TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:30 Macocha 87-88/120 [i] 10:15 Guľový blesk [i] 11:50 Nerovný zápas [i] 14:10 Odložený prípad III. 1/23 [i] 15:05 Krok za krokom V. 21-22/24 [i] 16:00 Kobra 11 II. 12/22 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VI. 4/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Áno, miláčik! [i] 20:45 Inga Lindströmová: Farma pri Mälarskom jazere [i] 22:35 Porotkyňa [i] 00:50 Médium I. 7-8/16 [i] 02:30 8 jednoduchých pravidiel II. 6-7/24 [i] 03:10 Everwood III. 12/22 [i] 04:05 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Pohotovosť XII. 6/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:45 Tiene hriechu 128 [i] 08:35 Taká normálna rodinka 2/8 [i] 09:35 Krokodílie kroniky II. 9/13 [i] 10:00 Lovci hadov II. 9/13 [i] 10:25 Nikto nie je dokonalý [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 Ochranca 59/65 [i] 14:15 Hviezdna loď Galactica III. 9/20 [i] 15:00 Ranč Pri zelenej sedme 16/28 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 167/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 168/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Dr.House IV. 2/19 [i] 20:55 Čierna alebo biela [i] 21:50 Poker [i] 22:20 Klinika Grace 12/36 [i] 23:05 Lovkyne 24/29 [i] 23:50 Eskalátor [i] 00:15 Ochranca 59/65 [i] 01:00 Sila lásky II. 167/357 [i] 01:50 Sila lásky II. 168/357 [i] 02:45 Slovensko DNES [i] 02:55 Správy STV [i] 03:20 Góly body sekundy [i] 03:30 Udalosti ČT [i] 03:55 Elena Diakonova Gala 2/2 [i] 04:55 Hopla! [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Správy STV [i] 06:35 Slovensko DNES [i] 06:45 Správy - Hírek [i] 06:50 Udalosti ČT [i] 07:15 Národnostný magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Svätohor [i] 10:35 Štyri hlasy [i] 11:05 Malá Tŕňa alebo kde sa rodí Vinum Regum rex vinorum [i] 11:25 Regionálny denník [i] 11:55 AIRBAG [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Zabi svojho mamuta [i] 12:45 Zdravíčko, pán doktor ! - Tichý nepriateľ v našom tele [i] 13:10 Miniatúry zo Slovenska [i] 13:45 Família [i] 14:15 Lusk(a nie?) [i] 15:15 Maďarský magazín [i] 15:40 Regionálny denník [i] 16:10 Správy - Hírek [i] 16:20 MS v hokeji [i] 18:00 MS v kocke [i] 18:35 Slovensko DNES [i] 18:50 MS v hokeji [i] 19:40 Keno 10 [i] 21:20 MS v hokeji [i] 23:00 5 a pol [i] 00:05 Smer Peking [i] 00:30 Olympijský magazín [i] 01:00 MS v hokeji [i] 03:40 Udalosti ČT [i] 04:00 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Skutočné príbehy [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 50 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Derrick II. 65 [i] 10:50 Matlock VI. 20 [i] 11:50 Komisárka 38 [i] 12:50 Život na zámku 38 [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:40 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 Kriminálka San Francisco 4 [i] 17:00 Varí vám to [i] 17:40 Panelák 55 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 56 [i] 20:45 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 11 [i] 21:45 Črepiny - špeciál [i] 22:25 Banán radí [i] 22:30 Mafstory [i] 00:30 Črepiny [i] 01:20 KRIMI NOVINY 01:45 Sexi Výhra [i] 02:45 Mafstory [i] 03:25 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 11 [i] 04:10 Záchranný tím SAR [i] 04:55 Črepiny PLUS [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Tankisté [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Pán na inzerát [i] 10:10 Kdo je... bratři Holí [i] 10:35 Vysílá studio A po třiceti letech... 6/12 [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Čas pro rodinu [i] 14:05 McLeodovy dcery III 12/30 [i] 14:50 Kung-fu: Legenda pokračuje IV 6/22 [i] 15:35 Simpsonovi XII 10/21 [i] 16:00 Banánový dort [i] 16:15 Hrůzostrašný dějepis 19/26 [i] 16:45 Kouzelná školka [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Pod pokličkou [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Kněhyně [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Robin Hood 18/26 [i] 20:50 Pošta pro tebe [i] 21:45 Na stopě [i] 22:10 Podle práva 19/42 [i] 22:35 Café X [i] 23:05 Musilok [i] 23:35 Losování Sportky a Šance 23:40 Pětka v Pomeranči [i] 00:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:40 Sabotáž [i] 01:05 Simpsonovi XII 10/21 [i] 01:30 Móda - Extravagance - Manýry [i] 01:50 Co týden vzal [i] 02:20 McLeodovy dcery III 12/30 [i] 03:05 Regiony ČT24 03:30 V zajetí železné opony 16/41 [i] 03:45 Kultura v regionech [i] 04:10 Blues ze Staré Pekárny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Botticelli: Primavera 7/17 [i] 05:50 V zajetí železné opony 16/41 [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech [i] 07:25 Události v regionech 07:35 Události v regionech 07:50 Panorama [i] 08:30 Babylon [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Šafrán karpatský [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Reportéři ČT [i] 13:25 Věříš si? [i] 13:50 Záhady Toma Wizarda [i] 14:05 Věda je zábava III 10/26 [i] 14:30 Pomáhejme si [i] 14:50 Dunkerque: záchrana expedičního sboru 1/3 [i] 16:00 Prizma [i] 16:20 Planeta Věda [i] 16:45 Videoatlas naší přírody [i] 16:55 JÁDRO [i] 17:00 Potomci slavných [i] 17:30 PORT [i] 18:00 Nemám práci [i] 18:20 Příběhy domů [i] 18:40 Zprávy v českém znakovém jazyce 18:50 MS v hokeji 2008 Kanada [i] 21:30 MS v hokeji 2008 Kanada [i] 00:00 Q [i] 00:30 Porcelánová panenka [i] 01:45 Nemám práci [i] 02:05 Rodinné křižovatky [i] 02:35 Poslední vojáci [i] 03:05 Crescendo [i] 03:50 Až na dno zrady - Emanuel Moravec [i] 04:50 Chvilka hudby [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Juanin zázrak 26 [i] 09:30 Perfektní manžel [i] 11:20 Ulice 178, 179 [i] 12:50 To je vražda, napsala XI 5 [i] 13:50 Dva a půl chlapa II 19 [i] 14:15 Veronica Mars II 17 [i] 15:10 Smallville VI 5 [i] 16:05 Odložené případy IV 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V 14 [i] 18:30 Ulice 887, 888 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Beze stopy VI 1 [i] 21:00 Odložené případy V 1 [i] 21:50 Na vlastní oči [i] 22:40 4400 II 1 [i] 23:35 Poldové z Rosenheimu II 4 [i] 00:20 Novashopping 00:55 Pramen věčného mládí [i] 02:25 112 [i] 02:55 Hogo fogo [i] 04:25 Ženatý se závazky 202, 203 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:15 Nová dobrodružství Scooby Doo II 6 [i] 07:05 Co nového, Scooby Doo? II 13 [i] 07:35 Sabrina - mladá čarodějnice IV 18 [i] 08:00 Sabrina - mladá čarodějnice IV 19 [i] 08:30 Datel Woody [i] 08:45 St. Tropez V 77 [i] 09:50 Poldové z přístavu IV 9 [i] 10:50 Sedmé nebe III 22 [i] 11:45 Diagnóza vražda IV 2 [i] 12:45 Odpadlík II 6 [i] 13:40 Closer II 8 [i] 14:40 Chirurgové 18 [i] 15:40 Closer II 9 [i] 16:40 Drzá Jordan I 21 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 Milionář [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé I 3 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ošklivka Katka 20 [i] 21:15 TOP STAR magazín [i] 22:25 Agentura Jasno I 1 [i] 00:10 Nemocnice Chicago Hope IV 17 [i] 01:05 Sexy šance 01:45 Volejte Věštce 02:50 Diagnóza vražda IV 2 [i] 03:35 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Fotbal [i] 09:30 Fotbal [i] 09:45 Snooker [i] 12:00 Tenis [i] 16:00 Fotbal [i] 17:45 Fotbal [i] 18:00 Tenis [i] 19:00 Fotbal [i] 20:45 Wedneasday Selection [i] 20:55 Jezdectví [i] 22:00 Golf [i] 23:00 Golf [i] 23:45 Olympiáda [i] 00:15 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Baron a ostrý Bill [i] 08:00 Nesplněné sliby [i] 10:00 McLeodovy dcery VII 23 [i] 11:00 Vysněný svět [i] 13:00 Soudkyně Amy V 2 [i] 14:00 McLeodovy dcery VII 23 [i] 15:00 Nesplněné sliby [i] 17:00 Soudkyně Amy V 2 [i] 18:00 Rodinné záležitosti [i] 20:00 Médium III 15 [i] 21:00 Drzá Jordan V 15 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 15 [i] 23:00 Médium III 15 [i] 00:00 Drzá Jordan V 15 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 15 [i] 02:00 Rodinné záležitosti [i] 04:00 Baron a ostrý Bill [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Dětská nemocnice Yorkhill 4/14 [i] 06:00 Kamenné monumenty 18/23 [i] 06:35 Kamenné monumenty 19/23 [i] 07:10 Medvědí sirotci z tajgy [i] 08:20 Designéři 23/28 [i] 08:50 Designéři 24/28 [i] 09:20 Jamie vaří doma 9/26 [i] 09:55 Jamie vaří doma 10/26 [i] 10:30 Muž divočiny 5/19 [i] 11:30 Vítejte na svatební hostině 1/26 [i] 12:00 Vítejte na svatební hostině 2/26 [i] 12:30 Designéři 23/28 [i] 13:00 Designéři 24/28 [i] 13:30 S Rudy Maxou po Tichomoří 9/13 [i] 14:05 S Rudy Maxou po Tichomoří 10/13 [i] 14:40 Kamenné monumenty 18/23 [i] 15:15 Kamenné monumenty 19/23 [i] 15:50 Jamie vaří doma 9/26 [i] 16:25 Jamie vaří doma 10/26 [i] 17:00 Vítejte na svatební hostině 1/26 [i] 17:30 Vítejte na svatební hostině 2/26 [i] 18:00 Vražedná hra [i] 19:15 Muž divočiny 5/19 [i] 20:20 Fyziologie duše 3/3 [i] 21:25 Ze života testovacích figurín [i] 22:35 Sovětsko-finská zimní válka [i] 23:50 Tajemství andělů, démonů a svobodných zednářů 2/2 [i] 00:55 Dětská nemocnice Yorkhill 5/14 [i] 01:25 Dětská nemocnice Yorkhill 6/14 [i] 01:55 Proč je to tak? 18/29 [i] 02:55 Sovětsko-finská zimní válka [i] 04:00 Tajemství andělů, démonů a svobodných zednářů 2/2 [i] 04:55 Dětská nemocnice Yorkhill 5/14 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Zoom: Akademie pro superhrdiny [i] 07:25 Naprosto osvětleno [i] 09:10 Před kamerou 19 [i] 09:40 Snít v oblacích [i] 11:10 X-Men [i] 12:55 Cinema, Cinema, Cinema 19 [i] 13:20 Srdce v roztoužení [i] 14:50 Gospel [i] 16:30 Zathura: Vesmírné dobrodružství [i] 18:10 Film o filmu: Roming [i] 18:25 Lekce řízení [i] 20:00 Občan Havel [i] 22:05 Drsný časy [i] 00:00 Operace: Zlomený šíp [i] 01:45 Film o filmu: Roming [i] 02:00 Občan Havel [i] 04:05 Drsný časy [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Paličatý všeuměl [i] 11:50 Alchymie lásky [i] 13:15 Co způsobil Winn-Dixie [i] 15:00 Auta [i] 16:55 Christina Aquilera: Back to basics [i] 17:55 Duo [i] 19:45 Tvoje, moje a naše [i] 21:15 Lovespring International : Rocková hvězda bez domova 10 [i] 21:35 Lovespring International : Sperminator 11 [i] 22:00 Řekni, že mě miluješ 1 [i] 22:55 Stopy [i] 00:20 Jeskyně [i] 01:55 Řekni, že mě miluješ 1 [i] 02:50 Tvoje, moje a naše [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Real Salt Lake v základe s Rusnákom zdolal Atlantu
Na snímke Albert Rusnák (Slovensko).

Ševela zaplatil za titul vlasmi: Mám si kúpiť parochňu?
Na snímke tréner ŠK Slovan Bratislava Martin Ševela.

Messi by bol rád, keby Valverde ďalej trénoval Barcelonu
Hráč Barcelony Lionel Messi.

Sabbatini po druhom kole Charles Schwab Challenge na 4. mieste
Rory Sabbatini, archívna snímka.

Aktuálne správy

Víkend nás privíta slnečným počasím
Na snímke kvety divých makov v Bratislave 24. mája 2019.

Dve hodiny môžu voliť aj pacienti priamo v Rooseveltovej nemocnici
Ilustračná snímka.

Volebné miestnosti sa otvorili, Slováci si volia europoslancov
Na Slovensku sa konajú v sobotu 25. mája 2019 v poradí štvrté voľby do Európskeho parlamentu. Na snímke príprava volebnej miestnosti na sobotňajšie voľby do Európskeho parlamentu na Základnej škole na Škultétyho ulici 24. mája ...

V NOÚ môžu voliť zástupcov do europarlamentu pacienti aj pracovníci
Ilustračná snímka.

Online: Voľby do Európskeho parlamentu (eurovoľby) 2019 na Slovensku
Po marcových prezidentských voľbách sa v sobotu 25. mája na Slovensku opäť otvorili volebné miestnosti. Vo voľbách do Európskeho parlamentu (eurovoľbách) 2019 sa ...

V Trenčianskom kraji môžu voliči voliť v 644 volebných okrskoch
Na snímke volič vhadzuje hlasovací lístok do volebnej schránky počas volieb do Európskeho parlamentu 25. mája 2019

Česká herečka Eliška Balzerová má narodeniny
Na archívnej snímke herečka Eliška Balzerová.

Česi vo veľkom jedia prípravky pre kone, čakajú zázraky
Ilustračná snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.