Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Január 2018
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:30 Macocha 87-88/120 [i] 10:15 Guľový blesk [i] 11:50 Nerovný zápas [i] 14:10 Odložený prípad III. 1/23 [i] 15:05 Krok za krokom V. 21-22/24 [i] 16:00 Kobra 11 II. 12/22 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VI. 4/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Áno, miláčik! [i] 20:45 Inga Lindströmová: Farma pri Mälarskom jazere [i] 22:35 Porotkyňa [i] 00:50 Médium I. 7-8/16 [i] 02:30 8 jednoduchých pravidiel II. 6-7/24 [i] 03:10 Everwood III. 12/22 [i] 04:05 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Pohotovosť XII. 6/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:45 Tiene hriechu 128 [i] 08:35 Taká normálna rodinka 2/8 [i] 09:35 Krokodílie kroniky II. 9/13 [i] 10:00 Lovci hadov II. 9/13 [i] 10:25 Nikto nie je dokonalý [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 Ochranca 59/65 [i] 14:15 Hviezdna loď Galactica III. 9/20 [i] 15:00 Ranč Pri zelenej sedme 16/28 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 167/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 168/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Dr.House IV. 2/19 [i] 20:55 Čierna alebo biela [i] 21:50 Poker [i] 22:20 Klinika Grace 12/36 [i] 23:05 Lovkyne 24/29 [i] 23:50 Eskalátor [i] 00:15 Ochranca 59/65 [i] 01:00 Sila lásky II. 167/357 [i] 01:50 Sila lásky II. 168/357 [i] 02:45 Slovensko DNES [i] 02:55 Správy STV [i] 03:20 Góly body sekundy [i] 03:30 Udalosti ČT [i] 03:55 Elena Diakonova Gala 2/2 [i] 04:55 Hopla! [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Správy STV [i] 06:35 Slovensko DNES [i] 06:45 Správy - Hírek [i] 06:50 Udalosti ČT [i] 07:15 Národnostný magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Svätohor [i] 10:35 Štyri hlasy [i] 11:05 Malá Tŕňa alebo kde sa rodí Vinum Regum rex vinorum [i] 11:25 Regionálny denník [i] 11:55 AIRBAG [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Zabi svojho mamuta [i] 12:45 Zdravíčko, pán doktor ! - Tichý nepriateľ v našom tele [i] 13:10 Miniatúry zo Slovenska [i] 13:45 Família [i] 14:15 Lusk(a nie?) [i] 15:15 Maďarský magazín [i] 15:40 Regionálny denník [i] 16:10 Správy - Hírek [i] 16:20 MS v hokeji [i] 18:00 MS v kocke [i] 18:35 Slovensko DNES [i] 18:50 MS v hokeji [i] 19:40 Keno 10 [i] 21:20 MS v hokeji [i] 23:00 5 a pol [i] 00:05 Smer Peking [i] 00:30 Olympijský magazín [i] 01:00 MS v hokeji [i] 03:40 Udalosti ČT [i] 04:00 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Skutočné príbehy [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 50 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Derrick II. 65 [i] 10:50 Matlock VI. 20 [i] 11:50 Komisárka 38 [i] 12:50 Život na zámku 38 [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:40 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 Kriminálka San Francisco 4 [i] 17:00 Varí vám to [i] 17:40 Panelák 55 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 56 [i] 20:45 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 11 [i] 21:45 Črepiny - špeciál [i] 22:25 Banán radí [i] 22:30 Mafstory [i] 00:30 Črepiny [i] 01:20 KRIMI NOVINY 01:45 Sexi Výhra [i] 02:45 Mafstory [i] 03:25 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 11 [i] 04:10 Záchranný tím SAR [i] 04:55 Črepiny PLUS [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Tankisté [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Pán na inzerát [i] 10:10 Kdo je... bratři Holí [i] 10:35 Vysílá studio A po třiceti letech... 6/12 [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Čas pro rodinu [i] 14:05 McLeodovy dcery III 12/30 [i] 14:50 Kung-fu: Legenda pokračuje IV 6/22 [i] 15:35 Simpsonovi XII 10/21 [i] 16:00 Banánový dort [i] 16:15 Hrůzostrašný dějepis 19/26 [i] 16:45 Kouzelná školka [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Pod pokličkou [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Kněhyně [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Robin Hood 18/26 [i] 20:50 Pošta pro tebe [i] 21:45 Na stopě [i] 22:10 Podle práva 19/42 [i] 22:35 Café X [i] 23:05 Musilok [i] 23:35 Losování Sportky a Šance 23:40 Pětka v Pomeranči [i] 00:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:40 Sabotáž [i] 01:05 Simpsonovi XII 10/21 [i] 01:30 Móda - Extravagance - Manýry [i] 01:50 Co týden vzal [i] 02:20 McLeodovy dcery III 12/30 [i] 03:05 Regiony ČT24 03:30 V zajetí železné opony 16/41 [i] 03:45 Kultura v regionech [i] 04:10 Blues ze Staré Pekárny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Botticelli: Primavera 7/17 [i] 05:50 V zajetí železné opony 16/41 [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech [i] 07:25 Události v regionech 07:35 Události v regionech 07:50 Panorama [i] 08:30 Babylon [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Šafrán karpatský [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Reportéři ČT [i] 13:25 Věříš si? [i] 13:50 Záhady Toma Wizarda [i] 14:05 Věda je zábava III 10/26 [i] 14:30 Pomáhejme si [i] 14:50 Dunkerque: záchrana expedičního sboru 1/3 [i] 16:00 Prizma [i] 16:20 Planeta Věda [i] 16:45 Videoatlas naší přírody [i] 16:55 JÁDRO [i] 17:00 Potomci slavných [i] 17:30 PORT [i] 18:00 Nemám práci [i] 18:20 Příběhy domů [i] 18:40 Zprávy v českém znakovém jazyce 18:50 MS v hokeji 2008 Kanada [i] 21:30 MS v hokeji 2008 Kanada [i] 00:00 Q [i] 00:30 Porcelánová panenka [i] 01:45 Nemám práci [i] 02:05 Rodinné křižovatky [i] 02:35 Poslední vojáci [i] 03:05 Crescendo [i] 03:50 Až na dno zrady - Emanuel Moravec [i] 04:50 Chvilka hudby [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Juanin zázrak 26 [i] 09:30 Perfektní manžel [i] 11:20 Ulice 178, 179 [i] 12:50 To je vražda, napsala XI 5 [i] 13:50 Dva a půl chlapa II 19 [i] 14:15 Veronica Mars II 17 [i] 15:10 Smallville VI 5 [i] 16:05 Odložené případy IV 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V 14 [i] 18:30 Ulice 887, 888 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Beze stopy VI 1 [i] 21:00 Odložené případy V 1 [i] 21:50 Na vlastní oči [i] 22:40 4400 II 1 [i] 23:35 Poldové z Rosenheimu II 4 [i] 00:20 Novashopping 00:55 Pramen věčného mládí [i] 02:25 112 [i] 02:55 Hogo fogo [i] 04:25 Ženatý se závazky 202, 203 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:15 Nová dobrodružství Scooby Doo II 6 [i] 07:05 Co nového, Scooby Doo? II 13 [i] 07:35 Sabrina - mladá čarodějnice IV 18 [i] 08:00 Sabrina - mladá čarodějnice IV 19 [i] 08:30 Datel Woody [i] 08:45 St. Tropez V 77 [i] 09:50 Poldové z přístavu IV 9 [i] 10:50 Sedmé nebe III 22 [i] 11:45 Diagnóza vražda IV 2 [i] 12:45 Odpadlík II 6 [i] 13:40 Closer II 8 [i] 14:40 Chirurgové 18 [i] 15:40 Closer II 9 [i] 16:40 Drzá Jordan I 21 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 Milionář [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé I 3 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ošklivka Katka 20 [i] 21:15 TOP STAR magazín [i] 22:25 Agentura Jasno I 1 [i] 00:10 Nemocnice Chicago Hope IV 17 [i] 01:05 Sexy šance 01:45 Volejte Věštce 02:50 Diagnóza vražda IV 2 [i] 03:35 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Fotbal [i] 09:30 Fotbal [i] 09:45 Snooker [i] 12:00 Tenis [i] 16:00 Fotbal [i] 17:45 Fotbal [i] 18:00 Tenis [i] 19:00 Fotbal [i] 20:45 Wedneasday Selection [i] 20:55 Jezdectví [i] 22:00 Golf [i] 23:00 Golf [i] 23:45 Olympiáda [i] 00:15 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Baron a ostrý Bill [i] 08:00 Nesplněné sliby [i] 10:00 McLeodovy dcery VII 23 [i] 11:00 Vysněný svět [i] 13:00 Soudkyně Amy V 2 [i] 14:00 McLeodovy dcery VII 23 [i] 15:00 Nesplněné sliby [i] 17:00 Soudkyně Amy V 2 [i] 18:00 Rodinné záležitosti [i] 20:00 Médium III 15 [i] 21:00 Drzá Jordan V 15 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 15 [i] 23:00 Médium III 15 [i] 00:00 Drzá Jordan V 15 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 15 [i] 02:00 Rodinné záležitosti [i] 04:00 Baron a ostrý Bill [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Dětská nemocnice Yorkhill 4/14 [i] 06:00 Kamenné monumenty 18/23 [i] 06:35 Kamenné monumenty 19/23 [i] 07:10 Medvědí sirotci z tajgy [i] 08:20 Designéři 23/28 [i] 08:50 Designéři 24/28 [i] 09:20 Jamie vaří doma 9/26 [i] 09:55 Jamie vaří doma 10/26 [i] 10:30 Muž divočiny 5/19 [i] 11:30 Vítejte na svatební hostině 1/26 [i] 12:00 Vítejte na svatební hostině 2/26 [i] 12:30 Designéři 23/28 [i] 13:00 Designéři 24/28 [i] 13:30 S Rudy Maxou po Tichomoří 9/13 [i] 14:05 S Rudy Maxou po Tichomoří 10/13 [i] 14:40 Kamenné monumenty 18/23 [i] 15:15 Kamenné monumenty 19/23 [i] 15:50 Jamie vaří doma 9/26 [i] 16:25 Jamie vaří doma 10/26 [i] 17:00 Vítejte na svatební hostině 1/26 [i] 17:30 Vítejte na svatební hostině 2/26 [i] 18:00 Vražedná hra [i] 19:15 Muž divočiny 5/19 [i] 20:20 Fyziologie duše 3/3 [i] 21:25 Ze života testovacích figurín [i] 22:35 Sovětsko-finská zimní válka [i] 23:50 Tajemství andělů, démonů a svobodných zednářů 2/2 [i] 00:55 Dětská nemocnice Yorkhill 5/14 [i] 01:25 Dětská nemocnice Yorkhill 6/14 [i] 01:55 Proč je to tak? 18/29 [i] 02:55 Sovětsko-finská zimní válka [i] 04:00 Tajemství andělů, démonů a svobodných zednářů 2/2 [i] 04:55 Dětská nemocnice Yorkhill 5/14 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Zoom: Akademie pro superhrdiny [i] 07:25 Naprosto osvětleno [i] 09:10 Před kamerou 19 [i] 09:40 Snít v oblacích [i] 11:10 X-Men [i] 12:55 Cinema, Cinema, Cinema 19 [i] 13:20 Srdce v roztoužení [i] 14:50 Gospel [i] 16:30 Zathura: Vesmírné dobrodružství [i] 18:10 Film o filmu: Roming [i] 18:25 Lekce řízení [i] 20:00 Občan Havel [i] 22:05 Drsný časy [i] 00:00 Operace: Zlomený šíp [i] 01:45 Film o filmu: Roming [i] 02:00 Občan Havel [i] 04:05 Drsný časy [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Paličatý všeuměl [i] 11:50 Alchymie lásky [i] 13:15 Co způsobil Winn-Dixie [i] 15:00 Auta [i] 16:55 Christina Aquilera: Back to basics [i] 17:55 Duo [i] 19:45 Tvoje, moje a naše [i] 21:15 Lovespring International : Rocková hvězda bez domova 10 [i] 21:35 Lovespring International : Sperminator 11 [i] 22:00 Řekni, že mě miluješ 1 [i] 22:55 Stopy [i] 00:20 Jeskyně [i] 01:55 Řekni, že mě miluješ 1 [i] 02:50 Tvoje, moje a naše [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Škriniarov Inter iba remizoval s AS Rím, Neapol zdolal Atalantu
Hráč Interu Miláno Martin Škriniar (tretí sprava) odchádza so spoluhráčmi z trávnika.

AUSTRALIAN OPEN: Berdych sa suverénne prebojoval do štvrťfinále
Český tenista Tomáš Berdych.

AUSTRALIAN OPEN: Kerberová s Keysovou postúpili do štvrťfinále dvojhry
Angelique Kerberová.

Barcelona rozdrvila Betis Sevilla, postarali sa o to Messi so Suarezom
Hráč Barcelony Lionel Messi (vľavo) oslavuje so spoluhráčom Luisom Suarezom.

Aktuálne správy

Sneh sa nám votrie aj do pracovného týždňa
V pondelok nás čaká polooblačno až oblačno. Teploty sa budú pohybovať okolo -4 až 1 stupeň Celzia.

Preukaz odbornej spôsobilosti by mohli absolventi získať ľahšie, SaS žiada výnimku zo zákona
Udeliť výnimku z povinnosti absolvovať odbornú prípravu a vykonať skúšku odbornej spôsobilosti v prípade záujmu o obnovenie platnosti preukazu odbornej spôsobilosti navrhujú poslanci Národnej ...

Ochrana prírody v Slovenskom raji sa po zonácii zásadne zmenila
Slovenský raj, ilustračná snímka.

Vojenská polícia chystá celoslovenskú akciu, skontrolujú dodržiavanie pravidiel cestnej premávky
Vojenská polícia bude v dňoch 22. - 31. januára 2018 vykonávať v súčinnosti s políciou SR v čase od 06:00 do 11:00 celoslovenskú dopravno-bezpečnostnú ...

Z trojkára sa na gymnáziu génius nestane, myslí si premiér Fico a Lubyovej vyjadril podporu
Predseda vlády SR Robert Fico (Smer-SD) sa spolieha na profesionalitu ministerky školstva Martiny Lubyovej (nom. SNS) a jej tímu. Vyhlásil to v sobotňajšej diskusnej relácii RTVS Sobotné dialógy s ...

Na horách prevláda tretí lavínový stupeň, hrozia spontánne zosuvy
Ilustračné foto. Foto: TASR/APLiptovský Hrádok 22. januára (TASR) - Vplyvom sneženia sprevádzaného silným vetrom a nízkymi teplotami, ktoré bránia stabilizácii snehu, trvá vo vysokohorskom teréne všetkých pohorí zvýšené ...

Predsedníčka Ústavného súdu SR Ivetta Macejková jubiluje
Ivetta Macejková, archívna snímka.

Na filipínskej sopke Mayon hrozí nebezpečná erupcia
Sopka Mayon, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.