Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Neporaziteľné sestry IV. 12/13 [i] 06:25 Malý zajac Bugs a priatelia I. 9/40 [i] 06:50 Duck Dodgers II. 1/26 [i] 07:15 Alf IV. 24/24 [i] 07:40 Herkules V. 5/22 [i] 08:35 Romy a Michele [i] 10:15 Atlas [i] 10:55 Čarodejnice VII. 10-11/22 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy 13:00 Na telo [i] 13:30 Lampáreň [i] 13:55 D' Artagnanova dcéra [i] 16:30 Policajná akadémia 2 [i] 18:05 Srdcové záležitosti [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 PROMINENTI [i] 20:00 LET´S DANCE 2 [i] 22:20 V tieni zločinu I. 2/22 [i] 23:10 LET´S DANCE 2 - Horúčka nedeľňajšej noci [i] 23:35 Hollywoodsky hmyz [i] 01:20 Súboj o všetko [i] 03:15 Zajtra bude lepšie [i] 04:40 Srdcové záležitosti [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Veľrybia misia 2/2 [i] 06:05 Veselá farma 32/40 [i] 06:10 Bol raz jeden život 18/26 [i] 06:40 Všetky psy idú do neba II. 26 [i] 07:00 Gumkáči 18/52 [i] 07:25 Stratený svet 23/26 [i] 07:50 Elá hop [i] 08:20 Si v obraze? [i] 08:50 Góóól [i] 09:20 SK8 [i] 10:05 Deti to vedia najlepšie [i] 11:00 Luxusné paláce 3/6 [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Svet v obrazoch [i] 13:30 Eskalátor [i] 13:55 Providence III. 4/22 [i] 14:40 Čierny Šíp 2/6 [i] 16:20 Pošta pre teba [i] 17:25 Zmenáreň [i] 17:55 Extra [i] 18:20 AIRBAG [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 GEN.Sk [i] 18:50 Správne číslo [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Armageddon [i] 22:45 Skutočný príbeh: Hriešne obrázky [i] 00:35 Inšpektor Morse 6/33 [i] 02:20 O 5 minút 12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Správy STV [i] 06:35 Udalosti ČT [i] 07:00 Planéta ľudí-Výpravy za domorodcami Novej Guineji 2/7 [i] 07:25 Cookie.sk [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:30 Služby Božie na sviatok Letníc [i] 09:50 Farmárska revue [i] 10:05 Lusk(a nie?) [i] 11:05 Radosť zo života [i] 11:35 Pod maskou je Dzurilla [i] 11:55 Československý filmový týždenník [i] 12:20 Slovo [i] 12:25 Umenie 08 [i] 12:55 Porsche super cup [i] 13:40 Formula 1 hlavné preteky [i] 15:50 Dostihy [i] 16:45 MS v kocke [i] 17:15 MS v hokeji [i] 18:10 5 a pol [i] 19:55 MS v hokeji [i] 20:25 Keno 10 [i] 21:25 MS v hokeji [i] 23:55 Odpískané [i] 00:20 Magazín ligy majstrov [i] 00:50 MS v hokeji [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 Lovci netvorov [i] 06:15 Spider-Man bez hraníc [i] 06:40 Preteky Nascar [i] 07:10 Malí rytieri [i] 07:35 Cyborg 009 [i] 08:00 Zabijácke inštinkty [i] 09:00 Blízko smrti [i] 11:00 Črepiny PLUS [i] 12:00 Autosalón [i] 12:35 Bohovia sa museli zblázniť [i] 15:00 Policajt v Afrike [i] 17:20 Mafstory [i] 18:15 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY [i] 19:55 ŠPORT 20:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IV. 6 [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka New York III. 6 [i] 22:00 Nedeľné kinohity: Prísaha [i] 00:35 Policajt v Afrike [i] 02:35 Prísaha [i] 04:35 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IV. 6 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Neznalost neomlouvá aneb Cestou necestou [i] 05:15 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Roste, kvete, zelená se 4/6 [i] 06:25 Mumínci 6/26 [i] 06:50 Včelka Mája [i] 07:15 Raníček s Dádou [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 08:50 Křeček v noční košili 5/6 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Hotel Herbich 6/13 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Kde bydlí štěstí [i] 13:55 Kde peníze pomáhají [i] 14:05 Cesty víry [i] 14:25 Křesťanský magazín [i] 14:40 Sváteční slovo katolického kněze [i] 14:50 Z mého života [i] 16:40 Na vrcholky hor s Vladimírem Čechem [i] 17:00 Čétéčko [i] 17:20 Psí život [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:05 Etiketa [i] 18:15 Taxík [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:20 Události v regionech [i] 19:35 Předpověď počasí [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Zlatí úhoři [i] 21:30 Hvězda mého srdce [i] 21:50 168 hodin [i] 22:20 Zprávy 22:25 Branky, body, vteřiny 22:30 Losování Sportky a Šance 22:35 Dalziel a Pascoe X 2/5 [i] 00:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:20 Odpočívej v pokoji V 4/12 [i] 01:10 Svět umění: Jimmy Stewart – krásný život [i] 01:55 Uvolněte se, prosím [i] 02:35 Moravská svatba 03:00 Otázky Václava Moravce 1. část 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Malá ranní hudba [i] 06:50 Správy STV 07:10 Olympijská pohlednice [i] 07:20 Kinobox [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Hledání ztraceného času [i] 08:55 Pražský mezinárodní maraton [i] 11:40 Po hladině: Mýty a legendy [i] 12:00 Toulky s Ladislavem Smoljakem [i] 12:15 Nedosněné sny [i] 13:30 Svět umění: Jimmy Stewart- krásný život [i] 14:15 Velký [i] 16:00 Svatodušní bohoslužba [i] 17:00 Jak se žije biskupům podle Olgy [i] 17:20 MS v hokeji 2008 Kanada [i] 20:00 Eurosong aneb Kabát jde do Evropy [i] 20:50 Krok za krokem k Eurovizi 2008 1/3 [i] 21:10 Šupiny z AniFestu [i] 21:20 MS v hokeji 2008 Kanada [i] 00:00 Studio fotbal [i] 00:30 Na vrcholky hor s Vladimírem Čechem [i] 00:50 MS v hokeji 2008 Kanada [i] 03:30 Souboj hitů [i] 04:45 Čtení na dobrou noc [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:20 Novashopping 05:55 Ošklivé káčátko 34 [i] 06:25 Pan Magoo a animovaný svět 51 [i] 06:55 W.I.T.C.H. 18 [i] 07:20 Walt Disney a jeho kouzelný svět [i] 08:20 Sue Thomas: Agentka FBI 18 [i] 09:20 Smrt krásných srnců [i] 11:00 Chlapci a chlapi 11 [i] 12:10 Výměna manželek [i] 13:30 VC Turecka [i] 16:25 Láska z pasáže [i] 17:50 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:50 Občanské judo [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 X Factor [i] 22:00 Střepiny [i] 22:35 Mr. GS [i] 23:05 X Factor - Kdo s koho?! [i] 23:35 Requiem pro panenku [i] 01:20 Mrtvá zóna IV 6 [i] 02:05 Novashopping 02:40 Střepiny [i] 03:00 Áčko [i] 04:20 Ženatý se závazky 210, 211 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Štěně jménem Scooby Doo I 6 [i] 06:35 Taz-mania II 10 [i] 07:00 Co nového, Scooby Doo? III 3 [i] 07:20 Kolem světa za 80 snů [i] 07:45 Sylvester a Tweety [i] 08:00 Válka století II 3 [i] 09:10 Svět 2008 [i] 09:45 Vraždy v Midsomeru V 1 [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Nedělní partie [i] 14:00 Ten kluk je postrach 1 [i] 15:40 Premier League Live! [i] 18:05 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé I 7 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ber nebo neber [i] 21:15 Chirurgové IV 1 [i] 22:15 Žralok I 19 [i] 23:15 Lovci duchů II 19 [i] 00:10 Devět rukojmí 1 [i] 00:55 Sexy šance 01:40 Volejte Věštce 02:40 Policejní dohled [i] 04:35 Nedělní partie [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Olympiáda [i] 08:45 Kanoistika [i] 10:00 Veslování [i] 11:45 Motorismus [i] 12:45 Motorismus [i] 13:45 Motorismus [i] 14:00 Tenis [i] 15:45 Cyklistika [i] 17:30 Veslování [i] 19:00 Gymnastika [i] 20:45 Box [i] 22:45 Motorismus [i] 23:15 Motorismus [i] 00:00 Motorismus [i] 00:30 Volejbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Legenda Sleepy Hollow [i] 08:00 Prokletí hrobky faraona Tutanchamona 2/2 [i] 10:00 Otec rock'n'rollu: Příběh Alana Freeda [i] 12:00 Prokletí hrobky faraona Tutanchamona 2/2 [i] 14:00 Štěstí věčné lásky [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru: Mrtvola ve studni [i] 18:00 Jane Doeová: Ano, vzpomínám si [i] 20:00 Život v buši III 5 [i] 21:00 Život v buši III 6 [i] 22:00 Vraždy v Midsomeru IX 8 [i] 00:00 Jak ukrást Sinatru [i] 02:00 Jane Doeová: Ano, vzpomínám si [i] 04:00 Legenda Sleepy Hollow [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Sousedé ve válce 10/32 [i] 06:00 Doktorologie 1/13 [i] 06:30 Doktorologie 2/13 [i] 07:05 Doktorologie 3/13 [i] 07:35 Doktorologie 4/13 [i] 08:10 Povolání: cestovatel 3/20 [i] 08:45 Povolání: cestovatel 4/20 [i] 09:20 Proč je to tak? 19/29 [i] 10:25 Veliká bomba dr.Tellera [i] 11:35 Mistrovské loupeže 10/14 [i] 12:45 V cizí kuchyni 11/26 [i] 13:15 V cizí kuchyni 12/26 [i] 13:45 Vítejte na svatební hostině 24/26 [i] 14:15 Vítejte na svatební hostině 25/26 [i] 14:45 Dobrodružné cestování Richarda Weise 30/42 [i] 15:15 Dobrodružné cestování Richarda Weise 31/42 [i] 15:45 Úžasná zvířata 2/4 [i] 16:55 Skryté možnosti 25/26 [i] 17:25 Skryté možnosti 26/26 [i] 17:55 Sousedé ve válce 11/32 [i] 18:30 Sousedé ve válce 12/32 [i] 19:05 Za hranice lidských možností 3/3 [i] 20:15 Co nám prospívá 33/37 [i] 21:25 Mistrovské loupeže 11/14 [i] 22:40 Mars na obzoru 3/6 [i] 23:45 Záhadná diagnóza 5/7 [i] 00:50 Historie domu č. 57 3/6 [i] 01:55 Historie domu č. 57 4/6 [i] 02:50 Povolání: cestovatel 3/20 [i] 03:25 Povolání: cestovatel 4/20 [i] 04:00 Váleční oři 2/4 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Starý lišák [i] 07:35 V nebi [i] 09:15 Pekař [i] 10:40 Bohémové [i] 12:50 Film o filmu: Roming [i] 13:05 Důkaz [i] 14:45 Berete si za manžela.... [i] 16:15 Maska zrcadla [i] 17:55 Taxi [i] 19:30 Před kamerou 20 [i] 20:00 Roming [i] 21:50 V moci ďábla [i] 23:45 Vincentův svět III. : Psí odpoledne 14 [i] 00:15 Nula od Nuly pojde [i] 01:40 Z úst do úst [i] 03:25 Bílí muži neumějí skákat [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 V 2007 concert [i] 09:00 Honba za klenotem Nilu [i] 10:45 Svatební den [i] 12:05 V dobrém i zlém [i] 13:35 Cinema, Cinema, Cinema 20 [i] 14:00 Na Hromnice o den více [i] 15:40 Alchymie lásky [i] 17:05 Dlouho hledaný syn [i] 18:35 Dorothy [i] 20:00 Ohnivé vozy [i] 22:00 Řekni, že mě miluješ 1 [i] 22:55 Jeskyně [i] 00:30 Les Boys IV. [i] 02:35 Už tady nežijeme [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

AS Trenčín postúpil do 2. predkola Európskej ligy UEFA
Hráč Podgorice Mihailo Perovič (s loptou) sa teší z vyrovnávajúceho gólu v odvete 1. predkola Európskej ligy AS Trenčín - Budučnost Podgorica v Myjave 19. júla 2018.

TOUR DE FRANCE: Nibali má po páde zlomený stavec, odstúpil z pretekov
Vincenzo Nibali, archívna snímka.

Alisson je najdrahší brankár, do Liverpoolu ide za 72,5 mil.eur
Brankár Alisson, archívna snímka.

EURÓPSKA LIGA: Bayo odčinil nepremenené šance, Pačinda: Ešteže ho máme
Vakoun Issouf Bayo, archívna snímka.

Aktuálne správy

Prvý víkendový deň nás poteší vysokými teplotami
Na archívnej snímke Bojnický zámok.

Dnešné počasie sa od včerajšieho líšiť veľmi nebude, poteší 28 stupňov
Dnes bude polooblačno až oblačno, ojedinele sa vyskytnú prehánky. Teploty sa budú pohybovať od 23 až do 28 stupňov Celzia.

FOTO: Pred 20 rokmi zasiahla Jarovnice tragická povodeň
Počtom obetí boli Jarovnice najpostihnutejšou obcou povodňou zapríčinenou mimoriadne silnou prietržou mračien 20. júla 1998 a následným rozvodnením riečky Svinka.

PRIPRAVTE SA: Na severe Slovenska hrozí povodeň
Ilustračná snímka.

Situácia po povodniach je v oblasti Vysokých Tatier stabilizovaná
Na snímke rozvodnený potok Javorinka, ktorý berie so sebou starší dom v Podspádoch vo Vysokých Tatrách 19. júla 2018.

PODCENILI TATRY: Českí turisti s 10 deťmi potrebovali pomoc
Popradské pleso, Tatry, ilustračné foto.

Významný spisovateľ samizdatu Pavel Kohout oslavuje 90 rokov
Desaťtisíce Bratislavčanov sa 27. novembra 1989 v popoludňajších hodinách zišlo opäť na mohutnej manifestácii na Námestí SNP v Bratislave. Na námestí SNP prehovoril k zhromaždeným aj spisovateľ Pavel Kohout, ktorý sa tu zastavil ...

Na festivale Tajomná Levoča dajú priestor aj začínajúcim umelcom
Na archívnej snímke budova renesančnej radnice z druhej polovice 15. storočia so zvonicou a veža Chrámu svätého Jakuba na Námestí Majstra Pavla v Levoči.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.