Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:45 "Hrátky s čertem" [i] 10:30 Soľ nad zlato [i] 12:05 Tajomstvo tetovanej múmie [i] 14:00 Sám doma a bohatý [i] 15:45 Harry Potter a Tajomná komnata [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 Reflex [i] 19:50 Športové noviny 20:00 Priateľky [i] 20:45 Ordinácia v ružovej záhrade II. (19.) [i] 21:50 OOOPS! [i] 22:35 Žena v utajení [i] 00:25 Myšlienky vraha I. 5-6/22 [i] 02:00 Epitaf I. 10/13 [i] 02:50 8 jednoduchých pravidiel II. 1-2/24 [i] 03:35 Everwood III. 8/22 [i] 04:25 Pohotovosť XII. 2/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Hopla! [i] 05:55 5 proti 5 [i] 06:35 Tiene hriechu 126 [i] 07:25 Zelený svet [i] 07:35 Niečo z ničoho [i] 07:55 Pocahontas [i] 09:25 Smoliar Roger [i] 10:50 Môj otec hrdina [i] 12:20 Oheň Anatolie [i] 12:55 Gepardky 2 [i] 14:30 Krásne dievča [i] 16:00 Záhadné mušle [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Deti to vedia najlepšie [i] 21:05 SOS [i] 21:40 Radosť zo života [i] 22:10 Sonar [i] 23:05 Útek 1/2 [i] 00:40 Alibi 1/2 [i] 02:15 Ľudia na jednotku [i] 03:05 Správy STV [i] 03:25 Góly body sekundy [i] 03:35 Udalosti ČT [i] 04:00 Krokodílie kroniky II. 6/13 [i] 04:25 Lovci hadov II. 6/13 [i] 04:50 Dr.Quiz [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Správy STV [i] 06:25 Slovensko DNES [i] 06:40 Správy - Hírek [i] 06:50 Udalosti ČT [i] 07:15 Maďarský magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Regionálny denník [i] 09:15 Kráľ a ropzprávkár [i] 10:05 Husliar a sirota [i] 10:55 Amálka,ja sa zbláznim [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:15 Psi-pomocníci [i] 12:40 Ej,máj,máj,zelený... [i] 13:30 Putovanie storočiami s Pavlom Dvořákom 2/3 [i] 14:25 Radosť zo života [i] 14:50 Ťululum [i] 16:50 Slovenský futbalový pohár [i] 19:20 Profesionál [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 VEČER JURAJA JAKUBISKA: Monológ Juraja J. [i] 21:40 Kristove roky [i] 23:15 Nenakrútené filmy Juraja J. [i] 23:50 TKN [i] 00:15 Udalosti ČT [i] 00:40 Profesionál [i] 00:50 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY 05:45 KRIMI NOVINY 06:10 El Cid - Najväčší španielsky hrdina [i] 09:45 Banditi [i] 12:30 Zachráňte Willyho 2 [i] 14:25 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Stretneme sa znovu [i] 16:20 Ohnivá púšť 1/3 [i] 18:20 Panelák 51 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 52 [i] 20:45 C. S. I. : Kriminálka Miami 18 [i] 21:45 Prison Break II: Útek z väzenia 19,20 [i] 23:45 Nočné kino: Misia pomsty [i] 01:35 KRIMI NOVINY 02:00 Prison Break II: Útek z väzenia 19,20 [i] 03:25 Detektív Nash Bridges VI. [i] 04:00 Americká krása [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 06:00 O brokátové růži a slavíku z perleti [i] 06:40 Malý televizní kabaret [i] 07:25 Kouzelná školka [i] 07:55 Zpívánky [i] 08:00 O princezně se zlatým lukem [i] 09:05 Sigourney Weaver mezi gorilami [i] 09:55 Král sokolů [i] 11:35 Sláva, nazdar výletu! [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Brno Open 2008 [i] 12:50 Šikulové [i] 13:05 Marie Růžička 1/2 [i] 14:15 Medúza [i] 14:45 Svět zázraků: Voodoo [i] 15:10 Kiliusová-Bäumler versus [i] 16:05 Tři vejce do skla [i] 17:30 Zahrada je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:05 Pošťácká pohádka [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Benefice Lubomíra Lipského [i] 20:55 Po stopách hvězd [i] 21:25 Co chytneš v žitě [i] 23:05 Zprávy 23:10 Branky, body, vteřiny 23:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:20 Jednotka zpětného nasazení VII 10/13 [i] 00:00 Naslepo [i] 00:30 Musilok [i] 00:55 Podle práva 18/42 [i] 01:20 Ta naše povaha česká [i] 01:50 Hledání ztraceného času 7 [i] 02:05 Sigourney Weaver mezi gorilami [i] 02:55 Folklorika [i] 03:20 Tajemství ikony [i] 03:35 Náš venkov [i] 03:55 Cesty víry [i] 04:15 Křesťanský magazín [i] 04:30 Beer-Sheva - město keramiky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 JÁDRO [i] 05:05 Potomci slavných [i] 05:30 PORT [i] 06:00 Etiketa [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech [i] 07:25 Události v regionech 07:35 Události v regionech 07:50 Panorama [i] 08:30 Tajemství divočiny 11/13 [i] 09:00 Chcete mě? [i] 09:15 Bubny víří [i] 11:00 Evropský koncert 2008 [i] 13:00 Bellevue [i] 14:15 Postřehy odjinud [i] 14:25 Letní opojení [i] 16:05 Historická Kroměříž [i] 16:35 60. Mezinárodní hudební festival [i] 18:00 Pot a slzy Pražského jara [i] 19:00 Olza [i] 20:00 Sedm světel [i] 21:00 Historie.cs [i] 21:55 Krásný ztráty [i] 22:20 Československý filmový týdeník 675/2379 [i] 22:35 Krajina srdce [i] 00:05 Měšťák šlechticem 1/2 [i] 01:55 Žena sluncem oděná [i] 02:55 Q [i] 03:20 Terra musica [i] 04:00 Café X [i] 04:30 Dobrodružství vědy a techniky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 06:00 Ošklivé káčátko 31 [i] 06:25 Eldorádo [i] 08:00 Beethoven 5 [i] 09:50 Obušku, z pytle ven! [i] 11:05 Spy Kids: Špióni v akci [i] 12:50 Italské prázdniny [i] 14:35 Když rozvod, tak rozvod [i] 16:00 Osobní strážce [i] 18:30 Ulice 879, 880 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 32 [i] 21:20 Kriminálka New York II 11 [i] 22:10 Útěk z vězení II 11 [i] 23:05 Okovy moci [i] 00:45 Novashopping 01:15 Na vlastní oči [i] 02:00 Ptákoviny [i] 02:45 DO-RE-MI [i] 03:35 Áčko [i] 04:20 Ženatý se závazky 192, 193 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:15 Nová dobrodružství Scooby Doo II 2 [i] 07:05 Co nového, Scooby Doo? II 7 [i] 07:35 Sabrina - mladá čarodějnice IV 11 [i] 08:00 Jak ukrást Venuši [i] 10:35 Souboj titánů [i] 13:00 Beetlejuice [i] 15:00 Dovolená s Andělem [i] 16:25 Garfield [i] 18:00 5 proti 5 [i] 18:45 Milionář [i] 19:30 Zprávy TV Prima [i] 20:00 Velmi křehké vztahy II 70 [i] 21:20 Nejúžasnější videa světa II [i] 22:15 Hrdinové I 18 [i] 23:15 Specialisté na vraždy 8 [i] 00:15 Nemocnice Chicago Hope IV 14 [i] 01:05 Sexy šance 01:45 Volejte Věštce 02:50 Muzikály 2003 [i] 03:40 Caruso show [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 11:00 Snooker [i] 12:30 Fotbal [i] 15:00 Snooker [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Snooker [i] 18:45 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Box [i] 00:00 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Hotel pro rukojmí [i] 08:00 Pan Muzika [i] 10:00 McLeodovy dcery VII 19 [i] 11:00 Špioni, hlavouni a drzouni [i] 13:00 Doktor Martin III 7 [i] 14:00 McLeodovy dcery VII 19 [i] 15:00 Pan Muzika [i] 17:00 Doktor Martin III 7 [i] 18:00 Jane Doeová: Ano, vzpomínám si [i] 20:00 Médium III 12 [i] 21:00 Drzá Jordan V 12 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 12 [i] 23:00 Médium III 12 [i] 00:00 Drzá Jordan V 12 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 12 [i] 02:00 Jane Doeová: Ano, vzpomínám si [i] 04:00 Hotel pro rukojmí [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Předchůdci Kolumbovi 1/2 [i] 07:00 Staňte se predátorem 1/2 [i] 08:05 To je chic! 15/19 [i] 08:40 To je chic! 16/19 [i] 09:10 Jamie vaří doma 1/26 [i] 09:45 Jamie vaří doma 2/26 [i] 10:20 Muž divočiny 1/19 [i] 11:25 Novomanželské krize 7/13 [i] 11:55 Novomanželské krize 8/13 [i] 12:25 To je chic! 15/19 [i] 12:55 To je chic! 16/19 [i] 13:25 S Rudy Maxou po Tichomoří 1/13 [i] 14:00 S Rudy Maxou po Tichomoří 2/13 [i] 14:35 Předchůdci Kolumbovi 1/2 [i] 15:45 Jamie vaří doma 1/26 [i] 16:20 Jamie vaří doma 2/26 [i] 16:55 Novomanželské krize 7/13 [i] 17:25 Novomanželské krize 8/13 [i] 17:55 Staňte se predátorem 1/2 [i] 19:05 Muž divočiny 1/19 [i] 20:15 Válka pohlaví 4/5 [i] 21:20 Rekonstrukce dopravní nehody 3/5 [i] 22:30 Jednotky zvláštního určení 1/2 [i] 23:45 Největší tajemství Beatles 1/2 [i] 00:40 Práce pro chlapa - To nejlepší 1/2 [i] 01:15 Práce pro chlapa - To nejlepší 2/2 [i] 01:50 Proč je to tak? 14/29 [i] 02:45 Jednotky zvláštního určení 1/2 [i] 03:50 Panika [i] 04:50 Věk vodíku [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Před kamerou 18 [i] 06:00 Molly - příběh z druhé světové války [i] 07:25 Chundelatý pes [i] 09:00 Roboti [i] 10:30 Divná sešlost [i] 12:20 Plácek 2 [i] 13:55 Taxi [i] 15:30 8 statečných [i] 17:30 Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže [i] 20:00 Na stojáka 41 [i] 20:30 Pekař [i] 22:00 Slezský byznys [i] 22:55 Capote [i] 00:45 Kurýr 2 [i] 02:10 Ruka zabiják [i] 03:40 Vzepřít se obrům [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Lovespring International : Terapeut 8 [i] 10:20 Lovespring International : Soukromá detektivka 9 [i] 10:45 Vítězný hřebec [i] 12:25 Ó, jak jsi krásný! [i] 14:05 Christina Aquilera: Back to basics [i] 15:10 Dorothy [i] 16:35 Měsíc a hvězdy [i] 18:15 Ohnivé vozy [i] 20:15 Firewall [i] 22:00 Finty Dicka a Jane [i] 23:30 Prodaná láska [i] 01:05 Zavolej mi! Vzestup a pád Heidi Fleissové [i] 02:30 Stopy [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Sock tretím semifinalistom turnaja majstrov v Londýne
Američan Jack Sock oslavuje výhru nad Nemcom Alexandrom Zverevom v súťaži ATP v O2 londýnskej O2 Aréne. 16. novembra 2017

Atletico Madrid predalo 15 akcií klubu izraelskému miliardárovi
Futbalista Atletica Madrid Antoine Griezmann. Ilustračná snímka.

NHL: Boston vďaka Chárovmu gólu vyhral na ľade LA Kings
Naľavo center Anze Kopitar, hráč Los Angeles Kings, vyvíja tlak na bostonského protivníka Seana Kuralyho počas poslednej tretiny hry NHL. 16. novembra 2017.

Video: Chára strelil víťazný gól Bostonu, prvý triumf Arizony v riadnom hracom čase
Slovenský hokejový obranca Bostonu Bruins Zdeno Chára strelil víťazný gól štvrtkového stretnutia zámorskej NHL na ľade Los Angeles Kings. Bruins zvíťazili 2:1, Chárov druhý presný zásah v ...

Aktuálne správy

Piatkové počasie bude mrzuté, takže vás poteší jedine voľný deň
Ilustračná snímka.

Uznávaná ekonómka Brigita Schmögnerová jubiluje
Na fotke Brigita Schmögnerová

Sedemnásty november sa spája s odporom študentov proti totalitnej moci
Ilustračná snímka z novembra 1989

Premiér Robert Fico odcestoval na sociálny samit do Göteborgu
Na snímke predseda vlády SR Robert Fico

J. Suk: Nežnej revolúcii pomohla neschopnosť komunistov reagovať
Nežná revolúcia, demonštrácia v Prahe.

Mnoho politikov zneužilo situáciu a dôveru voličov, rok 1989 vníma Kollár ako rok sklamaní
Pri spätnom hodnotení sa 17. november a rok 1989, bohužiaľ, vníma ako rok sklamaní, uviedlo hnutie Sme rodina - Boris Kollár vo vyhlásení k piatkovému výročiu nežnej ...

Americký filmový režisér Martin Scorsese oslavuje 75. narodeniny
V roku 1942 sa narodil MARTIN SCORSESE, americký filmový režisér, ktorého filmy - ako napríklad Taxikár, Zúriaci býk, Posledné pokušenie Krista, Mafiáni či Kundun - Život dalajlámu - patria k základom modernej svetovej ...

Vznik Medzinárodného dňa študentstva podnietili udalosti z roku 1939
Na archívnej snímke pohreb Jana Opletala.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.