Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 TELEVÍZNE NOVINY 06:00 Neporaziteľné sestry IV. 10/13 [i] 06:25 Malý zajac Bugs a priatelia I. 7/40 [i] 06:50 Káčer Dodgers I. 12/13 [i] 07:25 Alf IV. 22-23/24 [i] 08:20 Herkules V. 4/22 [i] 09:10 Alinin sen [i] 10:55 Čarodejnice VII. 8-9/22 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy 13:00 Na telo [i] 13:30 Lampáreň [i] 13:55 Bane kráľa Šalamúna [i] 15:45 Mr. Bean v izbe č. 426 [i] 16:20 Policajná akadémia [i] 18:10 Srdcové záležitosti [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 PROMINENTI [i] 20:00 LET´S DANCE 2 [i] 22:50 V tieni zločinu I. 1/22 [i] 23:45 LET´S DANCE 2 - Horúčka nedeľňajšej noci [i] 00:15 Mesto nádeje [i] 01:55 Klub samovrahov [i] 03:20 Čo s tou Annie Mary? [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Veľrybia misia 1/2 [i] 06:05 Veselá farma 30/40 [i] 06:10 Bol raz jeden život 16/26 [i] 06:40 Všetky psy idú do neba II. 24 [i] 07:00 Gumkáči 16/52 [i] 07:25 Stratený svet 21/26 [i] 07:55 Elá hop [i] 08:20 Si v obraze? [i] 08:50 Góóól [i] 09:20 SK8 [i] 10:05 Deti to vedia najlepšie [i] 11:00 Luxusné paláce 2/6 [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:05 Svet v obrazoch [i] 13:30 Eskalátor [i] 13:55 Providence III. 3/22 [i] 14:40 Stratené deti 2/2 [i] 16:20 Pošta pre teba [i] 17:25 Zmenáreň [i] 17:50 Extra [i] 18:20 AIRBAG [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 GEN.Sk [i] 18:50 Správne číslo [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Útok na kráľovnú [i] 21:45 Výboj [i] 23:20 Inšpektor Morse 5/33 [i] 01:10 O 5 minút 12 [i] 02:15 Sonar [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Udalosti ČT [i] 06:20 Halali [i] 06:50 Televíkend [i] 07:15 Planéta ľudí-Výpravy za domorodcami Novej Guineji 1/7 [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:20 Farmárska revue [i] 08:35 Kapura [i] 09:15 Benedikt XVI.- Pápež z Nemecka [i] 10:00 Cookie.sk [i] 10:20 Corgoň liga [i] 12:30 Anjeli strážni [i] 12:55 V stolnom meste Kyjeve [i] 14:00 Moja misia [i] 14:25 Slovo [i] 14:30 Orientácie [i] 14:55 Československý filmový týždenník [i] 15:10 Radosť zo života [i] 15:35 Drevený program [i] 18:50 MS v hokeji [i] 19:40 Keno 10 [i] 20:30 5 a pol [i] 21:25 MS v hokeji [i] 00:05 Odpískané [i] 00:30 Magazín ligy majstrov [i] 01:00 MS v hokeji [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 NOVINY 06:15 Spider-Man bez hraníc [i] 06:40 Preteky Nascar [i] 07:00 Malí rytieri [i] 07:35 Cyborg 009 [i] 08:00 Zabijácke inštinkty [i] 09:00 Blízko smrti [i] 11:00 Črepiny PLUS [i] 12:00 Tarzan 19 [i] 12:30 Autosalón [i] 13:00 Ohnivá púšť 3/3 [i] 15:00 Policajt v Hongkongu [i] 17:25 Mafstory [i] 18:15 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IV. 5 [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka New York III. 5 [i] 22:00 Nedeľné kinohity: Smrtiaca vášeň [i] 00:30 Policajt v Hongkongu [i] 02:35 Smrtiaca vášeň [i] 04:25 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas IV. 5 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Neznalost neomlouvá aneb Mějme na paměti památky [i] 05:15 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Zpívánky [i] 06:05 Rok má dvanáct měsíců 5/12 [i] 06:25 Mumínci 5/26 [i] 06:50 Včelka Mája [i] 07:15 Raníček s Dádou [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 08:50 Křeček v noční košili 4/6 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 10:55 Nenechte si ujít [i] 11:00 Hotel Herbich 5/13 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Kašpárkovy rolničky [i] 14:05 Kde peníze pomáhají [i] 14:20 Cesty víry [i] 14:40 Křesťanský magazín [i] 15:00 První políbení [i] 16:25 Sváteční slovo ředitele křesťanského internetového rádia Bedřicha Jeteliny [i] 16:30 Praha, město věží 16/16 [i] 16:50 Divnopis - Hamiltony 17/51 [i] 17:00 Čétéčko [i] 17:20 Psí život [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:05 Etiketa [i] 18:15 Taxík [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:20 Události v regionech [i] 19:35 Předpověď počasí [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Boží duha [i] 21:30 Hvězda mého srdce 3/8 [i] 21:50 168 hodin [i] 22:20 Zprávy 22:25 Branky, body, vteřiny 22:30 Losování Sportky a Šance 22:35 Dalziel a Pascoe X 1/5 [i] 00:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:20 Odpočívej v pokoji V 3/12 [i] 01:05 Svět umění: Batmánie [i] 01:50 Uvolněte se, prosím [i] 02:35 Burianův den žen s Olgou Šípkovou [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:45 MS motocyklů 2008 Čína [i] 07:00 MS motocyklů 2008 Čína [i] 08:15 Správy STV 08:35 Nenechte si ujít [i] 08:45 MS motocyklů 2008 Čína [i] 10:05 Hledání ztraceného času [i] 10:25 Po hladině: Muž a žena [i] 10:45 Toulky s Ladislavem Smoljakem [i] 11:00 Mýty a fakta historie: Šangri - la [i] 12:00 Komedianti [i] 13:10 Svět umění: Batmánie [i] 13:55 Nenechte si ujít [i] 14:00 Erasmus a spol. [i] 16:00 Znamení a rituály [i] 16:15 Světci a svědci [i] 16:30 Všichni domů [i] 18:25 Kultura.cz [i] 18:50 MS v hokeji 2008 Kanada [i] 21:30 MS v hokeji 2008 Kanada [i] 00:00 Studio fotbal [i] 00:35 Till Brönner: A Night In Berlin [i] 01:45 Trapasy [i] 02:50 Objevování planety Oceán 5/13 [i] 03:40 Kamera na cestách: Thajská královská řeka [i] 04:40 Praha, město věží 16/16 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:35 Novashopping 06:10 Ošklivé káčátko 32 [i] 06:35 Pan Magoo a animovaný svět 49 [i] 07:05 W.I.T.C.H. 16 [i] 07:30 Walt Disney a jeho kouzelný svět [i] 08:30 Sue Thomas: Agentka FBI 17 [i] 09:30 Hop - a je tu lidoop [i] 11:05 Chlapci a chlapi 10 [i] 12:10 Výměna manželek [i] 13:30 Proč kočka není pes [i] 15:25 Chceme žít s Vámi [i] 15:40 Dům naruby [i] 17:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:50 Občanské judo [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 X Factor [i] 22:00 Střepiny [i] 22:35 Mr. GS [i] 23:05 X Factor - Kdo s koho?! [i] 23:30 Hra o jablko [i] 01:00 Mrtvá zóna IV 3 [i] 01:45 Novashopping 02:15 Střepiny [i] 02:40 DO-RE-MI [i] 04:20 Ženatý se závazky 198, 199 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Štěně jménem Scooby Doo I 4 [i] 06:35 Taz-mania II 8 [i] 07:00 Co nového, Scooby Doo? II 10 [i] 07:20 Kolem světa za 80 snů [i] 07:45 Sylvester a Tweety [i] 08:00 Válka století II 2 [i] 09:10 Svět 2008 [i] 09:40 Vraždy v Midsomeru IV [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Nedělní partie [i] 13:55 Nejúžasnější videa světa II [i] 14:55 Zamilovaný Shakespeare [i] 17:25 Jak se staví sen [i] 18:20 Komisař Rex II 3 [i] 19:30 Zprávy TV Prima [i] 20:00 Ber nebo neber [i] 21:20 Chirurgové III 25 [i] 22:25 Žralok I 18 [i] 23:25 Lovci duchů II 18 [i] 00:15 Angelin tým 13 [i] 01:05 Sexy šance 01:45 Volejte Věštce 02:50 Schimanski: Hřích [i] 04:20 Nedělní partie [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:45 Motorismus [i] 10:00 Volejbal [i] 11:00 Motorismus [i] 13:00 Snooker [i] 15:00 Fotbal [i] 16:45 Snooker [i] 18:00 Fotbal [i] 19:45 Motorismus [i] 20:00 Snooker [i] 23:30 Box [i] 01:15 Motorismus [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Christyin návrat [i] 08:00 Strašidélko Plísňák 2/2 [i] 10:00 Neorané pole [i] 12:00 Strašidélko Plísňák 2/2 [i] 14:00 Záhadná žena: Hra [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru: Tajemné kruhy v obilí [i] 18:00 Záhadná žena: Vykoupení [i] 20:00 Život v buši III 3 [i] 21:00 Život v buši III 4 [i] 22:00 Vraždy v Midsomeru IX 7 [i] 00:00 Záhadná žena: Vražda v lázních [i] 02:00 Primadona v ohrožení [i] 04:00 Christyin návrat [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Fotbalová hi-tech - nový míč [i] 06:00 Válka pohlaví 4/5 [i] 07:00 Válka pohlaví 5/5 [i] 08:00 Povolání: cestovatel 1/20 [i] 08:35 Povolání: cestovatel 2/20 [i] 09:15 Proč je to tak? 14/29 [i] 10:20 Proč je to tak? 15/29 [i] 11:25 Mistrovské loupeže 9/14 [i] 12:40 V cizí kuchyni 9/26 [i] 13:15 V cizí kuchyni 10/26 [i] 13:50 Vítejte na svatební hostině 22/26 [i] 14:20 Vítejte na svatební hostině 23/26 [i] 14:50 Dobrodružné cestování Richarda Weise 28/42 [i] 15:20 Dobrodružné cestování Richarda Weise 29/42 [i] 15:50 Úžasná zvířata 1/4 [i] 17:00 Skryté možnosti 23/26 [i] 17:30 Skryté možnosti 24/26 [i] 18:00 Sousedé ve válce 9/32 [i] 18:35 Sousedé ve válce 10/32 [i] 19:10 Za hranice lidských možností 2/3 [i] 20:20 Co nám prospívá 32/37 [i] 21:30 Mistrovské loupeže 10/14 [i] 22:45 Mars na obzoru 2/6 [i] 23:50 Záhadná diagnóza 4/7 [i] 00:50 Historie domu č. 57 1/6 [i] 01:55 Historie domu č. 57 2/6 [i] 02:55 Povolání: cestovatel 1/20 [i] 03:30 Povolání: cestovatel 2/20 [i] 04:05 Váleční oři 1/4 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Chci být tvůj Valentýn [i] 07:35 Trenérka [i] 09:20 Tlustý Albert [i] 10:50 Justin Timberlake FutureSex/LoveShow [i] 13:05 Klik - život na dálkové ovládání [i] 14:50 V tom domě straší! [i] 16:20 Co je šeptem... [i] 17:55 Dům u jezera [i] 19:30 Před kamerou 19 [i] 20:00 Občan Havel [i] 22:05 Cizinec [i] 23:55 Vincentův svět III. : Míň než třicet 13 [i] 00:20 Parfém: Příběh vraha [i] 02:45 Soumrak nad Jižní Afrikou [i] 04:25 Hostel [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Zpátky ve hře [i] 09:30 Má první svatba [i] 11:00 Godzilla [i] 13:15 Před kamerou 18 [i] 13:45 Bezva prachy [i] 15:15 Let's Dance [i] 16:55 Hranice možností [i] 18:55 Úpis [i] 20:35 Zpátky ve hře [i] 22:00 Bokovka [i] 00:05 Stopy [i] 01:30 V 2007 concert [i] 02:35 Borci [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Nemecko a Poľsko na MS v Rusku s prehrou, z úspechov sa tešia Francúzi, Dáni či Srbi
Predstavitelia Európy, so 14 národnými tímami s najpočetnejším zastúpením na XXI. majstrovstvách sveta vo futbale v Rusku, si v prvých vystúpeniach v základných skupinách pripísali dovedna osem ...

Futbalista Diop mieri do West Hamu, stane sa najdrahším hráčom
Ilustračná snímka.

WNBA: Washington zdolal Chicago
Kristi Toliverová, archívna snímka.

Trojgóloví Ronaldo a Čeryšev na čele poradia strelcov na MS 2018
Na snímke hráč Ruska Denis Čeryšev.

Aktuálne správy

Horúčavy v stredu nás potrápia znova, nezabudnite piť dostatok tekutín
Ilustračná snímka.

Mottom predsedníctva SR vo V4 bude Dynamický Vyšehrad pre Európu
Program nadchádzajúceho piateho predsedníctva Slovenska vo Vyšehradskej skupine bude postavený na troch prioritách - silnej Európe, bezpečnom prostredí a ...

Na Slovensku prídu americkí vojaci, ich pôsobenie bude trvať 18 mesiacov
Na územie Slovenskej republiky pricestuje jednotka amerických vojakov, ktorí budú plniť úlohy výcviku a poradenstva v rámci spolupráce Ozbrojených síl ...

TASR ponúkne spravodajstvo zo summitu V4 + Rakúsko v Budapešti
Ilustračná snímka.

Slovenská katolícka charita pripravila kampaň: Bojuje proti extrémizmu
Deti sýrskych migrantv sa hrajú s balónmi, archívna snímka.

Požiarnici v Trnavskom kraji sa potrápili: Hasili slamu aj auto
Ilustračná snímka.

Slovenský režisér Dušan Rapoš má 65 rokov
Režisér, scenárista, hudobný skladateľ a producent Dušan Rapoš sa narodil 20. júna 1953 v Moravanoch na východnom Slovensku. V stredu má 65 rokov.

Pred 170 rokmi sa narodil český sochár Josef Václav Myslbek
Autorom sochy v Košiciach je slávny český umelec Josef Václav Myslbek. Jej obdoba v nadživotnej veľkosti so sv. Václavom v sedle zdobí pražské Václavske námestie.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.