] 22:35 1945 - Rok, který změnil svět 1/5 [i] 23:40 Navzdory všemu [i] 00:45 Dětská nemocnice Yorkhill 11/14 [i] 01:20 Dětská nemocnice Yorkhill 12/14 [i] 01:50 Dávní bohové 1/6 [i] 02:25 Dávní bohové 2/6 [i] 02:55 1945 - Rok, který změnil svět 1/5 [i] 03:50 Islandské gejzíry [i] 04:20 Tajemný vodní svět [i] 04:55 Dětská nemocnice Yorkhill 11/14 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:20 Na stojáka 41 [i] 06:00 Důkaz [i] 07:40 Film o filmu: Roming [i] 07:55 Berete si za manžela.... [i] 09:25 Maska zrcadla [i] 11:05 Před kamerou 20 [i] 11:35 Taxi [i] 13:10 Snít v oblacích [i] 14:40 Árijský pár [i] 16:40 Dům u jezera [i] 18:15 Fantastická čtyřka [i] 20:00 Pitva mimozemšťana [i] 21:35 Na stojáka 41 [i] 22:10 Texaský masakr motorovou pilou: Počátek [i] 23:40 Kurýr 2 [i] 01:05 Film o filmu: O rodičích a dětech I. [i] 01:25 Pitva mimozemšťana [i] 03:00 Texaský masakr motorovou pilou: Počátek [i] 04:30 Kurýr 2 [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Na Hromnice o den více [i] 11:35 Alchymie lásky [i] 13:00 Před kamerou 19 [i] 13:30 Dorothy [i] 14:55 Má první svatba [i] 16:25 To je Elvis [i] 18:05 Let's Dance [i] 19:45 Záchranáři [i] 22:00 Honba za diamantem [i] 23:45 Hurikán Katrina: rekviem o čtyřech dějstvích 2 [i] 00:55 Stopy [i] 02:20 Záchranáři [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

ZOH 2018 v Pjongčangu (online hokej – zápas o 3. miesto): Česko – Kanada
Už iba dva zápasy sa na zimných olympijských hrách v Pjongčangu odohrajú v mužskom hokejovom ...

FENOMENÁLNA LEDECKÁ: Zlato získala aj v paralelnom obrovskom slalome
Česká snoubordistka Ester Ledecká v sobotňajšej kvalifikácii paralelného obrovského slalomu na ZOH v Pjongčangu 24. februára 2018.

Zlato pre OŠR vytancovala Zagitovová, naša RAJIČOVÁ V ŽIVOTNOM VÝKONE
Na snímke slovenská krasokorčuliarka Nicole Rajičová vo voľnej jazde počas XXIII. zimných olympijských hier v juhokórejskom Pjongčangu 23. februára 2018.

NHL: Tímom Haláka, Gáboríka, Tatara či Pánika v noci nešla karta
Na snímke dole slovenský útočník Senators Marián Gáborík strieľa na bránku, hore uprostred brankár Tampy Louis Domingue v zápase hokejovej NHL Ottawa Senators - Tampa Bay Lightning (3:4) v noci na 23. februára 2018.

Aktuálne správy

Pithart v diskusii s Čarnogurským: Rozpad federácie Čechov prekvapil
Česi vôbec neboli pripravení na snahy Slovákov o osamostatnenie sa, ktoré sa prejavili po roku 1989; nepoznali totiž slovenské bolesti či sklamania. Na štvrtkovej diskusii v budove ...

Štátny tajomník Parízek sa stretol s ministrami V4 a Austrálie
Zľava český minister zahraničných vecí Martin Stropnický, námestník poľského ministra zahraničných vecí Marek Magierowski, maďarský minister zahraničných vecí Péter Szijjártó, austrálska ministerka zahraničných vecí Julie ...

V Petržalke sa schyľuje k spusteniu ďalšej petície
V bratislavskej Petržalke sa schyľuje k ďalšej petícii. Tú chcú pondelok (26.2.) spustiť obyvatelia Vyšehradskej ulice a okolia na čele s miestnym a zároveň mestským ...

Snehové správy: Predĺžte si víkend na kopcoch
Prázdninová lyžovačka v Tatranskej Lomnici v časti Buková hora 22. februára 2018.

Beblavý v Bruseli odsúdil neúprimné európanstvo niektorých politikov
Na snímke nezaradený poslanec Miroslav Beblavý.

SaS: Minister obrany musí vysvetliť pozastavenie prevádzky Mi-17
Na snímke vrtuľník Mi-17.

Jubilant Milan Sládek zasvätil svoj život prejavu bez slov
Významný mím, režisér, choreograf a pedagóg Milan Sládek preslávil slovenskú kultúru a divadelníctvo vo svete ako málokto. Patrí medzi ...

Oscarový český režisér Jiří Menzel jubiluje
Na archívnej snímke Jiří Menzel.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.