Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:35 Princ Bajaja [i] 10:10 Ivanhoe [i] 12:45 Ľúbostný príbeh [i] 14:45 Traja veteráni [i] 16:40 Maharal: Tajomstvo talizmanu [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 Reflex [i] 19:50 Športové noviny 20:00 Priateľky [i] 20:45 Ordinácia v ružovej záhrade II. (21.) [i] 21:50 OOOPS! [i] 22:35 Vidiecke sídlo [i] 01:00 Myšlienky vraha I. 7-8/22 [i] 02:35 Komisár Rex VI. 3/15 [i] 03:25 Everwood III. 13/22 [i] 04:25 Pohotovosť XII. 7/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 5 proti 5 [i] 06:10 Tiene hriechu 129 [i] 06:55 Heidi [i] 08:15 Ľadový sen [i] 09:40 Clifford [i] 11:10 Kára plná bolesti [i] 12:40 Tajomstvo stratenej legendy [i] 14:15 Mademoiselle Gigi [i] 16:00 Záhadné mušle: Návrat [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Deti to vedia najlepšie [i] 21:05 SOS [i] 21:35 Radosť zo života [i] 22:10 Sonar [i] 23:05 Útek 2/2 [i] 00:40 Alibi 2 [i] 02:20 Ľudia na jednotku [i] 03:05 Správy STV [i] 03:30 Góly body sekundy [i] 03:35 Udalosti ČT [i] 04:00 Krokodílie kroniky II. 10/13 [i] 04:25 Lovci hadov II. 10/13 [i] 04:50 Dr.Quiz [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Správy STV [i] 06:35 Slovensko DNES [i] 06:45 Správy - Hírek [i] 06:50 Udalosti ČT [i] 07:15 Maďarský magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Červenáčik peháčik [i] 09:10 Lýrnik Ostap [i] 09:55 Afrodita [i] 11:10 Európska humanitárna olympiáda ECHO [i] 11:40 Živá panoráma [i] 12:20 Putovanie storočiami s Pavlom Dvořákom [i] 13:15 Odobierka nevesty [i] 13:40 Historická panoráma [i] 14:05 Uzlíky nádeje [i] 15:10 Vízie z Inferna-umenie proti zabúdaniu [i] 16:20 Test magazín [i] 16:25 Profesionál [i] 16:40 Slováci na bojiskách [i] 17:45 Boxer a smrť [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Stalingrad 1/3 [i] 20:50 MS v kocke [i] 21:20 MS v hokeji [i] 23:00 5 a pol [i] 23:55 MS v hokeji [i] 01:05 MS v hokeji [i] 03:40 Udalosti ČT [i] 04:05 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 NOVINY 06:00 ŠPORT 06:20 Kazateľova žena [i] 08:50 Patriot [i] 12:15 Kid [i] 14:30 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Kde si, ocko? [i] 16:20 Auto na úteku [i] 18:20 Panelák 56 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 57 [i] 20:45 C. S. I. : Kriminálka Miami 20 [i] 21:45 Prison Break II: Útek z väzenia - Finále 21,22/22 [i] 23:40 Nočné kino: Baby to chcú tiež, ale poriadne [i] 01:25 KRIMI NOVINY 01:50 Prison Break II: Útek z väzenia - Finále 21,22/22 [i] 03:15 C. S. I. : Kriminálka Miami 20 [i] 04:00 Záchranný tím SAR [i] 04:45 Cesta k ľadu [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bulat Okudžava - Věčná píseň [i] 06:00 Co je to ta koule žlutá [i] 06:20 Daleko, hluboko, vysoko [i] 06:45 Soudce a drahokam [i] 07:20 Kouzelná školka [i] 07:55 Vohnice a Kiliján [i] 09:00 Zmrzlina - věčná vášeň [i] 09:55 O sirotkovi z Radhoště [i] 11:05 Gepard - běh o život [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Defilé 1993-2005 [i] 12:50 Šikulové [i] 13:10 Zpívánky [i] 13:15 Marie Růžička 2/2 [i] 14:25 Medúza [i] 14:55 Svět zázraků: Voodoo [i] 15:25 Americká auta na Kubě [i] 16:15 V horách duní [i] 17:30 Zahrada je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:05 Cesta do pekla a zpátky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Tmavomodrý svět [i] 21:50 Po stopách hvězd [i] 22:25 Zprávy 22:30 Branky, body, vteřiny 22:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:40 Královská hra [i] 23:50 Jednotka zpětného nasazení VII 11/13 [i] 00:35 Naslepo [i] 01:00 Musilok [i] 01:30 Podle práva 19/42 [i] 01:55 Habermannův mlýn [i] 02:50 Hledání ztraceného času [i] 03:10 Robin Hood 18/26 [i] 03:55 Folklorní magazín [i] 04:15 Pocestný do sedmého nebe [i] 04:45 Setkávání [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 JÁDRO [i] 05:05 Potomci slavných [i] 05:30 PORT [i] 06:00 Etiketa [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech [i] 07:25 Události v regionech 07:35 Události v regionech 07:50 Panorama [i] 08:30 Na stopě [i] 08:55 Postřehy odjinud [i] 09:00 Zvon pro Adano [i] 10:40 Krásný ztráty [i] 11:10 Kalamity Jane [i] 11:40 Eine kleine Jazzmusik [i] 12:45 Ploština - krvavá paseka [i] 13:45 V záři pěti kruhů [i] 14:05 Tajemství divočiny 12/13 [i] 14:30 Transport do neznáma [i] 15:00 Byla láska... [i] 16:15 Válka v paměti žen [i] 17:10 Lapidárium [i] 17:30 Cesta za duhou [i] 18:00 Psáno pro Pražské jaro opus III. [i] 19:00 Koncert z kostela sv. Jakuba v Brně [i] 19:40 Smetanovo kvarteto - L. v. Beethoven: Velká fuga B dur, op. 133. [i] 20:00 Kde se valí kameny [i] 20:55 Československý filmový týdeník 676/2379 [i] 21:10 Šupiny z AniFestu [i] 21:20 MS v hokeji 2008 Kanada [i] 00:00 Poprvé aneb střípky ze života [i] 00:50 MS v hokeji 2008 Kanada [i] 03:30 Q [i] 03:55 Zpívání na farmě [i] 04:30 Pod pokličkou [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 06:00 Ošklivé káčátko 33 [i] 06:30 Valiant [i] 07:45 Mimořádně extrémní primát [i] 09:30 Dařbuján a Pandrhola [i] 11:00 Spy Kids 3D: Konec hry [i] 12:35 Dobrý voják Švejk [i] 14:30 Fanfán Tulipán [i] 16:25 Sestra v akci [i] 18:30 Ulice 889, 890 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 34 [i] 21:25 Kriminálka New York II 12 [i] 22:20 Útěk z vězení II 12 [i] 23:15 Most u Remagenu [i] 01:25 Novashopping 01:55 Na vlastní oči [i] 02:40 Ptákoviny [i] 03:25 Áčko [i] 04:20 Ženatý se závazky 204, 205 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:15 Nová dobrodružství Scooby Doo II 7 [i] 07:05 Co nového, Scooby Doo? II 14 [i] 07:35 Sabrina - mladá čarodějnice IV 20 [i] 08:00 Datel Woody [i] 08:30 Sám doma a bohatý [i] 10:30 Vzpomínky na Afriku [i] 13:45 Anděl na horách [i] 15:20 Císařův pekař [i] 16:50 Pekařův císař [i] 18:05 Milionář [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé I 4 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy II 72 [i] 21:15 Nejúžasnější videa světa II [i] 22:15 Hrdinové I 19 [i] 23:10 Specialisté na vraždy 10 [i] 00:10 Nemocnice Chicago Hope IV 18 [i] 01:00 Sexy šance 01:45 Volejte Věštce 02:45 Královny muzikálů [i] 03:45 Caruso show [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Olympiáda [i] 09:00 Fotbal [i] 11:00 Tenis [i] 12:00 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Tenis [i] 19:00 Fotbal [i] 21:00 Box [i] 23:00 Bojové sporty [i] 01:00 Watts [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Záchranná akce [i] 08:00 Dětský výkřik o pomoc [i] 10:00 McLeodovy dcery VII 24 [i] 11:00 Válečná kořist [i] 13:00 Soudkyně Amy V 3 [i] 14:00 McLeodovy dcery VII 24 [i] 15:00 Dětský výkřik o pomoc [i] 17:00 Soudkyně Amy V 3 [i] 18:00 Divoká srdce [i] 20:00 Médium III 16 [i] 21:00 Drzá Jordan V 16 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 16 [i] 23:00 Médium III 16 [i] 00:00 Drzá Jordan V 16 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 16 [i] 02:00 Divoká srdce [i] 04:00 Záchranná akce [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Dětská nemocnice Yorkhill 6/14 [i] 06:00 Kamenné monumenty 20/23 [i] 06:35 Kamenné monumenty 21/23 [i] 07:10 Aline a sajgy [i] 08:20 Designéři 25/28 [i] 08:50 Designéři 26/28 [i] 09:20 Jamie vaří doma 11/26 [i] 09:55 Jamie vaří doma 12/26 [i] 10:30 Muž divočiny 6/19 [i] 11:30 Vítejte na svatební hostině 3/26 [i] 12:00 Vítejte na svatební hostině 4/26 [i] 12:30 Designéři 25/28 [i] 13:00 Designéři 26/28 [i] 13:30 S Rudy Maxou po Tichomoří 11/13 [i] 14:05 S Rudy Maxou po Tichomoří 12/13 [i] 14:40 Kamenné monumenty 20/23 [i] 15:15 Kamenné monumenty 21/23 [i] 15:50 Jamie vaří doma 11/26 [i] 16:25 Jamie vaří doma 12/26 [i] 17:00 Vítejte na svatební hostině 3/26 [i] 17:30 Vítejte na svatební hostině 4/26 [i] 18:00 Aline a sajgy [i] 19:10 Muž divočiny 6/19 [i] 20:10 Doktorologie 1/13 [i] 20:45 Doktorologie 2/13 [i] 21:20 Lidské tělo v šoku [i] 22:30 Závěrečná bitva [i] 23:40 Řím: zapomenuté město v Číně [i] 00:50 Dětská nemocnice Yorkhill 7/14 [i] 01:25 Dětská nemocnice Yorkhill 8/14 [i] 02:00 Proč je to tak? 19/29 [i] 02:55 Závěrečná bitva [i] 03:55 Sebevražda [i] 04:35 Design a designéři 3/13 [i] 04:55 Dětská nemocnice Yorkhill 7/14 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Superman se vrací [i] 08:30 Film o filmu: O rodičích a dětech I. [i] 08:50 V tom domě straší! [i] 10:20 Tajnosti [i] 11:55 Justin Timberlake FutureSex/LoveShow [i] 14:10 Agent v sukni 2 [i] 15:45 Fantastická čtyřka [i] 17:30 Superman se vrací [i] 20:00 Na stojáka 14 [i] 20:30 Mé srdce pohřběte u Wounded Knee [i] 22:40 Dějiny násilí [i] 00:15 Scary Movie 4 [i] 01:40 Tygrova brigáda [i] 03:45 Krycí jméno: Donnie Brasco [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Lovespring International : Rocková hvězda bez domova 10 [i] 10:20 Lovespring International : Sperminator 11 [i] 10:45 Auta [i] 12:40 Duo [i] 14:30 Christina Aquilera: Back to basics [i] 15:35 Let's Dance [i] 17:15 To je Elvis [i] 18:55 Stormbreaker [i] 20:30 Scény z partnerského života [i] 22:00 Šifra mistra Leonarda [i] 00:25 Hranice možností [i] 02:20 Scény z partnerského života [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Liga majstrov ponúkne šláger Borussia Dortmund proti Realu Madrid
Na snímke hráči Realu Madrid.

Slovenskí futsalisti podľahli šampiónom zo Španielska 2:3
Ilustračná fotografia

Tatar prispel gólom k výhre Detroitu nad Pittsburghom 4:1
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

Južná Kórea ponúkne Hiddinkovi post pri národnej reprezentácii
Vedenie Juhokórejskej futbalovej asociácie (KFA) ponúkne oficiálny post pri národnej reprezentácii holandskému trénerovi Guusovi Hiddinkovi. Najprv sa s ním ale musí porozprávať a ...

Aktuálne správy

Do ďalšieho pracovného dňa nás naladia príjemné teploty
Utorok bude prevažne polooblačný, na severozápade očakávajte prehánky. Teploty vystúpia na 18 až 23 stupňov Celzia.

V českej Doubici zavraždil bývalý novinár 14-ročnú tínedžerku
Ilustračná snímka

LAJČÁK: Počas rozpravy Valného zhromaždenia som mal vyše 50 stretnutí
Predseda Valného zhromaždenia Organizácie Spojených národov Miroslav Lajčák .

Archeológovia objavili železný poklad, Slovania si ho ukryli do pece
Železný poklad sa podarilo objaviť archeológom počas výskumu na nálezisku Bojná v okrese Topoľčany. Slovanskí obyvatelia tohto regiónu si ho na začiatku 10. storočia ukryli do kamennej pece. ...

Vstup RegioJetu do dopravného systému kraja oznámia koncom roka
na snímke železničný dopravca spoločnosť RegioJet .

Konferencia v Košiciach sa venuje Ústave SR a jej zmenám za 25 rokov
Deň Ústavy SR si pripomíname 1. septembra. Ústava Slovenskej republiky je hierarchicky najvyššie postavený právny predpis platný v Slovenskej republike. Slovenská národná rada (SNR) na svojom plenárnom zasadaní 31. augusta a 1. ...

Európa si opäť pripomenie rozmanitosť svojich jazykov osobitným dňom
Na snímke vlajky členských štátov Európskej únie.

Pred 80 rokmi odhalilil pomník Pavla Országha Hviezdoslava pred SND
Na ilustračnej snímke busta Pavla Országha Hviezdoslava


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.