Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:55 Macocha 89-90/120 [i] 10:40 Norimberský proces 1/2 [i] 12:25 Norimberský proces 2/2 [i] 14:15 Odložený prípad III. 2/23 [i] 15:05 Krok za krokom V. 23-24/24 [i] 16:00 Kobra 11 II. 13/22 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VI. 5/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Susedia [i] 20:45 Mesto tieňov [i] 22:05 Vlak smrti [i] 00:05 Americký ninja 3 [i] 01:50 Vlak smrti [i] 03:40 Everwood III. 14/22 [i] 04:25 TELEVÍZNE NOVINY 04:50 Pohotovosť XII. 8/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:45 Tiene hriechu 130 [i] 08:35 Taká normálna rodinka 3/8 [i] 09:20 Krokodílie kroniky II. 10/13 [i] 09:50 Lovci hadov II. 10/13 [i] 10:15 Stoj,lebo netrafím [i] 11:45 Test magazín [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 Ochranca 60/65 [i] 14:15 Hviezdna loď Galactica III. 10/20 [i] 15:00 Ranč Pri zelenej sedme 17/28 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 169/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 170/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Takí sme boli [i] 21:20 Keď spravodlivosť spí [i] 23:00 Jediný svedok [i] 00:35 Ochranca 60/65 [i] 01:20 Sila lásky II. 169/357 [i] 02:10 Sila lásky II. 170/357 [i] 03:05 Slovensko DNES [i] 03:15 Správy STV [i] 03:40 Góly body sekundy [i] 03:45 Reportéri [i] 04:15 Radosť zo života [i] 04:45 Svet v obrazoch [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:20 Správy STV [i] 06:40 Udalosti ČT [i] 07:05 Profesionál [i] 07:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Gombička [i] 10:20 Táraninky [i] 10:35 Stalingrad 1/3 [i] 11:30 Československý filmový týždenník [i] 11:50 AIRBAG [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:20 Folklórny festival Myjava 1993 [i] 12:55 Konečne bude mier [i] 14:30 EUROMONITOR [i] 14:40 Magazín o lietaní [i] 15:10 Polícia [i] 15:20 MS v hokeji [i] 16:50 MS v kocke [i] 17:20 MS v hokeji [i] 18:10 5 a pol [i] 19:00 Slovensko DNES [i] 19:55 MS v hokeji [i] 20:35 Keno 10 [i] 21:40 Správy a komentáre [i] 22:05 Choď a pozeraj sa [i] 00:20 Iva Bittová-divná slečna [i] 01:15 Udalosti ČT [i] 01:40 Polícia [i] 01:50 Správy STV [i] 02:15 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 NOVINY 06:40 Živá voda [i] 08:25 Auto na úteku [i] 10:25 Rio Diablo [i] 12:20 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Kde si, ocko? [i] 14:20 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Tak si spomeň [i] 16:10 Biely indián [i] 18:20 Panelák 57 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 58 [i] 20:45 Indiana Jones a chrám skazy [i] 23:15 Veľký televízny príbeh: Masaker Wonderland [i] 01:30 KRIMI NOVINY 01:55 Zamilovaný Amor [i] 03:25 Záchranný tím SAR [i] 04:10 Pochybná starostlivosť [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Habermannův mlýn [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Budulínek Mandelinka [i] 09:00 Hlávkovy Lužany [i] 09:15 Za svědky minulosti [i] 09:30 Kdo má rád [i] 10:10 Televizní taneční [i] 10:25 Dechovka [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Čas pro rodinu [i] 14:05 McLeodovy dcery III 13/30 [i] 14:50 Simpsonovi XII 11/21 [i] 15:15 Garfield a přátelé II 5/26 [i] 15:40 Let 29 28/30 [i] 16:00 Sezamová angličtina 52/52 [i] 16:15 Ferda II 13/26 [i] 16:40 Bludiště [i] 17:10 Nenechte si ujít [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Případ pro ombudsmana [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Bydlení je hra [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Kruhatka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:43 Losování Euromiliony 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nemocnice na kraji města 14/46 [i] 21:00 13. komnata Milana Heina [i] 21:30 Uvolněte se, prosím [i] 22:20 Sex ve městě I * 2/12 [i] 22:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:50 Losování Euromiliony 22:55 Zpívající detektiv * [i] 00:40 Divnopis - Hamiltony 17/51 [i] 00:45 Všechnopárty [i] 01:30 Banánové rybičky [i] 01:55 Simpsonovi XII 11/21 [i] 02:20 Psí život [i] 02:45 McLeodovy dcery III 13/30 [i] 03:30 Regiony ČT24 03:55 Po stopách hvězd [i] 04:30 Pavlač Ester Kočičkové [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 ABCD ekologie aneb Životabudič [i] 05:05 Přidej se [i] 05:20 Nedej se [i] 05:35 Videoatlas naší přírody [i] 05:50 Hvězda mého srdce 3/8 [i] 06:10 Správy STV 06:30 Události v regionech [i] 06:45 Navzdory osudu - Pravomil Raichl [i] 07:40 Kde peníze pomáhají [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Nemám práci [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Kněhyně [i] 12:00 Zahrada je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Game Page [i] 13:05 Banánový dort [i] 13:20 Hrůzostrašný dějepis 19/26 [i] 13:45 Šikulové [i] 14:00 Medúza [i] 14:35 Sportovci světa: Monako - závod králů [i] 15:35 Svět zázraků: Voodoo [i] 16:00 Evropa dnes [i] 16:25 Tisíc let české myslivosti 2/16 [i] 16:55 Muzeum cyklistiky [i] 17:10 Zprávy v českém znakovém jazyce 17:20 MS v hokeji 2008 Kanada [i] 20:00 MS v hokeji 2008 Kanada [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Šupiny z AniFestu [i] 23:20 Ajťáci 4/6 [i] 23:45 Dětinský SKUTR uvádí [i] 00:35 GORODOK - Haló, začínáme [i] 01:00 BLUES & Charles Burnett [i] 02:30 Dobrodružství vědy a techniky [i] 02:55 Tisíc let české myslivosti 2/16 [i] 03:25 Evropa dnes [i] 03:50 Muzeum cyklistiky [i] 04:00 Café X [i] 04:30 Adresa: střední Evropa [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Juanin zázrak 27 [i] 09:30 Montanové 1/3 [i] 11:20 Ulice 180 [i] 12:05 To je vražda, napsala XI 6 [i] 13:00 Lenssen & spol. [i] 13:55 Dva a půl chlapa II 20 [i] 14:20 Veronica Mars II 18 [i] 15:15 Smallville VI 6 [i] 16:05 Odložené případy IV 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V 15 [i] 18:30 Ulice 891, 892 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Indiana Jones a chrám zkázy [i] 22:25 XXX [i] 00:45 Syndikát smrti [i] 02:20 Mrtvá zóna IV 5 [i] 03:05 Novashopping 04:30 Ženatý se závazky 206, 207 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:15 Nová dobrodružství Scooby Doo II 8 [i] 07:05 Co nového, Scooby Doo? III 1 [i] 07:35 Sabrina - mladá čarodějnice IV 21 [i] 08:00 Sabrina - mladá čarodějnice IV 22 [i] 08:30 Datel Woody [i] 08:45 St. Tropez V 78 [i] 09:50 Poldové z přístavu IV 10 [i] 10:50 Sedmé nebe IV 1 [i] 11:45 Diagnóza vražda IV 3 [i] 12:45 Odpadlík II 7 [i] 13:45 Closer II 9 [i] 14:45 Chirurgové 19 [i] 15:40 Closer II 10 [i] 16:40 Drzá Jordan I 22 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 Milionář [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé I 5 [i] 19:55 Počasí 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:15 Když se setmí [i] 23:25 Záhadné zmizení [i] 01:35 Sexy šance 02:20 Volejte Věštce 03:20 Diagnóza vražda IV 3 [i] 04:10 Titáni 11 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 09:00 Fotbal [i] 10:00 Tenis [i] 11:00 Tenis [i] 12:00 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:30 Motorismus [i] 19:00 Fotbal [i] 21:00 Strongest Man [i] 22:00 Poker [i] 23:00 Fotbal [i] 23:30 Extrémní sporty [i] 00:00 Strongest Man [i] 01:00 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Záchranná služba [i] 08:00 Láska paní Lambertové [i] 10:00 McLeodovy dcery VII 25 [i] 11:00 Sněhová královna [i] 13:00 Soudkyně Amy V 4 [i] 14:00 McLeodovy dcery VII 25 [i] 15:00 Láska paní Lambertové [i] 17:00 Soudkyně Amy V 4 [i] 18:00 Nenapravitelná [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru IX 8 [i] 22:00 Zločiny z vášně [i] 00:00 Zlá předtucha [i] 02:00 Nenapravitelná [i] 04:00 Záchranná služba [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Dětská nemocnice Yorkhill 8/14 [i] 06:00 Kamenné monumenty 22/23 [i] 06:35 Kamenné monumenty 23/23 [i] 07:10 Po stopách afrických dinosaurů [i] 08:20 Designéři 27/28 [i] 08:50 Designéři 28/28 [i] 09:20 Jamie vaří doma 13/26 [i] 09:55 Jamie vaří doma 14/26 [i] 10:30 Muž divočiny 7/19 [i] 11:30 Vítejte na svatební hostině 5/26 [i] 12:00 Vítejte na svatební hostině 6/26 [i] 12:30 Designéři 27/28 [i] 13:00 Designéři 28/28 [i] 13:30 S Rudy Maxou po Tichomoří 13/13 [i] 14:05 Design a designéři 3/13 [i] 14:30 Kamenné monumenty 22/23 [i] 15:10 Kamenné monumenty 23/23 [i] 15:45 Jamie vaří doma 13/26 [i] 16:20 Jamie vaří doma 14/26 [i] 16:55 Vítejte na svatební hostině 5/26 [i] 17:25 Vítejte na svatební hostině 6/26 [i] 17:55 Po stopách afrických dinosaurů [i] 19:10 Muž divočiny 7/19 [i] 20:15 Doktorologie 3/13 [i] 20:50 Doktorologie 4/13 [i] 21:25 Vražedná léčba [i] 22:35 Válka v barvě - Den kapitulace [i] 23:40 Skryté světy: V podzemí Říma [i] 00:50 Dětská nemocnice Yorkhill 9/14 [i] 01:25 Dětská nemocnice Yorkhill 10/14 [i] 01:55 Veliká bomba dr.Tellera [i] 03:00 Válka v barvě - Den kapitulace [i] 03:55 Skryté světy: V podzemí Říma [i] 04:55 Dětská nemocnice Yorkhill 9/14 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Před kamerou 19 [i] 06:30 Agent v sukni 2 [i] 08:10 Fantastická čtyřka [i] 09:55 Skok do neznáma [i] 11:20 Ztraceni navěky [i] 13:15 Monkey Business - Nokia Tour 2007 [i] 14:50 Most do země Terabithia [i] 16:25 Tlustý Albert [i] 17:55 Co je šeptem... [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 20 [i] 20:00 Parfém: Příběh vraha [i] 22:25 Chlapi z karavanů [i] 00:00 Kryštof Akustik Best of Tour [i] 01:00 Vzepřít se obrům [i] 02:50 Krutá rasa [i] 04:20 Moonwalker [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Let's Dance [i] 11:45 To je Elvis [i] 13:25 Stormbreaker [i] 14:55 Před kamerou 19 [i] 15:25 Bezva prachy [i] 16:55 Úpis [i] 18:35 ATL [i] 20:20 Dva v tom [i] 22:00 Hurikán Katrina: rekviem o čtyřech dějstvích 2 [i] 23:10 Více o vztazích svobodné matky [i] 00:40 Borci [i] 02:10 Prodaná láska [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Celta Vigo remizovala s Getafe, Lobotka hral až od 74. minúty
Stanislav Lobotka, archívna snímka.

Príprava NHL: Famózny Pánik pomohol 3 asistenciami k triumfu Chicaga
Na snímke vpravo slovenský útočník Chicaga Richard Pánik.

Pánik prihral na tri góly Chicaga, Chára rozdal tri „hity“
Tri asistencie si zapísal slovenský hokejista Richard Pánik vo štvrtkovom prípravnom súboji pred novou sezónou NHL, v ktorom Chicago rozdrvilo Detroit 6:1. Hetrik Brandona ...

Ostapenková postúpila do semifinále turnaja WTA v Soule
Lotyška Jelena Ostapenková.

Aktuálne správy

Komu v botách ločká, ten sa slnka dočká
Na Slovensku bude dnes prevažne polooblačno. Teploty na väčšine územia vystúpia na 15 až 20 stupňov Celzia.

Slováci budú môcť študovať na prestížnej univerzite v Berkeley
Ilustračná snímka..

A. Kiska: Tretinu vysokých škôl by sme mali zavrieť
Na archívnej snímke prezident SR Andrej Kiska.

Most-Híd navrhne zmeniť požiadavky na terénnych sociálnych pracovníkov
Na snímke zľava podpredsedníčka strany Most-Híd Lucia Žitňanská a predseda strany Most-Híd Béla Bugár, ilustračná snímka.

Horskí záchranári varujú turistov pred nepriaznivými podmienkami
Ilustračná snímka.

Biela pastelka vyráža do ulíc s podporou Mareka Hamšíka
Na snímke sprava tlačová hovorkyňa SFZ Monika Jurigová, PR manažérka a členka Ústrednej rady ÚNSS Dušana Blašková, hlavná koordinátorka verejnej zbierky Biela pastelka Hana Cápayová a manažérka pre fundraising ÚNSS Ivana ...

Literárny týždenník je venovaný jubileu kulturológa Vincenta Šabíka
Najnovšie dvojčíslo Literárneho týždenníka (31-32) je do istej miery monotematické. Približne z dvoch tretín je venované osemdesiatinám filozofa, kulturológa, ...

V Košiciach odhalili pamätnú tabuľu s bustou Jozefa Miloslava Hurbana
Jozef Miloslav Hurban.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.