TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:45 "Hrátky s čertem" [i] 10:30 Soľ nad zlato [i] 12:05 Tajomstvo tetovanej múmie [i] 14:00 Sám doma a bohatý [i] 15:45 Harry Potter a Tajomná komnata [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 Reflex [i] 19:50 Športové noviny 20:00 Priateľky [i] 20:45 Ordinácia v ružovej záhrade II. (19.) [i] 21:50 OOOPS! [i] 22:35 Žena v utajení [i] 00:25 Myšlienky vraha I. 5-6/22 [i] 02:00 Epitaf I. 10/13 [i] 02:50 8 jednoduchých pravidiel II. 1-2/24 [i] 03:35 Everwood III. 8/22 [i] 04:25 Pohotovosť XII. 2/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Hopla! [i] 05:55 5 proti 5 [i] 06:35 Tiene hriechu 126 [i] 07:25 Zelený svet [i] 07:35 Niečo z ničoho [i] 07:55 Pocahontas [i] 09:25 Smoliar Roger [i] 10:50 Môj otec hrdina [i] 12:20 Oheň Anatolie [i] 12:55 Gepardky 2 [i] 14:30 Krásne dievča [i] 16:00 Záhadné mušle [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Deti to vedia najlepšie [i] 21:05 SOS [i] 21:40 Radosť zo života [i] 22:10 Sonar [i] 23:05 Útek 1/2 [i] 00:40 Alibi 1/2 [i] 02:15 Ľudia na jednotku [i] 03:05 Správy STV [i] 03:25 Góly body sekundy [i] 03:35 Udalosti ČT [i] 04:00 Krokodílie kroniky II. 6/13 [i] 04:25 Lovci hadov II. 6/13 [i] 04:50 Dr.Quiz [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Správy STV [i] 06:25 Slovensko DNES [i] 06:40 Správy - Hírek [i] 06:50 Udalosti ČT [i] 07:15 Maďarský magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Regionálny denník [i] 09:15 Kráľ a ropzprávkár [i] 10:05 Husliar a sirota [i] 10:55 Amálka,ja sa zbláznim [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:15 Psi-pomocníci [i] 12:40 Ej,máj,máj,zelený... [i] 13:30 Putovanie storočiami s Pavlom Dvořákom 2/3 [i] 14:25 Radosť zo života [i] 14:50 Ťululum [i] 16:50 Slovenský futbalový pohár [i] 19:20 Profesionál [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 VEČER JURAJA JAKUBISKA: Monológ Juraja J. [i] 21:40 Kristove roky [i] 23:15 Nenakrútené filmy Juraja J. [i] 23:50 TKN [i] 00:15 Udalosti ČT [i] 00:40 Profesionál [i] 00:50 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY 05:45 KRIMI NOVINY 06:10 El Cid - Najväčší španielsky hrdina [i] 09:45 Banditi [i] 12:30 Zachráňte Willyho 2 [i] 14:25 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Stretneme sa znovu [i] 16:20 Ohnivá púšť 1/3 [i] 18:20 Panelák 51 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 52 [i] 20:45 C. S. I. : Kriminálka Miami 18 [i] 21:45 Prison Break II: Útek z väzenia 19,20 [i] 23:45 Nočné kino: Misia pomsty [i] 01:35 KRIMI NOVINY 02:00 Prison Break II: Útek z väzenia 19,20 [i] 03:25 Detektív Nash Bridges VI. [i] 04:00 Americká krása [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 06:00 O brokátové růži a slavíku z perleti [i] 06:40 Malý televizní kabaret [i] 07:25 Kouzelná školka [i] 07:55 Zpívánky [i] 08:00 O princezně se zlatým lukem [i] 09:05 Sigourney Weaver mezi gorilami [i] 09:55 Král sokolů [i] 11:35 Sláva, nazdar výletu! [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Brno Open 2008 [i] 12:50 Šikulové [i] 13:05 Marie Růžička 1/2 [i] 14:15 Medúza [i] 14:45 Svět zázraků: Voodoo [i] 15:10 Kiliusová-Bäumler versus [i] 16:05 Tři vejce do skla [i] 17:30 Zahrada je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:05 Pošťácká pohádka [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Benefice Lubomíra Lipského [i] 20:55 Po stopách hvězd [i] 21:25 Co chytneš v žitě [i] 23:05 Zprávy 23:10 Branky, body, vteřiny 23:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:20 Jednotka zpětného nasazení VII 10/13 [i] 00:00 Naslepo [i] 00:30 Musilok [i] 00:55 Podle práva 18/42 [i] 01:20 Ta naše povaha česká [i] 01:50 Hledání ztraceného času 7 [i] 02:05 Sigourney Weaver mezi gorilami [i] 02:55 Folklorika [i] 03:20 Tajemství ikony [i] 03:35 Náš venkov [i] 03:55 Cesty víry [i] 04:15 Křesťanský magazín [i] 04:30 Beer-Sheva - město keramiky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 JÁDRO [i] 05:05 Potomci slavných [i] 05:30 PORT [i] 06:00 Etiketa [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech [i] 07:25 Události v regionech 07:35 Události v regionech 07:50 Panorama [i] 08:30 Tajemství divočiny 11/13 [i] 09:00 Chcete mě? [i] 09:15 Bubny víří [i] 11:00 Evropský koncert 2008 [i] 13:00 Bellevue [i] 14:15 Postřehy odjinud [i] 14:25 Letní opojení [i] 16:05 Historická Kroměříž [i] 16:35 60. Mezinárodní hudební festival [i] 18:00 Pot a slzy Pražského jara [i] 19:00 Olza [i] 20:00 Sedm světel [i] 21:00 Historie.cs [i] 21:55 Krásný ztráty [i] 22:20 Československý filmový týdeník 675/2379 [i] 22:35 Krajina srdce [i] 00:05 Měšťák šlechticem 1/2 [i] 01:55 Žena sluncem oděná [i] 02:55 Q [i] 03:20 Terra musica [i] 04:00 Café X [i] 04:30 Dobrodružství vědy a techniky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 06:00 Ošklivé káčátko 31 [i] 06:25 Eldorádo [i] 08:00 Beethoven 5 [i] 09:50 Obušku, z pytle ven! [i] 11:05 Spy Kids: Špióni v akci [i] 12:50 Italské prázdniny [i] 14:35 Když rozvod, tak rozvod [i] 16:00 Osobní strážce [i] 18:30 Ulice 879, 880 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 32 [i] 21:20 Kriminálka New York II 11 [i] 22:10 Útěk z vězení II 11 [i] 23:05 Okovy moci [i] 00:45 Novashopping 01:15 Na vlastní oči [i] 02:00 Ptákoviny [i] 02:45 DO-RE-MI [i] 03:35 Áčko [i] 04:20 Ženatý se závazky 192, 193 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:15 Nová dobrodružství Scooby Doo II 2 [i] 07:05 Co nového, Scooby Doo? II 7 [i] 07:35 Sabrina - mladá čarodějnice IV 11 [i] 08:00 Jak ukrást Venuši [i] 10:35 Souboj titánů [i] 13:00 Beetlejuice [i] 15:00 Dovolená s Andělem [i] 16:25 Garfield [i] 18:00 5 proti 5 [i] 18:45 Milionář [i] 19:30 Zprávy TV Prima [i] 20:00 Velmi křehké vztahy II 70 [i] 21:20 Nejúžasnější videa světa II [i] 22:15 Hrdinové I 18 [i] 23:15 Specialisté na vraždy 8 [i] 00:15 Nemocnice Chicago Hope IV 14 [i] 01:05 Sexy šance 01:45 Volejte Věštce 02:50 Muzikály 2003 [i] 03:40 Caruso show [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 11:00 Snooker [i] 12:30 Fotbal [i] 15:00 Snooker [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Snooker [i] 18:45 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Box [i] 00:00 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Hotel pro rukojmí [i] 08:00 Pan Muzika [i] 10:00 McLeodovy dcery VII 19 [i] 11:00 Špioni, hlavouni a drzouni [i] 13:00 Doktor Martin III 7 [i] 14:00 McLeodovy dcery VII 19 [i] 15:00 Pan Muzika [i] 17:00 Doktor Martin III 7 [i] 18:00 Jane Doeová: Ano, vzpomínám si [i] 20:00 Médium III 12 [i] 21:00 Drzá Jordan V 12 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 12 [i] 23:00 Médium III 12 [i] 00:00 Drzá Jordan V 12 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 12 [i] 02:00 Jane Doeová: Ano, vzpomínám si [i] 04:00 Hotel pro rukojmí [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Předchůdci Kolumbovi 1/2 [i] 07:00 Staňte se predátorem 1/2 [i] 08:05 To je chic! 15/19 [i] 08:40 To je chic! 16/19 [i] 09:10 Jamie vaří doma 1/26 [i] 09:45 Jamie vaří doma 2/26 [i] 10:20 Muž divočiny 1/19 [i] 11:25 Novomanželské krize 7/13 [i] 11:55 Novomanželské krize 8/13 [i] 12:25 To je chic! 15/19 [i] 12:55 To je chic! 16/19 [i] 13:25 S Rudy Maxou po Tichomoří 1/13 [i] 14:00 S Rudy Maxou po Tichomoří 2/13 [i] 14:35 Předchůdci Kolumbovi 1/2 [i] 15:45 Jamie vaří doma 1/26 [i] 16:20 Jamie vaří doma 2/26 [i] 16:55 Novomanželské krize 7/13 [i] 17:25 Novomanželské krize 8/13 [i] 17:55 Staňte se predátorem 1/2 [i] 19:05 Muž divočiny 1/19 [i] 20:15 Válka pohlaví 4/5 [i] 21:20 Rekonstrukce dopravní nehody 3/5 [i] 22:30 Jednotky zvláštního určení 1/2 [i] 23:45 Největší tajemství Beatles 1/2 [i] 00:40 Práce pro chlapa - To nejlepší 1/2 [i] 01:15 Práce pro chlapa - To nejlepší 2/2 [i] 01:50 Proč je to tak? 14/29 [i] 02:45 Jednotky zvláštního určení 1/2 [i] 03:50 Panika [i] 04:50 Věk vodíku [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Před kamerou 18 [i] 06:00 Molly - příběh z druhé světové války [i] 07:25 Chundelatý pes [i] 09:00 Roboti [i] 10:30 Divná sešlost [i] 12:20 Plácek 2 [i] 13:55 Taxi [i] 15:30 8 statečných [i] 17:30 Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže [i] 20:00 Na stojáka 41 [i] 20:30 Pekař [i] 22:00 Slezský byznys [i] 22:55 Capote [i] 00:45 Kurýr 2 [i] 02:10 Ruka zabiják [i] 03:40 Vzepřít se obrům [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Lovespring International : Terapeut 8 [i] 10:20 Lovespring International : Soukromá detektivka 9 [i] 10:45 Vítězný hřebec [i] 12:25 Ó, jak jsi krásný! [i] 14:05 Christina Aquilera: Back to basics [i] 15:10 Dorothy [i] 16:35 Měsíc a hvězdy [i] 18:15 Ohnivé vozy [i] 20:15 Firewall [i] 22:00 Finty Dicka a Jane [i] 23:30 Prodaná láska [i] 01:05 Zavolej mi! Vzestup a pád Heidi Fleissové [i] 02:30 Stopy [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Real Salt Lake v základe s Rusnákom zdolal Atlantu
Na snímke Albert Rusnák (Slovensko).

Ševela zaplatil za titul vlasmi: Mám si kúpiť parochňu?
Na snímke tréner ŠK Slovan Bratislava Martin Ševela.

Messi by bol rád, keby Valverde ďalej trénoval Barcelonu
Hráč Barcelony Lionel Messi.

Sabbatini po druhom kole Charles Schwab Challenge na 4. mieste
Rory Sabbatini, archívna snímka.

Aktuálne správy

Víkend nás privíta slnečným počasím
Na snímke kvety divých makov v Bratislave 24. mája 2019.

Dve hodiny môžu voliť aj pacienti priamo v Rooseveltovej nemocnici
Ilustračná snímka.

Volebné miestnosti sa otvorili, Slováci si volia europoslancov
Na Slovensku sa konajú v sobotu 25. mája 2019 v poradí štvrté voľby do Európskeho parlamentu. Na snímke príprava volebnej miestnosti na sobotňajšie voľby do Európskeho parlamentu na Základnej škole na Škultétyho ulici 24. mája ...

V NOÚ môžu voliť zástupcov do europarlamentu pacienti aj pracovníci
Ilustračná snímka.

Online: Voľby do Európskeho parlamentu (eurovoľby) 2019 na Slovensku
Po marcových prezidentských voľbách sa v sobotu 25. mája na Slovensku opäť otvorili volebné miestnosti. Vo voľbách do Európskeho parlamentu (eurovoľbách) 2019 sa ...

V Trenčianskom kraji môžu voliči voliť v 644 volebných okrskoch
Na snímke volič vhadzuje hlasovací lístok do volebnej schránky počas volieb do Európskeho parlamentu 25. mája 2019

Česká herečka Eliška Balzerová má narodeniny
Na archívnej snímke herečka Eliška Balzerová.

Česi vo veľkom jedia prípravky pre kone, čakajú zázraky
Ilustračná snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.