TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:55 Macocha 83-84/120 [i] 10:35 Pod bielymi plachtami: Jarné pocity [i] 12:25 Eva Blond: O rozsudku rozhoduje vrah [i] 14:15 Odložený prípad II. 22/23 [i] 15:10 Krok za krokom V. 17-18/24 [i] 16:00 Kobra 11 II. 10/22 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex VI. 1/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Susedia [i] 20:45 VILOmeniny [i] 22:10 Paľba [i] 22:40 112 [i] 23:20 Operácia Delta Force [i] 01:05 JAG - Vojenská generálna prokuratúra X. 7-8/22 [i] 02:40 8 jednoduchých pravidiel II. 3-4/24 [i] 03:20 Everwood III. 10/22 [i] 04:05 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Pohotovosť XII. 4/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:45 Rubi 90/115 [i] 08:30 Chalupári 11/11 [i] 09:25 Krokodílie kroniky II. 7/13 [i] 09:50 Lovci hadov II. 7/13 [i] 10:15 Dávajte si pozor! [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 Ochranca 57/65 [i] 14:15 Hviezdna loď Galactica III. 7/20 [i] 15:00 Ranč Pri zelenej sedme 14/28 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 163/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 164/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Danielle Steelová: Premeny [i] 21:50 Bratia a sestry 6/23 [i] 22:40 Klinika Grace 11/36 [i] 23:25 24 III.séria 10/24 [i] 00:10 Peniaze [i] 00:30 Ochranca 57/65 [i] 01:15 Sila lásky II. 163/357 [i] 02:05 Sila lásky II. 164/357 [i] 02:55 Slovensko DNES [i] 03:10 Správy STV [i] 03:35 Góly body sekundy [i] 03:40 Udalosti ČT [i] 04:05 Krokodílie kroniky II. 8/13 [i] 04:30 Lovci hadov II. 8/13 [i] 04:55 Dr.Quiz [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Správy STV [i] 05:55 Udalosti ČT [i] 06:20 Kvarteto [i] 06:45 Moja misia [i] 07:15 ISLAM V EUROPE [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Elá hop [i] 10:30 Regionálny denník [i] 11:30 Živá panoráma [i] 12:05 Poltón [i] 12:30 Orientácie [i] 12:55 Slovo [i] 13:00 Piesne moje,piesne [i] 13:30 Odpískané [i] 14:00 Magazín ligy majstrov [i] 14:35 Športmotor [i] 15:10 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 15:40 Regionálny denník [i] 16:10 Správy - Hírek [i] 16:20 MS v hokeji [i] 18:00 MS v kocke [i] 18:35 Slovensko DNES [i] 18:50 MS v hokeji [i] 19:40 Keno 10 [i] 20:30 5 a pol [i] 21:25 MS v hokeji [i] 00:05 Smer Peking [i] 00:30 Olympijský magazín [i] 01:00 MS v hokeji [i] 03:40 Udalosti ČT [i] 04:00 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Skutočné príbehy [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 48 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Derrick II. 63 [i] 10:50 Matlock VI. 18 [i] 11:50 Komisárka 36 [i] 12:50 Život na zámku 36 [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:40 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 Blízko smrti [i] 17:00 Varí vám to [i] 17:40 Panelák 53 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 54 [i] 20:40 NOVINY PLUS 21:00 Kosti 9 [i] 22:00 SHARK 11 [i] 23:00 Črepiny [i] 23:55 Kosti 9 [i] 00:55 KRIMI NOVINY 01:25 Sexi Výhra [i] 02:25 Črepiny [i] 03:10 Detektív Nash Bridges VI. [i] 03:55 Autosalón [i] 04:20 NOVINY 04:45 NOVINY PLUS
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí 08:30 Sezame, pojď si hrát 36/78 [i] 08:55 Zpívánky [i] 09:00 První políbení [i] 10:30 Mistři řidiči z Tahary [i] 10:55 Souboj vojevůdců 5/13 [i] 11:40 Neznalost neomlouvá aneb Cestou necestou [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Čas pro rodinu [i] 14:05 McLeodovy dcery III 10/30 [i] 14:50 Kung-fu: Legenda pokračuje IV 4/22 [i] 15:35 Simpsonovi XII 8/21 [i] 16:00 Věříš si? [i] 16:25 Záhady Toma Wizarda [i] 16:45 Kouzelná školka [i] 17:10 Stop – Rady řidičům [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Kluci v akci [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Volavka bílá [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Dobrá čtvrť II 17/22 [i] 21:00 Na cestě po Senegalu [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 V zajetí železné opony 16/41 [i] 22:25 Šifra [i] 00:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:35 Politické spektrum [i] 01:05 168 hodin [i] 01:35 Příběhy domů [i] 01:55 Simpsonovi XII 8/21 [i] 02:15 Sex ve městě I* 1/12 [i] 02:40 McLeodovy dcery III 10/30 [i] 03:25 Film o filmu: Sunshine [i] 03:40 Regiony ČT24 04:05 Týden v regionech Brno 04:30 Týden v regionech Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Rudolf Kundera - český malíř v Provence [i] 05:30 Auto Moto Styl [i] 05:55 Kalendárium [i] 06:10 Správy STV 06:30 Kultura.cz - Brno [i] 06:55 Kultura.cz [i] 07:20 Kde peníze pomáhají [i] 07:30 Čétéčko [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Klíč [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Křivatec český [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:30 Případ pro ombudsmana [i] 12:45 TVŠ Znáte je dobře? [i] 13:00 Odhalené souvislosti [i] 13:15 That´s me 6/6 [i] 13:25 Děti, které zachránily léto [i] 14:35 Přízraky předků v našich genech [i] 15:30 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:00 Slavné olympijské osmičky [i] 16:30 STUDIO FOTBAL [i] 19:15 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:20 MS v hokeji 2008 Kanada [i] 21:30 Mrtví jako já 12/14 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Zpívání na farmě [i] 23:50 Fokus ČT24 [i] 00:15 Brno Open 2008 [i] 01:00 MS v hokeji 2008 Kanada [i] 03:40 Knižní svět [i] 04:05 Čtenářský deník... Ludvík Vaculík: Loučení k panně [i] 04:20 Po hladině: Muž a žena [i] 04:35 Československý filmový týdeník 675/2379 [i] 04:50 Chvilka hudby [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Juanin zázrak 24 [i] 09:30 Městečko Black River [i] 11:15 Ulice 176 [i] 12:00 To je vražda, napsala XI 3 [i] 12:55 Lenssen & spol. [i] 13:50 Dva a půl chlapa II 17 [i] 14:15 Veronica Mars II 15 [i] 15:10 Smallville VI 3 [i] 16:05 Odložené případy IV 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V 12 [i] 18:30 Ulice 883, 884 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kobra 11 XI 3 [i] 21:05 Víkend [i] 21:45 Dr. House III 22 [i] 22:40 Nebezpečné hry [i] 00:45 Poldové z Rosenheimu II 3 [i] 01:30 Novashopping 02:05 Áčko [i] 02:45 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Jak se staví sen [i] 06:00 Teleshopping 06:15 Nová dobrodružství Scooby Doo II 4 [i] 07:05 Co nového, Scooby Doo? II 11 [i] 07:35 Sabrina - mladá čarodějnice IV 14 [i] 08:00 Sabrina - mladá čarodějnice IV 15 [i] 08:30 Datel Woody [i] 08:45 St. Tropez V 75 [i] 09:50 Poldové z přístavu IV 7 [i] 10:50 Sedmé nebe III 20 [i] 11:45 Diagnóza vražda III 18 [i] 12:45 Odpadlík II 4 [i] 13:40 Closer II 6 [i] 14:40 Chirurgové 16 [i] 15:40 Closer II 7 [i] 16:40 Drzá Jordan I 19 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:05 Milionář [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé I 1 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ošklivka Katka 19 [i] 21:15 Zoufalé manželky III 10 [i] 22:15 Muži na stromech I 18 [i] 23:15 Specialisté na vraždy 9 [i] 00:15 Nemocnice Chicago Hope IV 15 [i] 01:10 Sexy šance 01:50 Volejte Věštce 02:55 Diagnóza vražda III 18 [i] 03:40 Nikdo není dokonalý [i] 04:35 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Motorismus [i] 10:30 Snooker [i] 12:00 Fotbal [i] 14:00 Snooker [i] 15:30 Snooker [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Fotbal [i] 19:00 Viking [i] 19:30 Snooker [i] 20:30 Snooker [i] 23:30 Fotbal [i] 00:15 Fotbal [i] 00:30 Bojové sporty [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Skandál v Čechách [i] 08:00 Dar z lásky: Příběh Daniela Huffmana [i] 10:00 McLeodovy dcery VII 21 [i] 11:00 Opuštěný kaňon [i] 13:00 Doktor Martin III 9 [i] 14:00 McLeodovy dcery VII 21 [i] 15:00 Dar z lásky: Příběh Daniela Huffmana [i] 17:00 Doktor Martin III 9 [i] 18:00 Tenkrát a dnes [i] 20:00 Médium III 13 [i] 21:00 Drzá Jordan V 13 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 13 [i] 23:00 Médium III 13 [i] 00:00 Drzá Jordan V 13 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 13 [i] 02:00 Tenkrát a dnes [i] 04:00 Skandál v Čechách [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Dobrodružné cestování Richarda Weise 28/42 [i] 05:30 Dobrodružné cestování Richarda Weise 29/42 [i] 06:00 Kamenné monumenty 14/23 [i] 06:35 Kamenné monumenty 15/23 [i] 07:10 Unikátní jedinci [i] 08:20 To je chic! 19/19 [i] 08:50 Design a designéři 1/13 [i] 09:10 Jamie vaří doma 5/26 [i] 09:45 Jamie vaří doma 6/26 [i] 10:20 Muž divočiny 3/19 [i] 11:25 Novomanželské krize 11/13 [i] 11:55 Novomanželské krize 12/13 [i] 12:25 To je chic! 19/19 [i] 12:55 Design a designéři 1/13 [i] 13:20 S Rudy Maxou po Tichomoří 5/13 [i] 13:55 S Rudy Maxou po Tichomoří 6/13 [i] 14:30 Kamenné monumenty 14/23 [i] 15:05 Kamenné monumenty 15/23 [i] 15:40 Jamie vaří doma 5/26 [i] 16:15 Jamie vaří doma 6/26 [i] 16:50 Novomanželské krize 11/13 [i] 17:20 Novomanželské krize 12/13 [i] 17:50 Unikátní jedinci [i] 19:00 Muž divočiny 3/19 [i] 20:05 Fyziologie duše 1/3 [i] 21:10 Rekonstrukce dopravní nehody 5/5 [i] 22:20 Válka v severní Evropě 1/2 [i] 23:30 Kdo zabil Dianu? [i] 00:40 Dětská nemocnice Yorkhill 1/14 [i] 01:15 Dětská nemocnice Yorkhill 2/14 [i] 01:50 Proč je to tak? 16/29 [i] 02:50 Válka v severní Evropě 1/2 [i] 03:55 Stále jsem ženou [i] 04:35 Design a designéři 2/13 [i] 04:55 Dětská nemocnice Yorkhill 1/14 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Klik - život na dálkové ovládání [i] 07:45 V tom domě straší! [i] 09:15 Co je šeptem... [i] 10:50 Dům u jezera [i] 12:30 Laura a její hvězdička [i] 13:50 Ztřeštěné léto [i] 15:20 Tajná přání [i] 17:05 Hluboko pod kůží [i] 18:30 Říkej mi strýčku [i] 20:00 Dveře dokořán [i] 21:55 V jako Vendeta [i] 00:05 Z úst do úst [i] 01:45 Dveře dokořán [i] 03:40 V jako Vendeta [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Bezva prachy [i] 11:30 Let's Dance [i] 13:10 Hranice možností [i] 15:05 Flirt v rytmu flamenca [i] 16:45 Tančím, abych žil [i] 18:40 Měsíc a hvězdy [i] 20:20 Destrukce systému [i] 22:00 Prodaná láska [i] 23:40 Hurikán Katrina: rekviem o čtyřech dějstvích 1 [i] 00:50 Scény z partnerského života [i] 02:20 Destrukce systému [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Libor Hudáček vysvetlil svoje slová po zápase s Britmi, neodmieta systém trénera Ramsayho
Útočník slovenskej hokejovej reprezentácie Libor Hudáček uviedol na správnu mieru svoje slová po sobotňajšom víťaznom zápase v košickej Steel aréne s Veľkou Britániou (7:1) v A-skupine na 83. ...

Ľad v Steel Aréne trpí na záťaž, Koch: Najmä večer je už mäkší
Na snímke ľadová plocha v Steel aréne 6. mája 2019.

Osaková na čele rebríčka WTA, Cibulková 35., Kužmová 46.
Na archívnej snímke Naomi Osaková.

Video: Schwartz sa blysol hetrikom a Binnington shutoutom, St. Louis je krok od finále NHL
Hokejisti St. Louis sa presvedčivým víťazstvom 5:0 na ľade San Jose výrazne priblížili k finále bojov o Stanleyho pohár. Stav finálovej série play-off Západnej konferencie je 3:2 na ...

Aktuálne správy

Dnes nás čaká upršaný deň, no teploty nízke nebudú
Počasie u nás ovplyvňuje tlaková níž. Dnes bude polooblačno až oblačno a prehánky alebo búrky. Teploty dosiahnu 17 až 22 stupňov C.

Pavol R. je obvinený z objednania vraždy Volzovej, čoskoro začína pojednávanie o jeho osude
Vo štvrtok sa začína v bratislavskom Ústave na výkon väzby a trestu odňatia slobody pojednávanie s exministrom hospodárstva a bývalým riaditeľom TV Markíza Pavlom R.. Ten čelí ...

Vlaky do Banskej Štiavnice nahradia tento týždeň autobusy
Ilustračná snímka.

Začína sa obdobie ústnych maturít, absolvuje ich okolo 43.000 žiakov
Ilustračná snímka.

Vodiči sa v pondelok ráno zdržia na viacerých bratislavských úsekoch
Ilustračná snímka.

Stredoškoláci si vyskúšajú na UK vysokoškolské lavice
Na snímke pohľad na Vajanského nábrežie s budovou Univerzity Komenského na Šafárikovom námestí v Bratislave.

Aktuálny a inšpiratívny Honoré de Balzac sa narodil pred 220 rokmi
Honoré de Balzac, daguerrotypie Louise-Augusta Bissona z roku 1842.

Veterán Woodstocku Joe Cocker by mal 75 rokov
Na archívnej snímke Joe Cocker.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.