Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Január 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:30 Macocha 85-86/120 [i] 10:15 Malá veľká láska 1/2 [i] 11:55 Malá veľká láska 2/2 [i] 13:15 Komisár Rex VI. 1/15 [i] 14:15 Odložený prípad II. 23/23 [i] 15:10 Krok za krokom V. 19-20/24 [i] 16:00 Kobra 11 II. 11/22 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VI. 2/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Normálna rodinka [i] 20:45 Ordinácia v ružovej záhrade II. (20.) [i] 21:50 Na streche [i] 22:45 SEDEM s r.o. [i] 23:40 Traffic: Nadvláda gangov [i] 02:20 Uzavretý prípad 3/13 [i] 03:10 8 jednoduchých pravidiel II. 5/24 [i] 03:31 Everwood III. 11/22 [i] 04:25 Pohotovosť XII. 5/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:45 Rubi 91/115 [i] 08:30 Taká normálna rodinka 1/8 [i] 09:20 Krokodílie kroniky II. 8/13 [i] 09:50 Lovci hadov II. 8/13 [i] 10:20 Danielle Steelová: Premeny [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 Ochranca 58/65 [i] 14:15 Hviezdna loď Galactica III. 8/20 [i] 15:00 Ranč Pri zelenej sedme 15/28 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 165/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 166/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Drišľakoviny [i] 21:00 Uragán [i] 21:35 Reportéri [i] 22:05 Záhady praveku 1/6 [i] 22:55 Kefalénia [i] 01:15 Ochranca 58/65 [i] 02:00 Sila lásky II. 165/357 [i] 02:50 Sila lásky II. 166/357 [i] 03:40 Správy STV [i] 04:05 Krokodílie kroniky II. 9/13 [i] 04:30 Lovci hadov II. 9/13 [i] 04:50 Dr.Quiz [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Správy STV [i] 06:35 Slovensko DNES [i] 06:45 Správy - Hírek [i] 06:50 Udalosti ČT [i] 07:15 Športmotor [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Qyx a Qyxová [i] 10:15 Čo nezmazal ani čas [i] 11:05 Regionálny denník [i] 11:45 AIRBAG [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:20 Separé [i] 12:45 Stopy dávnej minulosti [i] 13:15 Huncúti a veseličky [i] 13:30 Umenie 08 [i] 14:00 Soirée z Mlynskej doliny [i] 14:55 Test magazín [i] 15:10 Národnostný magazín [i] 15:40 Regionálny denník [i] 16:10 Správy - Hírek [i] 16:20 MS v hokeji [i] 18:00 MS v kocke [i] 18:35 Slovensko DNES [i] 18:50 MS v hokeji [i] 19:40 Keno 10 [i] 20:30 5 a pol [i] 21:25 MS v hokeji [i] 23:55 Smer Peking [i] 00:20 Olympijský magazín [i] 00:50 MS v hokeji [i] 03:25 Udalosti ČT [i] 03:50 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 ŠPORT 05:10 Skutočné príbehy [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 49 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Derrick II. 64 [i] 10:50 Matlock VI. 19 [i] 11:50 Komisárka 37 [i] 12:50 Život na zámku 37 [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:40 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 SHARK 11 [i] 17:00 Varí vám to [i] 17:40 Panelák 54 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 55 [i] 20:40 NOVINY PLUS 21:00 C. S. I. : Kriminálka Miami 19 [i] 21:55 De Facto [i] 22:40 Kriminálka San Francisco 4 [i] 23:35 Autopsie - Objasnené prípady vrážd [i] 00:45 KRIMI NOVINY 01:15 Sexi Výhra [i] 02:15 C. S. I. : Kriminálka Miami 19 [i] 03:00 Záchranný tím SAR [i] 03:45 Nové bývanie [i] 04:20 NOVINY 04:40 NOVINY PLUS 04:55 ŠPORT
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Příběhy moravských Židů [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 TVŠ: Znáte je dobře? [i] 09:15 Odhalené souvislosti [i] 09:30 Tři spory [i] 10:30 Moravská svatba [i] 10:55 To byl Franta Kocourek [i] 11:25 Hrady a zámky - bílá místa naší historie [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Čas pro rodinu [i] 14:05 McLeodovy dcery III 11/30 [i] 14:50 Kung-fu: Legenda pokračuje IV 5/22 [i] 15:35 Simpsonovi XII 9/21 [i] 16:00 Věda je zábava III 10/26 [i] 16:25 Pomáhejme si [i] 16:45 Kouzelná školka [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Chalupa je hra [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Šafrán karpatský [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Dunkerque: záchrana expedičního sboru 1/3 [i] 21:05 Všechnopárty [i] 21:50 Co týden vzal [i] 22:20 Pavlač Ester Kočičkové [i] 22:45 Blues ze Staré Pekárny [i] 23:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:35 Reportéři ČT [i] 00:15 Na cestě po Senegalu [i] 00:40 Taxík [i] 01:10 Dobrá rada nad zlato [i] 01:40 McLeodovy dcery III 11/30 [i] 02:25 Chcete mě? [i] 02:40 Ta naša kapela [i] 03:05 U nás v Evropě [i] 03:15 Regiony ČT24 03:40 Zajímavosti z regionů [i] 04:05 Zajímavosti z regionů Brno 04:30 Zajímavosti z regionů Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:25 Toulavá kamera [i] 05:50 Přírodní krásy Japonska: Řeka Šimanto [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech [i] 07:25 Události v regionech 07:35 Události v regionech 07:50 Panorama [i] 08:30 Kosmopolis [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Volavka bílá [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Hřiště 7 [i] 14:10 Křeček v noční košili 4/6 [i] 14:55 Bludiště [i] 15:25 Mýty a fakta historie: Šangri - la [i] 16:20 Botticelli: Primavera 7/17 [i] 17:10 Nepohodlní 10/13 [i] 17:30 Paměť stromů [i] 17:45 Dvaasedmdesát jmen české historie 3/72 [i] 18:00 Televizní klub neslyšících [i] 18:30 Babylon [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Adult English Zone 11/26 [i] 19:25 Buď fit s ČT [i] 19:35 Simpsonovi XII 9/21 [i] 20:00 Prosté krutosti [i] 21:20 MS v hokeji 2008 Kanada [i] 00:00 Kinobox [i] 00:30 Po stopách [i] 00:50 MS v hokeji 2008 Kanada [i] 03:30 Náš venkov [i] 03:50 Sváteční slovo ředitele křesťanského internetového rádia Bedřicha Jeteliny [i] 03:55 Znamení a rituály [i] 04:05 Světci a svědci [i] 04:20 Cesty víry [i] 04:40 Křesťanský magazín [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Juanin zázrak 25 [i] 09:30 Než jsme se našli [i] 11:45 Ulice 177 [i] 12:30 To je vražda, napsala XI 4 [i] 13:20 Lenssen & spol. [i] 13:50 Dva a půl chlapa II 18 [i] 14:15 Veronica Mars II 16 [i] 15:10 Smallville VI 4 [i] 16:05 Odložené případy IV 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V 13 [i] 18:30 Ulice 885, 886 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 33 [i] 21:25 Kriminálka Miami IV 12 [i] 22:20 112 [i] 22:55 Rudá voda [i] 00:40 Mrtvá zóna IV 4 [i] 01:30 Novashopping 02:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:50 Občanské judo [i] 03:20 Áčko [i] 04:20 Ženatý se závazky 200, 201 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:15 Nová dobrodružství Scooby Doo II 5 [i] 07:05 Co nového, Scooby Doo? II 12 [i] 07:35 Sabrina - mladá čarodějnice IV 16 [i] 08:00 Sabrina - mladá čarodějnice IV 17 [i] 08:30 Datel Woody [i] 08:45 St. Tropez V 76 [i] 09:50 Poldové z přístavu IV 8 [i] 10:50 Sedmé nebe III 21 [i] 11:45 Diagnóza vražda IV 1 [i] 12:45 Odpadlík II 5 [i] 13:40 Closer II 7 [i] 14:40 Chirurgové 17 [i] 15:40 Closer II 8 [i] 16:40 Drzá Jordan I 20 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 Milionář [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé I 2 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy II 71 [i] 21:15 12 opic [i] 23:55 Nemocnice Chicago Hope IV 16 [i] 00:50 Sexy šance 01:30 Volejte Věštce 02:35 Diagnóza vražda IV 1 [i] 03:20 Receptář prima nápadů [i] 04:15 Svět 2008 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 08:45 Fotbal [i] 10:45 Fotbal [i] 11:30 Snooker [i] 13:45 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Tenis [i] 19:00 Watts [i] 19:30 Fotbal [i] 19:45 Box [i] 21:00 Box [i] 23:00 Snooker [i] 00:30 Fotbal [i] 00:45 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Santa se žení [i] 08:00 Recept na vraždu [i] 10:00 McLeodovy dcery VII 22 [i] 11:00 Případ neoprávněného zabití [i] 13:00 Soudkyně Amy V 1 [i] 14:00 McLeodovy dcery VII 22 [i] 15:00 Recept na vraždu [i] 17:00 Soudkyně Amy V 1 [i] 18:00 Život v buši III 3 [i] 19:00 Život v buši III 4 [i] 20:00 Médium III 14 [i] 21:00 Drzá Jordan V 14 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 14 [i] 23:00 Médium III 14 [i] 00:00 Drzá Jordan V 14 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 14 [i] 02:00 Případ neoprávněného zabití [i] 04:00 Santa se žení [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Dětská nemocnice Yorkhill 2/14 [i] 06:00 Kamenné monumenty 16/23 [i] 06:35 Kamenné monumenty 17/23 [i] 07:10 Králové plazů [i] 08:15 Designéři 21/28 [i] 08:45 Designéři 22/28 [i] 09:15 Jamie vaří doma 7/26 [i] 09:50 Jamie vaří doma 8/26 [i] 10:25 Muž divočiny 4/19 [i] 11:30 Novomanželské krize 13/13 [i] 12:00 Design a designéři 2/13 [i] 12:25 Designéři 21/28 [i] 12:55 Designéři 22/28 [i] 13:25 S Rudy Maxou po Tichomoří 7/13 [i] 14:00 S Rudy Maxou po Tichomoří 8/13 [i] 14:35 Kamenné monumenty 16/23 [i] 15:10 Kamenné monumenty 17/23 [i] 15:45 Jamie vaří doma 7/26 [i] 16:20 Jamie vaří doma 8/26 [i] 16:55 Novomanželské krize 13/13 [i] 17:25 Design a designéři 2/13 [i] 17:50 Králové plazů [i] 18:55 Muž divočiny 4/19 [i] 20:00 Fyziologie duše 2/3 [i] 21:05 Design a designéři 10/13 [i] 21:25 Pošpiněné důkazy: Soudci před soudem [i] 22:35 Válka v severní Evropě 2/2 [i] 23:45 Tajemství andělů, démonů a svobodných zednářů 1/2 [i] 00:50 Dětská nemocnice Yorkhill 3/14 [i] 01:25 Dětská nemocnice Yorkhill 4/14 [i] 02:00 Proč je to tak? 17/29 [i] 02:55 Válka v severní Evropě 2/2 [i] 04:00 Tajemství andělů, démonů a svobodných zednářů 1/2 [i] 04:55 Dětská nemocnice Yorkhill 3/14 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Laura a její hvězdička [i] 07:20 Ztřeštěné léto [i] 08:50 Tajná přání [i] 10:35 Hluboko pod kůží [i] 12:00 Říkej mi strýčku [i] 13:30 Zoom: Akademie pro superhrdiny [i] 15:00 Naprosto osvětleno [i] 16:45 Snít v oblacích [i] 18:15 X-Men [i] 20:00 Vincentův svět III. : Psí odpoledne 14 [i] 20:30 Na stojáka 41 [i] 21:00 Casino Royale [i] 23:20 V moci ďábla [i] 01:15 Ničemové [i] 03:00 Vincentův svět III. : Psí odpoledne 14 [i] 03:30 Casino Royale [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Flirt v rytmu flamenca [i] 11:45 Tančím, abych žil [i] 13:40 Měsíc a hvězdy [i] 15:20 Paličatý všeuměl [i] 17:05 Alchymie lásky [i] 18:30 Co způsobil Winn-Dixie [i] 20:15 Honba za diamantem [i] 22:00 Honba za klenotem Nilu [i] 23:45 Lovespring International : Terapeut 8 [i] 00:05 Lovespring International : Soukromá detektivka 9 [i] 00:30 Jak řeknete, šéfe [i] 02:20 Honba za diamantem [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NBA: Milwaukee si poradilo s Dallasom a natiahlo víťaznú šnúru
Na snímke hráč Giannis Antetokounmpo z Milwaukee.

NHL: Floride sa darí, zdolala San Jose
Na snímke hráči Floridy Panthers.

Cristiano Ronaldo sa postaví pred súd, v kauze daňových únikov zrejme prizná svoju vinu
Portugalský futbalista Cristiano Ronaldo sa v utorok postaví pred súd v Španielsku, ktorý bude riešiť jeho údajné daňové úniky. Očakáva sa, že ...

AUSTRALIAN OPEN: Tsitsipas sa stal prvým semifinalistom dvojhry
Na snímke Stefanos Tsitsipas.

Aktuálne správy

V utorok tuhá zima neudrie, no treba rátať s hmlou
Ilustračná snímka.

Vallo: Tak rozsiahle dopravné obmedzenia nemuseli v Bratislave nastať
Na archívnej snímke Matúš Vallo.

Na cestách treba jazdiť opatrne, pozor si treba dávať najmä na hmlu
Na slovenských cestách treba naďalej jazdiť opatrne, vodiči by si mali dávať pozor najmä na hmlu. Upozorňuje na to Slovenská správa ciest (SSC) i Slovenský ...

PREHNAL TO: Vodič išiel v Michalovciach s autom rýchlosťou 105 km/h
Vodič (34) išiel s osobným motorovým vozidlom po Kapušianskej ulici v Michalovciach rýchlosťou 105 kilometrov za hodinu (km/h). Informuje o tom Polícia SR na sociálnej ...

Aj dnes si môžete schuti zalyžovať v takmer 90 slovenských strediskách
Ilustračná snímka.

UNB: Operačný stôl pre neurochirurgiu na Kramároch sme zaobstarali
Ilustračná snímka.

Ján Chryzostom kardinál Korec bol aj členom kardinálskeho kolégia
Na archívnej snímke z 21. januára 2009 Ján Chryzostom Korec.

Tradičná pokrývka hlavy, kalpak, sa stane štátnym symbolom v Kirgizsku
Ilustračná snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.