Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Pohotovosť XII. 3/22 [i] 05:55 DNES 06:20 Neporaziteľné sestry IV. 9/13 [i] 06:45 Malý zajac Bugs a priatelia I. 6/40 [i] 07:10 Káčer Dodgers I. 11/13 [i] 07:45 Alf IV. 20-21/24 [i] 08:40 Olsen Twins: Slnečné prázdniny na Bahamách [i] 10:15 Priatelia VII. 18-19/24 [i] 11:05 Príchod z minulosti [i] 13:00 LET´S DANCE 2 [i] 15:30 Spoveď kráľovnej strednej školy [i] 17:05 Škaredá Betty II. [i] 18:00 Na streche [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 Smotánka [i] 20:00 Hulk [i] 23:00 Lovci myšlienok [i] 01:00 Návnada [i] 03:05 Smrteľný následok [i] 04:40 Prežiť: Únos vo vražedných poliach [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Luxusné paláce 2/6 [i] 06:05 Veselá farma 29/40 [i] 06:10 Bol raz jeden život 15/26 [i] 06:40 Všetky psy idú do neba II. 23 [i] 07:05 Gumkáči 15/52 [i] 07:30 Stratený svet 20/26 [i] 07:55 Hannah Montana 3/26 [i] 08:20 Si v obraze? [i] 08:45 Superchyty [i] 09:15 Hádaj, kto nás pozval? [i] 09:45 Pláž Makaha 1/10 [i] 10:30 Večne nespokojní II. 7/28 [i] 11:20 Veľrybia misia 1/2 [i] 12:15 Športmotor [i] 12:40 Klik [i] 13:00 Postav dom, zasaď strom [i] 13:30 Oliver Twist [i] 15:00 Stratené deti 1/2 [i] 16:40 Anna Lee 3/6 [i] 18:20 AIRBAG [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 Peniaze [i] 18:50 SOS [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Pošta pre teba [i] 21:20 Prebudenie srdca [i] 22:45 Darca [i] 00:20 Červený a čierny 1/2 [i] 02:00 Takí sme boli [i] 03:00 Správy STV [i] 03:20 Udalosti ČT [i] 03:45 Postav dom, zasaď strom [i] 04:15 Zmenáreň [i] 04:45 Extra [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:40 Správy STV [i] 06:00 Slovensko DNES [i] 06:15 Správy - Hírek [i] 06:25 Udalosti ČT [i] 06:50 Vitajte na Marse [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:25 Reflets II. 3/12 [i] 08:35 Rieky Francúzska 3/15 [i] 09:05 Pa a Pi [i] 09:15 Gombík [i] 09:40 Osobnosti [i] 09:45 Polícia [i] 09:55 Cesty nádeje [i] 10:25 Cookie.sk [i] 10:40 Fascinujúci svet zvierat 3/3 [i] 11:45 Na Myjave pod lipkami [i] 12:15 Poltón [i] 12:45 Kvarteto [i] 13:10 Magma [i] 14:25 Kapura [i] 15:10 Farmárska revue [i] 15:25 Storočie hokeja [i] 16:30 Rusko - Taliansko [i] 18:10 MS v kocke [i] 18:50 MS v hokeji [i] 19:40 Keno 10 [i] 21:25 MS v hokeji [i] 00:00 Športmotor [i] 00:25 Smer Peking [i] 00:55 MS v hokeji [i] 03:40 Udalosti ČT [i] 04:05 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 KRIMI NOVINY 05:35 NOVINY 06:15 Eldorádo [i] 08:00 Malí rytieri [i] 08:35 Cyborg 009 [i] 09:00 Ohnivá púšť 2 [i] 11:00 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Než sa rozlúčim [i] 13:00 V rukách nepriateľa [i] 15:00 Transport [i] 17:00 Ohnivá púšť 3/3 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Sám doma [i] 22:25 Votrelec vs. Predátor [i] 00:45 V rukách nepriateľa [i] 02:25 Dohoda [i] 04:10 Galaxy Quest [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma [i] 05:55 Muzeum vojenských uniforem [i] 06:10 Mumínci 5/26 [i] 06:35 Sezame, pojď si hrát 35/78 [i] 07:00 Seržant Proužek 7/26 [i] 07:10 Včelka Mája [i] 07:35 Garfield a přátelé II 4/26 [i] 08:00 Můj mazlíček [i] 08:15 Děti, které zachránily léto [i] 09:25 Malý televizní kabaret [i] 10:00 Případy detektiva Packala [i] 10:30 Galantní slavnosti [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Styl [i] 13:05 Cesta k vítězství 9/23 [i] 13:20 Tajemství divočiny 11/13 [i] 13:50 Dobrá rada nad zlato [i] 14:20 Móda - Extravagance - Manýry [i] 14:45 Okouzlení VIII 25/54 [i] 15:40 Ukrývané děti 1/2 [i] 17:25 Naslepo [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:05 Nenechte si ujít [i] 18:10 Tajemství proutěného košíku 13/13 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:20 Události v regionech [i] 19:35 Předpověď počasí [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Trapasy [i] 21:10 Smlouva s ďáblem [i] 22:40 Nenechte si ujít [i] 22:45 Zprávy 22:50 Branky, body, vteřiny 22:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:00 Přelet nad kukaččím hnízdem [i] 01:10 Vzpurní svědkové [i] 02:25 Pošta pro tebe [i] 03:20 Uprostřed běhu [i] 04:00 Na vlnách pěti moří [i] 04:30 Kdo byl Přemysl Pitter? [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Na pomoc životu - rakovina prostaty [i] 05:20 Nepohodlní 9/13 [i] 05:35 Paměť stromů [i] 05:55 Dvaasedmdesát jmen české historie 2/72 [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech [i] 07:25 Události v regionech 07:35 Události v regionech 07:50 Panorama [i] 08:30 Kdo je... František Čech [i] 09:00 Ta naše povaha česká [i] 09:25 Folklorní magazín [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 Ta naša kapela [i] 10:40 Knižní svět [i] 11:10 Čtenářský deník... Ludvík Vaculík: Loučení k panně [i] 11:25 Nenechte si ujít [i] 11:30 Simpsonovi XII 7/21 [i] 12:00 Pětka v Pomeranči [i] 12:55 Game Page [i] 13:15 Sabotáž [i] 13:45 Abbey Road: Live 5/12 [i] 14:35 Nenechte si ujít [i] 14:40 Kinobox [i] 15:10 Přízraky předků v našich genech [i] 16:05 Kamera na cestách: Thajská královská řeka [i] 17:05 Objevování planety Oceán 5/13 [i] 17:55 O češtině [i] 18:10 Toulky s Ladislavem Smoljakem [i] 18:25 Kultura.cz [i] 18:50 MS v hokeji 2008 Kanada [i] 21:30 MS v hokeji 2008 Kanada [i] 00:00 Velká noční hudba [i] 03:35 Simpsonovi XII 7/21 [i] 04:00 Na plný pecky - Speciál [i] 04:40 Grotesky [i] 04:50 Malá ranní hudba [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:35 Novashopping 06:05 Pan Magoo a animovaný svět 48 [i] 06:30 W.I.T.C.H. 15 [i] 06:55 Walt Disney a jeho kouzelný svět [i] 07:55 Kalifornské léto 12 [i] 08:50 Eso [i] 10:00 Spy Kids 2: Ostrov ztracených snů [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:40 Babička [i] 14:10 U mě dobrý [i] 14:35 101 dalmatinů [i] 16:35 Holky z porcelánu [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Rok podvraťáků [i] 22:10 Terminátor 3: Vzpoura strojů [i] 00:15 Spolubydlící [i] 02:05 Novashopping 02:35 Volejte Novu [i] 03:05 Český bodygard [i] 04:30 Ženatý se závazky 196, 197 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Štěně jménem Scooby Doo I 3 [i] 06:35 Taz-mania II 7 [i] 07:00 Co nového, Scooby Doo? II 9 [i] 07:20 Kolem světa za 80 snů [i] 07:45 Sylvester a Tweety [i] 08:00 Fresh Prince I 5 [i] 08:35 Autosalon [i] 09:30 Cesta na EURO 2008 [i] 10:05 M*A*S*H 163 [i] 10:35 Wolffův revír I 5 [i] 11:40 Hercule Poirot III 4 [i] 12:50 Letiště [i] 15:40 Premier League Live! [i] 18:20 Komisař Rex II 2 [i] 19:30 Zprávy TV Prima [i] 20:00 Wimbledon [i] 22:15 Tajný agent Jack T. [i] 00:25 John Chisum [i] 02:20 Sexy šance 03:00 Volejte Věštce 04:05 Horečka I 10 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    07:00 Motorismus [i] 10:00 Fotbal [i] 11:00 Snooker [i] 14:00 Fotbal [i] 15:30 Snooker [i] 18:45 Jezdectví [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Bojové sporty [i] 00:30 Motorismus [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Pes baskervillský [i] 08:00 Strašidélko Plísňák 1/2 [i] 10:00 Vražda k snídani [i] 12:00 Strašidélko Plísňák 1/2 [i] 14:00 Za úsvitu [i] 16:00 Náš dům [i] 18:00 Vraždy v Midsomeru: Tajemné kruhy v obilí [i] 20:00 Krutá pravda [i] 22:00 Madam Mayflower [i] 00:00 Ve tři ráno [i] 02:00 Noc vlka [i] 04:00 Pes baskervillský [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Válka pohlaví 1/5 [i] 07:05 Válka pohlaví 2/5 [i] 08:10 Válka pohlaví 3/5 [i] 09:15 Proč je to tak? 11/29 [i] 10:20 Proč je to tak? 12/29 [i] 11:25 Proč je to tak? 13/29 [i] 12:30 V cizí kuchyni 7/26 [i] 13:05 V cizí kuchyni 8/26 [i] 13:40 Vítejte na svatební hostině 20/26 [i] 14:10 Vítejte na svatební hostině 21/26 [i] 14:40 Dobrodružné cestování Richarda Weise 26/42 [i] 15:10 Dobrodružné cestování Richarda Weise 27/42 [i] 15:40 Život v kalných vodách 2/2 [i] 16:50 Skryté možnosti 21/26 [i] 17:20 Skryté možnosti 22/26 [i] 17:50 Nigella vaří narychlo 13/13 [i] 18:30 Fotbalová hi-tech - nový míč [i] 19:05 Za hranice lidských možností 1/3 [i] 20:15 Co nám prospívá 31/37 [i] 21:20 Mistrovské loupeže 9/14 [i] 22:35 Mars na obzoru 1/6 [i] 23:40 Záhadná diagnóza 3/7 [i] 00:40 Zaměřeno na… 5/6 [i] 01:50 Zaměřeno na… 6/6 [i] 02:50 Turistika na vlastní nebezpečí 3/3 [i] 03:50 Vybrali si Čínu [i] 04:50 Nigella vaří narychlo 13/13 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:20 Cinema, Cinema, Cinema 19 [i] 06:00 Divočina [i] 07:20 Berete si za manžela.... [i] 08:50 Základ rodiny [i] 10:35 Srdce v roztoužení [i] 12:05 Jezdci z jižního Bronxu [i] 13:35 Superman se vrací [i] 16:05 Chundelatý pes [i] 17:40 Divočina [i] 19:00 Kryštof Akustik Best of Tour [i] 20:00 Nula od Nuly pojde [i] 21:25 Krutá rasa [i] 22:55 Kiss Kiss Bang Bang [i] 00:35 Scary Movie 4 [i] 01:55 Drsný časy [i] 03:50 Krycí jméno: Donnie Brasco [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Auta [i] 09:55 Dlouho hledaný syn [i] 11:25 Dva v tom [i] 13:05 Cinema, Cinema, Cinema 19 [i] 13:30 Svatební den [i] 14:50 Les Boys IV. [i] 16:50 Před kamerou 18 [i] 17:20 Záchranáři [i] 19:35 Šifra mistra Leonarda [i] 22:00 Tvoje, moje a naše [i] 23:25 Už tady nežijeme [i] 01:00 Tristram Shandy: Ptákovina a bejkárna [i] 02:35 To je Elvis [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Detroit zvíťazil v príprave nad Bostonom 5:1
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

Federer s Nadalom vyhrali na Laver Cupe štvorhru
Tím Európy zvýšil v sobotu svoj náskok na premiérovom ročníku tenisového Laver Cupu v Prahe, nad výberom sveta viedol po štvorhre už 9:3.

Slovák Rusnák prihral na gól, Real Salt Lake zdolal Seattle 2:0
Slovenský futbalový reprezentant Albert Rusnák pomohol v noci na nedeľu v zámorskej Major League Soccer (MLS) gólovou asistenciou k výhre Real Salt Lake 2:0 nad Seattle Sounders. V 52. ...

Parker obhájil v súboji s Furym majstrovský opasok WBO
Novozélandský boxer Joseph Parker

Aktuálne správy

V nedeľu môže pršať, pribaľte si na vychádzku aj dáždnik
V nedeľu bude ovplyvňovať počasie na území Slovenska tlaková níž. Má byť zamračené, občasný dážď. Teploty budú 11 až 16 stupňov Celzia.

Vďaka Ch. Soferovi je Bratislava pojmom v kruhu ortodoxných židov
Ilustračné foto židovského cintorína

Presuny vojenskej techniky cez Slovensko potrvajú do októbra
Ministerstvo obrany upozorňuje občanov na presuny vojenskej techniky cez územie Slovenska. Ako informovala agentúru SITA hovorkyňa ministerstva obrany Danka Capáková, presuny techniky spojeneckých ...

Dajte si pozor, v Ríme či oblasti Var vyčíňa vírus Chikungunya
V talianskom Ríme a jeho okolí či vo francúzskej oblasti Var hrozí riziko nákazy vírusom Chikungunya, varuje cestovateľov Úrad verejného zdravotníctva (ÚVZ) SR. Prenáša ...

Študenti pripravili na pondelok tretí protikorupčný pochod
Na archívnej snímke účastníci pochodu proti korupcii na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave

RAVASZ: Slovenčinu by sa mali deti z menšín učiť ako druhý jazyk
Na snímke Ábel Ravasz

Zomrel americký soulový spevák Charles Bradley
Americký soulový spevák Charles Bradley

Imrich Tököli vošiel do dejín ako vodca protihabsburského povstania
Sedmohradské knieža Imrich Tököli


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.