Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:35 Princ Bajaja [i] 10:10 Ivanhoe [i] 12:45 Ľúbostný príbeh [i] 14:45 Traja veteráni [i] 16:40 Maharal: Tajomstvo talizmanu [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 Reflex [i] 19:50 Športové noviny 20:00 Priateľky [i] 20:45 Ordinácia v ružovej záhrade II. (21.) [i] 21:50 OOOPS! [i] 22:35 Vidiecke sídlo [i] 01:00 Myšlienky vraha I. 7-8/22 [i] 02:35 Komisár Rex VI. 3/15 [i] 03:25 Everwood III. 13/22 [i] 04:25 Pohotovosť XII. 7/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 5 proti 5 [i] 06:10 Tiene hriechu 129 [i] 06:55 Heidi [i] 08:15 Ľadový sen [i] 09:40 Clifford [i] 11:10 Kára plná bolesti [i] 12:40 Tajomstvo stratenej legendy [i] 14:15 Mademoiselle Gigi [i] 16:00 Záhadné mušle: Návrat [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Deti to vedia najlepšie [i] 21:05 SOS [i] 21:35 Radosť zo života [i] 22:10 Sonar [i] 23:05 Útek 2/2 [i] 00:40 Alibi 2 [i] 02:20 Ľudia na jednotku [i] 03:05 Správy STV [i] 03:30 Góly body sekundy [i] 03:35 Udalosti ČT [i] 04:00 Krokodílie kroniky II. 10/13 [i] 04:25 Lovci hadov II. 10/13 [i] 04:50 Dr.Quiz [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Správy STV [i] 06:35 Slovensko DNES [i] 06:45 Správy - Hírek [i] 06:50 Udalosti ČT [i] 07:15 Maďarský magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Červenáčik peháčik [i] 09:10 Lýrnik Ostap [i] 09:55 Afrodita [i] 11:10 Európska humanitárna olympiáda ECHO [i] 11:40 Živá panoráma [i] 12:20 Putovanie storočiami s Pavlom Dvořákom [i] 13:15 Odobierka nevesty [i] 13:40 Historická panoráma [i] 14:05 Uzlíky nádeje [i] 15:10 Vízie z Inferna-umenie proti zabúdaniu [i] 16:20 Test magazín [i] 16:25 Profesionál [i] 16:40 Slováci na bojiskách [i] 17:45 Boxer a smrť [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Stalingrad 1/3 [i] 20:50 MS v kocke [i] 21:20 MS v hokeji [i] 23:00 5 a pol [i] 23:55 MS v hokeji [i] 01:05 MS v hokeji [i] 03:40 Udalosti ČT [i] 04:05 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 NOVINY 06:00 ŠPORT 06:20 Kazateľova žena [i] 08:50 Patriot [i] 12:15 Kid [i] 14:30 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Kde si, ocko? [i] 16:20 Auto na úteku [i] 18:20 Panelák 56 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 57 [i] 20:45 C. S. I. : Kriminálka Miami 20 [i] 21:45 Prison Break II: Útek z väzenia - Finále 21,22/22 [i] 23:40 Nočné kino: Baby to chcú tiež, ale poriadne [i] 01:25 KRIMI NOVINY 01:50 Prison Break II: Útek z väzenia - Finále 21,22/22 [i] 03:15 C. S. I. : Kriminálka Miami 20 [i] 04:00 Záchranný tím SAR [i] 04:45 Cesta k ľadu [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bulat Okudžava - Věčná píseň [i] 06:00 Co je to ta koule žlutá [i] 06:20 Daleko, hluboko, vysoko [i] 06:45 Soudce a drahokam [i] 07:20 Kouzelná školka [i] 07:55 Vohnice a Kiliján [i] 09:00 Zmrzlina - věčná vášeň [i] 09:55 O sirotkovi z Radhoště [i] 11:05 Gepard - běh o život [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Defilé 1993-2005 [i] 12:50 Šikulové [i] 13:10 Zpívánky [i] 13:15 Marie Růžička 2/2 [i] 14:25 Medúza [i] 14:55 Svět zázraků: Voodoo [i] 15:25 Americká auta na Kubě [i] 16:15 V horách duní [i] 17:30 Zahrada je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:05 Cesta do pekla a zpátky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Tmavomodrý svět [i] 21:50 Po stopách hvězd [i] 22:25 Zprávy 22:30 Branky, body, vteřiny 22:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:40 Královská hra [i] 23:50 Jednotka zpětného nasazení VII 11/13 [i] 00:35 Naslepo [i] 01:00 Musilok [i] 01:30 Podle práva 19/42 [i] 01:55 Habermannův mlýn [i] 02:50 Hledání ztraceného času [i] 03:10 Robin Hood 18/26 [i] 03:55 Folklorní magazín [i] 04:15 Pocestný do sedmého nebe [i] 04:45 Setkávání [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 JÁDRO [i] 05:05 Potomci slavných [i] 05:30 PORT [i] 06:00 Etiketa [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech [i] 07:25 Události v regionech 07:35 Události v regionech 07:50 Panorama [i] 08:30 Na stopě [i] 08:55 Postřehy odjinud [i] 09:00 Zvon pro Adano [i] 10:40 Krásný ztráty [i] 11:10 Kalamity Jane [i] 11:40 Eine kleine Jazzmusik [i] 12:45 Ploština - krvavá paseka [i] 13:45 V záři pěti kruhů [i] 14:05 Tajemství divočiny 12/13 [i] 14:30 Transport do neznáma [i] 15:00 Byla láska... [i] 16:15 Válka v paměti žen [i] 17:10 Lapidárium [i] 17:30 Cesta za duhou [i] 18:00 Psáno pro Pražské jaro opus III. [i] 19:00 Koncert z kostela sv. Jakuba v Brně [i] 19:40 Smetanovo kvarteto - L. v. Beethoven: Velká fuga B dur, op. 133. [i] 20:00 Kde se valí kameny [i] 20:55 Československý filmový týdeník 676/2379 [i] 21:10 Šupiny z AniFestu [i] 21:20 MS v hokeji 2008 Kanada [i] 00:00 Poprvé aneb střípky ze života [i] 00:50 MS v hokeji 2008 Kanada [i] 03:30 Q [i] 03:55 Zpívání na farmě [i] 04:30 Pod pokličkou [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 06:00 Ošklivé káčátko 33 [i] 06:30 Valiant [i] 07:45 Mimořádně extrémní primát [i] 09:30 Dařbuján a Pandrhola [i] 11:00 Spy Kids 3D: Konec hry [i] 12:35 Dobrý voják Švejk [i] 14:30 Fanfán Tulipán [i] 16:25 Sestra v akci [i] 18:30 Ulice 889, 890 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 34 [i] 21:25 Kriminálka New York II 12 [i] 22:20 Útěk z vězení II 12 [i] 23:15 Most u Remagenu [i] 01:25 Novashopping 01:55 Na vlastní oči [i] 02:40 Ptákoviny [i] 03:25 Áčko [i] 04:20 Ženatý se závazky 204, 205 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:15 Nová dobrodružství Scooby Doo II 7 [i] 07:05 Co nového, Scooby Doo? II 14 [i] 07:35 Sabrina - mladá čarodějnice IV 20 [i] 08:00 Datel Woody [i] 08:30 Sám doma a bohatý [i] 10:30 Vzpomínky na Afriku [i] 13:45 Anděl na horách [i] 15:20 Císařův pekař [i] 16:50 Pekařův císař [i] 18:05 Milionář [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé I 4 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy II 72 [i] 21:15 Nejúžasnější videa světa II [i] 22:15 Hrdinové I 19 [i] 23:10 Specialisté na vraždy 10 [i] 00:10 Nemocnice Chicago Hope IV 18 [i] 01:00 Sexy šance 01:45 Volejte Věštce 02:45 Královny muzikálů [i] 03:45 Caruso show [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Olympiáda [i] 09:00 Fotbal [i] 11:00 Tenis [i] 12:00 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Tenis [i] 19:00 Fotbal [i] 21:00 Box [i] 23:00 Bojové sporty [i] 01:00 Watts [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Záchranná akce [i] 08:00 Dětský výkřik o pomoc [i] 10:00 McLeodovy dcery VII 24 [i] 11:00 Válečná kořist [i] 13:00 Soudkyně Amy V 3 [i] 14:00 McLeodovy dcery VII 24 [i] 15:00 Dětský výkřik o pomoc [i] 17:00 Soudkyně Amy V 3 [i] 18:00 Divoká srdce [i] 20:00 Médium III 16 [i] 21:00 Drzá Jordan V 16 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 16 [i] 23:00 Médium III 16 [i] 00:00 Drzá Jordan V 16 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 16 [i] 02:00 Divoká srdce [i] 04:00 Záchranná akce [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Dětská nemocnice Yorkhill 6/14 [i] 06:00 Kamenné monumenty 20/23 [i] 06:35 Kamenné monumenty 21/23 [i] 07:10 Aline a sajgy [i] 08:20 Designéři 25/28 [i] 08:50 Designéři 26/28 [i] 09:20 Jamie vaří doma 11/26 [i] 09:55 Jamie vaří doma 12/26 [i] 10:30 Muž divočiny 6/19 [i] 11:30 Vítejte na svatební hostině 3/26 [i] 12:00 Vítejte na svatební hostině 4/26 [i] 12:30 Designéři 25/28 [i] 13:00 Designéři 26/28 [i] 13:30 S Rudy Maxou po Tichomoří 11/13 [i] 14:05 S Rudy Maxou po Tichomoří 12/13 [i] 14:40 Kamenné monumenty 20/23 [i] 15:15 Kamenné monumenty 21/23 [i] 15:50 Jamie vaří doma 11/26 [i] 16:25 Jamie vaří doma 12/26 [i] 17:00 Vítejte na svatební hostině 3/26 [i] 17:30 Vítejte na svatební hostině 4/26 [i] 18:00 Aline a sajgy [i] 19:10 Muž divočiny 6/19 [i] 20:10 Doktorologie 1/13 [i] 20:45 Doktorologie 2/13 [i] 21:20 Lidské tělo v šoku [i] 22:30 Závěrečná bitva [i] 23:40 Řím: zapomenuté město v Číně [i] 00:50 Dětská nemocnice Yorkhill 7/14 [i] 01:25 Dětská nemocnice Yorkhill 8/14 [i] 02:00 Proč je to tak? 19/29 [i] 02:55 Závěrečná bitva [i] 03:55 Sebevražda [i] 04:35 Design a designéři 3/13 [i] 04:55 Dětská nemocnice Yorkhill 7/14 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Superman se vrací [i] 08:30 Film o filmu: O rodičích a dětech I. [i] 08:50 V tom domě straší! [i] 10:20 Tajnosti [i] 11:55 Justin Timberlake FutureSex/LoveShow [i] 14:10 Agent v sukni 2 [i] 15:45 Fantastická čtyřka [i] 17:30 Superman se vrací [i] 20:00 Na stojáka 14 [i] 20:30 Mé srdce pohřběte u Wounded Knee [i] 22:40 Dějiny násilí [i] 00:15 Scary Movie 4 [i] 01:40 Tygrova brigáda [i] 03:45 Krycí jméno: Donnie Brasco [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Lovespring International : Rocková hvězda bez domova 10 [i] 10:20 Lovespring International : Sperminator 11 [i] 10:45 Auta [i] 12:40 Duo [i] 14:30 Christina Aquilera: Back to basics [i] 15:35 Let's Dance [i] 17:15 To je Elvis [i] 18:55 Stormbreaker [i] 20:30 Scény z partnerského života [i] 22:00 Šifra mistra Leonarda [i] 00:25 Hranice možností [i] 02:20 Scény z partnerského života [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Majster sveta z Göteborgu Jozef Stümpel dnes oslavuje 45. narodeniny
Na snímke útočník Jozef Stümpel.

Tenis: Lacko prehral v osemfinále turnaja v Newporte s Ebdenom
Slovenský tenista Lukáš Lacko.

MS: Slovenky sú vo voľnom programe tímov na 19. mieste
Slovenské akvabely Zuzana Bodíková, Petra Ďurišová, Romana Horská, Kristína Kvasňovská, Laura Lisá, Diana Miškechová, Natália Pivarčiová, Rebecca Schererová ...

LM: Tím APOEL Nikózia zvíťazil nad F91 Dudelange
Ilustračná fotografia.

Aktuálne správy

Pripravte sa na horúčavy, vo štvrtok bude do 35 stupňov
Na území Slovenska bude slnečno a teploty dosiahnu 30 až 35 stupňov Celzia.

Univerzitu Istropolitana v Bratislave otvorili pred 550 rokmi
V Bratislave pred 550 rokmi slávnostne otvorili prvú univerzitu na území Slovenska, Univerzitu Istropolitana.

Rusnák skóroval pri víťazstve Realu Salt Lake
Na snímke vpravo strelec gólu Martin Chrien a vľavo Albert Rusnák, archívna foto.

Teplota na Slovensku môže miestami dosiahnuť 36 stupňov
Viaceré okresy Slovenska dnes potrápia horúčavy. Teplota vzduchu môže na západe a juhu krajiny dosiahnuť až 36 stupňov Celzia. Slovenský hydrometeorologický ...

Požiar rekreačnej chaty v Terchovej: Zomrela matka a jej dve dcéry
Život 41-ročnej ženy a jej dvoch dcér (5, 18) si vyžiadal požiar rekreačnej chaty v Terchovej. Chata začala horieť v stredu (19. 7.) pred polnocou v terchovskej časti ...

Zamestnanci majú počas horúčav nárok na úpravu pracovného režimu
Ilustračná snímka.

Gitarista Carlos Santana oslavuje 70. narodeniny
Carlos Santana, archívna snímka.

O revolučnom pohybe zanechal J.M.Hurban podrobné svedectvo
Portrét J.M.Hurbana


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.