TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 09:00 Macocha 77-78/120 [i] 10:45 Dve matky môjho muža [i] 12:30 Jake a Tlsťoch IV. 10/24 [i] 13:25 Odložený prípad II. 19/23 [i] 14:15 Krok za krokom V. 11-12/24 [i] 15:10 Alias III. 22/22 [i] 16:00 Kobra 11 II. 7/22 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:35 Reflex [i] 18:00 Komisár Rex V. 13/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:40 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Normálna rodinka [i] 20:40 Ordinácia v ružovej záhrade II. (18.) [i] 21:50 Na streche [i] 22:45 SEDEM s r.o. [i] 23:40 Princezná podsvetia [i] 01:25 Uzavretý prípad 2/13 [i] 02:15 Život medzi hotdogmi 10-11/13 [i] 03:00 Everwood III. 6/22 [i] 03:45 Lampáreň [i] 04:05 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Pohotovosť XI. 22/22 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:45 Rubi 89/115 [i] 08:35 Chalupári 8/11 [i] 09:25 Krokodílie kroniky II. 4/13 [i] 09:50 Lovci hadov II. 4/13 [i] 10:20 Nebo v Montane [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Hopla! [i] 12:35 Ľudia na jednotku [i] 13:25 Ochranca 54/65 [i] 14:15 Hviezdna loď Galactica III. 4/20 [i] 15:00 Ranč Pri zelenej sedme 11/28 [i] 15:30 Dr.Quiz [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 157/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 158/357 [i] 17:55 Hopla! [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:18 Informácie pre tipujúcich [i] 19:22 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Drišľakoviny [i] 21:00 Uragán [i] 21:30 Informácie pre tipujúcich [i] 21:35 Reportéri [i] 22:05 Rímska ríša 6/6 [i] 22:55 Narušiteľ [i] 00:25 Ochranca 54/65 [i] 01:15 Sila lásky II. 157/357 [i] 02:00 Sila lásky II. 158/357 [i] 02:50 Slovensko DNES [i] 03:05 Správy STV [i] 03:30 Góly body sekundy [i] 03:35 Udalosti ČT [i] 04:00 Krokodílie kroniky II. 5/13 [i] 04:25 Lovci hadov II. 5/13 [i] 04:50 Dr.Quiz [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Slovensko DNES [i] 06:10 Správy - Hírek [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:15 Motormagazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Qyx a Qyxová [i] 10:25 Čo nezmazal ani čas [i] 11:15 Regionálny denník [i] 12:15 AIRBAG [i] 12:20 Živá panoráma [i] 12:50 Život na mori 21/26 [i] 13:15 Stopy dávnej minulosti [i] 13:40 Karpaty 1/2 [i] 14:30 Umenie 08 [i] 14:55 Soirée z Mlynskej doliny [i] 16:00 Športové ozveny [i] 16:25 AIRBAG [i] 16:30 Národnostný magazín [i] 17:00 Regionálny denník [i] 18:00 Postav dom, zasaď strom [i] 18:30 Slovensko DNES [i] 18:45 Správy - Hírek [i] 18:55 Posvätné hory sveta 8/10 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Parazity 8/8 [i] 20:55 Test magazín [i] 21:05 Diagnóza 92 [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Filmový klub [i] 00:15 Liga majstrov - highlighty [i] 01:15 Udalosti ČT [i] 01:40 Test magazín [i] 01:45 Národnostný magazín [i] 02:10 Správy - Hírek [i] 02:20 Slovensko DNES [i] 02:35 Správy STV [i] 02:55 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Skutočné príbehy [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 Ranné Noviny [i] 07:50 Dallas 46 [i] 08:50 Varí vám to [i] 09:35 Derrick II. 61 [i] 10:50 Matlock VI. 16 [i] 11:50 Komisárka 34 [i] 12:50 Život na zámku 34 [i] 13:55 Riskuj! [i] 14:40 Vojna slov [i] 15:20 Páli vám to? [i] 16:00 SHARK 10 [i] 17:00 Varí vám to [i] 17:40 Panelák 49 [i] 18:20 Páli vám to? [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 50 [i] 20:40 NOVINY PLUS 21:00 C. S. I. : Kriminálka Miami 17 [i] 21:55 De Facto [i] 22:35 Kriminálka San Francisco 3 [i] 23:35 Autopsie - Objasnené prípady vrážd [i] 00:40 KRIMI NOVINY 01:10 Sexi Výhra [i] 02:10 C. S. I. : Kriminálka Miami 17 [i] 02:55 Detektív Nash Bridges VI. [i] 03:40 Nové bývanie [i] 04:10 NOVINY 04:40 Skoro dokonalá II. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno s Českou televizí [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 TVŠ - Znáte je dobře? [i] 09:15 Odhalené souvislosti [i] 09:30 Zobani [i] 11:00 Posázavský pacifik [i] 11:25 Hrady a zámky - bílá místa naší historie. [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Buď fit s ČT [i] 13:40 Čas pro rodinu [i] 14:05 McLeodovy dcery III 7/30 [i] 14:50 Kung-fu: Legenda pokračuje IV 2/22 [i] 15:35 Simpsonovi XII 4/21 [i] 16:00 Věda je zábava III 9/26 [i] 16:25 Tykadlo [i] 16:45 Kouzelná školka [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Večerníky [i] 18:15 Chalupa je hra [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Blýskavka žlutá [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:25 Události v regionech [i] 19:40 Předpověď počasí [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Katastrofy ponorek [i] 21:00 Všechnopárty [i] 21:45 Co týden vzal [i] 22:15 Burianův den žen [i] 22:40 Uprostřed běhu [i] 23:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:30 Reportéři ČT [i] 00:10 Na cestě po Římě [i] 00:35 Taxík [i] 01:05 Mezi námi zvířaty [i] 01:35 McLeodovy dcery III 7/30 [i] 02:20 Chcete mě? [i] 02:35 Za vesnickými muzikanty 03:00 Světci a svědci [i] 03:15 Regiony ČT24 03:40 Zajímavosti z regionů [i] 04:05 Zajímavosti z regionů 04:30 Zajímavosti z regionů
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:25 Toulavá kamera [i] 05:55 Přírodní krásy Japonska: Ostrov [i] 06:10 Správy STV 06:30 Večerník z Čech [i] 06:45 Jihomoravský večerník 07:00 Report 07:15 Události v regionech [i] 07:25 Události v regionech 07:35 Události v regionech 07:50 Panorama [i] 08:30 Kosmopolis [i] 09:00 Dobré ráno z Moravy a Slezska [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 11:50 Živé srdce Evropy: Netopýr Brandtův [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:50 Hřiště 7 [i] 14:10 Křeček v noční košili 3/6 [i] 15:05 Hvězda mého srdce 2/8 [i] 15:20 Mýty a fakta historie: Královna ze Sáby [i] 16:20 Rembrandt: Noční hlídka 6/17 [i] 17:10 Nepohodlní 9/13 [i] 17:30 Paměť stromů [i] 17:45 Dvaasedmdesát jmen české historie 2/72 [i] 18:00 Klíč [i] 18:30 Babylon [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Adult English Zone 10/26 [i] 19:25 Buď fit s ČT [i] 19:35 Simpsonovi XII 4/21 [i] 20:00 Lebka [i] 20:25 Manchester United - FC Barcelona [i] 23:05 Kinobox [i] 23:35 Dokumentární klub: Můj Ahasver [i] 00:40 Sen o nejtěžší hoře světa [i] 01:35 Vrcholy Leopolda Sulovského [i] 02:00 Expedice Makalu [i] 02:25 Huascarán 1970 [i] 02:40 Rudá hvězda nad Německem 2/3 [i] 03:25 Záznam z jednání schůze PS PČR
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Juanin zázrak 21 [i] 09:30 Doktor v Provence [i] 11:20 Ulice 172 [i] 12:05 To je vražda, napsala X 21 [i] 13:00 Lenssen & spol. [i] 13:50 Dva a půl chlapa II 15 [i] 14:15 Veronica Mars II 12 [i] 15:10 Smallville V 22 [i] 16:05 Odložené případy IV 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V 9 [i] 18:30 Ulice 875, 876 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 31 [i] 21:10 Kriminálka Miami IV 11 [i] 22:05 112 [i] 22:40 Sběratel kostí [i] 00:55 Mrtvá zóna IV 1 [i] 01:40 Novashopping 02:10 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:00 Občanské judo [i] 03:30 Áčko [i] 04:20 Ženatý se závazky 188, 189 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:15 Nová dobrodružství Scooby Doo I 16 [i] 07:05 Co nového, Scooby Doo? II 5 [i] 07:35 Sabrina - mladá čarodějnice IV 7 [i] 08:00 Sabrina - mladá čarodějnice IV 8 [i] 08:30 Datel Woody [i] 08:45 St. Tropez V 72 [i] 09:50 Poldové z přístavu IV 4 [i] 10:50 Sedmé nebe III 17 [i] 11:45 Diagnóza vražda III 15 [i] 12:45 Odpadlík II 1 [i] 13:45 Closer II 3 [i] 14:40 Chirurgové 13 [i] 15:40 Closer II 4 [i] 16:40 Drzá Jordan I 16 [i] 17:40 To je Prima! 17:45 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:45 Milionář [i] 19:30 Zprávy TV Prima [i] 20:00 Velmi křehké vztahy II 69 [i] 21:20 Vybíjená [i] 23:20 Nemocnice Chicago Hope IV 12 [i] 00:15 Sexy šance 00:55 Volejte Věštce 02:00 Diagnóza vražda III 15 [i] 02:45 Receptář prima nápadů [i] 03:40 Svět 2008 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 09:00 Snooker [i] 10:15 Fotbal [i] 11:00 Snooker [i] 14:00 Fotbal [i] 15:30 Snooker [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Snooker [i] 18:45 Watts [i] 19:15 Fotbal [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Motorismus [i] 00:00 otorismus [i] 00:30 Motorismus [i] 01:00 Watts [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Případ neoprávněného zabití [i] 08:00 Štěstí věčné lásky [i] 10:00 McLeodovy dcery VII 17 [i] 11:00 Záchranná služba [i] 13:00 Doktor Martin III 5 [i] 14:00 McLeodovy dcery VII 17 [i] 15:00 Štěstí věčné lásky [i] 17:00 Doktor Martin III 5 [i] 18:00 Život v buši III 1 [i] 19:00 Život v buši III 2 [i] 20:00 Médium III 10 [i] 21:00 Drzá Jordan V 10 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 10 [i] 23:00 Médium III 10 [i] 00:00 Drzá Jordan V 10 [i] 01:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VI 10 [i] 02:00 Záhadná žena: Hra [i] 04:00 Případ neoprávněného zabití [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Daleko bez mapy 11/13 [i] 06:35 Daleko bez mapy 12/13 [i] 07:10 Symfonie říše zvířat 2/3 [i] 08:20 To je chic! 11/19 [i] 08:50 To je chic! 12/19 [i] 09:20 Tajemství královské kuchyně [i] 10:25 V arše Noemově 2/3 [i] 11:30 Novomanželské krize 3/13 [i] 12:00 Novomanželské krize 4/13 [i] 12:30 To je chic! 11/19 [i] 13:00 To je chic! 12/19 [i] 13:30 Zaměřeno na… 6/6 [i] 14:40 Daleko bez mapy 11/13 [i] 15:15 Daleko bez mapy 12/13 [i] 15:50 Tajemství královské kuchyně [i] 17:00 Novomanželské krize 3/13 [i] 17:30 Novomanželské krize 4/13 [i] 18:00 Symfonie říše zvířat 2/3 [i] 19:10 V arše Noemově 2/3 [i] 20:15 Válka pohlaví 2/5 [i] 21:20 Rekonstrukce dopravní nehody 1/5 [i] 22:30 Tajné složky studené války 2/2 [i] 23:40 V utajení 2/2 [i] 00:50 Pohromy století 28/29 [i] 01:55 Proč je to tak? 12/29 [i] 02:55 Tajné složky studené války 2/2 [i] 04:00 Stalo se lidem 2/2 [i] 04:55 Pohromy století 28/29 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Jezdci z jižního Bronxu [i] 07:30 Svatební den [i] 08:55 Před kamerou 18 [i] 09:25 Účastníci kongresu [i] 11:05 Bohémové [i] 13:20 Stačí jen málo [i] 14:50 Hluboko pod kůží [i] 16:15 Nový svět [i] 18:25 Tajnosti [i] 20:00 Vincentův svět III. : Míň než třicet 13 [i] 20:30 Dveře dokořán [i] 22:25 Škola svádění [i] 00:05 Zbožňuju prachy! [i] 01:35 Vincentův svět III. : Míň než třicet 13 [i] 02:00 Dveře dokořán [i] 03:55 Škola svádění [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Snít v oblacích [i] 11:30 Imagine: John Lennon [i] 13:15 Laura a její hvězdička [i] 14:35 Naprosto osvětleno [i] 16:20 Melinda a Melinda [i] 18:00 Felicity - příběh z války za nezávislost [i] 19:25 Co je šeptem... [i] 21:00 Pikantní salsa [i] 22:40 Mlha [i] 00:20 Lovespring International : Mejdan zoufalců 6 [i] 00:40 Lovespring International : Obraz 7 [i] 01:05 Nezvratný osud 3 [i] 02:35 Pikantní salsa [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

VIDEO: LIGA MAJSTROV: Slovan ide do odvety s jasným cieľom
Na snímke tréner ŠK Slovan Bratislava Martin Ševela odpovedá na otázky novinárov pred odletom na odvetný zápas prvého predkola Ligy majstrov proti domácemu čiernohorskému šampiónovi Sutjeska Nikšič na letisku M. R. Štefánika v ...

Basketbalisti SR stratili po prehre s Portugalskom šancu na postup
Slovenskí basketbalisti do 20 rokov prehrali na turnaji B-kategórie majstrovstiev Európy v portugalskom Matosinhose s domácou reprezentáciou 61:76, čím stratili šancu na ...

Slovenská plavkyňa Balážiková skončila na 5 km na 40. mieste
Ilustračná snímka.

Tour de France 2019 (11. etapa): Albi – Toulouse (video, foto, profil, výsledky, Peter Sagan)
Po dni voľna v Albi bude tohtoročná Tour de France pokračovať 11. etapou a pelotón naberie kurz Pyreneje. Štart v Albi je v stredu naplánovaný na 13:35 a víťaz sa v cieli očakáva medzi 17:22 až ...

Aktuálne správy

Pred 27 rokmi SNR prijala Deklaráciu o zvrchovanosti SR
V piatok 17.júla 1992 prijala Slovenská národná rada Deklaráciu o zvrchovanosti Slovenskej republiky. Predseda SNR Ivan Gašparovič a premiér Vladimír Mečiar tento dokument následne podpísali a na záver poslanci zaspievali slovenskú ...

Ďalší krásny deň: Na Bohuslava slnko žiari už od rána
Ilustračná snímka.

VIDEO: Pred 30 rokmi predniesol Jakeš pamätný prejav o koloch v plote
Na archívnej snímke M. Jakeš.

Nitrianska partizánska brigáda sa preslávila svojím prechodom cez Hron
Ilustračná snímka.

Komisárka pre deti im pomáha riešiť problémy a môže aj zachrániť život
Ilustračná snímka.

Foto: Čiastočné zatmenie Mesiaca sledovalo aj Slovensko
aktualizované 17. júla 8:13 V utorok 16. júla mohli Slováci vidieť čiastočné zatmenie Mesiaca. Aj keď bol Mesiac vo fáze ...

Elvisa Presleyho v pripravovanom životopisnom filme stvárni Austin But
Elvis Presley, archívna snímka.

Huncokárske slávnosti v Modre pripomenú život horských ľudí
Foto: Teraz.sk


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.