TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 09:05 Macocha 81-82/120 [i] 10:50 Everest: Hora smrti 1/2 [i] 12:30 Everest: Hora smrti 2/2 [i] 14:15 Odložený prípad II. 21/23 [i] 15:10 Krok za krokom V. 15-16/24 [i] 16:00 Kobra 11 II. 9/22 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex V. 15/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Susedia [i] 20:45 Mesto tieňov [i] 22:05 Klient [i] 00:25 Americký ninja 2 [i] 02:00 Klaun [i] 03:40 Everwood III. 9/22 [i] 04:30 Reflex [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:45 Tiene hriechu 127 [i] 08:35 Chalupári 10/11 [i] 09:20 Krokodílie kroniky II. 6/13 [i] 09:50 Lovci hadov II. 6/13 [i] 10:20 Plavba [i] 11:45 Test magazín [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 Ochranca 56/65 [i] 14:15 Hviezdna loď Galactica III. 6/20 [i] 15:00 Ranč Pri zelenej sedme 13/28 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 161/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 162/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Takí sme boli [i] 21:20 Bremeno tajomstva [i] 22:55 Účelové lži [i] 00:30 Ochranca 56/65 [i] 01:20 Sila lásky II. 161/357 [i] 02:10 Sila lásky II. 162/357 [i] 03:00 Slovensko DNES [i] 03:15 Správy STV [i] 03:40 Góly body sekundy [i] 03:50 Reportéri [i] 04:15 Radosť zo života [i] 04:45 Svet v obrazoch [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Správy STV [i] 06:50 Udalosti ČT [i] 07:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Gombík [i] 10:20 Táraninky [i] 10:35 Československý filmový týždenník [i] 10:45 VEČER JURAJA JAKUBISKA: Monológ Juraja J. [i] 12:20 Nenakrútené filmy Juraja J. [i] 12:55 AIRBAG [i] 13:00 Živá panoráma [i] 13:25 Klenotnica ľudovej hudby [i] 13:55 Cukor [i] 15:15 Polícia [i] 15:25 ISLAM V EUROPE [i] 16:00 Kvarteto [i] 16:35 Regionálny denník [i] 17:35 Televíkend [i] 18:00 Správy - Hírek [i] 18:15 Slovensko DNES [i] 18:30 MS v hokeji [i] 19:40 Keno 10 [i] 20:40 5 a pol [i] 21:25 MS v hokeji [i] 00:05 Smer Peking [i] 00:30 Olympijský magazín [i] 01:00 MS v hokeji [i] 03:55 Udalosti ČT [i] 04:20 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 NOVINY 06:30 Medená veža [i] 08:10 Ohnivá púšť 1/3 [i] 10:00 Dvojník [i] 12:30 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Stretneme sa znovu [i] 14:25 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Než sa rozlúčim [i] 16:20 Ohnivá púšť 2 [i] 18:20 Panelák 52 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 53 [i] 20:45 Dobyvatelia stratenej archy [i] 23:10 Transport [i] 01:10 KRIMI NOVINY 01:35 Tak sa nevyhrážaj [i] 02:55 Príbeh Rudyho Giulianiho, starostu New Yorku [i] 04:25 Detektív Nash Bridges VI. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Lebka [i] 05:25 Čechy za oknem smutných duší [i] 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Jaké vlasy má Zlatovláska [i] 09:00 Architekt Josef Zítek [i] 09:30 Sto let Národního divadla [i] 10:05 Televizní taneční [i] 10:25 Písničky na květen [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Čas pro rodinu [i] 14:05 McLeodovy dcery III 9/30 [i] 14:50 Simpsonovi XII 6/21 [i] 15:15 Garfield a přátelé II 4/26 [i] 15:40 Let 29 27/30 [i] 16:00 Sezamová angličtina 51/52 [i] 16:15 Ferda II 12/26 [i] 16:40 Bludiště [i] 17:10 Nenechte si ujít [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Případ pro ombudsmana [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Bydlení je hra [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Křivatec český [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:43 Losování Euromiliony 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Nemocnice na kraji města 13/46 [i] 21:00 Voldánová a Moravec uvádějí... [i] 22:00 Uvolněte se, prosím [i] 22:45 Sex ve městě I 1/12 [i] 23:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:15 Losování Euromiliony 23:20 Šílený rande [i] 00:40 Divnopis - Karpentná 16/51 [i] 00:45 Všechnopárty [i] 01:30 Simpsonovi XII 6/21 [i] 01:50 Banánové rybičky [i] 02:15 Psí život [i] 02:45 McLeodovy dcery III 9/30 [i] 03:25 Regiony ČT24 03:50 Po stopách hvězd [i] 04:20 Blues ze Staré Pekárny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Na stopě [i] 05:20 Pod pokličkou [i] 05:45 Černé ovce [i] 06:00 Videoatlas naší přírody [i] 06:10 Správy STV 06:30 Události v regionech [i] 06:45 Přidej se [i] 07:00 Nedej se [i] 07:15 Návrat kancléře [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Nemám práci [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Pěnovec [i] 12:00 Zahrada je hra [i] 12:25 Bludiště [i] 12:55 Ta naše povaha česká [i] 13:25 Špagetová paní [i] 13:40 Hrůzostrašný dějepis 18/26 [i] 14:05 Šikulové [i] 14:25 Medúza [i] 14:55 Sportovci světa: Nejslavnější fotbalové kluby 5/5 [i] 15:50 Svět zázraků: Voodoo [i] 16:15 Evropa dnes [i] 16:40 Tisíc let české myslivosti 1/16 [i] 17:10 Muzeum vojenských uniforem [i] 17:20 Přidej se [i] 17:35 Nedej se [i] 17:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 18:00 Kosmopolis [i] 18:25 Magazín Ligy mistrů [i] 18:50 MS v hokeji 2008 Kanada [i] 21:30 MS v hokeji 2008 Kanada [i] 00:00 Měšťák šlechticem 2/2 [i] 01:45 Sedm světel [i] 02:45 Evropa dnes [i] 03:10 Krásný ztráty [i] 03:35 Záznam z jednání schůze PS PČR
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 23 [i] 09:30 Místo činu: Kolín - Hluboké rány [i] 11:15 Ulice 175 [i] 12:00 To je vražda, napsala XI 2 [i] 12:55 Lenssen & spol. [i] 13:50 Dva a půl chlapa II 16 [i] 14:15 Veronica Mars II 14 [i] 15:10 Smallville VI 2 [i] 16:05 Odložené případy IV 4 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V 11 [i] 18:30 Ulice 881, 882 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Indiana Jones a dobyvatelé ztracené archy [i] 22:20 Deuce Bigalow: Dobrej striptér [i] 00:00 Odstřelovač [i] 01:40 Mrtvá zóna IV 2 [i] 02:25 Novashopping 02:55 Tabu [i] 04:30 Ženatý se závazky 194, 195 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:15 Nová dobrodružství Scooby Doo II 3 [i] 07:05 Co nového, Scooby Doo? II 8 [i] 07:35 Sabrina - mladá čarodějnice IV 12 [i] 08:00 Sabrina - mladá čarodějnice IV 13 [i] 08:30 Datel Woody [i] 08:45 St. Tropez V 74 [i] 09:50 Poldové z přístavu IV 6 [i] 10:50 Sedmé nebe III 19 [i] 11:45 Diagnóza vražda III 17 [i] 12:45 Odpadlík II 3 [i] 13:45 Closer II 5 [i] 14:40 Chirurgové 15 [i] 15:40 Closer II 6 [i] 16:40 Drzá Jordan I 18 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:45 Milionář [i] 19:30 Zprávy TV Prima [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 Bravo Girls: Opět v akci [i] 23:20 Vetřelec vs. Predátor [i] 01:20 Sexy šance 02:00 Volejte Věštce 03:05 Diagnóza vražda III 17 [i] 03:50 Titáni 10 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    07:00 Motorismus [i] 10:00 Motorismus [i] 11:00 Snooker [i] 14:00 Fotbal [i] 15:30 Snooker [i] 18:00 Fotbal [i] 18:30 Timbersport [i] 19:00 Strongest Man [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Fotbal [i] 23:30 Extrémní sporty [i] 00:00 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Smrt v klášteře [i] 08:00 Vzestup [i] 10:00 McLeodovy dcery VII 20 [i] 11:00 Toulavý anděl [i] 13:00 Doktor Martin III 8 [i] 14:00 McLeodovy dcery VII 20 [i] 15:00 Vzestup [i] 17:00 Doktor Martin III 8 [i] 18:00 Vražda mezi přáteli [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru IX 7 [i] 22:00 Krutá pravda [i] 00:00 Král Lear z Texasu [i] 02:00 Vražda mezi přáteli [i] 04:00 Smrt v klášteře [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Předchůdci Kolumbovi 2/2 [i] 07:05 Staňte se predátorem 2/2 [i] 08:15 To je chic! 17/19 [i] 08:45 To je chic! 18/19 [i] 09:15 Jamie vaří doma 3/26 [i] 09:50 Jamie vaří doma 4/26 [i] 10:25 Muž divočiny 2/19 [i] 11:30 Novomanželské krize 9/13 [i] 12:00 Novomanželské krize 10/13 [i] 12:30 To je chic! 17/19 [i] 13:00 To je chic! 18/19 [i] 13:30 S Rudy Maxou po Tichomoří 3/13 [i] 14:05 S Rudy Maxou po Tichomoří 4/13 [i] 14:40 Předchůdci Kolumbovi 2/2 [i] 15:45 Jamie vaří doma 3/26 [i] 16:20 Jamie vaří doma 4/26 [i] 16:55 Novomanželské krize 9/13 [i] 17:25 Novomanželské krize 10/13 [i] 17:55 Staňte se predátorem 2/2 [i] 19:10 Muž divočiny 2/19 [i] 20:20 Válka pohlaví 5/5 [i] 21:25 Rekonstrukce dopravní nehody 4/5 [i] 22:35 Jednotky zvláštního určení 2/2 [i] 23:45 Největší tajemství Beatles 2/2 [i] 00:40 Hromada dolarů [i] 01:15 Práce pro chlapa - Uklízeč místa činu [i] 01:50 Proč je to tak? 15/29 [i] 02:50 Jednotky zvláštního určení 2/2 [i] 03:50 O lidech a myších [i] 04:30 Design a designéři 1/13 [i] 04:50 Výbušný náklad [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Na stojáka 41 [i] 06:00 8 statečných [i] 08:00 Před kamerou 18 [i] 08:30 Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže [i] 11:00 Rebelka [i] 12:40 Film o filmu: Roming [i] 12:55 X-Men [i] 14:35 Růžový panter [i] 16:05 Naprosto osvětleno [i] 17:50 Důkaz [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 19 [i] 20:00 Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec [i] 22:00 Oktoberfest [i] 23:50 Dějiny násilí [i] 01:25 V jako Vendeta [i] 03:35 Ničemové [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Finty Dicka a Jane [i] 11:30 Tančím, abych žil [i] 13:25 Škola svádění [i] 15:05 Stormbreaker [i] 16:40 Paličatý všeuměl [i] 18:25 Na Hromnice o den více [i] 20:05 Auta [i] 22:00 Hurikán Katrina: rekviem o čtyřech dějstvích 1 [i] 23:10 G [i] 00:45 V dobrém i zlém [i] 02:10 Jak řeknete, šéfe [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

VIDEO: LIGA MAJSTROV: Slovan ide do odvety s jasným cieľom
Na snímke tréner ŠK Slovan Bratislava Martin Ševela odpovedá na otázky novinárov pred odletom na odvetný zápas prvého predkola Ligy majstrov proti domácemu čiernohorskému šampiónovi Sutjeska Nikšič na letisku M. R. Štefánika v ...

Basketbalisti SR stratili po prehre s Portugalskom šancu na postup
Slovenskí basketbalisti do 20 rokov prehrali na turnaji B-kategórie majstrovstiev Európy v portugalskom Matosinhose s domácou reprezentáciou 61:76, čím stratili šancu na ...

Slovenská plavkyňa Balážiková skončila na 5 km na 40. mieste
Ilustračná snímka.

Tour de France 2019 (11. etapa): Albi – Toulouse (video, foto, profil, výsledky, Peter Sagan)
Po dni voľna v Albi bude tohtoročná Tour de France pokračovať 11. etapou a pelotón naberie kurz Pyreneje. Štart v Albi je v stredu naplánovaný na 13:35 a víťaz sa v cieli očakáva medzi 17:22 až ...

Aktuálne správy

Niekde i zaprší: Na Kamilu mračná slnko zakryjú
Dnes bude polooblačno až oblačno, na východe miestami prehánky. Teploty dosiahnu 22 až 27 stupňov Celzia.

M. Lajčák rokoval s predsedami VZ OSN
Na archívnej snímke Miroslav Lajčák.

Poslanci EP boli zaradení do medziparlamentných delegácií
Ilustračná snímka.

V OHROZENÍ: Na vlak v pražskej štvrti Vysočany sa malo strieľať
Pražská polícia od stredajšieho večera vyšetruje údajnú streľbu na vlak v pražskej štvrti Vysočany. Informovali o tom české servery Novinky.cz a iDnes.cz.

B. Johnson: EÚ ponesie istú zodpovednosť za brexit bez dohody
Boris Johnson, archívna snímka.

Pred 27 rokmi SNR prijala Deklaráciu o zvrchovanosti SR
V piatok 17.júla 1992 prijala Slovenská národná rada Deklaráciu o zvrchovanosti Slovenskej republiky. Predseda SNR Ivan Gašparovič a premiér Vladimír Mečiar tento dokument následne podpísali a na záver poslanci zaspievali slovenskú ...

Dobrovoľníci OSN si charitatívne pripomenú deň Nelsona Mandelu
Nelson Mandela, archívna snímka.

Pred 70 rokmi sa narodil básnik, prozaik a redaktor Rudolf Čižmárik
V roku 1949 sa narodil v Šoporni básnik, prozaik, redaktor, vydavateľ a prekladateľ RUDOLF ČIŽMÁRIK.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.