TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 DNES 06:00 Neporaziteľné sestry IV. 11/13 [i] 06:25 Malý zajac Bugs a priatelia I. 8/40 [i] 06:50 Duck Dodgers I. 13/13 [i] 07:25 Rugrats v divočine [i] 08:50 Olsen Twins: Vtedy v Ríme [i] 10:20 Priatelia VII. 20/24 [i] 10:50 Blbý a blbší [i] 12:50 LET´S DANCE 2 [i] 15:30 Hriešny tanec 2: Havanské noci [i] 17:05 Škaredá Betty II. [i] 18:00 Na streche [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 Smotánka [i] 20:00 Koniec hry [i] 22:15 Nico - viac než zákon [i] 00:10 Matrix [i] 02:45 Koniec hry [i] 04:25 Americký ninja 3 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Luxusné paláce 3/6 [i] 06:05 Veselá farma 31/40 [i] 06:10 Bol raz jeden život 17/26 [i] 06:40 Všetky psy idú do neba II. 25 [i] 07:05 Gumkáči 17/52 [i] 07:30 Stratený svet 22/26 [i] 07:55 Hannah Montana 4/26 [i] 08:20 Si v obraze? [i] 08:45 Superchyty [i] 09:15 Hádaj, kto nás pozval? [i] 09:45 Pláž Makaha 2/10 [i] 10:30 Večne nespokojní II. 8/28 [i] 11:20 Veľrybia misia 2/2 [i] 12:10 Motormagazín [i] 12:40 Klik [i] 12:55 Postav dom, zasaď strom [i] 13:25 Návrat mušketierov [i] 15:10 Čierny Šíp 1/6 [i] 16:45 Anna Lee 4/6 [i] 18:20 AIRBAG [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 Peniaze [i] 18:50 SOS [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Pošta pre teba [i] 21:20 Skutočný príbeh: Ticho v úkryte [i] 22:50 Prepadnutie vlaku z Pelhamu [i] 00:25 Červený a čierny 2 [i] 02:15 Takí sme boli [i] 03:15 Správy STV [i] 03:35 Góly body sekundy [i] 03:45 Postav dom, zasaď strom [i] 04:15 Zmenáreň [i] 04:40 Extra [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Slovensko DNES [i] 06:00 Správy a komentáre [i] 06:30 Udalosti ČT [i] 06:55 Príbeh kráľa Konštantína [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Reflets II. 4/12 [i] 08:40 Rieky Francúzska 4/15 [i] 09:05 Pa a Pi [i] 09:15 Gombička [i] 09:40 Osobnosti [i] 09:50 Polícia [i] 10:00 TKN [i] 10:25 Cookie.sk [i] 10:45 Magazín o lietaní [i] 11:15 Neskrotná Severná Amerika 1/6 [i] 12:05 Historická panoráma [i] 12:35 GEN.Sk [i] 12:55 Formula 1 kvalifikácia [i] 14:05 Piesne a tance [i] 14:35 Natura 2000 [i] 14:40 Poltón [i] 15:20 Kapura [i] 16:00 Farmárska revue [i] 16:15 Storočie hokeja [i] 17:10 Olympijský magazín [i] 17:40 MS v kocke [i] 18:20 MS v hokeji [i] 21:05 Keno 10 [i] 21:15 MS v hokeji [i] 22:10 5 a pol [i] 23:50 MS v hokeji [i] 01:05 Udalosti ČT [i] 01:30 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 Lovci netvorov [i] 07:00 Malí rytieri [i] 07:30 Legenda o Cidovi [i] 09:10 Biely indián [i] 11:10 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Zločin z vášne [i] 13:00 V zajatí [i] 15:00 Farmári [i] 17:10 Terence Hill: Dobrodruh [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Sám doma 2: Stratený v New Yorku [i] 22:40 Akčný balík: V snežnej pasci [i] 00:35 Nočné kino: Terence Hill: Dobrodruh [i] 02:20 Farmári [i] 03:55 Obchod so smrťou [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma [i] 06:05 Zpívánky [i] 06:10 Mumínci 6/26 [i] 06:35 Sezame, pojď si hrát 36/78 [i] 07:00 Seržant Proužek 8/26 [i] 07:10 Včelka Mája [i] 07:35 Garfield a přátelé II 5/26 [i] 08:00 Můj mazlíček [i] 08:15 Nils Holgersson [i] 09:40 Případy detektiva Packala [i] 10:10 Černý tulipán [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:05 Cesta k vítězství 10/23 [i] 13:20 Tajemství divočiny 12/13 [i] 13:50 Mezi námi zvířaty [i] 14:20 Móda - Extravagance - Manýry [i] 14:50 Okouzlení VIII 26/54 [i] 15:40 Nenechte si ujít [i] 15:50 Ukrývané děti 2/2 [i] 17:25 Naslepo [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:10 Přízraky mezi námi 1/14 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:20 Události v regionech [i] 19:35 Předpověď počasí [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Souboj hitů [i] 21:20 Duch [i] 23:25 Nenechte si ujít [i] 23:30 Zprávy 23:35 Branky, body, vteřiny 23:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:45 Carrie [i] 01:50 Někoho jsem zastřelil [i] 03:20 13. komnata Milana Heina [i] 03:45 Pošta pro tebe [i] 04:40 Osudové okamžiky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Osudové okamžiky [i] 05:15 Nepohodlní 10/13 [i] 05:30 Paměť stromů [i] 05:50 Dvaasedmdesát jmen české historie 3/72 [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech [i] 07:25 Události v regionech 07:35 Události v regionech 07:50 Panorama [i] 08:30 Úsměvy Františka Ringo Čecha [i] 09:10 Po stopách [i] 09:25 Folklorika [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 Putování za písničkou [i] 10:40 Knižní svět [i] 11:10 Čtenářský deník... Antonín Bajaja: Zvlčení [i] 11:30 Simpsonovi XII 12/21 [i] 11:55 Nenechte si ujít [i] 12:00 Pětka v Pomeranči [i] 12:50 Game Page [i] 13:10 Sabotáž [i] 13:40 Abbey Road: Live 6/12 [i] 14:30 Olympijská pohlednice [i] 14:45 STUDIO FOTBAL [i] 17:05 Film o seriálu Dobrá čtvrť II [i] 17:20 O češtině [i] 17:35 Toulky s Ladislavem Smoljakem [i] 17:50 Magazín Ligy mistrů [i] 18:20 MS v hokeji 2008 Kanada [i] 21:00 Smetanova Litomyšl [i] 21:55 18. hudební slavnosti Emy Destinnové [i] 22:10 Šupiny z AniFestu [i] 22:20 MS v hokeji 2008 Kanada [i] 01:00 Velká noční hudba [i] 03:35 Simpsonovi XII 12/21 [i] 04:00 Na plný pecky - Speciál [i] 04:35 Grotesky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:35 Novashopping 06:10 Pan Magoo a animovaný svět 50 [i] 06:35 W.I.T.C.H. 17 [i] 07:05 Walt Disney a jeho kouzelný svět [i] 08:00 Kalifornské léto 13 [i] 08:55 Eso [i] 10:10 Návštěvníci: Cesta do Ameriky [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Poslušně hlásím [i] 14:25 102 dalmatinů [i] 16:30 Vrať se do hrobu [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 A co když je to pravda? [i] 22:00 Slzy slunce [i] 00:20 Fanatik [i] 02:20 Novashopping 02:50 Český bodygard [i] 04:15 Ženatý se závazky 208, 209 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Štěně jménem Scooby Doo I 5 [i] 06:35 Taz-mania II 9 [i] 07:00 Co nového, Scooby Doo? III 2 [i] 07:20 Kolem světa za 80 snů [i] 07:45 Sylvester a Tweety [i] 08:00 Sylvester a Tweety [i] 08:20 Fresh Prince I 6 [i] 08:50 Fresh Prince I 7 [i] 09:20 Autosalon [i] 10:15 M*A*S*H 164 [i] 10:45 M*A*S*H 165 [i] 11:15 Wolffův revír I 6 [i] 12:20 Hercule Poirot III 5 [i] 13:25 Helicops I 4 [i] 14:25 Letiště 1975 [i] 16:40 Návrat černého Buddhy [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé I 6 [i] 19:55 Počasí 20:00 Příšerná tchyně [i] 22:15 Glimmer Man [i] 00:15 Gremlins [i] 02:10 Sexy šance 02:50 Volejte Věštce 03:55 Horečka I 11 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 09:00 Watts [i] 09:15 Fotbal [i] 09:30 Fotbal [i] 10:00 Kanoistika [i] 12:45 Olympiáda [i] 13:00 Tenis [i] 16:30 Cyklistika [i] 18:30 Motorismus [i] 19:00 Fotbal [i] 20:45 Fotbal [i] 22:15 Box [i] 23:45 Bojové sporty [i] 01:45 Olympiáda [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Byl jsem mladým Faustem [i] 08:00 Prokletí hrobky faraona Tutanchamona 1/2 [i] 10:00 Podivné dítě [i] 12:00 Prokletí hrobky faraona Tutanchamona 1/2 [i] 14:00 Letní bouře [i] 16:00 Kouzelný výtah [i] 18:00 Vraždy v Midsomeru: Mrtvola ve studni [i] 20:00 Zločiny z vášně [i] 22:00 Ďáblova čísla [i] 00:00 Velitelkou v pekle [i] 02:00 Přijatelné riziko [i] 04:00 Byl jsem mladým Faustem [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Dětská nemocnice Yorkhill 10/14 [i] 06:00 Fyziologie duše 1/3 [i] 07:05 Fyziologie duše 2/3 [i] 08:10 Fyziologie duše 3/3 [i] 09:15 Proč je to tak? 16/29 [i] 10:20 Proč je to tak? 17/29 [i] 11:25 Proč je to tak? 18/29 [i] 12:30 V cizí kuchyni 9/26 [i] 13:00 V cizí kuchyni 10/26 [i] 13:35 Vítejte na svatební hostině 22/26 [i] 14:05 Vítejte na svatební hostině 23/26 [i] 14:35 Dobrodružné cestování Richarda Weise 28/42 [i] 15:05 Dobrodružné cestování Richarda Weise 29/42 [i] 15:35 Úžasná zvířata 1/4 [i] 16:50 Skryté možnosti 23/26 [i] 17:20 Skryté možnosti 24/26 [i] 17:50 Sousedé ve válce 9/32 [i] 18:25 Sousedé ve válce 10/32 [i] 19:00 Za hranice lidských možností 2/3 [i] 20:10 Co nám prospívá 32/37 [i] 21:20 Mistrovské loupeže 10/14 [i] 22:35 Mars na obzoru 2/6 [i] 23:40 Záhadná diagnóza 4/7 [i] 00:45 Nejtěžší práce historie 1/6 [i] 01:50 Nejtěžší práce historie 2/6 [i] 02:55 Nejtěžší práce historie 3/6 [i] 03:55 Váleční oři 1/4 [i] 04:55 Sousedé ve válce 9/32 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Soví houkání [i] 07:35 Lední medvídek 2: Tajemný ostrov [i] 08:55 Naprosto osvětleno [i] 10:40 Růžový panter [i] 12:10 Bláznivá olympiáda [i] 13:45 Hluboko pod kůží [i] 15:10 Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže [i] 17:40 Casino Royale [i] 20:00 Hollywoodland [i] 22:05 Hostel [i] 23:35 Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec [i] 01:35 Vražda na Presidiu [i] 03:00 Na lince je vrah [i] 04:25 Ve vlastnictví státu 2: Krev v ulicích [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Godzilla [i] 10:20 Cinema, Cinema, Cinema 20 [i] 10:45 Co způsobil Winn-Dixie [i] 12:30 V 2007 concert [i] 13:30 Finty Dicka a Jane [i] 15:00 Miss Rosnička [i] 16:30 Škola svádění [i] 18:10 Královna koření [i] 19:45 Godzilla [i] 22:00 Let Fénixe [i] 23:50 Firewall [i] 01:35 Destrukce systému [i] 03:15 Ricky Martin: Black & White Tour 2007 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Alžírsko rozhodlo v závere o postupe do finále cez Nigériu
Ilustračná snímka.

Slovenské hádzanárky v poslednom dueli A-skupiny zdolali Slovinsko
Slovenské hádzanárky do 19 rokov vyhrali vo svojom záverečnom vystúpení v základnej A-skupine na ME tejto vekovej kategórie v Györi nad Slovinskom 26:24.

Wimbledon: Su-Wei Hsieh a Strýcová vyhrali ženskú štvorhru
Na archívnej snímke česká tenistka Barbora Strýcová.

WNBA: Basketbalistky LA Sparks vyhrali v Atlante
Ilustračná snímka

Aktuálne správy

Mračná zmiznú z oblohy: Čakajte príjemné teploty až do 28 stupňov
Dnes bude slnečno. Teploty dosiahnu 23 až 28 stupňov Celzia.

Kongresmanky odkázali Trumpovi: Nikam neodchádzame a nebudeme mlčať
Na archívnej snímke Donald Trump.

Macron prisľúbil pomoc pri oživení rozhovorov Srbska s Kosovom
Francúzsky prezident Emmanuel Macron, archívna snímka.

EÚ predĺžila sankcie voči Severnej Kórei
Ilustračná snímka.

Trump chce odvolať ministra obchodu Wilbura Rossa
Na archívnej snímke Wilbur Ross.

EÚ uvalila sankcie na Turecko za vrty pri pobreží Cypru
Ilustračná snímka.

Hlásateľka Slobodnej Európy Agneša Kalinová sa narodila pred 95 rokmi
Na snímke novinárka a prekladateľka Agneša Kalinová.

Film Kto je ďalší? odhaľuje taktiky sexuálneho vydierania na internete
Falošný profil na sociálnej sieti láka od dievčat nahé fotografie. Aj o tom je nový slovenský film Kto je ďalší? Ako námet filmu slúžila reálna instagramová stránka, ...


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.